Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Rozálku

5.5.2006, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Rozálku
  • datum konání: 5.5.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SK Žamberk

Sociální sítě

Místo konání

u muzea, Žamberk
intervalový start od 17 hodin

Přihlášky

16.00 - 17.00 v místě cíle (rozhledna Rozálka)

Startovné

10 Kč

Popis tratě

Délka: 0,9 km
Převýšení: 40 m
Nezpevněné parkové cesty. Trať je vhodná i pro tretry.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Vladimír Kalous
Na Rozálce 1197
564 01 Žamberk
tel. zam.: 465 672 371
mobil: 732 519 898

E-mailová adresa

kalousv@oez.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2019Běh na Rozálku181
27.4.2018Běh na Rozálku197
28.4.2017Běh na Rozálku198
29.4.2016Běh na Rozálku204
24.4.2015Běh na Rozálku201
25.4.2014Běh na Rozálku194
26.4.2013Běh na Rozálku197
4.5.2012Běh na Rozálku231
6.5.2011Běh na Rozálku191
7.5.2010Běh na Rozálku186
7.5.2009Běh na Rozálku188
2.5.2008Běh na Rozálku174
4.5.2007Běh na Rozálku198
6.5.2005Běh na Rozálku137
7.5.2004Běh na Rozálku187
2.5.2003Běh na Rozálku, 5. ročník207
3.5.2002Běh na Rozálku201
4.5.20013. ročník - BĚH NA ROZÁLKU173

Statistika závodu Běh na Rozálku

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 3445

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Matyášová Jana6518
Kalous Petr7718
Tobiška Václav4417
Bielčik Jindřich4016
Keprtová Miloslava4816
Sadílek Ota4616
Novotný Luděk6215
Nechvíl Petr9115
Šimůnek Jan4914
Mannlová Jana8014
Červ Miloslav5013
Svatoš Otakar3413
Šafář Jaroslav5113
Šimůnek Jan8213
Maříková Simona9612
Koblížek Jindřich4812
Novotná Dora9712
Šponar Josef4712
Mařík Jiří7211
Jirásková Eva6411
Kalousek Jan4111
Tomeš Jaroslav4811
Kebrle Milan7511
Gregora Filip0210
Strnad Adam0010
Vařeka Jan9610
Sejkorová Lenka6310
Smolák Petr9410
Řemínek Matěj869
Vondra Vojtěch989
Borek Petr709
Volf Břetislav529
Sontáková Lenka919
Šimůnková Pavla779
Mikyska Tomáš009
Exler Ondřej909
Dostálek Petr679
Moravec Jiří969
Ducháček Bedřich599
Ing. Moravec Martin849
Bubeníček Jiří519
Čechal Jaroslav618
Gregora Jan008
Hübl Radek888
Živný Marek918
Kubelka Tomáš938
Procházka Jakub968
Večeře Tomáš908
Černá Kristýna938
Strnad Tomáš698

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci nejmladší 11 let a mladší (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M310289Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:04:157,03
2M310737Lakota AntonínAC Choceň9500:04:183,57
3M311147Krejsa LukášTJ Sokol Jamné nad Orlicí9700:04:200,46
4M311653Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:04:220,00
5M313240Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:04:360,00
6M31394Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:04:470,00
7M314124Brynda VáclavTJ Čenkovice9700:04:480,00
8M3143120Václavek JanDlouhá Třebová9600:04:500,00
9M314835Frydrych JakubAC Choceň9500:04:570,00
10M3150130Cimr TomášTJ Sokol Kameničná9600:04:590,00
11M3151124Švanda ŠtěpánPolička9800:05:010,00
12M3153117Cihlář AdamSokol Hylváty9800:05:020,00
13M315581Klichman OndřejTJ Jiskra Králíky9600:05:070,00
14M315679Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:05:080,00
15M315780Klichman PetrTJ Jiskra Králíky9600:05:080,00
16M315966Suchodol MikulášTJ Spartak OEZ Letohrad9800:05:120,00
17M316065Strnad Tomᚎamberk9700:05:120,00
18M316446Stejskal JanTJ Sokol Jamné nad Orlicí9600:05:220,00
19M316544Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:05:270,00
20M316613Beneš JakubNekoř9500:05:270,00
21M31678Tancer PetrSokol Přisnotice9700:05:310,00
22M316934Vašata Adamneregistrován9600:05:330,00
23M317033Roček Tomášneregistrován9600:05:330,00
24M3174127Ježdík VáclavŽamberk9600:05:400,00
25M317517Mikyska MartinŽamberk9500:05:560,00
26M318029Vařeka JanŽamberk9600:06:330,00
Žákyně nejmladší 11 let a mladší (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž386166Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:5783,72
2Ž39743Vodehnalová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9500:04:1269,55
3Ž3103108Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:04:1666,62
4Ž3108152Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:04:1864,06
5Ž31209Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:04:2359,58
6Ž3125133Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:04:2756,29
7Ž3127157Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:2954,46
8Ž3129129Aulichová KateřinaTJ Sokol Kameničná9500:04:3351,07
9Ž313123Skalická KarolínaŽamberk9600:04:3350,89
10Ž3137158Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:04:4143,48
11Ž3142301Novotná DoraSK Žamberk9700:04:4935,80
12Ž3178310Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:06:150,00
13Ž317918Páchová MichaelaŽamberk9500:06:160,00
14Ž3182111Krejsová VeronikaŽamberk9900:08:580,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM6254Klaclová ŠárkaSKI klub Česká Třebová9300:03:4495,15
2ŽM7752Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:03:5089,76
3ŽM8155Černá KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:03:5585,83
4ŽM10936Tesařová HedvikaAC Choceň9400:04:1963,97
5ŽM11583Halaničová LucieTJ Jiskra Králíky9400:04:2261,13
6ŽM130159Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:3350,98
7ŽM13627Šmajzrová PavlínaSK Žamberk9400:04:3945,31
8ŽM1617Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:05:1611,57
9ŽM162110Krejsová AndreaŽamberk9400:05:1611,20
10ŽM16382Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:05:216,90
11ŽM16898Krajčířová MonikaŽamberk9400:05:330,00
12ŽM173128Ježdíková LudmilaŽamberk9400:05:390,00
13ŽM18125Bryndová LadaTJ Čenkovice9400:07:040,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM5162Neruda MichalJiskra Ústí nad Orlicí9300:03:3651,88
2MM5561Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:4046,58
3MM5891Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:4244,39
4MM75156Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:4937,01
5MM8245Krejsa JanTJ Sokol Jamné nad Orlicí9400:03:5529,05
6MM9164Schreiber JiříStyl Žamberk9400:04:0320,06
7MM9538Prachař DavidAC Choceň9400:04:1012,68
8MM10085Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:04:147,84
9MM11784Halanič DanielTJ Jiskra Králíky9400:04:220,00
10MM12251Matějíček MichalSK Žamberk9300:04:250,00
11MM140134Vodička TomášSK Žamberk9300:04:470,00
12MM14763Suchodol JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9200:04:570,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS6411Bílá TerezaSKI klub Česká Třebová9200:03:4594,24
2ŽS9896Válková MarcelaSportovní klub lyžování Žamberk9100:04:1368,63
3ŽS10597Šponarová LucieSportovní klub lyžování Žamberk9100:04:1666,16
4ŽS12373Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:04:2656,93
Žáci starší 14-15 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS19113Siegel JakubAC Choceň9200:03:1081,05
2MS256Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:03:1575,75
3MS26112Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:1575,63
4MS31137Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:03:2070,22
5MS3439Nikl LukášAC Choceň9100:03:2169,18
6MS4228Vařeka MartinSokol Žamberk9100:03:2761,34
7MS45165Mohelník PetrAtletika Polička9200:03:3057,99
8MS84141Kolda OndřejSokol Klášterec nad Orlicí9200:03:5628,02
9MS8886Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:03:5825,83
Dorostenci starší 16-17 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3163Večeře TomášAtletika Polička9000:02:49105,84
2MD9169Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:03:0192,01
3MD1694Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad9000:03:0785,32
4MD21167Červ JakubAtletika Polička8900:03:1180,59
5MD2393Kristejn LukášSpartak OEZ Letohrad8900:03:1377,48
6MD3295Poláček AntonínSpartak OEZ Letohrad8900:03:2069,64
7MD33138Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:03:2069,52
8MD4349Novotný JanTJ Spartak OEZ Letohrad9000:03:2860,53
9MD8587Ulrich JosefTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9000:03:5727,44
Dorostenky starší 16-17 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD4830Johanidesová LeaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:03:34104,85
2ŽD6642Karlová VeronikaTJ Sokol Hradec Králové9000:03:4693,96
3ŽD11059Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:04:2063,05
4ŽD11370Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:04:2161,77
Junioři (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ5104Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:02:52102,15
2MJ105Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:03:0389,93
3MJ112Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:03:0389,70
4MJ12164Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:0488,09
Muži A (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:02:47102,18
2MA2136Kaválek TomášFBC Letohrad8100:02:48100,63
3MA4173Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:02:5197,19
4MA6307Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:02:5592,91
5MA7306Adamec JosefATC Nekoř8100:02:5888,98
6MA81Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:02:5987,79
7MA1576Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:03:0679,47
8MA173Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:03:1075,19
9MA1832Mařík JiříMP Žamberk7200:03:1074,60
10MA19300Kalous PetrSK Žamberk7700:03:1074,24
11MA24143Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:03:1470,08
12MA2899Vlastník JiříKB Kapslovna Praha7900:03:1568,18
13MA29102Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:03:1766,87
14MA30107Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:03:1964,26
15MA3567Strnad TomášSK Žamberk6900:03:2161,88
16MA37170Řemínek MatějAC Choceň8600:03:2161,28
17MA38142Jirčík MiroslavSokol Klášterec nad Orlicí7600:03:2161,17
18MA3958Bielčik PetrLichkov7100:03:2260,21
19MA40145Mikelka OskarSKM Vraclav7800:03:2656,05
20MA4469Suchodol JosefŽamberk6700:03:2952,49
21MA46151Mlynář Václavneregistrován7400:03:3248,21
22MA5012Bříza DavidŽamberk8200:03:3544,52
23MA5741Vanický PetrTJ Liboc7300:03:4236,79
24MA61144Štumpf EduardSokol Slámožrout Kunvald8000:03:4434,18
25MA6731Charfreitág MarcelMěP Žamberk7900:03:4631,44
26MA68103Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:03:4631,33
27MA70154Rozprým JiříSK Žamberk7700:03:4730,14
28MA78105Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:03:5225,14
29MA86101Diblík MilanSokol Líšnice6800:03:5718,84
30MA100135Kaválek OndřejFBC Letohrad8300:04:140,00
31MA154118Jetmar JanSokol Hylváty7500:05:030,00
32MA17756Pross DavidLipovka7500:06:080,00
Muži B (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB13126Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:03:05102,28
2MB14106Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:03:06101,64
3MB22125Siegel JosefAC Choceň5800:03:1196,07
4MB2788Čechal JaroslavTS Letohrad6100:03:1591,25
5MB41171Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:03:2778,40
6MB4716Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:03:3372,30
7MB5226Fikejs VladimírSokol Žamberk5700:03:3866,83
8MB5648Novotný LuděkSK Žamberk6200:03:4064,48
9MB58303Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:03:4262,55
10MB69123Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:03:4757,62
11MB7257Dlabka LudvíkSokol Kunvald6000:03:4856,66
12MB74168Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:03:4855,80
13MB92155Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:04:0439,09
14MB119149Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:04:2318,96
15MB14590Kubelka PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí6000:04:530,00
16MB146119Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:04:540,00
Muži C (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4975Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:03:35103,84
2MC53172Skalický JiříSokol Žamberk5000:03:38100,46
3MC60146Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:03:4495,70
4MC73161Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:03:4891,85
5MC76302Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:03:4990,39
6MC83153Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:03:5684,16
7MC90309Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:04:0278,58
8MC9650Vebr JaroslavŽamberk5500:04:1170,80
9MC104100Volf BřetislavLanškroun5200:04:1666,32
10MC12310Velechovský JiříSAZS Králíky5500:04:2656,70
11MC12814Tomeš JaroslavŽamberk4800:04:3251,40
12MC13821Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:04:4539,13
13MC14471Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:04:5232,72
14MC149139Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:04:5827,87
Muži D (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD89304Kubíček JanŽamberk4600:03:59104,26
2MD93308Tobiška VáclavSokol Žamberk4400:04:0699,18
3MD9460Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:04:0996,56
4MD9877Bielčik JindřichLichkov4000:04:1392,71
5MD106147Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:04:1789,43
6MD12168Strnad JosefSokol Žamberk4400:04:2483,70
7MD134121Novotný JiříKB Letohrad4500:04:3872,96
8MD152116Kalousek JanSK Žamberk4100:05:0253,22
9MD171140Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:05:37100,00
Juniorky (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ54162Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:39100,00
Ženy A (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3620Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:03:21126,45
2ZA8074Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:03:5498,33
3ZA111132Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:04:2075,23
4ZA13378Vanická BlankaTJ Litice7200:04:3661,30
Ženy B (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6319Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:03:45100,74
2ZB65150Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:03:46100,47
3ZB70122Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:03:4798,79
4ZB7922Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:03:5393,91
5ZB11472Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:04:2268,56
6ZB118160Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:04:2268,03
7ZB126131Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:2962,36
8ZB135115Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:04:3953,32
Ženy C (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC158114Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:05:11115,40
2ŽC172305Lhotská HanaSokol Žamberk4600:05:3899,72
3ŽC176148Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:06:0384,87
Trať 0,9 km, 40 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:02:47102,18
2MA2136Kaválek TomášFBC Letohrad8100:02:48100,63
1MD3163Večeře TomášAtletika Polička9000:02:49105,84
3MA4173Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:02:5197,19
1MJ5104Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:02:52102,15
4MA6307Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:02:5592,91
5MA7306Adamec JosefATC Nekoř8100:02:5888,98
6MA81Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:02:5987,79
2MD9169Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:03:0192,01
2MJ105Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:03:0389,93
3MJ112Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:03:0389,70
4MJ12164Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:0488,09
1MB13126Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:03:05102,28
2MB14106Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:03:06101,64
7MA1576Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:03:0679,47
3MD1694Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad9000:03:0785,32
8MA173Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:03:1075,19
9MA1832Mařík JiříMP Žamberk7200:03:1074,60
10MA19300Kalous PetrSK Žamberk7700:03:1074,24
1MS19113Siegel JakubAC Choceň9200:03:1081,05
4MD21167Červ JakubAtletika Polička8900:03:1180,59
3MB22125Siegel JosefAC Choceň5800:03:1196,07
5MD2393Kristejn LukášSpartak OEZ Letohrad8900:03:1377,48
11MA24143Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:03:1470,08
2MS256Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:03:1575,75
3MS26112Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:1575,63
4MB2788Čechal JaroslavTS Letohrad6100:03:1591,25
12MA2899Vlastník JiříKB Kapslovna Praha7900:03:1568,18
13MA29102Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:03:1766,87
14MA30107Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:03:1964,26
4MS31137Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:03:2070,22
6MD3295Poláček AntonínSpartak OEZ Letohrad8900:03:2069,64
7MD33138Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:03:2069,52
5MS3439Nikl LukášAC Choceň9100:03:2169,18
15MA3567Strnad TomášSK Žamberk6900:03:2161,88
1ZA3620Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:03:21126,45
16MA37170Řemínek MatějAC Choceň8600:03:2161,28
17MA38142Jirčík MiroslavSokol Klášterec nad Orlicí7600:03:2161,17
18MA3958Bielčik PetrLichkov7100:03:2260,21
19MA40145Mikelka OskarSKM Vraclav7800:03:2656,05
5MB41171Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:03:2778,40
6MS4228Vařeka MartinSokol Žamberk9100:03:2761,34
8MD4349Novotný JanTJ Spartak OEZ Letohrad9000:03:2860,53
20MA4469Suchodol JosefŽamberk6700:03:2952,49
7MS45165Mohelník PetrAtletika Polička9200:03:3057,99
21MA46151Mlynář Václavneregistrován7400:03:3248,21
6MB4716Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:03:3372,30
1ŽD4830Johanidesová LeaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:03:34104,85
1MC4975Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:03:35103,84
22MA5012Bříza DavidŽamberk8200:03:3544,52
1MM5162Neruda MichalJiskra Ústí nad Orlicí9300:03:3651,88
7MB5226Fikejs VladimírSokol Žamberk5700:03:3866,83
2MC53172Skalický JiříSokol Žamberk5000:03:38100,46
1ŽJ54162Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:39100,00
2MM5561Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:4046,58
8MB5648Novotný LuděkSK Žamberk6200:03:4064,48
23MA5741Vanický PetrTJ Liboc7300:03:4236,79
9MB58303Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:03:4262,55
3MM5891Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:4244,39
3MC60146Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:03:4495,70
24MA61144Štumpf EduardSokol Slámožrout Kunvald8000:03:4434,18
1ŽM6254Klaclová ŠárkaSKI klub Česká Třebová9300:03:4495,15
1ZB6319Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:03:45100,74
1ŽS6411Bílá TerezaSKI klub Česká Třebová9200:03:4594,24
2ZB65150Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:03:46100,47
2ŽD6642Karlová VeronikaTJ Sokol Hradec Králové9000:03:4693,96
25MA6731Charfreitág MarcelMěP Žamberk7900:03:4631,44
26MA68103Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:03:4631,33
10MB69123Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:03:4757,62
3ZB70122Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:03:4798,79
27MA70154Rozprým JiříSK Žamberk7700:03:4730,14
11MB7257Dlabka LudvíkSokol Kunvald6000:03:4856,66
4MC73161Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:03:4891,85
12MB74168Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:03:4855,80
4MM75156Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:4937,01
5MC76302Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:03:4990,39
2ŽM7752Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:03:5089,76
28MA78105Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:03:5225,14
4ZB7922Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:03:5393,91
2ZA8074Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:03:5498,33
3ŽM8155Černá KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:03:5585,83
5MM8245Krejsa JanTJ Sokol Jamné nad Orlicí9400:03:5529,05
6MC83153Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:03:5684,16
8MS84141Kolda OndřejSokol Klášterec nad Orlicí9200:03:5628,02
9MD8587Ulrich JosefTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9000:03:5727,44
29MA86101Diblík MilanSokol Líšnice6800:03:5718,84
1Ž386166Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:5783,72
9MS8886Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:03:5825,83
1MD89304Kubíček JanŽamberk4600:03:59104,26
7MC90309Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:04:0278,58
6MM9164Schreiber JiříStyl Žamberk9400:04:0320,06
13MB92155Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:04:0439,09
2MD93308Tobiška VáclavSokol Žamberk4400:04:0699,18
3MD9460Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:04:0996,56
7MM9538Prachař DavidAC Choceň9400:04:1012,68
8MC9650Vebr JaroslavŽamberk5500:04:1170,80
2Ž39743Vodehnalová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9500:04:1269,55
4MD9877Bielčik JindřichLichkov4000:04:1392,71
2ŽS9896Válková MarcelaSportovní klub lyžování Žamberk9100:04:1368,63
8MM10085Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:04:147,84
30MA100135Kaválek OndřejFBC Letohrad8300:04:140,00
1M310289Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:04:157,03
3Ž3103108Stránská MichaelaSKI klub Česká Třebová9700:04:1666,62
9MC104100Volf BřetislavLanškroun5200:04:1666,32
3ŽS10597Šponarová LucieSportovní klub lyžování Žamberk9100:04:1666,16
5MD106147Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:04:1789,43
2M310737Lakota AntonínAC Choceň9500:04:183,57
4Ž3108152Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:04:1864,06
4ŽM10936Tesařová HedvikaAC Choceň9400:04:1963,97
3ŽD11059Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:04:2063,05
3M311147Krejsa LukášTJ Sokol Jamné nad Orlicí9700:04:200,46
3ZA111132Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:04:2075,23
4ŽD11370Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:04:2161,77
5ZB11472Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:04:2268,56
5ŽM11583Halaničová LucieTJ Jiskra Králíky9400:04:2261,13
4M311653Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:04:220,00
9MM11784Halanič DanielTJ Jiskra Králíky9400:04:220,00
6ZB118160Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:04:2268,03
14MB119149Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:04:2318,96
5Ž31209Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:04:2359,58
6MD12168Strnad JosefSokol Žamberk4400:04:2483,70
10MM12251Matějíček MichalSK Žamberk9300:04:250,00
10MC12310Velechovský JiříSAZS Králíky5500:04:2656,70
4ŽS12373Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:04:2656,93
6Ž3125133Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:04:2756,29
7ZB126131Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:2962,36
7Ž3127157Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:2954,46
11MC12814Tomeš JaroslavŽamberk4800:04:3251,40
8Ž3129129Aulichová KateřinaTJ Sokol Kameničná9500:04:3351,07
6ŽM130159Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:3350,98
9Ž313123Skalická KarolínaŽamberk9600:04:3350,89
5M313240Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:04:360,00
4ZA13378Vanická BlankaTJ Litice7200:04:3661,30
7MD134121Novotný JiříKB Letohrad4500:04:3872,96
8ZB135115Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:04:3953,32
7ŽM13627Šmajzrová PavlínaSK Žamberk9400:04:3945,31
10Ž3137158Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:04:4143,48
12MC13821Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:04:4539,13
6M31394Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:04:470,00
11MM140134Vodička TomášSK Žamberk9300:04:470,00
7M314124Brynda VáclavTJ Čenkovice9700:04:480,00
11Ž3142301Novotná DoraSK Žamberk9700:04:4935,80
8M3143120Václavek JanDlouhá Třebová9600:04:500,00
13MC14471Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:04:5232,72
15MB14590Kubelka PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí6000:04:530,00
16MB146119Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:04:540,00
12MM14763Suchodol JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9200:04:570,00
9M314835Frydrych JakubAC Choceň9500:04:570,00
14MC149139Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:04:5827,87
10M3150130Cimr TomášTJ Sokol Kameničná9600:04:590,00
11M3151124Švanda ŠtěpánPolička9800:05:010,00
8MD152116Kalousek JanSK Žamberk4100:05:0253,22
12M3153117Cihlář AdamSokol Hylváty9800:05:020,00
31MA154118Jetmar JanSokol Hylváty7500:05:030,00
13M315581Klichman OndřejTJ Jiskra Králíky9600:05:070,00
14M315679Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:05:080,00
15M315780Klichman PetrTJ Jiskra Králíky9600:05:080,00
1ŽC158114Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:05:11115,40
16M315966Suchodol MikulášTJ Spartak OEZ Letohrad9800:05:120,00
17M316065Strnad Tomᚎamberk9700:05:120,00
8ŽM1617Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:05:1611,57
9ŽM162110Krejsová AndreaŽamberk9400:05:1611,20
10ŽM16382Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:05:216,90
18M316446Stejskal JanTJ Sokol Jamné nad Orlicí9600:05:220,00
19M316544Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:05:270,00
20M316613Beneš JakubNekoř9500:05:270,00
21M31678Tancer PetrSokol Přisnotice9700:05:310,00
11ŽM16898Krajčířová MonikaŽamberk9400:05:330,00
22M316934Vašata Adamneregistrován9600:05:330,00
23M317033Roček Tomášneregistrován9600:05:330,00
9MD171140Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:05:37100,00
2ŽC172305Lhotská HanaSokol Žamberk4600:05:3899,72
12ŽM173128Ježdíková LudmilaŽamberk9400:05:390,00
24M3174127Ježdík VáclavŽamberk9600:05:400,00
25M317517Mikyska MartinŽamberk9500:05:560,00
3ŽC176148Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:06:0384,87
32MA17756Pross DavidLipovka7500:06:080,00
12Ž3178310Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:06:150,00
13Ž317918Páchová MichaelaŽamberk9500:06:160,00
26M318029Vařeka JanŽamberk9600:06:330,00
13ŽM18125Bryndová LadaTJ Čenkovice9400:07:040,00
14Ž3182111Krejsová VeronikaŽamberk9900:08:580,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 85%
Zvolená trasa závodu: 75%
Značení závodu: 85%
Vyhlášení výsledků: 50%
Zpracování výsledků: 45%
Ceny vítězům: 73%
Celkový dojem ze závodu: 55%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
67%

Názory na závod

neznáme výsledky ani den poté!!!
r.sveda
ale známe :)
kebrle
David Pross- pozdě, ale přece reklamuji výsledky, neběžel jsem nic moc, ale čas 6:07 jsem určitě neměl prosím o překontrolování, neměřil jsem si to, ale běžel jsem kolem 3:10
D.Pross

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč