Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Jílové u Děčína - Sněžník

9.10.1994, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jílové u Děčína - Sněžník
  • datum konání: 9.10.1994
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.4.2009Jílové u Děčína - Sněžník57
20.4.2008Jílové u Děčína - Sněžník59
22.4.2007Jílové u Děčína - Sněžník50
16.4.2006Jílové u Děčína - Sněžník53
17.4.2005Jílové u Děčína - Sněžník50
18.4.2004Jílové u Děčína - Sněžník49
20.4.2003Jílové u Děčína - Sněžník33
27.5.2001Jílové u Děčína - Sněžník22
21.5.2000Jílové u Děčína - Sněžník44
23.5.1999Jílové u Děčína - Sněžník42
25.5.1997Jílové u Děčína - Sněžník48
12.10.1996Jílové u Děčína - Sněžník13
8.10.1995Jílové u Děčína - Sněžník22
10.10.1993Jílové u Děčína - Sněžník29
14.10.1989Jílové u Děčína - Sněžník26
15.10.1988Jílové u Děčína - Sněžník44
18.10.1987Jílové u Děčína - Sněžník37

Statistika závodu Jílové u Děčína - Sněžník

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 678

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Málek Daniel3411
Gombita Josef5810
Javůrek Jiří489
Novák Ladislav558
Zoubek Zdeněk698
Bárta Miroslav737
Krupka Milan567
Mannlová Jana807
Žáček Stanislav567
Ernest Miroslav627
Šimůnek Jan827
Horáček Michal756
Stránský Aleš606
Kindl Jiří446
Mrva Pavel606
Jirásková Eva646
Kebrle Milan756
Přibylová Erika666
Šimůnek Jan495
Kozlík Miroslav735
Varchola Milan515
Holcr Milan625
Lanta Jiří445
Šmída Oldřich485
Kašparec Petr624
Vytlačilová Lenka844
Vagenknecht Roman754
Mocker Milan644
Jirásková Bára914
Vaněk Petr614
Šmíd Petr694
Dušková Lenka804
Král Jindřich734
Merta Jaroslav354
Filingr Čeněk614
Sova Jaroslav604
Les Josef474
Zoubek Jiří654
Straka Josef394
Kacíř Zdeněk564
Dietrich Petr624
Vacek Martin694
Chleborád Tomáš724
Stránská Adéla914
Bulva Pavel3
Věchet Ondřej923
Myška Jiří733
Šimůnková Pavla773
Sládek Karel453
Suchan M.3

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ844Roubíček MartinAC Spartak Ústí nad Labem7500:21:5520
2MJ103Feigl TomášAC Spartak Ústí nad Labem7700:22:2819
3MJ164Vaněček MarekUniren Ústí nad Labem 00:23:3318
4MJ175Prousek PavelAC Spartak Ústí nad Labem7500:23:3817
5MJ266Varchola OndřejCuprum Povrly8100:24:3816
Muži A (trať 5 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Zoubek ZdeněkSKI Preciosa Jablonec6900:19:4330
2MA28Kaliba KarelAK Bílina 00:20:0229
3MA39Holcr MilanBK HOPE Moldava6200:20:1828
4MA410Rys JaromírBEZA Holešov6400:21:0827
5MA611Bárta MiroslavObalex Jílové7300:21:3626
6MA1112Procházka JosefDěčín7100:22:3825
7MA1213Horyna PavelAC Poldi Kladno 00:22:5824
8MA1314Žáček StanislavBK Děčín5600:23:1323
9MA1915Štěpán PetrLoko Děčín 00:23:5022
10MA2116Bulva PavelLoko Děčín 00:24:0621
11MA2217Kraus MilanSpartak Ústí nad Labem 00:24:2520
12MA2518Martan JiříSeverotuk Ústí nad Labem7300:24:3719
13MA2719Valtr VladimírYpelant Úštěk6700:24:3918
14MA2820Vlk JosefLoko Děčín 00:24:4017
15MA2921Kubec PavelSeverotuk Ústí nad Labem 00:24:4116
16MA3222Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:25:2615
17MA3423Novák LadislavObalex Jílové5500:25:5814
18MA3924Dostálek PetrŠME Lukavice6700:28:3413
Muži B (trať 5 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB725Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:21:4820
2MB926Varchola MilanCuprum Povrly5100:22:1819
3MB1427Růžička JosefCyklotur Ústí nad Labem 00:23:1718
4MB1728Les JosefTatran Třemošná4700:23:3817
5MB2329Lapáček KarelZdobnice4800:24:3216
6MB3030Náprstek JiříJilemnice4900:25:0015
7MB3331Zeman MiroslavT. D. Litoměřice 00:25:5414
8MB3532Tučný JanPardubice4700:26:2413
Muži C (trať 5 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC533Kindl JiříLoko Děčín4400:21:2310
2MC1534Zálešák FrantišekHavířov3700:23:239
3MC2035Koliha JosefSKP Ústí nad Labem 00:23:578
4MC2436Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:24:337
5MC3637Straka JosefŠumperk3900:27:126
6MC4038Lomský JiříSokol Chomutov3600:29:485
Ženy A (trať 5 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3139Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:25:0310
2ZA3740Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí7700:28:319
3ZA3841Sýkorová ZdeňkaUSK Praha 00:28:338
4ZA4242Přibylová ErikaObalex Jílové6600:37:327
Ženy B (trať 5 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4143Šourková HelenaMaratonstav Úpice5000:30:2010
Trať 5 km, 350 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Zoubek ZdeněkSKI Preciosa Jablonec6900:19:4330
2MA28Kaliba KarelAK Bílina 00:20:0229
3MA39Holcr MilanBK HOPE Moldava6200:20:1828
4MA410Rys JaromírBEZA Holešov6400:21:0827
1MC533Kindl JiříLoko Děčín4400:21:2310
5MA611Bárta MiroslavObalex Jílové7300:21:3626
1MB725Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:21:4820
1MJ844Roubíček MartinAC Spartak Ústí nad Labem7500:21:5520
2MB926Varchola MilanCuprum Povrly5100:22:1819
2MJ103Feigl TomášAC Spartak Ústí nad Labem7700:22:2819
6MA1112Procházka JosefDěčín7100:22:3825
7MA1213Horyna PavelAC Poldi Kladno 00:22:5824
8MA1314Žáček StanislavBK Děčín5600:23:1323
3MB1427Růžička JosefCyklotur Ústí nad Labem 00:23:1718
2MC1534Zálešák FrantišekHavířov3700:23:239
3MJ164Vaněček MarekUniren Ústí nad Labem 00:23:3318
4MJ175Prousek PavelAC Spartak Ústí nad Labem7500:23:3817
4MB1728Les JosefTatran Třemošná4700:23:3817
9MA1915Štěpán PetrLoko Děčín 00:23:5022
3MC2035Koliha JosefSKP Ústí nad Labem 00:23:578
10MA2116Bulva PavelLoko Děčín 00:24:0621
11MA2217Kraus MilanSpartak Ústí nad Labem 00:24:2520
5MB2329Lapáček KarelZdobnice4800:24:3216
4MC2436Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:24:337
12MA2518Martan JiříSeverotuk Ústí nad Labem7300:24:3719
5MJ266Varchola OndřejCuprum Povrly8100:24:3816
13MA2719Valtr VladimírYpelant Úštěk6700:24:3918
14MA2820Vlk JosefLoko Děčín 00:24:4017
15MA2921Kubec PavelSeverotuk Ústí nad Labem 00:24:4116
6MB3030Náprstek JiříJilemnice4900:25:0015
1ZA3139Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:25:0310
16MA3222Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:25:2615
7MB3331Zeman MiroslavT. D. Litoměřice 00:25:5414
17MA3423Novák LadislavObalex Jílové5500:25:5814
8MB3532Tučný JanPardubice4700:26:2413
5MC3637Straka JosefŠumperk3900:27:126
2ZA3740Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí7700:28:319
3ZA3841Sýkorová ZdeňkaUSK Praha 00:28:338
18MA3924Dostálek PetrŠME Lukavice6700:28:3413
6MC4038Lomský JiříSokol Chomutov3600:29:485
1ZB4143Šourková HelenaMaratonstav Úpice5000:30:2010
4ZA4242Přibylová ErikaObalex Jílové6600:37:327

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód