Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vánoční běh Parníkem

11.12.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Vánoční běh Parníkem
  • datum konání: 11.12.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Ústecká - Parník, Česká Třebová
od 10.00 (nejmladší) do 11.15 hodin (hlavní závod)

Přihlášky

od 8.30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč
děti 10 Kč

Popis tratě

Začátek závodu vede po rovinaté místní silnici, pak přijde kratší stoupání, další rovina po asfaltu a klesání po silnici do cíle.
Délka: 5,3 km

Ceny pro vítěze

Finanční ceny pro dospělé, věcné ceny pro děti.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

PO ZÁVODĚ DOJDE K VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ ISCAREX POHÁRU 2004.

Iscarex Česká Třebová
Moravská 340
560 02 Česká Třebová
tel. 465 530 214, fax 465 530 215

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně r. 99 a mladší (trať 70 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž116Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:10-
2Ž1320Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:17-
3Ž1421Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:17-
4Ž1638Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:00:37-
Předžáci r. 99 a mladší (trať 70 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M111Klumpar KryštofČeská Třebová0000:00:10-
2M1533Beneš Tomáš-0100:00:21-
3M1737Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:46-
Žákyně nejmladší r.97-98 (trať 300 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2131Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:06-
2Ž2222Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:01:09-
Žáci nejmladší r. 97-98 (trať 300 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2332Adamec MatoušAC Choceň9700:01:13-
2M2436Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:01:16-
Žáci mladší r. 95-96 (trať 700 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3229Lakota AntonínAC Choceň9500:02:54-
2M3518Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:03:10-
3M3730Frydrych JakubAC Choceň9500:03:18-
Žákyně mladší r. 95-96 (trať 700 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3139Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:53-
2Ž334Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:02:57-
3Ž365Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:03:12-
Žáci mladší r.93-94 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31019Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:04:01-
2M31215Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:04:10-
3M31735Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:04:20-
Žákyně mladší r. 93-94 (trať 700 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž347Gajdorusová MarkétaSK Chotěboř9300:02:59-
Žákyně mladší r. 91-92 (trať 700 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM842Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:04:09-
2ŽM916Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:13-
3ŽM1017Richtrová AndreaAtletika Albrechtice9200:04:29-
4ŽM1125Bezdíčková PavlaAC Choceň9200:04:54-
5ŽM1226Kaisrlíková IlonaAC Choceň9200:04:58-
Žáci mladší r. 91-92 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM527Siegel JakubAC Choceň9200:03:45-
2MM69Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:03:46-
3MM728Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:48-
4MM834Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:03:50-
5MM1113Holemář JanTJ Nové Město na Moravě9100:04:02-
6MM1440Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:04:12-
7MM182Mikyska JanČeská Třebová Parník9200:05:02-
Žákyně starší r. 89-90 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1310Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:04:11-
2ŽS153Karlová VeronikaNový Věk Triatlonu9000:04:13-
2ŽS1514Šimonová MonikaNové Město na Moravě9000:04:13-
Žáci starší r. 98-90 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS124Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:03:09-
2MS243Večeře TomášAtletika Polička9000:03:15-
3MS323Zavřel JiříAC Choceň8900:03:15-
4MS411Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:24-
5MS98Zadina Petrneregistrován9000:03:50-
Muži A (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:15:48-
2MA244Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:15:57-
3MA34Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:16:23-
4MA42Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:16:43-
5MA519Sejkora KarelAtletika Polička8800:16:46-
6MA733Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:17:10-
7MA858Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:17:22-
8MA937Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:17:28-
9MA1017Šutera JosefAtletika Polička7900:17:28-
10MA1118Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:17:31-
11MA136Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:38-
12MA1461Bogdał RomanULKS Czarna Góra Polska7900:17:42-
13MA1556Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:17:42-
14MA1657Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:17:54-
15MA189Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:18:08-
16MA1963Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:18:12-
17MA2024Tomášek LukášAtletika Polička8800:18:16-
18MA227Doucha JiříStart Náchod7100:18:26-
19MA2313Siegel JosefAC Choceň8600:18:38-
20MA2480Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:39-
21MA2550Dobšíček PavelSK Hronov8000:18:39-
22MA281Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:18:51-
23MA3112Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:19:19-
24MA3225Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:19:20-
25MA3327Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:19:36-
26MA3469Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:19:47-
27MA3778Šmíd JaroslavAuto Janák7900:19:53-
28MA3862Bogdał LukaszULKS Czarna Góra Polska8200:19:55-
29MA4423Brandejs MiroslavAtletika Polička7800:20:30-
30MA4573Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:20:36-
31MA7179Plocek JaroslavAuto Janák6800:25:16-
Muži B (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB615Siegel JosefAC Choceň5800:17:01-
2MB12149Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:34-
3MB1728Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:01-
4MB2641Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:18:42-
5MB3026Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:19:15-
6MB3666Zdeněk BílýMK Pardubice5900:19:53-
7MB3953Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6000:20:07-
8MB4036Tarant LadislavLíšnice6000:20:13-
9MB4245Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:20:23-
10MB463Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:20:45-
11MB5865Velechovský JiříSAZS Králíky5500:22:21-
12MB6974Betlach JanSokol Parník5700:24:44-
13MB7420Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:26:15-
Muži C (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2159Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:18:25-
2MC2760Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:18:47-
3MC2946Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:19:01-
4MC3516Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:19:52-
5MC4138Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:20:20-
6MC4870Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:20:59-
7MC4947Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:02-
8MC5476Krumer MiroslavOstrov4900:21:46-
9MC575Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:10-
10MC6042Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:22:32-
11MC6348Tučný JanMK Pardubice4700:22:55-
12MC6668Král VlastimilHvězda SKP Pardubice5200:23:52-
13MC6735Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:23:59-
14MC7031Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:15-
Muži D (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5271Jelínek MatějHradec Králové4200:21:35-
2MD5372Ollé LudvíkKD OS KOVO Škoda Mladá Boleslav3900:21:42-
3MD5912Bielčik JindřichLichkov4000:22:28-
4MD6839Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:24:27-
Ženy A (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4340Skybová LucieARC Brno8700:20:25-
2ZA5055Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:21:16-
3ZA5130Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:29-
4ZA5567Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:55-
5ZA5629Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:22:06-
6ZA6222Schauerová LenkaAtletika Polička8800:22:49-
7ZA6534Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:23:06-
8ZA728Rychtaříková IvaAC Choceň8500:25:55-
9ZA7377Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:15-
Ženy B (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4732Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:20:53-
2ZB6154Novotná EvaLetohrad4800:22:38-
3ZB6452Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:02-
Trať 70 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M111Klumpar KryštofČeská Třebová0000:00:10-
1Ž116Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:10-
2Ž1320Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:17-
3Ž1421Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:17-
2M1533Beneš Tomáš-0100:00:21-
4Ž1638Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:00:37-
3M1737Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:46-
Trať 300 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2131Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:06-
2Ž2222Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:01:09-
1M2332Adamec MatoušAC Choceň9700:01:13-
2M2436Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:01:16-
Trať 700 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3139Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:53-
1M3229Lakota AntonínAC Choceň9500:02:54-
2Ž334Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:02:57-
1Ž347Gajdorusová MarkétaSK Chotěboř9300:02:59-
2M3518Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:03:10-
3Ž365Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:03:12-
3M3730Frydrych JakubAC Choceň9500:03:18-
1ŽM842Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:04:09-
2ŽM916Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:13-
3ŽM1017Richtrová AndreaAtletika Albrechtice9200:04:29-
4ŽM1125Bezdíčková PavlaAC Choceň9200:04:54-
5ŽM1226Kaisrlíková IlonaAC Choceň9200:04:58-
Trať 5,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:15:48-
2MA244Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:15:57-
3MA34Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:16:23-
4MA42Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:16:43-
5MA519Sejkora KarelAtletika Polička8800:16:46-
1MB615Siegel JosefAC Choceň5800:17:01-
6MA733Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:17:10-
7MA858Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:17:22-
8MA937Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:17:28-
9MA1017Šutera JosefAtletika Polička7900:17:28-
10MA1118Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:17:31-
2MB12149Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:34-
11MA136Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:38-
12MA1461Bogdał RomanULKS Czarna Góra Polska7900:17:42-
13MA1556Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:17:42-
14MA1657Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:17:54-
3MB1728Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:01-
15MA189Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:18:08-
16MA1963Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:18:12-
17MA2024Tomášek LukášAtletika Polička8800:18:16-
1MC2159Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:18:25-
18MA227Doucha JiříStart Náchod7100:18:26-
19MA2313Siegel JosefAC Choceň8600:18:38-
20MA2480Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:39-
21MA2550Dobšíček PavelSK Hronov8000:18:39-
4MB2641Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:18:42-
2MC2760Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:18:47-
22MA281Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:18:51-
3MC2946Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:19:01-
5MB3026Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:19:15-
23MA3112Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:19:19-
24MA3225Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:19:20-
25MA3327Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:19:36-
26MA3469Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:19:47-
4MC3516Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:19:52-
6MB3666Zdeněk BílýMK Pardubice5900:19:53-
27MA3778Šmíd JaroslavAuto Janák7900:19:53-
28MA3862Bogdał LukaszULKS Czarna Góra Polska8200:19:55-
7MB3953Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6000:20:07-
8MB4036Tarant LadislavLíšnice6000:20:13-
5MC4138Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:20:20-
9MB4245Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:20:23-
1ZA4340Skybová LucieARC Brno8700:20:25-
29MA4423Brandejs MiroslavAtletika Polička7800:20:30-
30MA4573Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:20:36-
10MB463Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:20:45-
1ZB4732Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:20:53-
6MC4870Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:20:59-
7MC4947Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:02-
2ZA5055Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:21:16-
3ZA5130Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:29-
1MD5271Jelínek MatějHradec Králové4200:21:35-
2MD5372Ollé LudvíkKD OS KOVO Škoda Mladá Boleslav3900:21:42-
8MC5476Krumer MiroslavOstrov4900:21:46-
4ZA5567Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:55-
5ZA5629Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:22:06-
9MC575Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:10-
11MB5865Velechovský JiříSAZS Králíky5500:22:21-
3MD5912Bielčik JindřichLichkov4000:22:28-
10MC6042Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:22:32-
2ZB6154Novotná EvaLetohrad4800:22:38-
6ZA6222Schauerová LenkaAtletika Polička8800:22:49-
11MC6348Tučný JanMK Pardubice4700:22:55-
3ZB6452Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:02-
7ZA6534Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:23:06-
12MC6668Král VlastimilHvězda SKP Pardubice5200:23:52-
13MC6735Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:23:59-
4MD6839Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:24:27-
12MB6974Betlach JanSokol Parník5700:24:44-
14MC7031Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:15-
31MA7179Plocek JaroslavAuto Janák6800:25:16-
8ZA728Rychtaříková IvaAC Choceň8500:25:55-
9ZA7377Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:15-
13MB7420Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:26:15-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód