Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Choceňský kros

11.3.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Choceňský kros
  • datum konání: 11.3.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC CHoceň

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně r. 1997 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž212Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:02:08106,06
2Ž223Hanušová VeronikaAC Choceň9700:02:12100,00
3Ž234Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:1693,94
4Ž2105Nováková LucieAC Vysoké Mýto9800:02:4943,94
5Ž2136Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:250,00
6Ž2157Lakotová TerezaAC Choceň0000:04:010,00
Předžáci r. 1997 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M242Macoun JanAC Vysoké Mýto9700:02:24101,15
2M253Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:02:2599,77
3M264Cihlář AdamSokol Hylváty9800:02:2699,08
4M275Novák DavidAC Vysoké Mýto9700:02:3980,44
5M286Webr PavelMUF TEAM Praha9700:02:4177,68
6M297Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:02:4473,53
7M2118Webr MatějMuf TEAM Praha9900:02:5952,82
8M2129Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:03:0347,30
9M21410Metelka OndřejSK Týniště nad Orlicí0100:03:580,00
Žáci nejmladší r. 95-96 (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M312Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:02:56116,03
2M333Lakota AntonínAC Choceň9500:03:1695,12
3M344Veselka RadekDětský dům Sluníčko9500:03:2288,85
4M355Frydrych JakubAC Choceň9500:03:2486,76
5M386Filip OndřejAC Choceň9600:03:2783,62
6M397Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:3278,40
7M3118Čulík JanAC Choceň9600:03:4070,03
8M3129Bruckner TomášAC Choceň9600:03:5356,45
9M31310Fallada JanDětský dům Sluníčko9600:04:1929,27
10M31411Radiměřský MarekAC Vysoké Mýto9600:04:470,00
Žákyně nejmladší r. 95-96 (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž322Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:13107,96
2Ž353Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:03:2497,01
3Ž374Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:03:2695,02
4Ž395Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:03:3289,05
Žákyně mladší r. 93-94 (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM12Pokorná MartinaAC Choceň9400:07:09102,15
2ŽM23Kaniščevová KristýnaTriklub Loštice9300:07:11101,23
3ŽM34Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:07:2196,62
4ŽM45Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:08:5553,27
Žáci mladší r. 93-94 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM12Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:09:46110,56
2MM23Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:09:57107,00
3MM44Prachař DavidAC Choceň9400:11:1382,44
4MM65Lahodyvk OleksandrDětský dům Sluníčko9400:12:3954,63
5MM76Červinka VáclavDětský dům Sluníčko9400:13:2539,76
6MM97Uhnavý JakubDětský dům Sluníčko9400:15:350,00
Žákyně starší r. 91-92 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS32Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:11:01122,39
2ŽS53Daňková MichaelaAC Vysoké Mýto9100:12:3896,33
3ŽS84Macounová KateřinaAC Vysoké Mýto9100:13:3481,28
Žáci starší r. 91-92 (trať 2,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS12Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:11:39105,92
2MS23Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:0199,81
3MS34Nikl LukášAC Choceň9100:12:2194,26
4MS45Siegel JakubAC Choceň9200:13:0980,93
5MS56Kaniščev RomanTRI CLUB Loštice9100:13:2377,05
6MS67Mohelník PetrAtletika Polička9200:14:1263,44
7MS78Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:14:3457,33
Dorostenci r. 89-90 (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD12Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:15:44100,98
2MD23Večeře TomášAtletika Polička9000:15:45100,77
3MD34Zavřel JiříAC Choceň8900:15:5798,24
4MD55Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:17:1082,85
Dorostenky r. 89-90 (trať 2,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD82Šedová TerezaAC Choceň9000:15:56114,37
2ŽD93Kůtová EliškaAC Choceň9000:18:2485,63
Junioři (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ42Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:31:11-
2MJ83Sejkora KarelAtletika Polička8800:33:33-
3MJ134Berka MartinHvězda AFK Pardubice8700:34:30-
4MJ175Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:35:29-
5MJ186Sekanina TomášISCAREX Česká Třebová8900:36:20-
6MJ197Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:37:30-
Muži A (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:27-
2MA23Dobšíček PavelSK Hronov8000:30:40-
3MA64Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:33:04-
4MA75Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:33:17-
5MA96Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:42-
6MA107Řemínek MatějAC Choceň8600:34:11-
7MA118Fajfr FrantišekŽamberk7200:34:15-
8MA129Šutera JosefAtletika Polička7900:34:21-
9MA1510Šmerda JakubAC Choceň7600:34:48-
10MA1611Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:34:55-
11MA2412Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:45-
12MA2513Hotárek VladimírNáchod7700:39:27-
13MA2814Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:40:06-
14MA2915Hájek TomášAC Vysoké Mýto7700:40:21-
15MA3016Polák DavidFort SMC Ústí nad Orlicí7500:40:42-
16MA3117Borovec AlexandrChoceň7600:40:43-
17MA3418Siegel JosefAC Choceň8600:43:01-
Muži B (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB32Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:43-
2MB53Siegel JosefAC Choceň5800:32:41-
3MB144Čechal JaroslavTS Letohrad6100:34:35-
4MB225Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:38:09-
5MB266Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:39:38-
Muži C (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC202Černý VladimírHAC Praha5200:37:42-
2MC213Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:37:45-
3MC234Červ MiloslavAtletika Polička5000:38:44-
4MC275Švadlena JiříKOB Choceň4600:39:41-
5MC326Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:50-
6MC337Bielčik JindřichLichkov4000:40:56-
7MC358Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:43:16-
8MC369Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:07-
9MC3710Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:55:54-
10MC3811Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:11:09-
Ženy A (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA42Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:33-
2ZA73Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:32-
3ZA84Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:19:54-
4ZA95Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:20:02-
5ZA136Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:00-
6ZA147Rychtaříková IvaAC Choceň8500:24:21-
7ZA158Kočová MarkétaSDH Černovír8400:39:17-
Ženy B (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB62Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:18:51-
2ZB103Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:25-
3ZB114Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:23:01-
4ZB125Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:23:35-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž212Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:02:08106,06
2Ž223Hanušová VeronikaAC Choceň9700:02:12100,00
3Ž234Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:1693,94
1M242Macoun JanAC Vysoké Mýto9700:02:24101,15
2M253Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:02:2599,77
3M264Cihlář AdamSokol Hylváty9800:02:2699,08
4M275Novák DavidAC Vysoké Mýto9700:02:3980,44
5M286Webr PavelMUF TEAM Praha9700:02:4177,68
6M297Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:02:4473,53
4Ž2105Nováková LucieAC Vysoké Mýto9800:02:4943,94
7M2118Webr MatějMuf TEAM Praha9900:02:5952,82
8M2129Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:03:0347,30
5Ž2136Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:250,00
9M21410Metelka OndřejSK Týniště nad Orlicí0100:03:580,00
6Ž2157Lakotová TerezaAC Choceň0000:04:010,00
Trať 0,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M312Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:02:56116,03
1Ž322Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:13107,96
2M333Lakota AntonínAC Choceň9500:03:1695,12
3M344Veselka RadekDětský dům Sluníčko9500:03:2288,85
4M355Frydrych JakubAC Choceň9500:03:2486,76
2Ž353Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:03:2497,01
3Ž374Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:03:2695,02
5M386Filip OndřejAC Choceň9600:03:2783,62
4Ž395Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:03:3289,05
6M397Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:3278,40
7M3118Čulík JanAC Choceň9600:03:4070,03
8M3129Bruckner TomášAC Choceň9600:03:5356,45
9M31310Fallada JanDětský dům Sluníčko9600:04:1929,27
10M31411Radiměřský MarekAC Vysoké Mýto9600:04:470,00
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM12Pokorná MartinaAC Choceň9400:07:09102,15
2ŽM23Kaniščevová KristýnaTriklub Loštice9300:07:11101,23
3ŽM34Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:07:2196,62
4ŽM45Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:08:5553,27
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM12Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:09:46110,56
2MM23Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:09:57107,00
1ŽS32Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:11:01122,39
3MM44Prachař DavidAC Choceň9400:11:1382,44
2ŽS53Daňková MichaelaAC Vysoké Mýto9100:12:3896,33
4MM65Lahodyvk OleksandrDětský dům Sluníčko9400:12:3954,63
5MM76Červinka VáclavDětský dům Sluníčko9400:13:2539,76
3ŽS84Macounová KateřinaAC Vysoké Mýto9100:13:3481,28
6MM97Uhnavý JakubDětský dům Sluníčko9400:15:350,00
Trať 2,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS12Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:11:39105,92
2MS23Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:0199,81
3MS34Nikl LukášAC Choceň9100:12:2194,26
4MS45Siegel JakubAC Choceň9200:13:0980,93
5MS56Kaniščev RomanTRI CLUB Loštice9100:13:2377,05
6MS67Mohelník PetrAtletika Polička9200:14:1263,44
7MS78Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:14:3457,33
1ŽD82Šedová TerezaAC Choceň9000:15:56114,37
2ŽD93Kůtová EliškaAC Choceň9000:18:2485,63
Trať 7,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:27-
2MA23Dobšíček PavelSK Hronov8000:30:40-
1MB32Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:43-
1MJ42Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:31:11-
2MB53Siegel JosefAC Choceň5800:32:41-
3MA64Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:33:04-
4MA75Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:33:17-
2MJ83Sejkora KarelAtletika Polička8800:33:33-
5MA96Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:42-
6MA107Řemínek MatějAC Choceň8600:34:11-
7MA118Fajfr FrantišekŽamberk7200:34:15-
8MA129Šutera JosefAtletika Polička7900:34:21-
3MJ134Berka MartinHvězda AFK Pardubice8700:34:30-
3MB144Čechal JaroslavTS Letohrad6100:34:35-
9MA1510Šmerda JakubAC Choceň7600:34:48-
10MA1611Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:34:55-
4MJ175Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:35:29-
5MJ186Sekanina TomášISCAREX Česká Třebová8900:36:20-
6MJ197Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:37:30-
1MC202Černý VladimírHAC Praha5200:37:42-
2MC213Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:37:45-
4MB225Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:38:09-
3MC234Červ MiloslavAtletika Polička5000:38:44-
11MA2412Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:45-
12MA2513Hotárek VladimírNáchod7700:39:27-
5MB266Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:39:38-
4MC275Švadlena JiříKOB Choceň4600:39:41-
13MA2814Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:40:06-
14MA2915Hájek TomášAC Vysoké Mýto7700:40:21-
15MA3016Polák DavidFort SMC Ústí nad Orlicí7500:40:42-
16MA3117Borovec AlexandrChoceň7600:40:43-
5MC326Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:50-
6MC337Bielčik JindřichLichkov4000:40:56-
17MA3418Siegel JosefAC Choceň8600:43:01-
7MC358Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:43:16-
8MC369Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:07-
9MC3710Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:55:54-
10MC3811Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:11:09-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód