Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Praděd

11.10.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Praděd
  • datum konání: 11.10.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

parkoviště HVĚZDA nad Karlovou Studánkou, okr. Bruntál
13:00 hodin

Přihlášky

Parkoviště HVĚZDA, restaurace Na Hvězdě od 10 hodin

Startovné

80,- Kč

Popis tratě

Délka: 9,1 km
Převýšení: 660 m
Start v n. v. 832 metrů, cíl v n. v. 1492 metrů, běží se po horské silnici s asfaltovým povrchem. Prvních 6 km stálé stoupání, 6.-7. km rovina, 7.- 9,1 km stoupání. Trať nebude na základě vyjádření Správy CHKO Jeseníky označena kilometry. Silnice z Hvězdy na Ovčárnu bude v době konání závodu pro ostatní provoz uzavřena.

Ceny pro vítěze

První tři závodníci ve všech kategoriích obdrží finanční nebo věcné ceny a diplomy podle možností pořadatele. Všichni účastníci závodu získají upomínkový grafický list a pamětní medaili.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

PhDr. Miloslav Čermák, CSc.
tel. 602 752 447

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.liga100.cz

E-mailová adresa

memoriaol@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.10.2016Běh na Praděd - ZRUŠENO!!!-
10.10.2015Běh na Praděd136
12.10.2013Běh na Praděd199
6.10.2012Běh na Praděd157
8.10.2011Běh na Praděd156
9.10.2010Běh na Praděd188
10.10.2009Běh na Praděd184
11.10.2008Běh na Praděd180
12.10.2002Běh na Praděd151
13.10.2001Běh na Praděd171
14.10.2000Běh na Praděd144
10.10.1998Běh na Praděd120
21.9.1997Hvězda - Praděd89
22.9.1996Hvězda - Praděd - MČR veteránů73

Statistika závodu Běh na Praděd

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 1948

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Barbořák Bohuš5914
Špacír Ladislav5513
Soviš Ivan4613
Vodička Jan4512
Šimůnek Jan8211
Pechek František5311
Stuchlík Karel3710
Stránský Aleš609
Merta Jaroslav359
Strouhal Tomáš749
Živělová Vladimíra618
Král Jindřich738
Urbiš Vilém548
Stuchlík Karel618
Talaš Jaromír548
Fritscher Adam758
Krupička Miroslav538
Novotný Viktor828
Němeček Radim818
Tempír František498
Stržínek Karel648
Vraštilová Miloslava568
Vojkůvka Zdeněk618
Keprtová Miloslava488
Horák Ondřej758
Kovář Daniel807
Němeček Jiří567
Bronec Jaromír677
Groš Štefan617
Dvořák Miroslav737
Šíma Josef537
Kňáva Martin707
Komárek Bedřich537
Večeřa Roman807
Holub Pavel737
Dvořák Pavel827
Mazač Jaroslav687
Šimůnková Zdena586
Kozák Radim806
Kopecký Tomáš836
Švidernoch Milan586
Žák Jiří716
Rapčan Lukáš786
Bacho Jiří746
Kolínek František566
Raclavský Vlastimil556
Šrůtek Stanislav586
Pechková Jana856
Šír Václav486
Soviš Ivo716

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • platné k 12.10.2014, 21:23
  • zobrazeno 1432x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,1 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ17182Zecha JakubAO Slávia Havířov9600:44:51105
2MJ26148Bernard Mikulᚊumperk9800:47:4393
3MJ56177Vachutka LubošBK PAGI DEN BRAVEN9500:51:3881
4MJ60144Gogela MartinAK Olomouc0100:51:4772
5MJ158190Marek ŠimonDUKE Corporation9701:08:2866
Muži A (trať 9,1 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:38:38105
2MA2108Wurst MilanAK Šternberk8200:38:4893
3MA360Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:40:3281
4MA545Polášek JanAO Slávia Havířov8000:41:2772
5MA641Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:4266
6MA7107Novotný ViktorFenix SKI team Jeseník8200:41:4360
7MA951Žaludek PřemyslMS Cyklogat7700:42:1857
8MA1259Herda JanSKP Nymburk8300:43:0154
9MA15133Sedláček VáclavSilvini madshus team8600:43:3751
10MA20132Hudeček PetrPolib mi znak8200:45:4548
11MA2144Polášek VítAO Slávia Havířov9400:45:5145
12MA2295Kokošek OldřichPearl izumi Czech8800:46:1242
13MA24106Prášil VítězslavMK SEITL Ostrava8100:47:2039
14MA2839Gromus TomášTJ HORAL Rýmařov7600:48:0836
15MA3071Filgas OndřejOstrava8100:48:3133
16MA3154Ocásek ZbyněkBK PAGI DEN BRAVEN7700:48:3430
17MA3437Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:48:5227
18MA3631Mrověc TomášDEVOTION TEAM8800:49:2624
19MA3752Jašek RadovanČeské alpy8000:49:3321
20MA3991Štanglica JiříCK Stará Ves9200:49:4118
21MA40202Altman PetrTrisk CB7900:49:5715
22MA43134Kempa JanJulboWay7900:50:0612
23MA47121Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:50:159
24MA5116Kopecký TomášZ hor Team8300:50:316
25MA5234Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:50:323
26MA57131Krejčí TomášTJ Liga 100 Olomouc8600:51:413
26MA5774Krátký TomášTJ Liga 100 Olomouc8500:51:413
28MA6149Morev JiříTUCET TEAM8200:51:573
29MA6450Staněk Karel-7600:52:023
30MA6777Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8000:52:163
31MA68137Hamrlík MartinHO Vrbno pod Pradědem7500:52:233
32MA70211Váňa LukášJulboWay8600:52:393
33MA7148Chum MichalTUCET TEAM8200:52:543
34MA74136Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:53:083
35MA7623Tempír JiříSokol Štíty7500:53:163
36MA8082Suchánek LukášKHB Radegast7900:53:473
37MA8430Tempír TomášSokol Štíty7700:54:323
38MA8775Lukeš TomášPřátelé zeleného údolí9000:54:563
39MA8867Popelář ZdeněkBeskydští lenoši7800:55:223
40MA936Paulů RobertSK Ježíš8000:55:543
41MA95138Hanuliak JanFN Olomouc8400:56:223
42MA9661Herman Jakub-7500:56:263
43MA99140Křenek AlešCK Stará Ves8500:56:413
44MA101130Krejčí TomášNCH FN Ostrava8200:56:483
45MA104214Urbánek Vít-7800:57:253
46MA10936Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:58:313
47MA118104Kovář DanielEnjor Sport8001:01:003
48MA128201Sekanina SvatoplukKarate klub Jeseník7801:02:373
49MA130204Posker TomášKarate klub Jeseník8001:02:483
50MA132129Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:02:573
51MA13473Wagner PetrPřátelé zeleného údolí8301:03:513
52MA14680Chromík LeošMilee team8201:06:053
53MA1482Šmíd TomášSK Ježíš7901:06:173
54MA15027Bombera JiříMěstečko Trnávka8501:06:343
55MA154208Mudra David-7801:06:593
56MA155139Bačo TomášFN Ostrava8401:07:053
57MA15689Horáček FilipCK Stará Ves7801:07:573
58MA164205Posker PřemyslKarate klub Jeseník8301:10:253
59MA165141Machaň VáclavKarate klub Jeseník8301:10:443
60MA166135Žídek RomanPrajzský BK Kravaře7701:11:183
61MA1704Pokorný TomášSK Ježíš8001:13:553
62MA17798Gallle Jiří-8201:17:433
63MA1795Pokorný PavelSK Ježíš8101:18:263
64MA1803Fabiánek RobertSK Ježíš8001:19:583
-MA-103Vlachynský Marek-75DNF-
Muži B (trať 9,1 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB458Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:40:38105
2MB881Holiš MartinZubří7400:42:0293
3MB10212Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:42:3681
4MB11122Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:42:5472
5MB1353Malý JanEleven test team7300:43:1066
6MB14120Kachyňa MiroslavTriSK Olomouc6900:43:2260
7MB1838Strapek JanVidnava7100:44:5757
8MB2364Valigura MartinXCSPORT.CZ7300:46:4754
9MB25207Ščerba MarekDUKE Corporation6900:47:3551
10MB27127Minařík MartinOlomouc6700:47:5548
11MB29126Hartig DavidSK Šafrata - Bohumín7300:48:1645
12MB4933Chrudina RobertOstrava7300:50:2442
13MB5392Pernický RomanDobrá čajovna FM7400:50:4739
14MB5410Uher JurajPřibyslav7300:51:2936
15MB6379Haluzík MarekDRACY7400:51:5933
16MB6599Škurek ViktorBrantice7100:52:0830
17MB6996Mlčák JosefCK Stará Ves6800:52:3027
18MB7228Jedziniak MichalOstrava7400:53:0124
19MB77209Mäsiar Josef-7100:53:3021
20MB7811Fistr MiroslavŠumperk6800:53:4118
21MB82110Adámek OldřichTJ Liga 100 Olomouc6600:54:1115
22MB8320Bacho Jiří-7400:54:2912
23MB8526Marek MartinDUKE Corporation7000:54:409
24MB8663Belobrad IvanŽamberk6600:54:556
25MB9169Svěntý VladanOpava7400:55:383
26MB9278Šubert PavelHoralové7400:55:513
27MB100109Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6700:56:453
28MB10297Silnoušek JiříSKI OB Šternberk7200:56:553
29MB10856Utěšený JiříOlomouc7000:58:093
30MB11093Kendzior JiříDobrá čajovna FM7200:58:573
31MB11185Holub PavelCK Stará Ves7300:59:313
32MB1199Sedláček GambaAUTO Gamba6901:01:073
32MB1198Jankto PetrAUTO Gamba7101:01:073
34MB12168Němec VladanBohuňovice6701:01:263
35MB12217Kaláb ZdeněkRýmařov7301:01:413
36MB12432Jedziniak DavidOstrava7301:02:103
37MB13886Soviš IvoCK Stará Ves7101:04:543
38MB147206Kraus Jiří-7301:06:153
39MB14918Šopík MichalRýmařov7401:06:313
40MB17288Jaroš JiříCK Stará Ves6801:14:253
Muži C (trať 9,1 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC16100Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:44:33105
2MC1915Elischer IvanAC Ústí nad Labem6000:45:0493
3MC3529Vaktskjold ArildNorsko6200:49:03-
4MC42124Jelínek ZbyněkTJ Liga 100 Olomouc6300:50:0481
5MC49128Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav5500:50:2472
6MC6294Trojan JaroslavTJ Liga 100 Olomouc6200:51:5866
7MC9035Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:3660
8MC9470Matějík PetrCYKLO RACING6400:56:0857
9MC9743Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:56:2854
10MC9866Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:56:3551
11MC10755Bezucha JiříOS pohyb a zdraví6200:58:0148
12MC11421Stuchlík KarelPBK Kravaře6101:00:0545
13MC11790Štanglica JiříSK Salith Sumtex CZ5801:00:2842
14MC13187Stržínek KarelCK Stará Ves6401:02:5639
15MC13619Písek TomášTJ Liga 100 Olomouc5901:04:2736
16MC13713Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:04:4833
17MC14165Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5501:05:0430
18MC16242Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:09:5227
19MC17514Němeček JiříTJ Liga 100 Olomouc5601:17:3624
Muži D (trať 9,1 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3312Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:48:42105
2MD4146Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:50:0293
3MD46123Krsek MiroslavMK Luková4900:50:1481
4MD4824Tempír FrantišekSokol Štíty4900:50:2072
5MD112102Hejl JanProsport Šumperk5300:59:4066
6MD11583Šíma JosefPolicie ČR Bruntál5301:00:0760
7MD12372Vodička JanMK Radslavice4501:02:0657
8MD127210Urbiš VilémAO Kobeřice5401:02:1854
9MD145125Kolář LeopoldSG Vrbno pod Pradědem5401:05:5751
10MD15762Brož JiříMK SEITL Ostrava5401:08:0548
11MD16347Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:10:0745
12MD16840Fančovič MarianJISTOTA o.p.s. Prostějov5201:12:3542
13MD17457Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:16:2639
14MD18484Soviš IvanCK Stará Ves4601:20:4936
Muži E (trať 9,1 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1257Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:02:11105
2ME16025Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:08:5593
3ME16776Tomíšek JindřichOREL Horní Moštěnice3901:11:5081
4ME182105Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:20:1272
5ME18522Stuchlík KarelPBK Kravaře3701:28:5066
Juniorky (trať 9,1 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ57157Vybíhalová PetraZlín9700:51:41105
2ZJ105183Zádrapová KarolínaAK Drnovice9600:57:2793
3ZJ129180Fejková KateřinaAO Slávia Havířov9701:02:3981
4ZJ183181Čaganová MonikaTJ Slezan Frýdek Místek9801:20:1372
-ZJ-147Červenková Jana-99DNF-
Ženy A (trať 9,1 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA45197Vachová KarolínaAK SSK Vítkovice9400:50:07105
2ZA55187Svobodová ZuzanaAK Drnovice8100:51:3293
3ZA66149Krstevová AndreaPearl izumi Czech8500:52:1481
4ZA73185Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9000:53:0272
5ZA75195Haramulová LenkaPraha 58700:53:0966
6ZA79154Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:53:4260
7ZA89156Hapalová IvaRožnov pod Radhoštěm8500:55:3557
8ZA103143Hvorecká Eva-8900:57:1254
9ZA106175Grygarová PavlínaOpava8200:57:3851
10ZA113153Šlahařová JaroslavaTJ Liga 100 Olomouc8300:59:4248
11ZA116184Dřímalová MartinaTJ Liga 100 Olomouc8901:00:2245
12ZA139186Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:04:5642
13ZA142200Selníková AnnaAK SSK Vítkovice9401:05:0539
14ZA144145Fišerová Edita-8101:05:5636
15ZA150189Kofroňová MarkétaPetrůvka9101:06:3433
16ZA153152Matochová MichaelaMilee team8401:06:5830
17ZA161155Coufalíková HanaOlomouc8801:09:4527
18ZA169188Pavčová MarkétaDEVOTION TEAM8701:12:5124
19ZA171150Holubová EvaCK Stará Ves8001:14:0821
20ZA180196Kubíková EliškaSK Ježíš8701:19:5818
Ženy B (trať 9,1 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB32142Delingerová MarieAK Kroměřiž7600:48:36105
2ZB38179Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:49:4093
3ZB43178Žaludková JanaSecotools7500:50:0681
4ZB135158Hermanová Jaroslava-7701:03:5472
5ZB140215Urbánková HelenaTJ Liga 100 Olomouc7701:05:0166
6ZB159151Glacnerová LudmilaCK Stará Ves - Běžci z Rya7301:08:2960
Ženy C (trať 9,1 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC81146Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:54:05105
2ZC126176Hyláková DanaTTC Brno6101:02:1793
3ZC132170Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:02:5781
4ZC143192Písková LudmilaTJ Liga 100 Olomouc6601:05:1972
5ZC152198Selníková JanaESC Selník6101:06:4766
6ZC178213Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6601:18:0260
Ženy D (trať 9,1 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD173193Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:15:21105
2ZD176191Lichková ZdeňkaAK Zlín5601:17:4293
3ZD186159Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:29:4281
Trať 9,1 km, 660 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:38:38105
2MA2108Wurst MilanAK Šternberk8200:38:4893
3MA360Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:40:3281
1MB458Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:40:38105
4MA545Polášek JanAO Slávia Havířov8000:41:2772
5MA641Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:4266
6MA7107Novotný ViktorFenix SKI team Jeseník8200:41:4360
2MB881Holiš MartinZubří7400:42:0293
7MA951Žaludek PřemyslMS Cyklogat7700:42:1857
3MB10212Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:42:3681
4MB11122Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:42:5472
8MA1259Herda JanSKP Nymburk8300:43:0154
5MB1353Malý JanEleven test team7300:43:1066
6MB14120Kachyňa MiroslavTriSK Olomouc6900:43:2260
9MA15133Sedláček VáclavSilvini madshus team8600:43:3751
1MC16100Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:44:33105
1MJ17182Zecha JakubAO Slávia Havířov9600:44:51105
7MB1838Strapek JanVidnava7100:44:5757
2MC1915Elischer IvanAC Ústí nad Labem6000:45:0493
10MA20132Hudeček PetrPolib mi znak8200:45:4548
11MA2144Polášek VítAO Slávia Havířov9400:45:5145
12MA2295Kokošek OldřichPearl izumi Czech8800:46:1242
8MB2364Valigura MartinXCSPORT.CZ7300:46:4754
13MA24106Prášil VítězslavMK SEITL Ostrava8100:47:2039
9MB25207Ščerba MarekDUKE Corporation6900:47:3551
2MJ26148Bernard Mikulᚊumperk9800:47:4393
10MB27127Minařík MartinOlomouc6700:47:5548
14MA2839Gromus TomášTJ HORAL Rýmařov7600:48:0836
11MB29126Hartig DavidSK Šafrata - Bohumín7300:48:1645
15MA3071Filgas OndřejOstrava8100:48:3133
16MA3154Ocásek ZbyněkBK PAGI DEN BRAVEN7700:48:3430
1ZB32142Delingerová MarieAK Kroměřiž7600:48:36105
1MD3312Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:48:42105
17MA3437Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:48:5227
3MC3529Vaktskjold ArildNorsko6200:49:03-
18MA3631Mrověc TomášDEVOTION TEAM8800:49:2624
19MA3752Jašek RadovanČeské alpy8000:49:3321
2ZB38179Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:49:4093
20MA3991Štanglica JiříCK Stará Ves9200:49:4118
21MA40202Altman PetrTrisk CB7900:49:5715
2MD4146Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:50:0293
4MC42124Jelínek ZbyněkTJ Liga 100 Olomouc6300:50:0481
22MA43134Kempa JanJulboWay7900:50:0612
3ZB43178Žaludková JanaSecotools7500:50:0681
1ZA45197Vachová KarolínaAK SSK Vítkovice9400:50:07105
3MD46123Krsek MiroslavMK Luková4900:50:1481
23MA47121Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:50:159
4MD4824Tempír FrantišekSokol Štíty4900:50:2072
12MB4933Chrudina RobertOstrava7300:50:2442
5MC49128Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav5500:50:2472
24MA5116Kopecký TomášZ hor Team8300:50:316
25MA5234Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:50:323
13MB5392Pernický RomanDobrá čajovna FM7400:50:4739
14MB5410Uher JurajPřibyslav7300:51:2936
2ZA55187Svobodová ZuzanaAK Drnovice8100:51:3293
3MJ56177Vachutka LubošBK PAGI DEN BRAVEN9500:51:3881
1ZJ57157Vybíhalová PetraZlín9700:51:41105
26MA5774Krátký TomášTJ Liga 100 Olomouc8500:51:413
26MA57131Krejčí TomášTJ Liga 100 Olomouc8600:51:413
4MJ60144Gogela MartinAK Olomouc0100:51:4772
28MA6149Morev JiříTUCET TEAM8200:51:573
6MC6294Trojan JaroslavTJ Liga 100 Olomouc6200:51:5866
15MB6379Haluzík MarekDRACY7400:51:5933
29MA6450Staněk Karel-7600:52:023
16MB6599Škurek ViktorBrantice7100:52:0830
3ZA66149Krstevová AndreaPearl izumi Czech8500:52:1481
30MA6777Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8000:52:163
31MA68137Hamrlík MartinHO Vrbno pod Pradědem7500:52:233
17MB6996Mlčák JosefCK Stará Ves6800:52:3027
32MA70211Váňa LukášJulboWay8600:52:393
33MA7148Chum MichalTUCET TEAM8200:52:543
18MB7228Jedziniak MichalOstrava7400:53:0124
4ZA73185Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9000:53:0272
34MA74136Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:53:083
5ZA75195Haramulová LenkaPraha 58700:53:0966
35MA7623Tempír JiříSokol Štíty7500:53:163
19MB77209Mäsiar Josef-7100:53:3021
20MB7811Fistr MiroslavŠumperk6800:53:4118
6ZA79154Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:53:4260
36MA8082Suchánek LukášKHB Radegast7900:53:473
1ZC81146Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:54:05105
21MB82110Adámek OldřichTJ Liga 100 Olomouc6600:54:1115
22MB8320Bacho Jiří-7400:54:2912
37MA8430Tempír TomášSokol Štíty7700:54:323
23MB8526Marek MartinDUKE Corporation7000:54:409
24MB8663Belobrad IvanŽamberk6600:54:556
38MA8775Lukeš TomášPřátelé zeleného údolí9000:54:563
39MA8867Popelář ZdeněkBeskydští lenoši7800:55:223
7ZA89156Hapalová IvaRožnov pod Radhoštěm8500:55:3557
7MC9035Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:3660
25MB9169Svěntý VladanOpava7400:55:383
26MB9278Šubert PavelHoralové7400:55:513
40MA936Paulů RobertSK Ježíš8000:55:543
8MC9470Matějík PetrCYKLO RACING6400:56:0857
41MA95138Hanuliak JanFN Olomouc8400:56:223
42MA9661Herman Jakub-7500:56:263
9MC9743Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:56:2854
10MC9866Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:56:3551
43MA99140Křenek AlešCK Stará Ves8500:56:413
27MB100109Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6700:56:453
44MA101130Krejčí TomášNCH FN Ostrava8200:56:483
28MB10297Silnoušek JiříSKI OB Šternberk7200:56:553
8ZA103143Hvorecká Eva-8900:57:1254
45MA104214Urbánek Vít-7800:57:253
2ZJ105183Zádrapová KarolínaAK Drnovice9600:57:2793
9ZA106175Grygarová PavlínaOpava8200:57:3851
11MC10755Bezucha JiříOS pohyb a zdraví6200:58:0148
29MB10856Utěšený JiříOlomouc7000:58:093
46MA10936Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:58:313
30MB11093Kendzior JiříDobrá čajovna FM7200:58:573
31MB11185Holub PavelCK Stará Ves7300:59:313
5MD112102Hejl JanProsport Šumperk5300:59:4066
10ZA113153Šlahařová JaroslavaTJ Liga 100 Olomouc8300:59:4248
12MC11421Stuchlík KarelPBK Kravaře6101:00:0545
6MD11583Šíma JosefPolicie ČR Bruntál5301:00:0760
11ZA116184Dřímalová MartinaTJ Liga 100 Olomouc8901:00:2245
13MC11790Štanglica JiříSK Salith Sumtex CZ5801:00:2842
47MA118104Kovář DanielEnjor Sport8001:01:003
32MB1199Sedláček GambaAUTO Gamba6901:01:073
32MB1198Jankto PetrAUTO Gamba7101:01:073
34MB12168Němec VladanBohuňovice6701:01:263
35MB12217Kaláb ZdeněkRýmařov7301:01:413
7MD12372Vodička JanMK Radslavice4501:02:0657
36MB12432Jedziniak DavidOstrava7301:02:103
1ME1257Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:02:11105
2ZC126176Hyláková DanaTTC Brno6101:02:1793
8MD127210Urbiš VilémAO Kobeřice5401:02:1854
48MA128201Sekanina SvatoplukKarate klub Jeseník7801:02:373
3ZJ129180Fejková KateřinaAO Slávia Havířov9701:02:3981
49MA130204Posker TomášKarate klub Jeseník8001:02:483
14MC13187Stržínek KarelCK Stará Ves6401:02:5639
50MA132129Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:02:573
3ZC132170Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:02:5781
51MA13473Wagner PetrPřátelé zeleného údolí8301:03:513
4ZB135158Hermanová Jaroslava-7701:03:5472
15MC13619Písek TomášTJ Liga 100 Olomouc5901:04:2736
16MC13713Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:04:4833
37MB13886Soviš IvoCK Stará Ves7101:04:543
12ZA139186Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:04:5642
5ZB140215Urbánková HelenaTJ Liga 100 Olomouc7701:05:0166
17MC14165Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5501:05:0430
13ZA142200Selníková AnnaAK SSK Vítkovice9401:05:0539
4ZC143192Písková LudmilaTJ Liga 100 Olomouc6601:05:1972
14ZA144145Fišerová Edita-8101:05:5636
9MD145125Kolář LeopoldSG Vrbno pod Pradědem5401:05:5751
52MA14680Chromík LeošMilee team8201:06:053
38MB147206Kraus Jiří-7301:06:153
53MA1482Šmíd TomášSK Ježíš7901:06:173
39MB14918Šopík MichalRýmařov7401:06:313
54MA15027Bombera JiříMěstečko Trnávka8501:06:343
15ZA150189Kofroňová MarkétaPetrůvka9101:06:3433
5ZC152198Selníková JanaESC Selník6101:06:4766
16ZA153152Matochová MichaelaMilee team8401:06:5830
55MA154208Mudra David-7801:06:593
56MA155139Bačo TomášFN Ostrava8401:07:053
57MA15689Horáček FilipCK Stará Ves7801:07:573
10MD15762Brož JiříMK SEITL Ostrava5401:08:0548
5MJ158190Marek ŠimonDUKE Corporation9701:08:2866
6ZB159151Glacnerová LudmilaCK Stará Ves - Běžci z Rya7301:08:2960
2ME16025Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:08:5593
17ZA161155Coufalíková HanaOlomouc8801:09:4527
18MC16242Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:09:5227
11MD16347Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:10:0745
58MA164205Posker PřemyslKarate klub Jeseník8301:10:253
59MA165141Machaň VáclavKarate klub Jeseník8301:10:443
60MA166135Žídek RomanPrajzský BK Kravaře7701:11:183
3ME16776Tomíšek JindřichOREL Horní Moštěnice3901:11:5081
12MD16840Fančovič MarianJISTOTA o.p.s. Prostějov5201:12:3542
18ZA169188Pavčová MarkétaDEVOTION TEAM8701:12:5124
61MA1704Pokorný TomášSK Ježíš8001:13:553
19ZA171150Holubová EvaCK Stará Ves8001:14:0821
40MB17288Jaroš JiříCK Stará Ves6801:14:253
1ZD173193Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:15:21105
13MD17457Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:16:2639
19MC17514Němeček JiříTJ Liga 100 Olomouc5601:17:3624
2ZD176191Lichková ZdeňkaAK Zlín5601:17:4293
62MA17798Gallle Jiří-8201:17:433
6ZC178213Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6601:18:0260
63MA1795Pokorný PavelSK Ježíš8101:18:263
64MA1803Fabiánek RobertSK Ježíš8001:19:583
20ZA180196Kubíková EliškaSK Ježíš8701:19:5818
4ME182105Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:20:1272
4ZJ183181Čaganová MonikaTJ Slezan Frýdek Místek9801:20:1372
14MD18484Soviš IvanCK Stará Ves4601:20:4936
5ME18522Stuchlík KarelPBK Kravaře3701:28:5066
3ZD186159Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:29:4281
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:38:38105
2MA2108Wurst MilanAK Šternberk8200:38:4893
3MA360Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:40:3281
4MB458Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:40:3872
5MA545Polášek JanAO Slávia Havířov8000:41:2766
6MA641Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:4260
7MA7107Novotný ViktorFenix SKI team Jeseník8200:41:4357
8MB881Holiš MartinZubří7400:42:0254
9MA951Žaludek PřemyslMS Cyklogat7700:42:1851
10MB10212Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:42:3648
11MB11122Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:42:5445
12MA1259Herda JanSKP Nymburk8300:43:0142
13MB1353Malý JanEleven test team7300:43:1039
14MB14120Kachyňa MiroslavTriSK Olomouc6900:43:2236
15MA15133Sedláček VáclavSilvini madshus team8600:43:3733
16MC16100Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:44:3330
17MJ17182Zecha JakubAO Slávia Havířov9600:44:5127
18MB1838Strapek JanVidnava7100:44:5724
19MC1915Elischer IvanAC Ústí nad Labem6000:45:0421
20MA20132Hudeček PetrPolib mi znak8200:45:4518
21MA2144Polášek VítAO Slávia Havířov9400:45:5115
22MA2295Kokošek OldřichPearl izumi Czech8800:46:1212
23MB2364Valigura MartinXCSPORT.CZ7300:46:479
24MA24106Prášil VítězslavMK SEITL Ostrava8100:47:206
25MB25207Ščerba MarekDUKE Corporation6900:47:353
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB32142Delingerová MarieAK Kroměřiž7600:48:36105
2ZB38179Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:49:4093
3ZB43178Žaludková JanaSecotools7500:50:0681
4ZA45197Vachová KarolínaAK SSK Vítkovice9400:50:0772
5ZA55187Svobodová ZuzanaAK Drnovice8100:51:3266
6ZJ57157Vybíhalová PetraZlín9700:51:4160
7ZA66149Krstevová AndreaPearl izumi Czech8500:52:1457
8ZA73185Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9000:53:0254
9ZA75195Haramulová LenkaPraha 58700:53:0951
10ZA79154Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:53:4248
11ZC81146Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:54:0545
12ZA89156Hapalová IvaRožnov pod Radhoštěm8500:55:3542
13ZA103143Hvorecká Eva-8900:57:1239
14ZJ105183Zádrapová KarolínaAK Drnovice9600:57:2736
15ZA106175Grygarová PavlínaOpava8200:57:3833
16ZA113153Šlahařová JaroslavaTJ Liga 100 Olomouc8300:59:4230
17ZA116184Dřímalová MartinaTJ Liga 100 Olomouc8901:00:2227
18ZC126176Hyláková DanaTTC Brno6101:02:1724
19ZJ129180Fejková KateřinaAO Slávia Havířov9701:02:3921
20ZC132170Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:02:5718
21ZB135158Hermanová Jaroslava-7701:03:5415
22ZA139186Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:04:5612
23ZB140215Urbánková HelenaTJ Liga 100 Olomouc7701:05:019
24ZA142200Selníková AnnaAK SSK Vítkovice9401:05:056
25ZC143192Písková LudmilaTJ Liga 100 Olomouc6601:05:193

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: 40%
Zpracování výsledků: 60%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
67%

Názory na závod

Nebylo misto v autobusu spatky na Hvesdu
polyglottn
Závod a organizace byla perfektní.Pro mě první závod v běhu do vrchu.Jenom, kdyby jste mi opravili jméno Dana Hyláková, mám s tím špatné zkušenosti.Chybně napsané jméno, znamená ztrátu bodů v konečném pořadí při dalších závodech.Děkuji a těším se na další závod.Dana
d.hylakova
Hylakova opravena...
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód