1.5.2006, pondělí
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
1.5.2023 | Běh kolem poličských hradeb | 324 |
1.5.2022 | Běh kolem poličských hradeb | 227 |
28.9.2021 | Běh kolem poličských hradeb | 157 |
1.5.2020 | Běh kolem poličských hradeb | - |
1.5.2019 | Běh kolem poličských hradeb | 321 |
1.5.2018 | Běh kolem poličských hradeb | 362 |
1.5.2017 | Běh kolem poličských hradeb | 361 |
1.5.2016 | Běh kolem poličských hradeb | 319 |
1.5.2015 | Běh kolem poličských hradeb | 384 |
1.5.2014 | Běh kolem poličských hradeb | 339 |
1.5.2013 | Běh kolem poličských hradeb | 351 |
1.5.2012 | Běh kolem poličských hradeb | 353 |
1.5.2011 | Běh kolem poličských hradeb | 255 |
1.5.2010 | Běh kolem poličských hradeb | 265 |
1.5.2009 | Běh kolem poličských hradeb | 297 |
1.5.2008 | Běh kolem poličských hradeb | 247 |
1.5.2007 | Běh kolem poličských hradeb | 269 |
1.5.2005 | Běh kolem poličských hradeb | 294 |
1.5.2004 | Běh kolem poličských hradeb | 187 |
1.5.2002 | Běh kolem poličských hradeb | 319 |
1.5.2001 | Běh kolem poličských hradeb | 225 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Štyndl Miroslav | 57 | 20 |
Nechvíl Petr | 91 | 19 |
Večeře Tomáš | 90 | 19 |
Sejkora Karel | 88 | 17 |
Schauerová Lenka | 88 | 17 |
Šimůnek Jan | 03 | 16 |
Borek Viktor | 04 | 15 |
Šutera Josef | 79 | 15 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 15 |
Ožana Václav | 64 | 14 |
Červ Jakub | 89 | 14 |
Stránský Aleš | 60 | 14 |
Sontáková Lenka | 91 | 14 |
Klepárník Otakar | 57 | 14 |
Pešlová Ivana | 63 | 14 |
Šimůnek Jan | 82 | 14 |
Gdula Petr | 61 | 14 |
Šimůnková Pavla | 77 | 13 |
Cvrček Martin | 79 | 13 |
Smolák Petr | 94 | 13 |
Fiedler Jan | 56 | 13 |
Jirásková Eva | 64 | 13 |
Frydrychová Eliška | 01 | 13 |
Peterková Veronika | 84 | 12 |
Krátká Anna | 69 | 12 |
Boháč Bonifác | 01 | 12 |
Borková Agáta | 02 | 12 |
Borek Petr | 70 | 12 |
Smoláková Alexandra | 98 | 12 |
Brychta Jakub | 08 | 11 |
Lorenc Tomáš | 86 | 11 |
Šimůnek Jan | 49 | 11 |
Vondra Vojtěch | 98 | 11 |
Boháč Pankrác | 06 | 11 |
Stránská Michaela | 97 | 11 |
Brychtová Veronika | 10 | 11 |
Červ Miloslav | 50 | 11 |
Řemínek Matěj | 86 | 11 |
Stránská Adéla | 91 | 11 |
Smoláková Valérie | 93 | 11 |
Chlubna Jan | 84 | 11 |
Matyášová Jana | 65 | 11 |
Jelínek Matěj | 42 | 11 |
Hubáček Petr | 78 | 10 |
Boháč Servác | 02 | 10 |
Kalousek Jan | 71 | 10 |
Horáček Michal | 75 | 10 |
Pulgretová Kateřina | 99 | 10 |
Lakota Antonín | 95 | 10 |
Šafář Samuel | 07 | 10 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 17 | 36 | Kavínová Štěpánka | Sebranice | 02 | 00:00:26 | - |
2 | Ž1 | 18 | 38 | Machová Tereza | Vavřinec | 03 | 00:00:33 | - |
3 | Ž1 | 20 | 12 | Winterová Adéla | TJ - Svitavy | 03 | 00:00:37 | - |
4 | Ž1 | 21 | 35 | Cvrčková Jasmína | Střítež | 03 | 00:00:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 5 | 49 | Lajžner Marek | Polička | 02 | 00:00:20 | - |
2 | M1 | 15 | 19 | Chroustovský Filip | Nové Město na Moravě | 02 | 00:00:25 | - |
3 | M1 | 16 | 16 | Coural Jaroslav | Jiskra Vír | 02 | 00:00:26 | - |
4 | M1 | 19 | 11 | Moravec Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:00:34 | - |
5 | M1 | 24 | 37 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:44 | - |
6 | M1 | 25 | 62 | Cupák Jan | Sebranice | 02 | 00:02:07 | - |
7 | M1 | 26 | 60 | Jána František | Pomezí | 04 | 00:02:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 10 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:18 | - |
2 | Ž1 | 3 | 9 | Hanušová Martina | AC Choceň | 01 | 00:00:19 | - |
3 | Ž1 | 6 | 24 | Lněničková Martina | Praha | 01 | 00:00:20 | - |
4 | Ž1 | 9 | 43 | Šafářová Natálie | Polička | 01 | 00:00:22 | - |
5 | Ž1 | 11 | 7 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:00:22 | - |
6 | Ž1 | 13 | 39 | Machová Barbora | Vavřinec | 00 | 00:00:23 | - |
7 | Ž1 | 14 | 8 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:00:24 | - |
8 | Ž1 | 22 | 1 | Komárková Jana | Olešnice | 01 | 00:00:41 | - |
9 | Ž1 | 23 | 4 | Andrlíková Marie | Cyklo Ski klub Polička | 01 | 00:00:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 2 | 63 | Kavín Michael | Sebranice | 01 | 00:00:19 | - |
2 | M1 | 4 | 1 | Pavel Tomáš | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:00:20 | - |
3 | M1 | 7 | 30 | Metelka Ondřej | SK Týniště nad Orlicí | 01 | 00:00:20 | - |
4 | M1 | 8 | 43 | Kostka Jiří | Polička | 00 | 00:00:21 | - |
5 | M1 | 10 | 55 | Hnát Radim | Polička | 01 | 00:00:22 | - |
6 | M1 | 12 | 34 | Pešl František | TJ Svitavy | 01 | 00:00:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 5 | 24 | Bílá Zdeňka | Nový Věk TT Trusnov | 99 | 00:01:44 | 78,64 |
2 | Ž1 | 8 | 13 | Drbohlavová Lucie | České Budějovice | 99 | 00:01:49 | 68,00 |
3 | Ž1 | 10 | 3 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:01:53 | 59,49 |
4 | Ž1 | 13 | 23 | Nováková Kamila | MARS Svratka | 99 | 00:01:59 | 46,72 |
5 | Ž1 | 16 | 48 | Sabolčíková Adéla | BK Vysoké Mýto | 99 | 00:02:00 | 44,59 |
6 | Ž1 | 24 | 46 | Dvořáková Simona | Polička | 99 | 00:02:40 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 9 | 17 | Provazník Josef | Krkonoše Vrchlabí | 99 | 00:01:52 | - |
2 | M1 | 15 | 50 | Lajžner David | Polička | 99 | 00:02:00 | - |
3 | M1 | 17 | 48 | Lichtenberg Jaroslav | KRB Chrudim | 99 | 00:02:03 | - |
4 | M1 | 19 | 9 | Moravec Jakub | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:02:07 | - |
5 | M1 | 21 | 65 | Velech Tomáš | Polička | 99 | 00:02:12 | - |
6 | M1 | 22 | 39 | Stejskal Vladimír | Polička | 99 | 00:02:19 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 36 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:01:34 | 100,99 |
2 | Ž2 | 2 | 2 | Stránská Michaela | SKI klub Česká Třebová | 97 | 00:01:34 | 99,93 |
3 | Ž2 | 3 | 25 | Kozlová Karolína | Polička | 97 | 00:01:35 | 99,08 |
4 | Ž2 | 4 | 44 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:01:35 | 98,44 |
5 | Ž2 | 6 | 37 | Poláková Anna | AC Choceň | 97 | 00:01:48 | 70,34 |
6 | Ž2 | 7 | 39 | Prachařová Eva | AC Choceň | 97 | 00:01:48 | 70,13 |
7 | Ž2 | 11 | 47 | Sabolčíková Natalie | BK Vysoké Mýto | 97 | 00:01:56 | 54,81 |
8 | Ž2 | 12 | 32 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:01:57 | 51,40 |
9 | Ž2 | 14 | 42 | Šafářová Kristýna | Polička | 98 | 00:02:00 | 46,08 |
10 | Ž2 | 18 | 27 | Vacková Barbora | Polička | 97 | 00:02:06 | 32,88 |
11 | Ž2 | 20 | 11 | Komárková Anna | Olešnice | 97 | 00:02:08 | 27,99 |
12 | Ž2 | 23 | 19 | Nehodová Lenka | Polička | 97 | 00:02:39 | 0,00 |
13 | Ž2 | 25 | 17 | Roušarová Renata | Polička | 98 | 00:03:18 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 8 | 3 | Gdula Tomáš | Hvězda SKP Pardubice | 97 | 00:03:39 | 106,37 |
2 | M2 | 12 | 47 | Slonek Matouš | Nové Město na Moravě | 97 | 00:03:49 | 97,43 |
3 | M2 | 13 | 44 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:03:51 | 96,20 |
4 | M2 | 14 | 21 | Adamec Matouš | AC Choceň | 97 | 00:03:53 | 94,07 |
5 | M2 | 15 | 10 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 00:04:03 | 85,58 |
6 | M2 | 17 | 58 | Dvořák Martin | Polička | 97 | 00:04:07 | 82,22 |
7 | M2 | 18 | 20 | Chroustovský Jaromír | Nové Město na Moravě | 98 | 00:04:07 | 81,95 |
8 | M2 | 19 | 42 | Winter Josef | TJ - Svitavy | 97 | 00:04:07 | 81,69 |
9 | M2 | 20 | 59 | Švanda Štěpán | SK PRIMA Polička | 98 | 00:04:08 | 81,34 |
10 | M2 | 21 | 64 | Cihlář Adam | Sokol Hylváty | 98 | 00:04:16 | 73,82 |
10 | M2 | 21 | 70 | Sláma Ladislav | Pomezí | 98 | 00:04:16 | 73,82 |
12 | M2 | 23 | 12 | Richter Vojtěch | TJ - Svitavy | 97 | 00:04:20 | 70,54 |
13 | M2 | 25 | 57 | Hnát Denis | Polička | 98 | 00:04:30 | 61,43 |
14 | M2 | 26 | 46 | Valíček Dominik | Polička | 98 | 00:04:43 | 50,38 |
15 | M2 | 27 | 18 | Matouš Petr | Polička | 97 | 00:04:51 | 43,21 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 11 | 2 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:03:29 | 107,37 |
2 | M3 | 16 | 33 | Beneš Viktor | TJ Nové Město na Moravě | 96 | 00:03:38 | 98,86 |
3 | M3 | 19 | 8 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:03:43 | 93,77 |
4 | M3 | 21 | 7 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:48 | 89,79 |
5 | M3 | 22 | 40 | Valena Vojtěch | Polička | 96 | 00:03:49 | 88,22 |
6 | M3 | 23 | 22 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:03:50 | 87,66 |
7 | M3 | 27 | 41 | Misař Tomáš | BATT Nové Město na Moravě | 96 | 00:03:54 | 84,24 |
8 | M3 | 28 | 24 | Polák Štěpán | AC Choceň | 95 | 00:03:54 | 84,06 |
9 | M3 | 34 | 35 | Drbohlav Lukáš | České Budějovice | 95 | 00:04:03 | 75,82 |
10 | M3 | 37 | 51 | Cimr Tomáš | TJ Sokol Kameničná | 96 | 00:04:11 | 68,42 |
11 | M3 | 41 | 23 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:04:22 | 58,15 |
12 | M3 | 46 | 38 | Roušar Daniel | Polička | 96 | 00:05:14 | 10,32 |
- | M3 | - | 54 | Urbánek Aleš | Polička | 96 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 20 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:03:15 | 104,03 |
2 | Ž3 | 2 | 7 | Tancerová Kateřina | Sokol Přísnotice | 95 | 00:03:19 | 99,90 |
3 | Ž3 | 3 | 27 | Vodehnalová Martina | TJ Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:03:23 | 96,07 |
4 | Ž3 | 4 | 28 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:03:27 | 91,73 |
5 | Ž3 | 5 | 29 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:03:29 | 89,61 |
6 | Ž3 | 6 | 22 | Couralová Simona | Jiskra Vír | 96 | 00:03:30 | 88,30 |
7 | Ž3 | 7 | 1 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:03:33 | 85,38 |
8 | Ž3 | 9 | 41 | Aulichová Kateřina | TJ Sokol Kameničná | 95 | 00:03:41 | 77,41 |
9 | Ž3 | 10 | 26 | Greplová Alžběta | Batt Nové Město na Moravě | 95 | 00:03:45 | 73,07 |
10 | Ž3 | 11 | 30 | Kovačičová Kateřina | Nové Město na Moravě | 96 | 00:03:47 | 71,96 |
11 | Ž3 | 16 | 33 | Pešlová Zuzana | TJ Svitavy | 96 | 00:04:05 | 53,61 |
12 | Ž3 | 24 | 49 | Galbová Lucie | TJ - Svitavy | 96 | 00:04:27 | 31,42 |
13 | Ž3 | 28 | 36 | Ehrenbergerová Bára | Polička | 96 | 00:04:59 | 0,00 |
14 | Ž3 | 29 | 37 | Kadidlová Lenka | Polička | 96 | 00:05:01 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 5 | 35 | Tlustá Helena | TJ Nové Město na Moravě | 93 | 00:03:18 | 105,10 |
2 | ŽM | 8 | 20 | Pařilová Nikola | AK Moravská Třebová | 94 | 00:03:23 | 100,26 |
3 | ŽM | 10 | 14 | Kitnerová Dita | JAC Brno | 93 | 00:03:28 | 94,63 |
4 | ŽM | 14 | 25 | Košíková Tereza | Batt Nové Město na Moravě | 93 | 00:03:36 | 86,73 |
5 | ŽM | 17 | 15 | Karasová Martina | BATT Nové Město na Moravě | 94 | 00:03:39 | 84,56 |
6 | ŽM | 24 | 21 | Přikrylová Markéta | AK Moravská Třebová | 94 | 00:03:50 | 72,80 |
7 | ŽM | 25 | 43 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:03:52 | 71,52 |
8 | ŽM | 29 | 22 | Valenová Adéla | Polička | 93 | 00:03:54 | 69,25 |
9 | ŽM | 32 | 18 | Kalasová Lucie | TJ - Svitavy | 93 | 00:03:57 | 65,89 |
10 | ŽM | 33 | 41 | Tesařová Hedvika | AC Choceň | 94 | 00:03:58 | 65,00 |
11 | ŽM | 38 | 44 | Andrlová Kristýna | TJ - Svitavy | 94 | 00:04:12 | 51,66 |
12 | ŽM | 40 | 16 | Pechancová Adéla | TJ - Svitavy | 93 | 00:04:22 | 41,98 |
13 | ŽM | 42 | 19 | Sedláková Iva | TJ - Svitavy | 94 | 00:04:29 | 34,67 |
14 | ŽM | 43 | 17 | Dvořáková Veronika | TJ Svitavy | 93 | 00:04:40 | 24,20 |
15 | ŽM | 44 | 23 | Nekvindová Aneta | Polička | 94 | 00:04:57 | 6,62 |
16 | ŽM | 45 | 8 | Tancerová Marie | Sokol Přísnotice | 94 | 00:05:00 | 4,25 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 56 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:03:11 | 102,97 |
2 | MM | 2 | 45 | Neruda Michal | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:03:15 | 98,72 |
3 | MM | 4 | 6 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:15 | 98,31 |
4 | MM | 6 | 32 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:21 | 92,30 |
5 | MM | 13 | 13 | Nešpor Jiří | TJ Svitavy | 94 | 00:03:36 | 77,06 |
6 | MM | 18 | 25 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:03:40 | 72,29 |
7 | MM | 20 | 15 | Schneider Jan | AK Moravská Třebová | 93 | 00:03:45 | 67,52 |
8 | MM | 26 | 14 | Veselý Marcel | TJ - Svitavy | 94 | 00:03:53 | 59,13 |
9 | MM | 35 | 76 | Komárek Michal | Atletika Polička | 94 | 00:04:06 | 45,34 |
10 | MM | 39 | 36 | Nehoda Michal | Bystré | 93 | 00:04:18 | 33,01 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 3 | 47 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:03:15 | 105,31 |
2 | ŽS | 7 | 10 | Krejčí Michaela | Batt Nové Město na Moravě | 91 | 00:03:21 | 99,10 |
3 | ŽS | 9 | 16 | Karasová Jana | BATT Nové Město na Moravě | 92 | 00:03:25 | 95,60 |
4 | ŽS | 12 | 12 | Novotná Lenka | Batt Nové Město na Moravě | 92 | 00:03:30 | 89,79 |
5 | ŽS | 15 | 5 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:03:37 | 83,08 |
6 | ŽS | 30 | 39 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:03:56 | 64,36 |
7 | ŽS | 31 | 14 | Pechancová Lenka | TJ - Svitavy | 92 | 00:03:57 | 62,96 |
8 | ŽS | 36 | 15 | Burešová Dominika | TJ - Svitavy | 92 | 00:04:10 | 50,45 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 28 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:03:37 | 102,07 |
2 | MS | 2 | 26 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:03:38 | 101,07 |
3 | MS | 3 | 5 | Gdula Lukáš | Hvězda AFK Pardubice | 91 | 00:03:42 | 96,86 |
4 | MS | 5 | 27 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:03:54 | 86,24 |
5 | MS | 8 | 53 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:04:02 | 79,29 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 4 | 29 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:07:29 | 104,05 |
2 | MD | 5 | 66 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:07:40 | 99,33 |
3 | MD | 7 | 72 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:07:46 | 96,62 |
4 | MD | 9 | 74 | Sekanina Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:08:01 | 90,29 |
5 | MD | 10 | 75 | Češka Milan | Polička | 89 | 00:08:01 | 90,16 |
6 | MD | 11 | 71 | Zajíc Jakub | Hvězda SKP Pardubice | 89 | 00:08:01 | 90,12 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 9 | 5 | Košíková Vendula | ACP Olymp Brno | 89 | 00:04:04 | 118,37 |
2 | ŽD | 13 | 44 | Syrová Hana | Atletika Albrechtice | 89 | 00:04:30 | 98,66 |
3 | ŽD | 15 | 45 | Jungová Adéla | Atletika Albrechtice | 89 | 00:04:51 | 82,97 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PM | 6 | 62 | Myška Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:15:12 | - |
2 | PM | 8 | 4 | Chmelík Josef | Atletika Polička | 73 | 00:15:24 | - |
3 | PM | 21 | 6 | Andrlík Aleš | Cyklo klub Polička | 77 | 00:17:20 | - |
4 | PM | 36 | 64 | Mach Petr | Atletika Polička | 64 | 00:18:32 | - |
5 | PM | 45 | 68 | Otcovský Zdeněk | Polička | 73 | 00:19:10 | - |
6 | PM | 47 | 70 | Klepárník Otakar | Polička | 57 | 00:19:28 | - |
7 | PM | 51 | 13 | Jána Miroslav | Atletika Polička | 79 | 00:19:49 | - |
8 | PM | 53 | 71 | Komárek Jaroslav | Polička | 65 | 00:20:05 | - |
9 | PM | 62 | 27 | Cvrček Martin | Atletika Polička | 79 | 00:22:02 | - |
10 | PM | 65 | 41 | Lněnička Martin | Polička | 73 | 00:22:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 68 | Kourek Lukáš | Nové Město na Moravě | 88 | 00:07:03 | - |
2 | MJ | 2 | 69 | Skořepa Jakub | Nové Město na Moravě | 87 | 00:07:15 | - |
3 | MJ | 3 | 67 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:07:28 | - |
4 | MJ | 6 | 77 | Červinka Michal | Sokol Hradec Králové | 87 | 00:07:46 | - |
5 | MJ | 8 | 73 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:07:46 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 18 | Hubáček Petr | TJ Nové Město na Moravě | 78 | 00:14:37 | - |
2 | MA | 2 | 51 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:14:44 | - |
3 | MA | 3 | 39 | Balcar Michal | Univerzita Brno | 79 | 00:14:55 | - |
4 | MA | 4 | 48 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:15:03 | - |
5 | MA | 7 | 14 | Klášterecký Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:15:21 | - |
6 | MA | 12 | 60 | Lorenc Tomáš | Atletika Polička | 86 | 00:16:12 | - |
7 | MA | 14 | 53 | Šebek Michal | Jiskra Ústí nad Orlicí | 84 | 00:16:33 | - |
8 | MA | 16 | 61 | Mikelka Oskar | SKM Vraclav | 78 | 00:16:40 | - |
9 | MA | 19 | 52 | Doleček Josef | Jiskra Ústí nad Orlicí | 79 | 00:17:09 | - |
10 | MA | 20 | 46 | Chlubna Jan | Nové Město na Moravě | 84 | 00:17:15 | - |
11 | MA | 22 | 26 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:17:25 | - |
12 | MA | 28 | 37 | Vtípil Miroslav | Mars Svratka | 83 | 00:18:02 | - |
13 | MA | 38 | 1 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 67 | 00:18:56 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 5 | 19 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:15:08 | - |
2 | MB | 9 | 25 | Holický Milan | AFK SKP Pardubice | 65 | 00:15:37 | - |
3 | MB | 10 | 34 | Svoboda Mojmír | Hvězda SKP Pardubice | 66 | 00:15:43 | - |
4 | MB | 11 | 38 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:15:53 | - |
5 | MB | 15 | 30 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:16:37 | - |
6 | MB | 24 | 50 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:17:30 | - |
7 | MB | 25 | 47 | Chlubna Miroslav | Nové Město na Moravě | 58 | 00:17:33 | - |
8 | MB | 29 | 63 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:18:06 | - |
9 | MB | 31 | 9 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:18:16 | - |
10 | MB | 32 | 2 | Gdula Petr | Hvězda SKP Pardubice | 61 | 00:18:18 | - |
11 | MB | 34 | 32 | Korenyev Volodymyr | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:18:24 | - |
12 | MB | 40 | 8 | Neruda Milan | Horolezci Česká Třebová | 66 | 00:18:58 | - |
13 | MB | 41 | 3 | Kratochvíl Jan | Rovečné | 58 | 00:18:59 | - |
14 | MB | 46 | 36 | Tománek Jiří | Atletika Polička | 62 | 00:19:15 | - |
15 | MB | 52 | 65 | Krátký Josef | KPBKÚ Mělník | 65 | 00:20:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 17 | 55 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:16:51 | - |
2 | MC | 23 | 42 | Bubeníček Jiří | Porkert Skuhrov n. B. | 51 | 00:17:26 | - |
3 | MC | 26 | 58 | Krsek Jaroslav | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:17:35 | - |
4 | MC | 30 | 17 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:18:16 | - |
5 | MC | 33 | 69 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:18:21 | - |
6 | MC | 35 | 31 | Černý Vladimír | HAC Praha | 52 | 00:18:30 | - |
7 | MC | 43 | 15 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:19:05 | - |
8 | MC | 44 | 28 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:19:08 | - |
9 | MC | 58 | 43 | Král Vlastimil | Hvězda SKP Pardubice | 52 | 00:21:06 | - |
10 | MC | 59 | 12 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:21:12 | - |
11 | MC | 64 | 45 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:22:20 | - |
12 | MC | 66 | 24 | Zajíc Jan | Hvězda SKP Pardubice | 53 | 00:22:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 54 | 59 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:20:06 | - |
2 | MD | 55 | 57 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:20:07 | - |
3 | MD | 57 | 10 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:20:10 | - |
4 | MD | 71 | 23 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:29:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PZ | 61 | 29 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:21:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 4 | 2 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 00:03:52 | - |
2 | ŽJ | 6 | 31 | Sárová Lucie | Nové Město na Moravě | 88 | 00:03:56 | - |
3 | ŽJ | 7 | 34 | Klímová Ivana | BATT Nové Město na Moravě | 87 | 00:04:01 | - |
4 | ŽJ | 10 | 40 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:04:10 | - |
5 | ŽJ | 11 | 38 | Slonková Lenka | Nové Město na Moravě | 88 | 00:04:23 | - |
6 | ŽJ | 12 | 12 | Slonková Iva | Nové Město na Moravě | 88 | 00:04:29 | - |
7 | ŽJ | 14 | 29 | Švandová Eva | SK Týniště nad Orlicí | 87 | 00:04:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 13 | 22 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:16:23 | - |
2 | ZA | 18 | 54 | Guber Jasminka | Sokol Hradec Králové | 86 | 00:16:56 | - |
3 | ZA | 37 | 21 | Komárková Zdenka | Olešnice | 74 | 00:18:41 | - |
4 | ZA | 42 | 49 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:19:02 | - |
5 | ZA | 48 | 40 | Chaloupecká Alena | Znojmo | 81 | 00:19:29 | - |
6 | ZA | 50 | 11 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:19:36 | - |
7 | ZA | 56 | 66 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:20:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 27 | 5 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:17:46 | - |
2 | ZB | 39 | 7 | Mikásková Michaela | TJ Krkonoše Vrchlabí | 71 | 00:18:56 | - |
3 | ZB | 49 | 16 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:19:32 | - |
4 | ZB | 60 | 44 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:21:23 | - |
5 | ZB | 63 | 20 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:22:06 | - |
6 | ZB | 67 | 35 | Tománková Pavla | KRB Chrudim | 68 | 00:22:44 | - |
7 | ZB | 68 | 67 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:23:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 69 | 33 | Kitnerová Jarmila | Hvězda AFK Pardubice | 58 | 00:24:08 | - |
2 | ŽC | 70 | 56 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:26:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 28 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:03:37 | 102,07 |
2 | MS | 2 | 26 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:03:38 | 101,07 |
3 | MS | 3 | 5 | Gdula Lukáš | Hvězda AFK Pardubice | 91 | 00:03:42 | 96,86 |
1 | ŽJ | 4 | 2 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 00:03:52 | - |
4 | MS | 5 | 27 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:03:54 | 86,24 |
2 | ŽJ | 6 | 31 | Sárová Lucie | Nové Město na Moravě | 88 | 00:03:56 | - |
3 | ŽJ | 7 | 34 | Klímová Ivana | BATT Nové Město na Moravě | 87 | 00:04:01 | - |
5 | MS | 8 | 53 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:04:02 | 79,29 |
1 | ŽD | 9 | 5 | Košíková Vendula | ACP Olymp Brno | 89 | 00:04:04 | 118,37 |
4 | ŽJ | 10 | 40 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:04:10 | - |
5 | ŽJ | 11 | 38 | Slonková Lenka | Nové Město na Moravě | 88 | 00:04:23 | - |
6 | ŽJ | 12 | 12 | Slonková Iva | Nové Město na Moravě | 88 | 00:04:29 | - |
2 | ŽD | 13 | 44 | Syrová Hana | Atletika Albrechtice | 89 | 00:04:30 | 98,66 |
7 | ŽJ | 14 | 29 | Švandová Eva | SK Týniště nad Orlicí | 87 | 00:04:31 | - |
3 | ŽD | 15 | 45 | Jungová Adéla | Atletika Albrechtice | 89 | 00:04:51 | 82,97 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 68 | Kourek Lukáš | Nové Město na Moravě | 88 | 00:07:03 | - |
2 | MJ | 2 | 69 | Skořepa Jakub | Nové Město na Moravě | 87 | 00:07:15 | - |
3 | MJ | 3 | 67 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:07:28 | - |
1 | MD | 4 | 29 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:07:29 | 104,05 |
2 | MD | 5 | 66 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:07:40 | 99,33 |
4 | MJ | 6 | 77 | Červinka Michal | Sokol Hradec Králové | 87 | 00:07:46 | - |
3 | MD | 7 | 72 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:07:46 | 96,62 |
5 | MJ | 8 | 73 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:07:46 | - |
4 | MD | 9 | 74 | Sekanina Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:08:01 | 90,29 |
5 | MD | 10 | 75 | Češka Milan | Polička | 89 | 00:08:01 | 90,16 |
6 | MD | 11 | 71 | Zajíc Jakub | Hvězda SKP Pardubice | 89 | 00:08:01 | 90,12 |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.