Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vánoční běh Parníkem

9.12.2000, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Vánoční běh Parníkem
  • datum konání: 9.12.2000
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti do 5 let (trať 0,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DE965Řehák AlexČeská Třebová9500:01:240,00
2DE1023Kunst DanielČeská Třebová9500:01:340,00
3DE1142Felcmanová KateřinaSKI Česká Třebová9500:01:510,00
4DE1232Vencl JanÚstí nad Orlicí9500:03:160,00
Žáci 10-11 let (trať 1,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1NM1941Sygeryč DanielAC Choceň8900:04:2911,00
2NM2421Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:04:420,00
3NM2622Brýdl IvoAFK SKP Pardubice8900:04:480,00
5NM912Hruška LadislavZŠ Ústecká8900:04:067,00
-NM-57Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová89DNF-
Žákyně 10-11 let (trať 0,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1NZ258Johanidiesová LeaSKI Česká Třebová8900:02:3511,00
2NZ727Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:02:509,00
3NZ934Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:02:558,00
4NZ1063Tomková PetraTJ OA Jablonné nad Orlicí9000:02:587,00
5NZ117Hloušková DenisaAFK SKP Pardubice8900:03:00-
6NZ1626Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:03:086,00
7NZ1933Matějíčková KateřinaAC Choceň8900:03:145,00
8NZ2235Kurková MarikaAC Choceň9000:03:244,00
9NZ2459Ducháčková MichaelaSKI Česká Třebová9000:03:363,00
Žákyně 6-7 let (trať 0,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1151Černá KristýnaSahara Česká Třebová9300:01:020,00
2Ž1549Ducháčková GabrielaSKI Česká Třebová9300:01:120,00
3Ž1710Schejbalová AlenaSokol Třebechovice9300:01:130,00
Žáci 6-7 let (trať 0,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1260Neruda MichalČeská Třebová9300:01:080,00
2M1362Tomek JakubTJ OA Jablonné nad Orlicí9300:01:100,00
3M146Rufer DanielZŠ Česká Třebová Parník9300:01:110,00
4M154Válka MichalTJ Sokol Česká Třebová9300:01:120,00
5M1761Felcman PetrSKI Česká Třebová9300:01:130,00
Žákyně 8-9 let (trať 0,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2547Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:02:440,00
2Ž265Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:02:470,00
3Ž2121Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:010,00
4Ž21344Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:03:040,00
5Ž21425Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:03:060,00
6Ž21748Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:03:120,00
7Ž21846Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:03:130,00
8Ž22318Jeníková HelenaZŠ Ć.Třebová Ústecká9100:03:300,00
Žáci 8-9 let (trať 0,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2154Voleský MartinOrel Česká Třebová9100:02:340,00
2M2253Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:02:350,00
3M248Schejbal OldřichSokol Třebechovice9100:02:390,00
4M2843Nechvíl PetrAC Choceň9100:02:540,00
5M21545Kůta RobertAC Choceň9200:03:070,00
6M21966Chládek MatějČeská Třebová9100:03:140,00
7M22150Novotný JanTJ Dlouhá Třebová9100:03:170,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1556Nerudová SandraSKI Česká Třebová8700:04:1711,00
2ŽM1855Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:04:239,00
3ŽM2031Kůrková AndreaAC Choceň8700:04:308,00
4ŽM2220Lohnická AnetaAFK SKP Pardubice8800:04:34-
5ŽM2719Bartová AndreaAFK SKP Pardubice8800:04:49-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM216Svoboda OndřejAFK SKP Pardubice8700:03:42-
2MM464Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:03:5111,00
3MM524Hordějčuk VáclavTJ Sokol Česká Třebová8700:03:529,00
4MM852Novotný JakubTJ Sokol Česká Třebová8800:04:058,00
6MM1114Vladyka LukášAFK SKP Pardubice8700:04:10-
7MM2115Čáp MichalAFK SKP Pardubice8700:04:32-
8MM2317Houdek JakubAFK SKP Pardubice8700:04:37-
-MM-2Lukesle MarekTJ Česká Třebová88DNF-
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1336Ruščáková MichaelaSKP Duha Fort Lanškroun8500:04:1111,00
2ŽS1413Chvojková HanaAFK SKP Pardubice8500:04:14-
3ŽS1628Čechalová HanaTS Letohrad8600:04:189,00
4ŽS1711Vladyková LenkaAFK SKP Pardubice8600:04:22-
5ŽS2529Rychtaříková IvaAC Choceň8500:04:438,00
6ŽS2830Podhorníková MartinaAC Choceň8600:05:007,00
Žáci starší 14-15 let (trať 1,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS13Martiňák JakubCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí 00:03:3511,00
2MS39Kudláček JosefAFK SKP Pardubice8500:03:44-
3MS638Abraham PetrAC Choceň8600:03:539,00
4MS740Půlpán JanAC Choceň8600:03:548,00
5MS1037Siegel JosefAC Choceň8600:04:087,00
6MS1139Řemínek MatějAC Choceň8600:04:106,00
Muži A (trať 5,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:15:3411,00
2MA233Hajzler JiříAHA Vyškov6300:15:54-
3MA345Kratochvíl MilošHolice7500:16:059,00
4MA478Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:16:158,00
5MA517Dobšíček Pavel2 B Tým8000:16:217,00
6MA6193Pilgr LuděkLoko Česká Třebová7600:16:366,00
7MA731Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:415,00
8MA830Smutný RadimGERA Drnovice8100:16:48-
9MA1074Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:17:02-
10MA1244Vinzens OndřejFort Stavoartikel Ústí nad Orlicí8300:17:154,00
11MA1315Vetchý RadimLanškroun7500:17:183,00
12MA1579Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:17:242,00
13MA1763Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl7300:17:34-
14MA1875Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:17:53-
15MA1942Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:17:541,00
16MA2076Kala MilanDTC Litomyšl7800:17:55-
17MA2119Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:560,00
18MA232Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:18:180,00
19MA2564Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:18:220,00
20MA2656Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:18:230,00
21MA3139Čechal JaroslavTS Letohrad6100:19:120,00
22MA3381Mocek TomášAC Pardubice7900:19:41-
23MA3486Cvrček MartinSK Polička7900:19:52-
24MA359Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:20:050,00
25MA3753Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:20:41-
26MA4259Dostálek PetrTěchonín6700:21:130,00
27MA4588Cagwe JohnLTC Hradec Králové6500:21:52-
28MA5128Plocek JaroslavSK Semanín6800:22:140,00
29MA647Pacík JanTJ Sokol Česká Třebová8400:24:420,00
30MA668Ditzel JakubTJ Sokol Česká Třebová8400:28:020,00
Muži B (trať 5,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB9196Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:5511,00
2MB11195Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:17:149,00
3MB1436Filip LubošAC Choceň5900:17:208,00
4MB1669Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:17:30-
5MB223Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:18:157,00
6MB2426Martinák JiříCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6000:18:206,00
7MB2752Hejl JanŠumperk5300:18:33-
8MB2843Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:415,00
9MB2938Šlajs TomášMontan Choceň 00:18:454,00
10MB3624Zajíc JanKRB Chrudim5300:20:16-
11MB3927Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:20:453,00
12MB4111Ruščák JanCK Lanškroun5900:21:092,00
13MB4416Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:21:281,00
14MB4935Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:22:120,00
15MB566Král VlastimilAFK SKP Pardubice5200:23:08-
16MB5989Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:23:390,00
Muži C 50 a starší (trať 5,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3287Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:19:3011,00
2MC405Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:039,00
3MC4358Bielčík JindřichLichkov 00:21:238,00
4MC4654Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:22:017,00
5MC4846Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:22:046,00
6MC5037Černý MilanAC Choceň4800:22:135,00
7MC53190Žouželka JaroslavESKIMO Zábřeh5000:22:36-
8MC5721Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:224,00
9MC5834Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:23:353,00
10MC6020Krůmer MiroslavOstrov4900:23:452,00
11MC6329Vála VladimírISCAREX Česká Třebová5000:24:061,00
12MC67192Kalousek JanKČT Žamberk4100:28:030,00
Ženy A (trať 5,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3032Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:19:11-
2ZA47100Jiroušková JanaCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7900:22:0311,00
3ZA5210Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:179,00
4ZA5513Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:23:078,00
5ZA6212Dušková LenkaSKP Duha Fort Lanškroun8000:23:567,00
Ženy B (trať 5,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB38194Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:20:4411,00
2ZB5448Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:22:399,00
3ZB61191Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:23:498,00
4ZB6518Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:24:567,00
Trať 0,300 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1151Černá KristýnaSahara Česká Třebová9300:01:020,00
1M1260Neruda MichalČeská Třebová9300:01:080,00
2M1362Tomek JakubTJ OA Jablonné nad Orlicí9300:01:100,00
3M146Rufer DanielZŠ Česká Třebová Parník9300:01:110,00
2Ž1549Ducháčková GabrielaSKI Česká Třebová9300:01:120,00
4M154Válka MichalTJ Sokol Česká Třebová9300:01:120,00
3Ž1710Schejbalová AlenaSokol Třebechovice9300:01:130,00
5M1761Felcman PetrSKI Česká Třebová9300:01:130,00
1DE965Řehák AlexČeská Třebová9500:01:240,00
2DE1023Kunst DanielČeská Třebová9500:01:340,00
3DE1142Felcmanová KateřinaSKI Česká Třebová9500:01:510,00
4DE1232Vencl JanÚstí nad Orlicí9500:03:160,00
Trať 1,300 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS13Martiňák JakubCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí 00:03:3511,00
1MM216Svoboda OndřejAFK SKP Pardubice8700:03:42-
2MS39Kudláček JosefAFK SKP Pardubice8500:03:44-
2MM464Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:03:5111,00
3MM524Hordějčuk VáclavTJ Sokol Česká Třebová8700:03:529,00
3MS638Abraham PetrAC Choceň8600:03:539,00
4MS740Půlpán JanAC Choceň8600:03:548,00
4MM852Novotný JakubTJ Sokol Česká Třebová8800:04:058,00
5NM912Hruška LadislavZŠ Ústecká8900:04:067,00
5MS1037Siegel JosefAC Choceň8600:04:087,00
6MS1139Řemínek MatějAC Choceň8600:04:106,00
6MM1114Vladyka LukášAFK SKP Pardubice8700:04:10-
1ŽS1336Ruščáková MichaelaSKP Duha Fort Lanškroun8500:04:1111,00
2ŽS1413Chvojková HanaAFK SKP Pardubice8500:04:14-
1ŽM1556Nerudová SandraSKI Česká Třebová8700:04:1711,00
3ŽS1628Čechalová HanaTS Letohrad8600:04:189,00
4ŽS1711Vladyková LenkaAFK SKP Pardubice8600:04:22-
2ŽM1855Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:04:239,00
1NM1941Sygeryč DanielAC Choceň8900:04:2911,00
3ŽM2031Kůrková AndreaAC Choceň8700:04:308,00
7MM2115Čáp MichalAFK SKP Pardubice8700:04:32-
4ŽM2220Lohnická AnetaAFK SKP Pardubice8800:04:34-
8MM2317Houdek JakubAFK SKP Pardubice8700:04:37-
2NM2421Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:04:420,00
5ŽS2529Rychtaříková IvaAC Choceň8500:04:438,00
3NM2622Brýdl IvoAFK SKP Pardubice8900:04:480,00
5ŽM2719Bartová AndreaAFK SKP Pardubice8800:04:49-
6ŽS2830Podhorníková MartinaAC Choceň8600:05:007,00
Trať 5,300 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:15:3411,00
2MA233Hajzler JiříAHA Vyškov6300:15:54-
3MA345Kratochvíl MilošHolice7500:16:059,00
4MA478Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:16:158,00
5MA517Dobšíček Pavel2 B Tým8000:16:217,00
6MA6193Pilgr LuděkLoko Česká Třebová7600:16:366,00
7MA731Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:415,00
8MA830Smutný RadimGERA Drnovice8100:16:48-
1MB9196Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:5511,00
9MA1074Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:17:02-
2MB11195Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:17:149,00
10MA1244Vinzens OndřejFort Stavoartikel Ústí nad Orlicí8300:17:154,00
11MA1315Vetchý RadimLanškroun7500:17:183,00
3MB1436Filip LubošAC Choceň5900:17:208,00
12MA1579Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:17:242,00
4MB1669Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:17:30-
13MA1763Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl7300:17:34-
14MA1875Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:17:53-
15MA1942Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:17:541,00
16MA2076Kala MilanDTC Litomyšl7800:17:55-
17MA2119Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:560,00
5MB223Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:18:157,00
18MA232Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:18:180,00
6MB2426Martinák JiříCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6000:18:206,00
19MA2564Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:18:220,00
20MA2656Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:18:230,00
7MB2752Hejl JanŠumperk5300:18:33-
8MB2843Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:415,00
9MB2938Šlajs TomášMontan Choceň 00:18:454,00
1ZA3032Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:19:11-
21MA3139Čechal JaroslavTS Letohrad6100:19:120,00
1MC3287Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:19:3011,00
22MA3381Mocek TomášAC Pardubice7900:19:41-
23MA3486Cvrček MartinSK Polička7900:19:52-
24MA359Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:20:050,00
10MB3624Zajíc JanKRB Chrudim5300:20:16-
25MA3753Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:20:41-
1ZB38194Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:20:4411,00
11MB3927Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:20:453,00
2MC405Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:039,00
12MB4111Ruščák JanCK Lanškroun5900:21:092,00
26MA4259Dostálek PetrTěchonín6700:21:130,00
3MC4358Bielčík JindřichLichkov 00:21:238,00
13MB4416Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:21:281,00
27MA4588Cagwe JohnLTC Hradec Králové6500:21:52-
4MC4654Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:22:017,00
2ZA47100Jiroušková JanaCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7900:22:0311,00
5MC4846Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:22:046,00
14MB4935Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:22:120,00
6MC5037Černý MilanAC Choceň4800:22:135,00
28MA5128Plocek JaroslavSK Semanín6800:22:140,00
3ZA5210Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:179,00
7MC53190Žouželka JaroslavESKIMO Zábřeh5000:22:36-
2ZB5448Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:22:399,00
4ZA5513Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:23:078,00
15MB566Král VlastimilAFK SKP Pardubice5200:23:08-
8MC5721Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:224,00
9MC5834Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:23:353,00
16MB5989Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:23:390,00
10MC6020Krůmer MiroslavOstrov4900:23:452,00
3ZB61191Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:23:498,00
5ZA6212Dušková LenkaSKP Duha Fort Lanškroun8000:23:567,00
11MC6329Vála VladimírISCAREX Česká Třebová5000:24:061,00
29MA647Pacík JanTJ Sokol Česká Třebová8400:24:420,00
4ZB6518Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:24:567,00
30MA668Ditzel JakubTJ Sokol Česká Třebová8400:28:020,00
12MC67192Kalousek JanKČT Žamberk4100:28:030,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód