Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Rozálku

7.5.2009, čtvrtek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Rozálku
  • datum konání: 7.5.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: DDM ANIMO Žamberk

Sociální sítě

Místo konání

u muzea v Žamberku
intervalový start od 17 hodin

Přihlášky

od 16:00 do 17:15 v cíli v rozhledně na Rozálce

Startovné

dospělí 20 Kč
mládež 10 Kč

Popis tratě

běh do vrchu po nezpevněných parkových cestách
délka 900 m, převýšení 40 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

DDM ANIMO Žamberk
28. října 713
564 01 Žamberk
tel. 465 611 666, 603 876 667

Propozice pořadatele

Internetové stránky

http://www.animo.zamberk.cz

E-mailová adresa

valdova.animo@atlas.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.4.2020Běh na Rozálku -
26.4.2019Běh na Rozálku181
27.4.2018Běh na Rozálku197
28.4.2017Běh na Rozálku198
29.4.2016Běh na Rozálku204
24.4.2015Běh na Rozálku201
25.4.2014Běh na Rozálku194
26.4.2013Běh na Rozálku197
4.5.2012Běh na Rozálku231
6.5.2011Běh na Rozálku191
7.5.2010Běh na Rozálku186
2.5.2008Běh na Rozálku174
4.5.2007Běh na Rozálku198
5.5.2006Běh na Rozálku182
6.5.2005Běh na Rozálku137
7.5.2004Běh na Rozálku92
2.5.2003Běh na Rozálku, 5. ročník207
3.5.2002Běh na Rozálku201
4.5.20013. ročník - BĚH NA ROZÁLKU173

Statistika závodu Běh na Rozálku

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 3344

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalous Petr7718
Matyášová Jana6517
Tobiška Václav4416
Sadílek Ota4615
Nechvíl Petr9115
Bielčik Jindřich4015
Keprtová Miloslava4815
Novotný Luděk6214
Mannlová Jana8013
Šimůnek Jan4913
Maříková Simona9612
Šafář Jaroslav5112
Šimůnek Jan8212
Červ Miloslav5012
Svatoš Otakar3412
Novotná Dora9712
Šponar Josef4711
Koblížek Jindřich4811
Kebrle Milan7510
Mařík Jiří7210
Jirásková Eva6410
Kalousek Jan4110
Gregora Filip0210
Smolák Petr9410
Strnad Adam0010
Vařeka Jan9610
Sejkorová Lenka6310
Tomeš Jaroslav4810
Dostálek Petr679
Bubeníček Jiří519
Moravec Jiří969
Vondra Vojtěch989
Volf Břetislav529
Řemínek Matěj869
Sontáková Lenka919
Borek Petr709
Mikyska Tomáš009
Exler Ondřej909
Černá Kristýna938
Borková Agáta028
Šimůnková Pavla778
Stránská Adéla918
Kubelka Tomáš938
Moskvová Agáta058
Stránský Aleš608
Šponarová Lucie918
Živný Marek918
Gregora Jan008
Klaclová Šárka938
Večeře Tomáš908

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší 11 let a mladší (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž310625Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:04:1970,73
2Ž3111159Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:2168,24
3Ž311421Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:2465,84
4Ž311815Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:2664,24
5Ž312419Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:04:3259,09
6Ž31337Martincová TerezaSokol Žamberk9800:04:3853,23
7Ž313667Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:4051,81
8Ž3139123Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:04:4150,92
9Ž3146160Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:4646,40
10Ž3167145Moravcová VeronikaJiskra Králíky0100:05:2610,61
11Ž317983Frydrychová EliškaAC Choceň0100:06:000,00
12Ž31833Zechová Kristýnaneregistrována0000:06:350,00
Žáci nejmladší 11 let a mladší (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M34612Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:03:2963,87
2M36911Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:4842,71
3M37090Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:5040,34
4M379100Mikyska TomášSK Žamberk0000:03:5731,96
5M39370Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:04:1214,88
6M3107149Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:04:197,75
7M311536Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:04:241,53
8M31164Procházka Vojtěchneregistrován9900:04:251,19
9M3119152Hauf JanLukavice9900:04:270,00
10M3120172Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:04:270,00
11M312130Divíšek JanSokol Žamberk0000:04:290,00
12M312582Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:330,00
13M312968Gregora FilipLanškroun0200:04:370,00
14M313013Sviták PavelSokol Žamberk9900:04:370,00
15M3132124Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:04:380,00
16M313722Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:400,00
17M313891Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:410,00
18M3144153Vencl ViktorŽamberk9900:04:460,00
19M314764Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:04:460,00
20M3148171Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:04:470,00
21M3150148Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:04:480,00
22M3153146Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:04:540,00
23M3154143Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:04:550,00
24M3157144Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:04:550,00
25M315940Maňour KrištofTOSK Žamberk0200:05:000,00
26M316099Strnad AdamSpartak OEZ Letohrad0000:05:020,00
27M3165147Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:05:180,00
28M316828Biedla JakubAtletika Žamberk0100:05:280,00
29M3170306Sychra MatoušSokol Žamberk0100:05:300,00
30M31725Andrle Vlastaneregistrován9800:05:310,00
31M31736Kavka Matějneregistrován9900:05:310,00
32M3181313Suchodol MikulášSpartak OEZ Letohrad9800:06:050,00
33M318229Biedla VojtěchAtletika Žamberk9800:06:190,00
34M318427Pachel JakubSokol Žamberk0200:06:460,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM6193Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:43102,25
2ŽM6388Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:44101,89
3ŽM75132Fáberová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9600:03:5492,48
4ŽM92131Maříková SimonaSpartak OEZ Letohrad9600:04:0979,16
5ŽM103300Novotná DoraSpartak OEZ Letohrad9700:04:1871,35
Žáci mladší 12-13 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM68135Procházka JakubSpartak OEZ Letohrad9600:03:4842,94
2MM81150Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:04:0128,12
3MM85136Barnet MiroslavKB OEZ Letohrad9600:04:0424,50
4MM87167Neugebauer TomášSK Žamberk9600:04:0622,23
5MM91138Kavka TomášKB OEZ Letohrad9700:04:0918,73
6MM98133Chmelíček JordanSpartak OEZ Letohrad9700:04:1611,26
7MM105137Suchomel TomášSpartak OEZ Letohrad9700:04:188,43
8MM11357Vařeka JanŽamberk9600:04:232,66
9MM123154Vencl VojtěchŽamberk9600:04:320,00
10MM15146Vlček MichalŽamberk9600:04:500,00
11MM15632Dušek Adamneregistrován9600:04:550,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS94140Vodehnalová MartinaSpartak OEZ Letohrad9500:04:1375,52
2ŽS9534Tesařová HedvikaAC Choceň9400:04:1375,43
3ŽS1358Jansová AgátaSokol Žamberk9500:04:4052,17
4ŽS149125Navrátilová AnežkaTJ - Svitavy9500:04:4845,06
5ŽS152141Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:04:5241,25
6ŽS174165Köhlerová ZuzanaNáchod9400:05:380,00
Žáci starší 14-15 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS26116Vondra DavidJiskra Ústí nad Orlicí9400:03:1184,69
2MS3223Pavel Janneregistrován9500:03:2073,71
3MS4285Lakota AntonínAC Choceň9500:03:2766,47
4MS44156Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:2964,44
5MS52162Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:03:3359,12
6MS60127Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:03:4051,99
7MS67108Sion LiborAtletika Polička9400:03:4743,16
8MS100134Faltus VáclavSpartak Letohrad9500:04:1710,13
9MS14084Frydrych JakubAC Choceň9500:04:420,00
Dorostenky 16-17 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD101107Valenová AdélaAtletika Polička9300:04:1772,41
2ŽD10937Tomanová PavlínaŽamberk9300:04:1970,28
3ŽD126161Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:3457,23
Dorostenci 16-17 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD19128Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:03:0690,01
2MD21169Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:03:0987,18
3MD30151Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:03:1975,64
Junioři 18-19 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ496Večeře TomášAtletika Polička9000:02:53105,17
2MJ1172Krčmář MichalSpartak OEZ Letohrad9100:02:5998,49
3MJ1373Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad9000:03:0096,34
4MJ1686Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:0492,49
5MJ17303Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:03:0590,91
6MJ2071Vávra VlastimilSpartak OEZ Letohrad9100:03:0789,33
7MJ34309Novotný JanSpartak OEZ Letohrad9000:03:2272,13
8MJ35142Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:03:2271,68
9MJ48114Živný MarekOrel Orlice9100:03:3062,74
10MJ52170Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:03:3359,12
Muži A 20-39 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1112Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:02:46104,63
2MA29Řemínek MatějAC Choceň8600:02:5297,92
3MA352Bogdał RomanMiedzygorze7900:02:5297,45
4MA4118Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:02:5397,09
5MA6111Lorenc TomášAtletika Polička8600:02:5594,38
6MA7117Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:02:5693,21
7MA8115Moravec OndřejSKP Jablonex8400:02:5693,09
8MA958Šlesingr MichalTJ Spartak Letohrad8300:02:5792,38
9MA1053Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:02:5792,26
10MA1174Kristejn LukášSpartak OEZ Letohrad8900:02:5990,14
11MA1410Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:03:0187,43
12MA1595Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:0187,31
13MA1851Bogdał PawełMiedzygorze7600:03:0582,01
14MA2231Pusz PawelBystryca Klodzka8100:03:0977,77
15MA28129Mařík JiříMP Žamberk7200:03:1670,11
16MA31102Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:03:1965,87
17MA3356Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:03:2262,80
18MA3675Bielčik PetrLichkov7100:03:2261,98
19MA37308Kalous PetrSK Žamberk7700:03:2361,86
20MA4045Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:2657,38
21MA43101Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:03:2756,56
22MA47105Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:03:3053,61
23MA5544Marhold PetrChoceň7800:03:3546,66
24MA6287Hanuš MartinAC Choceň7000:03:4337,35
25MA6669Gregora ZdenekLanškroun7300:03:4436,76
26MA7238Vanický PetrAtletika Žamberk7300:03:5128,16
27MA7343Marhold LubošChoceň7700:03:5226,75
28MA8392Gregora MilanLanškroun7100:04:0215,91
29MA86178Hodek RomanTJ Sokol Kunvald6000:04:0512,02
30MA12718Dufek TomášPardubice7200:04:340,00
31MA16177Kopecký BohumilASPV Těchonín7200:05:040,00
Muži B 40-49 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2394Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:03:10100,14
2MB24163Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:03:10100,04
3MB2555Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:03:1099,82
4MB2754Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:03:1397,19
5MB29164Ducháček JanCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:03:1694,24
6MB4524Pavel JanAtletika Rtyně6700:03:2980,44
7MB51157Vencl Tomᚎamberk6500:03:3376,22
8MB54155Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:03:3474,86
9MB58305Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:03:3771,38
10MB59106Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:03:3969,59
11MB63301Novotný LuděkSK Žamberk6200:03:4464,95
12MB65122Diblík MilanSokol Líšnice6800:03:4464,74
13MB802Dlabka LudvíkSpolek dobrovolných lížařů6000:03:5849,99
14MB142177Aulich TomášSokol Kameničná6600:04:440,90
15MB14435Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:04:460,00
Muži C 50-59 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3797Filip LubošAC Choceň5900:03:23105,27
2MC49158Trejtnar PavelSokol Kunvald5800:03:3097,66
3MC5089Tarant JiříPraha 105800:03:3197,08
4MC57121Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:03:3692,16
5MC7459Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:03:5375,98
6MC77139Michalovič ŠtěpánFC Žamberk5200:03:5673,08
7MC82310Skalický JiříŽamberk5000:04:0168,27
8MC84109Červ MiloslavAtletika Polička5000:04:0365,95
9MC122120Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:04:3139,75
Muži D 60 let a starší (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7541Hájek FrantišekFGT Stolany4900:03:54104,49
2MD78110Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:03:57101,98
3MD89314Leicht JiříASPV Těchonín4900:04:0793,53
4MD96173Koblížek JindřichSK Žamberk4800:04:1487,93
5MD99174Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:04:1686,42
6MD108304Tobiška VáclavSK Žamberk4400:04:1983,74
7MD11276Krumer MiroslavOstrov4900:04:2281,57
8MD13014Tomeš JaroslavŽamberk4800:04:3768,27
9MD14126Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:04:44141,30
10MD163302Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:05:0942,00
11MD16620Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:05:23119,28
12MD168311Bielčik JindřichLichkov4000:05:2825,85
13MD180130Kalousek JanKČT Žamberk4100:06:040,00
14MD18580Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:07:4539,42
Juniorky 18-19 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7166Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:5095,86
2ŽJ12833Kůtová EliškaAC Choceň9000:04:3456,79
Ženy A 20-34 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA40175Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:03:26114,95
2ZA5660Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:03:36106,50
3ZA8817Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:04:0778,55
4ZA90176Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:04:0877,56
5ZA9781Stříhavková PetraAC Choceň7900:04:1670,73
6ZA10465Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:04:1868,48
7ZA116312Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:04:2562,64
8ZA14342Marholdová LucieChoceň8300:04:4544,49
9ZA164119Kristková Markétaneregistrována8400:05:1120,49
10ZA176166Hovádková MonikaNáchod7800:05:510,00
11ZA18816Kočová MarkétaSDH Černovír8400:09:100,00
Ženy B 35-44 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3963Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:03:26134,48
2ZB110126Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:2090,38
3ZB134168Neugebauerová MichalaTJ Sokol Atletika Žamberk7100:04:3975,14
4ZB15879Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:04:5662,08
Ženy C 45-54 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC102307Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:04:17131,68
2ŽC162113Nechvílová MiroslavaChoceň6000:05:05100,33
3ŽC17798Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:05:5467,99
4ŽC178103Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:05:5766,42
Ženy D 55 let a starší (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD170104Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:05:30100,00
Handicapovaní (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H115549Kovář PavelDomov pod hradem Žampach7200:04:550,00
2H117550Schauer LukášDomov pod hradem Žampach8800:05:490,00
3H118647Štědroň JanDomov pod hradem Žampach8600:08:110,00
4H118748Davídek PavelDomov pod hradem Žampach5600:08:530,00
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1112Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:02:46104,63
2MA29Řemínek MatějAC Choceň8600:02:5297,92
3MA352Bogdał RomanMiedzygorze7900:02:5297,45
4MA4118Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:02:5397,09
1MJ496Večeře TomášAtletika Polička9000:02:53105,17
5MA6111Lorenc TomášAtletika Polička8600:02:5594,38
6MA7117Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:02:5693,21
7MA8115Moravec OndřejSKP Jablonex8400:02:5693,09
8MA958Šlesingr MichalTJ Spartak Letohrad8300:02:5792,38
9MA1053Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:02:5792,26
2MJ1172Krčmář MichalSpartak OEZ Letohrad9100:02:5998,49
10MA1174Kristejn LukášSpartak OEZ Letohrad8900:02:5990,14
3MJ1373Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad9000:03:0096,34
11MA1410Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:03:0187,43
12MA1595Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:0187,31
4MJ1686Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:0492,49
5MJ17303Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:03:0590,91
13MA1851Bogdał PawełMiedzygorze7600:03:0582,01
1MD19128Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:03:0690,01
6MJ2071Vávra VlastimilSpartak OEZ Letohrad9100:03:0789,33
2MD21169Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:03:0987,18
14MA2231Pusz PawelBystryca Klodzka8100:03:0977,77
1MB2394Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:03:10100,14
2MB24163Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:03:10100,04
3MB2555Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:03:1099,82
1MS26116Vondra DavidJiskra Ústí nad Orlicí9400:03:1184,69
4MB2754Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:03:1397,19
15MA28129Mařík JiříMP Žamberk7200:03:1670,11
5MB29164Ducháček JanCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:03:1694,24
3MD30151Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:03:1975,64
16MA31102Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:03:1965,87
2MS3223Pavel Janneregistrován9500:03:2073,71
17MA3356Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:03:2262,80
7MJ34309Novotný JanSpartak OEZ Letohrad9000:03:2272,13
8MJ35142Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:03:2271,68
18MA3675Bielčik PetrLichkov7100:03:2261,98
19MA37308Kalous PetrSK Žamberk7700:03:2361,86
1MC3797Filip LubošAC Choceň5900:03:23105,27
1ZB3963Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:03:26134,48
20MA4045Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:2657,38
1ZA40175Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:03:26114,95
3MS4285Lakota AntonínAC Choceň9500:03:2766,47
21MA43101Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:03:2756,56
4MS44156Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:2964,44
6MB4524Pavel JanAtletika Rtyně6700:03:2980,44
1M34612Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:03:2963,87
22MA47105Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:03:3053,61
9MJ48114Živný MarekOrel Orlice9100:03:3062,74
2MC49158Trejtnar PavelSokol Kunvald5800:03:3097,66
3MC5089Tarant JiříPraha 105800:03:3197,08
7MB51157Vencl Tomᚎamberk6500:03:3376,22
10MJ52170Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:03:3359,12
5MS52162Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:03:3359,12
8MB54155Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:03:3474,86
23MA5544Marhold PetrChoceň7800:03:3546,66
2ZA5660Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:03:36106,50
4MC57121Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:03:3692,16
9MB58305Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:03:3771,38
10MB59106Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:03:3969,59
6MS60127Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:03:4051,99
1ŽM6193Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:43102,25
24MA6287Hanuš MartinAC Choceň7000:03:4337,35
2ŽM6388Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:44101,89
11MB63301Novotný LuděkSK Žamberk6200:03:4464,95
12MB65122Diblík MilanSokol Líšnice6800:03:4464,74
25MA6669Gregora ZdenekLanškroun7300:03:4436,76
7MS67108Sion LiborAtletika Polička9400:03:4743,16
1MM68135Procházka JakubSpartak OEZ Letohrad9600:03:4842,94
2M36911Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:4842,71
3M37090Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:5040,34
1ŽJ7166Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:5095,86
26MA7238Vanický PetrAtletika Žamberk7300:03:5128,16
27MA7343Marhold LubošChoceň7700:03:5226,75
5MC7459Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:03:5375,98
3ŽM75132Fáberová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9600:03:5492,48
1MD7541Hájek FrantišekFGT Stolany4900:03:54104,49
6MC77139Michalovič ŠtěpánFC Žamberk5200:03:5673,08
2MD78110Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:03:57101,98
4M379100Mikyska TomášSK Žamberk0000:03:5731,96
13MB802Dlabka LudvíkSpolek dobrovolných lížařů6000:03:5849,99
2MM81150Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:04:0128,12
7MC82310Skalický JiříŽamberk5000:04:0168,27
28MA8392Gregora MilanLanškroun7100:04:0215,91
8MC84109Červ MiloslavAtletika Polička5000:04:0365,95
3MM85136Barnet MiroslavKB OEZ Letohrad9600:04:0424,50
29MA86178Hodek RomanTJ Sokol Kunvald6000:04:0512,02
4MM87167Neugebauer TomášSK Žamberk9600:04:0622,23
3ZA8817Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:04:0778,55
3MD89314Leicht JiříASPV Těchonín4900:04:0793,53
4ZA90176Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:04:0877,56
5MM91138Kavka TomášKB OEZ Letohrad9700:04:0918,73
4ŽM92131Maříková SimonaSpartak OEZ Letohrad9600:04:0979,16
5M39370Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:04:1214,88
1ŽS94140Vodehnalová MartinaSpartak OEZ Letohrad9500:04:1375,52
2ŽS9534Tesařová HedvikaAC Choceň9400:04:1375,43
4MD96173Koblížek JindřichSK Žamberk4800:04:1487,93
5ZA9781Stříhavková PetraAC Choceň7900:04:1670,73
6MM98133Chmelíček JordanSpartak OEZ Letohrad9700:04:1611,26
5MD99174Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:04:1686,42
8MS100134Faltus VáclavSpartak Letohrad9500:04:1710,13
1ŽD101107Valenová AdélaAtletika Polička9300:04:1772,41
1ŽC102307Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:04:17131,68
5ŽM103300Novotná DoraSpartak OEZ Letohrad9700:04:1871,35
6ZA10465Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:04:1868,48
7MM105137Suchomel TomášSpartak OEZ Letohrad9700:04:188,43
1Ž310625Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:04:1970,73
6M3107149Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:04:197,75
6MD108304Tobiška VáclavSK Žamberk4400:04:1983,74
2ŽD10937Tomanová PavlínaŽamberk9300:04:1970,28
2ZB110126Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:2090,38
2Ž3111159Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:2168,24
7MD11276Krumer MiroslavOstrov4900:04:2281,57
8MM11357Vařeka JanŽamberk9600:04:232,66
3Ž311421Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:2465,84
7M311536Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:04:241,53
7ZA116312Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:04:2562,64
8M31164Procházka Vojtěchneregistrován9900:04:251,19
4Ž311815Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:2664,24
9M3119152Hauf JanLukavice9900:04:270,00
10M3120172Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:04:270,00
11M312130Divíšek JanSokol Žamberk0000:04:290,00
9MC122120Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:04:3139,75
9MM123154Vencl VojtěchŽamberk9600:04:320,00
5Ž312419Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:04:3259,09
12M312582Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:330,00
3ŽD126161Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:3457,23
30MA12718Dufek TomášPardubice7200:04:340,00
2ŽJ12833Kůtová EliškaAC Choceň9000:04:3456,79
13M312968Gregora FilipLanškroun0200:04:370,00
8MD13014Tomeš JaroslavŽamberk4800:04:3768,27
14M313013Sviták PavelSokol Žamberk9900:04:370,00
15M3132124Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:04:380,00
6Ž31337Martincová TerezaSokol Žamberk9800:04:3853,23
3ZB134168Neugebauerová MichalaTJ Sokol Atletika Žamberk7100:04:3975,14
3ŽS1358Jansová AgátaSokol Žamberk9500:04:4052,17
7Ž313667Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:4051,81
16M313722Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:400,00
17M313891Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:410,00
8Ž3139123Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:04:4150,92
9MS14084Frydrych JakubAC Choceň9500:04:420,00
9MD14126Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:04:44141,30
14MB142177Aulich TomášSokol Kameničná6600:04:440,90
8ZA14342Marholdová LucieChoceň8300:04:4544,49
15MB14435Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:04:460,00
18M3144153Vencl ViktorŽamberk9900:04:460,00
9Ž3146160Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:4646,40
19M314764Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:04:460,00
20M3148171Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:04:470,00
4ŽS149125Navrátilová AnežkaTJ - Svitavy9500:04:4845,06
21M3150148Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:04:480,00
10MM15146Vlček MichalŽamberk9600:04:500,00
5ŽS152141Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:04:5241,25
22M3153146Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:04:540,00
23M3154143Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:04:550,00
1H115549Kovář PavelDomov pod hradem Žampach7200:04:550,00
11MM15632Dušek Adamneregistrován9600:04:550,00
24M3157144Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:04:550,00
4ZB15879Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:04:5662,08
25M315940Maňour KrištofTOSK Žamberk0200:05:000,00
26M316099Strnad AdamSpartak OEZ Letohrad0000:05:020,00
31MA16177Kopecký BohumilASPV Těchonín7200:05:040,00
2ŽC162113Nechvílová MiroslavaChoceň6000:05:05100,33
10MD163302Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:05:0942,00
9ZA164119Kristková Markétaneregistrována8400:05:1120,49
27M3165147Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:05:180,00
11MD16620Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:05:23119,28
10Ž3167145Moravcová VeronikaJiskra Králíky0100:05:2610,61
12MD168311Bielčik JindřichLichkov4000:05:2825,85
28M316828Biedla JakubAtletika Žamberk0100:05:280,00
1ZD170104Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:05:30100,00
29M3170306Sychra MatoušSokol Žamberk0100:05:300,00
30M31725Andrle Vlastaneregistrován9800:05:310,00
31M31736Kavka Matějneregistrován9900:05:310,00
6ŽS174165Köhlerová ZuzanaNáchod9400:05:380,00
2H117550Schauer LukášDomov pod hradem Žampach8800:05:490,00
10ZA176166Hovádková MonikaNáchod7800:05:510,00
3ŽC17798Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:05:5467,99
4ŽC178103Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:05:5766,42
11Ž317983Frydrychová EliškaAC Choceň0100:06:000,00
13MD180130Kalousek JanKČT Žamberk4100:06:040,00
32M3181313Suchodol MikulášSpartak OEZ Letohrad9800:06:050,00
33M318229Biedla VojtěchAtletika Žamberk9800:06:190,00
12Ž31833Zechová Kristýnaneregistrována0000:06:350,00
34M318427Pachel JakubSokol Žamberk0200:06:460,00
14MD18580Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:07:4539,42
3H118647Štědroň JanDomov pod hradem Žampach8600:08:110,00
4H118748Davídek PavelDomov pod hradem Žampach5600:08:530,00
11ZA18816Kočová MarkétaSDH Černovír8400:09:100,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód