Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Týnišťská desítka

28.10.2011, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Týnišťská desítka
  • datum konání: 28.10.2011
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.10.2019Týnišťská desítka-
28.10.2018Týnišťská desítka141
28.10.2017Týnišťská desítka184
28.10.2016Týnišťská desítka301
28.10.2015Týnišťská desítka217
28.10.2013Týnišťská desítka253
28.10.2010Týnišťská desítka141
28.10.2009Týnišťská desítka140
28.10.2008Týnišťská desítka148
28.10.2007Týnišťská desítka141
28.10.2006Týnišťská desítka116
28.10.2005Týnišťská desítka111
28.10.2004Týnišťská desítka108
28.10.2003Týnišťská desítka90
28.10.2002Týnišťská desítka104

Statistika závodu Týnišťská desítka

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2195

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalousek Jan7115
Vacková Hana5614
Metelková Táňa7213
Javůrek Jiří4813
Brožek Radmil5412
Bubeníček Jiří5112
Vanta Josef6212
Hofman Oldřich6311
Vorel Milan4011
Zeman Vladimír5111
Krátká Anna6911
Jelínek Matěj4211
Mocek Tomáš7911
Sedlák Jiří5811
Bříza Vladimír5111
Šebek Michal8411
Urbánek Jiří7611
Petržílek Zdeněk5511
Jirásko Lubomír7110
Gdula Petr6110
Nečas Josef5810
Šubert Petr6210
Kubr Václav5510
Krejčí Jaromír669
Jakeš Josef659
Kozáková Denisa799
Kratochvíl Miloš759
Švec Miroslav529
Klimeš Jiří619
Gdula Lukáš919
Kubrová Dagmar639
Dvořáček Jaroslav528
Hejkrlík Filip798
Ožana Václav648
Jirásko Dušan738
Siegel Josef588
Krátký Josef658
Fenclová Marta768
Sedláček Petr828
Závodní Lukáš798
Paulů Blanka548
Hynek Petr638
Linhart Miloš448
David Václav748
Tarant Ladislav608
Zajíc Jan538
Sedláček František407
Smola Jan677
Jančík Bořek647
Eliáš Petr607

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Čivrný JiříSK Nové Město n.M.8000:32:350,00
2MA22Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:33:020,00
3MA33Schejbal OldřichTJ Sokol HK9100:33:250,00
4MA44Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:33:300,00
5MA75Miřejovský JiříJiskra Ústí n.O.7900:34:040,00
6MA96Leplt JiříSK Nové Město n.M.8500:34:260,00
7MA137Bláha TomášAC Praha 18908100:35:110,00
8MA158Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:35:320,00
9MA169Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:360,00
10MA1810Mocek TomášAC Pardubice7900:35:500,00
11MA2411Hrdina JakubAC Česká Lípa9000:36:450,00
12MA3412Šebek MichalFort SMC Ústí n.O.8400:38:070,00
13MA3513Rohlík VáclavTřemošnice8000:38:090,00
14MA3714Krmaš VáclavSOOB Rychnov nad Kněžnou8000:38:130,00
15MA3815Polanský DanSK OUT Pardubice8300:38:210,00
16MA3916Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:38:250,00
17MA4217Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:38:330,00
18MA4518Sečka OndřejPardubice8400:38:460,00
19MA4919Palguta RomanCyklo Tony7700:38:560,00
20MA5220Kovář JáchymAtletika Litomyšl9600:39:110,00
21MA5321Kalný PetrAtletika Chrudim8100:39:140,00
22MA5522BAROCHOVSKÝ JanOAHŠSOŠ Turnov7900:39:240,00
23MA5623Veverka TomášOOB Vamberk8400:39:290,00
24MA5824Závodní LukášTýniště n.O.7900:39:420,00
25MA6125Lhota AlešMiletín7800:39:570,00
26MA6626Urválek VladimírAK Spartak Slatiňany9100:40:200,00
27MA6827Lán FilipOpatovice n.L.8000:40:320,00
28MA6928Cvejn LukášBorohrádek8200:40:340,00
29MA7029Pilař TomášAK Spartak Slatiňany8600:40:360,00
30MA7130Dubrovský LukášSlavia OB Hradec Králové8400:40:400,00
31MA7831CHUDÝ JonášBílý Újezd9000:41:080,00
32MA7932Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:41:240,00
33MA8333Martinek StanislavSOOB Rychnov n.K.7700:42:080,00
34MA8534Chalupný VáclavTJ Sokol Hradec Králové9300:42:260,00
35MA8935HANDL TomášRychnov n.K.9500:42:450,00
36MA9136ČIRIP LukášDoudleby n.O.7900:42:520,00
37MA9337Šimák JanHradec Králové8300:43:030,00
38MA9438Slovák JiříÚstí n.O.8500:43:120,00
39MA9939Souček MichalTJ Sokol Hradec Králové9400:43:270,00
40MA10240Dvořáček RadekOOB Vamberk9400:43:340,00
41MA10441POKORNÝ JaroslavTýniště n.O.9000:43:450,00
42MA11042Kliment MichalBorohrádek7800:44:320,00
43MA11343MALÝ JanHradec Králové9100:44:390,00
44MA11444Cibula VítPraha- Čakovice7700:44:540,00
45MA11645Šín DanielTýniště nad Orlicí9500:44:560,00
46MA11746Zahálka TomášTýniště nad Orlicí9400:44:570,00
47MA11947KOUCKÝ JiříAlbrechtice7900:45:030,00
48MA12048Švorc OndřejHC Bílý Újezd8500:45:260,00
49MA13049Holíček JiříPIM RC Praha7900:46:380,00
50MA13250Marhold LubošChoceň7700:46:510,00
51MA13651Dogaru VasilAC Česká Lípa8100:47:340,00
52MA13752Červinka VáclavSK Týniště nad Orlicí9400:47:350,00
53MA14653Lahodyvk OleksandrSK Týniště nad Orlicí9400:49:100,00
53MA14654Bříza RobertSK Týniště n.O.9300:49:100,00
55MA14855Vaníček JiříStudené9000:49:150,00
56MA15556Nádhera JiříHradec Králové9300:50:370,00
57MA16057Holman LadislavTýniště nad Orlicí7700:51:280,00
58MA16258KOSEK JanRychnov n.K.9500:51:520,00
59MA16459MATYS VladimírHradec Králové8400:52:050,00
60MA18360Sedláček PetrTýniště n.O.8201:04:150,00
61MA18961Ledvina MarekKRB Chrudim8201:11:480,00
-MA-62Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou85DNF-
Muži B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB563Vodehnal JanHvězda SKP Pardubice7300:33:380,00
2MB864Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:34:160,00
3MB1065Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:34:550,00
4MB1466Musil JiříMK Hlinsko7200:35:270,00
5MB1767Abrahám LuděkSK Hronov7500:35:440,00
6MB1968Ducháček JanVENCL TEAM Ústí nad Orlicí6800:36:070,00
7MB2169Lorenčík AlešAtletika Chrudim7300:36:370,00
8MB2870Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:240,00
9MB3071Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:37:300,00
10MB3372Kubíček PetrLabe Tri Club Hradec Králové6700:37:460,00
11MB4473Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:38:450,00
12MB4674Petr TomášSK OMT Pardubice 00:38:470,00
13MB4875Patočka RomanSK OMT Pardubice6900:38:550,00
14MB5176Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:39:060,00
15MB5877Horvat DavidHradec Králové7300:39:420,00
15MB5878Svoboda OndřejSlávia OB Hradec Králové7600:39:420,00
17MB6479Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:40:070,00
18MB6780Svoboda DavidHradec Králové7000:40:290,00
19MB7481David PavelNymburk7200:40:470,00
20MB7582Šulc RadekTJ Milovice7500:40:480,00
21MB8783HRUBÝ MilošČastolovice7200:42:410,00
22MB9084Mervart VáclavTC Dobruška7000:42:510,00
23MB9285Ludvík JanČ.Budějovice7500:42:530,00
24MB10286Čížek StanislavTřebechovice pod Orebem7300:43:340,00
25MB10887David VáclavJaroměř7400:44:250,00
26MB11188Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:44:350,00
27MB11289JÍLEK KamilČestice7300:44:380,00
28MB12190Svoboda PavelJeníkovice7600:45:370,00
29MB12391Jirásko DušanSK Srch7300:45:400,00
30MB12892Smola JanKRB Chrudim6700:46:250,00
31MB12993Švagr ZdeněkTýniště nad Orlicí6800:46:360,00
32MB13394Nádhera PetrHradec Králové6700:47:020,00
33MB14495Majrych VladimírTýniště nad Orlicí7400:48:360,00
34MB14596Jirásko LubomírSK Srch7100:48:470,00
35MB15397VÁVRA VáclavHrušovany u Brna7100:50:230,00
36MB15798Malý JiříSK Čestice7200:50:550,00
37MB16999PÁVEK MilošÚstí n.O.7300:53:010,00
38MB183100Jelen JindřichSolnice7401:04:150,00
Muži C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6101Krejčí JaromírSKI Klub Pastviny6600:34:010,00
2MC11102Siegel JosefAC Choceň5800:35:000,00
3MC12103Jančík BořekSvartes Hořice6400:35:040,00
4MC23104Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:36:420,00
5MC25105Osoba MartinJetřichov6500:37:060,00
6MC26106Buriánek RomanČeská Třebová6500:37:080,00
7MC29107Klimeš JiříAC Náchod6100:37:280,00
8MC31108Beliov PetrAlbrechtice nad Orlicí6300:37:360,00
9MC32109Schovánek PetrKrčský les6500:37:440,00
10MC36110Tichý PavelAC Náchod6300:38:110,00
11MC41111Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:38:320,00
12MC43112Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:38:420,00
13MC47113Ryzner MiroslavSK Srch6100:38:480,00
14MC50114Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:39:050,00
15MC76115Dvořáček VlastimilDoudleby nad Orlicí5900:40:540,00
16MC77116Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:41:040,00
17MC80117Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:41:500,00
18MC81118Kašparec PetrAC Česká Lípa6200:41:580,00
19MC87119Vanta JosefSK Hronov6200:42:410,00
20MC95120CEPLT JiříTriatlon Milovice6100:43:150,00
21MC96121Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:43:200,00
22MC97122Štěpán JaroslavTJ Dobruška6400:43:250,00
23MC106123Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:44:170,00
24MC118124Sedlák JiříPřelouč5800:44:580,00
25MC122125Černý AlešTC Dobruška6400:45:390,00
26MC127126Linhart MilanLongobueeo6400:45:570,00
27MC156127Frýdl MiroslavHradec Králové6400:50:450,00
28MC166128Kubát OndřejSK OMT Pardubice6200:52:240,00
29MC167129Krátký JosefTJ Svitavy6500:52:480,00
30MC175130Bohatý MiloslavTýniště nad Orlicí6300:56:160,00
31MC183131Kraus VáclavPřelouč6401:04:150,00
Muži D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD27132Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:37:180,00
2MD62133Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:40:050,00
3MD65134Brožek RadmilKRB Chrudim5400:40:140,00
4MD72135Hájek FrantišekFGT Stolany4900:40:410,00
5MD84136Červ MiloslavAtletika Polička5000:42:250,00
6MD100137Kučera ZdeněkAC Náchod5500:43:280,00
6MD100138Švec MiroslavSokol Potštejn5200:43:280,00
8MD131139Bartoš ZdeněkTýniště nad Orlicí5400:46:400,00
9MD140140Holas JaromírTraged Team Praha5200:48:090,00
10MD141141Vlček JosefSK OB Týniště nad Orlicí5600:48:260,00
11MD142142Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:48:290,00
12MD151143Zeman VladimírTýniště n.O.5100:49:590,00
13MD152144Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:50:140,00
14MD154145Pros PavelKRB Chrudim5500:50:330,00
15MD158146Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:50:570,00
16MD165147Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:52:230,00
17MD168148Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:52:520,00
18MD171149Kuřík JiříOrel Studenec5000:54:230,00
Muži E (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME109150Hrach JanSAK Ložiska Karviná4400:44:260,00
2ME124151Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:45:460,00
3ME134152HÁR JaroslavSchol Studenec4600:47:210,00
4ME139153Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:48:030,00
5ME150154Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:49:290,00
6ME159155Chocholouš DaliborPardubice4600:51:270,00
7ME170156Buchar JanAtl elektro Vrchlabí3300:53:240,00
8ME173157Vorel MilanSlatiňany4000:54:380,00
9ME181158Navrátil JaroslavSlovan Pardubice4201:00:510,00
10ME182159Kmošek MiroslavPardubice4201:02:280,00
11ME186160Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:05:000,00
Ženy A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA40161Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:38:290,00
2ZA72162Vejrostová HanaPardubice8300:40:410,00
3ZA82163Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:42:020,00
4ZA98164Uchytilová MonikaTJ Slavoj Pacov7700:43:260,00
5ZA107165Tobišková TerezaSokol Potštejn7700:44:220,00
6ZA115166Češíková EliškaAK Slatiňany8800:44:550,00
7ZA125167Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:45:470,00
8ZA126168Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:45:500,00
9ZA143169Smutná PavlaOOB Vamberk8600:48:310,00
10ZA161170BULVOVÁ IvanaOAHŠSOŠ Turnov8300:51:430,00
11ZA177171TOMKOVÁ GabrielaTýniště n.O.8600:58:020,00
12ZA188172BAREŠOVÁOAHŠSOŠ Turnov9301:10:12-
Ženy B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB20173Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:36:21-
2ZB22174Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:38-
3ZB54175Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:19-
4ZB57176Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:39:36-
5ZB105177Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:43:54-
6ZB179178MESZÁROSOVÁ VeronaTýniště n.O.7501:00:03-
7ZB190179Nádherová HanaHradec Králové6801:13:34-
Ženy C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC63180Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:06-
2ZC86181Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:30-
3ZC135182Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:27-
4ZC138183Vacková HanaSK Hronov5600:47:57-
5ZC149184Holasová JarmilaPraha5400:49:23-
6ZC163185Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:52:00-
7ZC172186Pospíšilová VěraPardubice5800:54:32-
8ZC174187Šternerová HanaHradec Králové6300:54:44-
9ZC176188Schejbalová EvaTřebechovice n.O.6400:57:10-
10ZC178189Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:58:18-
11ZC180190Skalická VlastaPraha 45101:00:50-
12ZC187191Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4301:05:37-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Čivrný JiříSK Nové Město n.M.8000:32:350,00
2MA22Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:33:020,00
3MA33Schejbal OldřichTJ Sokol HK9100:33:250,00
4MA44Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:33:300,00
1MB563Vodehnal JanHvězda SKP Pardubice7300:33:380,00
1MC6101Krejčí JaromírSKI Klub Pastviny6600:34:010,00
5MA75Miřejovský JiříJiskra Ústí n.O.7900:34:040,00
2MB864Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:34:160,00
6MA96Leplt JiříSK Nové Město n.M.8500:34:260,00
3MB1065Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:34:550,00
2MC11102Siegel JosefAC Choceň5800:35:000,00
3MC12103Jančík BořekSvartes Hořice6400:35:040,00
7MA137Bláha TomášAC Praha 18908100:35:110,00
4MB1466Musil JiříMK Hlinsko7200:35:270,00
8MA158Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:35:320,00
9MA169Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:360,00
5MB1767Abrahám LuděkSK Hronov7500:35:440,00
10MA1810Mocek TomášAC Pardubice7900:35:500,00
6MB1968Ducháček JanVENCL TEAM Ústí nad Orlicí6800:36:070,00
1ZB20173Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:36:21-
7MB2169Lorenčík AlešAtletika Chrudim7300:36:370,00
2ZB22174Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:38-
4MC23104Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:36:420,00
11MA2411Hrdina JakubAC Česká Lípa9000:36:450,00
5MC25105Osoba MartinJetřichov6500:37:060,00
6MC26106Buriánek RomanČeská Třebová6500:37:080,00
1MD27132Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:37:180,00
8MB2870Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:240,00
7MC29107Klimeš JiříAC Náchod6100:37:280,00
9MB3071Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:37:300,00
8MC31108Beliov PetrAlbrechtice nad Orlicí6300:37:360,00
9MC32109Schovánek PetrKrčský les6500:37:440,00
10MB3372Kubíček PetrLabe Tri Club Hradec Králové6700:37:460,00
12MA3412Šebek MichalFort SMC Ústí n.O.8400:38:070,00
13MA3513Rohlík VáclavTřemošnice8000:38:090,00
10MC36110Tichý PavelAC Náchod6300:38:110,00
14MA3714Krmaš VáclavSOOB Rychnov nad Kněžnou8000:38:130,00
15MA3815Polanský DanSK OUT Pardubice8300:38:210,00
16MA3916Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:38:250,00
1ZA40161Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:38:290,00
11MC41111Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:38:320,00
17MA4217Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:38:330,00
12MC43112Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:38:420,00
11MB4473Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:38:450,00
18MA4518Sečka OndřejPardubice8400:38:460,00
12MB4674Petr TomášSK OMT Pardubice 00:38:470,00
13MC47113Ryzner MiroslavSK Srch6100:38:480,00
13MB4875Patočka RomanSK OMT Pardubice6900:38:550,00
19MA4919Palguta RomanCyklo Tony7700:38:560,00
14MC50114Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:39:050,00
14MB5176Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:39:060,00
20MA5220Kovář JáchymAtletika Litomyšl9600:39:110,00
21MA5321Kalný PetrAtletika Chrudim8100:39:140,00
3ZB54175Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:19-
22MA5522BAROCHOVSKÝ JanOAHŠSOŠ Turnov7900:39:240,00
23MA5623Veverka TomášOOB Vamberk8400:39:290,00
4ZB57176Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:39:36-
15MB5878Svoboda OndřejSlávia OB Hradec Králové7600:39:420,00
15MB5877Horvat DavidHradec Králové7300:39:420,00
24MA5824Závodní LukášTýniště n.O.7900:39:420,00
25MA6125Lhota AlešMiletín7800:39:570,00
2MD62133Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:40:050,00
1ZC63180Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:06-
17MB6479Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:40:070,00
3MD65134Brožek RadmilKRB Chrudim5400:40:140,00
26MA6626Urválek VladimírAK Spartak Slatiňany9100:40:200,00
18MB6780Svoboda DavidHradec Králové7000:40:290,00
27MA6827Lán FilipOpatovice n.L.8000:40:320,00
28MA6928Cvejn LukášBorohrádek8200:40:340,00
29MA7029Pilař TomášAK Spartak Slatiňany8600:40:360,00
30MA7130Dubrovský LukášSlavia OB Hradec Králové8400:40:400,00
2ZA72162Vejrostová HanaPardubice8300:40:410,00
4MD72135Hájek FrantišekFGT Stolany4900:40:410,00
19MB7481David PavelNymburk7200:40:470,00
20MB7582Šulc RadekTJ Milovice7500:40:480,00
15MC76115Dvořáček VlastimilDoudleby nad Orlicí5900:40:540,00
16MC77116Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:41:040,00
31MA7831CHUDÝ JonášBílý Újezd9000:41:080,00
32MA7932Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:41:240,00
17MC80117Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:41:500,00
18MC81118Kašparec PetrAC Česká Lípa6200:41:580,00
3ZA82163Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:42:020,00
33MA8333Martinek StanislavSOOB Rychnov n.K.7700:42:080,00
5MD84136Červ MiloslavAtletika Polička5000:42:250,00
34MA8534Chalupný VáclavTJ Sokol Hradec Králové9300:42:260,00
2ZC86181Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:30-
21MB8783HRUBÝ MilošČastolovice7200:42:410,00
19MC87119Vanta JosefSK Hronov6200:42:410,00
35MA8935HANDL TomášRychnov n.K.9500:42:450,00
22MB9084Mervart VáclavTC Dobruška7000:42:510,00
36MA9136ČIRIP LukášDoudleby n.O.7900:42:520,00
23MB9285Ludvík JanČ.Budějovice7500:42:530,00
37MA9337Šimák JanHradec Králové8300:43:030,00
38MA9438Slovák JiříÚstí n.O.8500:43:120,00
20MC95120CEPLT JiříTriatlon Milovice6100:43:150,00
21MC96121Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:43:200,00
22MC97122Štěpán JaroslavTJ Dobruška6400:43:250,00
4ZA98164Uchytilová MonikaTJ Slavoj Pacov7700:43:260,00
39MA9939Souček MichalTJ Sokol Hradec Králové9400:43:270,00
6MD100137Kučera ZdeněkAC Náchod5500:43:280,00
6MD100138Švec MiroslavSokol Potštejn5200:43:280,00
24MB10286Čížek StanislavTřebechovice pod Orebem7300:43:340,00
40MA10240Dvořáček RadekOOB Vamberk9400:43:340,00
41MA10441POKORNÝ JaroslavTýniště n.O.9000:43:450,00
5ZB105177Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:43:54-
23MC106123Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:44:170,00
5ZA107165Tobišková TerezaSokol Potštejn7700:44:220,00
25MB10887David VáclavJaroměř7400:44:250,00
1ME109150Hrach JanSAK Ložiska Karviná4400:44:260,00
42MA11042Kliment MichalBorohrádek7800:44:320,00
26MB11188Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:44:350,00
27MB11289JÍLEK KamilČestice7300:44:380,00
43MA11343MALÝ JanHradec Králové9100:44:390,00
44MA11444Cibula VítPraha- Čakovice7700:44:540,00
6ZA115166Češíková EliškaAK Slatiňany8800:44:550,00
45MA11645Šín DanielTýniště nad Orlicí9500:44:560,00
46MA11746Zahálka TomášTýniště nad Orlicí9400:44:570,00
24MC118124Sedlák JiříPřelouč5800:44:580,00
47MA11947KOUCKÝ JiříAlbrechtice7900:45:030,00
48MA12048Švorc OndřejHC Bílý Újezd8500:45:260,00
28MB12190Svoboda PavelJeníkovice7600:45:370,00
25MC122125Černý AlešTC Dobruška6400:45:390,00
29MB12391Jirásko DušanSK Srch7300:45:400,00
2ME124151Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:45:460,00
7ZA125167Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:45:470,00
8ZA126168Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:45:500,00
26MC127126Linhart MilanLongobueeo6400:45:570,00
30MB12892Smola JanKRB Chrudim6700:46:250,00
31MB12993Švagr ZdeněkTýniště nad Orlicí6800:46:360,00
49MA13049Holíček JiříPIM RC Praha7900:46:380,00
8MD131139Bartoš ZdeněkTýniště nad Orlicí5400:46:400,00
50MA13250Marhold LubošChoceň7700:46:510,00
32MB13394Nádhera PetrHradec Králové6700:47:020,00
3ME134152HÁR JaroslavSchol Studenec4600:47:210,00
3ZC135182Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:27-
51MA13651Dogaru VasilAC Česká Lípa8100:47:340,00
52MA13752Červinka VáclavSK Týniště nad Orlicí9400:47:350,00
4ZC138183Vacková HanaSK Hronov5600:47:57-
4ME139153Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:48:030,00
9MD140140Holas JaromírTraged Team Praha5200:48:090,00
10MD141141Vlček JosefSK OB Týniště nad Orlicí5600:48:260,00
11MD142142Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:48:290,00
9ZA143169Smutná PavlaOOB Vamberk8600:48:310,00
33MB14495Majrych VladimírTýniště nad Orlicí7400:48:360,00
34MB14596Jirásko LubomírSK Srch7100:48:470,00
53MA14653Lahodyvk OleksandrSK Týniště nad Orlicí9400:49:100,00
53MA14654Bříza RobertSK Týniště n.O.9300:49:100,00
55MA14855Vaníček JiříStudené9000:49:150,00
5ZC149184Holasová JarmilaPraha5400:49:23-
5ME150154Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:49:290,00
12MD151143Zeman VladimírTýniště n.O.5100:49:590,00
13MD152144Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:50:140,00
35MB15397VÁVRA VáclavHrušovany u Brna7100:50:230,00
14MD154145Pros PavelKRB Chrudim5500:50:330,00
56MA15556Nádhera JiříHradec Králové9300:50:370,00
27MC156127Frýdl MiroslavHradec Králové6400:50:450,00
36MB15798Malý JiříSK Čestice7200:50:550,00
15MD158146Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:50:570,00
6ME159155Chocholouš DaliborPardubice4600:51:270,00
57MA16057Holman LadislavTýniště nad Orlicí7700:51:280,00
10ZA161170BULVOVÁ IvanaOAHŠSOŠ Turnov8300:51:430,00
58MA16258KOSEK JanRychnov n.K.9500:51:520,00
6ZC163185Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:52:00-
59MA16459MATYS VladimírHradec Králové8400:52:050,00
16MD165147Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:52:230,00
28MC166128Kubát OndřejSK OMT Pardubice6200:52:240,00
29MC167129Krátký JosefTJ Svitavy6500:52:480,00
17MD168148Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:52:520,00
37MB16999PÁVEK MilošÚstí n.O.7300:53:010,00
7ME170156Buchar JanAtl elektro Vrchlabí3300:53:240,00
18MD171149Kuřík JiříOrel Studenec5000:54:230,00
7ZC172186Pospíšilová VěraPardubice5800:54:32-
8ME173157Vorel MilanSlatiňany4000:54:380,00
8ZC174187Šternerová HanaHradec Králové6300:54:44-
30MC175130Bohatý MiloslavTýniště nad Orlicí6300:56:160,00
9ZC176188Schejbalová EvaTřebechovice n.O.6400:57:10-
11ZA177171TOMKOVÁ GabrielaTýniště n.O.8600:58:020,00
10ZC178189Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:58:18-
6ZB179178MESZÁROSOVÁ VeronaTýniště n.O.7501:00:03-
11ZC180190Skalická VlastaPraha 45101:00:50-
9ME181158Navrátil JaroslavSlovan Pardubice4201:00:510,00
10ME182159Kmošek MiroslavPardubice4201:02:280,00
60MA18360Sedláček PetrTýniště n.O.8201:04:150,00
31MC183131Kraus VáclavPřelouč6401:04:150,00
38MB183100Jelen JindřichSolnice7401:04:150,00
11ME186160Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:05:000,00
12ZC187191Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4301:05:37-
12ZA188172BAREŠOVÁOAHŠSOŠ Turnov9301:10:12-
61MA18961Ledvina MarekKRB Chrudim8201:11:480,00
7ZB190179Nádherová HanaHradec Králové6801:13:34-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód