Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Hejšovinu

28.9.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hejšovinu
  • datum konání: 28.9.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Machov - náměstí
11:00 hodin

Přihlášky

na náměstí v Machově v Obecním domě do 10:45 hodin

Startovné

60 Kč

Popis tratě

Délka: 8 km
Převýšení: 480 m
Povrch: povrch terén, cca 2 km asfalt a schody

Ceny pro vítěze

první tři v každé kategorii + tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

!!! PAS NEBO OBČANSKÝ PRŮKAZ PODMÍNKOU STARTU !!!
Cíl je na polském území

Oldřich Rücker
Lhota 45
549 31 Machov
tel. 737 537 832

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

ruckeroldrich@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.9.2018Běh na Hejšovinu80
24.9.2017Běh na Hejšovinu62
25.9.2016Běh na Hejšovinu78
27.9.2015Běh na Hejšovinu87
29.9.2013Běh na Hejšovinu94
30.9.2012Běh na Hejšovinu107
28.9.2011Běh na Hejšovinu, MČR veteránů v běhu do vrchu161
26.9.2010Běh na Hejšovinu98
27.9.2009Běh na Hejšovinu106
28.9.2008Běh na Hejšovinu72
25.9.2005Lhota u Machova - Běh na Hejšovinu60
30.9.2001Běh na Hejšovinu62
24.9.2000Běh na Hejšovinu56

Statistika závodu Běh na Hejšovinu

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 1123

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šrůtek David8013
Beran Jan8312
Tichý Pavel6311
Šrutek Stanislav5811
Javůrek Jiří4811
Pohl Jan7610
Němec Miloš5910
Pechek František5310
Ulich Petr6810
Vraštilová Miloslava5610
Jirka Jan8310
Hájková Renata7510
Vacarda Vladimír5910
Doucha Jiří719
Krejsa Václav529
Mazač Jaroslav689
Hejnyš Miroslav609
Metelková Táňa729
Nečas Josef588
Štolfa Martin748
Paulů Blanka548
Scholz Vladimír798
Keprtová Miloslava487
Trnovský Miloslav657
Petr Jiří747
Metelka Josef447
Sejkorová Lenka637
Stránský Aleš607
Klampflová Eva647
Žák Jiří717
Rücker Jakub887
Cipl František517
Kollertová Eva837
Jirásková Eva647
Friede Jan777
Marek František416
Plný David936
Tučný Jan476
Jelínek Karel516
Polej Jiří716
Klampflová Hana936
Zelený Luděk616
Šesták Karel716
Šolc Vítězslav576
Valenta Michal626
Beranová Anna916
Rücker Oldřich556
Šmída Oldřich486
Sadílek Jan676
Krátká Anna695

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • platné k 28.09.2014, 21:58
  • zobrazeno 1384x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ6279Jansa RadekSpartak Police0000:47:2070
2MJ6878Jansa TomášSpartak Police0000:49:2162
2MJ6877Kolár AdamSpartak Police0100:49:2162
Muži A (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:32:0570
2MA358Herzog PiotrSalomon Pasterka7600:34:13-
3MA484Beran JanTJ Spartak Police8300:34:5662
4MA52Rücker PavelBonbon BKL Machov7600:35:0954
5MA689Hornych MiroslavTJ Spartak Police8000:35:4548
6MA728Hruška JanOlfin Car Vella Trutnov8900:35:5444
7MA1087Pohl JanTJ Spartak Police7600:36:2340
8MA1534Šolc VítězslavBKL Machov9100:37:1138
9MA163Rücker JakubBonbon Lhota8800:37:1336
10MA1856Macháček LukášHOVRCH7900:37:4034
11MA1936Krunčík PavelSki Skuhrov8500:37:5332
12MA2083Šrůtek DavidBKL Machov8000:38:0130
13MA2146Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:38:0928
14MA2635Šplíchal JanSokol Valteřice8300:39:4326
15MA2831Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:39:5624
16MA3568Cieciuch MaciejOlaws Zlotoryja7500:41:20-
17MA3755Plný DavidBKL Machov9300:41:2822
18MA3862Boháč LadislavVelké Poříčí9200:41:5020
19MA3981Vajsar JiříStvořitel7700:42:1118
20MA4360Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:43:0216
21MA4766Jirka JanAC Náchod8300:43:1814
22MA4964Kubeček ŠtěpánBišík7600:44:0412
23MA5291Vondra TomášTRI Trutnov9200:45:0410
24MA5927Beneš PetrHOCK Červený Kostelec8300:47:028
25MA6165Kubeček MartinBišík8700:47:186
26MA7274Hanousek JakubPolice nad Metují9100:49:404
Muži B (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB29Malý JanTEST Eleven Team7300:34:0370
2MB872Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:36:0862
3MB1375Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:36:5854
4MB1776Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:37:2348
5MB2430Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:39:2144
6MB2552Scheuer JanActivity Lanškroun6600:39:3140
7MB2950Havel LukášDSA Trutnov7400:40:0338
8MB3013Krtička MichalRoto Motor Hronov7300:40:1536
9MB3486Polej JiříHronov7100:41:0634
10MB4269Mazač JaroslavSK Hronov6800:42:5832
11MB4424Belobrad IvanŽamberk6600:43:1430
12MB6480Kolár ZdeněkOB Ulita Broumov7100:47:5528
13MB6643Sadílek JanTJ Jiskra Machov6700:48:3226
14MB8285Hofman PavelMachov6600:52:5424
15MB8541Koláček JanNáchod6800:57:1122
16MB9038Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:09:1420
Muži C (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1132Vaněk PetrAC Praha6100:36:2770
2MC1461Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:0662
3MC3188Tichý PavelAC Náchod6300:40:2054
4MC3640Valenta MichalPrales Tužín6200:41:2648
5MC5010Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:1244
6MC5320Doležal JaromírSABZO Praha5700:45:0540
7MC5457Hejnyš MiroslavSpartak Police6000:45:4138
8MC6319Němec MilošBonbon5900:47:4236
9MC6723Havlín AntonínObora Hvězda5500:49:0134
10MC7125Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:49:3532
11MC791Rücker OldřichBonbon5500:52:0130
12MC8422Frýdl MiroslavHradec Králové6400:55:2328
Muži D (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD326Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:3470
2MD4111Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:42:5562
3MD4616Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:43:1754
4MD5117Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:45:0248
5MD5863Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:46:3144
6MD7014Groh StanislavAC Vrchlabí4600:49:3440
7MD7721Cipl FrantišekBonbon5100:51:2438
8MD8329Šponar JanTesla Brno5000:53:3036
9MD917Krejsa VáclavBonbon5201:38:5034
Muži E (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5518Metelka JosefSpartak Police4400:45:5470
2ME7812Marek FrantišekSK Hronov4100:51:3862
Juniorky (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1244Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:36:2970
Ženy A (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2245Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:38:3870
2ZA4554Chmelková KristýnaLiga 100 Olomouc8700:43:1562
3ZA5653Haramulová LenkaPraha 58700:46:1854
4ZA6082Ženožičková VěraHronov8200:47:1648
5ZA7567Beranová AnnaTJ Spartak Police9100:50:2644
6ZA8090Hornychová MarieTJ Spartak Police8000:52:2640
Ženy B (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB926Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:1670
2ZB2349Havlová MarieOlfin Car Vella Trutnov7600:39:1162
3ZB2742Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:39:4754
4ZB338Hanušová LenkaTT Janovičky7900:40:4748
5ZB7315Pončová EvaJaroměř7400:49:4444
6ZB7451Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:49:5540
Ženy C (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4837Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:43:5270
2ZC5759Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:46:2862
3ZC7670Hauschková DagmarTJ Spartak Police6500:50:4254
4ZC8148Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:52:5348
5ZC8773Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6601:00:0844
6ZC8847Šternerová HanaHradec Králové6301:03:2440
7ZC8971Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:04:4538
Ženy D (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4039Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:42:2070
2ZD655Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5600:48:1562
3ZD864Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5600:59:3054
Trať 8 km, 480 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:32:0570
1MB29Malý JanTEST Eleven Team7300:34:0370
2MA358Herzog PiotrSalomon Pasterka7600:34:13-
3MA484Beran JanTJ Spartak Police8300:34:5662
4MA52Rücker PavelBonbon BKL Machov7600:35:0954
5MA689Hornych MiroslavTJ Spartak Police8000:35:4548
6MA728Hruška JanOlfin Car Vella Trutnov8900:35:5444
2MB872Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:36:0862
1ZB926Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:1670
7MA1087Pohl JanTJ Spartak Police7600:36:2340
1MC1132Vaněk PetrAC Praha6100:36:2770
1ZJ1244Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:36:2970
3MB1375Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:36:5854
2MC1461Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:0662
8MA1534Šolc VítězslavBKL Machov9100:37:1138
9MA163Rücker JakubBonbon Lhota8800:37:1336
4MB1776Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:37:2348
10MA1856Macháček LukášHOVRCH7900:37:4034
11MA1936Krunčík PavelSki Skuhrov8500:37:5332
12MA2083Šrůtek DavidBKL Machov8000:38:0130
13MA2146Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:38:0928
1ZA2245Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:38:3870
2ZB2349Havlová MarieOlfin Car Vella Trutnov7600:39:1162
5MB2430Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:39:2144
6MB2552Scheuer JanActivity Lanškroun6600:39:3140
14MA2635Šplíchal JanSokol Valteřice8300:39:4326
3ZB2742Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:39:4754
15MA2831Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:39:5624
7MB2950Havel LukášDSA Trutnov7400:40:0338
8MB3013Krtička MichalRoto Motor Hronov7300:40:1536
3MC3188Tichý PavelAC Náchod6300:40:2054
1MD326Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:3470
4ZB338Hanušová LenkaTT Janovičky7900:40:4748
9MB3486Polej JiříHronov7100:41:0634
16MA3568Cieciuch MaciejOlaws Zlotoryja7500:41:20-
4MC3640Valenta MichalPrales Tužín6200:41:2648
17MA3755Plný DavidBKL Machov9300:41:2822
18MA3862Boháč LadislavVelké Poříčí9200:41:5020
19MA3981Vajsar JiříStvořitel7700:42:1118
1ZD4039Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:42:2070
2MD4111Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:42:5562
10MB4269Mazač JaroslavSK Hronov6800:42:5832
20MA4360Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:43:0216
11MB4424Belobrad IvanŽamberk6600:43:1430
2ZA4554Chmelková KristýnaLiga 100 Olomouc8700:43:1562
3MD4616Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:43:1754
21MA4766Jirka JanAC Náchod8300:43:1814
1ZC4837Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:43:5270
22MA4964Kubeček ŠtěpánBišík7600:44:0412
5MC5010Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:1244
4MD5117Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:45:0248
23MA5291Vondra TomášTRI Trutnov9200:45:0410
6MC5320Doležal JaromírSABZO Praha5700:45:0540
7MC5457Hejnyš MiroslavSpartak Police6000:45:4138
1ME5518Metelka JosefSpartak Police4400:45:5470
3ZA5653Haramulová LenkaPraha 58700:46:1854
2ZC5759Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:46:2862
5MD5863Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:46:3144
24MA5927Beneš PetrHOCK Červený Kostelec8300:47:028
4ZA6082Ženožičková VěraHronov8200:47:1648
25MA6165Kubeček MartinBišík8700:47:186
1MJ6279Jansa RadekSpartak Police0000:47:2070
8MC6319Němec MilošBonbon5900:47:4236
12MB6480Kolár ZdeněkOB Ulita Broumov7100:47:5528
2ZD655Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5600:48:1562
13MB6643Sadílek JanTJ Jiskra Machov6700:48:3226
9MC6723Havlín AntonínObora Hvězda5500:49:0134
2MJ6878Jansa TomášSpartak Police0000:49:2162
2MJ6877Kolár AdamSpartak Police0100:49:2162
6MD7014Groh StanislavAC Vrchlabí4600:49:3440
10MC7125Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:49:3532
26MA7274Hanousek JakubPolice nad Metují9100:49:404
5ZB7315Pončová EvaJaroměř7400:49:4444
6ZB7451Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:49:5540
5ZA7567Beranová AnnaTJ Spartak Police9100:50:2644
3ZC7670Hauschková DagmarTJ Spartak Police6500:50:4254
7MD7721Cipl FrantišekBonbon5100:51:2438
2ME7812Marek FrantišekSK Hronov4100:51:3862
11MC791Rücker OldřichBonbon5500:52:0130
6ZA8090Hornychová MarieTJ Spartak Police8000:52:2640
4ZC8148Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:52:5348
14MB8285Hofman PavelMachov6600:52:5424
8MD8329Šponar JanTesla Brno5000:53:3036
12MC8422Frýdl MiroslavHradec Králové6400:55:2328
15MB8541Koláček JanNáchod6800:57:1122
3ZD864Vraštilová MiloslavaMaratonstav Úpice5600:59:3054
5ZC8773Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6601:00:0844
6ZC8847Šternerová HanaHradec Králové6301:03:2440
7ZC8971Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:04:4538
16MB9038Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:09:1420
9MD917Krejsa VáclavBonbon5201:38:5034
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:32:0570
2MB29Malý JanTEST Eleven Team7300:34:0362
3MA484Beran JanTJ Spartak Police8300:34:5654
4MA52Rücker PavelBonbon BKL Machov7600:35:0948
5MA689Hornych MiroslavTJ Spartak Police8000:35:4544
6MA728Hruška JanOlfin Car Vella Trutnov8900:35:5440
7MB872Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:36:0838
8MA1087Pohl JanTJ Spartak Police7600:36:2336
9MC1132Vaněk PetrAC Praha6100:36:2734
10MB1375Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:36:5832
11MC1461Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:0630
12MA1534Šolc VítězslavBKL Machov9100:37:1128
13MA163Rücker JakubBonbon Lhota8800:37:1326
14MB1776Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:37:2324
15MA1856Macháček LukášHOVRCH7900:37:4022
16MA1936Krunčík PavelSki Skuhrov8500:37:5320
17MA2083Šrůtek DavidBKL Machov8000:38:0118
18MA2146Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:38:0916
19MB2430Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:39:2114
20MB2552Scheuer JanActivity Lanškroun6600:39:3112
21MA2635Šplíchal JanSokol Valteřice8300:39:4310
22MA2831Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:39:568
23MB2950Havel LukášDSA Trutnov7400:40:036
24MB3013Krtička MichalRoto Motor Hronov7300:40:154
25MC3188Tichý PavelAC Náchod6300:40:202

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód