Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Praděd

12.10.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Praděd
  • datum konání: 12.10.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Liga 100 Olomouc

Sociální sítě

Místo konání

parkoviště Hvězda nad Karlovou Studánkou
13:00 hodin

Přihlášky

parkoviště HVĚZDA, restaurace Na Hvězdě od 10:30 hodin

Startovné

70 Kč

Popis tratě

Délka: 9,1 km
Převýšení: 660 m
Start v n. v. 832 metrů, cíl v n. v. 1492 metrů, běží se po horské silnici s asfaltovým povrchem. Prvních 6 km stálé stoupání, 6.-7. km rovina, 7.- 9,6 km stoupání. Trať nebude na základě vyjádření Správy CHKO Jeseníky označena kilometry. Silnice z Hvězda na Ovčárnu bude v době konání závodu pro ostatní provoz uzavřena.

Ceny pro vítěze

První tři závodníci ve všech kategoriích obdrží finanční nebo věcné ceny a diplomy podle možností pořadatele. Všichni účastníci závodu získají upomínkový grafický list a pamětní medaili.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Dr. Miloslav Čermák
Bělkovice - Lašťany 578
783 16 Dolany
tel. 602 752 447

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.liga100.cz

E-mailová adresa

memoriaol@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.10.2016Běh na Praděd - ZRUŠENO!!!-
10.10.2015Běh na Praděd136
11.10.2014Běh na Praděd188
6.10.2012Běh na Praděd157
8.10.2011Běh na Praděd156
9.10.2010Běh na Praděd188
10.10.2009Běh na Praděd184
11.10.2008Běh na Praděd180
12.10.2002Běh na Praděd151
13.10.2001Běh na Praděd171
14.10.2000Běh na Praděd144
10.10.1998Běh na Praděd120
21.9.1997Hvězda - Praděd89
22.9.1996Hvězda - Praděd - MČR veteránů73

Statistika závodu Běh na Praděd

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 1937

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Barbořák Bohuš5914
Špacír Ladislav5513
Soviš Ivan4613
Vodička Jan4512
Šimůnek Jan8211
Pechek František5311
Stuchlík Karel3710
Merta Jaroslav359
Strouhal Tomáš749
Stránský Aleš609
Urbiš Vilém548
Němeček Radim818
Stuchlík Karel618
Stržínek Karel648
Vraštilová Miloslava568
Talaš Jaromír548
Fritscher Adam758
Keprtová Miloslava488
Krupička Miroslav538
Novotný Viktor828
Tempír František498
Král Jindřich738
Vojkůvka Zdeněk618
Horák Ondřej758
Živělová Vladimíra618
Dvořák Miroslav737
Šíma Josef537
Večeřa Roman807
Dvořák Pavel827
Holub Pavel737
Kňáva Martin707
Kovář Daniel807
Komárek Bedřich537
Bronec Jaromír677
Mazač Jaroslav687
Němeček Jiří567
Groš Štefan617
Hudeček Petr826
Žák Jiří716
Rapčan Lukáš786
Kolínek František566
Wagner Petr836
Pechková Jana856
Šír Václav486
Křenek Aleš856
Krejsa Václav526
Škapa Marek716
Sekanina Svatopluk786
Šimůnková Zdena586
Hrouza Michal786

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,1 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12175Ryška MarekTK Duko Rýmařov9600:42:44105
2MJ13193Polášek VítAO Slávia Havířov9400:42:5593
3MJ18192Zecha JakubAO Slávia Havířov9600:43:3081
4MJ21184Skoupý JanAK Šternberk9400:44:0072
5MJ33191Čada MiroslavAO Slávia Havířov9500:45:5766
6MJ35181Martinek OndřejAK Olomouc9700:46:2560
7MJ38195Blahut JiříSokol Opava9600:46:5557
8MJ190188Glacner LukášR.Y.O9501:17:2454
Muži A (trať 9,1 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1292Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:39:00105
2MA2318Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:39:1293
3MA4296Novotný ViktorFenix SKI team Jeseník8200:40:5881
4MA5138Ocásek Martinneregistrován8000:40:5972
5MA6300Pelíšek DavidAK Olomouc9000:41:0766
6MA736Doležel OndřejAK Šternberk9200:41:1660
7MA825Polášek JanAO Slávia Havířov8000:41:4157
8MA959Antczak RobertSokol Raliborz8100:42:05-
9MA10104Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:0654
10MA11100Kovář RomanFORTEX Moravský Beroun7700:42:2251
11MA14139Sedláček VáclavSILVINI SKI TRAB TEAM8600:43:0248
12MA17116Kučera LadislavČeská Třebová7600:43:2645
13MA191Dedek AlešZAPRO AD TEAM7500:43:4242
14MA22140Sedláček ŠtěpánSKI klub RD Rýmařov8300:44:0439
15MA24103Herda JanSKP Nymburk8300:44:1436
16MA28293Raida PavelBET Ostrava7400:44:3933
17MA31149Hudeček PetrOpavské Dupy8200:45:4330
18MA3417Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:46:1027
19MA3655Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:46:3924
20MA37115Krátký TomášTJ Liga 100 Olomouc8500:46:4421
21MA40339Dokulil ZdeněkOlomouc8000:47:0318
22MA4461Matoušek Denisneregistrován8800:47:3615
23MA4647Večeřa RomanBiatlon Prostějov8000:48:0712
23MA46142Kautz MichalTJ Sokol Bohumín8900:48:0712
25MA5062Martikán JiříHorolezci FM7500:48:576
26MA51148Slaměník OndřejSK Přerov7500:48:593
27MA52122Jedlička MiloslavTJ Liga 100 Olomouc8600:49:003
28MA5329Šplíchal JanTJ Starkoč8300:49:013
29MA5414Rowszar RyszardLKS ISKRA Jaszkova7500:49:03-
30MA5578Kempa JanJulboWay7900:49:113
31MA57213Vysloužil LiborAC Prostějov8900:49:263
32MA58130Filgas OndřejOstrava8100:49:403
33MA60211Kopecký TomášZ hor Team8300:49:493
34MA6154Hopp MarekTJ Kaluža7500:49:523
35MA6256Atarsia JakubVeslaři Otrokovice9000:50:003
35MA6257Atarsia AdamVeslaři Otrokovice9300:50:003
37MA64121Krejčí TomášTJ Liga 100 Olomouc8600:50:033
38MA65119Suchánek LukášKHB Radegast7900:50:043
39MA66141Gromus TomášHoral Rýmařov7600:50:113
40MA6771Němeček RadimSK Ježíš8100:50:223
41MA6822Belej DavidNEWLINE8100:50:263
42MA69118Vlček TomášGumárny Zubří8000:50:293
43MA7226Chmelík RichardAO Slávia Havířov9000:50:453
44MA7518Kahánek RadekAC Jičín9000:50:593
45MA76112Štanglica JiříCK Stará Ves9200:51:023
46MA7763Stryk MartinKVS Šumperk OB7500:51:223
47MA7830Mrověc TomášDEVOTION TEAM8800:51:433
48MA8282Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:51:553
49MA83319Štefík DušanSK Ježíš7400:52:103
50MA8935Vařeka PavelORRERO Litovel7500:52:253
51MA90120Otrusina JiříSK OB Prostějov8200:52:263
52MA91127Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8000:52:323
53MA9440Rapčan LukášDracy Team7800:52:503
54MA95144Posker TomášOSCAR Team8000:52:533
55MA97150Vičar KarelPřerov7600:52:583
56MA9858Jeziorski PiotrOrel Píšť7800:53:153
57MA99295Hrouza MichalKrnov7800:53:163
58MA100135Haluzík MarekDRACY7400:53:173
59MA101214Novák LukášHO Vrbno pod Pradědem8700:53:193
60MA105294Zifčák RobinFORTEX Moravský Beroun7900:53:513
61MA11166Bacho Jiříneregistrován7400:55:063
62MA112125Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:55:243
63MA113146Hamrlík MartinHO Vrbno pod Pradědem7500:55:263
64MA11528Koukal JanX-AIR Ostrava7400:55:363
65MA116123Křenek AlešCK Stará Ves8500:55:393
66MA121337Líman LukášSK Vítr v trenkách8200:56:233
67MA122298Krejčí TomášNCH FN Ostrava8200:56:263
68MA125124Hanslián FilipCK Stará Ves8700:57:063
69MA12652Možnar Davidneregistrován8200:57:243
70MA127136Herman Jakubneregistrován7500:57:413
71MA13070Pavlů RobertSK Ježíš8000:58:053
72MA13172Kozák RadimSK Ježíš8000:58:063
73MA134143Lux BronislavKrnov8100:58:333
74MA135340Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:58:493
75MA13750Polášek Tomášneregistrován8200:59:023
76MA144109Sekanina SvatoplukKarate klub Jeseník7801:00:013
77MA146297Uher LukášLanžhot8301:00:213
78MA150320Moštěk JanSK Vítr v trenkách8201:01:013
79MA15674Štěpánek JiříSK Ježíš8301:02:043
80MA159338Moštěk TomášSK Vítr v trenkách8801:02:243
81MA164128Wagner PetrMTK Klimkovice8301:03:483
82MA165105Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:03:553
83MA16816Musil Tomášneregistrován8201:04:473
84MA16933Šopík MichalR.Y.O7401:05:093
85MA175107Machaň VáclavKarate klub Jeseník8301:07:553
86MA178336Líman VáclavSK Vítr v trenkách8201:09:373
87MA182108Posker PřemyslKarate klub Jeseník8301:12:243
88MA18839Solař MarekHC Rychlov7901:15:503
89MA19273Pokorný TomášSK Ježíš8001:17:423
90MA19475Fabiánek RobertSK Ježíš8001:18:263
Muži B (trať 9,1 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3102Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:39:37105
2MB15131Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:43:0393
3MB2399Šesták RadimFORTEX Moravský Beroun7100:44:1081
4MB2541Martinek JaroslavTrisk Olomouc6900:44:2072
5MB27212Zahrádka TomášZ hor Team7100:44:3566
6MB2938Kruml KamilSpálené7200:45:1360
7MB3013Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:45:17-
8MB39133Vojkůvka JanChuchelná6800:46:5657
9MB4169Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6900:47:1054
10MB426Mikula MiroslavIRONSTARS Beroun6800:47:1651
11MB49145Ščerba MarekDUKE Corporation6900:48:5448
12MB5923Souček JanŠumperk6500:49:4545
13MB7146Mikula RichardMIKI Bruntál6600:50:3442
14MB7479Ivanský TomášJulboWay6400:50:5539
15MB8585Frank PavelTJ Granitol Moravský Beroun6800:52:1436
16MB86147Škurek ViktorBrantice7100:52:1733
17MB8721Marek MartinDUKE Corporation7000:52:1830
18MB9667Pazdera MiroslavZAPRO AD TEAM7200:52:5727
19MB10748Fistr Miroslavneregistrován6800:53:5324
20MB120117Pšenica Julius-6700:56:20-
21MB1294Magdon RomanDUKE Corporation7000:58:0421
22MB13364Foltas MarcelJulboWay6900:58:3218
23MB139111Holub PavelCK Stará Ves7300:59:1015
24MB14037Silnoušek JiříSKI OB Šternberk7200:59:1412
25MB14198Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:59:309
26MB14949Látal JaromírLos Rapidos Olomouc6901:00:536
27MB155110Stržínek KarelCK Stará Ves6401:01:583
28MB15760Pavelka RadekJičín6601:02:203
Muži C (trať 9,1 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1680Elischer IvanAC Ústí nad Labem6000:43:05105
2MC2024Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:43:4893
3MC26132Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:44:3181
4MC3265Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:45:4872
5MC7044Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:50:3266
6MC737Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:4660
7MC8411Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5500:52:12-
8MC883Bátěk JosefTJ Liga 100 Olomouc6100:52:2157
9MC10381Skalický JosefPEPA SKA Žichlínek6200:53:4054
10MC11053Bezucha JiříOS pohyb a zdraví6200:54:4651
11MC11415Fellner MartinFenix SKI team Jeseník6300:55:3148
12MC117134Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:56:1745
13MC12812Fafrowicz KazimeerzLKS ISKRA Jaszkova5400:57:56-
14MC131106Kobliha MilanLRS Vyškov5700:58:0642
15MC154215Urbiš VilémAOK Koteřice5401:01:4239
16MC1585Skupieň JosefHranice5701:02:2336
17MC162114Štanglica JiříCK Stará Ves5801:02:5833
18MC16634Pekař JaroslavSK Radslavice6301:04:0430
19MC16731Stuchlík KarelKravaře6101:04:2527
20MC17243Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5501:06:1524
21MC18910Němeček JiříTJ Liga 100 Olomouc5601:16:2521
22MC1992Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:33:0018
Muži D (trať 9,1 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4576Krupička MiroslavJISKRA Ústí nad Orlicí5300:47:46105
2MD8127Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:51:5093
3MD9277Tempír FrantišekSokol Štíty4900:52:3381
4MD9383Podešva PavelCK Stará Ves4900:52:4272
5MD10251Bříza VladimírKRB Chrudim5100:53:2466
6MD1249Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:56:4760
7MD14568Mikita PavelSever Brno5201:00:0257
8MD148126Hejl JanProsport Šumperk5301:00:4954
9MD152101Šíma JosefPolicie ČR Bruntál5301:01:3751
10MD16120Vodička JanMK Radslavice4501:02:5448
11MD171137Volf BřetislavActivity Lanškroun5201:05:4045
12MD18045Fančovič MarianJISTOTA o.p.s. Prostějov5201:11:3642
13MD1818Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:11:4739
14MD195113Soviš IvanCK Stará Ves4601:19:2936
Muži E (trať 9,1 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME17742Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:08:30105
2ME19332Stuchlík KarelPBK Kravaře3701:18:1293
3ME19684Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:20:1781
4ME19819Dostálík VáclavAK Olomouc4001:27:1272
Juniorky (trať 9,1 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ56194Blahutová BarboraOlymp Brno9400:49:17105
2ZJ109185Poláčková PavlínaEKOL Team9600:54:3993
Ženy A (trať 9,1 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA48287Stonová TamaraJulboWay8400:48:41105
2ZA80199Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:51:4893
3ZA123169Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9000:56:3981
4ZA138200Šlahařová JaroslavaTJ Liga 100 Olomouc8300:59:0672
5ZA142198Skupieňová KristýnaHranice8900:59:4966
6ZA151180Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:01:0760
7ZA163166Sedláčková KateřinaSKI klub RD Rýmařov8401:03:2057
8ZA170299Dřímalová MartinaTJ Liga 100 Olomouc8901:05:1054
9ZA173183Chudická JarmilaSK Ježíš8601:06:4651
10ZA174168Coufalíková Hananeregistrována8801:07:0948
11ZA179202Zadorožná PavlínaTJ Liga 100 Olomouc8101:10:1045
12ZA183171Holubová EvaCK Stará Ves8001:12:3542
13ZA184176Vránová DarinaSK Ježíš7901:13:0939
14ZA187177Němečková MartinaSK Ježíš8101:15:2836
Ženy B (trať 9,1 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB43290Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:47:19105
2ZB79179Hloušková MarcelaFORTEX SKI Moravský Beroun7400:51:4693
3ZB108173Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:54:2181
4ZB118190Gregořicová JitkaAZIMUT7700:56:1872
5ZB143186Palíšková JarmilaSK SALIX Grymov7600:59:5766
6ZB147174Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:00:4160
7ZB190189Glacnerová LudmilaCK Stará Ves - Běžci z Rya7301:17:2457
8ZB197205Hovadíková MartinaMarcelce k narozeninám7101:25:2554
Ženy C (trať 9,1 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC104178Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:41105
2ZC106204Lukášková ZlataAC Falcon Rokycany6800:53:5293
3ZC153167Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:01:3981
4ZC185182Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6101:13:3572
Ženy D (trať 9,1 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD119187Hynštová MarieAHA Vyškov5700:56:19105
2ZD136197Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:59:0193
3ZD160172Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:02:2581
4ZD176196Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:08:1272
5ZD186170Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:13:5766
Trať 9,1 km, 660 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1292Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:39:00105
2MA2318Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:39:1293
1MB3102Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:39:37105
3MA4296Novotný ViktorFenix SKI team Jeseník8200:40:5881
4MA5138Ocásek Martinneregistrován8000:40:5972
5MA6300Pelíšek DavidAK Olomouc9000:41:0766
6MA736Doležel OndřejAK Šternberk9200:41:1660
7MA825Polášek JanAO Slávia Havířov8000:41:4157
8MA959Antczak RobertSokol Raliborz8100:42:05-
9MA10104Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:0654
10MA11100Kovář RomanFORTEX Moravský Beroun7700:42:2251
1MJ12175Ryška MarekTK Duko Rýmařov9600:42:44105
2MJ13193Polášek VítAO Slávia Havířov9400:42:5593
11MA14139Sedláček VáclavSILVINI SKI TRAB TEAM8600:43:0248
2MB15131Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:43:0393
1MC1680Elischer IvanAC Ústí nad Labem6000:43:05105
12MA17116Kučera LadislavČeská Třebová7600:43:2645
3MJ18192Zecha JakubAO Slávia Havířov9600:43:3081
13MA191Dedek AlešZAPRO AD TEAM7500:43:4242
2MC2024Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:43:4893
4MJ21184Skoupý JanAK Šternberk9400:44:0072
14MA22140Sedláček ŠtěpánSKI klub RD Rýmařov8300:44:0439
3MB2399Šesták RadimFORTEX Moravský Beroun7100:44:1081
15MA24103Herda JanSKP Nymburk8300:44:1436
4MB2541Martinek JaroslavTrisk Olomouc6900:44:2072
3MC26132Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:44:3181
5MB27212Zahrádka TomášZ hor Team7100:44:3566
16MA28293Raida PavelBET Ostrava7400:44:3933
6MB2938Kruml KamilSpálené7200:45:1360
7MB3013Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:45:17-
17MA31149Hudeček PetrOpavské Dupy8200:45:4330
4MC3265Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:45:4872
5MJ33191Čada MiroslavAO Slávia Havířov9500:45:5766
18MA3417Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:46:1027
6MJ35181Martinek OndřejAK Olomouc9700:46:2560
19MA3655Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:46:3924
20MA37115Krátký TomášTJ Liga 100 Olomouc8500:46:4421
7MJ38195Blahut JiříSokol Opava9600:46:5557
8MB39133Vojkůvka JanChuchelná6800:46:5657
21MA40339Dokulil ZdeněkOlomouc8000:47:0318
9MB4169Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6900:47:1054
10MB426Mikula MiroslavIRONSTARS Beroun6800:47:1651
1ZB43290Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:47:19105
22MA4461Matoušek Denisneregistrován8800:47:3615
1MD4576Krupička MiroslavJISKRA Ústí nad Orlicí5300:47:46105
23MA46142Kautz MichalTJ Sokol Bohumín8900:48:0712
23MA4647Večeřa RomanBiatlon Prostějov8000:48:0712
1ZA48287Stonová TamaraJulboWay8400:48:41105
11MB49145Ščerba MarekDUKE Corporation6900:48:5448
25MA5062Martikán JiříHorolezci FM7500:48:576
26MA51148Slaměník OndřejSK Přerov7500:48:593
27MA52122Jedlička MiloslavTJ Liga 100 Olomouc8600:49:003
28MA5329Šplíchal JanTJ Starkoč8300:49:013
29MA5414Rowszar RyszardLKS ISKRA Jaszkova7500:49:03-
30MA5578Kempa JanJulboWay7900:49:113
1ZJ56194Blahutová BarboraOlymp Brno9400:49:17105
31MA57213Vysloužil LiborAC Prostějov8900:49:263
32MA58130Filgas OndřejOstrava8100:49:403
12MB5923Souček JanŠumperk6500:49:4545
33MA60211Kopecký TomášZ hor Team8300:49:493
34MA6154Hopp MarekTJ Kaluža7500:49:523
35MA6256Atarsia JakubVeslaři Otrokovice9000:50:003
35MA6257Atarsia AdamVeslaři Otrokovice9300:50:003
37MA64121Krejčí TomášTJ Liga 100 Olomouc8600:50:033
38MA65119Suchánek LukášKHB Radegast7900:50:043
39MA66141Gromus TomášHoral Rýmařov7600:50:113
40MA6771Němeček RadimSK Ježíš8100:50:223
41MA6822Belej DavidNEWLINE8100:50:263
42MA69118Vlček TomášGumárny Zubří8000:50:293
5MC7044Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:50:3266
13MB7146Mikula RichardMIKI Bruntál6600:50:3442
43MA7226Chmelík RichardAO Slávia Havířov9000:50:453
6MC737Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:4660
14MB7479Ivanský TomášJulboWay6400:50:5539
44MA7518Kahánek RadekAC Jičín9000:50:593
45MA76112Štanglica JiříCK Stará Ves9200:51:023
46MA7763Stryk MartinKVS Šumperk OB7500:51:223
47MA7830Mrověc TomášDEVOTION TEAM8800:51:433
2ZB79179Hloušková MarcelaFORTEX SKI Moravský Beroun7400:51:4693
2ZA80199Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:51:4893
2MD8127Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:51:5093
48MA8282Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:51:553
49MA83319Štefík DušanSK Ježíš7400:52:103
7MC8411Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5500:52:12-
15MB8585Frank PavelTJ Granitol Moravský Beroun6800:52:1436
16MB86147Škurek ViktorBrantice7100:52:1733
17MB8721Marek MartinDUKE Corporation7000:52:1830
8MC883Bátěk JosefTJ Liga 100 Olomouc6100:52:2157
50MA8935Vařeka PavelORRERO Litovel7500:52:253
51MA90120Otrusina JiříSK OB Prostějov8200:52:263
52MA91127Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8000:52:323
3MD9277Tempír FrantišekSokol Štíty4900:52:3381
4MD9383Podešva PavelCK Stará Ves4900:52:4272
53MA9440Rapčan LukášDracy Team7800:52:503
54MA95144Posker TomášOSCAR Team8000:52:533
18MB9667Pazdera MiroslavZAPRO AD TEAM7200:52:5727
55MA97150Vičar KarelPřerov7600:52:583
56MA9858Jeziorski PiotrOrel Píšť7800:53:153
57MA99295Hrouza MichalKrnov7800:53:163
58MA100135Haluzík MarekDRACY7400:53:173
59MA101214Novák LukášHO Vrbno pod Pradědem8700:53:193
5MD10251Bříza VladimírKRB Chrudim5100:53:2466
9MC10381Skalický JosefPEPA SKA Žichlínek6200:53:4054
1ZC104178Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:41105
60MA105294Zifčák RobinFORTEX Moravský Beroun7900:53:513
2ZC106204Lukášková ZlataAC Falcon Rokycany6800:53:5293
19MB10748Fistr Miroslavneregistrován6800:53:5324
3ZB108173Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:54:2181
2ZJ109185Poláčková PavlínaEKOL Team9600:54:3993
10MC11053Bezucha JiříOS pohyb a zdraví6200:54:4651
61MA11166Bacho Jiříneregistrován7400:55:063
62MA112125Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:55:243
63MA113146Hamrlík MartinHO Vrbno pod Pradědem7500:55:263
11MC11415Fellner MartinFenix SKI team Jeseník6300:55:3148
64MA11528Koukal JanX-AIR Ostrava7400:55:363
65MA116123Křenek AlešCK Stará Ves8500:55:393
12MC117134Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:56:1745
4ZB118190Gregořicová JitkaAZIMUT7700:56:1872
1ZD119187Hynštová MarieAHA Vyškov5700:56:19105
20MB120117Pšenica Julius-6700:56:20-
66MA121337Líman LukášSK Vítr v trenkách8200:56:233
67MA122298Krejčí TomášNCH FN Ostrava8200:56:263
3ZA123169Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9000:56:3981
6MD1249Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:56:4760
68MA125124Hanslián FilipCK Stará Ves8700:57:063
69MA12652Možnar Davidneregistrován8200:57:243
70MA127136Herman Jakubneregistrován7500:57:413
13MC12812Fafrowicz KazimeerzLKS ISKRA Jaszkova5400:57:56-
21MB1294Magdon RomanDUKE Corporation7000:58:0421
71MA13070Pavlů RobertSK Ježíš8000:58:053
14MC131106Kobliha MilanLRS Vyškov5700:58:0642
72MA13172Kozák RadimSK Ježíš8000:58:063
22MB13364Foltas MarcelJulboWay6900:58:3218
73MA134143Lux BronislavKrnov8100:58:333
74MA135340Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:58:493
2ZD136197Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:59:0193
75MA13750Polášek Tomášneregistrován8200:59:023
4ZA138200Šlahařová JaroslavaTJ Liga 100 Olomouc8300:59:0672
23MB139111Holub PavelCK Stará Ves7300:59:1015
24MB14037Silnoušek JiříSKI OB Šternberk7200:59:1412
25MB14198Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:59:309
5ZA142198Skupieňová KristýnaHranice8900:59:4966
5ZB143186Palíšková JarmilaSK SALIX Grymov7600:59:5766
76MA144109Sekanina SvatoplukKarate klub Jeseník7801:00:013
7MD14568Mikita PavelSever Brno5201:00:0257
77MA146297Uher LukášLanžhot8301:00:213
6ZB147174Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:00:4160
8MD148126Hejl JanProsport Šumperk5301:00:4954
26MB14949Látal JaromírLos Rapidos Olomouc6901:00:536
78MA150320Moštěk JanSK Vítr v trenkách8201:01:013
6ZA151180Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:01:0760
9MD152101Šíma JosefPolicie ČR Bruntál5301:01:3751
3ZC153167Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:01:3981
15MC154215Urbiš VilémAOK Koteřice5401:01:4239
27MB155110Stržínek KarelCK Stará Ves6401:01:583
79MA15674Štěpánek JiříSK Ježíš8301:02:043
28MB15760Pavelka RadekJičín6601:02:203
16MC1585Skupieň JosefHranice5701:02:2336
80MA159338Moštěk TomášSK Vítr v trenkách8801:02:243
3ZD160172Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:02:2581
10MD16120Vodička JanMK Radslavice4501:02:5448
17MC162114Štanglica JiříCK Stará Ves5801:02:5833
7ZA163166Sedláčková KateřinaSKI klub RD Rýmařov8401:03:2057
81MA164128Wagner PetrMTK Klimkovice8301:03:483
82MA165105Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:03:553
18MC16634Pekař JaroslavSK Radslavice6301:04:0430
19MC16731Stuchlík KarelKravaře6101:04:2527
83MA16816Musil Tomášneregistrován8201:04:473
84MA16933Šopík MichalR.Y.O7401:05:093
8ZA170299Dřímalová MartinaTJ Liga 100 Olomouc8901:05:1054
11MD171137Volf BřetislavActivity Lanškroun5201:05:4045
20MC17243Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5501:06:1524
9ZA173183Chudická JarmilaSK Ježíš8601:06:4651
10ZA174168Coufalíková Hananeregistrována8801:07:0948
85MA175107Machaň VáclavKarate klub Jeseník8301:07:553
4ZD176196Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:08:1272
1ME17742Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:08:30105
86MA178336Líman VáclavSK Vítr v trenkách8201:09:373
11ZA179202Zadorožná PavlínaTJ Liga 100 Olomouc8101:10:1045
12MD18045Fančovič MarianJISTOTA o.p.s. Prostějov5201:11:3642
13MD1818Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:11:4739
87MA182108Posker PřemyslKarate klub Jeseník8301:12:243
12ZA183171Holubová EvaCK Stará Ves8001:12:3542
13ZA184176Vránová DarinaSK Ježíš7901:13:0939
4ZC185182Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6101:13:3572
5ZD186170Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:13:5766
14ZA187177Němečková MartinaSK Ježíš8101:15:2836
88MA18839Solař MarekHC Rychlov7901:15:503
21MC18910Němeček JiříTJ Liga 100 Olomouc5601:16:2521
7ZB190189Glacnerová LudmilaCK Stará Ves - Běžci z Rya7301:17:2457
8MJ190188Glacner LukášR.Y.O9501:17:2454
89MA19273Pokorný TomášSK Ježíš8001:17:423
2ME19332Stuchlík KarelPBK Kravaře3701:18:1293
90MA19475Fabiánek RobertSK Ježíš8001:18:263
14MD195113Soviš IvanCK Stará Ves4601:19:2936
3ME19684Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:20:1781
8ZB197205Hovadíková MartinaMarcelce k narozeninám7101:25:2554
4ME19819Dostálík VáclavAK Olomouc4001:27:1272
22MC1992Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:33:0018
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1292Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:39:00105
2MA2318Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:39:1293
3MB3102Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:39:3781
4MA4296Novotný ViktorFenix SKI team Jeseník8200:40:5872
5MA5138Ocásek Martinneregistrován8000:40:5966
6MA6300Pelíšek DavidAK Olomouc9000:41:0760
7MA736Doležel OndřejAK Šternberk9200:41:1657
8MA825Polášek JanAO Slávia Havířov8000:41:4154
9MA10104Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:0651
10MA11100Kovář RomanFORTEX Moravský Beroun7700:42:2248
11MJ12175Ryška MarekTK Duko Rýmařov9600:42:4445
12MJ13193Polášek VítAO Slávia Havířov9400:42:5542
13MA14139Sedláček VáclavSILVINI SKI TRAB TEAM8600:43:0239
14MB15131Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:43:0336
15MC1680Elischer IvanAC Ústí nad Labem6000:43:0533
16MA17116Kučera LadislavČeská Třebová7600:43:2630
17MJ18192Zecha JakubAO Slávia Havířov9600:43:3027
18MA191Dedek AlešZAPRO AD TEAM7500:43:4224
19MC2024Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:43:4821
20MJ21184Skoupý JanAK Šternberk9400:44:0018
21MA22140Sedláček ŠtěpánSKI klub RD Rýmařov8300:44:0415
22MB2399Šesták RadimFORTEX Moravský Beroun7100:44:1012
23MA24103Herda JanSKP Nymburk8300:44:149
24MB2541Martinek JaroslavTrisk Olomouc6900:44:206
25MC26132Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:44:313
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB43290Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7600:47:19105
2ZA48287Stonová TamaraJulboWay8400:48:4193
3ZJ56194Blahutová BarboraOlymp Brno9400:49:1781
4ZB79179Hloušková MarcelaFORTEX SKI Moravský Beroun7400:51:4672
5ZA80199Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:51:4866
6ZC104178Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:4160
7ZC106204Lukášková ZlataAC Falcon Rokycany6800:53:5257
8ZB108173Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:54:2154
9ZJ109185Poláčková PavlínaEKOL Team9600:54:3951
10ZB118190Gregořicová JitkaAZIMUT7700:56:1848
11ZD119187Hynštová MarieAHA Vyškov5700:56:1945
12ZA123169Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9000:56:3942
13ZD136197Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:59:0139
14ZA138200Šlahařová JaroslavaTJ Liga 100 Olomouc8300:59:0636
15ZA142198Skupieňová KristýnaHranice8900:59:4933
16ZB143186Palíšková JarmilaSK SALIX Grymov7600:59:5730
17ZB147174Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:00:4127
18ZA151180Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:01:0724
19ZC153167Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:01:3921
20ZD160172Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:02:2518
21ZA163166Sedláčková KateřinaSKI klub RD Rýmařov8401:03:2015
22ZA170299Dřímalová MartinaTJ Liga 100 Olomouc8901:05:1012
23ZA173183Chudická JarmilaSK Ježíš8601:06:469
24ZA174168Coufalíková Hananeregistrována8801:07:096
25ZD176196Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:08:123

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 85%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

Oprava času-Kamil Kruml 44:41.Umístění souhlasí.Díky
kkruml

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód