Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Okolo Trusnova

18.3.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Okolo Trusnova
  • datum konání: 18.3.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Nový Věk Trusnov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší 9 let a mladší (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2167Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:00:59111,70
2Ž2288Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:01105,32
3Ž2360Bílá ZdeňkaNový věk TT9900:01:0882,98
4Ž2589Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:2044,68
5Ž2991Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:340,00
6Ž21490Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:150,00
7Ž21584Rudová DenisaTrusnov0200:02:230,00
-Ž2-16Kotingová PetraChvojenec02DNF-
-Ž2-15Kotingová EliškaChvojenec00DNF-
Žáci nejmladší 9 let a mladší (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2480Vaňásek RomanJaroslav9800:01:11124,69
2M2672Šaloun JanKosořín9800:01:2590,12
3M2782Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:01:2785,19
4M2871Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:3175,31
5M21076Čejka Jakub-0000:01:3565,43
6M21159Drahoš MatějVysoké Mýto0100:02:030,00
7M21211Vojtíšek MarekTrusnov0200:02:060,00
8M21358Hemer JosefTrusnov0200:02:080,00
9M216100Martinec OndřejČeská Třebová0300:02:420,00
-M2-75Čejka Jan-01DNF-
Benjamínci (chlapci) 10-11 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3169Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:01:52116,89
2M3793Lakota AntonínAC Choceň9500:02:0792,37
3M3883Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:02:0890,74
4M3985Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:02:1185,83
5M31092Frydrych JakubAC Choceň9500:02:1480,93
6M31173Šaloun VojtěchKosořín9600:02:5513,90
-M3-19Hloupý DavidOpočno96DNF-
Benjamínci (děvčata) 10-11 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3264Vodehnalová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9500:01:57103,91
2Ž3362Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:01:59100,56
3Ž3470Adámková JanaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:02:0295,53
4Ž3566Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:02:0393,85
5Ž3665Fáberová ZuzanaKB OEZ Letohrad9600:02:0492,18
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM299Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:03:55109,20
2MM361Troppová KateřinaNový věk TT Trusnov9400:04:01104,33
3MM563Taclíková LucieNový věk TT Trusnov9300:04:2386,47
4MM786Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:4667,79
5MM881Vaňásková AnetaJaroslav9400:05:1643,44
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM174Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:03:52113,65
2MM487Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:04:06102,41
3MM694Prachař DavidAC Choceň9400:04:2983,94
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1179Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:11:20119,27
2ŽS1212Říčařová ŽanetaSRK Rychnov nad Kněžnou9100:13:4580,73
Žáci starší 14-15 let (trať 2,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS121Siegel JakubAC Choceň9200:09:31103,89
2MS222Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:39101,14
3MS395Nikl LukášAC Choceň9100:09:5794,96
4MS468Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:10:0592,22
5MS534Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:10:0891,18
6MS630Zemaník JanSK OB Týniště nad Orlicí9100:10:1588,78
7MS797Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:10:3183,29
8MS831Handl JindřichSOOB Rychnov nad Kněžnou9200:10:5774,36
9MS98Černý TomášUhersko9100:11:0272,64
10MS1078Mohelník PetrAtletika Polička9200:11:0372,30
Dorostenci starší 16-17 let (trať 3,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD120Dusílek AdamSOOB Rychnov nad Kněžnou8900:11:11102,74
2MD277Večeře TomášAtletika Polička9000:11:17100,98
3MD396Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:11:3396,28
4MD4148Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:11:4692,45
5MD542Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:12:0786,28
6MD623Pátek LukášSOOB Rychnov nad Kněžnou8900:12:1883,05
7MD1049Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:13:3261,29
8MD11139Bůžek JanSRK Rychnov nad Kněžnou8900:14:1748,06
Dorostenky starší 16-17 let (trať 3,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD798Karlová VeronikaNový Věk TT Trusnov9000:13:02103,52
2ŽD814Jirčáková MartinaSOOB Rychnov nad Kněžnou8900:13:2098,99
3ŽD910Mullerová VěraSRK Rychnov nad Kněžnou9000:13:2697,49
4ŽD1238Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:14:4777,14
Junioři 18-19 let (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ165Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:18:15-
2MJ2142Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:18:31-
3MJ377Sejkora KarelAtletika Polička8800:18:38-
4MJ4141Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:18:45-
5MJ59Jirčák OndřejSRK Rychnov nad Kněžnou8800:21:07-
6MJ717Klícha MartinRychnov nad Kněžnou8800:22:43-
7MJ818Klapal MichalDoudleby nad Orlicí8800:23:36-
Muži A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA171Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:15-
2MA37Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:47-
3MA776Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:34:17-
4MA952Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:35:16-
5MA116Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:35:21-
5MA1189Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:35:21-
7MA1570Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:35:54-
8MA1632Fajfr FrantišekŽamberk7200:36:00-
9MA1848Dobšíček PavelSK Hronov8000:36:23-
10MA1998Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice7400:36:25-
11MA2139Čejka BořivojKRB Chrudim8000:36:36-
12MA231Řemínek MatějAC Choceň8600:36:48-
13MA2478Šutera JosefAtletika Polička7900:36:54-
14MA2540Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:37:00-
15MA2672Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:37:09-
16MA3211Mikelka OskarSKM Vraclav7800:38:14-
17MA3683Černík TomášSokol Třebechovice7300:38:30-
18MA3716David PavelČernilov7200:38:35-
19MA3833Mařík JiříMP Žamberk7200:38:36-
20MA4125Potštejnský JanSOOB Rychnov nad Kněžnou7800:38:52-
21MA4212Hejkrlík FilipHvězda SKP Pardubice7900:39:02-
22MA4362Klimeš JanTJ Sokol Olešnice7300:39:36-
23MA4941Pavel TomášCyklo Max Rock Machine7600:40:32-
24MA5379Krištof PetrAtletika Polička7500:42:01-
25MA6030Hotárek VladimírNáchod7700:43:09-
26MA6197Polák DavidFort SMC Ústí nad Orlicí7500:43:15-
27MA83138Hulec JanOrlické Záhoří8100:48:17-
28MA8480Cvrček MartinAtletika Polička7900:48:49-
Muži B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB290Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:33:23-
2MB556Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:33:55-
3MB65Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:04-
4MB1358Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:28-
5MB14100Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:35:51-
6MB2088Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:36:29-
7MB2285Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:36:39-
8MB27149Kubiczek ZdeněkTK Opava6900:37:11-
9MB2866Bielčik PetrLichkov7100:37:13-
10MB3174Doucha JiříStart Náchod7100:38:04-
11MB5551Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:42:23-
12MB573Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:42:37-
13MB584Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:42:39-
14MB5999Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:42:59-
15MB7336Krátký JosefLabe Tri Club Hradec Králové6500:46:28-
16MB7819Pokorný MilanSK Vraclav6400:47:21-
Muži C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC426Siegel JosefAC Choceň5800:33:48-
2MC843Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:06-
3MC1057Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:35:18-
4MC2973Klimeš JiříAC Náchod6100:37:16-
5MC3050Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:37:25-
6MC3367Švec MiroslavSokol Potštejn5200:38:16-
7MC3447Čechal JaroslavTS Letohrad6100:38:19-
8MC3596Schwarz JosefSK Chotěboř5500:38:26-
9MC4094Šofr ZdeněkSokol Mnětice5600:38:46-
10MC47111Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:40:26-
11MC4863Tarant LadislavTragéd Team Líšnice6000:40:27-
12MC4944Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:40:32-
13MC6413Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:44:01-
14MC6695Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:44:15-
15MC75113Bajer MiloslavCaFa Bajer5500:46:52-
16MC79115Krejčí MilanCaFa Bajer5300:47:26-
17MC8515Miřejovský TomášSABZO Praha6100:49:25-
18MC8759Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:49:38-
Muži D 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3954Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:38:38-
2MD518Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:40:48-
3MD5281Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:41:37-
4MD532Červ MiloslavAtletika Polička5000:42:01-
5MD5655Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:42:32-
6MD6345Skopal JiříJitro Hradec Králové4700:43:49-
7MD6893Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:44:19-
8MD6992Jelínek MatějHradec Králové4200:45:17-
9MD7437Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:46:39-
10MD8028Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:47:52-
11MD8282Vít ČestmírDP Hradec Králové4500:48:12-
Muži E 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4653Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:40:18-
2ME6534Vorel MilanSlatiňany4000:44:06-
3ME6768Bielčik JindřichLichkov4000:44:16-
4ME7021Doležal StanislavBK Pardubice3800:45:43-
5ME7646Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:47:02-
6ME9124Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:54:56-
Muži F 75 let a starší (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6114Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:22:21-
Ženy A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1764Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:36:07-
2ZA4561Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:57-
3ZA6235Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:43:32-
4ZA7786Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:47:09-
5ZA8160Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7800:48:00-
6ZA9084Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:53:07-
Ženy B 35 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4431Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:43-
2ZB7175Vacková HanaSK Hronov5600:46:02-
3ZB7229Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:09-
4ZB8627Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:49:32-
5ZB8887Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:50:39-
6ZB8991Klimešová AlenaBukovice6300:52:18-
Trať 0,22 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2167Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:00:59111,70
2Ž2288Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:01105,32
3Ž2360Bílá ZdeňkaNový věk TT9900:01:0882,98
1M2480Vaňásek RomanJaroslav9800:01:11124,69
4Ž2589Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:2044,68
2M2672Šaloun JanKosořín9800:01:2590,12
3M2782Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:01:2785,19
4M2871Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:3175,31
5Ž2991Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:340,00
5M21076Čejka Jakub-0000:01:3565,43
6M21159Drahoš MatějVysoké Mýto0100:02:030,00
7M21211Vojtíšek MarekTrusnov0200:02:060,00
8M21358Hemer JosefTrusnov0200:02:080,00
6Ž21490Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:150,00
7Ž21584Rudová DenisaTrusnov0200:02:230,00
9M216100Martinec OndřejČeská Třebová0300:02:420,00
Trať 0,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3169Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:01:52116,89
1Ž3264Vodehnalová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9500:01:57103,91
2Ž3362Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:01:59100,56
3Ž3470Adámková JanaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:02:0295,53
4Ž3566Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:02:0393,85
5Ž3665Fáberová ZuzanaKB OEZ Letohrad9600:02:0492,18
2M3793Lakota AntonínAC Choceň9500:02:0792,37
3M3883Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:02:0890,74
4M3985Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:02:1185,83
5M31092Frydrych JakubAC Choceň9500:02:1480,93
6M31173Šaloun VojtěchKosořín9600:02:5513,90
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM174Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:03:52113,65
1MM299Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:03:55109,20
2MM361Troppová KateřinaNový věk TT Trusnov9400:04:01104,33
2MM487Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:04:06102,41
3MM563Taclíková LucieNový věk TT Trusnov9300:04:2386,47
3MM694Prachař DavidAC Choceň9400:04:2983,94
4MM786Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:4667,79
5MM881Vaňásková AnetaJaroslav9400:05:1643,44
Trať 2,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS121Siegel JakubAC Choceň9200:09:31103,89
2MS222Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:39101,14
3MS395Nikl LukášAC Choceň9100:09:5794,96
4MS468Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:10:0592,22
5MS534Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:10:0891,18
6MS630Zemaník JanSK OB Týniště nad Orlicí9100:10:1588,78
7MS797Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:10:3183,29
8MS831Handl JindřichSOOB Rychnov nad Kněžnou9200:10:5774,36
9MS98Černý TomášUhersko9100:11:0272,64
10MS1078Mohelník PetrAtletika Polička9200:11:0372,30
1ŽS1179Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:11:20119,27
2ŽS1212Říčařová ŽanetaSRK Rychnov nad Kněžnou9100:13:4580,73
Trať 3,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD120Dusílek AdamSOOB Rychnov nad Kněžnou8900:11:11102,74
2MD277Večeře TomášAtletika Polička9000:11:17100,98
3MD396Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:11:3396,28
4MD4148Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:11:4692,45
5MD542Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:12:0786,28
6MD623Pátek LukášSOOB Rychnov nad Kněžnou8900:12:1883,05
1ŽD798Karlová VeronikaNový Věk TT Trusnov9000:13:02103,52
2ŽD814Jirčáková MartinaSOOB Rychnov nad Kněžnou8900:13:2098,99
3ŽD910Mullerová VěraSRK Rychnov nad Kněžnou9000:13:2697,49
7MD1049Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:13:3261,29
8MD11139Bůžek JanSRK Rychnov nad Kněžnou8900:14:1748,06
4ŽD1238Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:14:4777,14
Trať 5,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ165Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:18:15-
2MJ2142Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:18:31-
3MJ377Sejkora KarelAtletika Polička8800:18:38-
4MJ4141Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:18:45-
5MJ59Jirčák OndřejSRK Rychnov nad Kněžnou8800:21:07-
1ŽJ6114Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:22:21-
6MJ717Klícha MartinRychnov nad Kněžnou8800:22:43-
7MJ818Klapal MichalDoudleby nad Orlicí8800:23:36-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA171Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:15-
1MB290Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:33:23-
2MA37Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:47-
1MC426Siegel JosefAC Choceň5800:33:48-
2MB556Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:33:55-
3MB65Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:04-
3MA776Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:34:17-
2MC843Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:06-
4MA952Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:35:16-
3MC1057Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:35:18-
5MA116Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:35:21-
5MA1189Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:35:21-
4MB1358Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:28-
5MB14100Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:35:51-
7MA1570Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:35:54-
8MA1632Fajfr FrantišekŽamberk7200:36:00-
1ZA1764Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:36:07-
9MA1848Dobšíček PavelSK Hronov8000:36:23-
10MA1998Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice7400:36:25-
6MB2088Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:36:29-
11MA2139Čejka BořivojKRB Chrudim8000:36:36-
7MB2285Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:36:39-
12MA231Řemínek MatějAC Choceň8600:36:48-
13MA2478Šutera JosefAtletika Polička7900:36:54-
14MA2540Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:37:00-
15MA2672Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:37:09-
8MB27149Kubiczek ZdeněkTK Opava6900:37:11-
9MB2866Bielčik PetrLichkov7100:37:13-
4MC2973Klimeš JiříAC Náchod6100:37:16-
5MC3050Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:37:25-
10MB3174Doucha JiříStart Náchod7100:38:04-
16MA3211Mikelka OskarSKM Vraclav7800:38:14-
6MC3367Švec MiroslavSokol Potštejn5200:38:16-
7MC3447Čechal JaroslavTS Letohrad6100:38:19-
8MC3596Schwarz JosefSK Chotěboř5500:38:26-
17MA3683Černík TomášSokol Třebechovice7300:38:30-
18MA3716David PavelČernilov7200:38:35-
19MA3833Mařík JiříMP Žamberk7200:38:36-
1MD3954Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:38:38-
9MC4094Šofr ZdeněkSokol Mnětice5600:38:46-
20MA4125Potštejnský JanSOOB Rychnov nad Kněžnou7800:38:52-
21MA4212Hejkrlík FilipHvězda SKP Pardubice7900:39:02-
22MA4362Klimeš JanTJ Sokol Olešnice7300:39:36-
1ZB4431Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:43-
2ZA4561Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:57-
1ME4653Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:40:18-
10MC47111Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:40:26-
11MC4863Tarant LadislavTragéd Team Líšnice6000:40:27-
12MC4944Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:40:32-
23MA4941Pavel TomášCyklo Max Rock Machine7600:40:32-
2MD518Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:40:48-
3MD5281Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:41:37-
4MD532Červ MiloslavAtletika Polička5000:42:01-
24MA5379Krištof PetrAtletika Polička7500:42:01-
11MB5551Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:42:23-
5MD5655Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:42:32-
12MB573Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:42:37-
13MB584Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:42:39-
14MB5999Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:42:59-
25MA6030Hotárek VladimírNáchod7700:43:09-
26MA6197Polák DavidFort SMC Ústí nad Orlicí7500:43:15-
3ZA6235Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:43:32-
6MD6345Skopal JiříJitro Hradec Králové4700:43:49-
13MC6413Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:44:01-
2ME6534Vorel MilanSlatiňany4000:44:06-
14MC6695Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:44:15-
3ME6768Bielčik JindřichLichkov4000:44:16-
7MD6893Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:44:19-
8MD6992Jelínek MatějHradec Králové4200:45:17-
4ME7021Doležal StanislavBK Pardubice3800:45:43-
2ZB7175Vacková HanaSK Hronov5600:46:02-
3ZB7229Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:09-
15MB7336Krátký JosefLabe Tri Club Hradec Králové6500:46:28-
9MD7437Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:46:39-
15MC75113Bajer MiloslavCaFa Bajer5500:46:52-
5ME7646Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:47:02-
4ZA7786Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:47:09-
16MB7819Pokorný MilanSK Vraclav6400:47:21-
16MC79115Krejčí MilanCaFa Bajer5300:47:26-
10MD8028Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:47:52-
5ZA8160Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7800:48:00-
11MD8282Vít ČestmírDP Hradec Králové4500:48:12-
27MA83138Hulec JanOrlické Záhoří8100:48:17-
28MA8480Cvrček MartinAtletika Polička7900:48:49-
17MC8515Miřejovský TomášSABZO Praha6100:49:25-
4ZB8627Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:49:32-
18MC8759Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:49:38-
5ZB8887Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:50:39-
6ZB8991Klimešová AlenaBukovice6300:52:18-
6ZA9084Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:53:07-
6ME9124Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:54:56-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 55%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 70%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
83%

Názory na závod

Jako veterán bych uvítal vyvěšení startovních listin, abych věděl, které mám soupeře v kategorii. Také předběžné výsledky by mohly viset před vyhlášením. Zvuk tlampače by chtělo příště zkvalitnit. Po sportovní a společenské stránce velmi kvalitní akce.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód