Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Quido Štěpánka

23.4.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Quido Štěpánka
  • datum konání: 23.4.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci nejmladší 11 let a mladší (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3138Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:01:21108,66
2M32191Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:23103,94
3M3533Lakota AntonínAC Choceň9500:01:3087,40
4M3916Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:01:3380,31
5M311128Krejsa LukášTJ Sokol Jamné nad Orlicí9700:01:34104,07
6M31342Borovička DanielZŠ Jablonné nad Orlicí9500:01:3477,95
7M315177Cimr TomášTJ Sokol Jamné nad Orlicí9600:01:3577,72
8M31639Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:01:35100,07
9M31783Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:01:3770,87
9M3178Jirásek MiroslavJablonné Nad Orlicí9900:01:3795,86
9M317194Petrjánoš MarekJablonné nad Orlicí9700:01:3795,86
12M32145Matyáš LadislavJablonné nad Orlicí9700:01:3893,76
12M3212Barnet MiroslavZŠ Jablonné nad Orlicí9600:01:3868,50
14M32349Illichman OndřejTJ Jiskra Králíky9600:01:3966,14
15M32494Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:01:4161,42
16M32568Illichman PetrTJ Jiskra Králíky9600:01:4259,06
17M326200Frydrych JakubAC Choceň9500:01:4454,33
18M32747Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:01:4774,82
19M32958Baláž MatějJablonné nad Orlicí9900:01:5362,19
20M330184Schreiber FilipStyl Žamberk9700:01:5460,08
21M33118Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:02:0047,46
22M33346Pauk LukášJablonné nad Orlicí9700:02:0145,35
23M33895Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:02:1124,31
24M33929Halíř DanielTJ Jiskra Králíky9900:02:460,00
Žákyně nejmladší 11 let a mladší (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž33197Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:01:24105,41
2Ž34180Vodehnalová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9500:01:25103,09
3Ž3513Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:01:3091,51
4Ž375Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:01:31105,69
5Ž38179Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:3286,87
6Ž3931Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:33101,42
7Ž311187Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:3484,32
8Ž313178Aulichová KateřinaTJ Sokol Kameničná9500:01:3482,24
9Ž31736Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:3792,88
10Ž32825Mikysková TerezaTJ Čenkovice9700:01:5260,85
11Ž33152Geršlová VeronikaJablonné nad Orlicí9600:02:0022,01
12Ž333185Schreiberová MartinaStyl Žamberk9700:02:0141,64
13Ž33510Jirásková LenkaJablonné nad Orlicí9600:02:0217,37
14Ž33644Tomanová VeronikaJablonné nad Orlicí9700:02:0435,23
15Ž33711Vašátková AnetaJablonné nad Orlicí9800:02:0533,10
16Ž340186Pospíšilová LenkaJablonné nad Orlicí9900:02:490,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1188Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:02:56104,08
2ŽM290Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:02:58101,86
3ŽM4131Onderková MartinaOlympia Bruntál9300:03:0594,06
4ŽM71Barnetová AlenaJablonné nad Orlicí9300:03:1484,04
5ŽM84Faltusová KristýnaJablonné nad Orlicí9300:03:1879,59
6ŽM991Přikrylová MarkétaAK Moravská Třebová9400:03:1978,48
7ŽM1334Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:2769,57
8ŽM1489Halaničová LucieTJ Jiskra Králíky9400:03:2967,35
9ŽM1588Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:04:0032,84
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM141Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:05:07102,15
2MM259Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:05:1199,57
3MM3190Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:05:1398,28
4MM4110Vacek JiříTJ Sokol Jamné nad Orlicí9400:05:1795,70
5MM717Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:05:3683,46
6MM8181Schreiber JiříStyl Žamberk9400:05:4478,30
7MM9101Krejsa JanTJ Sokol Jamné nad Orlicí9400:05:5074,44
8MM1030Prachař DavidAC Choceň9400:05:5372,50
9MM1186Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:05:5869,28
10MM1384Halanič DanielTJ Jiskra Králíky9400:06:1160,90
11MM1485Kotala MilanTJ Jiskra Králíky9300:06:1657,68
12MM15191Schneider JanAK Moravská Třebová9300:06:2452,52
13MM16175Novotný DavidSokol Klášterec nad Orlicí9400:06:3545,44
14MM17115Faltus MichalTJ Sokol Jamné nad Orlicí9300:07:422,26
15MM18176Chlumecký PatrikSokol Klášterec nad Orlicí9400:07:431,61
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS5173Palupčíková NikolaOlympia Bruntál9100:05:26108,42
2ŽS612Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:05:27107,84
3ŽS1243Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:0883,74
-ŽS-54Bielčiková MichaelaLichkov92DNF-
Žáci starší 14-15 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS126Siegel JakubAC Choceň9200:06:11101,78
2MS215Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:06:1599,64
3MS328Nechvíl PetrAC Choceň9100:06:1798,58
4MS4174Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:06:1898,04
5MS9192Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:06:5478,81
6MS1140Mohelník PetrAtletika Polička9200:07:0274,53
7MS13193Záleský MilanCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9200:07:1269,19
8MS1592Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:07:1865,98
Dorostenci 16-17 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD115Schmier JakubBatt Nové Město na Moravě9000:10:05103,36
2MD249Červ JakubAtletika Polička8900:10:1899,13
3MD387Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:10:2397,51
4MD45Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:10:4191,66
5MD593Ulrich JosefTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9000:12:4451,68
Dorostenky 16-17 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD789Johanidesová LeaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:06:34128,94
2ŽD2265Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:08:0290,74
3ŽD2668Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:08:2680,32
4ŽD2842Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:08:4572,07
Junioři (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1197Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:26:27-
2MJ1241Olejníček LukášAC Moravská Slávia Brno8800:26:45-
3MJ16111Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:27:23-
4MJ1992Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:28:31-
5MJ4347Sekanina TomášISCAREX Česká Třebová8900:33:07-
Muži B (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB820Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:53-
2MB1311Siegel JosefAC Choceň5800:27:01-
3MB15113Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:27:15-
4MB2693Čechal JaroslavTS Letohrad6100:29:30-
5MB3094Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:30:34-
6MB3678Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:31:17-
7MB3716Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:31:19-
8MB4032Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:32:54-
9MB4163Novotný LuděkSK Žamberk6200:33:04-
10MB4553Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:33:24-
11MB4899Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:34:17-
12MB51104Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:35:02-
Muži C (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2384Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:29:03-
2MC25101Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:29:17-
3MC2933Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:30:30-
4MC3288Vraštil MiroslavTTC Olomouc5100:30:51-
5MC3359Tempír FrantišekSokol Štíty4900:30:55-
6MC38102Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:32:06-
7MC3918Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:32:47-
8MC4460Černý VladimírHAC Praha5200:33:16-
9MC4666Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:33:34-
10MC4724Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:33:35-
11MC49114Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:34:46-
12MC5375Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:37:11-
13MC5479Velechovský JiříSAZS Králíky5500:38:29-
14MC5571Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:39:07-
15MC56115Volf BřetislavLanškroun5200:39:53-
16MC5721Vošlajer ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:40:42-
17MC5840Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:41:02-
Muži D (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4146Krátký FrantišekViking Králiky4300:28:43-
2MD4282Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:34:29-
3MD4377Vychodil LojzaŠternberk4600:35:05-
4MD4454Bielčik JindřichLichkov4000:36:26-
5MD4576Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:37:30-
6MD4655Novotný JiříKB Letohrad4500:41:18-
7MD47106Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:53:34-
Juniorky (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ66Sárová LucieNové Město na Moravě8800:06:29-
2ŽJ109Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:07:01-
3ŽJ1291Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:07:06-
4ŽJ2369Hrdinová LenkaJablonné nad Orlicí8700:08:05-
Ženy A (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA539Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:06:20-
2ZA87Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:06:43-
3ZA1467Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:07:13-
4ZA1713Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:29-
5ZA1831Chaloupecká AlenaZnojmo8100:07:34-
6ZA1923Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:07:36-
7ZA203Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:07:39-
8ZA2135Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:48-
9ZA2412Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:19-
10ZA3180Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:09:09-
11ZA3226Kočová MarkétaSDH Černovír8400:14:25-
Ženy B (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1690Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:07:22-
2ZB2564Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:23-
3ZB27103Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:08:30-
4ZB2930Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:08:48-
5ZB3057Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:09:02-
Neregistrovaní (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1NE361Kohout PetrMost6500:03:02-
2NE545Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:03:09-
3NE681Štěpánek KvidoJablonné nad Orlicí5700:03:10-
4NE10108Koclířová IvetaKUS Jablonné nad Orlicí7300:03:22-
5NE111Vašek JaromírTJ Sokol Jamné nad Orlicí5700:03:24-
6NE1258Moravec JiříLetohrad6700:03:25-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3138Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:01:21108,66
2M32191Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:23103,94
1Ž33197Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:01:24105,41
2Ž34180Vodehnalová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9500:01:25103,09
3M3533Lakota AntonínAC Choceň9500:01:3087,40
3Ž3513Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:01:3091,51
4Ž375Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:01:31105,69
5Ž38179Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:3286,87
6Ž3931Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:33101,42
4M3916Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:01:3380,31
7Ž311187Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:3484,32
5M311128Krejsa LukášTJ Sokol Jamné nad Orlicí9700:01:34104,07
8Ž313178Aulichová KateřinaTJ Sokol Kameničná9500:01:3482,24
6M31342Borovička DanielZŠ Jablonné nad Orlicí9500:01:3477,95
7M315177Cimr TomášTJ Sokol Jamné nad Orlicí9600:01:3577,72
8M31639Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:01:35100,07
9M317194Petrjánoš MarekJablonné nad Orlicí9700:01:3795,86
9M3178Jirásek MiroslavJablonné Nad Orlicí9900:01:3795,86
9Ž31736Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:3792,88
9M31783Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:01:3770,87
12M3212Barnet MiroslavZŠ Jablonné nad Orlicí9600:01:3868,50
12M32145Matyáš LadislavJablonné nad Orlicí9700:01:3893,76
14M32349Illichman OndřejTJ Jiskra Králíky9600:01:3966,14
15M32494Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:01:4161,42
16M32568Illichman PetrTJ Jiskra Králíky9600:01:4259,06
17M326200Frydrych JakubAC Choceň9500:01:4454,33
18M32747Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:01:4774,82
10Ž32825Mikysková TerezaTJ Čenkovice9700:01:5260,85
19M32958Baláž MatějJablonné nad Orlicí9900:01:5362,19
20M330184Schreiber FilipStyl Žamberk9700:01:5460,08
11Ž33152Geršlová VeronikaJablonné nad Orlicí9600:02:0022,01
21M33118Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:02:0047,46
22M33346Pauk LukášJablonné nad Orlicí9700:02:0145,35
12Ž333185Schreiberová MartinaStyl Žamberk9700:02:0141,64
13Ž33510Jirásková LenkaJablonné nad Orlicí9600:02:0217,37
14Ž33644Tomanová VeronikaJablonné nad Orlicí9700:02:0435,23
15Ž33711Vašátková AnetaJablonné nad Orlicí9800:02:0533,10
23M33895Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:02:1124,31
24M33929Halíř DanielTJ Jiskra Králíky9900:02:460,00
16Ž340186Pospíšilová LenkaJablonné nad Orlicí9900:02:490,00
1MD4146Krátký FrantišekViking Králiky4300:28:43-
2MD4282Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:34:29-
3MD4377Vychodil LojzaŠternberk4600:35:05-
4MD4454Bielčik JindřichLichkov4000:36:26-
5MD4576Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:37:30-
6MD4655Novotný JiříKB Letohrad4500:41:18-
7MD47106Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:53:34-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1188Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:02:56104,08
2ŽM290Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:02:58101,86
1NE361Kohout PetrMost6500:03:02-
3ŽM4131Onderková MartinaOlympia Bruntál9300:03:0594,06
2NE545Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:03:09-
3NE681Štěpánek KvidoJablonné nad Orlicí5700:03:10-
4ŽM71Barnetová AlenaJablonné nad Orlicí9300:03:1484,04
5ŽM84Faltusová KristýnaJablonné nad Orlicí9300:03:1879,59
6ŽM991Přikrylová MarkétaAK Moravská Třebová9400:03:1978,48
4NE10108Koclířová IvetaKUS Jablonné nad Orlicí7300:03:22-
5NE111Vašek JaromírTJ Sokol Jamné nad Orlicí5700:03:24-
6NE1258Moravec JiříLetohrad6700:03:25-
7ŽM1334Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:2769,57
8ŽM1489Halaničová LucieTJ Jiskra Králíky9400:03:2967,35
9ŽM1588Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:04:0032,84
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM141Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:05:07102,15
2MM259Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:05:1199,57
3MM3190Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:05:1398,28
4MM4110Vacek JiříTJ Sokol Jamné nad Orlicí9400:05:1795,70
1ŽS5173Palupčíková NikolaOlympia Bruntál9100:05:26108,42
2ŽS612Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:05:27107,84
5MM717Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:05:3683,46
6MM8181Schreiber JiříStyl Žamberk9400:05:4478,30
7MM9101Krejsa JanTJ Sokol Jamné nad Orlicí9400:05:5074,44
8MM1030Prachař DavidAC Choceň9400:05:5372,50
9MM1186Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:05:5869,28
3ŽS1243Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:0883,74
10MM1384Halanič DanielTJ Jiskra Králíky9400:06:1160,90
11MM1485Kotala MilanTJ Jiskra Králíky9300:06:1657,68
12MM15191Schneider JanAK Moravská Třebová9300:06:2452,52
13MM16175Novotný DavidSokol Klášterec nad Orlicí9400:06:3545,44
14MM17115Faltus MichalTJ Sokol Jamné nad Orlicí9300:07:422,26
15MM18176Chlumecký PatrikSokol Klášterec nad Orlicí9400:07:431,61
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS126Siegel JakubAC Choceň9200:06:11101,78
2MS215Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:06:1599,64
3MS328Nechvíl PetrAC Choceň9100:06:1798,58
4MS4174Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:06:1898,04
1ZA539Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:06:20-
1ŽJ66Sárová LucieNové Město na Moravě8800:06:29-
1ŽD789Johanidesová LeaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:06:34128,94
2ZA87Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:06:43-
5MS9192Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:06:5478,81
2ŽJ109Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:07:01-
6MS1140Mohelník PetrAtletika Polička9200:07:0274,53
3ŽJ1291Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:07:06-
7MS13193Záleský MilanCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9200:07:1269,19
3ZA1467Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:07:13-
8MS1592Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:07:1865,98
1ZB1690Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:07:22-
4ZA1713Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:29-
5ZA1831Chaloupecká AlenaZnojmo8100:07:34-
6ZA1923Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:07:36-
7ZA203Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:07:39-
8ZA2135Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:48-
2ŽD2265Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:08:0290,74
4ŽJ2369Hrdinová LenkaJablonné nad Orlicí8700:08:05-
9ZA2412Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:19-
2ZB2564Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:23-
3ŽD2668Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:08:2680,32
3ZB27103Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:08:30-
4ŽD2842Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:08:4572,07
4ZB2930Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:08:48-
5ZB3057Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:09:02-
10ZA3180Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:09:09-
11ZA3226Kočová MarkétaSDH Černovír8400:14:25-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD115Schmier JakubBatt Nové Město na Moravě9000:10:05103,36
2MD249Červ JakubAtletika Polička8900:10:1899,13
3MD387Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:10:2397,51
4MD45Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:10:4191,66
5MD593Ulrich JosefTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9000:12:4451,68
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Hnilo ZdeněkNoves AK Žďár nad Sázavou8500:24:28-
2MA238Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:24:56-
3MA3110Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:25:22-
4MA498Dobšíček PavelSK Hronov8000:25:32-
5MA572Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:25:33-
6MA652Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:25:38-
7MA725Balcar MichalUSK Univerzita Brno7900:25:48-
1MB820Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:53-
8MA974Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:58-
9MA1014Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:06-
1MJ1197Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:26:27-
2MJ1241Olejníček LukášAC Moravská Slávia Brno8800:26:45-
2MB1311Siegel JosefAC Choceň5800:27:01-
10MA1451Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:27:10-
3MB15113Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:27:15-
3MJ16111Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:27:23-
11MA1710Řemínek MatějAC Choceň8600:27:41-
12MA1896Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:28:16-
4MJ1992Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:28:31-
13MA2029Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:28:36-
14MA21112Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:28:47-
15MA228Mařík JiříMP Žamberk7200:28:57-
1MC2384Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:29:03-
16MA2486Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:29:08-
2MC25101Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:29:17-
4MB2693Čechal JaroslavTS Letohrad6100:29:30-
17MA2727Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:29:55-
18MA2828Dostálek PetrASPV Těchonín6700:30:09-
3MC2933Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:30:30-
5MB3094Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:30:34-
19MA3185Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:30:46-
4MC3288Vraštil MiroslavTTC Olomouc5100:30:51-
5MC3359Tempír FrantišekSokol Štíty4900:30:55-
20MA34105Kalous PetrSK Žamberk7700:31:08-
21MA3537Přikryl IvoNoves AK Žďár nad Sázavou7900:31:15-
6MB3678Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:31:17-
7MB3716Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:31:19-
6MC38102Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:32:06-
7MC3918Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:32:47-
8MB4032Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:32:54-
9MB4163Novotný LuděkSK Žamberk6200:33:04-
22MA4217Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:33:05-
5MJ4347Sekanina TomášISCAREX Česká Třebová8900:33:07-
8MC4460Černý VladimírHAC Praha5200:33:16-
10MB4553Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:33:24-
9MC4666Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:33:34-
10MC4724Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:33:35-
11MB4899Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:34:17-
11MC49114Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:34:46-
23MA50109Prokopec PavelMaminka Bystřec7300:34:55-
12MB51104Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:35:02-
24MA5262Siegel JosefAC Choceň8600:36:41-
12MC5375Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:37:11-
13MC5479Velechovský JiříSAZS Králíky5500:38:29-
14MC5571Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:39:07-
15MC56115Volf BřetislavLanškroun5200:39:53-
16MC5721Vošlajer ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:40:42-
17MC5840Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:41:02-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 70%
Značení závodu: 85%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód