Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jílové u Děčína - Sněžník

15.10.1988, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jílové u Děčína - Sněžník
  • datum konání: 15.10.1988
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.4.2009Jílové u Děčína - Sněžník57
20.4.2008Jílové u Děčína - Sněžník59
22.4.2007Jílové u Děčína - Sněžník50
16.4.2006Jílové u Děčína - Sněžník53
17.4.2005Jílové u Děčína - Sněžník50
18.4.2004Jílové u Děčína - Sněžník49
20.4.2003Jílové u Děčína - Sněžník33
26.5.2002Jílové u Děčína - Děčínský Sněžník45
27.5.2001Jílové u Děčína - Sněžník22
21.5.2000Jílové u Děčína - Sněžník44
23.5.1999Jílové u Děčína - Sněžník42
25.5.1997Jílové u Děčína - Sněžník48
12.10.1996Jílové u Děčína - Sněžník13
8.10.1995Jílové u Děčína - Sněžník22
9.10.1994Jílové u Děčína - Sněžník42
10.10.1993Jílové u Děčína - Sněžník29
14.10.1989Jílové u Děčína - Sněžník26
18.10.1987Jílové u Děčína - Sněžník37

Statistika závodu Jílové u Děčína - Sněžník

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 721

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Málek Daniel3412
Gombita Josef5810
Novák Ladislav559
Javůrek Jiří489
Zoubek Zdeněk699
Krupka Milan568
Jirásková Eva647
Šimůnek Jan827
Žáček Stanislav567
Mannlová Jana807
Stránský Aleš607
Kebrle Milan757
Ernest Miroslav627
Bárta Miroslav737
Kindl Jiří446
Varchola Milan516
Horáček Michal756
Šimůnek Jan496
Kozlík Miroslav736
Mrva Pavel606
Přibylová Erika666
Dietrich Petr625
Šmída Oldřich485
Holcr Milan625
Lanta Jiří445
Myška Jiří734
Mocker Milan644
Vaněk Petr614
Vacek Martin694
Vagenknecht Roman754
Chleborád Tomáš724
Kacíř Zdeněk564
Trejbal Karel514
Vytlačilová Lenka844
Merta Jaroslav354
Král Jindřich734
Straka Josef394
Šmíd Petr694
Jirásková Hanka894
Tučný Jan474
Balcarová Petra814
Filingr Čeněk614
Les Josef474
Zoubek Jiří654
Stránská Adéla914
Jirásková Bára914
Sova Jaroslav604
Kašparec Petr624
Dušková Lenka804
Rys Jaromír643

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 5,000 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Holcr MilanLo Bílina6200:20:1330
2MA22Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:20:3529
3MA33Sokolowski J.POL 00:20:5128
4MA54Slaměný OldřichLoČL5200:21:0727
4MA55Mika Vl.LoTepl 00:21:0727
6MA76Gombita JosefCHZLit5800:21:1625
7MA87Varchola MilanÚstí nad Labem5100:21:1724
8MA98Dikoš P.LoDěčín 00:21:2123
9MA119Kumsta ZdeněkVAK Mladá Boleslav5200:21:3122
10MA1210Losman MiroslavDP Hradec Králové5100:21:5821
11MA1411Suchan M.Sepap Jílové 00:22:2620
12MA1612Vojtěch J.ČSAD Táb4700:22:4919
13MA1713Švec MilanVŠ Praha6300:23:0018
14MA1814Sova JaroslavUSK VŠEM Ústí nad Labem6000:23:0517
15MA1915Vlk J.LoDěčín 00:23:0716
16MA2016Marko ŠtefanBaník Most6100:23:1815
17MA2117Novák LadislavSKP Jílové5500:23:2414
18MA2418Kolařík JosefLiga 100 Most5200:23:5513
19MA2519Adámek RomanSlovan Ústí nad Labem5200:23:5612
20MA2820Nováček JindřichSlovan České Budějovice2800:24:4011
21MA2921Zeleňák D.SUTep 00:24:5310
22MA3022Metelka JosefÚL4400:25:209
23MA3123Stíbal I.LODěčín 00:25:258
24MA3324Krejsa VáclavBering Praha5200:26:107
25MA3425Balcar LubošVŠZ Praha5800:26:216
26MA3626Švec V.SjSTZÚL 00:26:245
27MA3727Kirschmer M.SEP Jílové 00:27:034
28MA3828Zábranský J.Sl Děčín 00:27:083
29MA4340Janíček J.LS Most4100:30:262
Muži B (trať 5,000 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB429Kindl JiříKable Děčín4400:21:0620
2MB1030Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:21:2419
3MB1331Ružička J.SDZ5400:22:2218
4MB1532Sládek KarelFK Armatury Ústí nad Labem4500:22:3917
5MB2233Lanta JiříSokol Havlovice4400:23:2516
6MB2334Petrů M.neregistrován 00:23:4615
7MB2635Šulc VladimírArmaturka Üstí nad Labem4000:24:0414
8MB2736Litochleb J.LoDěčín 00:24:2313
9MB3237Trpišovský J.LoDěčín 00:25:3712
10MB3538Ryšavý PetrSokol Havlovice4600:26:2211
11MB4139Pulda J.SEP Jílové 00:29:0410
Muži C (trať 5,000 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3941César MiličSokol Silůvky3400:27:1810
2MC4242Málek DanielSepap Jílové3400:29:119
Ženy A (trať 5,000 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4043Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6400:28:2410
2ZA4444Bártová E.SEP Jílové 00:34:559
Trať 5,000 km, 350,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Holcr MilanLo Bílina6200:20:1330
2MA22Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:20:3529
3MA33Sokolowski J.POL 00:20:5128
1MB429Kindl JiříKable Děčín4400:21:0620
4MA54Slaměný OldřichLoČL5200:21:0727
4MA55Mika Vl.LoTepl 00:21:0727
6MA76Gombita JosefCHZLit5800:21:1625
7MA87Varchola MilanÚstí nad Labem5100:21:1724
8MA98Dikoš P.LoDěčín 00:21:2123
2MB1030Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:21:2419
9MA119Kumsta ZdeněkVAK Mladá Boleslav5200:21:3122
10MA1210Losman MiroslavDP Hradec Králové5100:21:5821
3MB1331Ružička J.SDZ5400:22:2218
11MA1411Suchan M.Sepap Jílové 00:22:2620
4MB1532Sládek KarelFK Armatury Ústí nad Labem4500:22:3917
12MA1612Vojtěch J.ČSAD Táb4700:22:4919
13MA1713Švec MilanVŠ Praha6300:23:0018
14MA1814Sova JaroslavUSK VŠEM Ústí nad Labem6000:23:0517
15MA1915Vlk J.LoDěčín 00:23:0716
16MA2016Marko ŠtefanBaník Most6100:23:1815
17MA2117Novák LadislavSKP Jílové5500:23:2414
5MB2233Lanta JiříSokol Havlovice4400:23:2516
6MB2334Petrů M.neregistrován 00:23:4615
18MA2418Kolařík JosefLiga 100 Most5200:23:5513
19MA2519Adámek RomanSlovan Ústí nad Labem5200:23:5612
7MB2635Šulc VladimírArmaturka Üstí nad Labem4000:24:0414
8MB2736Litochleb J.LoDěčín 00:24:2313
20MA2820Nováček JindřichSlovan České Budějovice2800:24:4011
21MA2921Zeleňák D.SUTep 00:24:5310
22MA3022Metelka JosefÚL4400:25:209
23MA3123Stíbal I.LODěčín 00:25:258
9MB3237Trpišovský J.LoDěčín 00:25:3712
24MA3324Krejsa VáclavBering Praha5200:26:107
25MA3425Balcar LubošVŠZ Praha5800:26:216
10MB3538Ryšavý PetrSokol Havlovice4600:26:2211
26MA3626Švec V.SjSTZÚL 00:26:245
27MA3727Kirschmer M.SEP Jílové 00:27:034
28MA3828Zábranský J.Sl Děčín 00:27:083
1MC3941César MiličSokol Silůvky3400:27:1810
1ZA4043Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6400:28:2410
11MB4139Pulda J.SEP Jílové 00:29:0410
2MC4242Málek DanielSepap Jílové3400:29:119
29MA4340Janíček J.LS Most4100:30:262
2ZA4444Bártová E.SEP Jílové 00:34:559

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód