Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Svinnou

27.8.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Svinnou
  • datum konání: 27.8.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SDH Svinná

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti r. 2001 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1X1195Kavín MichaelSebranice0100:00:33-
2X1279Gregora FilipLanškroun0200:00:35-
3X137Hanuš MartinLitomyšl0100:00:37-
4X14101Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:38-
5X1512Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:39-
6X1684Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:41-
7X1796Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:00:42-
8X1858Batěk OndřejKladno0200:00:42-
9X19114Jaško DanielSDH Svinná0100:00:44-
10X11083Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:46-
11X11161Beránek ŠimonSDH Svinná0200:00:51-
12X112119Miřejovská KláraPraha0100:00:52-
13X113121Miřejovský MatějPraha0300:00:58-
14X11451Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:00:58-
15X11527Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:01:00-
16X116109Hubálek AntonínČeská Třebová0400:01:02-
17X11781Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:06-
18X118134Zölfl OndřejČlupek0300:01:07-
19X11957Kašpar LukášRybník0400:01:09-
20X120111Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:10-
21X12140Vomočil MichalSDH Svinná0400:01:11-
22X12280Gregorová MichaelaLanškroun0400:01:12-
23X123124Kopecká PavlaSDH Svinná0300:01:15-
24X1245Zachařová MarcelaSDM Svinná0100:01:19-
25X125110Hubálková AnnaČeská Třebová0200:01:26-
26X12654Jaško MichalSDH Svinná0400:01:26-
27X127135Zölfová ŠarlotaČlupek0200:01:27-
28X12867Tomšů OndřejMlýn Janderov0500:03:21-
-X1-4Zachař LukášSDM Svinná04DNF-
-X1-94Dostálková RadanaPraha 401DNF-
-X1-203Slavíková KateřinaSvinná Kouty04DNF-
Dívky r. 97-00 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1371Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:02:27111,43
2Ž1419Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:30107,18
3Ž1131Hanušová MartinaBŠ Praha9700:02:5081,39
4Ž11553Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:5575,26
Chlapci r. 97-00 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1176Krejsa LukášTJ Sokol Jamné nad Orlicí9700:02:19111,14
2M1256Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:02:24104,24
3M1578Gregora JakubLanškroun9800:02:3884,62
4M16126Cihlář AdamSokol Hylváty9800:02:4082,02
5M17103Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:02:4081,39
6M189Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:02:4772,63
7M1914Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:02:4771,59
8M11031Krmela MartinSDH Svinná9800:02:4870,61
9M11137Tancer PetrSokol Přisnotice9700:02:4969,90
10M11213Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:02:4969,16
11M114115Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim9900:02:5363,89
12M1166Hanuš JanLitomyšl9800:03:1336,80
13M11745Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:03:1435,70
14M11893Dian JakubÚstí nad Orlicí0000:03:2322,99
15M11952Hác DanielSDH Svinná9900:03:2322,35
16M120116Toman VojtěchSDH Svinná9900:03:2520,04
Chlapci r. 95-96 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3820Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:08:01107,46
2M3966Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:08:2298,99
3M31238Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:08:3693,54
4M31744Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:08:5884,96
5M31886Lakota AntonínAC Choceň9500:09:0183,50
6M32410Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:10:0657,50
7M32598Cimr TomášSokol Kameničná9600:10:1254,96
8M32616Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:10:2749,04
9M32885Frydrych JakubAC Choceň9500:10:5637,51
Dívky r. 95-96 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3138Vodehnalová MartinaKB OEZ Letohrad9500:08:37106,04
2Ž31428Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:08:37105,79
3Ž32135Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:09:2488,17
4Ž322107Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:09:3783,47
5Ž32323Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:09:5875,48
6Ž327102Aulichová KateřinaSokol Kameničná9500:10:3960,10
7Ž3313Maříková LenkaBŠ Praha9500:13:490,00
Dívky r. 93-94 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1124Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:08:36120,59
2ŽM16120Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:08:56113,45
3ŽM2936Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:11:1265,96
Chlapci r. 93-94 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM5122Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:07:49107,29
2MM639Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:07:56104,25
3MM1018Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:08:3488,47
4MM1587Prachař DavidAC Choceň9400:08:4385,13
5MM2017Halanič DanielTJ Jiskra Králíky9400:09:2368,37
Dívky r. 91-92 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS7128Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:07:59135,58
2ŽS19142Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:09:12110,44
3ŽS302Maříková AndreaTK Praha9200:11:5653,98
Chlapci r. 91-92 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS190Siegel JakubAC Choceň9200:06:59106,20
2MS288Nechvíl PetrAC Choceň9100:07:1598,85
3MS3104Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:07:2394,95
4MS489Nikl LukášAC Choceň9100:07:3489,78
Junioři (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ5131Sejkora KarelAtletika Polička8800:20:42-
2MJ9137Večeře TomášAtletika Polička9000:21:39104,42
3MJ15136Červ JakubAtletika Polička8900:22:04100,72
4MJ1891Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:22:4394,85
Muži A (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2227Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:19:33-
2MA3143Balcar MichalUSK Univerzita Brno7900:19:43-
3MA457Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:20:13-
4MA6132Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:45-
5MA892Řemínek MatějAC Choceň8600:21:32-
6MA11217Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:21:43-
7MA12244Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:21:47-
8MA13133Šutera JosefAtletika Polička7900:21:49-
9MA17108Mařík JiříMP Žamberk7200:22:40-
10MA20145Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:23:22-
11MA21240Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:23:23-
12MA23243Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:23:44-
13MA2742Vavřín JanLitomyšl7700:24:23-
14MA2911Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:25-
15MA3882Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:25:40-
16MA3922Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:25:42-
17MA4721Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:26:28-
18MA5499Šos MiloslavSDH Svinná7900:28:11-
19MA55149Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6800:28:36-
20MA6441Vomočil MichalSDH Svinná7700:30:59-
21MA6559Batěk LukášKladno7900:31:00-
22MA67118Jaško MichalSDH Svinná7500:31:57-
Muži B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1225Čotov IvanLubná6600:19:31-
2MB773Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:27-
3MB1063Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:21:42-
4MB14205Siegel JosefAC Choceň5800:21:56-
5MB16209Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:22:07-
6MB28105Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:24:24-
7MB32146Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:24:42-
8MB33117Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:48-
9MB35226Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:25:16-
10MB4368Tomšů PetrMlýn Janderov6400:26:00-
11MB5097Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:27:06-
12MB5255Wiederman MichalÚstí nad Orlicí6400:27:28-
13MB62123Miřejovský TomášSABZO Praha6100:30:29-
Muži C (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC19138Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:23:06-
2MC22234Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:23:38-
3MC24113Švec MiroslavSokol Potštejn5200:23:47-
4MC26106Černý VladimírHAC Praha5200:24:23-
5MC30223Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:24:32-
6MC34214Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:24:59-
7MC36202Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:30-
8MC41140Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:25:44-
9MC57215Volf BřetislavLanškroun5200:28:45-
10MC61220Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:30:21-
11MC63239Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:52-
12MC70231Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:33:55-
Muži D (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD49144Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:27:05-
2MD51150Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:27:15-
3MD56228Bielčik JindřichLichkov4000:28:41-
4MD71207Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:34:00-
5MD73242Kalousek JanSK Žamberk4100:36:40-
Juniorky (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2565Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:24:20-
2ŽJ42129Schauerová LenkaAtletika Polička8800:25:50-
3ŽJ46127Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:26:27110,03
4ŽJ5969Karlová VeronikaAC Hradec Králové9000:29:1589,97
5ŽJ6872Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:32:42-
Ženy A (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA45125Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:15-
2ZA48141Chaloupecká AlenaVSK UNI Brno8100:26:44-
3ZA53139Pokorová JaroslavaPim Praha7200:27:39-
4ZA6061Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:24-
Ženy B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB31218Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:24:35-
2ZB37204Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:25:39-
3ZB40216Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:25:43-
4ZB44219Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:26:06-
5ZB58130Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:08-
6ZB66147Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:31:52-
7ZB69206Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:33:27-
8ZB72148Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:35:07-
9ZB74237Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:41:43-
Svinnovská míle - ženy (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1SZ10241Novotná DanaSDH Svinná5900:06:41-
2SZ15100Jasanská PetraSvinná7700:07:28-
3SZ18208Jašková DanielaSDH Svinná7400:07:37-
Svinnovská míle - muži (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1SM1213Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:04:58-
2SM2229Pecháček OndřejSDH Svinná8600:05:15-
3SM3236Krmela JiříSDH Svinná8600:05:39-
4SM462Štolba ZdeněkSDH Svinná6100:06:04-
5SM5221Aulich TomášSDH Kameničná6600:06:08-
6SM675Beránek JakubTJ Sokol Chrudim8900:06:09-
7SM7224Kopecký MilanSDH Svinná7300:06:11-
8SM8210Dvořák MilanSDH Svinná6200:06:14-
9SM9230Miláček LadislavSDH Svinná8300:06:40-
10SM1177Krmela JakubSvinná8800:07:04-
11SM12212Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:07:06-
12SM1376Krejsa LukášTJ Sokol Jamné nad Orlicí9700:07:22-
13SM1474Beránek MatějSDH Svinná9300:07:28-
14SM16115Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim9900:07:28-
15SM17211Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim7100:07:29-
16SM19203Jasanský PavelSvinná 00:09:19-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1X1195Kavín MichaelSebranice0100:00:33-
2X1279Gregora FilipLanškroun0200:00:35-
3X137Hanuš MartinLitomyšl0100:00:37-
4X14101Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:38-
5X1512Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:39-
6X1684Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:41-
7X1796Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:00:42-
8X1858Batěk OndřejKladno0200:00:42-
9X19114Jaško DanielSDH Svinná0100:00:44-
10X11083Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:46-
11X11161Beránek ŠimonSDH Svinná0200:00:51-
12X112119Miřejovská KláraPraha0100:00:52-
13X113121Miřejovský MatějPraha0300:00:58-
14X11451Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:00:58-
15X11527Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:01:00-
16X116109Hubálek AntonínČeská Třebová0400:01:02-
17X11781Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:06-
18X118134Zölfl OndřejČlupek0300:01:07-
19X11957Kašpar LukášRybník0400:01:09-
20X120111Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:10-
21X12140Vomočil MichalSDH Svinná0400:01:11-
22X12280Gregorová MichaelaLanškroun0400:01:12-
23X123124Kopecká PavlaSDH Svinná0300:01:15-
24X1245Zachařová MarcelaSDM Svinná0100:01:19-
25X125110Hubálková AnnaČeská Třebová0200:01:26-
26X12654Jaško MichalSDH Svinná0400:01:26-
27X127135Zölfová ŠarlotaČlupek0200:01:27-
28X12867Tomšů OndřejMlýn Janderov0500:03:21-
Trať 0,42 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1176Krejsa LukášTJ Sokol Jamné nad Orlicí9700:02:19111,14
2M1256Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:02:24104,24
1Ž1371Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:02:27111,43
2Ž1419Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:30107,18
3M1578Gregora JakubLanškroun9800:02:3884,62
4M16126Cihlář AdamSokol Hylváty9800:02:4082,02
5M17103Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:02:4081,39
6M189Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:02:4772,63
7M1914Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:02:4771,59
8M11031Krmela MartinSDH Svinná9800:02:4870,61
9M11137Tancer PetrSokol Přisnotice9700:02:4969,90
10M11213Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:02:4969,16
3Ž1131Hanušová MartinaBŠ Praha9700:02:5081,39
11M114115Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim9900:02:5363,89
4Ž11553Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:5575,26
12M1166Hanuš JanLitomyšl9800:03:1336,80
13M11745Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:03:1435,70
14M11893Dian JakubÚstí nad Orlicí0000:03:2322,99
15M11952Hác DanielSDH Svinná9900:03:2322,35
16M120116Toman VojtěchSDH Svinná9900:03:2520,04
Trať 1,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1SM1213Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:04:58-
2SM2229Pecháček OndřejSDH Svinná8600:05:15-
3SM3236Krmela JiříSDH Svinná8600:05:39-
4SM462Štolba ZdeněkSDH Svinná6100:06:04-
5SM5221Aulich TomášSDH Kameničná6600:06:08-
6SM675Beránek JakubTJ Sokol Chrudim8900:06:09-
7SM7224Kopecký MilanSDH Svinná7300:06:11-
8SM8210Dvořák MilanSDH Svinná6200:06:14-
9SM9230Miláček LadislavSDH Svinná8300:06:40-
1SZ10241Novotná DanaSDH Svinná5900:06:41-
10SM1177Krmela JakubSvinná8800:07:04-
11SM12212Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:07:06-
12SM1376Krejsa LukášTJ Sokol Jamné nad Orlicí9700:07:22-
13SM1474Beránek MatějSDH Svinná9300:07:28-
2SZ15100Jasanská PetraSvinná7700:07:28-
14SM16115Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim9900:07:28-
15SM17211Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim7100:07:29-
3SZ18208Jašková DanielaSDH Svinná7400:07:37-
16SM19203Jasanský PavelSvinná 00:09:19-
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS190Siegel JakubAC Choceň9200:06:59106,20
2MS288Nechvíl PetrAC Choceň9100:07:1598,85
3MS3104Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:07:2394,95
4MS489Nikl LukášAC Choceň9100:07:3489,78
1MM5122Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:07:49107,29
2MM639Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:07:56104,25
1ŽS7128Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:07:59135,58
1M3820Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:08:01107,46
2M3966Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:08:2298,99
3MM1018Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:08:3488,47
1ŽM1124Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:08:36120,59
3M31238Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:08:3693,54
1Ž3138Vodehnalová MartinaKB OEZ Letohrad9500:08:37106,04
2Ž31428Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:08:37105,79
4MM1587Prachař DavidAC Choceň9400:08:4385,13
2ŽM16120Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:08:56113,45
4M31744Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:08:5884,96
5M31886Lakota AntonínAC Choceň9500:09:0183,50
2ŽS19142Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:09:12110,44
5MM2017Halanič DanielTJ Jiskra Králíky9400:09:2368,37
3Ž32135Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:09:2488,17
4Ž322107Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:09:3783,47
5Ž32323Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:09:5875,48
6M32410Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:10:0657,50
7M32598Cimr TomášSokol Kameničná9600:10:1254,96
8M32616Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:10:2749,04
6Ž327102Aulichová KateřinaSokol Kameničná9500:10:3960,10
9M32885Frydrych JakubAC Choceň9500:10:5637,51
3ŽM2936Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:11:1265,96
3ŽS302Maříková AndreaTK Praha9200:11:5653,98
7Ž3313Maříková LenkaBŠ Praha9500:13:490,00
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1225Čotov IvanLubná6600:19:31-
1MA2227Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:19:33-
2MA3143Balcar MichalUSK Univerzita Brno7900:19:43-
3MA457Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:20:13-
1MJ5131Sejkora KarelAtletika Polička8800:20:42-
4MA6132Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:45-
2MB773Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:27-
5MA892Řemínek MatějAC Choceň8600:21:32-
2MJ9137Večeře TomášAtletika Polička9000:21:39104,42
3MB1063Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:21:42-
6MA11217Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:21:43-
7MA12244Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:21:47-
8MA13133Šutera JosefAtletika Polička7900:21:49-
4MB14205Siegel JosefAC Choceň5800:21:56-
3MJ15136Červ JakubAtletika Polička8900:22:04100,72
5MB16209Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:22:07-
9MA17108Mařík JiříMP Žamberk7200:22:40-
4MJ1891Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:22:4394,85
1MC19138Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:23:06-
10MA20145Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:23:22-
11MA21240Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:23:23-
2MC22234Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:23:38-
12MA23243Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:23:44-
3MC24113Švec MiroslavSokol Potštejn5200:23:47-
1ŽJ2565Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:24:20-
4MC26106Černý VladimírHAC Praha5200:24:23-
13MA2742Vavřín JanLitomyšl7700:24:23-
6MB28105Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:24:24-
14MA2911Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:25-
5MC30223Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:24:32-
1ZB31218Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:24:35-
7MB32146Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:24:42-
8MB33117Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:48-
6MC34214Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:24:59-
9MB35226Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:25:16-
7MC36202Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:30-
2ZB37204Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:25:39-
15MA3882Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:25:40-
16MA3922Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:25:42-
3ZB40216Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:25:43-
8MC41140Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:25:44-
2ŽJ42129Schauerová LenkaAtletika Polička8800:25:50-
10MB4368Tomšů PetrMlýn Janderov6400:26:00-
4ZB44219Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:26:06-
1ZA45125Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:15-
3ŽJ46127Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:26:27110,03
17MA4721Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:26:28-
2ZA48141Chaloupecká AlenaVSK UNI Brno8100:26:44-
1MD49144Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:27:05-
11MB5097Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:27:06-
2MD51150Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:27:15-
12MB5255Wiederman MichalÚstí nad Orlicí6400:27:28-
3ZA53139Pokorová JaroslavaPim Praha7200:27:39-
18MA5499Šos MiloslavSDH Svinná7900:28:11-
19MA55149Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6800:28:36-
3MD56228Bielčik JindřichLichkov4000:28:41-
9MC57215Volf BřetislavLanškroun5200:28:45-
5ZB58130Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:08-
4ŽJ5969Karlová VeronikaAC Hradec Králové9000:29:1589,97
4ZA6061Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:24-
10MC61220Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:30:21-
13MB62123Miřejovský TomášSABZO Praha6100:30:29-
11MC63239Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:52-
20MA6441Vomočil MichalSDH Svinná7700:30:59-
21MA6559Batěk LukášKladno7900:31:00-
6ZB66147Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:31:52-
22MA67118Jaško MichalSDH Svinná7500:31:57-
5ŽJ6872Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:32:42-
7ZB69206Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:33:27-
12MC70231Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:33:55-
4MD71207Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:34:00-
8ZB72148Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:35:07-
5MD73242Kalousek JanSK Žamberk4100:36:40-
9ZB74237Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:41:43-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód