Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vánoční běh Parníkem

13.12.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Vánoční běh Parníkem
  • datum konání: 13.12.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Ústecká - Parník, Česká Třebová
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč
děti 10 Kč

Popis tratě

Délka: 5,3 km a méně
Místní okruh po vedlejší asfaltové silnici.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

ČTBK Iscarex
Moravská 340
560 02 Česká Třebová
tel. 465 530 214

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2003 a mladší (trať 0,07 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1129Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:00:13-
2Ž1212Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:14-
3Ž1717Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:15-
4Ž1826Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:17-
5Ž11034Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:21-
6Ž11236Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:38-
Chlapci r. 2003 a mladší (trať 0,07 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1328Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:14-
2M1433Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:14-
3M1519Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:15-
4M169Martinec OndřejSKI Klub Česká Třebová0300:00:15-
5M1930Borek ViktorHorní Čermná0400:00:17-
6M11125Andrle DavidČeská Třebová0500:00:30-
Dívky r. 2001-2002 (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1320Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:11-
Chlapci r. 2001-2002 (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1116Gregora FilipLanškroun0200:01:02-
2M1227Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:01:04-
3M144Vondra JanČeská Třebová0200:01:24-
Žákyně r. 99-00 (trať 0,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2418Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:55-
2Ž2615Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:00-
3Ž277Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:03:06-
Žáci r. 99-00 (trať 0,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2538Stříhavka JindřichAC Choceň0000:02:56-
Žákyně r. 97-98 (trať 0,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3121Hanušová VeronikaAC Choceň9700:02:22-
2Ž328Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:27-
3Ž3342Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:35-
Žáci r. 97-98 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3103Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:04:12-
2M31113Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:04:14-
3M31214Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:04:17-
4M31731Beznoska JanTK Čermná nad Orlicí9700:04:47-
5M3195Richter VojtěchTJ Svitavy9700:04:55-
Žákyně mladší r. 95-96 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM635Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:56-
2ŽM136Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:04:17-
Žáci mladší r. 95-96 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM437Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:03:46-
2MM523Lakota AntonínAC Choceň9500:03:52-
3MM740Le Viet MilanAtletika Polička9600:03:58-
4MM2022Frydrych JakubAC Choceň9500:05:24-
Žákyně starší r. 93-94 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS210Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:44-
2ŽS141Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:04:18-
3ŽS1511Koutná KristýnaAltletika Ústí nad Orlicí9300:04:29-
4ŽS1624Tesařová HedvikaAC Choceň9400:04:30-
5ŽS1841Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:53-
Žáci starší r. 93-94 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS12Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:03:39-
2MS343Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:45-
3MS839Sion LiborAtletika Polička9400:04:03-
4MS932Beznoska OndřejFK Agria Choceň9400:04:06-
Muži A 16-39 let (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:15-
2MA253Švarc PřemyslTTK Slavia Plzeň8500:17:10-
3MA31Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:17:14-
4MA65Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:17:30-
5MA86Dvořák MichalČeská Třebová9000:17:44-
6MA996Pusz PawelBystryca Klodzka8100:17:49-
7MA10103Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:17:51-
8MA1168Šutera JosefAtletika Polička7900:17:54-
9MA1239Řemínek MatějAC Choceň8600:18:02-
10MA1328Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:18:09-
11MA1481Doucha JiříStart Náchod7100:18:16-
12MA1516Nikl LukášAC Choceň9100:18:21-
13MA1623Kaniščev RomanTRI CLUB Loštice9100:18:23-
14MA1799Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:18:24-
15MA1850Bielčik PetrISRT C7100:18:25-
16MA1984Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:18:26-
17MA21100Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:18:41-
18MA227Barvínek LadislavČeská Třebová7700:18:41-
19MA2494Bogdał PawełMiedzygorze7600:18:52-
20MA2577Jeníček OndřejFort SMS Ústí nad Orlicí8800:19:00-
21MA2767Sejkora KarelAtletika Polička8800:19:04-
22MA2895Bogdał RomanMiedzygorze7900:19:08-
23MA2983Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:19:12-
24MA3237Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:19:18-
25MA3326Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - POL6900:19:19-
26MA3411Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:19:26-
27MA352Sádecký MarekČeská Třebová Parník8900:19:31-
28MA3617Nechvíl PetrAC Choceň9100:19:31-
29MA3891Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:19:33-
30MA4060Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:19:52-
31MA41107Esser MiroslavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7800:19:56-
32MA4219Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:19:59-
33MA4369Večeře TomášAtletika Polička9000:20:04-
34MA4448Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:20:08-
35MA4546Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:20:10-
36MA46105Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:20:10-
37MA4992Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7800:20:28-
38MA5029Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:20:32-
39MA524Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:20:39-
40MA5770Červ JakubAtletika Polička8900:21:01-
41MA59102Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:16-
42MA6157Marhold PetrChoceň7800:21:23-
43MA648Živný MarekLetohrad9100:21:36-
44MA6580Marhold LubošChoceň7700:22:02-
45MA6642Čermák Ladislavatletika Polička8800:22:05-
46MA7020Borek PetrHorní Čermná7000:22:25-
47MA8530Valczykiewicz MariuszLKS ISKRA Iaszkowa - POL8200:24:00-
48MA8834Stříhavka JindřichAC Choceň7100:24:13-
Muži B 40-49 let (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB559Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:17:29-
2MB766Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:33-
3MB2363Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:18:42-
4MB3188Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:19:15-
5MB3949Čechaů JaroslavTS Letohrad6100:19:51-
6MB47106Beznoska KamilČermná6300:20:16-
7MB4887Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6400:20:23-
8MB5540Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:20:56-
9MB5893Liška PavelSMC Fort Ústí nad Orlicí6300:21:04-
10MB6058Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:21:22-
11MB6378Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5900:21:34-
12MB8221Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:23:52-
13MB8952Plocek JaroslavČeská Třebová6800:24:24-
14MB1019Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:27:35-
Muži C 50-59 let (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC485Siegel JosefAC Choceň5800:17:18-
2MC2051Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:18:32-
3MC2636Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:19:01-
4MC3714Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:19:32-
5MC5335Růžička KarelTJ Řetězárna Česká Ves5600:20:48-
6MC5498Hájek FrantišekFGT Stolany4900:20:50-
7MC6741Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:11-
8MC69104Sedlák JiříPřelouč5800:22:22-
9MC7327Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5500:23:02-
10MC7775Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:23:21-
11MC8082Potůček JiříVelké Přítočno5300:23:36-
12MC8679Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:24:02-
13MC92108Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:25:00-
14MC9473Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:25:05-
15MC9843Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:26:08-
Muži D 60 let a starší (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6297Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:29-
2MD7474Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:23:06-
3MD7571Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:23:09-
4MD8355Bielčik JindřichLichkov4000:23:55-
5MD9038Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:24:43-
6MD9656Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:25:41-
7MD10376Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:28:39-
8MD10765Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:40:20-
Ženy A 16-34 let (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6813Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:22:13-
2ZA7154Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:22:30-
3ZA7289Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:22:55-
4ZA7624Kaniščevová KristýnaTRI klub Loštice9300:23:14-
5ZA7864Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:23:30-
6ZA8133Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:23:49-
7ZA8732Stříhavková PetraAC Choceň7900:24:12-
8ZA9331Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:25:05-
9ZA9515Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:25:06-
10ZA100101Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:04-
11ZA10812Kočová MarkétaSDH Černovír8400:51:34-
Ženy B 35 let a staší (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3018Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:19:14-
2ZB5162Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:20:34-
3ZB5610Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:21:00-
4ZB7945Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:31-
5ZB8447Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:23:58-
6ZB9186Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:24:53-
7ZB9722Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:25:56-
8ZB9961Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:26:14-
9ZB10290Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:27:37-
10ZB1043Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:29:04-
11ZB10572Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:29:16-
12ZB10625Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:29:25-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1116Gregora FilipLanškroun0200:01:02-
2M1227Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:01:04-
1Ž1320Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:11-
3M144Vondra JanČeská Třebová0200:01:24-
Trať 0,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3121Hanušová VeronikaAC Choceň9700:02:22-
2Ž328Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:27-
3Ž3342Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:35-
1Ž2418Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:55-
1M2538Stříhavka JindřichAC Choceň0000:02:56-
2Ž2615Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:00-
3Ž277Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:03:06-
Trať 5,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:15-
2MA253Švarc PřemyslTTK Slavia Plzeň8500:17:10-
3MA31Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:17:14-
1MC485Siegel JosefAC Choceň5800:17:18-
1MB559Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:17:29-
4MA65Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:17:30-
2MB766Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:33-
5MA86Dvořák MichalČeská Třebová9000:17:44-
6MA996Pusz PawelBystryca Klodzka8100:17:49-
7MA10103Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:17:51-
8MA1168Šutera JosefAtletika Polička7900:17:54-
9MA1239Řemínek MatějAC Choceň8600:18:02-
10MA1328Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:18:09-
11MA1481Doucha JiříStart Náchod7100:18:16-
12MA1516Nikl LukášAC Choceň9100:18:21-
13MA1623Kaniščev RomanTRI CLUB Loštice9100:18:23-
14MA1799Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:18:24-
15MA1850Bielčik PetrISRT C7100:18:25-
16MA1984Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:18:26-
2MC2051Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:18:32-
17MA21100Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:18:41-
18MA227Barvínek LadislavČeská Třebová7700:18:41-
3MB2363Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:18:42-
19MA2494Bogdał PawełMiedzygorze7600:18:52-
20MA2577Jeníček OndřejFort SMS Ústí nad Orlicí8800:19:00-
3MC2636Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:19:01-
21MA2767Sejkora KarelAtletika Polička8800:19:04-
22MA2895Bogdał RomanMiedzygorze7900:19:08-
23MA2983Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:19:12-
1ZB3018Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:19:14-
4MB3188Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:19:15-
24MA3237Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:19:18-
25MA3326Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - POL6900:19:19-
26MA3411Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:19:26-
27MA352Sádecký MarekČeská Třebová Parník8900:19:31-
28MA3617Nechvíl PetrAC Choceň9100:19:31-
4MC3714Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:19:32-
29MA3891Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:19:33-
5MB3949Čechaů JaroslavTS Letohrad6100:19:51-
30MA4060Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:19:52-
31MA41107Esser MiroslavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7800:19:56-
32MA4219Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:19:59-
33MA4369Večeře TomášAtletika Polička9000:20:04-
34MA4448Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:20:08-
35MA4546Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:20:10-
36MA46105Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:20:10-
6MB47106Beznoska KamilČermná6300:20:16-
7MB4887Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6400:20:23-
37MA4992Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7800:20:28-
38MA5029Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:20:32-
2ZB5162Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:20:34-
39MA524Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:20:39-
5MC5335Růžička KarelTJ Řetězárna Česká Ves5600:20:48-
6MC5498Hájek FrantišekFGT Stolany4900:20:50-
8MB5540Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:20:56-
3ZB5610Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:21:00-
40MA5770Červ JakubAtletika Polička8900:21:01-
9MB5893Liška PavelSMC Fort Ústí nad Orlicí6300:21:04-
41MA59102Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:16-
10MB6058Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:21:22-
42MA6157Marhold PetrChoceň7800:21:23-
1MD6297Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:29-
11MB6378Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5900:21:34-
43MA648Živný MarekLetohrad9100:21:36-
44MA6580Marhold LubošChoceň7700:22:02-
45MA6642Čermák Ladislavatletika Polička8800:22:05-
7MC6741Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:11-
1ZA6813Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:22:13-
8MC69104Sedlák JiříPřelouč5800:22:22-
46MA7020Borek PetrHorní Čermná7000:22:25-
2ZA7154Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:22:30-
3ZA7289Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:22:55-
9MC7327Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5500:23:02-
2MD7474Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:23:06-
3MD7571Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:23:09-
4ZA7624Kaniščevová KristýnaTRI klub Loštice9300:23:14-
10MC7775Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:23:21-
5ZA7864Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:23:30-
4ZB7945Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:31-
11MC8082Potůček JiříVelké Přítočno5300:23:36-
6ZA8133Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:23:49-
12MB8221Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:23:52-
4MD8355Bielčik JindřichLichkov4000:23:55-
5ZB8447Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:23:58-
47MA8530Valczykiewicz MariuszLKS ISKRA Iaszkowa - POL8200:24:00-
12MC8679Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:24:02-
7ZA8732Stříhavková PetraAC Choceň7900:24:12-
48MA8834Stříhavka JindřichAC Choceň7100:24:13-
13MB8952Plocek JaroslavČeská Třebová6800:24:24-
5MD9038Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:24:43-
6ZB9186Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:24:53-
13MC92108Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:25:00-
8ZA9331Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:25:05-
14MC9473Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:25:05-
9ZA9515Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:25:06-
6MD9656Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:25:41-
7ZB9722Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:25:56-
15MC9843Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:26:08-
8ZB9961Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:26:14-
10ZA100101Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:04-
14MB1019Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:27:35-
9ZB10290Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:27:37-
7MD10376Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:28:39-
10ZB1043Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:29:04-
11ZB10572Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:29:16-
12ZB10625Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:29:25-
8MD10765Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:40:20-
11ZA10812Kočová MarkétaSDH Černovír8400:51:34-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

superrrrrr
tygr0011

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód