Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Choceňskými sady

16.5.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Choceňskými sady
  • datum konání: 16.5.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Chocen, park u zámku
první start - 9:00 hodin
hlavní závod - 10:00 hodin

Přihlášky

8:00-8:45 hodin - rámcové závody
8:00-9:30 hodin - hlavní závod na 15 km

Startovné

50 Kč (pouze 15 km)

Popis tratě

délka: 15 km a méně
smíšený povrch (asfalt, lesní cesty a pešiny), profil tratě členitý

Ceny pro vítěze

finanční v hodnotě 15.000 Kč
věcné v hodnotě 5.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lyžařský oddíl Choceň, o.s.
Revoluční 1421
565 01 Choceň
tel. 733 609 251

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

jirkahejzlar@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.5.2018Běh Choceňskými sady254
14.5.2017Běh Choceňskými sady228
15.5.2016Běh Choceňskými sady241
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
11.5.2014Běh Choceňskými sady235
12.5.2013Běh Choceňskými sady204
13.5.2012Běh Choceňskými sady208
15.5.2011Běh Choceňskými sady151
10.5.2009Běh Choceňskými sady234
11.5.2008Běh Choceňskými sady224
13.5.2007Běh Choceňskými sady193
14.5.2006Běh Choceňskými sady163
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
16.5.2004Běh choceňskými sady, 27. ročník66
11.5.2003Běh choceňskými sady, 26. ročník153
12.5.2002Běh choceňskými sady83
13.5.200114. ročník, Běh choceňskými sady164
14.5.2000Běh choceňskými sady, XXII. ročník128
15.5.1999Běh choceňskými sady, 22.ročník131

Statistika závodu Běh Choceňskými sady

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 3471

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Myšák Milan6616
Vorel Milan4014
Razým Jan5714
Nechvíl Petr9114
Kopecký Libor5613
Ožana Václav6413
Šlajs Tomáš6013
Hanuš Petr6413
Hejzlar Martin0213
Novotný Luděk6212
Siegel Josef5812
Hübl Radek8812
Borovec Alexandr7612
Metelková Táňa7211
Bajer Milan5511
Vacek Martin6911
Hejzlar David0611
Sadílek Ota4611
Smoláková Alexandra9811
Bielčik Jindřich4011
Šedová Tereza0311
Šváb František5710
Keprtová Miloslava4810
Sedlák Jiří5810
Čechal Jaroslav6110
Chlubna Jan849
Šafář Jaroslav519
Libra Jiří379
Dostálek Petr679
Zajíc Jan539
Svoboda Mojmír669
Červ Miloslav509
Kubišta Oto539
Javůrek Jiří489
Kubr Václav559
Bříza Vladimír519
Marhold Petr789
Řemínek Matěj869
Gregora Jan008
Matyášová Jana658
Boháč Pankrác068
Filip Luboš598
Bogdał Paweł768
Smolák Petr948
Martincová Kristýna938
Paulů Blanka548
Mařík Jiří728
Serbousková Sára048
Šlajs Tomáš838
Smoláková Valérie938

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky do 6 let (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1346Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:35-
2Ž13611Chlupová LucieTJ Svitavy0400:00:35-
3Ž1373Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:37-
4Ž13910Mihulková JolanaAC Choceň0400:00:38-
5Ž1407Velecká IvanaTJ - Svitavy0500:00:40-
6Ž1425Konývková KristýnaRychnov nad Kněžnou0600:00:41-
7Ž1444Vymlátilová KarolínaNová Bystřice0400:00:43-
8Ž1452Matoušková SáraLO Choceň0500:00:48-
9Ž1478Košťálková ŽofieLO Choceň0400:00:49-
10Ž1529Kaplanová KarolínaSruby0700:01:09-
11Ž1561Matoušková EsterLO Choceň0700:02:33-
Chlapci do 6 let (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M13025Velecký VojtěchTJ - Svitavy0400:00:33-
2M13531Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:00:35-
3M13826Procházka TomášSokol Hnátnice0400:00:38-
4M14123Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:41-
5M14328Marhold StanislavChoceň0400:00:42-
6M14624Martinek HynekChoceň0500:00:48-
7M14830Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:00:53-
8M14919Havlík ŠimonRagby Říčany0400:00:54-
9M15021Hejzlar DavidLO Choceň0600:00:56-
10M15127Brychta JakubChoceň0800:01:04-
11M15320Vilímek JanAC Choceň0500:02:05-
12M15429Marhold JanChoceň0800:02:11-
13M15522Metelka TomášHradec Králové0800:02:20-
Dívky 7-9 let (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2152Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:00:25105,97
2Ž2250Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:00:26100,52
3Ž2647Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:2793,51
4Ž21046Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:2790,39
5Ž21243Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:2888,05
6Ž21540Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:00:2883,38
7Ž21641Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:00:2981,04
8Ž21744Schusterová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:2978,70
9Ž21945Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:2977,14
10Ž22142Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:00:3072,47
11Ž22251Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:3070,91
12Ž22373Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:00:3069,35
13Ž22649Kašparová KamilaAtletika Rtyně0200:00:3161,56
14Ž22948Šedová TerezaSruby0300:00:3252,21
15Ž23172Svobodová EliškaPardubice0300:00:3347,53
Chlapci 7-9 let (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2357Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:00:26102,31
2M2453Kavín MichaelSebranice0100:00:2799,23
3M2559Brandejs JanAtletika Jablonné nad Orlicí0100:00:2798,46
4M2665Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:00:2796,15
5M2858Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:2794,62
6M2969Glaser TomášSKI Klub Česká Třebová0100:00:2793,85
7M21067Kubíček TomášHC Choceň0100:00:2793,08
8M21271Navrátil JonášTJ Svitavy0100:00:2890,77
9M21466Procházka AdamAtletika Žamberk0100:00:2886,92
10M21768Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:00:2981,54
11M22070Němec JanAtletika Jaroměř0200:00:3076,15
12M22461Kryvlyak JuraTJ Jiskra Králíky0200:00:3070,00
13M22556Hejzlar MartinLO Choceň0200:00:3166,15
14M22760Költö MatějXCT.cz Horní Heřmanice0300:00:3163,85
15M22863Novák MatějVysoké Mýto0300:00:3256,15
16M23262Hubálek MilanAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:3346,92
17M23364Vondra JanČeská Třebová0200:00:3438,46
Žákyně nejmladší 10-11 let (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3178Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:08105,16
2Ž3285Rudolfská DominikaAtletika Jaroměř9900:01:1198,57
3Ž3387Hanzlová EliškaTJ Svitavy9900:01:1196,27
4Ž34180Koukalová NatálieTJ - Svitavy9900:01:1684,51
5Ž3586Suchánková NikolSokol atletika Jaroměř9900:01:1683,36
6Ž3683Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:1878,48
7Ž3784Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:01:1975,04
8Ž3877Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:2073,03
9Ž3979Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:2071,59
10Ž31076Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:2169,30
11Ž31180Mrklovská DanaTJ Spartak OEZ Letohrad0000:01:2168,15
12Ž312179Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:2264,99
13Ž31381Prausová NicoleTJ Jiskra Králíky9900:01:2848,92
Žáci nejmladší 10-11 let (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32141Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:02:27111,41
2M33102Sviták PavelAtletika Žamberk9900:02:3798,03
3M35140Kučera MartinTJ - Svitavy9900:02:4390,57
4M36103Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:4588,89
4M36105Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:02:4588,89
4M36108Gregar DominikAC Choceň9900:02:4588,89
7M39112Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:02:4785,42
8M310111Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:02:4883,88
9M311100Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:02:5181,05
10M313101Procházka MichalOrlov9900:02:5278,73
11M314107Gregora JanAtletika Albrechtice0000:02:5476,93
12M315110Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:02:5476,42
13M316104Stříhavka JindřichAC Choceň0000:02:5674,36
14M317106Grundman VáclavKOB Choceň9900:02:5872,04
15M31899Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:03:0660,98
16M320109Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:03:1351,72
Žákyně mladší 12-13 let (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM189Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:02:25116,84
2ŽM492Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:3999,75
3ŽM1254Svobodová EditaPardubice9800:02:5283,42
4ŽM1990Kubíčková AnetaChoceň9700:03:0764,18
5ŽM2191Lolková AdélaSKI Klub Česká Třebová9800:03:2047,22
6ŽM2288Řepková MarikaTJ Jiskra Králíky9800:03:2738,10
Žáci mladší 12-13 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM2126Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:03:23102,89
2MM3122Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:24101,72
3MM4124Gregar JanChoceň9700:03:3095,38
4MM6125Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:03:3194,99
5MM8121Vilímek VáclavAC Choceň9800:03:4580,75
6MM10123Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:5373,54
Žákyně starší 14-15 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS7115Průšová RadkaTJ Svitavy9600:03:36110,14
2ŽS9114Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:03:5098,53
3ŽS11113Krátká HanaLanškroun9500:03:5891,32
Žáci starší 14-15 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1131Pavel JanLoko Trutnov9500:03:16106,95
2MS4132Schejbal JaroslavAtletika Jaroměř9500:03:3093,05
Dorostenky 16-17 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1143Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:07:55117,84
2ŽD2144Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:2882,16
Dorostenci 16-17 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2152Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9400:10:33105,52
2MD3151Hřivna JanTJ Sokol Jaroměř9300:11:0894,48
Ženy 3 km (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZX4158Stříhavková PetraAC Choceň7900:13:45-
Muži 3 km (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MX1166Nechvíl PetrAC Choceň9100:10:19-
Muži A 1976 a mladší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA190Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:50:03-
2MA232Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:50:21-
3MA44Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:52:21-
4MA556Havelka JanMaratonstav Úpice7900:52:57-
5MA1130Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:54:58-
6MA1588Borovec AlexandrChoceň7600:56:35-
7MA1726Krejsa TomášRENOVAK Rensport Kostelec nad Orlicí7700:56:42-
8MA1845Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:56:51-
9MA2347Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:58:12-
10MA261Procházka MichalOrlov7700:58:47-
11MA3158Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:59:55-
12MA3462Řemínek MatějISRT8601:00:51-
13MA3628Novák PavelKRB Chrudim8101:01:47-
14MA5361Marhold PetrChoceň7801:04:52-
15MA5634Hartman KarelSKONT Pardubice7701:06:00-
16MA5722Koutný LuděkTJ Albrechtice8801:06:24-
17MA7266Marhold LubošChoceň7701:11:01-
18MA7494Sláma MichalChoceň7701:11:48-
19MA7984Šlajs TomášKOB Choceň8301:13:39-
Muži B 1975-1966 (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB37Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:51:36-
2MB650Musil JiříMK Hlinsko7200:53:01-
3MB846Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:54:23-
4MB978Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:54:55-
5MB1063Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:54:55-
6MB1933Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:56:52-
7MB2016Bielčik PetrMT Novák7100:56:56-
8MB2144Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:57:06-
9MB226Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:57:27-
10MB2553Fajfr FrantišekSKONT Pardubice7200:58:44-
11MB288Hanuš MartinChoceň7000:58:57-
12MB2917Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:59:00-
13MB3055Mařík JiříMP Žamberk7200:59:12-
14MB3510Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:01:42-
15MB3793Pinkas MartinDobříkov6701:01:52-
16MB4557Kolář RichardČestice Podchlum7101:03:14-
17MB4949Zachař JiříSruby7201:04:04-
18MB5886Gregora ZdenekLanškroun7301:06:30-
19MB6381Myšák MilanSokol Jehnědí6601:08:20-
20MB655Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:08:31-
21MB6935Chaloupka StanislavKOB Choceň6701:09:30-
22MB7337Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:11:26-
23MB7839Jelen JindřichSolnice7401:13:17-
24MB8782Pospíšil MilanSokol Jehnědí7001:16:54-
25MB9560Malý JiříČestice Podchlum7201:50:53-
Muži C 1965-1956 (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC789Siegel JosefAC Choceň5800:54:18-
2MC1243Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:55:09-
3MC1431Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:56:16-
4MC2418Filip LubošAC Choceň5900:58:35-
5MC279Buriánek RomanČeská Třebová6500:58:47-
6MC4111Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:02:13-
7MC4354Novotný LuděkSK Žamberk6201:02:49-
8MC4880Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:03:47-
9MC5183Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6501:04:35-
10MC5487Šlajs TomášAC Choceň6001:05:09-
11MC5597Hrdina VilémPraha 85601:05:27-
12MC6036Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6301:07:13-
13MC7040Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6501:09:37-
14MC7752Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:12:50-
Muži D 1955-1946 (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3272Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:00:10-
2MD332Krsek MiroslavESAB Vamberk4901:00:49-
3MD3825Bříza VladimírKRB Chrudim5101:01:57-
4MD4427Brožek RadmilKRB Chrudim5401:02:54-
5MD4667Hájek FrantišekFGT Stolany4901:03:26-
6MD5095Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:04:34-
7MD5220Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5301:04:38-
8MD6238Skalický JiříŽamberk5001:07:49-
9MD6499Červ MiloslavAtletika Polička5001:08:23-
10MD6685Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:08:35-
11MD6770Krumer MiroslavOstrov4901:08:44-
12MD7674Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:12:43-
13MD8373Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:15:47-
14MD8975Krejčí MilanPardubice5301:20:39-
Muži E 1945 a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7177Leszkow PetrMK Hlinsko4401:10:19-
2ME8079Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:13:59-
3ME8169Janč VítězslavLIAZ Jablonec3501:15:24-
4ME8512Bielčik JindřichLichkov4001:16:02-
5ME8613Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:16:46-
6ME9023Vorel MilanSlatiňany4001:21:44-
7ME9168Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:25:34-
8ME9329Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:42:00-
Ženy F 1976 a mladší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1671Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:56:41-
2ZA4048Kozáková DenisaHvězda Pardubice7901:02:11-
3ZA4721Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:03:35-
4ZA5941Čejková VěraKRB Chrudim8101:07:02-
5ZA8292Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8401:15:40-
6ZA9276Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:26:49-
Ženy G 1975 a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB133Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:56:00-
2ZB3915Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:02:04-
3ZB4214Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7301:02:21-
4ZB6198Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:07:21-
5ZB6851Mikulecká MarcelaSloupnice7301:08:52-
6ZB7565Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:12:14-
7ZB8496Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:15:56-
8ZB8842Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6901:20:16-
9ZB9419Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:42:33-
Trať 0,15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2152Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:00:25105,97
2Ž2250Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:00:26100,52
1M2357Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:00:26102,31
2M2453Kavín MichaelSebranice0100:00:2799,23
3M2559Brandejs JanAtletika Jablonné nad Orlicí0100:00:2798,46
4M2665Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:00:2796,15
3Ž2647Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:2793,51
5M2858Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:2794,62
6M2969Glaser TomášSKI Klub Česká Třebová0100:00:2793,85
4Ž21046Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:2790,39
7M21067Kubíček TomášHC Choceň0100:00:2793,08
8M21271Navrátil JonášTJ Svitavy0100:00:2890,77
5Ž21243Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:2888,05
9M21466Procházka AdamAtletika Žamberk0100:00:2886,92
6Ž21540Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:00:2883,38
7Ž21641Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:00:2981,04
10M21768Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:00:2981,54
8Ž21744Schusterová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:2978,70
9Ž21945Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:2977,14
11M22070Němec JanAtletika Jaroměř0200:00:3076,15
10Ž22142Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:00:3072,47
11Ž22251Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:3070,91
12Ž22373Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:00:3069,35
12M22461Kryvlyak JuraTJ Jiskra Králíky0200:00:3070,00
13M22556Hejzlar MartinLO Choceň0200:00:3166,15
13Ž22649Kašparová KamilaAtletika Rtyně0200:00:3161,56
14M22760Költö MatějXCT.cz Horní Heřmanice0300:00:3163,85
15M22863Novák MatějVysoké Mýto0300:00:3256,15
14Ž22948Šedová TerezaSruby0300:00:3252,21
1M13025Velecký VojtěchTJ - Svitavy0400:00:33-
15Ž23172Svobodová EliškaPardubice0300:00:3347,53
16M23262Hubálek MilanAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:3346,92
17M23364Vondra JanČeská Třebová0200:00:3438,46
1Ž1346Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:35-
2M13531Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:00:35-
2Ž13611Chlupová LucieTJ Svitavy0400:00:35-
3Ž1373Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:37-
3M13826Procházka TomášSokol Hnátnice0400:00:38-
4Ž13910Mihulková JolanaAC Choceň0400:00:38-
5Ž1407Velecká IvanaTJ - Svitavy0500:00:40-
4M14123Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:41-
6Ž1425Konývková KristýnaRychnov nad Kněžnou0600:00:41-
5M14328Marhold StanislavChoceň0400:00:42-
7Ž1444Vymlátilová KarolínaNová Bystřice0400:00:43-
8Ž1452Matoušková SáraLO Choceň0500:00:48-
6M14624Martinek HynekChoceň0500:00:48-
9Ž1478Košťálková ŽofieLO Choceň0400:00:49-
7M14830Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:00:53-
8M14919Havlík ŠimonRagby Říčany0400:00:54-
9M15021Hejzlar DavidLO Choceň0600:00:56-
10M15127Brychta JakubChoceň0800:01:04-
10Ž1529Kaplanová KarolínaSruby0700:01:09-
11M15320Vilímek JanAC Choceň0500:02:05-
12M15429Marhold JanChoceň0800:02:11-
13M15522Metelka TomášHradec Králové0800:02:20-
11Ž1561Matoušková EsterLO Choceň0700:02:33-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3178Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:08105,16
2Ž3285Rudolfská DominikaAtletika Jaroměř9900:01:1198,57
3Ž3387Hanzlová EliškaTJ Svitavy9900:01:1196,27
4Ž34180Koukalová NatálieTJ - Svitavy9900:01:1684,51
5Ž3586Suchánková NikolSokol atletika Jaroměř9900:01:1683,36
6Ž3683Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:1878,48
7Ž3784Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:01:1975,04
8Ž3877Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:2073,03
9Ž3979Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:2071,59
10Ž31076Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:2169,30
11Ž31180Mrklovská DanaTJ Spartak OEZ Letohrad0000:01:2168,15
12Ž312179Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:2264,99
13Ž31381Prausová NicoleTJ Jiskra Králíky9900:01:2848,92
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM189Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:02:25116,84
1M32141Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:02:27111,41
2M33102Sviták PavelAtletika Žamberk9900:02:3798,03
2ŽM492Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:3999,75
3M35140Kučera MartinTJ - Svitavy9900:02:4390,57
4M36108Gregar DominikAC Choceň9900:02:4588,89
4M36105Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:02:4588,89
4M36103Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:4588,89
7M39112Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:02:4785,42
8M310111Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:02:4883,88
9M311100Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:02:5181,05
3ŽM1254Svobodová EditaPardubice9800:02:5283,42
10M313101Procházka MichalOrlov9900:02:5278,73
11M314107Gregora JanAtletika Albrechtice0000:02:5476,93
12M315110Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:02:5476,42
13M316104Stříhavka JindřichAC Choceň0000:02:5674,36
14M317106Grundman VáclavKOB Choceň9900:02:5872,04
15M31899Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:03:0660,98
4ŽM1990Kubíčková AnetaChoceň9700:03:0764,18
16M320109Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:03:1351,72
5ŽM2191Lolková AdélaSKI Klub Česká Třebová9800:03:2047,22
6ŽM2288Řepková MarikaTJ Jiskra Králíky9800:03:2738,10
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1131Pavel JanLoko Trutnov9500:03:16106,95
1MM2126Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:03:23102,89
2MM3122Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:24101,72
2MS4132Schejbal JaroslavAtletika Jaroměř9500:03:3093,05
3MM4124Gregar JanChoceň9700:03:3095,38
4MM6125Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:03:3194,99
1ŽS7115Průšová RadkaTJ Svitavy9600:03:36110,14
5MM8121Vilímek VáclavAC Choceň9800:03:4580,75
2ŽS9114Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:03:5098,53
6MM10123Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:5373,54
3ŽS11113Krátká HanaLanškroun9500:03:5891,32
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1143Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:07:55117,84
2ŽD2144Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:2882,16
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MX1166Nechvíl PetrAC Choceň9100:10:19-
1MD2152Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9400:10:33105,52
2MD3151Hřivna JanTJ Sokol Jaroměř9300:11:0894,48
1ZX4158Stříhavková PetraAC Choceň7900:13:45-
Trať 15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA190Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:50:03-
2MA232Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:50:21-
1MB37Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:51:36-
3MA44Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:52:21-
4MA556Havelka JanMaratonstav Úpice7900:52:57-
2MB650Musil JiříMK Hlinsko7200:53:01-
1MC789Siegel JosefAC Choceň5800:54:18-
3MB846Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:54:23-
4MB978Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:54:55-
5MB1063Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:54:55-
5MA1130Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:54:58-
2MC1243Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:55:09-
1ZB133Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:56:00-
3MC1431Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:56:16-
6MA1588Borovec AlexandrChoceň7600:56:35-
1ZA1671Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:56:41-
7MA1726Krejsa TomášRENOVAK Rensport Kostelec nad Orlicí7700:56:42-
8MA1845Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:56:51-
6MB1933Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:56:52-
7MB2016Bielčik PetrMT Novák7100:56:56-
8MB2144Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:57:06-
9MB226Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:57:27-
9MA2347Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:58:12-
4MC2418Filip LubošAC Choceň5900:58:35-
10MB2553Fajfr FrantišekSKONT Pardubice7200:58:44-
10MA261Procházka MichalOrlov7700:58:47-
5MC279Buriánek RomanČeská Třebová6500:58:47-
11MB288Hanuš MartinChoceň7000:58:57-
12MB2917Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:59:00-
13MB3055Mařík JiříMP Žamberk7200:59:12-
11MA3158Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:59:55-
1MD3272Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:00:10-
2MD332Krsek MiroslavESAB Vamberk4901:00:49-
12MA3462Řemínek MatějISRT8601:00:51-
14MB3510Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:01:42-
13MA3628Novák PavelKRB Chrudim8101:01:47-
15MB3793Pinkas MartinDobříkov6701:01:52-
3MD3825Bříza VladimírKRB Chrudim5101:01:57-
2ZB3915Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:02:04-
2ZA4048Kozáková DenisaHvězda Pardubice7901:02:11-
6MC4111Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:02:13-
3ZB4214Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7301:02:21-
7MC4354Novotný LuděkSK Žamberk6201:02:49-
4MD4427Brožek RadmilKRB Chrudim5401:02:54-
16MB4557Kolář RichardČestice Podchlum7101:03:14-
5MD4667Hájek FrantišekFGT Stolany4901:03:26-
3ZA4721Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:03:35-
8MC4880Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:03:47-
17MB4949Zachař JiříSruby7201:04:04-
6MD5095Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:04:34-
9MC5183Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6501:04:35-
7MD5220Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5301:04:38-
14MA5361Marhold PetrChoceň7801:04:52-
10MC5487Šlajs TomášAC Choceň6001:05:09-
11MC5597Hrdina VilémPraha 85601:05:27-
15MA5634Hartman KarelSKONT Pardubice7701:06:00-
16MA5722Koutný LuděkTJ Albrechtice8801:06:24-
18MB5886Gregora ZdenekLanškroun7301:06:30-
4ZA5941Čejková VěraKRB Chrudim8101:07:02-
12MC6036Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6301:07:13-
4ZB6198Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:07:21-
8MD6238Skalický JiříŽamberk5001:07:49-
19MB6381Myšák MilanSokol Jehnědí6601:08:20-
9MD6499Červ MiloslavAtletika Polička5001:08:23-
20MB655Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:08:31-
10MD6685Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:08:35-
11MD6770Krumer MiroslavOstrov4901:08:44-
5ZB6851Mikulecká MarcelaSloupnice7301:08:52-
21MB6935Chaloupka StanislavKOB Choceň6701:09:30-
13MC7040Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6501:09:37-
1ME7177Leszkow PetrMK Hlinsko4401:10:19-
17MA7266Marhold LubošChoceň7701:11:01-
22MB7337Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:11:26-
18MA7494Sláma MichalChoceň7701:11:48-
6ZB7565Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:12:14-
12MD7674Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:12:43-
14MC7752Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:12:50-
23MB7839Jelen JindřichSolnice7401:13:17-
19MA7984Šlajs TomášKOB Choceň8301:13:39-
2ME8079Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:13:59-
3ME8169Janč VítězslavLIAZ Jablonec3501:15:24-
5ZA8292Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8401:15:40-
13MD8373Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:15:47-
7ZB8496Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:15:56-
4ME8512Bielčik JindřichLichkov4001:16:02-
5ME8613Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:16:46-
24MB8782Pospíšil MilanSokol Jehnědí7001:16:54-
8ZB8842Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6901:20:16-
14MD8975Krejčí MilanPardubice5301:20:39-
6ME9023Vorel MilanSlatiňany4001:21:44-
7ME9168Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:25:34-
6ZA9276Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:26:49-
8ME9329Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:42:00-
9ZB9419Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:42:33-
25MB9560Malý JiříČestice Podchlum7201:50:53-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 83%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 93%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 87%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

líbylo se mi to víc než v javorce
adelalolkova
na těchto stránkách mi chybí výsledky dětských kategorií
jakubikulka
V kategorii ženy G 1975 a starší je chybně uveden rok narození u Čejkové Věry, má být správně r.81,tedy měla by být zařazena v kategorii ženy F. Pořadatelé na místě uznali, že je to jejich chyba a při vyhlašování výsledků provedli v PC opravu. Proč se oprava neobjevila ve výsledkové listině Iscarexu?
matyasova
Vera Cejkova opravena, doplneny kategorie ramcovych zavodu.
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód