Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

12. ročník, Vánoční běh Parníkem

8.12.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 12. ročník, Vánoční běh Parníkem
  • datum konání: 8.12.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Ústecká - Parník, Česká Třebová
10.00 - 11.30 hodin

Přihlášky

od 8.30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 20,- Kč

Popis tratě

Délka 5,3 km
Začátek závodu vede po rovinaté místí slinici, pak přijde kratší stoupání, další rovina a klesání po silnici do cíle.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
ISCAREX TEAM
Chorinova 340
560 02 Česká Třebová
tel. 465 530 214
fax 465 530 215

VYHLÁŠENÍ ISCAREX POHÁRU 2002

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.12.2008Vánoční běh Parníkem151
8.12.2007Vánoční běh Parníkem147
9.12.2006Vánoční běh Parníkem, Česká Třebová178
10.12.2005Vánoční běh Parníkem - nebodován-
11.12.2004Vánoční běh Parníkem115
13.12.2003Vánoční běh Parníkem, 13. ročník137
9.12.2001Vánoční běh Parníkem93
9.12.2000Vánoční běh Parníkem133
11.12.1999Vánoční běh Parníkem128

Statistika závodu 12. ročník, Vánoční běh Parníkem

  • ročníků: 10
  • závodníků na všech ročnících: 1082

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šebek Michal849
Zajíc Jan539
Šimůnek Jan829
Nechvíl Petr918
Klášterecký Tomáš818
Sadílek Ota468
Stránský Aleš607
Razým Lukáš797
Čechal Jaroslav617
Stránská Adéla917
Frydrych Jakub957
Dobšíček Pavel807
Šimůnek Jan497
Vacek Martin697
Neruda Michal937
Plocek Jaroslav687
Šafář Jaroslav517
Keprtová Miloslava487
Zajíc Jakub896
Razým Jan576
Kolek Petr756
Červ Miloslav506
Rychtaříková Iva856
Pilgr Luděk766
Bielčik Petr716
Vytlačilová Lenka846
Sejkora Karel886
Sontáková Lenka916
Krňávek Vojtěch546
Večeře Tomáš906
Krsek Miroslav496
Siegel Josef585
Rábová Martina925
Jelínek Matěj425
Horáček Michal755
Kebrle Milan755
Král Josef405
Pilgr Bohuslav515
Svatoš Otakar345
Hrdina Pavel885
Lakota Antonín955
Stránská Michaela975
Kolář Radim695
Bielčik Jindřich405
Šachová Šárka915
Krumer Miroslav495
Voleský Martin915
Řemínek Matěj865
Bubeníček Jiří515
Jirásková Eva645

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti do 5 let (trať 70 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DT130Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:14-
2DT238Bílá ZdeňkaXXX9900:00:20-
3DT358Dostálková KateřinaTěchonín0000:00:21-
4DT41Menšíková DenisaISCAREX Česká Třebová9900:00:22-
5DT529Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:00:24-
Žákyně 6-7 let (trať 300 m)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci 6-7 let (trať 300 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1154Řehák AlexFK Česká Třebová9500:01:05-
2M122Kunst DanielČeská Třebová9500:01:12-
3M1320Frydrych JakubAC Choceň9500:01:18-
4M1419Lakota AntonínAC Choceň9500:01:20-
Žákyně 8-9 let (trať 700 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2515Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:02:34-
2Ž2712Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:35-
3Ž21228Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:40-
4Ž21432Smoláková ValérieAC Vysoké Mýto9300:02:41-
5Ž21626Kopecká DenisaSKI Klub Česká Třebová9300:02:56-
6Ž21734Ducháčková GabrielaSKI Klub Česká Třebová9300:02:57-
6Ž21742Jelínková LindaČeská Třebová9300:02:57-
Žáci 8-9 let (trať 700 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M245Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:02:33-
2M2627Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:02:34-
3M2943Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:02:35-
4M21031Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:02:36-
5M22010Blažek TomášTIS-VILHELM Frýdek Místek9400:03:27-
Žáci 10-11 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31933Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:03:57-
2M32321Siegel JakubAC Choceň9200:04:13-
3M3259Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:04:17-
4M32949Teplý MarekSKI Klub Česká Třebová9100:04:29-
5M33140Dudek MilanCyklo Stratílek Sport Litomyšl9100:04:36-
6M33222Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:38-
7M33557Ouřecký MilošAFK SKP Pardubice9100:04:50-
8M33655Vytlačil MarekČeská Třebová9100:04:51-
9M33916Kašpar MartinSKI Klub Česká Třebová9200:05:30-
Žákyně 10-11 let (trať 700 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3144Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:02:24-
2Ž3245Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:02:31-
3Ž3348Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:02:32-
4Ž3814Šteflová PavlínaSKI Klub Česká Třebová9200:02:35-
5Ž31162Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:02:39-
6Ž3133Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:02:40-
7Ž31513Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:02:43-
8Ž31963Brabenová DenisaDDM Žďár nad Sázavou9100:03:07-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM2036Johanidesová LeaSKI Klub Česká Třebová8900:03:57-
2ŽM2625Šedová TerezaAC Choceň9000:04:19-
3ŽM3024Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:04:33-
4ŽM3361Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:04:39-
5ŽM3459Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:04:39-
6ŽM3723Kůtová EliškaAC Choceň9000:04:57-
7ŽM384Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:05:06-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM865Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:03:42-
2MM939Červ JakubAtletika Polička8900:03:44-
3MM1046Večeře TomášAtletika Polička9000:03:44-
4MM1318Zavřel JiříKOB Choceň8900:03:50-
5MM1760Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:03:55-
6MM2467Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:04:17-
7MM2768Brýdl IvoAFK SKP Pardubice8900:04:20-
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1641Dudková KateřinaCyklo Stratílek Sport Litomyšl8800:03:51-
2ŽS1847Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:55-
3ŽS2837Nerudová SandraPlavecký oddíl Č. T.8700:04:22-
Žáci starší 14-15 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS164Skořepa JakubAO Nové Město na Moravě8700:03:15-
2MS252Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:03:19-
3MS335Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:03:26-
4MS450Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:03:26-
5MS566Hrdina PavelAC Jablonné nad Orlicí8800:03:33-
6MS67Bendák MirekAC Vysoké Mýto8700:03:33-
7MS753Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:39-
8MS1151Novotný MichalATC Nekoř8700:03:49-
9MS126Jiříček LukášAC Vysoké Mýto8800:03:50-
10MS1417Toušek JaroslavAC Choceň8700:03:51-
11MS1511Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:51-
12MS2156Švec MarekJiskra Ústí nad Orlicí8800:04:07-
13MS228Bouška JakubAC Vysoké Mýto8800:04:09-
Muži A (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Dobšíček Pavel2 B Tým8000:16:02-
2MA219Kaválek TomášJiskra Ústí nad Orlicí8100:16:06-
3MA346Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:18-
4MA526Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:16:56-
5MA618Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:01-
6MA749Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:17:19-
7MA1121Marcinčin JakubJiskra Ústí nad Orlicí8600:17:37-
8MA1270Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:17:49-
9MA135Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:17:58-
10MA1440Dostálek PetrTěchonín6700:18:02-
11MA1642Horáček MichalČeská Třebová7500:18:14-
12MA1735Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:18:16-
13MA1852Kolek PetrROB Česká Třebová7500:18:17-
14MA1958Bielčik PetrLichkov7100:18:19-
15MA2057Šlajs TomášK.O.B. Choceň8300:18:21-
16MA2111Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:18:22-
17MA224Esser MiroslavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7800:18:23-
18MA2374Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:24-
19MA243Valdman JosefFort Staving Ústí nad Orlicí7900:18:25-
20MA2514Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:18:33-
21MA2675Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:18:36-
22MA3213Sejkora KarelAtletika Polička8800:19:01-
23MA336Hruška PetrTJ Sokol Česká Třebová8600:19:10-
24MA4273Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:20:38-
25MA4320Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:20:38-
26MA5427Plocek JaroslavFK Česká Třebová6800:21:45-
Muži B (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB454Filip LubošAC Choceň5900:16:49-
2MB815Čechal JaroslavTS Letohrad6100:17:26-
3MB961Siegel JosefSpartak Choceň5800:17:28-
4MB1525Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:18:09-
5MB2845Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:38-
6MB2932Hejl JanAC Šumperk5300:18:41-
7MB3056Šlajs TomášCC Choceň6000:18:52-
8MB3538Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:19:25-
9MB3728Širůček JaromírLabe Tri Club Hradec Králové6200:20:05-
10MB4160Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:20:30-
11MB5569Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:21:48-
12MB5910Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:22:20-
13MB6041Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:22:33-
14MB7230Bílý VlastimilČeská Třebová6100:26:53-
Muži C (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1024Krátký FrantišekViking Králiky4300:17:33-
2MC2733Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:18:37-
3MC318Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:18:56-
4MC3437Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:19:20-
5MC3617Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:19:28-
6MC3953Leicht JiříASPV Těchonín4900:20:21-
7MC4044Ráb PavelCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí5200:20:26-
8MC4655Černý MilanAC Choceň4800:21:07-
9MC5043Vilhelm VáclavTIS-VILHELM Frýdek Místek5100:21:35-
10MC522Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:38-
11MC5662Krumer MiroslavOstrov4900:21:53-
12MC6363Tučný JanMK Pardubice4700:23:03-
13MC6567Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:58-
14MC6750Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:24:46-
15MC689Vacek LadislavSKI Klub Česká Třebová4300:24:51-
Muži D (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4964Ollé LudvíkOS KOVO Mladá Boleslav3900:21:31-
2MD5166Matějíček HanušSV Stříbro4100:21:36-
3MD5751Bielčik JindřichLichkov4000:22:04-
4MD6165Nypl JaroslavStará Paka4100:22:39-
5MD7147Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:25:31-
6MD7334Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:30:37-
Ženy A (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA381Johanidesová LeaSKI Klub Česká Třebová8900:20:11-
2ZA4436Uchytilová MonikaAO Nové Město na Moravě7700:20:42-
3ZA4522Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:21:03-
4ZA4729Širůčková DanielaLabe Tri Club Hradec Králové7600:21:11-
5ZA5372Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:21:41-
6ZA6216Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:53-
7ZA6612Čechalová HanaTS Letohrad8600:24:02-
8ZA697Rychtaříková IvaAC Choceň8500:25:06-
Ženy B (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4871Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:21:16-
2ZB5823Novotná EvaLetohrad4800:22:15-
3ZB6459Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:23:37-
4ZB7031Bílá VladimíraČeská Třebová6200:25:10-
Trať 70 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DT130Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:14-
2DT238Bílá ZdeňkaXXX9900:00:20-
3DT358Dostálková KateřinaTěchonín0000:00:21-
4DT41Menšíková DenisaISCAREX Česká Třebová9900:00:22-
5DT529Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:00:24-
Trať 300 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1154Řehák AlexFK Česká Třebová9500:01:05-
2M122Kunst DanielČeská Třebová9500:01:12-
3M1320Frydrych JakubAC Choceň9500:01:18-
4M1419Lakota AntonínAC Choceň9500:01:20-
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS164Skořepa JakubAO Nové Město na Moravě8700:03:15-
2MS252Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:03:19-
3MS335Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:03:26-
4MS450Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:03:26-
5MS566Hrdina PavelAC Jablonné nad Orlicí8800:03:33-
6MS67Bendák MirekAC Vysoké Mýto8700:03:33-
7MS753Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:39-
1MM865Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:03:42-
2MM939Červ JakubAtletika Polička8900:03:44-
3MM1046Večeře TomášAtletika Polička9000:03:44-
8MS1151Novotný MichalATC Nekoř8700:03:49-
9MS126Jiříček LukášAC Vysoké Mýto8800:03:50-
4MM1318Zavřel JiříKOB Choceň8900:03:50-
10MS1417Toušek JaroslavAC Choceň8700:03:51-
11MS1511Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:51-
1ŽS1641Dudková KateřinaCyklo Stratílek Sport Litomyšl8800:03:51-
5MM1760Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:03:55-
2ŽS1847Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:55-
1M31933Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:03:57-
1ŽM2036Johanidesová LeaSKI Klub Česká Třebová8900:03:57-
12MS2156Švec MarekJiskra Ústí nad Orlicí8800:04:07-
13MS228Bouška JakubAC Vysoké Mýto8800:04:09-
2M32321Siegel JakubAC Choceň9200:04:13-
6MM2467Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:04:17-
3M3259Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:04:17-
2ŽM2625Šedová TerezaAC Choceň9000:04:19-
7MM2768Brýdl IvoAFK SKP Pardubice8900:04:20-
3ŽS2837Nerudová SandraPlavecký oddíl Č. T.8700:04:22-
4M32949Teplý MarekSKI Klub Česká Třebová9100:04:29-
3ŽM3024Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:04:33-
5M33140Dudek MilanCyklo Stratílek Sport Litomyšl9100:04:36-
6M33222Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:38-
4ŽM3361Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:04:39-
5ŽM3459Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:04:39-
7M33557Ouřecký MilošAFK SKP Pardubice9100:04:50-
8M33655Vytlačil MarekČeská Třebová9100:04:51-
6ŽM3723Kůtová EliškaAC Choceň9000:04:57-
7ŽM384Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:05:06-
9M33916Kašpar MartinSKI Klub Česká Třebová9200:05:30-
Trať 5,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Dobšíček Pavel2 B Tým8000:16:02-
2MA219Kaválek TomášJiskra Ústí nad Orlicí8100:16:06-
3MA346Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:18-
1MB454Filip LubošAC Choceň5900:16:49-
4MA526Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:16:56-
5MA618Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:01-
6MA749Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:17:19-
2MB815Čechal JaroslavTS Letohrad6100:17:26-
3MB961Siegel JosefSpartak Choceň5800:17:28-
1MC1024Krátký FrantišekViking Králiky4300:17:33-
7MA1121Marcinčin JakubJiskra Ústí nad Orlicí8600:17:37-
8MA1270Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:17:49-
9MA135Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:17:58-
10MA1440Dostálek PetrTěchonín6700:18:02-
4MB1525Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:18:09-
11MA1642Horáček MichalČeská Třebová7500:18:14-
12MA1735Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:18:16-
13MA1852Kolek PetrROB Česká Třebová7500:18:17-
14MA1958Bielčik PetrLichkov7100:18:19-
15MA2057Šlajs TomášK.O.B. Choceň8300:18:21-
16MA2111Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:18:22-
17MA224Esser MiroslavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7800:18:23-
18MA2374Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:24-
19MA243Valdman JosefFort Staving Ústí nad Orlicí7900:18:25-
20MA2514Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:18:33-
21MA2675Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:18:36-
2MC2733Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:18:37-
5MB2845Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:38-
6MB2932Hejl JanAC Šumperk5300:18:41-
7MB3056Šlajs TomášCC Choceň6000:18:52-
3MC318Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:18:56-
22MA3213Sejkora KarelAtletika Polička8800:19:01-
23MA336Hruška PetrTJ Sokol Česká Třebová8600:19:10-
4MC3437Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:19:20-
8MB3538Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:19:25-
5MC3617Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:19:28-
9MB3728Širůček JaromírLabe Tri Club Hradec Králové6200:20:05-
1ZA381Johanidesová LeaSKI Klub Česká Třebová8900:20:11-
6MC3953Leicht JiříASPV Těchonín4900:20:21-
7MC4044Ráb PavelCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí5200:20:26-
10MB4160Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:20:30-
24MA4273Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:20:38-
25MA4320Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:20:38-
2ZA4436Uchytilová MonikaAO Nové Město na Moravě7700:20:42-
3ZA4522Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:21:03-
8MC4655Černý MilanAC Choceň4800:21:07-
4ZA4729Širůčková DanielaLabe Tri Club Hradec Králové7600:21:11-
1ZB4871Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:21:16-
1MD4964Ollé LudvíkOS KOVO Mladá Boleslav3900:21:31-
9MC5043Vilhelm VáclavTIS-VILHELM Frýdek Místek5100:21:35-
2MD5166Matějíček HanušSV Stříbro4100:21:36-
10MC522Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:38-
5ZA5372Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:21:41-
26MA5427Plocek JaroslavFK Česká Třebová6800:21:45-
11MB5569Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:21:48-
11MC5662Krumer MiroslavOstrov4900:21:53-
3MD5751Bielčik JindřichLichkov4000:22:04-
2ZB5823Novotná EvaLetohrad4800:22:15-
12MB5910Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:22:20-
13MB6041Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:22:33-
4MD6165Nypl JaroslavStará Paka4100:22:39-
6ZA6216Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:53-
12MC6363Tučný JanMK Pardubice4700:23:03-
3ZB6459Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:23:37-
13MC6567Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:58-
7ZA6612Čechalová HanaTS Letohrad8600:24:02-
14MC6750Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:24:46-
15MC689Vacek LadislavSKI Klub Česká Třebová4300:24:51-
8ZA697Rychtaříková IvaAC Choceň8500:25:06-
4ZB7031Bílá VladimíraČeská Třebová6200:25:10-
5MD7147Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:25:31-
14MB7230Bílý VlastimilČeská Třebová6100:26:53-
6MD7334Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:30:37-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 83%
Zpracování výsledků: 83%
Ceny vítězům: 75%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

Měli jste v tom mrazivo.
cervici

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč