Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Týnišťská desítka

28.10.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Týnišťská desítka
  • datum konání: 28.10.2007
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.10.2020Týnišťská desítka-
28.10.2019Týnišťská desítka203
28.10.2018Týnišťská desítka141
28.10.2017Týnišťská desítka184
28.10.2016Týnišťská desítka301
28.10.2015Týnišťská desítka217
28.10.2013Týnišťská desítka253
28.10.2011Týnišťská desítka191
28.10.2010Týnišťská desítka141
28.10.2009Týnišťská desítka140
28.10.2008Týnišťská desítka148
28.10.2006Týnišťská desítka116
28.10.2005Týnišťská desítka111
28.10.2004Týnišťská desítka108
28.10.2003Týnišťská desítka90
28.10.2002Týnišťská desítka104

Statistika závodu Týnišťská desítka

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2448

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalousek Jan7116
Vacková Hana5615
Javůrek Jiří4814
Metelková Táňa7214
Brožek Radmil5413
Vanta Josef6213
Zeman Vladimír5112
Urbánek Jiří7612
Vorel Milan4012
Bříza Vladimír5112
Šebek Michal8412
Bubeníček Jiří5112
Petržílek Zdeněk5512
Jelínek Matěj4211
Krátká Anna6911
Sedlák Jiří5811
Mocek Tomáš7911
Jirásko Lubomír7111
Gdula Petr6111
Hofman Oldřich6311
Jakeš Josef6510
Krejčí Jaromír6610
Švec Miroslav5210
Kubr Václav5510
Šubert Petr6210
Gdula Lukáš9110
Kozáková Denisa7910
Nečas Josef5810
Kratochvíl Miloš759
Fenclová Marta769
Ožana Václav649
Tarant Ladislav609
Kubrová Dagmar639
Klimeš Jiří619
David Václav749
Jirásko Dušan739
Hejkrlík Filip799
Linhart Milan648
Zajíc Jan538
Paulů Blanka548
Dvořáček Jaroslav528
Hynek Petr638
Závodní Lukáš798
Siegel Josef588
Pechek František538
Mazač Jaroslav688
Chlubna Jan848
Sedláček Petr828
Krátký Josef658
Linhart Miloš448

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:32:59-
2MA23Bulis OndřejAC Pardubice7900:33:20-
3MA34Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:33:27-
4MA55Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:33:50-
5MA66Podškubka ViktorJiskra Litomyšl7300:33:58-
6MA77Vodehnal JanOMT Pardubice7300:34:10-
7MA108Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:34:35-
8MA209Eisner TomášPilsenman club8700:36:10-
9MA2110Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:36:14-
10MA2311Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:36:42-
11MA2712Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:36:58-
12MA3213Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:37:24-
13MA3314Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:37:30-
14MA3415Hejkrlík FilipHvězda SKP Pardubice7900:37:32-
15MA3516Leplt JiříSokol Nová Paka8500:37:35-
16MA4017Drbal VáclavTukan Adventure Club8500:38:05-
17MA4718Závodní LukášSK Týniště nad Orlicí7900:38:55-
18MA4819Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:38:56-
19MA5420Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:39:13-
20MA5521Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:39:24-
21MA5822Novák PavelKRB Chrudim8100:39:39-
22MA5923Cvejn LukášBorohrádek8200:39:42-
23MA6024Dvořáček PavelSK Týniště nad Orlicí9100:39:47-
24MA6825Buriánek MiroslavDB Labroxer7300:40:38-
25MA6926Ungr MarcelBeroun7600:40:39-
26MA7027Svoboda PetrJeníkovice7600:40:40-
27MA7228Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:41:00-
28MA8229Balogh MarekDAŠ Horní Maršov9300:42:49-
29MA8930Bednář MiroslavTraged Team7500:44:00-
30MA9531Kliment MichalBorohrádek7800:44:47-
31MA9732Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:45:28-
32MA9833Lhota AlešPivovar Miletín7800:45:32-
33MA10034Brdička PavelNové Město n. Metují7300:46:12-
34MA10835Marišler DavidRychnov nad Kněžnou7500:47:18-
35MA11636Lahodyvk OleksandrSK Týniště nad Orlicí9400:48:34-
36MA11737Masopust JanTýniště nad Orlicí9300:48:35-
Muži B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB42Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:33:34-
2MB83Krejčí JaromírČeské Meziříčí6600:34:15-
3MB114Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6900:35:08-
4MB125Hudec JiříTJ - Svitavy6800:35:13-
5MB136Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:18-
6MB147Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:35:29-
7MB158Jančík BořekSVARTES Hořice6400:35:40-
8MB169Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:35:43-
9MB1810Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:35:47-
10MB1911Šnajdr DavidSK Nové Město n. M.7100:35:51-
11MB2812Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:37:08-
12MB3113Bielčik PetrLichkov7100:37:21-
13MB3614Beliov PetrAlbrechtice nad Orlicí6300:37:38-
14MB3815Kozák MiloslavTJ Sokol Mladá Boleslav6500:37:44-
15MB4516Glaser VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7000:38:44-
16MB4617Dostálek PetrASPV Těchonín6700:38:47-
17MB5618Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:39:27-
18MB6319Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:39:57-
19MB7120Fišer JiříTJ Sokol Říkov6700:40:59-
20MB7421Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:41:18-
21MB7622Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:41:49-
22MB7823Kolář RichardČestice Podchlum7100:42:12-
23MB8124Tomšů PetrMlýn Janderov6400:42:36-
24MB8325Smola JanKRB Chrudim6700:42:58-
25MB8426Hofman OldřichTC Dobruška6300:43:12-
26MB10927Černý AlešTJ Dobruška6400:47:19-
27MB11028Cheben PeterSL Chlumec nad Cidlinou6700:47:23-
28MB11229Zoubek DanielPodpantoflový man.6700:47:42-
29MB11430Jirásko LubomírSokol Srch7100:47:53-
30MB11931Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:49:22-
31MB12432Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:51:10-
32MB13133Praus RudolfSK Týniště nad Orlicí7200:53:47-
33MB13234Velecký TomášPardubice6400:54:00-
Muži C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC92Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:34:18-
2MC173Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:35:44-
3MC244Vanta JosefTC Dobruška6200:36:52-
4MC255Frinta PetrAC Náchod5800:36:54-
5MC296Horník AlešDvůr Dvůr Králové nad Labem6100:37:10-
6MC447Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:38:30-
7MC508Tarant LadislavTragéd Team Líšnice6000:39:03-
8MC519Menšík JanJablonec nad Nisou5600:39:07-
9MC5310Klimeš JiříAC Náchod6100:39:12-
10MC6411Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:39:58-
11MC6512Brožek RadmilKRB Chrudim5400:40:00-
12MC7713Holub JaroslavLiga 100 Praha6200:42:07-
13MC7914Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:42:14-
14MC8615Kubík VladimírSplašená LOKO Chlumec n./C.5600:43:24-
15MC8816Vraniak JanSolnice6200:43:44-
16MC9017Vlček JosefSK OB Týniště nad Orlicí5600:44:10-
17MC9418Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:44:40-
18MC10219Crhák LuděkOrel Černovice ZETOR5900:46:26-
19MC10420Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:46:38-
20MC11821Kašpar PavelLBC Rychnov6000:49:02-
21MC12222Páriš AttilaKRB Chrudim6000:49:48-
22MC12323Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5400:50:00-
23MC13024Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:52:48-
24MC13725Motejlek LuborNymburk5501:01:13-
Muži D 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD262Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:36:55-
2MD303Smitka LadislavKP BKÚ Mělník5200:37:15-
3MD394Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:38:00-
4MD425Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:38:25-
5MD496Bříza VladimírKRB Chrudim5100:38:59-
6MD617Dvořáček JaroslavSokol Lupenice5200:39:51-
7MD668Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:40:18-
8MD679Hájek FrantišekFGT Stolany4900:40:31-
9MD7510Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:41:20-
10MD8711Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:43:40-
11MD9112Groh StanislavAC Vrchlabí4600:44:15-
12MD9913Reman VladimírTýniště nad Orlicí - Petrovice5100:46:07-
13MD11114Rokyta FrantišekPraha - Radlice4500:47:38-
14MD12615Linhart MilošAC Náchod4400:51:16-
-MD-16Holas JaromírTraged Team Praha52DNF-
Muži E 65 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME732Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:41:09-
2ME853Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:43:14-
3ME924Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:44:18-
4ME936Marek FrantišekSK Hronov4100:44:28-
5ME1017Bielčik JindřichLichkov4000:46:14-
6ME1138Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:47:48-
7ME1219Jarkovský OldřichTJ Mostek3400:49:29-
8ME12810Vorel MilanSlatiňany4000:51:37-
9ME13811Kadlec JaroslavLTC Hradec Králové3001:03:57-
10ME13912Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:14:51-
-ME-13Domanský IvoAVC Praha38DNF-
Ženy A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA372Vlčovská MartaAC Pardubice7600:37:41-
2ZA413Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:38:15-
3ZA434Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:38:27-
4ZA575Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:39:34-
5ZA626Škodová IvanaMaratonstav Úpice8100:39:54-
6ZA1037Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:46:30-
7ZA1058Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:46:47-
8ZA1069Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:46:58-
9ZA12510Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:51:14-
10ZA13311Krtičková PetraSK Stratílek Litomyšl8600:54:40-
11ZA13612Doležalová MarieSK Týniště nad Orlicí8600:59:20-
Ženy B 35 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB222Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:36:30-
2ZB523Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:39:08-
3ZB804Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:42:22-
4ZB965Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:45:02-
5ZB1076Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:11-
6ZB1157Breburdová HanaPraha6100:47:54-
7ZB1208Holasová JarmilaTraged Team Praha5400:49:28-
8ZB1279Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:51:30-
9ZB12910Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:51:54-
10ZB13411Doležalová IvanaSK OB Týniště nad Orlicí6400:55:22-
11ZB13512Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:56:43-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:32:59-
2MA23Bulis OndřejAC Pardubice7900:33:20-
3MA34Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:33:27-
1MB42Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:33:34-
4MA55Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:33:50-
5MA66Podškubka ViktorJiskra Litomyšl7300:33:58-
6MA77Vodehnal JanOMT Pardubice7300:34:10-
2MB83Krejčí JaromírČeské Meziříčí6600:34:15-
1MC92Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:34:18-
7MA108Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:34:35-
3MB114Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6900:35:08-
4MB125Hudec JiříTJ - Svitavy6800:35:13-
5MB136Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:18-
6MB147Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:35:29-
7MB158Jančík BořekSVARTES Hořice6400:35:40-
8MB169Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:35:43-
2MC173Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:35:44-
9MB1810Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:35:47-
10MB1911Šnajdr DavidSK Nové Město n. M.7100:35:51-
8MA209Eisner TomášPilsenman club8700:36:10-
9MA2110Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:36:14-
1ZB222Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:36:30-
10MA2311Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:36:42-
3MC244Vanta JosefTC Dobruška6200:36:52-
4MC255Frinta PetrAC Náchod5800:36:54-
1MD262Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:36:55-
11MA2712Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:36:58-
11MB2812Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:37:08-
5MC296Horník AlešDvůr Dvůr Králové nad Labem6100:37:10-
2MD303Smitka LadislavKP BKÚ Mělník5200:37:15-
12MB3113Bielčik PetrLichkov7100:37:21-
12MA3213Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:37:24-
13MA3314Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:37:30-
14MA3415Hejkrlík FilipHvězda SKP Pardubice7900:37:32-
15MA3516Leplt JiříSokol Nová Paka8500:37:35-
13MB3614Beliov PetrAlbrechtice nad Orlicí6300:37:38-
1ZA372Vlčovská MartaAC Pardubice7600:37:41-
14MB3815Kozák MiloslavTJ Sokol Mladá Boleslav6500:37:44-
3MD394Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:38:00-
16MA4017Drbal VáclavTukan Adventure Club8500:38:05-
2ZA413Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:38:15-
4MD425Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:38:25-
3ZA434Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:38:27-
6MC447Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:38:30-
15MB4516Glaser VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7000:38:44-
16MB4617Dostálek PetrASPV Těchonín6700:38:47-
17MA4718Závodní LukášSK Týniště nad Orlicí7900:38:55-
18MA4819Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:38:56-
5MD496Bříza VladimírKRB Chrudim5100:38:59-
7MC508Tarant LadislavTragéd Team Líšnice6000:39:03-
8MC519Menšík JanJablonec nad Nisou5600:39:07-
2ZB523Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:39:08-
9MC5310Klimeš JiříAC Náchod6100:39:12-
19MA5420Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:39:13-
20MA5521Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:39:24-
17MB5618Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:39:27-
4ZA575Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:39:34-
21MA5822Novák PavelKRB Chrudim8100:39:39-
22MA5923Cvejn LukášBorohrádek8200:39:42-
23MA6024Dvořáček PavelSK Týniště nad Orlicí9100:39:47-
6MD617Dvořáček JaroslavSokol Lupenice5200:39:51-
5ZA626Škodová IvanaMaratonstav Úpice8100:39:54-
18MB6319Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:39:57-
10MC6411Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:39:58-
11MC6512Brožek RadmilKRB Chrudim5400:40:00-
7MD668Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:40:18-
8MD679Hájek FrantišekFGT Stolany4900:40:31-
24MA6825Buriánek MiroslavDB Labroxer7300:40:38-
25MA6926Ungr MarcelBeroun7600:40:39-
26MA7027Svoboda PetrJeníkovice7600:40:40-
19MB7120Fišer JiříTJ Sokol Říkov6700:40:59-
27MA7228Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:41:00-
1ME732Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:41:09-
20MB7421Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:41:18-
9MD7510Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:41:20-
21MB7622Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:41:49-
12MC7713Holub JaroslavLiga 100 Praha6200:42:07-
22MB7823Kolář RichardČestice Podchlum7100:42:12-
13MC7914Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:42:14-
3ZB804Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:42:22-
23MB8124Tomšů PetrMlýn Janderov6400:42:36-
28MA8229Balogh MarekDAŠ Horní Maršov9300:42:49-
24MB8325Smola JanKRB Chrudim6700:42:58-
25MB8426Hofman OldřichTC Dobruška6300:43:12-
2ME853Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:43:14-
14MC8615Kubík VladimírSplašená LOKO Chlumec n./C.5600:43:24-
10MD8711Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:43:40-
15MC8816Vraniak JanSolnice6200:43:44-
29MA8930Bednář MiroslavTraged Team7500:44:00-
16MC9017Vlček JosefSK OB Týniště nad Orlicí5600:44:10-
11MD9112Groh StanislavAC Vrchlabí4600:44:15-
3ME924Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:44:18-
4ME936Marek FrantišekSK Hronov4100:44:28-
17MC9418Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:44:40-
30MA9531Kliment MichalBorohrádek7800:44:47-
4ZB965Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:45:02-
31MA9732Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:45:28-
32MA9833Lhota AlešPivovar Miletín7800:45:32-
12MD9913Reman VladimírTýniště nad Orlicí - Petrovice5100:46:07-
33MA10034Brdička PavelNové Město n. Metují7300:46:12-
5ME1017Bielčik JindřichLichkov4000:46:14-
18MC10219Crhák LuděkOrel Černovice ZETOR5900:46:26-
6ZA1037Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:46:30-
19MC10420Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:46:38-
7ZA1058Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:46:47-
8ZA1069Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:46:58-
5ZB1076Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:11-
34MA10835Marišler DavidRychnov nad Kněžnou7500:47:18-
26MB10927Černý AlešTJ Dobruška6400:47:19-
27MB11028Cheben PeterSL Chlumec nad Cidlinou6700:47:23-
13MD11114Rokyta FrantišekPraha - Radlice4500:47:38-
28MB11229Zoubek DanielPodpantoflový man.6700:47:42-
6ME1138Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:47:48-
29MB11430Jirásko LubomírSokol Srch7100:47:53-
6ZB1157Breburdová HanaPraha6100:47:54-
35MA11636Lahodyvk OleksandrSK Týniště nad Orlicí9400:48:34-
36MA11737Masopust JanTýniště nad Orlicí9300:48:35-
20MC11821Kašpar PavelLBC Rychnov6000:49:02-
30MB11931Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:49:22-
7ZB1208Holasová JarmilaTraged Team Praha5400:49:28-
7ME1219Jarkovský OldřichTJ Mostek3400:49:29-
21MC12222Páriš AttilaKRB Chrudim6000:49:48-
22MC12323Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5400:50:00-
31MB12432Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:51:10-
9ZA12510Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:51:14-
14MD12615Linhart MilošAC Náchod4400:51:16-
8ZB1279Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:51:30-
8ME12810Vorel MilanSlatiňany4000:51:37-
9ZB12910Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:51:54-
23MC13024Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:52:48-
32MB13133Praus RudolfSK Týniště nad Orlicí7200:53:47-
33MB13234Velecký TomášPardubice6400:54:00-
10ZA13311Krtičková PetraSK Stratílek Litomyšl8600:54:40-
10ZB13411Doležalová IvanaSK OB Týniště nad Orlicí6400:55:22-
11ZB13512Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:56:43-
11ZA13612Doležalová MarieSK Týniště nad Orlicí8600:59:20-
24MC13725Motejlek LuborNymburk5501:01:13-
9ME13811Kadlec JaroslavLTC Hradec Králové3001:03:57-
10ME13912Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:14:51-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód