Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Čertovský běh, Damníkov

2.12.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čertovský běh, Damníkov
  • datum konání: 2.12.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sokol Damníkov

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Damníkov
10.30 hodin

Přihlášky

9.00 - 10.15 hodin v místě startu

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 4,2 km
Převýšení: 220 m
Kratší silniční běh do vrchu, cíl v Anenské Studánce.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Do Orlické běžecké ligy mládeže bodují jen dorostenci a dorostenky.

Kontakt:
Jiří Machytka
561 23 Damníkov 23
tel. zam. 729 716 650
mobil: 723 398 817
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Čertovský běh, Damníkov

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ427Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:15:09-
2MJ2247Siegel JakubAC Choceň9200:17:11-
3MJ2631Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:17:28114,51
4MJ3389Ptáček FrantišekAnenská Studánka9100:18:14-
5MJ4063Vinter JanLanškroun8900:18:47100,53
6MJ4620Mohelník PetrAtletika Polička9200:19:29-
7MJ5188Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:20:1584,96
8MJ6077Ptáček JakubAnenská Studánka9600:21:15-
9MJ6915Hloušek FrantišekSokol Damníkov9000:22:3859,65
10MJ7378Balcar TomášAnenská Studánka9200:23:39-
11MJ8055Suchomel JanSokol Damníkov9500:24:20-
12MJ8217Krejsar JosefSokol Damníkov9000:25:1132,57
13MJ8316Krejsar PatrikSokol Damníkov9600:25:27-
14MJ8984Chromec MichalSokol Damníkov9200:32:56-
15MJ9141Kaplan PavelSokol Damníkov9700:41:58-
Muži A (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA156Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:14:30-
2MA232Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:14:32-
3MA362Dobšíček PavelSK Hronov8000:14:54-
4MA55Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:13-
5MA624Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:22-
6MA811Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:15:37-
7MA993Řemínek MatějAC Choceň8600:15:38-
8MA137Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:15:56-
9MA1568Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:16:08-
10MA1766Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:16:36-
11MA1845Bielčik PetrLichkov7100:16:40-
12MA1986Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:16:58-
13MA2358Dostálek PetrASPV Těchonín6700:17:15-
14MA2867Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:17:40-
15MA3923Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:18:45-
16MA6639Oszwald GünterSokol Damníkov6800:22:15-
Muži B (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB746Siegel JosefAC Choceň5800:15:26-
2MB1014Ožana VáclavDTC Litomyšl6400:15:40-
3MB1175Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:15:44-
4MB1225Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:53-
5MB1661Čechal JaroslavTS Letohrad6100:16:26-
6MB2019Moravčík ZdeněkDTC Saucony Litomyšl6200:17:01-
7MB2436Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:17:23-
8MB2581Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:27-
9MB3064Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:18:07-
10MB4813Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:19:38-
11MB5257Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:20:29-
12MB7273Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:23:32-
Muži C (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2153Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:17:03-
2MC2774Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:17:34-
3MC296Černý VladimírHAC Praha5200:17:52-
4MC3154Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:18:12-
5MC3285Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:18:13-
6MC3521Švec MiroslavSokol Potštejn5200:18:23-
7MC4130Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:18:57-
8MC4244Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:19:07-
9MC4482Tomanec PetrTJ Svitavy5600:19:11-
10MC4528Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:19:23-
11MC5770Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:07-
12MC6279Ptáček AloisAnenská Studánka5400:21:33-
13MC6483Volf BřetislavLanškroun5200:21:51-
14MC7110Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:01-
15MC7680Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:23:54-
16MC7859Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:24:10-
17MC8638Šembera PetrTJ Sokol Damníkov5100:26:57-
Muži D (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5465Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:47-
2MD5551Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:52-
3MD563Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:21:04-
4MD6376Bielčik JindřichLichkov4000:21:47-
5MD8429Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:25:53-
6MD8735Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:27:07-
7MD8826Kalousek JanSK Žamberk4100:27:21-
Juniorky (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3812Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:18:42-
2ŽJ4737Skybová LucieACP Olymp Brno8700:19:33-
3ŽJ591Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:21:11103,86
4ŽJ6049Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:21:15103,24
5ŽJ6734Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:22:16-
6ŽJ6850Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:22:2292,90
7ŽJ9040Kaplanová MonikaAnenská Studánka9400:41:57-
8ŽJ9243Pudilová KateřinaAnenská Studánka9800:41:59-
9ŽJ9342Kaplanová MarieAnenská Studánka9900:42:00-
Ženy A (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1471Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:01-
2ZA3433Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:18:17-
3ZA3687Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:18:29-
4ZA3718Tobišková TerezaSokol Potštejn7700:18:37-
5ZA499Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:04-
6ZA5052Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:20:10-
7ZA5394Pokorová JaroslavaPim Praha7200:20:31-
8ZA5869Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:21:08-
9ZA7360Sklenářová EvaAnenská Studánka8100:23:39-
10ZA752Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:43-
11ZA7792Wendligová AnnaSokol Damníkov8500:24:06-
12ZA7991Holá ŠárkaSokol Damníkov8600:24:12-
Ženy B (trať 4,2 km, 220 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4372Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:19:10-
2ZB6548Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:21:56-
3ZB708Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:22:46-
4ZB8122Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:24:23-
5ZB854Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:26:08-
Trať 4,2 km, 220 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA156Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:14:30-
2MA232Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:14:32-
3MA362Dobšíček PavelSK Hronov8000:14:54-
1MJ427Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:15:09-
4MA55Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:13-
5MA624Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:22-
1MB746Siegel JosefAC Choceň5800:15:26-
6MA811Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:15:37-
7MA993Řemínek MatějAC Choceň8600:15:38-
2MB1014Ožana VáclavDTC Litomyšl6400:15:40-
3MB1175Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:15:44-
4MB1225Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:53-
8MA137Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:15:56-
1ZA1471Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:01-
9MA1568Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:16:08-
5MB1661Čechal JaroslavTS Letohrad6100:16:26-
10MA1766Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:16:36-
11MA1845Bielčik PetrLichkov7100:16:40-
12MA1986Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:16:58-
6MB2019Moravčík ZdeněkDTC Saucony Litomyšl6200:17:01-
1MC2153Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:17:03-
2MJ2247Siegel JakubAC Choceň9200:17:11-
13MA2358Dostálek PetrASPV Těchonín6700:17:15-
7MB2436Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:17:23-
8MB2581Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:27-
3MJ2631Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:17:28114,51
2MC2774Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:17:34-
14MA2867Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:17:40-
3MC296Černý VladimírHAC Praha5200:17:52-
9MB3064Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:18:07-
4MC3154Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:18:12-
5MC3285Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:18:13-
4MJ3389Ptáček FrantišekAnenská Studánka9100:18:14-
2ZA3433Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:18:17-
6MC3521Švec MiroslavSokol Potštejn5200:18:23-
3ZA3687Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:18:29-
4ZA3718Tobišková TerezaSokol Potštejn7700:18:37-
1ŽJ3812Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:18:42-
15MA3923Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:18:45-
5MJ4063Vinter JanLanškroun8900:18:47100,53
7MC4130Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:18:57-
8MC4244Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:19:07-
1ZB4372Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:19:10-
9MC4482Tomanec PetrTJ Svitavy5600:19:11-
10MC4528Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:19:23-
6MJ4620Mohelník PetrAtletika Polička9200:19:29-
2ŽJ4737Skybová LucieACP Olymp Brno8700:19:33-
10MB4813Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:19:38-
5ZA499Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:04-
6ZA5052Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:20:10-
7MJ5188Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:20:1584,96
11MB5257Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:20:29-
7ZA5394Pokorová JaroslavaPim Praha7200:20:31-
1MD5465Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:47-
2MD5551Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:52-
3MD563Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:21:04-
11MC5770Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:07-
8ZA5869Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:21:08-
3ŽJ591Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:21:11103,86
8MJ6077Ptáček JakubAnenská Studánka9600:21:15-
4ŽJ6049Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:21:15103,24
12MC6279Ptáček AloisAnenská Studánka5400:21:33-
4MD6376Bielčik JindřichLichkov4000:21:47-
13MC6483Volf BřetislavLanškroun5200:21:51-
2ZB6548Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:21:56-
16MA6639Oszwald GünterSokol Damníkov6800:22:15-
5ŽJ6734Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:22:16-
6ŽJ6850Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:22:2292,90
9MJ6915Hloušek FrantišekSokol Damníkov9000:22:3859,65
3ZB708Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:22:46-
14MC7110Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:01-
12MB7273Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:23:32-
9ZA7360Sklenářová EvaAnenská Studánka8100:23:39-
10MJ7378Balcar TomášAnenská Studánka9200:23:39-
10ZA752Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:43-
15MC7680Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:23:54-
11ZA7792Wendligová AnnaSokol Damníkov8500:24:06-
16MC7859Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:24:10-
12ZA7991Holá ŠárkaSokol Damníkov8600:24:12-
11MJ8055Suchomel JanSokol Damníkov9500:24:20-
4ZB8122Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:24:23-
12MJ8217Krejsar JosefSokol Damníkov9000:25:1132,57
13MJ8316Krejsar PatrikSokol Damníkov9600:25:27-
5MD8429Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:25:53-
5ZB854Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:26:08-
17MC8638Šembera PetrTJ Sokol Damníkov5100:26:57-
6MD8735Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:27:07-
7MD8826Kalousek JanSK Žamberk4100:27:21-
14MJ8984Chromec MichalSokol Damníkov9200:32:56-
7ŽJ9040Kaplanová MonikaAnenská Studánka9400:41:57-
15MJ9141Kaplan PavelSokol Damníkov9700:41:58-
8ŽJ9243Pudilová KateřinaAnenská Studánka9800:41:59-
9ŽJ9342Kaplanová MarieAnenská Studánka9900:42:00-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Čertovský běh má vynikající zázemí a skvělou běžeckou atmosféru, ke které přispívá i vyhlášení nejstarších závodníků včetně nejstarší ženy, což na jiných závodech pořadatelé často opomijejí. Těšíme se na příští ročník a přejeme pořadatelům hodně zdraví a vše nejlepší do Nového roku 2007. Magda a Matěj Jelínkovi
taranta

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód