10.5.2009, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
12.5.2024 | Běh Choceňskými sady | - |
14.5.2023 | Běh Choceňskými sady | 204 |
15.5.2022 | Běh choceňskými sady | 173 |
16.5.2021 | Běh Choceňskými sady | - |
10.5.2020 | Běh Choceňskými sady | - |
12.5.2019 | Běh Choceňskými sady | 151 |
13.5.2018 | Běh Choceňskými sady | 254 |
14.5.2017 | Běh Choceňskými sady | 228 |
15.5.2016 | Běh Choceňskými sady | 241 |
10.5.2015 | Běh Choceňskými sady | 207 |
11.5.2014 | Běh Choceňskými sady | 235 |
12.5.2013 | Běh Choceňskými sady | 204 |
13.5.2012 | Běh Choceňskými sady | 208 |
15.5.2011 | Běh Choceňskými sady | 151 |
16.5.2010 | Běh Choceňskými sady | 203 |
11.5.2008 | Běh Choceňskými sady | 224 |
13.5.2007 | Běh Choceňskými sady | 193 |
14.5.2006 | Běh Choceňskými sady | 163 |
15.5.2005 | Běh Choceňskými sady | 204 |
16.5.2004 | Běh Choceňskými sady | 70 |
11.5.2003 | Běh choceňskými sady, 26. ročník | 153 |
12.5.2002 | Běh choceňskými sady | 83 |
13.5.2001 | 14. ročník, Běh choceňskými sady | 164 |
14.5.2000 | Běh choceňskými sady, XXII. ročník | 128 |
15.5.1999 | Běh choceňskými sady, 22.ročník | 131 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Myšák Milan | 66 | 16 |
Nechvíl Petr | 91 | 16 |
Hübl Radek | 88 | 15 |
Hejzlar Martin | 02 | 15 |
Vorel Milan | 40 | 13 |
Šlajs Tomáš | 60 | 13 |
Hanuš Petr | 64 | 13 |
Razým Jan | 57 | 13 |
Šedová Tereza | 03 | 12 |
Borovec Alexandr | 76 | 12 |
Kopecký Libor | 56 | 12 |
Řemínek Matěj | 86 | 12 |
Hejzlar David | 06 | 12 |
Smoláková Alexandra | 98 | 12 |
Ožana Václav | 64 | 12 |
Siegel Josef | 58 | 12 |
Bielčik Jindřich | 40 | 11 |
Novotný Luděk | 62 | 11 |
Brychta Jakub | 08 | 11 |
Vacek Martin | 69 | 10 |
Metelková Táňa | 72 | 10 |
Šváb František | 57 | 10 |
Sedlák Jiří | 58 | 10 |
Frydrychová Eliška | 01 | 10 |
Kubišta Oto | 53 | 10 |
Sadílek Ota | 46 | 10 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 10 |
Bajer Milan | 55 | 10 |
Marhold Petr | 78 | 10 |
Chlubna Jan | 84 | 9 |
Smolák Petr | 94 | 9 |
Šafář Jaroslav | 51 | 9 |
Macháčková Kateřina | 09 | 9 |
Grätz Luděk | 58 | 9 |
Matyášová Jana | 65 | 9 |
Svoboda Mojmír | 66 | 9 |
Serbousková Sára | 04 | 9 |
Smoláková Valérie | 93 | 9 |
Brychtová Veronika | 10 | 9 |
Červ Miloslav | 50 | 9 |
Keprtová Miloslava | 48 | 9 |
Lakota Antonín | 95 | 9 |
Borek Viktor | 04 | 9 |
Zajíc Jan | 53 | 9 |
Martincová Kristýna | 93 | 9 |
Dostálek Petr | 67 | 9 |
Javůrek Jiří | 48 | 9 |
Rautenkranc Miroslav | 64 | 9 |
Bříza Vladimír | 51 | 9 |
Boháč Bonifác | 01 | 9 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 18 | 14 | Šimůnková Jana | Jiskra Havlíčkův Brod | 03 | 00:00:30 | 68,56 |
2 | Ž1 | 33 | 4 | Kopřivová Nela | LO Choceň | 03 | 00:00:35 | 27,42 |
3 | Ž1 | 34 | 15 | Šedová Tereza | Sruby | 03 | 00:00:35 | 27,19 |
4 | Ž1 | 36 | 9 | Bedrníčková Zuzka | Rozsocha | 03 | 00:00:35 | 24,49 |
5 | Ž1 | 37 | 6 | Lauterbachová Nikola | Líšnice | 03 | 00:00:36 | 21,56 |
6 | Ž1 | 38 | 18 | Svobodová Eliška | Pardubice | 03 | 00:00:36 | 20,53 |
7 | Ž1 | 44 | 3 | Bisová Nela | Choceň | 03 | 00:00:39 | 0,00 |
8 | Ž1 | 47 | 8 | Kameníková Denisa | Choceň | 04 | 00:00:39 | 0,00 |
9 | Ž1 | 48 | 7 | Kameníková Michaela | Choceň | 03 | 00:00:40 | 0,00 |
10 | Ž1 | 51 | 10 | Šafářová Adéla | Česká Třebová | 04 | 00:00:42 | 0,00 |
11 | Ž1 | 54 | 175 | Mihulková Jolana | AC Choceň | 04 | 00:00:45 | 0,00 |
12 | Ž1 | 55 | 16 | Metelková Michaela | Hradec Králové | 05 | 00:00:46 | 0,00 |
13 | Ž1 | 57 | 5 | Vymlátilová Karolína | Velká Bystřice | 04 | 00:00:47 | 0,00 |
14 | Ž1 | 59 | 11 | Konývková Kristýna | Rychnov nad Kněžnou | 06 | 00:00:52 | 0,00 |
15 | Ž1 | 60 | 1 | Košťálková Žofie | LO Choceň | 04 | 00:00:53 | 0,00 |
16 | Ž1 | 63 | 13 | Smoláková Rita | ISCAREX Česká Třebová | 05 | 00:00:55 | 0,00 |
17 | Ž1 | 65 | 2 | Matoušková Sára | LO Choceň | 05 | 00:00:58 | 0,00 |
18 | Ž1 | 69 | 17 | Kaplanová Karolína | Sruby | 07 | 00:01:33 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 30 | 29 | Šeda František | Sruby | 04 | 00:00:33 | 52,10 |
2 | M1 | 31 | 30 | Novák Matěj | Vysoké Mýto | 03 | 00:00:34 | 48,11 |
3 | M1 | 35 | 26 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:35 | 38,93 |
4 | M1 | 42 | 28 | Kárník Dominik | Choceň | 03 | 00:00:37 | 26,22 |
5 | M1 | 43 | 34 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:37 | 23,66 |
6 | M1 | 45 | 35 | Plitnar Patrik | Choceň | 03 | 00:00:39 | 12,60 |
7 | M1 | 46 | 24 | Procházka Dominik | Orlov | 03 | 00:00:39 | 11,85 |
8 | M1 | 50 | 22 | Ryba Kubíček | Choceň | 03 | 00:00:41 | 0,00 |
9 | M1 | 52 | 25 | Konývka Šimon | Rychnov nad Kněžnou | 03 | 00:00:42 | 0,00 |
10 | M1 | 53 | 36 | Marhold Stanislav | Choceň | 04 | 00:00:43 | 0,00 |
11 | M1 | 58 | 21 | Vojtíšek Matěj | LO Dobřichy | 03 | 00:00:51 | 0,00 |
12 | M1 | 61 | 31 | Rozlívka Vojtěch | Svitavy | 05 | 00:00:53 | 0,00 |
13 | M1 | 62 | 27 | Zeman David | TJ - Svitavy | 05 | 00:00:55 | 0,00 |
14 | M1 | 64 | 32 | Tomšů Ondřej | Mlýn Janderov | 05 | 00:00:57 | 0,00 |
15 | M1 | 66 | 20 | Havlík Šimon | LO Choceň | 04 | 00:01:07 | 0,00 |
16 | M1 | 67 | 19 | Hejzlar David | LO Choceň | 06 | 00:01:08 | 0,00 |
17 | M1 | 68 | 23 | Kaplický Jindřich | Choceň | 03 | 00:01:30 | 0,00 |
18 | M1 | 70 | 33 | Tomšů Tomáš | Mlýn Janderov | 03 | 00:01:38 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 51 | Mifková Michaela | TJ - Svitavy | 00 | 00:00:25 | 104,70 |
2 | Ž2 | 2 | 43 | Navrátilová Darja | TJ - Svitavy | 01 | 00:00:26 | 100,26 |
3 | Ž2 | 3 | 44 | Šimůnková Tereza | Jiskra Havlíčkův Brod | 00 | 00:00:26 | 95,03 |
4 | Ž2 | 6 | 52 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:27 | 89,64 |
5 | Ž2 | 8 | 46 | Kábrtová Pavla | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 00 | 00:00:27 | 87,58 |
6 | Ž2 | 11 | 53 | Hanušová Martina | AC Choceň | 01 | 00:00:28 | 80,45 |
7 | Ž2 | 14 | 40 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:00:29 | 75,69 |
8 | Ž2 | 15 | 42 | Jansová Denisa | Jiskra Ústí nad Orlicí | 02 | 00:00:29 | 72,29 |
9 | Ž2 | 18 | 45 | Novotná Michaela | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:00:30 | 68,56 |
10 | Ž2 | 22 | 41 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:00:31 | 58,18 |
11 | Ž2 | 25 | 47 | Vomlelová Alena | Holešovice Praha | 02 | 00:00:33 | 44,31 |
12 | Ž2 | 32 | 54 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:00:34 | 30,67 |
13 | Ž2 | 39 | 49 | Veselá Marika | Choceň | 02 | 00:00:36 | 19,74 |
14 | Ž2 | 41 | 48 | Vomlelová Helena | Holešovice Praha | 01 | 00:00:37 | 13,39 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 83 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:01:08 | 105,01 |
2 | Ž3 | 2 | 81 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně | 99 | 00:01:09 | 102,38 |
3 | Ž3 | 3 | 84 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:01:12 | 92,61 |
4 | Ž3 | 4 | 82 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:01:14 | 89,03 |
5 | Ž3 | 5 | 86 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:01:14 | 86,75 |
6 | Ž3 | 6 | 76 | Faltusová Kateřina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:01:15 | 84,32 |
7 | Ž3 | 7 | 85 | Mihulková Viktorie | AC Choceň | 99 | 00:01:17 | 80,01 |
8 | Ž3 | 8 | 80 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:01:20 | 70,33 |
9 | Ž3 | 9 | 79 | Kroupová monika | AC Choceň | 98 | 00:01:26 | 53,75 |
10 | Ž3 | 10 | 77 | Dostálková Nela | Ústí nad Orlicí | 99 | 00:01:35 | 26,27 |
11 | Ž3 | 11 | 78 | Bedrníčkvá Míša | Rozsocha | 99 | 00:01:36 | 24,27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 105 | Kašpar Josef | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 99 | 00:02:25 | 106,85 |
2 | M3 | 6 | 100 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:02:31 | 98,79 |
3 | M3 | 7 | 108 | Svatoš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 98 | 00:02:35 | 94,36 |
4 | M3 | 9 | 102 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:02:35 | 93,88 |
5 | M3 | 10 | 188 | Vilímek Václav | AC Choceň | 98 | 00:02:38 | 89,93 |
6 | M3 | 11 | 172 | Navrátil Tomáš | Choceň | 98 | 00:02:41 | 85,79 |
7 | M3 | 12 | 104 | Večeř Petr | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:02:42 | 84,24 |
8 | M3 | 13 | 101 | Sviták Pavel | Sokol Žamberk | 99 | 00:02:45 | 81,01 |
9 | M3 | 15 | 174 | Rajnet Matěj | Hasiči Dolní Dobrouč | 99 | 00:02:50 | 73,37 |
10 | M3 | 16 | 103 | Procházka Michal | Orlov | 99 | 00:02:57 | 64,85 |
11 | M3 | 17 | 173 | Rajnet Rudolf | Hasiči Dolní Dobrouč | 99 | 00:03:01 | 59,51 |
12 | M3 | 19 | 106 | Kučera Martin | TJ - Svitavy | 99 | 00:03:06 | 52,17 |
13 | M3 | 20 | 107 | Král Jan | TJ - Svitavy | 98 | 00:03:11 | 45,89 |
14 | M3 | 22 | 99 | Kristl František | Orel Dolní Dobrouč | 99 | 00:03:15 | 40,34 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 2 | 92 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:02:26 | 101,31 |
2 | ŽM | 3 | 93 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:02:26 | 100,45 |
3 | ŽM | 4 | 90 | Průšová Radka | TJ - Svitavy | 96 | 00:02:28 | 98,23 |
4 | ŽM | 5 | 94 | Couralová Simona | BATT Nové Město na Moravě | 96 | 00:02:31 | 94,17 |
5 | ŽM | 8 | 91 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:02:35 | 88,81 |
6 | ŽM | 14 | 121 | Čerenková Denisa | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 96 | 00:02:48 | 70,40 |
7 | ŽM | 18 | 89 | Kubíčková Aneta | Choceň | 97 | 00:03:06 | 46,09 |
8 | ŽM | 21 | 88 | Maťátková Nela | BOAT CLUB Dolní Čermná | 96 | 00:03:12 | 37,07 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 10 | 122 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:03:33 | 115,52 |
2 | MM | 11 | 120 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:03:46 | 103,89 |
3 | MM | 15 | 119 | Bečka Adam | Líšnice | 96 | 00:04:13 | 80,59 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 12 | 112 | Vojíková Vanda | TJ Nová Paka | 94 | 00:03:56 | 104,72 |
2 | ŽS | 13 | 111 | Glaserová Dominika | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:03:59 | 101,78 |
3 | ŽS | 14 | 110 | Navrátilová Anežka | TJ - Svitavy | 95 | 00:04:09 | 93,50 |
4 | ŽS | 16 | 109 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:04:33 | 74,04 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 130 | Zenkl Adam | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:03:00 | 103,89 |
2 | MS | 2 | 133 | Vondra David | Jiskra Ústí nad Orlicí | 94 | 00:03:02 | 101,15 |
3 | MS | 3 | 180 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:03:08 | 94,96 |
4 | MS | 4 | 132 | Pavel Jan | Lokomotiva Trutnov | 95 | 00:03:12 | 90,74 |
5 | MS | 5 | 134 | Friš Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 95 | 00:03:12 | 89,78 |
6 | MS | 6 | 135 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:16 | 85,67 |
7 | MS | 7 | 181 | Kubelka Petr | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 00:03:21 | 80,83 |
8 | MS | 8 | 131 | Voleský Kryštof | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:03:28 | 73,21 |
9 | MS | 9 | 136 | Sion Libor | Atletika Polička | 94 | 00:03:29 | 72,12 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 1 | 139 | Martincová Kristýna | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:07:43 | 105,02 |
2 | ŽD | 2 | 141 | Schejbalová Alena | Olfin Car Vella Trutnov | 93 | 00:07:53 | 100,94 |
3 | ŽD | 3 | 137 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:08:09 | 94,04 |
4 | ŽD | 4 | 140 | Valenová Adéla | Atletika Polička | 93 | 00:08:32 | 84,60 |
5 | ŽD | 5 | 138 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:08:46 | 78,34 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 5 | 143 | Kalvoda Vít | Atletika Polička | 93 | 00:10:52 | 103,93 |
2 | MD | 6 | 145 | Kubelka Tomáš | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:10:59 | 101,74 |
3 | MD | 7 | 144 | Košňar František | Atletika Polička | 93 | 00:11:23 | 94,33 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 52 | Ulich Petr | MT Nové Město nad Metují | 68 | 00:53:11 | - |
2 | MB | 14 | 58 | Svoboda Mojmír | Pardubice | 66 | 00:55:21 | - |
3 | MB | 18 | 45 | Ducháček Jan | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 68 | 00:56:23 | - |
4 | MB | 19 | 80 | Fajfr František | SK OMT Pardubice | 72 | 00:56:50 | - |
5 | MB | 25 | 54 | Doucha Jiří | Start Náchod | 71 | 00:58:13 | - |
6 | MB | 27 | 7 | Glaser Václav | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 70 | 00:58:26 | - |
7 | MB | 31 | 75 | Mařík Jiří | MP Žamberk | 72 | 00:59:21 | - |
8 | MB | 37 | 83 | Kolář Radim | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 01:01:56 | - |
9 | MB | 38 | 66 | Pinkas Martin | Dobříkov | 67 | 01:02:32 | - |
10 | MB | 47 | 44 | Šimonek Pavel | Hvězda SKP Pardubice | 66 | 01:04:39 | - |
11 | MB | 48 | 41 | Pavel Jan | Atletika Rtyně | 67 | 01:04:43 | - |
12 | MB | 49 | 89 | Pilnáček Petr | BK Vysoké Mýto | 65 | 01:04:54 | - |
13 | MB | 57 | 71 | Nágl Marek | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 68 | 01:08:36 | - |
14 | MB | 68 | 73 | Myšák Milan | Sokol Jehnědí | 66 | 01:11:53 | - |
- | MB | - | 11 | Martínek Filip | Sokol Vysoké Mýto | 69 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 6 | 57 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:53:31 | - |
2 | MC | 7 | 25 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:53:47 | - |
3 | MC | 9 | 38 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:54:37 | - |
4 | MC | 11 | 42 | Pleskot Josef | Rychnov nad Kněžnou | 63 | 00:54:54 | - |
5 | MC | 15 | 12 | Filip Luboš | AC Choceň | 59 | 00:55:29 | - |
6 | MC | 30 | 67 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:59:14 | - |
7 | MC | 32 | 47 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:59:32 | - |
8 | MC | 34 | 94 | Bezrouk Jiří | Bok | 62 | 01:00:58 | - |
9 | MC | 39 | 2 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 01:02:46 | - |
10 | MC | 41 | 79 | Hanuš Petr | Hroch team Choceň | 64 | 01:03:23 | - |
11 | MC | 44 | 74 | Novotný Luděk | SK Žamberk | 62 | 01:04:14 | - |
12 | MC | 53 | 31 | Smolák Petr | BKVM Vysoké Mýto | 64 | 01:07:11 | - |
13 | MC | 54 | 10 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 01:07:28 | - |
14 | MC | 64 | 72 | Šlajs Tomáš | AC Choceň | 60 | 01:10:45 | - |
15 | MC | 76 | 69 | Roháček Vladimír | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 58 | 01:15:35 | - |
16 | MC | 78 | 43 | Sedlák Jiří | Přelouč | 58 | 01:16:07 | - |
17 | MC | 79 | 60 | Bajer Miloslav | Cafe Bajer Pardubice | 55 | 01:16:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 51 | 50 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 01:06:52 | - |
2 | MD | 62 | 48 | Sadílek Václav | Albrechtice | 50 | 01:10:31 | - |
3 | MD | 65 | 77 | Skalický Jiří | Žamberk | 50 | 01:11:15 | - |
4 | MD | 71 | 9 | Chocholouš Dalibor | Pardubice | 46 | 01:12:23 | - |
5 | MD | 77 | 8 | Tučný Jan | MK Pardubice | 47 | 01:15:40 | - |
6 | MD | 82 | 6 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 01:19:48 | - |
7 | MD | 84 | 70 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 01:22:01 | - |
- | MD | - | 97 | Krejčí Milan | Cafe Bajer Pardubice | 53 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 55 | 51 | Libra Jiří | LBC Nové Město nad Metují | 37 | 01:08:08 | - |
2 | ME | 67 | 34 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 01:11:47 | - |
3 | ME | 74 | 82 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 01:15:05 | - |
4 | ME | 81 | 63 | Vorel Milan | Slatiňany | 40 | 01:19:03 | - |
5 | ME | 86 | 3 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 01:31:41 | - |
6 | ME | 87 | 55 | Culka Václav | Liga 100 Kostelec nad Orlicí | 35 | 01:33:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 24 | 49 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:57:47 | - |
2 | ZA | 43 | 29 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 01:03:48 | - |
3 | ZA | 50 | 23 | Rambousková Jaroslava | Litomyšl | 82 | 01:05:53 | - |
4 | ZA | 58 | 87 | Hubková Kateřina | AC Vysoké Mýto | 84 | 01:09:11 | - |
5 | ZA | 61 | 20 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 01:09:55 | - |
6 | ZA | 70 | 18 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 01:12:13 | - |
7 | ZA | 72 | 1 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 01:12:47 | - |
8 | ZA | 75 | 53 | Kollertová Eva | MT Nové Město nad Metují | 83 | 01:15:28 | - |
- | ZA | - | 96 | Kočová Markéta | SDH Černovír | 84 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 17 | 16 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:56:22 | - |
2 | ZB | 42 | 30 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 01:03:36 | - |
3 | ZB | 62 | 27 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 01:10:31 | - |
4 | ZB | 66 | 84 | Mikulecká Marcela | Sloupnice | 73 | 01:11:36 | - |
5 | ZB | 69 | 28 | Kováříková Pavla | Barnex Sport Brno | 55 | 01:11:56 | - |
6 | ZB | 73 | 35 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 01:13:15 | - |
7 | ZB | 80 | 5 | Šumberová Lucie | Orel Česká Třebová | 72 | 01:17:35 | - |
8 | ZB | 83 | 95 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 01:21:01 | - |
9 | ZB | 88 | 36 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 01:38:20 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 162 | Kratochvíl Miloš | Hvězda SKP Pardubice | 75 | 00:09:48 | - |
2 | M1 | 2 | 161 | Schejbal Oldřich | SKI Skuhrov nad Bělou | 91 | 00:09:53 | - |
3 | M1 | 3 | 160 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:10:29 | - |
4 | M1 | 4 | 163 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:10:38 | - |
5 | M1 | 8 | 159 | Živný Marek | Orel Orlice | 91 | 00:11:57 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 9 | 168 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:12:35 | - |
2 | M2 | 13 | 169 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:13:33 | - |
3 | M2 | 17 | 167 | Krátký Josef | KP BKÚ Mělník | 65 | 00:14:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 10 | 153 | Ouřecká Renáta | Letohrad | 70 | 00:13:06 | - |
2 | Z1 | 11 | 156 | Češíková Eliška | Spartak Slatiňany | 88 | 00:13:12 | - |
3 | Z1 | 12 | 152 | Kvasničková Petra | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:13:23 | - |
4 | Z1 | 14 | 155 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:14:09 | - |
5 | Z1 | 15 | 157 | Marholdová Lucie | Choceň | 83 | 00:14:19 | - |
6 | Z1 | 16 | 150 | Hrišková Jana | ISCAREX Česká Třebová | 71 | 00:14:27 | - |
7 | Z1 | 18 | 154 | Lauterbachová Lucie | Líšnice | 81 | 00:15:00 | - |
8 | Z1 | 19 | 151 | Tomšů Marie | Mlýn Janderov | 71 | 00:15:56 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 83 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:01:08 | 105,01 |
2 | Ž3 | 2 | 81 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně | 99 | 00:01:09 | 102,38 |
3 | Ž3 | 3 | 84 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:01:12 | 92,61 |
4 | Ž3 | 4 | 82 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:01:14 | 89,03 |
5 | Ž3 | 5 | 86 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:01:14 | 86,75 |
6 | Ž3 | 6 | 76 | Faltusová Kateřina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:01:15 | 84,32 |
7 | Ž3 | 7 | 85 | Mihulková Viktorie | AC Choceň | 99 | 00:01:17 | 80,01 |
8 | Ž3 | 8 | 80 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:01:20 | 70,33 |
9 | Ž3 | 9 | 79 | Kroupová monika | AC Choceň | 98 | 00:01:26 | 53,75 |
10 | Ž3 | 10 | 77 | Dostálková Nela | Ústí nad Orlicí | 99 | 00:01:35 | 26,27 |
11 | Ž3 | 11 | 78 | Bedrníčkvá Míša | Rozsocha | 99 | 00:01:36 | 24,27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 130 | Zenkl Adam | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:03:00 | 103,89 |
2 | MS | 2 | 133 | Vondra David | Jiskra Ústí nad Orlicí | 94 | 00:03:02 | 101,15 |
3 | MS | 3 | 180 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:03:08 | 94,96 |
4 | MS | 4 | 132 | Pavel Jan | Lokomotiva Trutnov | 95 | 00:03:12 | 90,74 |
5 | MS | 5 | 134 | Friš Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 95 | 00:03:12 | 89,78 |
6 | MS | 6 | 135 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:16 | 85,67 |
7 | MS | 7 | 181 | Kubelka Petr | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 00:03:21 | 80,83 |
8 | MS | 8 | 131 | Voleský Kryštof | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:03:28 | 73,21 |
9 | MS | 9 | 136 | Sion Libor | Atletika Polička | 94 | 00:03:29 | 72,12 |
1 | MM | 10 | 122 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:03:33 | 115,52 |
2 | MM | 11 | 120 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:03:46 | 103,89 |
1 | ŽS | 12 | 112 | Vojíková Vanda | TJ Nová Paka | 94 | 00:03:56 | 104,72 |
2 | ŽS | 13 | 111 | Glaserová Dominika | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:03:59 | 101,78 |
3 | ŽS | 14 | 110 | Navrátilová Anežka | TJ - Svitavy | 95 | 00:04:09 | 93,50 |
3 | MM | 15 | 119 | Bečka Adam | Líšnice | 96 | 00:04:13 | 80,59 |
4 | ŽS | 16 | 109 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:04:33 | 74,04 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 1 | 139 | Martincová Kristýna | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:07:43 | 105,02 |
2 | ŽD | 2 | 141 | Schejbalová Alena | Olfin Car Vella Trutnov | 93 | 00:07:53 | 100,94 |
3 | ŽD | 3 | 137 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:08:09 | 94,04 |
4 | ŽD | 4 | 140 | Valenová Adéla | Atletika Polička | 93 | 00:08:32 | 84,60 |
5 | ŽD | 5 | 138 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:08:46 | 78,34 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 162 | Kratochvíl Miloš | Hvězda SKP Pardubice | 75 | 00:09:48 | - |
2 | M1 | 2 | 161 | Schejbal Oldřich | SKI Skuhrov nad Bělou | 91 | 00:09:53 | - |
3 | M1 | 3 | 160 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:10:29 | - |
4 | M1 | 4 | 163 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:10:38 | - |
1 | MD | 5 | 143 | Kalvoda Vít | Atletika Polička | 93 | 00:10:52 | 103,93 |
2 | MD | 6 | 145 | Kubelka Tomáš | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:10:59 | 101,74 |
3 | MD | 7 | 144 | Košňar František | Atletika Polička | 93 | 00:11:23 | 94,33 |
5 | M1 | 8 | 159 | Živný Marek | Orel Orlice | 91 | 00:11:57 | - |
1 | M2 | 9 | 168 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:12:35 | - |
1 | Z1 | 10 | 153 | Ouřecká Renáta | Letohrad | 70 | 00:13:06 | - |
2 | Z1 | 11 | 156 | Češíková Eliška | Spartak Slatiňany | 88 | 00:13:12 | - |
3 | Z1 | 12 | 152 | Kvasničková Petra | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:13:23 | - |
2 | M2 | 13 | 169 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:13:33 | - |
4 | Z1 | 14 | 155 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:14:09 | - |
5 | Z1 | 15 | 157 | Marholdová Lucie | Choceň | 83 | 00:14:19 | - |
6 | Z1 | 16 | 150 | Hrišková Jana | ISCAREX Česká Třebová | 71 | 00:14:27 | - |
3 | M2 | 17 | 167 | Krátký Josef | KP BKÚ Mělník | 65 | 00:14:53 | - |
7 | Z1 | 18 | 154 | Lauterbachová Lucie | Líšnice | 81 | 00:15:00 | - |
8 | Z1 | 19 | 151 | Tomšů Marie | Mlýn Janderov | 71 | 00:15:56 | - |
Organizace závodu: 93% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 97% Vyhlášení výsledků: 80% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: 100% Celkový dojem ze závodu: 97% Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků. | Celkové hodnocení 95% |
29.4.2024 (pondělí), svátek má Robert
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
25.04.2024 - Výsledky závodu 2. Pekelný kilometr.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - dospělí a štafety.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - děti.
24.04.2024 - Fotogalerie .
23.04.2024 - Fotogalerie .
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
hartmank