Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Hejšovinu

29.9.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hejšovinu
  • datum konání: 29.9.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Lhoťáci a OÚ Machov

Sociální sítě

Místo konání

Machov - náměstí
11:00 hodin

Přihlášky

na náměstí v Machově v Obecním domě do 10:45 hodin

Startovné

60 Kč

Popis tratě

Délka: 8 km
Převýšení: 480 m

Ceny pro vítěze

první tři v každé kategorii + tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Oldřich Rücker
Lhota 45
549 31 Machov
tel. 737 537 832

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

ruckeroldrich@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.9.2018Běh na Hejšovinu80
24.9.2017Běh na Hejšovinu62
25.9.2016Běh na Hejšovinu78
27.9.2015Běh na Hejšovinu87
28.9.2014Běh na Hejšovinu91
30.9.2012Běh na Hejšovinu107
28.9.2011Běh na Hejšovinu, MČR veteránů v běhu do vrchu161
26.9.2010Běh na Hejšovinu98
27.9.2009Běh na Hejšovinu106
28.9.2008Běh na Hejšovinu72
25.9.2005Lhota u Machova - Běh na Hejšovinu60
30.9.2001Běh na Hejšovinu62
24.9.2000Běh na Hejšovinu56

Statistika závodu Běh na Hejšovinu

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 1120

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šrůtek David8013
Beran Jan8312
Tichý Pavel6311
Šrutek Stanislav5811
Javůrek Jiří4811
Hájková Renata7510
Vacarda Vladimír5910
Pohl Jan7610
Němec Miloš5910
Pechek František5310
Ulich Petr6810
Vraštilová Miloslava5610
Jirka Jan8310
Doucha Jiří719
Krejsa Václav529
Mazač Jaroslav689
Hejnyš Miroslav609
Metelková Táňa729
Scholz Vladimír798
Nečas Josef588
Štolfa Martin748
Paulů Blanka548
Cipl František517
Rücker Jakub887
Kollertová Eva837
Jirásková Eva647
Friede Jan777
Keprtová Miloslava487
Trnovský Miloslav657
Petr Jiří747
Metelka Josef447
Sejkorová Lenka637
Stránský Aleš607
Žák Jiří717
Klampflová Eva647
Sadílek Jan676
Plný David936
Tučný Jan476
Marek František416
Jelínek Karel516
Klampflová Hana936
Polej Jiří716
Zelený Luděk616
Šesták Karel716
Valenta Michal626
Beranová Anna916
Šolc Vítězslav576
Rücker Oldřich556
Šmída Oldřich486
Hruška Milan595

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4086Štolfa ŠtěpánSpartak Police nad Metují9800:41:2370
Muži A (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Blaha TomášAK Kroměříž7600:32:2670
2MA385Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:34:2662
3MA481Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8000:34:3554
4MA511Flegl VlastimilVrchlabí8600:34:5048
5MA763Hruška JanTrutnov8900:35:1744
6MA867Kincl MarekSport Hotárek Náchod7400:35:2140
7MA1050Kocián PavelKrkonoše Vrchlabí9000:36:2838
8MA1175Erbs DušanAC Pardubice7900:36:4236
9MA1292Bezděk PavelREDPOINT HOBC8600:36:4534
10MA1483Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:36:5532
11MA1536Houska JindřichHO Koudel7600:37:2130
12MA1677Beran JanSpartak Police nad Metují8300:37:3928
13MA1780Šrůtek DavidBKL Machov8000:38:1026
14MA1871Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:38:3224
15MA2151Macháček LukášHOVRCH7900:38:5522
16MA2227Nechvíl PetrAC Choceň9100:39:1720
17MA2460Šilpert PavelSDH Lhota8300:39:1918
18MA2557Šolc VítězslavBKL Machov9100:39:2016
19MA2674Jeřábek LukášVella Cyklink8400:39:3614
20MA3178Pohl VáclavHKO Police8000:40:0412
21MA3284Šplíchal JanTJ Starkoč8300:40:2310
22MA3687Kubeček ŠtěpánBišík7600:40:588
23MA4276Boháč LadislavVelké Poříčí9200:41:296
24MA443Rücker JakubBonbon Lhota8800:41:344
25MA5168Divíšek DavidINS Ateliér Náchod7700:42:282
26MA5293Vacek MiroslavSpartak Police7700:42:292
27MA5347Vašíček RomanSK Radvanice7400:42:482
28MA5464Jirka JanAC Náchod8300:42:492
29MA607Chadim VáclavBonbon Lhota8000:44:372
30MA6240Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:44:422
31MA6469Kejzlar JanPRO RADOST7900:45:092
32MA6842Beneš PetrHOCK - Horolezecký oddíl8300:46:412
33MA7258Hornych VáclavSport Chalange7800:47:572
34MA7494Vajsar JiříSpartak Police7700:48:032
35MA8212Frýdl OndřejHradec Králové9200:50:552
Muži B (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB218Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:1270
2MB1361Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:36:5262
3MB3473Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:4254
4MB3591Polej JiříHronov7100:40:5748
5MB4126Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:41:2844
6MB4621Mazač JaroslavBONBON Police nad Metují6800:41:5540
7MB4746Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:42:0538
8MB4825Belobrad IvanŽamberk6600:42:2636
9MB5837Kučera PavelOK Dobříš7100:43:5134
10MB6588Sadílek JanTělocvična Machov6700:45:2532
11MB848Frýdl MiroslavHradec Králové6400:51:4030
12MB9323Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:00:5928
Muži C (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC95Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:3670
2MC1979Tichý PavelAC Náchod6300:38:3862
3MC2741Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:39:3954
4MC2848Klimeš JiříAC Náchod6100:39:4948
5MC2989Nývlt JiříOlfin Car Trutnov5900:40:0144
6MC3314Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:2640
7MC3765Zelený LuděkDomažďár6100:40:5938
8MC3913Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:1436
9MC559Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:42:5434
10MC6172Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:44:3832
11MC632Doležal JaromírSABZO Praha5700:45:0030
12MC7130Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:47:3628
13MC7945Sedlák JiříPřelouč5800:49:2726
14MC891Němec MilošBonbon Praha5900:54:5624
Muži D (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3810Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:41:1170
2MD4853Jirásek MiroslavPavlišov4700:42:2662
3MD5617Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:43:1154
4MD6662Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:46:0148
5MD7070Kubeček VladimírSpartak Police4800:47:1244
6MD804Cipl FrantišekBonbon Praha5100:49:3240
7MD946Krejsa VáclavBonbon Praha5201:22:5438
Muži E (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7832Marek FrantišekSK Hronov4100:48:4470
2ME8716Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:53:0362
3ME9254Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:57:3354
Juniorky (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2028Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:38:3970
2ZJ5059Fridrichová Lenkaneregistrována9400:42:2762
Ženy A (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3033Hanušová LenkaTT Janovičky7900:40:0270
2ZA5955Chrástilová MartinaSK Nové Město na Moravě8500:44:3262
3ZA7390Nývltová MarcelaVSK Medik8500:48:0254
4ZA7739Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:48:2248
5ZA8282Hornychová MarieSpartak Police nad Metují8000:50:5544
Ženy B (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB656Metelková TáňaSokol Hradec Králové7200:35:1670
2ZB2366Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:39:1862
3ZB4324Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:3354
4ZB4522Rychnovská DagmarAC Nové Město nad Metují7500:41:3648
5ZB5734Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:43:1244
6ZB6719Tylšová DanielaHISPORT Team7800:46:1240
7ZB6949Pončová EvaJaroměř7400:47:1038
Ženy C (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC7652Šefcová EvaSpartak Police nad Metují6400:48:1970
2ZC8138Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:50:0962
3ZC8520Hauschková DagmarSpartak Police n.M.6500:52:0454
4ZC9131Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:56:4148
Ženy D (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7529Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:48:0470
2ZD8635Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:52:2862
3ZD8815Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:54:1854
4ZD9043Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:56:1648
Trať 8 km, 480 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Blaha TomášAK Kroměříž7600:32:2670
1MB218Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:1270
2MA385Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:34:2662
3MA481Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8000:34:3554
4MA511Flegl VlastimilVrchlabí8600:34:5048
1ZB656Metelková TáňaSokol Hradec Králové7200:35:1670
5MA763Hruška JanTrutnov8900:35:1744
6MA867Kincl MarekSport Hotárek Náchod7400:35:2140
1MC95Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:3670
7MA1050Kocián PavelKrkonoše Vrchlabí9000:36:2838
8MA1175Erbs DušanAC Pardubice7900:36:4236
9MA1292Bezděk PavelREDPOINT HOBC8600:36:4534
2MB1361Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:36:5262
10MA1483Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:36:5532
11MA1536Houska JindřichHO Koudel7600:37:2130
12MA1677Beran JanSpartak Police nad Metují8300:37:3928
13MA1780Šrůtek DavidBKL Machov8000:38:1026
14MA1871Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:38:3224
2MC1979Tichý PavelAC Náchod6300:38:3862
1ZJ2028Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:38:3970
15MA2151Macháček LukášHOVRCH7900:38:5522
16MA2227Nechvíl PetrAC Choceň9100:39:1720
2ZB2366Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:39:1862
17MA2460Šilpert PavelSDH Lhota8300:39:1918
18MA2557Šolc VítězslavBKL Machov9100:39:2016
19MA2674Jeřábek LukášVella Cyklink8400:39:3614
3MC2741Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:39:3954
4MC2848Klimeš JiříAC Náchod6100:39:4948
5MC2989Nývlt JiříOlfin Car Trutnov5900:40:0144
1ZA3033Hanušová LenkaTT Janovičky7900:40:0270
20MA3178Pohl VáclavHKO Police8000:40:0412
21MA3284Šplíchal JanTJ Starkoč8300:40:2310
6MC3314Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:2640
3MB3473Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:4254
4MB3591Polej JiříHronov7100:40:5748
22MA3687Kubeček ŠtěpánBišík7600:40:588
7MC3765Zelený LuděkDomažďár6100:40:5938
1MD3810Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:41:1170
8MC3913Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:1436
1MJ4086Štolfa ŠtěpánSpartak Police nad Metují9800:41:2370
5MB4126Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:41:2844
23MA4276Boháč LadislavVelké Poříčí9200:41:296
3ZB4324Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:3354
24MA443Rücker JakubBonbon Lhota8800:41:344
4ZB4522Rychnovská DagmarAC Nové Město nad Metují7500:41:3648
6MB4621Mazač JaroslavBONBON Police nad Metují6800:41:5540
7MB4746Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:42:0538
2MD4853Jirásek MiroslavPavlišov4700:42:2662
8MB4825Belobrad IvanŽamberk6600:42:2636
2ZJ5059Fridrichová Lenkaneregistrována9400:42:2762
25MA5168Divíšek DavidINS Ateliér Náchod7700:42:282
26MA5293Vacek MiroslavSpartak Police7700:42:292
27MA5347Vašíček RomanSK Radvanice7400:42:482
28MA5464Jirka JanAC Náchod8300:42:492
9MC559Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:42:5434
3MD5617Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:43:1154
5ZB5734Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:43:1244
9MB5837Kučera PavelOK Dobříš7100:43:5134
2ZA5955Chrástilová MartinaSK Nové Město na Moravě8500:44:3262
29MA607Chadim VáclavBonbon Lhota8000:44:372
10MC6172Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:44:3832
30MA6240Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:44:422
11MC632Doležal JaromírSABZO Praha5700:45:0030
31MA6469Kejzlar JanPRO RADOST7900:45:092
10MB6588Sadílek JanTělocvična Machov6700:45:2532
4MD6662Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:46:0148
6ZB6719Tylšová DanielaHISPORT Team7800:46:1240
32MA6842Beneš PetrHOCK - Horolezecký oddíl8300:46:412
7ZB6949Pončová EvaJaroměř7400:47:1038
5MD7070Kubeček VladimírSpartak Police4800:47:1244
12MC7130Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:47:3628
33MA7258Hornych VáclavSport Chalange7800:47:572
3ZA7390Nývltová MarcelaVSK Medik8500:48:0254
34MA7494Vajsar JiříSpartak Police7700:48:032
1ZD7529Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:48:0470
1ZC7652Šefcová EvaSpartak Police nad Metují6400:48:1970
4ZA7739Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:48:2248
1ME7832Marek FrantišekSK Hronov4100:48:4470
13MC7945Sedlák JiříPřelouč5800:49:2726
6MD804Cipl FrantišekBonbon Praha5100:49:3240
2ZC8138Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:50:0962
35MA8212Frýdl OndřejHradec Králové9200:50:552
5ZA8282Hornychová MarieSpartak Police nad Metují8000:50:5544
11MB848Frýdl MiroslavHradec Králové6400:51:4030
3ZC8520Hauschková DagmarSpartak Police n.M.6500:52:0454
2ZD8635Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:52:2862
2ME8716Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:53:0362
3ZD8815Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:54:1854
14MC891Němec MilošBonbon Praha5900:54:5624
4ZD9043Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:56:1648
4ZC9131Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:56:4148
3ME9254Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:57:3354
12MB9323Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:00:5928
7MD946Krejsa VáclavBonbon Praha5201:22:5438
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Blaha TomášAK Kroměříž7600:32:2670
2MB218Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:1262
3MA385Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:34:2654
4MA481Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8000:34:3548
5MA511Flegl VlastimilVrchlabí8600:34:5044
6MA763Hruška JanTrutnov8900:35:1740
7MA867Kincl MarekSport Hotárek Náchod7400:35:2138
8MC95Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:3636
9MA1050Kocián PavelKrkonoše Vrchlabí9000:36:2834
10MA1175Erbs DušanAC Pardubice7900:36:4232
11MA1292Bezděk PavelREDPOINT HOBC8600:36:4530
12MB1361Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:36:5228
13MA1483Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:36:5526
14MA1536Houska JindřichHO Koudel7600:37:2124
15MA1677Beran JanSpartak Police nad Metují8300:37:3922
16MA1780Šrůtek DavidBKL Machov8000:38:1020
17MA1871Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:38:3218
18MC1979Tichý PavelAC Náchod6300:38:3816
19MA2151Macháček LukášHOVRCH7900:38:5514
20MA2227Nechvíl PetrAC Choceň9100:39:1712
21MA2460Šilpert PavelSDH Lhota8300:39:1910
22MA2557Šolc VítězslavBKL Machov9100:39:208
23MA2674Jeřábek LukášVella Cyklink8400:39:366
24MC2741Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:39:394
25MC2848Klimeš JiříAC Náchod6100:39:492

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód