Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Týnišťská desítka

28.10.2002, pondělí

Propozice závodu

  • název závodu: Týnišťská desítka
  • datum konání: 28.10.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SK Týniště nad Orlicí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.10.2019Týnišťská desítka-
28.10.2018Týnišťská desítka141
28.10.2017Týnišťská desítka184
28.10.2016Týnišťská desítka301
28.10.2015Týnišťská desítka217
28.10.2013Týnišťská desítka253
28.10.2011Týnišťská desítka191
28.10.2010Týnišťská desítka141
28.10.2009Týnišťská desítka140
28.10.2008Týnišťská desítka148
28.10.2007Týnišťská desítka141
28.10.2006Týnišťská desítka116
28.10.2005Týnišťská desítka111
28.10.2004Týnišťská desítka108
28.10.2003Týnišťská desítka90

Statistika závodu Týnišťská desítka

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2282

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalousek Jan7115
Vacková Hana5614
Metelková Táňa7213
Javůrek Jiří4813
Brožek Radmil5412
Bubeníček Jiří5112
Vanta Josef6212
Petržílek Zdeněk5511
Urbánek Jiří7611
Hofman Oldřich6311
Vorel Milan4011
Zeman Vladimír5111
Krátká Anna6911
Mocek Tomáš7911
Sedlák Jiří5811
Jelínek Matěj4211
Bříza Vladimír5111
Šebek Michal8411
Jirásko Lubomír7110
Gdula Petr6110
Nečas Josef5810
Šubert Petr6210
Kubr Václav5510
Gdula Lukáš919
Kubrová Dagmar639
Krejčí Jaromír669
Jakeš Josef659
Kozáková Denisa799
Kratochvíl Miloš759
Švec Miroslav529
Klimeš Jiří619
Zajíc Jan538
Dvořáček Jaroslav528
Ožana Václav648
Hejkrlík Filip798
Jirásko Dušan738
Siegel Josef588
Fenclová Marta768
Krátký Josef658
Závodní Lukáš798
Sedláček Petr828
Paulů Blanka548
Hynek Petr638
David Václav748
Linhart Miloš448
Tarant Ladislav608
Doleček Josef797
Mazač Jaroslav687
Vodehnal Jan737
Smola Jan677

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vodehnal JanAFK SKP Pardubice7300:31:29-
2MA22Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:31:32-
3MA33Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:31:36-
4MA44Kratochvíl MilošCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7500:31:38-
5MA55Podškubka ViktorJiskra Litomyšl7300:31:42-
6MA66Dobšíček Pavel2 B Tým8000:31:56-
7MA77Ulich PetrMaterial Technology6800:32:10-
8MA88Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:32:31-
9MA99Uchytil MilanAFK SKP Pardubice7400:32:45-
10MA1010Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:33:09-
11MA1211Lohynský JaroslavLOKO Trutnov7200:33:26-
12MA1412Raim LadislavPolar Team Mladá Boleslav6400:33:45-
13MA1513Pomikálek JosefAC Česká Lípa7500:33:47-
14MA1614Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:33:48-
15MA1815Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:33:57-
16MA2216Holub MiroslavBukovice6600:34:36-
17MA2417Sýkora RenéSKP Ostrava7200:34:49-
18MA2518Alexa JaroslavKRB Chrudim & Cottage Soun7400:34:50-
19MA2719Doucha JiříStart Náchod7100:35:30-
20MA2820Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:35:32-
21MA2921Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:35:34-
22MA3122Kubíček PetrLabe Tri Club Hradec Králové6700:35:52-
23MA3423Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:36:18-
24MA3724Mocek TomášAC Pardubice7900:36:25-
25MA4225Krejsa TomášFerodo-Repsol Trial Team7700:37:00-
26MA4426Rašek VáclavTC Dobruška7500:37:15-
27MA4627Krejčí JaromírKlášterec nad Orlicí5900:37:35-
28MA5528Smola JanKRB Chrudim6700:39:10-
29MA5729Hynek PetrNové Město n. Metují6300:39:16-
30MA6130Svoboda PavelDobruška7600:39:42-
31MA6231Krátký JosefLTC Hradec Králové6500:39:45-
32MA6532Tomšů PetrMlýn Janderov6400:40:17-
33MA6833Hofman OldřichTC Dobruška6300:40:46-
34MA8334Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:44:59-
35MA9035Hlava JiříPORKERT Skuhrov n. B.9200:48:29-
36MA10236Štěpán JanPORKERT Skuhrov n. B.9101:05:17-
-MA-37Cejzlar RomanMaratonstav Úpice71DNF-
Muži B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1138Filip LubošAC Choceň5900:33:15-
2MB1339Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:32-
3MB1740Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:33:54-
4MB1941Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:34:13-
5MB2142Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:34:31-
6MB2343Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:34:42-
7MB3044Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:35:38-
8MB3245Čechal JaroslavTS Letohrad6100:35:58-
9MB3546Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:36:20-
10MB3647Brožek RadmilKRB Chrudim5400:36:24-
11MB3948Schwarz JosefTURBO Chotěboř5500:36:40-
12MB4049Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:36:44-
13MB4150Šlajs TomášCC Choceň6000:36:54-
14MB4551Tarant JiříPraha 105800:37:20-
15MB4952Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:38:06-
16MB5053Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:38:09-
17MB5154Tarant LadislavLíšnice6000:38:31-
18MB5655Hůlka RadomírKostelec u Heřmanova Městce6200:39:15-
19MB5956Zítko JiříKRB Chrudim5400:39:30-
20MB6057Širůček JaromírLabe Tri Club Hradec Králové6200:39:41-
21MB6458Balcar PavelSKP Rychnov nad Kněžnou5600:40:15-
22MB7159Sedlák JiříPřelouč5800:42:24-
23MB7260Pros PavelKRB Chrudim5500:42:32-
24MB7361Alexa JiříKRB Chrudim5300:42:40-
25MB7462Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:42:44-
26MB7963Páriš AttilaKRB Chrudim6000:43:36-
27MB8764Krejčí MilanPardubice5300:46:03-
Muži C (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2065Krátký FrantišekViking Králiky4300:34:23-
2MC3366Švec MiroslavSokol Potštejn5200:36:04-
3MC3867Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:36:33-
4MC4368Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:37:10-
5MC4769Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:37:37-
6MC5270Zeman PavelKRB Chrudim4300:38:46-
7MC5471Bříza VladimírKRB Chrudim5100:38:57-
8MC5872Leicht JiříASPV Těchonín4900:39:21-
9MC6373Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:40:05-
10MC7074Černý MilanAC Choceň4800:42:22-
11MC7675Horáček KarelBK Pardubice4700:43:24-
12MC7776Urbánek JindřichŠkoda Kvasiny4800:43:29-
13MC8077Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:44:26-
14MC8178Skopal JiříHradec Králové4700:44:30-
15MC8279Zeman VladimírTýniště nad Orlicí5100:44:42-
16MC8980Čepelka OldřichTima Liberec4800:48:12-
17MC9181Kocourek JiříPraha 24800:49:02-
18MC9282Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:49:39-
19MC9783Schenk MiroslavStěžery4900:50:52-
Muži D (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6684Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:40:26-
2MD6985Bielčik JindřichLichkov4000:42:21-
3MD7586Šaml JiříLIGMET Hradec Králové4200:42:50-
4MD7887Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:43:32-
5MD8588Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:45:28-
6MD9689Rýdl ArnoštLoko Hradec Králové3200:50:41-
7MD9890Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:55-
8MD9991Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3000:54:10-
9MD10192Domanský IvoAVC Praha3801:05:11-
10MD10393Lada JaroslavSK Týniště nad Orlicí3101:14:25-
Ženy A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2694Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:34:55-
2ZA4895Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:37:56-
3ZA5396Vlčovská MartaAC Pardubice7600:38:54-
4ZA6797Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:40:45-
5ZA8498Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7800:45:01-
6ZA8899Šedová JanaSKP DUHA Lanškroun7300:47:16-
7ZA93100Čechalová HanaTS Letohrad8600:49:50-
8ZA94101Svobodová VeronikaHolice8100:49:54-
Ženy B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB86102Vacková HanaSK Hronov5600:45:53-
2ZB95103Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:50:36-
3ZB100104Hlavová SoňaPORKERT Skuhrov n. B.5700:57:46-
Trať 10,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vodehnal JanAFK SKP Pardubice7300:31:29-
2MA22Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:31:32-
3MA33Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:31:36-
4MA44Kratochvíl MilošCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7500:31:38-
5MA55Podškubka ViktorJiskra Litomyšl7300:31:42-
6MA66Dobšíček Pavel2 B Tým8000:31:56-
7MA77Ulich PetrMaterial Technology6800:32:10-
8MA88Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:32:31-
9MA99Uchytil MilanAFK SKP Pardubice7400:32:45-
10MA1010Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:33:09-
1MB1138Filip LubošAC Choceň5900:33:15-
11MA1211Lohynský JaroslavLOKO Trutnov7200:33:26-
2MB1339Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:32-
12MA1412Raim LadislavPolar Team Mladá Boleslav6400:33:45-
13MA1513Pomikálek JosefAC Česká Lípa7500:33:47-
14MA1614Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:33:48-
3MB1740Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:33:54-
15MA1815Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:33:57-
4MB1941Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:34:13-
1MC2065Krátký FrantišekViking Králiky4300:34:23-
5MB2142Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:34:31-
16MA2216Holub MiroslavBukovice6600:34:36-
6MB2343Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:34:42-
17MA2417Sýkora RenéSKP Ostrava7200:34:49-
18MA2518Alexa JaroslavKRB Chrudim & Cottage Soun7400:34:50-
1ZA2694Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:34:55-
19MA2719Doucha JiříStart Náchod7100:35:30-
20MA2820Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:35:32-
21MA2921Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:35:34-
7MB3044Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:35:38-
22MA3122Kubíček PetrLabe Tri Club Hradec Králové6700:35:52-
8MB3245Čechal JaroslavTS Letohrad6100:35:58-
2MC3366Švec MiroslavSokol Potštejn5200:36:04-
23MA3423Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:36:18-
9MB3546Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:36:20-
10MB3647Brožek RadmilKRB Chrudim5400:36:24-
24MA3724Mocek TomášAC Pardubice7900:36:25-
3MC3867Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:36:33-
11MB3948Schwarz JosefTURBO Chotěboř5500:36:40-
12MB4049Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:36:44-
13MB4150Šlajs TomášCC Choceň6000:36:54-
25MA4225Krejsa TomášFerodo-Repsol Trial Team7700:37:00-
4MC4368Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:37:10-
26MA4426Rašek VáclavTC Dobruška7500:37:15-
14MB4551Tarant JiříPraha 105800:37:20-
27MA4627Krejčí JaromírKlášterec nad Orlicí5900:37:35-
5MC4769Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:37:37-
2ZA4895Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:37:56-
15MB4952Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:38:06-
16MB5053Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:38:09-
17MB5154Tarant LadislavLíšnice6000:38:31-
6MC5270Zeman PavelKRB Chrudim4300:38:46-
3ZA5396Vlčovská MartaAC Pardubice7600:38:54-
7MC5471Bříza VladimírKRB Chrudim5100:38:57-
28MA5528Smola JanKRB Chrudim6700:39:10-
18MB5655Hůlka RadomírKostelec u Heřmanova Městce6200:39:15-
29MA5729Hynek PetrNové Město n. Metují6300:39:16-
8MC5872Leicht JiříASPV Těchonín4900:39:21-
19MB5956Zítko JiříKRB Chrudim5400:39:30-
20MB6057Širůček JaromírLabe Tri Club Hradec Králové6200:39:41-
30MA6130Svoboda PavelDobruška7600:39:42-
31MA6231Krátký JosefLTC Hradec Králové6500:39:45-
9MC6373Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:40:05-
21MB6458Balcar PavelSKP Rychnov nad Kněžnou5600:40:15-
32MA6532Tomšů PetrMlýn Janderov6400:40:17-
1MD6684Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:40:26-
4ZA6797Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:40:45-
33MA6833Hofman OldřichTC Dobruška6300:40:46-
2MD6985Bielčik JindřichLichkov4000:42:21-
10MC7074Černý MilanAC Choceň4800:42:22-
22MB7159Sedlák JiříPřelouč5800:42:24-
23MB7260Pros PavelKRB Chrudim5500:42:32-
24MB7361Alexa JiříKRB Chrudim5300:42:40-
25MB7462Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:42:44-
3MD7586Šaml JiříLIGMET Hradec Králové4200:42:50-
11MC7675Horáček KarelBK Pardubice4700:43:24-
12MC7776Urbánek JindřichŠkoda Kvasiny4800:43:29-
4MD7887Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:43:32-
26MB7963Páriš AttilaKRB Chrudim6000:43:36-
13MC8077Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:44:26-
14MC8178Skopal JiříHradec Králové4700:44:30-
15MC8279Zeman VladimírTýniště nad Orlicí5100:44:42-
34MA8334Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:44:59-
5ZA8498Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7800:45:01-
5MD8588Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:45:28-
1ZB86102Vacková HanaSK Hronov5600:45:53-
27MB8764Krejčí MilanPardubice5300:46:03-
6ZA8899Šedová JanaSKP DUHA Lanškroun7300:47:16-
16MC8980Čepelka OldřichTima Liberec4800:48:12-
35MA9035Hlava JiříPORKERT Skuhrov n. B.9200:48:29-
17MC9181Kocourek JiříPraha 24800:49:02-
18MC9282Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:49:39-
7ZA93100Čechalová HanaTS Letohrad8600:49:50-
8ZA94101Svobodová VeronikaHolice8100:49:54-
2ZB95103Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:50:36-
6MD9689Rýdl ArnoštLoko Hradec Králové3200:50:41-
19MC9783Schenk MiroslavStěžery4900:50:52-
7MD9890Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:55-
8MD9991Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3000:54:10-
3ZB100104Hlavová SoňaPORKERT Skuhrov n. B.5700:57:46-
9MD10192Domanský IvoAVC Praha3801:05:11-
36MA10236Štěpán JanPORKERT Skuhrov n. B.9101:05:17-
10MD10393Lada JaroslavSK Týniště nad Orlicí3101:14:25-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 60%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 40%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
72%

Názory na závod

Trať je pěkná a rychlá (doufejme, že to je opravdu přesná desítka). Lepší značení v závěru závodu by nebylo na škodu. Jinak ale moc pěkný závod. Díky!
josef_pomikalek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód