hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Týnišťská desítka

28.10.2016, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Týnišťská desítka
  • datum konání: 28.10.2016
  • zobrazeno již 1085x
  • místo konání: Tělocvična U dubu, Týniště nad Orlicí
  • GPS: 50.15699N, 16.08167E
  • pořadatel: SK Týniště nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Tělocvična U dubu, Týniště nad Orlicí
10:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

lesní obrátková desítka s převahou asfaltu s vyloučením silničního provozu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Václav Goldbach
tel. 721 002 692

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

atletika-tyniste@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.10.2018Týnišťská desítka-
28.10.2017Týnišťská desítka184
28.10.2015Týnišťská desítka217
28.10.2013Týnišťská desítka253
28.10.2011Týnišťská desítka191
28.10.2010Týnišťská desítka141
28.10.2009Týnišťská desítka140
28.10.2008Týnišťská desítka148
28.10.2007Týnišťská desítka141
28.10.2006Týnišťská desítka116
28.10.2005Týnišťská desítka111
28.10.2004Týnišťská desítka108
28.10.2003Týnišťská desítka90
28.10.2002Týnišťská desítka104

Statistika závodu Týnišťská desítka

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 1944

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalousek Jan7114
Javůrek Jiří4813
Vacková Hana5613
Metelková Táňa7212
Bubeníček Jiří5112
Vanta Josef6211
Brožek Radmil5411
Hofman Oldřich6311
Vorel Milan4011
Jelínek Matěj4211
Šebek Michal8411
Petržílek Zdeněk5511
Jirásko Lubomír7110
Urbánek Jiří7610
Nečas Josef5810
Šubert Petr6210
Krátká Anna6910
Mocek Tomáš7910
Zeman Vladimír5110
Bříza Vladimír5110
Kubr Václav5510
Sedlák Jiří5810
Kubrová Dagmar639
Gdula Petr619
Klimeš Jiří619
Kratochvíl Miloš759
Dvořáček Jaroslav528
Zajíc Jan538
Linhart Miloš448
Tarant Ladislav608
David Václav748
Krátký Josef658
Jirásko Dušan738
Gdula Lukáš918
Krejčí Jaromír668
Jakeš Josef658
Kozáková Denisa798
Paulů Blanka548
Hejkrlík Filip798
Fenclová Marta768
Hynek Petr638
Siegel Josef588
Švec Miroslav528
Eliáš Petr607
Jakeš Ondřej917
Ožana Václav647
Soukup Jiří277
Vodehnal Jan737
Sedláček Petr827
Jančík Bořek647

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C244Kouba RadimSokol Česká Třebová1100:00:23-
2C251Rucker VítekBLK Machov1000:00:23-
3C262Hejna ŠimonSK Týniště nad Orlicí1000:00:24-
4C283Raev DavidPraha1100:00:25-
5C2105Schidt VojtěchFK Vysoká nad Labem1100:00:25-
6C2116Truhlář AdamSK Týniště nad Orlicí1100:00:26-
7C2127Weisser FilipTýniště nad Orlicí1100:00:32-
8C2138Cvejn LukášBorohrádek1200:00:34-
9C2159Šimák MarekHradec Králové1200:00:35-
10C21610Houdek TobiášChoceň1400:00:38-
11C21811Samek OndřejLiberec1300:00:44-

Děvčata (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D211Fenclová HanaPardubice1000:00:21-
2D222Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:21-
3D233Koubová MichaelaSK Týniště nad Orlicí1000:00:22-
4D274Fišerová BeátaOrlické Podhůří1000:00:24-
5D295Němcová NatálieLitomyšl1100:00:25-
6D2146Pavlovičová NelaTýniště nad Orlicí1200:00:34-
7D2177Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:42-
8D2198Fenclová ZuzanaPardubice1400:00:58-

Nejmladší žáci I (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M111Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:13105,51
2M122Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:1697,78
3M133Čirip MateoDoudleby0800:01:1796,71
4M144Staffa DominikRačice0700:01:1894,04
5M155Metelka TomášOK99 Hradec Králové0800:01:1892,44
6M166Baťka Petr JanSaki Team Hradec Králové0700:01:1990,84
7M177Beneš MarekSkuhrov nad Bělou0800:01:2088,71
8M198Strnad VítekPardubice0900:01:2283,37
9M1109Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:01:2282,30
10M11210Schmidt MatějFK Vysoká nad Labem0800:01:2478,30
11M11411Prokeš RadovanSK Týniště nad Orlicí0700:01:2769,23
12M11612Bagári TomášSK Týniště nad Orlicí0800:01:2964,43
13M11913Fišer JakubTvoje máma Čes. Libchavy0700:01:3062,03
14M12014Adamec FilipLupenice0900:01:3157,49
15M12115Truhlář JanSK Týniště nad Orlicí0800:01:3840,95
16M12216Wesser MarekSK Týniště nad Orlicí0900:01:3936,68

Nejmladší žákyně I (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z181Karenová LucieSK Týniště nad Orlicí0700:01:21104,29
2Z1112Ruckerová AnežkaBKL Machov0700:01:2399,92
3Z1133Duchoňová AliceTřebechovice pod Orebem0900:01:2595,79
4Z1154Svobodová NelaSK Týniště nad Orlicí0700:01:2789,48
5Z1175Cibulková JohanaPraha Čakovice0700:01:2985,35
5Z1176Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:2985,35

Nejmladší žáci II (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M251Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:38106,66
2M262Preclík PavelTJ Sokol Lično0600:02:39105,68
3M283Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:02:5487,67
4M294Touc JiříSK Týniště nad Orlicí0600:02:5882,27
5M2105Seidl LukášSK Týniště nad Orlicí0500:02:5981,17
6M2136Dostál NicholasTJ Sokol Lično0600:03:0771,13
7M2167Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:03:1265,61
8M2178Staffa DanielRačice0600:03:1956,30
9M2189Resl MatějSK Týniště nad Orlicí0600:03:2253,48

Nejmladší žákyně II (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z211Metelková MichaelaOK99 Hradec Králové0500:02:24132,95
2Z2122Strnadová ElenaAC Pardubice0500:03:0585,39
3Z2143Horská RozárieSK Týniště nad Orlicí0600:03:0881,66
4Z2154Červená VeronikaDukla Polička0600:03:0980,14
5Z2195Kuchařová VeronikaSK Týniště nad Orlicí0500:03:2561,26
6Z2206Dvořáková EliškaSK Týniště nad Orlicí0500:03:2660,91

Mladší žáci (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M331Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:04:21104,02
2M352Kapoun JanAtletika Polička0300:04:24101,76
3M373Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:04:3494,23
4M384Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:04:3990,38
5M395Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:04:4486,77
6M3106Ludvík MarekČeské Budějovice0400:04:4982,85
7M3127Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:5280,74
8M3138Matoušek PatrikRudník0300:04:5677,28

Mladší žákyně (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z321Pojezdalová LucieSK Týniště nad Orlicí0400:02:36100,13
1Z322Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:36100,13
3Z343Červená EliškaDukla Polička0400:02:3799,74
4Z374Hovorková KarolínaŽamberk0300:02:5082,81
5Z3115Ludvíková TerezaČeské Budějovice0300:03:0365,23

Starší žáci (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M421Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:04:20100,00

Starší žákyně (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z411Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:04:13105,05
2Z442Válková SimonaKrálíky0200:04:2198,94
3Z463Deková MartinaActivity Lanškroun0100:04:2596,01
4Z4114Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:5076,31

Muži A 34 let a mladší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA177Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:32:26104,62
2MA3143Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:33:1399,90
3MA4102Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:33:5795,48
4MA56Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:34:3991,27
5MA796Honzíček MichalKRB Chrudim8800:35:0588,65
6MA10122Lorenc TomášAtletika Polička8600:35:2286,95
7MA16190Polívka TomášRychnov nad Kněžnou9800:36:3379,82
8MA23107Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:0276,91
9MA24129Pokorný DavidSOOB Rychnov nad Kněžnou9700:37:0576,61
10MA2664Budina JakubTrialrun.cz9300:37:1875,30
11MA3528Rücker JakubBonbon Machov8800:38:5565,56
12MA3768Kalecký Lukᚎďár n.O.8400:38:5765,36
13MA3862Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:39:0164,96
14MA43218Halberštát JanHradec Králové9800:39:0464,66
15MA47119Smutný ŠimonDoudleby nad Orlicí9300:39:3461,65
16MA50186Švorc OndřejHC Bílý Újezd8500:39:4560,54
17MA53201Verster RigardtStěžery8800:40:0658,43
18MA5881Bílek DavidVrbice0300:40:3255,82
19MA59114Žampach MarekPardubice9100:40:3355,72
20MA63219Souček MichalTJ Sokol Hradec Králové9400:40:5353,71
21MA6444Wasserbauer JosefČs.armády8800:41:0053,01
22MA67206Bradáč JiříSAZBO Žďár nad Sázavou8200:41:2550,50
23MA69134Klimeš OndřejAtletika Polička9500:41:3050,00
24MA7276Šofr OndřejPardubice8500:41:4448,59
25MA7795Novotný VáclavUSK Hradec Králové9000:42:0046,99
26MA81175Kyral JanKH Třebechovice8900:42:2844,18
27MA835Link LukášSK Studenec0200:42:3543,47
28MA88196Toman JanHradec Králové9500:42:4742,27
29MA89124Czagan JanSDH Dědek9300:42:4942,07
30MA90130Pokorný DominikRychnov nad Kněžnou0300:42:5241,77
31MA10010Slabý JanTvoje máma9000:43:2038,96
32MA105104Sedláček PetrSK Týniště nad Orlicí8200:43:4436,55
33MA1071Pojezdala PetrSK Týniště nad Orlicí0000:43:4536,45
33MA1072Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:43:4536,45
35MA11552Kunrt JaroslavČLA Trutnov0000:44:1533,43
36MA120187Slovák JiříHradec Králové8500:44:4030,92
37MA121212Petr JanJeštětice0000:44:4230,72
38MA125189Handl TomášRychnov n.K.9500:45:2426,51
39MA136171Dvořáček RadekDoudleby n. O.9400:46:1821,08
40MA15221Cvejn LukášBorohrádek8200:48:119,74
41MA15587Serbousek JanRozběháme Hradec8400:48:426,63
42MA15891Fof JaromírTýniště nad Orlicí9000:49:093,92
43MA159224Chmelař VítězslavKostelec nad Orlicí8700:49:163,21
44MA163207Kašpar JosefTýniště nad Orlicí9500:49:453,00
45MA166191Matys VladimírHradec Králové8400:49:543,00
46MA169221Macák JiříHradec Králové8400:50:163,00
47MA17627Zajíček MartinSemechnice9800:51:113,00
48MA17999Sekyra MichalTýniště nad Orlicí9200:51:273,00
49MA18525Jakeš OndřejVyškov9100:52:403,00
50MA186215Švorc JiříJeštětice8300:52:413,00
51MA207228Červinka VáclavSK Týniště nad Orlicí9400:58:323,00
52MA22067Kvasnička MichalHradec Králové8701:07:033,00

Muži B 35-44 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2131Pelouch LeošSK Chotěboř7500:33:06107,81
2MB672Vokolek MichalAC Pardubice7200:34:4498,32
3MB882Mocek TomášAC Pardubice7900:35:0688,55
4MB980Heller TomášHradec Králové8100:35:1188,05
5MB1129Rücker PavelBonbon Machov7600:35:3093,87
6MB12147Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:35:5591,45
7MB15141Jílek KamilSK Týniště nad Orlicí7300:36:2888,26
8MB20135Benko JanLitomyšl7700:36:5577,61
9MB22105Lán FilipOK Slávie Hradec Králové8000:36:5977,21
10MB27132Konůpek DavidTJ Turbo Chotěboř7700:37:2774,40
11MB2885Rohlík VáclavAC Pardubice8000:37:3673,49
12MB33158Friede JanWikov Hronov7700:38:5365,76
13MB3694Soukup TomášGomango - Hogner8000:38:5665,46
14MB38146Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:39:0173,45
15MB40152Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou7600:39:0273,35
15MB40165Hejkrlík FilipSAZBO7900:39:0264,86
17MB4283Bláha KamilPardubice7200:39:0373,26
18MB4486Plíhal TomášPardubice7500:39:2071,61
19MB54222Simon MartinJaroměř8000:40:0758,33
20MB65163Palguta RomanStalak Rychnov nad Kněžnou7700:41:0352,71
21MB67112Čirip LukášDoudleby nad Orlicí7900:41:2550,50
22MB76179Novák LubošDobruška7700:41:5947,09
23MB82199Hartman KarelBasket Týniště nad Orlicí7200:42:3452,84
24MB84148Habr JiříVella team7300:42:3652,65
25MB9171Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:42:5441,57
26MB9412Staffa PavelTJ Sokol Račice n. T.7500:43:0849,55
26MB9473Ločárek PavelPardubice7700:43:0840,16
28MB9990David VáclavSmiřice7400:43:1748,68
29MB112205Louda JanLoudové Liberec8000:44:1233,73
30MB11331Kapoun PetrAtletika Polička7500:44:1343,26
31MB11613Cibula VítAccu-Chek Marathon7700:44:1633,33
32MB11753Paulovič LadislavTýniště nad Orlicí7600:44:2042,58
33MB118182Mráz BořivojJaroměř7400:44:2142,48
34MB11951Kunrt JaroslavSK Týniště nad Orlicí7500:44:2542,10
35MB122154Brzák MilanSplašená lokomotiva Chl.7300:44:5539,19
36MB123168Císler MartinChrudim8000:45:0328,61
37MB12843Rapčák MichalLipovka7300:45:3535,32
38MB131208Matuška MartinOhnišov8000:45:5523,39
39MB135213Petr JanJeštětice7700:46:0921,99
40MB1378Vebr MichalČeská Třebová7800:46:4518,37
41MB138183Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:46:4718,17
42MB1429Fišer DavidTvoje máma Č. Libchavy8000:47:1215,66
43MB14698Valenta ZdeněkPardubice7200:47:3623,61
44MB14732Semerák RomanSK Pod dubem7500:47:3823,42
45MB156117Hlobil PetrRychnov nad Kněžnou7400:48:4417,03
46MB15769Lipenský JiříTajn tým7400:48:4816,65
47MB164211Vostoupal RichardJeštětice7800:49:483,00
48MB173226Vondráček PavelTJ Lokomotiva Hradec Králové7300:51:043,48
49MB177167Martinek LadislavDobruška8100:51:253,00
50MB1814Víšek PetrLemry Plchovice7800:51:483,00
51MB188108Bugdol VladimírAČR7400:52:483,00
52MB190229Kvašinský MilanČernilov7500:53:243,00
53MB19119Toman VáclavTJ Sokol Hradec Králové7200:53:253,00

Muži C 45-54 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1339Jančík BořekSvartes Hořice6400:36:05105,97
2MC18121Patočka RomanOMT Pardubice6900:36:5186,03
3MC1911Duchoň DavidPraha - Újezd7100:36:5485,74
4MC30223Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:38:1594,32
5MC31106Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:38:3992,17
6MC3220Hrubeš JiříSrch6800:38:4674,90
7MC34220Rautenkranc MiroslavTriatlon Vysoké Mýto6400:38:5490,83
8MC4634Lederer VladimírCyklo RD Pardubice6200:39:2687,96
9MC4824Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:39:3587,15
10MC4965Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:39:4069,68
11MC5188Glaser VáclavFort SMC Ústí nad Orlicí7000:39:4868,90
12MC52149Dostálek PetrBouda6700:39:5768,03
13MC57202Sláma MartinAutocentrum Luňák6800:40:2065,81
14MC61156Mazač JaroslavWikov Hronov6800:40:3864,06
15MC6259Hrazdira JanStaněk sport Turnov6900:40:4263,68
16MC66109Nádhera PetrHradec Králové6700:41:2060,00
17MC71125Czagan JanSDH Dědek7100:41:4357,77
18MC75160Pražák TomášJiskra Hylváty7100:41:5856,32
19MC7992Vanta JosefTriclub Dobruška6200:42:1372,99
20MC93126Číž JosefLázně Bohdaneč7100:43:0749,65
21MC10970Vondra JosefHvězda SKP Pardubice7100:43:5045,48
22MC11137Král LiborSK Pod dubem7000:44:0344,23
23MC114120Smutný MichalDoudleby nad Orlicí6200:44:1462,15
24MC12417Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:1537,26
25MC127217Vondráček MiroslavVondrami6500:45:2955,43
26MC132181Rek StanislavAmmann6400:45:5752,92
27MC139203Číhař TomášChvojenec7000:46:5327,77
28MC141142Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:47:0526,61
29MC143172Mervart VáclavTC Dobruška7000:47:1525,65
30MC149139Cvejn MilošOlešnice u Rychnova nad Kněžnou6800:48:0321,00
31MC15048Kašpar VáclavOOB Týniště nad Orlicí7000:48:0620,71
32MC154169Horák MichalTýniště nad Orlicí6800:48:2518,87
33MC170162Švorc JanHradec Králové6300:50:2928,54
34MC172173Frýdl MiroslavHradec Králové6400:50:3927,65
35MC17566Králík MichalHradec Králové6200:51:0825,05
36MC183177Jirásko LubomírSK Srch7100:51:583,00
37MC193188Bahník PavelTřebechovice pod Orebem7000:54:053,00
38MC204128Pokorný JanSOOB Rychnov nad Kněžnou6400:56:423,00
39MC21556Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:02:233,00

Muži D 55-64 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD25100Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:1599,70
2MD5646Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:1783,39
3MD7049Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:41:34101,01
4MD7375Šofr ZdeněkPardubice5600:41:5299,57
5MD8055Bláha MilanAF Křovice5700:42:1972,46
6MD86153Zelený LuděkDoma Žďár6100:42:4070,58
7MD87170Dvořáček VlastimilDoudleby n. O.5900:42:4570,13
8MD92193Macej MiroslavBK Heřmanův Městec5600:43:0094,15
9MD102150Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:43:3765,47
10MD104178Ryzner MiroslavSK Srch6100:43:3965,29
11MD10561Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:43:4490,64
12MD110144Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:44:0063,41
13MD126176Kyral ZbyněkKH Třebechovice6000:45:2555,79
14MD133210Tarant LadislavTragéd team Letohrad6000:46:0052,65
15MD14850Krajč ZdeněkTrutnov5400:47:4471,49
16MD151127Zitko JiříKRB Chrudim5400:48:0869,57
17MD15358Matějka MilanStaněk sport Turnov5600:48:1269,26
18MD16074Popelka MiloslavHradec Králové6000:49:2734,10
19MD171133Konůpek JaromírChotěboř5700:50:3528,01
20MD178115Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:51:2653,78
21MD18235Balla ZikmundSK Pod dubem5400:51:5351,62
22MD18718Vilímek StanislavBenešovský běžecký klub5800:52:4716,18
23MD194198Strnad PavelAC Pardubice5700:54:128,56
24MD196103Sedlák JiříPřelouč5800:54:455,60
25MD200164Holas JaromírTragéd team Praha5200:55:3433,99
26MD214151Hanák KarelTerka Verka team5601:00:498,86
-MD-41Doležal LubošCyklo Tony54DNF-

Muži E 65 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7447Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:5499,41
2ME9754Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:43:1393,11
3ME130138Červ MiloslavAtletika Polička5000:45:5480,27
4ME14060Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:47:0075,00
5ME165185Zeman VladimírTýniště nad Orlicí5100:49:5061,44
6ME167159Bednář JosefPočáply5000:50:1159,76
7ME197192Jantsch VítězslavEleven run team Jablonec3500:55:13102,56
8ME202214Pšenička JiříPardubice4600:56:1398,99
9ME203145Jelínek MatějČernilov4200:56:2298,45
10ME211110Bielčik JindřichLichkov4000:59:0288,92
11ME212174Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:59:3586,95
12ME216184Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:02:2776,70
13ME217216Čepelka OldřichLoudové Liberec4801:03:103,00
14ME22145Vorel MilanSlatiňany4001:09:0353,10
15ME22426Culka VáclavNové Město nad Metují3501:10:1348,93
16ME22536Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:49:433,00
17ME226113Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:51:243,00

Ženy A 34 let a mladší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA14101Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:36:16112,41
2ZA2993Gajdorusová MarkétaSK Chotěboř9300:37:44104,83
3ZA77137Schauerová LenkaAtletika Polička8800:42:0082,76
4ZA9642Maršíková KateřinaCyklo Tony8900:43:1076,72
5ZA9884Hronová MarkétaCzech Tri klub Team9000:43:1676,21
6ZA10123Šimáková KláraHradec Králové8300:43:2475,52
7ZA13479Schwaningerová PetraRock machine Cyklomax8200:46:0361,81
8ZA144194Plašilová BarboraRychnov nad Kněžnou8600:47:2854,48
9ZA145200Voltová IvanaStěžery8400:47:2954,40
10ZA168225Dusbabová RadkaSolnice8300:50:1540,09
11ZA19589Davidová MichaelaSmiřice0200:54:3717,50
12ZA209155Brzáková HanaSplašená lokomotiva Chl.8600:58:443,00
13ZA213204Čepelková ZuzanaLoudové Liberec8601:00:273,00
14ZA218209Malá LudmilaTýniště n.O.8601:03:253,00
15ZA22215Karlová MarkétaSKI Avia Praha8301:09:113,00
16ZA223111Ungrádová PetraBorohrádek8901:10:023,00

Ženy B 35-44 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1733Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:40105,31
2ZB2163Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:56103,89
3ZB45180Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:2490,80
4ZB55118Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:40:0986,81
5ZB6022Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:3584,51
6ZB103195Růžičková LenkaGAPA Group7400:43:3868,32
7ZB129136Benková RomanaLitomyšl7800:45:5256,46
8ZB1627Vebrová MonikaČeská Třebová7900:49:3736,55
9ZB17414Ludvíková LenkaČeské Budějovice7500:51:0528,76
10ZB18097Dostálková LenkaSPV Těchonín7700:51:3825,84
11ZB18438Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:52:1422,65
12ZB189140Jílková LenkaČestice7500:52:5219,29
13ZB201116Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:55:394,51
14ZB206227Langová SimonaOpočno7600:58:253,00
15ZB2083Štanglerová JitkaHobby Choceň7700:58:373,00
16ZB210197Berná EvaRun4fun7600:58:463,00
17ZB219161Mrázová PetraJosefov7701:04:263,00

Ženy C 45 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC8457Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:42:36124,63
2ZC161123Kosová MichaelaRychnov nad Kněžnou6800:49:2996,30
3ZC192157Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:53:4079,07
4ZC19816Vacková HanaSokol Starkoč5600:55:23102,96
5ZC19978Hellerová HanaHradec Králové6100:55:32102,43
6ZC205166Holasová JarmilaTragéd taem Praha5400:57:4494,60

Trať 0,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M111Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:13105,51
2M122Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:1697,78
3M133Čirip MateoDoudleby0800:01:1796,71
4M144Staffa DominikRačice0700:01:1894,04
5M155Metelka TomášOK99 Hradec Králové0800:01:1892,44
6M166Baťka Petr JanSaki Team Hradec Králové0700:01:1990,84
7M177Beneš MarekSkuhrov nad Bělou0800:01:2088,71
1Z181Karenová LucieSK Týniště nad Orlicí0700:01:21104,29
8M198Strnad VítekPardubice0900:01:2283,37
9M1109Tobiška VáclavAtletika Žamberk0800:01:2282,30
2Z1112Ruckerová AnežkaBKL Machov0700:01:2399,92
10M11210Schmidt MatějFK Vysoká nad Labem0800:01:2478,30
3Z1133Duchoňová AliceTřebechovice pod Orebem0900:01:2595,79
11M11411Prokeš RadovanSK Týniště nad Orlicí0700:01:2769,23
4Z1154Svobodová NelaSK Týniště nad Orlicí0700:01:2789,48
12M11612Bagári TomášSK Týniště nad Orlicí0800:01:2964,43
5Z1176Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:2985,35
5Z1175Cibulková JohanaPraha Čakovice0700:01:2985,35
13M11913Fišer JakubTvoje máma Čes. Libchavy0700:01:3062,03
14M12014Adamec FilipLupenice0900:01:3157,49
15M12115Truhlář JanSK Týniště nad Orlicí0800:01:3840,95
16M12216Wesser MarekSK Týniště nad Orlicí0900:01:3936,68

Trať 0,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z211Metelková MichaelaOK99 Hradec Králové0500:02:24132,95
1Z321Pojezdalová LucieSK Týniště nad Orlicí0400:02:36100,13
1Z322Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:36100,13
3Z343Červená EliškaDukla Polička0400:02:3799,74
1M251Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:38106,66
2M262Preclík PavelTJ Sokol Lično0600:02:39105,68
4Z374Hovorková KarolínaŽamberk0300:02:5082,81
3M283Tobiška ŠtěpánAtletika Žamberk0500:02:5487,67
4M294Touc JiříSK Týniště nad Orlicí0600:02:5882,27
5M2105Seidl LukášSK Týniště nad Orlicí0500:02:5981,17
5Z3115Ludvíková TerezaČeské Budějovice0300:03:0365,23
2Z2122Strnadová ElenaAC Pardubice0500:03:0585,39
6M2136Dostál NicholasTJ Sokol Lično0600:03:0771,13
3Z2143Horská RozárieSK Týniště nad Orlicí0600:03:0881,66
4Z2154Červená VeronikaDukla Polička0600:03:0980,14
7M2167Hovorka JakubAtletika Žamberk0600:03:1265,61
8M2178Staffa DanielRačice0600:03:1956,30
9M2189Resl MatějSK Týniště nad Orlicí0600:03:2253,48
5Z2195Kuchařová VeronikaSK Týniště nad Orlicí0500:03:2561,26
6Z2206Dvořáková EliškaSK Týniště nad Orlicí0500:03:2660,91

Trať 1,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z411Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:04:13105,05
1M421Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:04:20100,00
1M331Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:04:21104,02
2Z442Válková SimonaKrálíky0200:04:2198,94
2M352Kapoun JanAtletika Polička0300:04:24101,76
3Z463Deková MartinaActivity Lanškroun0100:04:2596,01
3M373Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:04:3494,23
4M384Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:04:3990,38
5M395Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:04:4486,77
6M3106Ludvík MarekČeské Budějovice0400:04:4982,85
4Z4114Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:5076,31
7M3127Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:5280,74
8M3138Matoušek PatrikRudník0300:04:5677,28

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA177Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:32:26104,62
1MB2131Pelouch LeošSK Chotěboř7500:33:06107,81
2MA3143Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:33:1399,90
3MA4102Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:33:5795,48
4MA56Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:34:3991,27
2MB672Vokolek MichalAC Pardubice7200:34:4498,32
5MA796Honzíček MichalKRB Chrudim8800:35:0588,65
3MB882Mocek TomášAC Pardubice7900:35:0688,55
4MB980Heller TomášHradec Králové8100:35:1188,05
6MA10122Lorenc TomášAtletika Polička8600:35:2286,95
5MB1129Rücker PavelBonbon Machov7600:35:3093,87
6MB12147Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:35:5591,45
1MC1339Jančík BořekSvartes Hořice6400:36:05105,97
1ZA14101Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:36:16112,41
7MB15141Jílek KamilSK Týniště nad Orlicí7300:36:2888,26
7MA16190Polívka TomášRychnov nad Kněžnou9800:36:3379,82
1ZB1733Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:40105,31
2MC18121Patočka RomanOMT Pardubice6900:36:5186,03
3MC1911Duchoň DavidPraha - Újezd7100:36:5485,74
8MB20135Benko JanLitomyšl7700:36:5577,61
2ZB2163Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:56103,89
9MB22105Lán FilipOK Slávie Hradec Králové8000:36:5977,21
8MA23107Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:0276,91
9MA24129Pokorný DavidSOOB Rychnov nad Kněžnou9700:37:0576,61
1MD25100Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:1599,70
10MA2664Budina JakubTrialrun.cz9300:37:1875,30
10MB27132Konůpek DavidTJ Turbo Chotěboř7700:37:2774,40
11MB2885Rohlík VáclavAC Pardubice8000:37:3673,49
2ZA2993Gajdorusová MarkétaSK Chotěboř9300:37:44104,83
4MC30223Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:38:1594,32
5MC31106Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:38:3992,17
6MC3220Hrubeš JiříSrch6800:38:4674,90
12MB33158Friede JanWikov Hronov7700:38:5365,76
7MC34220Rautenkranc MiroslavTriatlon Vysoké Mýto6400:38:5490,83
11MA3528Rücker JakubBonbon Machov8800:38:5565,56
13MB3694Soukup TomášGomango - Hogner8000:38:5665,46
12MA3768Kalecký Lukᚎďár n.O.8400:38:5765,36
14MB38146Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:39:0173,45
13MA3862Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:39:0164,96
15MB40165Hejkrlík FilipSAZBO7900:39:0264,86
15MB40152Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou7600:39:0273,35
17MB4283Bláha KamilPardubice7200:39:0373,26
14MA43218Halberštát JanHradec Králové9800:39:0464,66
18MB4486Plíhal TomášPardubice7500:39:2071,61
3ZB45180Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:2490,80
8MC4634Lederer VladimírCyklo RD Pardubice6200:39:2687,96
15MA47119Smutný ŠimonDoudleby nad Orlicí9300:39:3461,65
9MC4824Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:39:3587,15
10MC4965Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:39:4069,68
16MA50186Švorc OndřejHC Bílý Újezd8500:39:4560,54
11MC5188Glaser VáclavFort SMC Ústí nad Orlicí7000:39:4868,90
12MC52149Dostálek PetrBouda6700:39:5768,03
17MA53201Verster RigardtStěžery8800:40:0658,43
19MB54222Simon MartinJaroměř8000:40:0758,33
4ZB55118Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:40:0986,81
2MD5646Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:1783,39
13MC57202Sláma MartinAutocentrum Luňák6800:40:2065,81
18MA5881Bílek DavidVrbice0300:40:3255,82
19MA59114Žampach MarekPardubice9100:40:3355,72
5ZB6022Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:3584,51
14MC61156Mazač JaroslavWikov Hronov6800:40:3864,06
15MC6259Hrazdira JanStaněk sport Turnov6900:40:4263,68
20MA63219Souček MichalTJ Sokol Hradec Králové9400:40:5353,71
21MA6444Wasserbauer JosefČs.armády8800:41:0053,01
20MB65163Palguta RomanStalak Rychnov nad Kněžnou7700:41:0352,71
16MC66109Nádhera PetrHradec Králové6700:41:2060,00
22MA67206Bradáč JiříSAZBO Žďár nad Sázavou8200:41:2550,50
21MB67112Čirip LukášDoudleby nad Orlicí7900:41:2550,50
23MA69134Klimeš OndřejAtletika Polička9500:41:3050,00
3MD7049Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:41:34101,01
17MC71125Czagan JanSDH Dědek7100:41:4357,77
24MA7276Šofr OndřejPardubice8500:41:4448,59
4MD7375Šofr ZdeněkPardubice5600:41:5299,57
1ME7447Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:5499,41
18MC75160Pražák TomášJiskra Hylváty7100:41:5856,32
22MB76179Novák LubošDobruška7700:41:5947,09
3ZA77137Schauerová LenkaAtletika Polička8800:42:0082,76
25MA7795Novotný VáclavUSK Hradec Králové9000:42:0046,99
19MC7992Vanta JosefTriclub Dobruška6200:42:1372,99
5MD8055Bláha MilanAF Křovice5700:42:1972,46
26MA81175Kyral JanKH Třebechovice8900:42:2844,18
23MB82199Hartman KarelBasket Týniště nad Orlicí7200:42:3452,84
27MA835Link LukášSK Studenec0200:42:3543,47
24MB84148Habr JiříVella team7300:42:3652,65
1ZC8457Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:42:36124,63
6MD86153Zelený LuděkDoma Žďár6100:42:4070,58
7MD87170Dvořáček VlastimilDoudleby n. O.5900:42:4570,13
28MA88196Toman JanHradec Králové9500:42:4742,27
29MA89124Czagan JanSDH Dědek9300:42:4942,07
30MA90130Pokorný DominikRychnov nad Kněžnou0300:42:5241,77
25MB9171Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:42:5441,57
8MD92193Macej MiroslavBK Heřmanův Městec5600:43:0094,15
20MC93126Číž JosefLázně Bohdaneč7100:43:0749,65
26MB9473Ločárek PavelPardubice7700:43:0840,16
26MB9412Staffa PavelTJ Sokol Račice n. T.7500:43:0849,55
4ZA9642Maršíková KateřinaCyklo Tony8900:43:1076,72
2ME9754Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:43:1393,11
5ZA9884Hronová MarkétaCzech Tri klub Team9000:43:1676,21
28MB9990David VáclavSmiřice7400:43:1748,68
31MA10010Slabý JanTvoje máma9000:43:2038,96
6ZA10123Šimáková KláraHradec Králové8300:43:2475,52
9MD102150Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:43:3765,47
6ZB103195Růžičková LenkaGAPA Group7400:43:3868,32
10MD104178Ryzner MiroslavSK Srch6100:43:3965,29
11MD10561Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:43:4490,64
32MA105104Sedláček PetrSK Týniště nad Orlicí8200:43:4436,55
33MA1072Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:43:4536,45
33MA1071Pojezdala PetrSK Týniště nad Orlicí0000:43:4536,45
21MC10970Vondra JosefHvězda SKP Pardubice7100:43:5045,48
12MD110144Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:44:0063,41
22MC11137Král LiborSK Pod dubem7000:44:0344,23
29MB112205Louda JanLoudové Liberec8000:44:1233,73
30MB11331Kapoun PetrAtletika Polička7500:44:1343,26
23MC114120Smutný MichalDoudleby nad Orlicí6200:44:1462,15
35MA11552Kunrt JaroslavČLA Trutnov0000:44:1533,43
31MB11613Cibula VítAccu-Chek Marathon7700:44:1633,33
32MB11753Paulovič LadislavTýniště nad Orlicí7600:44:2042,58
33MB118182Mráz BořivojJaroměř7400:44:2142,48
34MB11951Kunrt JaroslavSK Týniště nad Orlicí7500:44:2542,10
36MA120187Slovák JiříHradec Králové8500:44:4030,92
37MA121212Petr JanJeštětice0000:44:4230,72
35MB122154Brzák MilanSplašená lokomotiva Chl.7300:44:5539,19
36MB123168Císler MartinChrudim8000:45:0328,61
24MC12417Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:1537,26
38MA125189Handl TomášRychnov n.K.9500:45:2426,51
13MD126176Kyral ZbyněkKH Třebechovice6000:45:2555,79
25MC127217Vondráček MiroslavVondrami6500:45:2955,43
37MB12843Rapčák MichalLipovka7300:45:3535,32
7ZB129136Benková RomanaLitomyšl7800:45:5256,46
3ME130138Červ MiloslavAtletika Polička5000:45:5480,27
38MB131208Matuška MartinOhnišov8000:45:5523,39
26MC132181Rek StanislavAmmann6400:45:5752,92
14MD133210Tarant LadislavTragéd team Letohrad6000:46:0052,65
7ZA13479Schwaningerová PetraRock machine Cyklomax8200:46:0361,81
39MB135213Petr JanJeštětice7700:46:0921,99
39MA136171Dvořáček RadekDoudleby n. O.9400:46:1821,08
40MB1378Vebr MichalČeská Třebová7800:46:4518,37
41MB138183Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:46:4718,17
27MC139203Číhař TomášChvojenec7000:46:5327,77
4ME14060Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:47:0075,00
28MC141142Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:47:0526,61
42MB1429Fišer DavidTvoje máma Č. Libchavy8000:47:1215,66
29MC143172Mervart VáclavTC Dobruška7000:47:1525,65
8ZA144194Plašilová BarboraRychnov nad Kněžnou8600:47:2854,48
9ZA145200Voltová IvanaStěžery8400:47:2954,40
43MB14698Valenta ZdeněkPardubice7200:47:3623,61
44MB14732Semerák RomanSK Pod dubem7500:47:3823,42
15MD14850Krajč ZdeněkTrutnov5400:47:4471,49
30MC149139Cvejn MilošOlešnice u Rychnova nad Kněžnou6800:48:0321,00
31MC15048Kašpar VáclavOOB Týniště nad Orlicí7000:48:0620,71
16MD151127Zitko JiříKRB Chrudim5400:48:0869,57
40MA15221Cvejn LukášBorohrádek8200:48:119,74
17MD15358Matějka MilanStaněk sport Turnov5600:48:1269,26
32MC154169Horák MichalTýniště nad Orlicí6800:48:2518,87
41MA15587Serbousek JanRozběháme Hradec8400:48:426,63
45MB156117Hlobil PetrRychnov nad Kněžnou7400:48:4417,03
46MB15769Lipenský JiříTajn tým7400:48:4816,65
42MA15891Fof JaromírTýniště nad Orlicí9000:49:093,92
43MA159224Chmelař VítězslavKostelec nad Orlicí8700:49:163,21
18MD16074Popelka MiloslavHradec Králové6000:49:2734,10
2ZC161123Kosová MichaelaRychnov nad Kněžnou6800:49:2996,30
8ZB1627Vebrová MonikaČeská Třebová7900:49:3736,55
44MA163207Kašpar JosefTýniště nad Orlicí9500:49:453,00
47MB164211Vostoupal RichardJeštětice7800:49:483,00
5ME165185Zeman VladimírTýniště nad Orlicí5100:49:5061,44
45MA166191Matys VladimírHradec Králové8400:49:543,00
6ME167159Bednář JosefPočáply5000:50:1159,76
10ZA168225Dusbabová RadkaSolnice8300:50:1540,09
46MA169221Macák JiříHradec Králové8400:50:163,00
33MC170162Švorc JanHradec Králové6300:50:2928,54
19MD171133Konůpek JaromírChotěboř5700:50:3528,01
34MC172173Frýdl MiroslavHradec Králové6400:50:3927,65
48MB173226Vondráček PavelTJ Lokomotiva Hradec Králové7300:51:043,48
9ZB17414Ludvíková LenkaČeské Budějovice7500:51:0528,76
35MC17566Králík MichalHradec Králové6200:51:0825,05
47MA17627Zajíček MartinSemechnice9800:51:113,00
49MB177167Martinek LadislavDobruška8100:51:253,00
20MD178115Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:51:2653,78
48MA17999Sekyra MichalTýniště nad Orlicí9200:51:273,00
10ZB18097Dostálková LenkaSPV Těchonín7700:51:3825,84
50MB1814Víšek PetrLemry Plchovice7800:51:483,00
21MD18235Balla ZikmundSK Pod dubem5400:51:5351,62
36MC183177Jirásko LubomírSK Srch7100:51:583,00
11ZB18438Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:52:1422,65
49MA18525Jakeš OndřejVyškov9100:52:403,00
50MA186215Švorc JiříJeštětice8300:52:413,00
22MD18718Vilímek StanislavBenešovský běžecký klub5800:52:4716,18
51MB188108Bugdol VladimírAČR7400:52:483,00
12ZB189140Jílková LenkaČestice7500:52:5219,29
52MB190229Kvašinský MilanČernilov7500:53:243,00
53MB19119Toman VáclavTJ Sokol Hradec Králové7200:53:253,00
3ZC192157Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:53:4079,07
37MC193188Bahník PavelTřebechovice pod Orebem7000:54:053,00
23MD194198Strnad PavelAC Pardubice5700:54:128,56
11ZA19589Davidová MichaelaSmiřice0200:54:3717,50
24MD196103Sedlák JiříPřelouč5800:54:455,60
7ME197192Jantsch VítězslavEleven run team Jablonec3500:55:13102,56
4ZC19816Vacková HanaSokol Starkoč5600:55:23102,96
5ZC19978Hellerová HanaHradec Králové6100:55:32102,43
25MD200164Holas JaromírTragéd team Praha5200:55:3433,99
13ZB201116Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:55:394,51
8ME202214Pšenička JiříPardubice4600:56:1398,99
9ME203145Jelínek MatějČernilov4200:56:2298,45
38MC204128Pokorný JanSOOB Rychnov nad Kněžnou6400:56:423,00
6ZC205166Holasová JarmilaTragéd taem Praha5400:57:4494,60
14ZB206227Langová SimonaOpočno7600:58:253,00
51MA207228Červinka VáclavSK Týniště nad Orlicí9400:58:323,00
15ZB2083Štanglerová JitkaHobby Choceň7700:58:373,00
12ZA209155Brzáková HanaSplašená lokomotiva Chl.8600:58:443,00
16ZB210197Berná EvaRun4fun7600:58:463,00
10ME211110Bielčik JindřichLichkov4000:59:0288,92
11ME212174Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:59:3586,95
13ZA213204Čepelková ZuzanaLoudové Liberec8601:00:273,00
26MD214151Hanák KarelTerka Verka team5601:00:498,86
39MC21556Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:02:233,00
12ME216184Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:02:2776,70
13ME217216Čepelka OldřichLoudové Liberec4801:03:103,00
14ZA218209Malá LudmilaTýniště n.O.8601:03:253,00
17ZB219161Mrázová PetraJosefov7701:04:263,00
52MA22067Kvasnička MichalHradec Králové8701:07:033,00
14ME22145Vorel MilanSlatiňany4001:09:0353,10
15ZA22215Karlová MarkétaSKI Avia Praha8301:09:113,00
16ZA223111Ungrádová PetraBorohrádek8901:10:023,00
15ME22426Culka VáclavNové Město nad Metují3501:10:1348,93
16ME22536Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:49:433,00
17ME226113Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:51:243,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA177Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:32:26102,94
2MB2131Pelouch LeošSK Chotěboř7500:33:0698,89
3MA3143Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:33:1398,18
4MA4102Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:33:5793,72
5MA56Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:34:3989,47
6MB672Vokolek MichalAC Pardubice7200:34:4488,96
7MA796Honzíček MichalKRB Chrudim8800:35:0586,84
8MB882Mocek TomášAC Pardubice7900:35:0686,73
9MB980Heller TomášHradec Králové8100:35:1186,23
10MA10122Lorenc TomášAtletika Polička8600:35:2285,11
11MB1129Rücker PavelBonbon Machov7600:35:3084,30
12MB12147Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:35:5581,77
13MC1339Jančík BořekSvartes Hořice6400:36:0580,76
14MB15141Jílek KamilSK Týniště nad Orlicí7300:36:2878,43
15MA16190Polívka TomášRychnov nad Kněžnou9800:36:3377,92
16MC18121Patočka RomanOMT Pardubice6900:36:5176,10
17MC1911Duchoň DavidPraha - Újezd7100:36:5475,80
18MB20135Benko JanLitomyšl7700:36:5575,70
19MB22105Lán FilipOK Slávie Hradec Králové8000:36:5975,29
20MA23107Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:37:0274,99
21MA24129Pokorný DavidSOOB Rychnov nad Kněžnou9700:37:0574,68
22MD25100Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:1573,67
23MA2664Budina JakubTrialrun.cz9300:37:1873,37
24MB27132Konůpek DavidTJ Turbo Chotěboř7700:37:2772,46
25MB2885Rohlík VáclavAC Pardubice8000:37:3671,54
26MC30223Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:38:1567,59
27MC31106Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:38:3965,16
28MC3220Hrubeš JiříSrch6800:38:4664,46
29MB33158Friede JanWikov Hronov7700:38:5363,75
30MC34220Rautenkranc MiroslavTriatlon Vysoké Mýto6400:38:5463,65
31MA3528Rücker JakubBonbon Machov8800:38:5563,54
32MB3694Soukup TomášGomango - Hogner8000:38:5663,44
33MA3768Kalecký Lukᚎďár n.O.8400:38:5763,34
34MA3862Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:39:0162,94
34MB38146Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:39:0162,94
36MB40152Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou7600:39:0262,84
36MB40165Hejkrlík FilipSAZBO7900:39:0262,84
38MB4283Bláha KamilPardubice7200:39:0362,73
39MA43218Halberštát JanHradec Králové9800:39:0462,63
40MB4486Plíhal TomášPardubice7500:39:2061,01
41MC4634Lederer VladimírCyklo RD Pardubice6200:39:2660,41
42MA47119Smutný ŠimonDoudleby nad Orlicí9300:39:3459,59
43MC4824Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:39:3559,49
44MC4965Bumbálek JiříBC Česká Třebová6900:39:4058,99
45MA50186Švorc OndřejHC Bílý Újezd8500:39:4558,48
46MC5188Glaser VáclavFort SMC Ústí nad Orlicí7000:39:4858,18
47MC52149Dostálek PetrBouda6700:39:5757,27
48MA53201Verster RigardtStěžery8800:40:0656,35
49MB54222Simon MartinJaroměř8000:40:0756,25
50MD5646Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:1755,24
51MC57202Sláma MartinAutocentrum Luňák6800:40:2054,94
52MA5881Bílek DavidVrbice0300:40:3253,72
53MA59114Žampach MarekPardubice9100:40:3353,62
54MC61156Mazač JaroslavWikov Hronov6800:40:3853,11
55MC6259Hrazdira JanStaněk sport Turnov6900:40:4252,71
56MA63219Souček MichalTJ Sokol Hradec Králové9400:40:5351,59
57MA6444Wasserbauer JosefČs.armády8800:41:0050,89
58MB65163Palguta RomanStalak Rychnov nad Kněžnou7700:41:0350,58
59MC66109Nádhera PetrHradec Králové6700:41:2048,86
60MA67206Bradáč JiříSAZBO Žďár nad Sázavou8200:41:2548,35
60MB67112Čirip LukášDoudleby nad Orlicí7900:41:2548,35
62MA69134Klimeš OndřejAtletika Polička9500:41:3047,85
63MD7049Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:41:3447,44
64MC71125Czagan JanSDH Dědek7100:41:4346,53
65MA7276Šofr OndřejPardubice8500:41:4446,43
66MD7375Šofr ZdeněkPardubice5600:41:5245,62
67ME7447Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:5445,42
68MC75160Pražák TomášJiskra Hylváty7100:41:5845,01
69MB76179Novák LubošDobruška7700:41:5944,91
70MA7795Novotný VáclavUSK Hradec Králové9000:42:0044,81
71MC7992Vanta JosefTriclub Dobruška6200:42:1343,49
72MD8055Bláha MilanAF Křovice5700:42:1942,89
73MA81175Kyral JanKH Třebechovice8900:42:2841,97
74MB82199Hartman KarelBasket Týniště nad Orlicí7200:42:3441,37
75MA835Link LukášSK Studenec0200:42:3541,27
76MB84148Habr JiříVella team7300:42:3641,16
77MD86153Zelený LuděkDoma Žďár6100:42:4040,76
78MD87170Dvořáček VlastimilDoudleby n. O.5900:42:4540,25
79MA88196Toman JanHradec Králové9500:42:4740,05
80MA89124Czagan JanSDH Dědek9300:42:4939,85
81MA90130Pokorný DominikRychnov nad Kněžnou0300:42:5239,54
82MB9171Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:42:5439,34
83MD92193Macej MiroslavBK Heřmanův Městec5600:43:0038,73
84MC93126Číž JosefLázně Bohdaneč7100:43:0738,03
85MB9473Ločárek PavelPardubice7700:43:0837,92
85MB9412Staffa PavelTJ Sokol Račice n. T.7500:43:0837,92
87ME9754Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:43:1337,42
88MB9990David VáclavSmiřice7400:43:1737,01
89MA10010Slabý JanTvoje máma9000:43:2036,71
90MD102150Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:43:3734,99
91MD104178Ryzner MiroslavSK Srch6100:43:3934,78
92MA105104Sedláček PetrSK Týniště nad Orlicí8200:43:4434,28
92MD10561Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:43:4434,28
94MA1072Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:43:4534,18
94MA1071Pojezdala PetrSK Týniště nad Orlicí0000:43:4534,18
96MC10970Vondra JosefHvězda SKP Pardubice7100:43:5033,67
97MD110144Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:44:0032,66
98MC11137Král LiborSK Pod dubem7000:44:0332,35
99MB112205Louda JanLoudové Liberec8000:44:1231,44
100MB11331Kapoun PetrAtletika Polička7500:44:1331,34
101MC114120Smutný MichalDoudleby nad Orlicí6200:44:1431,24
102MA11552Kunrt JaroslavČLA Trutnov0000:44:1531,14
103MB11613Cibula VítAccu-Chek Marathon7700:44:1631,04
104MB11753Paulovič LadislavTýniště nad Orlicí7600:44:2030,63
105MB118182Mráz BořivojJaroměř7400:44:2130,53
106MB11951Kunrt JaroslavSK Týniště nad Orlicí7500:44:2530,13
107MA120187Slovák JiříHradec Králové8500:44:4028,61
108MA121212Petr JanJeštětice0000:44:4228,41
109MB122154Brzák MilanSplašená lokomotiva Chl.7300:44:5527,09
110MB123168Císler MartinChrudim8000:45:0326,28
111MC12417Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:1525,06
112MA125189Handl TomášRychnov n.K.9500:45:2424,15
113MD126176Kyral ZbyněkKH Třebechovice6000:45:2524,05
114MC127217Vondráček MiroslavVondrami6500:45:2923,65
115MB12843Rapčák MichalLipovka7300:45:3523,04
116ME130138Červ MiloslavAtletika Polička5000:45:5421,11
117MB131208Matuška MartinOhnišov8000:45:5521,01
118MC132181Rek StanislavAmmann6400:45:5720,81
119MD133210Tarant LadislavTragéd team Letohrad6000:46:0020,51
120MB135213Petr JanJeštětice7700:46:0919,59
121MA136171Dvořáček RadekDoudleby n. O.9400:46:1818,68
122MB1378Vebr MichalČeská Třebová7800:46:4515,95
123MB138183Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:46:4715,75
124MC139203Číhař TomášChvojenec7000:46:5315,14
125ME14060Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:47:0014,43
126MC141142Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:47:0513,92
127MB1429Fišer DavidTvoje máma Č. Libchavy8000:47:1213,22
128MC143172Mervart VáclavTC Dobruška7000:47:1512,91
129MB14698Valenta ZdeněkPardubice7200:47:3610,78
130MB14732Semerák RomanSK Pod dubem7500:47:3810,58
131MD14850Krajč ZdeněkTrutnov5400:47:449,97
132MC149139Cvejn MilošOlešnice u Rychnova nad Kněžnou6800:48:038,05
133MC15048Kašpar VáclavOOB Týniště nad Orlicí7000:48:067,75
134MD151127Zitko JiříKRB Chrudim5400:48:087,54
135MA15221Cvejn LukášBorohrádek8200:48:117,24
136MD15358Matějka MilanStaněk sport Turnov5600:48:127,14
137MC154169Horák MichalTýniště nad Orlicí6800:48:255,82
138MA15587Serbousek JanRozběháme Hradec8400:48:424,10
139MB156117Hlobil PetrRychnov nad Kněžnou7400:48:443,90
140MB15769Lipenský JiříTajn tým7400:48:483,49
141MA15891Fof JaromírTýniště nad Orlicí9000:49:093,00
142MA159224Chmelař VítězslavKostelec nad Orlicí8700:49:163,00
143MD16074Popelka MiloslavHradec Králové6000:49:273,00
144MA163207Kašpar JosefTýniště nad Orlicí9500:49:453,00
145MB164211Vostoupal RichardJeštětice7800:49:483,00
146ME165185Zeman VladimírTýniště nad Orlicí5100:49:503,00
147MA166191Matys VladimírHradec Králové8400:49:543,00
148ME167159Bednář JosefPočáply5000:50:113,00
149MA169221Macák JiříHradec Králové8400:50:163,00
150MC170162Švorc JanHradec Králové6300:50:293,00
151MD171133Konůpek JaromírChotěboř5700:50:353,00
152MC172173Frýdl MiroslavHradec Králové6400:50:393,00
153MB173226Vondráček PavelTJ Lokomotiva Hradec Králové7300:51:043,00
154MC17566Králík MichalHradec Králové6200:51:083,00
155MA17627Zajíček MartinSemechnice9800:51:113,00
156MB177167Martinek LadislavDobruška8100:51:253,00
157MD178115Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:51:263,00
158MA17999Sekyra MichalTýniště nad Orlicí9200:51:273,00
159MB1814Víšek PetrLemry Plchovice7800:51:483,00
160MD18235Balla ZikmundSK Pod dubem5400:51:533,00
161MC183177Jirásko LubomírSK Srch7100:51:583,00
162MA18525Jakeš OndřejVyškov9100:52:403,00
163MA186215Švorc JiříJeštětice8300:52:413,00
164MD18718Vilímek StanislavBenešovský běžecký klub5800:52:473,00
165MB188108Bugdol VladimírAČR7400:52:483,00
166MB190229Kvašinský MilanČernilov7500:53:243,00
167MB19119Toman VáclavTJ Sokol Hradec Králové7200:53:253,00
168MC193188Bahník PavelTřebechovice pod Orebem7000:54:053,00
169MD194198Strnad PavelAC Pardubice5700:54:123,00
170MD196103Sedlák JiříPřelouč5800:54:453,00
171ME197192Jantsch VítězslavEleven run team Jablonec3500:55:133,00
172MD200164Holas JaromírTragéd team Praha5200:55:343,00
173ME202214Pšenička JiříPardubice4600:56:133,00
174ME203145Jelínek MatějČernilov4200:56:223,00
175MC204128Pokorný JanSOOB Rychnov nad Kněžnou6400:56:423,00
176MA207228Červinka VáclavSK Týniště nad Orlicí9400:58:323,00
177ME211110Bielčik JindřichLichkov4000:59:023,00
178ME212174Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:59:353,00
179MD214151Hanák KarelTerka Verka team5601:00:493,00
180MC21556Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:02:233,00
181ME216184Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:02:273,00
182ME217216Čepelka OldřichLoudové Liberec4801:03:103,00
183MA22067Kvasnička MichalHradec Králové8701:07:033,00
184ME22145Vorel MilanSlatiňany4001:09:033,00
185ME22426Culka VáclavNové Město nad Metují3501:10:133,00
186ME22536Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:49:433,00
187ME226113Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:51:243,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA14101Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:36:16101,94
2ZB1733Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:4099,76
3ZB2163Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:5698,30
4ZA2993Gajdorusová MarkétaSK Chotěboř9300:37:4493,93
5ZB45180Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:2484,83
6ZB55118Tobišková TerezaAtletika Žamberk7700:40:0980,73
7ZB6022Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:3578,37
8ZA77137Schauerová LenkaAtletika Polička8800:42:0070,63
9ZC8457Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:42:3667,35
10ZA9642Maršíková KateřinaCyklo Tony8900:43:1064,26
11ZA9884Hronová MarkétaCzech Tri klub Team9000:43:1663,71
12ZA10123Šimáková KláraHradec Králové8300:43:2462,99
13ZB103195Růžičková LenkaGAPA Group7400:43:3861,71
14ZB129136Benková RomanaLitomyšl7800:45:5249,51
15ZA13479Schwaningerová PetraRock machine Cyklomax8200:46:0348,51
16ZA144194Plašilová BarboraRychnov nad Kněžnou8600:47:2840,78
17ZA145200Voltová IvanaStěžery8400:47:2940,69
18ZC161123Kosová MichaelaRychnov nad Kněžnou6800:49:2929,76
19ZB1627Vebrová MonikaČeská Třebová7900:49:3729,04
20ZA168225Dusbabová RadkaSolnice8300:50:1525,58
21ZB17414Ludvíková LenkaČeské Budějovice7500:51:0521,03
22ZB18097Dostálková LenkaSPV Těchonín7700:51:3818,02
23ZB18438Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:52:1414,75
24ZB189140Jílková LenkaČestice7500:52:5211,29
25ZC192157Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:53:406,92
26ZA19589Davidová MichaelaSmiřice0200:54:373,00
27ZC19816Vacková HanaSokol Starkoč5600:55:233,00
28ZC19978Hellerová HanaHradec Králové6100:55:323,00
29ZB201116Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:55:393,00
30ZC205166Holasová JarmilaTragéd taem Praha5400:57:443,00
31ZB206227Langová SimonaOpočno7600:58:253,00
32ZB2083Štanglerová JitkaHobby Choceň7700:58:373,00
33ZA209155Brzáková HanaSplašená lokomotiva Chl.8600:58:443,00
34ZB210197Berná EvaRun4fun7600:58:463,00
35ZA213204Čepelková ZuzanaLoudové Liberec8601:00:273,00
36ZA218209Malá LudmilaTýniště n.O.8601:03:253,00
37ZB219161Mrázová PetraJosefov7701:04:263,00
38ZA22215Karlová MarkétaSKI Avia Praha8301:09:113,00
39ZA223111Ungrádová PetraBorohrádek8901:10:023,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

prijemny a pohodovy zavod
hlobilp

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód