Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Týnišťská desítka

28.10.2023, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Týnišťská desítka
  • datum konání: 28.10.2023
  • zobrazeno již 281x
  • pořadatel: SK Týniště nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Týniště nad Orlicí - sídliště U dubu
start hlavního závodu v 10:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

převážně asfalt

Ceny pro vítěze

věcné pro první 3 v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Václav Goldbach - tel. 721 002 692

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.10.2022Týnišťská desítka146
28.10.2021Týnišťská desítka161
28.10.2020Týnišťská desítka-
28.10.2019Týnišťská desítka203
28.10.2018Týnišťská desítka141
28.10.2017Týnišťská desítka184
28.10.2016Týnišťská desítka301
28.10.2015Týnišťská desítka217
28.10.2013Týnišťská desítka253
28.10.2011Týnišťská desítka191
28.10.2010Týnišťská desítka141
28.10.2009Týnišťská desítka140
28.10.2008Týnišťská desítka148
28.10.2007Týnišťská desítka141
28.10.2006Týnišťská desítka116
28.10.2005Týnišťská desítka111
28.10.2004Týnišťská desítka108
28.10.2003Týnišťská desítka90
28.10.2002Týnišťská desítka104

Statistika závodu Týnišťská desítka

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 2896

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalousek Jan7119
Metelková Táňa7217
Vacková Hana5616
Javůrek Jiří4815
Brožek Radmil5415
Urbánek Jiří7615
Petržílek Zdeněk5514
Kozáková Denisa7913
Sedlák Jiří5813
Jakeš Josef6513
Bubeníček Jiří5113
Vanta Josef6213
Šebek Michal8413
Bříza Vladimír5112
Jirásko Lubomír7112
Gdula Petr6112
Vorel Milan4012
Krátká Anna6912
Zeman Vladimír5112
Tarant Ladislav6011
Jelínek Matěj4211
Hofman Oldřich6311
Mocek Tomáš7911
Gdula Lukáš9111
Linhart Milan6411
Krátký Josef6510
Krejčí Jaromír6610
Švec Miroslav5210
Kubr Václav5510
Hejkrlík Filip7910
Jirásko Dušan7310
David Václav7410
Nečas Josef5810
Šubert Petr6210
Fenclová Marta7610
Kubrová Dagmar639
Závodní Lukáš799
Ožana Václav649
Jančík Bořek649
Kratochvíl Miloš759
Pechek František539
Krunčík Pavel859
Klimeš Jiří619
Rautenkranc Miroslav648
Švorc Jan638
Chlubna Jan848
Zajíc Jan538
Hynek Petr638
Heller Tomáš818
Siegel Josef588

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Vebr PatrikRunczech Racing Team9800:30:48-
2MA225Boháč BonifácPerňa systém0100:32:04-
3MA439Novák FilipRFOBL Team Rychnov0100:33:33-
4MA51Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:34:19-
5MA7118Bílek DavidVrbice0300:35:10-
6MA912Krupka AdamRun4fun0100:35:29-
7MA1168Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:34-
8MA1460Moraveček JanCSG Tri Team0100:36:27-
9MA2056Žanda JanSK Chotěboř9900:38:21-
10MA21113Habr MartinTJ Sokol Olešnice9600:38:26-
11MA2228Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:38:28-
12MA2553Čejka PavelViktorkamps.cz9000:39:24-
13MA2927Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:40:26-
14MA3821Řezníček BohuslavHabry9500:41:46-
15MA50111Matoušek OndřejHradec Králové0600:43:46-
16MA5473Dvorar DzianisCataler9100:44:27-
17MA7131Beneš MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:45:55-
18MA7738Staffa DominikSKP Hvězda Pardubice0700:47:00-
19MA8274Lamda MarekCataler9800:48:26-
20MA8464Hanousek JakubPolice nad Metují9100:48:44-
21MA85110Hrdina TomášČernilov0600:48:48-
22MA9177Fizér RomanCataler9400:49:27-
23MA9976Sakuraj DaikiCataler9800:54:31-
24MA10172Beránek TomášCataler9100:57:14-
Muži 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB363Majoroš MichalMM Lanžov8600:33:17-
2MB1029Kubíček MichalMnichovo Hradiště8400:35:32-
3MB1220Honzíček MichalKRB Chrudim8800:35:56-
4MB13103Rohlík VáclavFotři v běhu8000:36:12-
5MB1554Bradáč JiříAC Sparta Praha8200:37:11-
6MB23116Simon MartinTJ Sokol Jaroměř8000:38:59-
7MB2791Grygeda TomášHradec Králové8400:39:50-
8MB2815Čepelka PetrRun4fun8600:40:15-
9MB30101Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:40:27-
10MB334Flégl ZdeněkSlatina n.Z.8500:40:46-
11MB34100Hejkrlík FilipSABZO7900:40:47-
12MB3530Modrý VáclavHasiči Račice n.T.8100:41:38-
13MB3958Lán FilipOpatovice n.L.8000:41:51-
14MB43108Matoušek JosefHradec Králové7900:42:41-
15MB4988Hůlka RadekČeská Třebová8000:43:42-
16MB55119Frost MiroslavASK LUM Praha8300:44:29-
17MB67120Řízek PavelIndigo cycling team Rychnov nad Kněžnou8000:45:36-
18MB6882Hloušek MartinRychnov n.K.7900:45:40-
19MB7098Chalupa JanTýniště n.O.7900:45:52-
20MB7418Wasserbauer JosefTýniště nad Orlicí8800:46:37-
21MB8152Brych OldřichAtletika bez bariér8200:48:17-
22MB8595Černý JanKolín7900:48:48-
23MB9392Smola JosefBK Náchod8000:49:40-
24MB97115Roževský MárioPočaply8400:54:17-
25MB10259Zábrodský PetrNová Ves8100:57:41-
26MB11575Tabaka ShinichiCataler8301:16:28-
Muži 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC634Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:35:02-
2MC855Pelouch LeošSK Chotěboř7500:35:25-
3MC1790Kyncl TomášHolice7400:37:20-
4MC1970Krtička MichalWikov7300:38:03-
5MC3126Urbánek JiříSplašená lokomotiva7600:40:28-
6MC3269Šupich MartinWikov7700:40:36-
7MC4079Číhař JosefChvojenec7000:41:53-
8MC4443Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:42:58-
9MC4550Dusil BohumírOrlické střely7200:43:10-
10MC475Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:43:35-
11MC4889Kliment MichalBorohrádek7800:43:36-
12MC5857Dusil MartinVamberk7400:44:55-
13MC5996Kesner RadekKonárovice7000:44:58-
14MC6023Vondra JosefSK Týniště n.O.7100:45:03-
15MC65117Hartman KarelSK Týniště n.O.7200:45:15-
16MC6637Staffa PavelTJ Račice n.T.7500:45:20-
17MC7245Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:46:10-
18MC7387Vašíček RomanTJ Maratonstav Úpice7400:46:23-
19MC7683Kalousek JanMalšovice7100:46:49-
20MC90102Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:19-
21MC9451Ilek VáclavOrlické střely7300:51:46-
22MC11580Oesterreicher JanPraha7701:16:28-
Muži 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1822Buřil FrantišekVidochov6600:37:34-
2MD2614Jančík BořekRun4fun6400:39:36-
3MD36107Hanuš Petr3D Fitness run team6400:41:40-
4MD37114Habr PetrŽernov Pro Radost6500:41:42-
5MD522Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:44:07-
6MD56122Havlín JanChlumec nad Cidlinou6600:44:42-
7MD6097Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:45:03-
8MD6366Tarant LadislavLetohrad6000:45:08-
9MD7965Zelená LuděkDoma Žďár6100:47:47-
10MD83106Pergner PetrLDN Hradec Králové6100:48:37-
11MD9685Linhart MilanKBA Grafitec Dobruška6400:54:12-
12MD10594Švorc JanHradec Králové6300:57:58-
13MD11081Poláček JanNáchod6801:01:01-
14MD1146Krátký JosefSKP Hvězda Pardubice6501:13:58-
Muži 65 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5336Doležal LubošCyklo Tony5400:44:15-
2ME6910Bláha MilanAF Křovice5700:45:48-
3ME8042Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:47:59-
4ME8816Chmelař JaromírDobruška5800:48:56-
5ME9547Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:52:56-
6ME103109Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:57:47-
7ME10467Hanák KarelSvitavy5600:57:52-
8ME10633Sedlák JiříPřelouč5800:58:01-
9ME10724Kuřík JiříOrel Studenec5000:58:41-
10ME109104Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:59:15-
11ME1137Vít ČestmírLiga 100 HK4501:08:50-
12ME1198Tučný JanMK Pardubice4701:17:43-
Ženy 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4235Černíková KateřinaCYKLO TONY8900:42:33-
2ZA4613Karbanová MarieTJ Nová Paka0800:43:31-
3ZA5193Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:43:48-
4ZA8717Vacková MarcelaSK Týniště n.O.8900:48:51-
5ZA923Burdová AnnaTýniště n.O.0500:49:28-
Ženy 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB169Císařová AnetaRun4fun8600:37:17-
2ZB4184Kozáková DenisaBK Náchod7900:42:12-
3ZB7849Richtrová HanaRun Sport Team8200:47:22-
4ZB9899Drhlíková MarkétaOB Vamberk8200:54:29-
5ZB11571Oesterreicher SilvieCataler7901:16:28-
5ZB11586Griffitas KateřinaCataler8201:16:28-
Ženy 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2411Metelková TáňaBK Náchod7200:39:12-
2ZC5778Tobišková TerezaLitice n.O.7700:44:49-
3ZC6244Kábrtová JitkaTJ Maratonstav Úpice7100:45:07-
4ZC6432Myslivcová DenisaLípa n.O.7700:45:09-
5ZC7548Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:46:40-
6ZC10046Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:55:52-
7ZC112105Jahnová PetraTřebechovice n.O.7601:03:52-
Ženy 55 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8961Jonášová ZdeňkaHradecký spinnig klub6400:49:18-
2ZD10862Hellerová HanaHradec Králové6100:58:59-
3ZD11141Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:03:13-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Vebr PatrikRunczech Racing Team9800:30:48-
2MA225Boháč BonifácPerňa systém0100:32:04-
1MB363Majoroš MichalMM Lanžov8600:33:17-
3MA439Novák FilipRFOBL Team Rychnov0100:33:33-
4MA51Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:34:19-
1MC634Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:35:02-
5MA7118Bílek DavidVrbice0300:35:10-
2MC855Pelouch LeošSK Chotěboř7500:35:25-
6MA912Krupka AdamRun4fun0100:35:29-
2MB1029Kubíček MichalMnichovo Hradiště8400:35:32-
7MA1168Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:34-
3MB1220Honzíček MichalKRB Chrudim8800:35:56-
4MB13103Rohlík VáclavFotři v běhu8000:36:12-
8MA1460Moraveček JanCSG Tri Team0100:36:27-
5MB1554Bradáč JiříAC Sparta Praha8200:37:11-
1ZB169Císařová AnetaRun4fun8600:37:17-
3MC1790Kyncl TomášHolice7400:37:20-
1MD1822Buřil FrantišekVidochov6600:37:34-
4MC1970Krtička MichalWikov7300:38:03-
9MA2056Žanda JanSK Chotěboř9900:38:21-
10MA21113Habr MartinTJ Sokol Olešnice9600:38:26-
11MA2228Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:38:28-
6MB23116Simon MartinTJ Sokol Jaroměř8000:38:59-
1ZC2411Metelková TáňaBK Náchod7200:39:12-
12MA2553Čejka PavelViktorkamps.cz9000:39:24-
2MD2614Jančík BořekRun4fun6400:39:36-
7MB2791Grygeda TomášHradec Králové8400:39:50-
8MB2815Čepelka PetrRun4fun8600:40:15-
13MA2927Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:40:26-
9MB30101Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:40:27-
5MC3126Urbánek JiříSplašená lokomotiva7600:40:28-
6MC3269Šupich MartinWikov7700:40:36-
10MB334Flégl ZdeněkSlatina n.Z.8500:40:46-
11MB34100Hejkrlík FilipSABZO7900:40:47-
12MB3530Modrý VáclavHasiči Račice n.T.8100:41:38-
3MD36107Hanuš Petr3D Fitness run team6400:41:40-
4MD37114Habr PetrŽernov Pro Radost6500:41:42-
14MA3821Řezníček BohuslavHabry9500:41:46-
13MB3958Lán FilipOpatovice n.L.8000:41:51-
7MC4079Číhař JosefChvojenec7000:41:53-
2ZB4184Kozáková DenisaBK Náchod7900:42:12-
1ZA4235Černíková KateřinaCYKLO TONY8900:42:33-
14MB43108Matoušek JosefHradec Králové7900:42:41-
8MC4443Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:42:58-
9MC4550Dusil BohumírOrlické střely7200:43:10-
2ZA4613Karbanová MarieTJ Nová Paka0800:43:31-
10MC475Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:43:35-
11MC4889Kliment MichalBorohrádek7800:43:36-
15MB4988Hůlka RadekČeská Třebová8000:43:42-
15MA50111Matoušek OndřejHradec Králové0600:43:46-
3ZA5193Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:43:48-
5MD522Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:44:07-
1ME5336Doležal LubošCyklo Tony5400:44:15-
16MA5473Dvorar DzianisCataler9100:44:27-
16MB55119Frost MiroslavASK LUM Praha8300:44:29-
6MD56122Havlín JanChlumec nad Cidlinou6600:44:42-
2ZC5778Tobišková TerezaLitice n.O.7700:44:49-
12MC5857Dusil MartinVamberk7400:44:55-
13MC5996Kesner RadekKonárovice7000:44:58-
7MD6097Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:45:03-
14MC6023Vondra JosefSK Týniště n.O.7100:45:03-
3ZC6244Kábrtová JitkaTJ Maratonstav Úpice7100:45:07-
8MD6366Tarant LadislavLetohrad6000:45:08-
4ZC6432Myslivcová DenisaLípa n.O.7700:45:09-
15MC65117Hartman KarelSK Týniště n.O.7200:45:15-
16MC6637Staffa PavelTJ Račice n.T.7500:45:20-
17MB67120Řízek PavelIndigo cycling team Rychnov nad Kněžnou8000:45:36-
18MB6882Hloušek MartinRychnov n.K.7900:45:40-
2ME6910Bláha MilanAF Křovice5700:45:48-
19MB7098Chalupa JanTýniště n.O.7900:45:52-
17MA7131Beneš MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:45:55-
17MC7245Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:46:10-
18MC7387Vašíček RomanTJ Maratonstav Úpice7400:46:23-
20MB7418Wasserbauer JosefTýniště nad Orlicí8800:46:37-
5ZC7548Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:46:40-
19MC7683Kalousek JanMalšovice7100:46:49-
18MA7738Staffa DominikSKP Hvězda Pardubice0700:47:00-
3ZB7849Richtrová HanaRun Sport Team8200:47:22-
9MD7965Zelená LuděkDoma Žďár6100:47:47-
3ME8042Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:47:59-
21MB8152Brych OldřichAtletika bez bariér8200:48:17-
19MA8274Lamda MarekCataler9800:48:26-
10MD83106Pergner PetrLDN Hradec Králové6100:48:37-
20MA8464Hanousek JakubPolice nad Metují9100:48:44-
22MB8595Černý JanKolín7900:48:48-
21MA85110Hrdina TomášČernilov0600:48:48-
4ZA8717Vacková MarcelaSK Týniště n.O.8900:48:51-
4ME8816Chmelař JaromírDobruška5800:48:56-
1ZD8961Jonášová ZdeňkaHradecký spinnig klub6400:49:18-
20MC90102Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:19-
22MA9177Fizér RomanCataler9400:49:27-
5ZA923Burdová AnnaTýniště n.O.0500:49:28-
23MB9392Smola JosefBK Náchod8000:49:40-
21MC9451Ilek VáclavOrlické střely7300:51:46-
5ME9547Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:52:56-
11MD9685Linhart MilanKBA Grafitec Dobruška6400:54:12-
24MB97115Roževský MárioPočaply8400:54:17-
4ZB9899Drhlíková MarkétaOB Vamberk8200:54:29-
23MA9976Sakuraj DaikiCataler9800:54:31-
6ZC10046Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:55:52-
24MA10172Beránek TomášCataler9100:57:14-
25MB10259Zábrodský PetrNová Ves8100:57:41-
6ME103109Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:57:47-
7ME10467Hanák KarelSvitavy5600:57:52-
12MD10594Švorc JanHradec Králové6300:57:58-
8ME10633Sedlák JiříPřelouč5800:58:01-
9ME10724Kuřík JiříOrel Studenec5000:58:41-
2ZD10862Hellerová HanaHradec Králové6100:58:59-
10ME109104Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:59:15-
13MD11081Poláček JanNáchod6801:01:01-
3ZD11141Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:03:13-
7ZC112105Jahnová PetraTřebechovice n.O.7601:03:52-
11ME1137Vít ČestmírLiga 100 HK4501:08:50-
14MD1146Krátký JosefSKP Hvězda Pardubice6501:13:58-
26MB11575Tabaka ShinichiCataler8301:16:28-
5ZB11586Griffitas KateřinaCataler8201:16:28-
22MC11580Oesterreicher JanPraha7701:16:28-
5ZB11571Oesterreicher SilvieCataler7901:16:28-
12ME1198Tučný JanMK Pardubice4701:17:43-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód