28.4.2017, pátek
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
26.4.2024 | Běh na Rozálku | - |
28.4.2023 | Běh na Rozálku | 195 |
29.4.2022 | Běh na Rozálku memoriál Vladimíra Kalouse | 146 |
24.4.2020 | Běh na Rozálku - Memoriál Vládi Kalouse | - |
26.4.2019 | Běh na Rozálku | 181 |
27.4.2018 | Běh na Rozálku | 197 |
29.4.2016 | Běh na Rozálku | 204 |
24.4.2015 | Běh na Rozálku | 201 |
25.4.2014 | Běh na Rozálku | 194 |
26.4.2013 | Běh na Rozálku | 197 |
4.5.2012 | Běh na Rozálku | 231 |
6.5.2011 | Běh na Rozálku | 191 |
7.5.2010 | Běh na Rozálku | 186 |
7.5.2009 | Běh na Rozálku | 188 |
2.5.2008 | Běh na Rozálku | 174 |
4.5.2007 | Běh na Rozálku | 198 |
5.5.2006 | Běh na Rozálku | 182 |
6.5.2005 | Běh na Rozálku | 137 |
7.5.2004 | Běh na Rozálku | 92 |
2.5.2003 | Běh na Rozálku, 5. ročník | 207 |
3.5.2002 | Běh na Rozálku | 201 |
4.5.2001 | 3. ročník - BĚH NA ROZÁLKU | 173 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Kalous Petr | 77 | 20 |
Matyášová Jana | 65 | 19 |
Tobiška Václav | 44 | 17 |
Novotný Luděk | 62 | 16 |
Sadílek Ota | 46 | 15 |
Bielčik Jindřich | 40 | 15 |
Mannlová Jana | 80 | 15 |
Keprtová Miloslava | 48 | 15 |
Nechvíl Petr | 91 | 15 |
Šponar Josef | 47 | 13 |
Šimůnek Jan | 49 | 13 |
Maříková Simona | 96 | 12 |
Červ Miloslav | 50 | 12 |
Svatoš Otakar | 34 | 12 |
Šimůnek Jan | 82 | 12 |
Novotná Dora | 97 | 12 |
Šafář Jaroslav | 51 | 12 |
Sontáková Lenka | 91 | 11 |
Koblížek Jindřich | 48 | 11 |
Borek Petr | 70 | 11 |
Sejkorová Lenka | 63 | 11 |
Jirásková Eva | 64 | 11 |
Kalousek Jan | 41 | 10 |
Tomeš Jaroslav | 48 | 10 |
Mařík Jiří | 72 | 10 |
Kebrle Milan | 75 | 10 |
Gregora Filip | 02 | 10 |
Strnad Adam | 00 | 10 |
Vařeka Jan | 96 | 10 |
Smolák Petr | 94 | 10 |
Šimůnková Pavla | 77 | 9 |
Borková Agáta | 02 | 9 |
Borek Viktor | 04 | 9 |
Moravec Jiří | 96 | 9 |
Vondra Vojtěch | 98 | 9 |
Bubeníček Jiří | 51 | 9 |
Mikyska Tomáš | 00 | 9 |
Volf Břetislav | 52 | 9 |
Dostálek Petr | 67 | 9 |
Exler Ondřej | 90 | 9 |
Řemínek Matěj | 86 | 9 |
Stránská Adéla | 91 | 8 |
Doucha Jiří | 71 | 8 |
Fajfr Marek | 06 | 8 |
Živný Marek | 91 | 8 |
Stránský Aleš | 60 | 8 |
Moskvová Agáta | 05 | 8 |
Hübl Radek | 88 | 8 |
Dostálek Vojtěch | 02 | 8 |
Kubelka Tomáš | 93 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 80 | 82 | Steklá Barbora | TJ Svitavy | 08 | 00:04:26 | 114,26 |
2 | Z1 | 124 | 69 | Zelinková Veronika | ISCAREX Junior team ČT | 09 | 00:04:56 | 93,40 |
3 | Z1 | 128 | 7 | Čejková Klára | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:04:57 | 92,35 |
4 | Z1 | 136 | 4 | Brusenbauchová Nela | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:05:04 | 87,79 |
5 | Z1 | 148 | 75 | Koubová Elen | ISCAREX Junior team ČT | 09 | 00:05:12 | 81,56 |
6 | Z1 | 193 | 35 | Šlesingrová Nikola | Žamberk | 08 | 00:06:53 | 11,48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 71 | 6 | Hejlová Kateřina | ISCAREX Junior Česká Třebová | 06 | 00:04:19 | 113,41 |
2 | Z2 | 101 | 137 | Kubíčková Nina | TJ Spartak Letohrad | 07 | 00:04:40 | 98,41 |
3 | Z2 | 121 | 45 | Cviková Veronika | Atletika Žamberk | 06 | 00:04:54 | 88,18 |
4 | Z2 | 126 | 139 | Nýdlová Dorota | Žamberk | 07 | 00:04:56 | 86,88 |
5 | Z2 | 160 | 140 | Vavřičková Elizabeta | Žamberk | 06 | 00:05:20 | 69,54 |
6 | Z2 | 164 | 44 | Vítková Adéla | Atletika Žamberk | 07 | 00:05:22 | 67,84 |
7 | Z2 | 166 | 189 | Hovadová Aneta | TJ Spartak Letohrad | 06 | 00:05:26 | 65,61 |
8 | Z2 | 170 | 20 | Hájková Lucie | Dlouhoňovice | 07 | 00:05:30 | 62,58 |
9 | Z2 | 172 | 43 | Firková Nikola | Atletika Žamberk | 06 | 00:05:31 | 61,50 |
10 | Z2 | 175 | 42 | Jedličková Nela | Atletika Žamberk | 07 | 00:05:36 | 57,82 |
11 | Z2 | 181 | 40 | Kořínková Petra | Atletika Žamberk | 06 | 00:05:56 | 43,91 |
12 | Z2 | 190 | 180 | Berkyová Lucie | Žamberk | 07 | 00:06:33 | 17,09 |
13 | Z2 | 198 | 95 | Bártová Alena | Žamberk | 07 | 00:09:22 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 40 | 168 | Moskvová Agáta | TJ Spartak Letohrad | 05 | 00:04:00 | 114,13 |
2 | Z3 | 68 | 97 | Hamplová Tereza | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:04:18 | 100,39 |
3 | Z3 | 97 | 188 | Kánská Lucie | TJ Spartak Letohrad | 04 | 00:04:37 | 85,48 |
4 | Z3 | 110 | 79 | Kubíčková Zuzana | TJ Spartak Letohrad | 05 | 00:04:46 | 78,03 |
5 | Z3 | 117 | 80 | Halbrštátová Sára | TJ Spartak Letohrad | 05 | 00:04:52 | 73,84 |
6 | Z3 | 120 | 58 | Beierová Tereza | Atletika Žamberk | 04 | 00:04:54 | 72,13 |
7 | Z3 | 156 | 193 | Hovadová Iveta | OB Žamberk | 05 | 00:05:18 | 53,73 |
8 | Z3 | 182 | 41 | Krausová Karolína | Atletika Žamberk | 05 | 00:05:59 | 21,35 |
9 | Z3 | 188 | 9 | Dušková Anna | Žamberk | 05 | 00:06:27 | 3,00 |
10 | Z3 | 196 | 36 | Malečková Valentýna | Atletika Žamberk | 04 | 00:07:34 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 11 | 108 | Költö Matěj | TJ Spartak Letohrad | 03 | 00:03:28 | 106,04 |
2 | M4 | 13 | 167 | Dostálek Vojtěch | TJ Spartak Letohrad | 02 | 00:03:30 | 104,45 |
3 | M4 | 30 | 195 | Moravec Jan | JM team Letohrad | 02 | 00:03:46 | 89,51 |
4 | M4 | 33 | 175 | Kapoun Jan | Atletika Polička | 03 | 00:03:52 | 83,73 |
5 | M4 | 35 | 157 | Veselý Jaroslav | TJ Spartak Letohrad | 03 | 00:03:54 | 81,77 |
6 | M4 | 53 | 81 | Steklý František | TJ Svitavy | 03 | 00:04:06 | 70,47 |
7 | M4 | 78 | 13 | Mňuk Vojtěch | R Fobl Team Rychnov n.K. | 02 | 00:04:24 | 53,95 |
8 | M4 | 131 | 144 | Zamastil Alex | Vysoké Mýto | 02 | 00:05:00 | 20,82 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 31 | 17 | Haufová Zuzana | SDH Lukavice | 02 | 00:03:51 | 112,70 |
2 | Z4 | 55 | 63 | Hovorková Karolína | Atletika Žamberk | 03 | 00:04:07 | 99,02 |
3 | Z4 | 73 | 120 | Šilarová Michaela | Activity Lanškroun | 02 | 00:04:21 | 88,28 |
4 | Z4 | 82 | 138 | Motlová Lucie | TJ Spartak Letohrad | 02 | 00:04:26 | 83,80 |
5 | Z4 | 109 | 136 | Lerchová Kateřina | Activity Lanškroun | 03 | 00:04:46 | 67,40 |
6 | Z4 | 113 | 55 | Kořínková Šárka | Atletika Žamberk | 03 | 00:04:49 | 65,49 |
7 | Z4 | 139 | 115 | Burešová Karolína | TJ Spartak Letohrad | 03 | 00:05:05 | 52,38 |
8 | Z4 | 159 | 14 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:05:20 | 39,85 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 3 | 163 | Mikyska Tomáš | TJ Spartak Letohrad | 00 | 00:03:10 | 106,23 |
2 | M5 | 5 | 162 | Urban Matyáš | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 00 | 00:03:13 | 102,86 |
3 | M5 | 8 | 57 | Boháč Bonifác | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 01 | 00:03:25 | 90,91 |
4 | M5 | 9 | 70 | Bartoš Filip | oddíl neuveden | 00 | 00:03:27 | 88,97 |
5 | M5 | 21 | 187 | Kánský Petr | TJ Spartak Letohrad | 00 | 00:03:33 | 83,15 |
6 | M5 | 22 | 164 | Strnad Adam | 3D Fitness Race Team | 00 | 00:03:34 | 81,51 |
7 | M5 | 25 | 182 | Holubář Patrik | FbK Orlicko-Třebovsko | 00 | 00:03:39 | 76,92 |
8 | M5 | 93 | 186 | Hájek Martin | Žamberk | 01 | 00:04:34 | 20,84 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 104 | 194 | Gallová Veronika | TJ Spartak Letohrad | 00 | 00:04:43 | 112,03 |
2 | Z5 | 140 | 185 | Andrová Natálie | Žamberk | 00 | 00:05:07 | 96,48 |
3 | Z5 | 152 | 183 | Hnátnická Zuzana | OB Žamberk | 01 | 00:05:14 | 91,49 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 159 | Kačerovský Michal | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:03:03 | 117,87 |
2 | MJ | 12 | 196 | Moravec Jakub | JM team Letohrad | 99 | 00:03:29 | 92,58 |
3 | MJ | 17 | 74 | Vencl Jiří | Activity Lanškroun | 98 | 00:03:32 | 89,54 |
4 | MJ | 28 | 11 | Novotný Matěj | OB Žamberk | 98 | 00:03:45 | 76,85 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 67 | 152 | Boková Ivana | OB Žamberk | 99 | 00:04:16 | 120,52 |
2 | ZJ | 89 | 165 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 99 | 00:04:31 | 110,49 |
3 | ZJ | 171 | 191 | Moravcová Denisa | Letohrad | 99 | 00:05:30 | 68,99 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 2 | 150 | Stejskal Jakub | Skialp Dolní Morava | 95 | 00:03:07 | 110,30 |
2 | MA | 6 | 126 | Vařeka Martin | Žamberk | 91 | 00:03:22 | 95,06 |
3 | MA | 7 | 161 | Adamec Lukáš | Horo Česká Třebová | 87 | 00:03:23 | 94,65 |
4 | MA | 10 | 151 | Diblík Milan | TJ Sokol Líšnice | 90 | 00:03:28 | 89,47 |
5 | MA | 15 | 26 | Beneš Michal | Run Sport Team Lanšperk | 83 | 00:03:31 | 86,52 |
6 | MA | 16 | 143 | Kavka Martin | Sokol Kunvald | 97 | 00:03:31 | 86,01 |
7 | MA | 19 | 153 | Lesák Jakub | OB Žamberk | 96 | 00:03:32 | 84,89 |
8 | MA | 24 | 142 | Fliedr Jiří | F-Bike Klub Sádek | 80 | 00:03:37 | 79,61 |
9 | MA | 37 | 71 | Živný Marek | 3D Fitness Race Team | 91 | 00:03:57 | 59,29 |
10 | MA | 42 | 88 | Vařeka Jan | Žamberk | 96 | 00:04:01 | 55,73 |
11 | MA | 43 | 10 | Vrkoč Ondřej | Žamberk | 86 | 00:04:02 | 54,41 |
12 | MA | 57 | 12 | Chaloupka Jan | Mladkov, Široký Důl | 90 | 00:04:10 | 46,69 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 141 | Fliedr Tomáš | F-Bike Klub Sádek | 76 | 00:03:12 | 113,77 |
2 | MB | 14 | 146 | Bielčik Petr | Czech Outdoor Extreme | 71 | 00:03:30 | 95,55 |
3 | MB | 23 | 101 | Bureš Martin | ISCAREX Česká Třebová | 74 | 00:03:35 | 90,68 |
4 | MB | 26 | 158 | Kačerovský Michal | Activity Lanškroun | 69 | 00:03:41 | 84,94 |
5 | MB | 29 | 149 | Urban Jakub | Skialp Dolní Morava | 72 | 00:03:45 | 81,53 |
6 | MB | 32 | 178 | Kapoun Petr | Atletika Polička | 75 | 00:03:52 | 74,81 |
7 | MB | 38 | 190 | Roleček Milan | Pěčín | 76 | 00:03:58 | 68,28 |
8 | MB | 41 | 156 | Veselý Jaroslav | Žamberk | 74 | 00:04:01 | 65,94 |
9 | MB | 49 | 83 | Steklý Petr | Svitavy | 74 | 00:04:05 | 61,75 |
10 | MB | 50 | 308 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:04:06 | 61,27 |
11 | MB | 56 | 98 | Hampl Alois | Ostrov | 70 | 00:04:08 | 59,03 |
12 | MB | 58 | 123 | Žofka Pavel | Skialp Dolní Morava | 69 | 00:04:10 | 57,08 |
13 | MB | 62 | 130 | Němec Radek | Litomyšl | 77 | 00:04:12 | 54,94 |
14 | MB | 83 | 68 | Doleček Martin | SK Žamberk | 73 | 00:04:29 | 38,86 |
15 | MB | 90 | 16 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:04:33 | 34,58 |
16 | MB | 98 | 93 | Pirkl Jaroslav | Česká Třebová | 76 | 00:04:38 | 29,51 |
17 | MB | 130 | 128 | Martykán Roman | oddíl neuveden | 71 | 00:04:58 | 10,03 |
18 | MB | 149 | 38 | Kořínek Miloš | Dlouhoňovice | 75 | 00:05:13 | 3,00 |
19 | MB | 153 | 113 | Topinka Roman | HZS HMP | 75 | 00:05:15 | 3,00 |
20 | MB | 168 | 184 | Skalický Radovan | Žamberk | 68 | 00:05:28 | 3,00 |
21 | MB | 169 | 84 | Houška Jan | Žamberk | 73 | 00:05:29 | 3,00 |
22 | MB | 183 | 29 | Sibera Radim | Nekoř | 73 | 00:06:00 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 18 | 87 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | 00:03:32 | 103,71 |
2 | MC | 20 | 121 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:03:32 | 103,34 |
3 | MC | 27 | 166 | Dostálek Petr | Bouda | 67 | 00:03:44 | 92,95 |
4 | MC | 36 | 181 | Belobrad Ivan | Pasivity Žamberk | 66 | 00:03:56 | 81,44 |
5 | MC | 59 | 310 | Novotný Luděk | 3D Fitness Race Team | 62 | 00:04:10 | 68,26 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 74 | 86 | Ráb Pavel | Česká Třebová | 52 | 00:04:21 | 103,29 |
2 | MD | 79 | 18 | Šolc Vítězslav | BKL Machov | 57 | 00:04:24 | 100,72 |
3 | MD | 88 | 32 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:04:30 | 95,99 |
4 | MD | 92 | 89 | Kubišta Oto | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:04:34 | 93,61 |
5 | MD | 95 | 100 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:04:36 | 92,10 |
6 | MD | 119 | 177 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:04:53 | 79,10 |
7 | MD | 134 | 305 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:05:02 | 71,85 |
8 | MD | 137 | 102 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:05:04 | 70,64 |
9 | MD | 151 | 103 | Hlaváček Zdeněk | SKP Rychnov nad Kněžnou | 54 | 00:05:14 | 63,08 |
10 | MD | 162 | 34 | Balla Zikmund | SK Pod Dubem Pardubice | 54 | 00:05:22 | 57,11 |
11 | MD | 192 | 170 | Pecháček Miroslav | Orel Dolní Čermná | 48 | 00:06:46 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 125 | 306 | Tobiška Václav | OB Žamberk | 44 | 00:04:56 | 113,96 |
2 | ME | 141 | 192 | Šponar Josef | OB Žamberk | 47 | 00:05:07 | 106,84 |
3 | ME | 180 | 133 | Jelínek Matěj | Černilov | 42 | 00:05:51 | 79,20 |
4 | ME | 187 | 147 | Bielčik Jindřich | Elma Tým | 40 | 00:06:18 | 62,33 |
5 | ME | 189 | 160 | Sadílek Ota | Activity Lanškroun | 46 | 00:06:28 | 55,84 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 76 | 309 | Novotná Dora | Pejsek a Kočička Žamberk | 97 | 00:04:22 | 149,47 |
2 | ZA | 194 | 96 | Bártová Alena | Žamberk | 83 | 00:07:15 | 50,53 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 60 | 66 | Tobišková Tereza | Atletika Žamberk | 77 | 00:04:11 | 110,70 |
2 | ZB | 64 | 65 | Barvínková Romana | Atletika Žamberk | 79 | 00:04:14 | 108,05 |
3 | ZB | 115 | 109 | Hrušková Darina | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:04:49 | 81,25 |
4 | ZB | 144 | 25 | Hájková Ludmila | Dlouhoňovice | 75 | 00:05:10 | 66,04 |
5 | ZB | 158 | 92 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:05:20 | 58,24 |
6 | ZB | 174 | 145 | Pazderová Alena | Vysoké Mýto | 75 | 00:05:34 | 47,87 |
7 | ZB | 177 | 56 | Firková Helena | Atletika Žamberk | 81 | 00:05:41 | 41,97 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 44 | 30 | Matyášová Jana | Silvita sro ÚO | 65 | 00:04:03 | 125,12 |
2 | ZC | 84 | 132 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:04:29 | 106,39 |
3 | ZC | 161 | 24 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:05:22 | 68,49 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 191 | 110 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:06:37 | 109,27 |
2 | ZD | 195 | 134 | Jelínková Magdalena | Černilov | 45 | 00:07:15 | 90,73 |
Organizace závodu: Nehodnoceno Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno Značení závodu: Nehodnoceno Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno Zpracování výsledků: Nehodnoceno Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení Nehodnoceno |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
mrolecek