Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Rozálku

7.5.2004, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Rozálku
  • datum konání: 7.5.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SK Žamberk

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2019Běh na Rozálku181
27.4.2018Běh na Rozálku197
28.4.2017Běh na Rozálku198
29.4.2016Běh na Rozálku204
24.4.2015Běh na Rozálku201
25.4.2014Běh na Rozálku194
26.4.2013Běh na Rozálku197
4.5.2012Běh na Rozálku231
6.5.2011Běh na Rozálku191
7.5.2010Běh na Rozálku186
7.5.2009Běh na Rozálku188
2.5.2008Běh na Rozálku174
4.5.2007Běh na Rozálku198
5.5.2006Běh na Rozálku182
6.5.2005Běh na Rozálku137
3.5.2002Běh na Rozálku201

Statistika závodu Běh na Rozálku

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 3060

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalous Petr7716
Matyášová Jana6516
Keprtová Miloslava4815
Nechvíl Petr9114
Tobiška Václav4414
Bielčik Jindřich4014
Sadílek Ota4613
Novotný Luděk6212
Mannlová Jana8012
Maříková Simona9611
Červ Miloslav5011
Svatoš Otakar3411
Šimůnek Jan4911
Gregora Filip0210
Strnad Adam0010
Vařeka Jan9610
Sejkorová Lenka6310
Šafář Jaroslav5110
Šimůnek Jan8210
Novotná Dora9710
Borek Petr709
Mikyska Tomáš009
Koblížek Jindřich489
Smolák Petr949
Dostálek Petr679
Moravec Jiří969
Vondra Vojtěch989
Šponar Josef479
Volf Břetislav529
Kebrle Milan758
Tomeš Jaroslav488
Kalousek Jan418
Borková Agáta028
Šimůnková Pavla778
Mařík Jiří728
Jirásková Eva648
Ducháček Bedřich598
Moskvová Agáta058
Bubeníček Jiří518
Večeře Tomáš908
Živný Marek918
Gregora Jan008
Procházka Jakub968
Řemínek Matěj867
Martincová Kristýna937
Vanický Petr737
Moravec Jan027
Kánský Petr007
Jelínek Matěj427
Kubelka Petr957

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci 11 let a mladší (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M373142Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:03:4911,00
2M38639Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:569,00
3M39071Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:578,00
4M394135Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:597,00
5M311155Mimra JanSK Žamberk9500:04:1111,00
6M3112140Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:04:116,00
7M311923Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9300:04:165,00
8M312774Vítek PetrBK Vysoké Mýto9300:04:254,00
9M313182Prachař DavidAC Choceň9400:04:303,00
10M313437Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:04:359,00
11M314065Matějíček MichalSK Žamberk9300:04:392,00
12M314478Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:04:431,00
13M315381Lakota AntonínAC Choceň9500:04:518,00
14M316036Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:04:597,00
15M316388Frydrych JakubAC Choceň9500:05:056,00
16M3166171Nyklíček DanielSK Žamberk9400:05:190,00
Žákyně 11 let a mladší (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž366144Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:4411,00
2Ž393151Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:589,00
3Ž395147Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:04:008,00
4Ž312246Faltusová KristýnaJablonné nad Orlicí9300:04:197,00
5Ž313244Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:04:336,00
6Ž314173Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:405,00
7Ž314345Bárnetová AlenaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:424,00
8Ž3158118Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:04:5711,00
9Ž3164132Paďourová KláraSK Žamberk9400:05:083,00
10Ž316580Novotná DoraSK Žamberk9700:05:139,00
11Ž317079Jedličková VeronikaSk Žamberk9600:05:258,00
12Ž317196Hovádková ZuzanaSK Žamberk9500:05:257,00
13Ž31723Janovcová TerezaSK Žamberk9300:05:282,00
14Ž317384Hanušová VeronikaAC Choceň9700:05:286,00
15Ž317566Kladivová ŠárkaSK Žamberk9300:05:301,00
16Ž3176107Lhotská HanaSokol Žamberk9600:05:325,00
17Ž317883Flídrová KláraAC Choceň9700:05:344,00
18Ž317957Černohousová MichaelaSK Žamberk9400:05:360,00
19Ž3182161Pospíšilová ŽanetaLíšnice9300:05:430,00
20Ž31834Trejtnarová DominikaSk Žamberk9400:05:450,00
21Ž318458Jedličková ZuzanaSK Žamberk9300:05:490,00
22Ž3186306Fulierová Marieneregistrována9600:07:023,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM64143Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:03:4311,00
2ŽM78148Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:519,00
3ŽM91146Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:03:588,00
4ŽM104134Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:077,00
5ŽM106167Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:04:086,00
6ŽM11543Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:04:125,00
7ŽM120117Havlová MichaelaKB OEZ Letohrad9100:04:184,00
8ŽM16168Kladivová MarkétaSK Žamberk9100:05:013,00
9ŽM162160Pauková EvaSK Žamberk9200:05:022,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM54111Vávra VlastimilKB OEZ Letohrad9100:03:3711,00
2MM56149Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:03:399,00
3MM59137Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:03:398,00
4MM6531Siegel JakubAC Choceň9200:03:437,00
5MM70172Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:03:476,00
6MM7332Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:495,00
7MM76109Kroupa OndřejKB OEZ Letohrad9100:03:504,00
8MM82145Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:03:533,00
9MM9710Řehák AdamKB OEZ Letohrad9200:04:012,00
10MM98112Ďuran TomášKB OEZ Letohrad9100:04:021,00
11MM10199Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:04:030,00
12MM102168Mohelník PetrAtletika Polička9200:04:050,00
13MM113113Šembera JiříKB OEZ Letohrad9100:04:120,00
14MM123152Teplý MarekSKI Klub Česká Třebová9100:04:210,00
15MM1379Novotný ŠtěpánSK Žamberk9200:04:370,00
16MM1427Exler LiborSokol Žamberk9200:04:400,00
17MM157131Paďour JiříSK Žamberk9200:04:570,00
18MM181187Suchodol JiříKB OEZ Letohrad9200:05:390,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS63186Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:03:4111,00
2ŽS848Karlová VeronikaNový Věk Trusnov9000:03:549,00
3ŽS121106Levá NikolaKB OEZ Letohrad9000:04:198,00
4ŽS12486Kůtová EliškaAC Choceň9000:04:217,00
5ŽS125105Vacková MichaelaKB OEZ Letohrad9000:04:246,00
6ŽS138116Lipenská RadkaKB OEZ Letohrad9000:04:375,00
7ŽS154130Paďourová ZdislavaSK Žamberk9000:04:554,00
8ŽS16767Matějíčková LucieSK Žamberk9000:05:223,00
Žáci starší 14-15 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS3154Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:02:5711,00
2MS5153Večeře TomášAtletika Polička9000:02:599,00
3MS1897Červ JakubAtletika Polička8900:03:088,00
4MS36150Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:03:237,00
5MS45110Faltus LukášKB OEZ Letohrad9000:03:306,00
6MS47108Exler OndřejKB OEZ Letohrad9000:03:315,00
7MS77114Novotný JanKB OEZ Letohrad9000:03:514,00
8MS8985Bašarin TomášAC Choceň9000:03:573,00
9MS11653Hlaváč PetrŽamberk9000:04:142,00
10MS13354Roček JiříŽamberk9000:04:351,00
Dorostenci starší 16-17 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD9166Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:0111,00
2MD10165Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:03:029,00
3MD11155Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:03:038,00
4MD13128Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:057,00
5MD23156Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:03:136,00
6MD28158Víšek MartinAtletika Polička8800:03:175,00
7MD34157Boháč LubošAtletika Polička8800:03:214,00
8MD37167Novotný MichalATC Nekoř8700:03:243,00
Dorostenky starší 16-17 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD71149Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:4811,00
Trať 0,900 km, 40,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS3154Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:02:5711,00
2MS5153Večeře TomášAtletika Polička9000:02:599,00
1MD9166Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:0111,00
2MD10165Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:03:029,00
3MD11155Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:03:038,00
4MD13128Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:057,00
3MS1897Červ JakubAtletika Polička8900:03:088,00
5MD23156Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:03:136,00
6MD28158Víšek MartinAtletika Polička8800:03:175,00
7MD34157Boháč LubošAtletika Polička8800:03:214,00
4MS36150Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:03:237,00
8MD37167Novotný MichalATC Nekoř8700:03:243,00
5MS45110Faltus LukášKB OEZ Letohrad9000:03:306,00
6MS47108Exler OndřejKB OEZ Letohrad9000:03:315,00
1MM54111Vávra VlastimilKB OEZ Letohrad9100:03:3711,00
2MM56149Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:03:399,00
3MM59137Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:03:398,00
1ŽS63186Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:03:4111,00
1ŽM64143Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:03:4311,00
4MM6531Siegel JakubAC Choceň9200:03:437,00
1Ž366144Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:4411,00
5MM70172Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:03:476,00
1ŽD71149Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:4811,00
6MM7332Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:495,00
1M373142Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:03:4911,00
7MM76109Kroupa OndřejKB OEZ Letohrad9100:03:504,00
7MS77114Novotný JanKB OEZ Letohrad9000:03:514,00
2ŽM78148Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:519,00
8MM82145Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:03:533,00
2ŽS848Karlová VeronikaNový Věk Trusnov9000:03:549,00
2M38639Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:569,00
8MS8985Bašarin TomášAC Choceň9000:03:573,00
3M39071Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:578,00
3ŽM91146Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:03:588,00
2Ž393151Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:589,00
4M394135Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:597,00
3Ž395147Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:04:008,00
9MM9710Řehák AdamKB OEZ Letohrad9200:04:012,00
10MM98112Ďuran TomášKB OEZ Letohrad9100:04:021,00
11MM10199Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:04:030,00
12MM102168Mohelník PetrAtletika Polička9200:04:050,00
4ŽM104134Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:077,00
5ŽM106167Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:04:086,00
5M311155Mimra JanSK Žamberk9500:04:1111,00
6M3112140Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:04:116,00
13MM113113Šembera JiříKB OEZ Letohrad9100:04:120,00
6ŽM11543Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:04:125,00
9MS11653Hlaváč PetrŽamberk9000:04:142,00
7M311923Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9300:04:165,00
7ŽM120117Havlová MichaelaKB OEZ Letohrad9100:04:184,00
3ŽS121106Levá NikolaKB OEZ Letohrad9000:04:198,00
4Ž312246Faltusová KristýnaJablonné nad Orlicí9300:04:197,00
14MM123152Teplý MarekSKI Klub Česká Třebová9100:04:210,00
4ŽS12486Kůtová EliškaAC Choceň9000:04:217,00
5ŽS125105Vacková MichaelaKB OEZ Letohrad9000:04:246,00
8M312774Vítek PetrBK Vysoké Mýto9300:04:254,00
9M313182Prachař DavidAC Choceň9400:04:303,00
5Ž313244Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:04:336,00
10MS13354Roček JiříŽamberk9000:04:351,00
10M313437Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:04:359,00
15MM1379Novotný ŠtěpánSK Žamberk9200:04:370,00
6ŽS138116Lipenská RadkaKB OEZ Letohrad9000:04:375,00
11M314065Matějíček MichalSK Žamberk9300:04:392,00
6Ž314173Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:405,00
16MM1427Exler LiborSokol Žamberk9200:04:400,00
7Ž314345Bárnetová AlenaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:424,00
12M314478Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:04:431,00
13M315381Lakota AntonínAC Choceň9500:04:518,00
7ŽS154130Paďourová ZdislavaSK Žamberk9000:04:554,00
17MM157131Paďour JiříSK Žamberk9200:04:570,00
8Ž3158118Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:04:5711,00
14M316036Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:04:597,00
8ŽM16168Kladivová MarkétaSK Žamberk9100:05:013,00
9ŽM162160Pauková EvaSK Žamberk9200:05:022,00
15M316388Frydrych JakubAC Choceň9500:05:056,00
9Ž3164132Paďourová KláraSK Žamberk9400:05:083,00
10Ž316580Novotná DoraSK Žamberk9700:05:139,00
16M3166171Nyklíček DanielSK Žamberk9400:05:190,00
8ŽS16767Matějíčková LucieSK Žamberk9000:05:223,00
11Ž317079Jedličková VeronikaSk Žamberk9600:05:258,00
12Ž317196Hovádková ZuzanaSK Žamberk9500:05:257,00
13Ž31723Janovcová TerezaSK Žamberk9300:05:282,00
14Ž317384Hanušová VeronikaAC Choceň9700:05:286,00
15Ž317566Kladivová ŠárkaSK Žamberk9300:05:301,00
16Ž3176107Lhotská HanaSokol Žamberk9600:05:325,00
17Ž317883Flídrová KláraAC Choceň9700:05:344,00
18Ž317957Černohousová MichaelaSK Žamberk9400:05:360,00
18MM181187Suchodol JiříKB OEZ Letohrad9200:05:390,00
19Ž3182161Pospíšilová ŽanetaLíšnice9300:05:430,00
20Ž31834Trejtnarová DominikaSk Žamberk9400:05:450,00
21Ž318458Jedličková ZuzanaSK Žamberk9300:05:490,00
22Ž3186306Fulierová Marieneregistrována9600:07:023,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 65%
Ceny vítězům: 85%
Celkový dojem ze závodu: 85%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
86%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód