Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

3. ročník - BĚH NA ROZÁLKU

4.5.2001, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 3. ročník - BĚH NA ROZÁLKU
  • datum konání: 4.5.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sokol Žamberk

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.4.2020Běh na Rozálku -
26.4.2019Běh na Rozálku181
27.4.2018Běh na Rozálku197
28.4.2017Běh na Rozálku198
29.4.2016Běh na Rozálku204
24.4.2015Běh na Rozálku201
25.4.2014Běh na Rozálku194
26.4.2013Běh na Rozálku197
4.5.2012Běh na Rozálku231
6.5.2011Běh na Rozálku191
7.5.2010Běh na Rozálku186
7.5.2009Běh na Rozálku188
2.5.2008Běh na Rozálku174
4.5.2007Běh na Rozálku198
5.5.2006Běh na Rozálku182
6.5.2005Běh na Rozálku137
7.5.2004Běh na Rozálku187
2.5.2003Běh na Rozálku, 5. ročník207
3.5.2002Běh na Rozálku201

Statistika závodu 3. ročník - BĚH NA ROZÁLKU

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 3454

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalous Petr7718
Matyášová Jana6518
Tobiška Václav4417
Keprtová Miloslava4816
Sadílek Ota4616
Bielčik Jindřich4016
Nechvíl Petr9115
Novotný Luděk6215
Šimůnek Jan4914
Mannlová Jana8014
Šafář Jaroslav5113
Šimůnek Jan8213
Červ Miloslav5013
Svatoš Otakar3413
Koblížek Jindřich4812
Novotná Dora9712
Šponar Josef4712
Maříková Simona9612
Jirásková Eva6411
Kalousek Jan4111
Tomeš Jaroslav4811
Kebrle Milan7511
Mařík Jiří7211
Gregora Filip0210
Strnad Adam0010
Vařeka Jan9610
Sejkorová Lenka6310
Smolák Petr9410
Vondra Vojtěch989
Borek Petr709
Volf Břetislav529
Sontáková Lenka919
Šimůnková Pavla779
Mikyska Tomáš009
Exler Ondřej909
Dostálek Petr679
Moravec Jiří969
Ducháček Bedřich599
Bubeníček Jiří519
Řemínek Matěj869
Ing. Moravec Martin849
Večeře Tomáš908
Černá Kristýna938
Strnad Tomáš698
Jelínková Magdalena458
Borková Agáta028
Stránská Adéla918
Martincová Kristýna938
Razým Jan578
Vanický Petr738

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně mladší do 13 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM6359Johanidiesová LeaSKI Česká Třebová8900:03:49-
2ŽM69139Tkačíková MagdalénaAC Jablonné nad Orlicí8800:03:53-
3ŽM8265Záveská AnnaOrel Česká Třebová8800:04:02-
4ŽM8858Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:04:05-
5ŽM9860Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:04:11-
6ŽM9984Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:12-
7ŽM112127Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:04:22-
8ŽM11357Černá KristýnaSKI Česká Třebová9300:04:23-
9ŽM11564Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:04:24-
10ŽM11773Vacková MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad9000:04:27-
11ŽM12071Havlová MichaelaBiatlon OEZ Letohrad9100:04:30-
12ŽM12787Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:36-
13ŽM13321Šponarová LucieSokol Žamberk9100:04:47-
14ŽM136116Kladivová MarkétaSokol Žamberk9100:04:51-
15ŽM13730Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:04:57-
16ŽM143143Halbrštátová SoňaAtletika Albrechtice9100:05:03-
17ŽM14488Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:05:04-
18ŽM145306Faltusová KrystýnaAtletika Jablonné nad Orlicí 00:05:08-
19ŽM14639Drtilová VeronikaSK Žamberk9000:05:09-
20ŽM151144Dobšíková JanaAtletika Jablonné nad Orlicí9100:05:20-
21ŽM15414Tomanová PavlínaŽamberk9300:05:28-
22ŽM15524Langerová KristýnaŽamberk9000:05:29-
23ŽM15723Plachová RenataSK Žamberk9200:05:34-
24ŽM159114Kladivová ŠárkaŽamberk9300:05:37-
25ŽM161113Matějíčková LucieŽamberk9000:05:44-
26ŽM16341Drtilová PetraŽamberk9200:05:51-
27ŽM164303Řeháková BáraSG ANIMO Žamberk9000:06:00-
28ŽM16745Šiffelová ZuzanaŽamberk9100:06:32-
29ŽM16943Trejtnarová DominikaŽamberk9400:06:39-
30ŽM17022Plocková MirkaSokol Žamberk9000:06:43-
31ŽM171151Dunglová NatálkaŽamberk9600:07:04-
32ŽM172152Novotná DoraŽamberk9700:07:14-
33ŽM17342Drtilová PetraŽamberk9200:08:21-
Žáci mladší do 13 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM5983Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:03:47-
2MM60140Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:03:47-
3MM6469Novotný JakubTJ Sokol Česká Třebová8800:03:51-
4MM7617Peřina Lukᚎamberk8800:03:58-
5MM776Andrle MartinGymnázium Žamberk8800:04:00-
6MM7966Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:04:01-
7MM8418Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:04:03-
8MM8661Vágner AlešLetohrad9000:04:04-
9MM8977Faltus LukášKB Letohrad9000:04:05-
10MM9478Exler KamilKB Letohrad9000:04:07-
11MM96112Wotawa DanielTJ Sokol Žamberk8800:04:08-
12MM9768Horák TomášKB Letohrad9000:04:09-
13MM1012Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:04:14-
14MM10233Řehák AdamSK Žamberk9200:04:14-
15MM1045Larisch OtaGymnázium Žamberk8800:04:15-
16MM10576Vávra VlastimilKB Letohrad9100:04:16-
17MM10772Ďuran TomášKB Letohrad9100:04:17-
18MM11197Nožka RadekTJ Sokol Žamberk9000:04:22-
19MM113129Exler OndřejŽamberk9000:04:23-
20MM11863Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:04:28-
21MM119149Novotný JanSokol Žamberk9000:04:30-
22MM12252Junk VítSokol Žamberk9200:04:32-
23MM12851Šembera JiříSokol Žamberk9100:04:37-
24MM13062Fiedler RadekLetohrad8900:04:38-
25MM13134Všetička VojtěchŽamberk9200:04:39-
26MM132304Bříza VáclavŽamberk9300:04:40-
27MM13425Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:04:48-
28MM13574Chládek JanKB Letohrad9100:04:49-
29MM138107Šeda JanSruby9300:04:58-
30MM139130Exler LiborŽamberk9200:05:00-
31MM14098Kroulík Tomᚎamberk8900:05:02-
32MM14175Žďárek ŠimonKB Letohrad9100:05:03-
33MM147100Mazura PetrŽamberk8900:05:11-
34MM148147Novotný ŠtěpánSokol Žamberk9200:05:11-
35MM149115Matějíček MichalSokol Žamberk9300:05:16-
36MM15010Křičenský MichalJablonné nad Orlicí9200:05:17-
37MM15226Zámečník PetrXXX9300:05:22-
38MM15399Petrů VítTJ Sokol Žamberk9000:05:26-
39MM15685Friml FilipŽamberk9300:05:33-
40MM15813Vasil TomášTesla Pardubice9300:05:37-
41MM160160Exler MartinŽamberk9300:05:44-
42MM165148Dungl PetrŽamberk9200:06:13-
43MM1669Křičenský TomášJablonné nad Orlicí9500:06:17-
Žákyně starší 14-15 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS6567Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:03:52-
2ŽS81105Šedová VeronikaTJ Sokol Česká Třebová8700:04:02-
3ŽS9550Čechalová HanaTS Letohrad8600:04:08-
4ŽS10315Kurková AndreaAC Choceň8700:04:14-
Žáci starší 14-15 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS2489Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:03:15-
2MS38142Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:03:24-
3MS4837Novotný MichalNekoř8700:03:31-
4MS5420Řemínek MatějAC Choceň8600:03:46-
4MS5419Půlpán JanAC Choceň8600:03:46-
6MS6170Hruška PetrTJ Sokol Česká Třebová8600:03:48-
7MS66117Šponar Marcel TJ Sokol Žamberk8600:03:52-
8MS877Štětina JanGymnázium Žamberk8700:04:05-
9MS928Bulíček MartinGymnázium Žamberk8700:04:06-
Dorostenci 16-17 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD11101Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:03:03-
2MD2127Budina LiborTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8500:03:10-
3MD23108Navrátil MichalŽamberk8500:03:13-
4MD46161Brichta JanKB OEZ Letohrad8400:03:29-
Dorostenky 16-17 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD5749Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:03:46-
2ŽD78134Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:04:00-
3ŽD9016Rychtaříková IvaAC Choceň8500:04:06-
Junioři 18-19 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4163Vinzens OndřejCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8300:02:50114,38
2MJ15124Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:03:0994,18
3MJ22141Vacek TomášAtletika Jablonné8300:03:1191,45
4MJ28119Exler PavelSokol Žamberk8200:03:1686,21
5MJ3346Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:03:2082,38
6MJ4590Kaválek OndřejOrel Orlice8300:03:2873,10
7MJ52159Bříza DavidŽamberk8200:03:4159,45
Muži A (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1102Kaválek TomášTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8100:02:44102,69
2MA2137Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:02:46100,28
3MA3138Dobšíček Pavel2 B Tým8000:02:4997,03
4MA5155Adamec JosefNekoř8100:02:5490,66
5MA6307Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:02:5787,77
6MA8125Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:02:5985,36
7MA9122Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:02:5985,12
8MA10123Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:03:0380,67
9MA12126Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:03:0478,99
9MA12156Strnad VladimírATC Letrohrad7700:03:0478,99
11MA1631Pirkl MichalTřebešov7400:03:0972,97
12MA1754Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:03:0972,61
13MA1848Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:03:1072,37
14MA19300Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:03:1072,01
15MA20109Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:03:1071,53
16MA2553Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7600:03:1665,15
17MA31153Bříza VáclavŽamberk7000:03:1862,50
18MA32154Mařík JiříDolní Dobrouč7200:03:1960,70
19MA3493Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:03:2159,13
20MA36146Novotný LuděkŽamberk6200:03:2158,41
21MA3780Strnad Tomᚎamberk6900:03:2257,81
22MA401Martínek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7400:03:2553,48
23MA42162Faltus JiříBiatlon OEZ Letohrad8100:03:2751,67
24MA4396Suchodol JosefBorec Žamberk6700:03:2751,43
25MA4786Doleček RomanLíšnice7900:03:3047,70
26MA49145Vařeka KarelŽamberk6500:03:3146,86
27MA5144Řehák JanŽamberk6600:03:4135,19
28MA53110Voříšek JanXXX7700:03:4332,66
29MA58128Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:03:4628,33
30MA110111Janiš ZdeněkXXX7600:04:200,00
Muži B (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB7121Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:02:58109,84
2MB1447Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:03:0899,36
3MB2629Čechal JaroslavTS Letohrad6100:03:1690,80
4MB3040Martinák JiříCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6000:03:1889,09
5MB35166Papáček JanOseva Choceň5400:03:2185,23
6MB41165Netušil PavelŽamberk5200:03:2679,56
7MB43136Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:03:2778,92
8MB6881Ehrenberger JaroslavLetohrad5500:03:5351,31
9MB7036Zajíc JanKRB Chrudim5300:03:5450,35
10MB8594Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:04:0340,40
11MB93118Exler PavelZEZ Žamberk5800:04:0636,86
Muži C (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2711Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:03:16102,99
2MC2928Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:03:17102,38
3MC38135Skalický JiříSokol Žamberk5000:03:2494,63
4MC5012Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:03:3584,25
5MC6282Koblížek JindřichŽamberk4800:03:4969,95
6MC67132Leicht JiříTJ Těchonín4900:03:5266,63
7MC71305Tobiška VáclavSokol Žamberk4400:03:5464,61
8MC7395Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:03:5563,40
9MC8335Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:04:0356,15
10MC903Strnad JosefSokol Žamberk4400:04:0653,13
11MC1004Krumer MiroslavOstrov4900:04:1445,07
12MC106120Tomeš JaroslavŽamberk4800:04:1642,76
13MC109164Šponar JosefŽamberk4700:04:2038,53
14MC123158Řehák JanLetohrad5100:04:3226,14
15MC142150Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:05:030,00
16MC168301Kalous VladimírŽamberk4300:06:370,00
Muži D (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD8038Bielčík JindřichLichkov 00:04:02113,73
2MD116131Kalousek JanKČT Žamberk4100:04:2695,29
3MD12156Bittner KurtŽamberk3900:04:3190,97
Ženy A (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA56103Faltusová RadkaKUS Jablonné nad Orlicí7200:03:46105,41
2ZA72133Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:03:5597,38
3ZA73104Vojtová JanaKUS Jablonné nad Orlicí7900:03:5597,21
4ZA75106Šedová JanaAC Choceň7300:03:5697,04
5ZA12455Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:04:3365,09
6ZA12991Vacková JanaISCAREX Česká Třebová7500:04:3761,12
Ženy B (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB10832Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:04:18108,65
2ZB12592Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:04:3596,01
3ZB126302Havlová JaroslavaKB Letohrad6500:04:3695,34
4ZB16279Ehrenbergerová MartaOEZ Letohrad5700:05:4543,97
Trať 0,900 km, 40,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1102Kaválek TomášTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8100:02:44102,69
2MA2137Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:02:46100,28
3MA3138Dobšíček Pavel2 B Tým8000:02:4997,03
1MJ4163Vinzens OndřejCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8300:02:50114,38
4MA5155Adamec JosefNekoř8100:02:5490,66
5MA6307Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:02:5787,77
1MB7121Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:02:58109,84
6MA8125Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:02:5985,36
7MA9122Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:02:5985,12
8MA10123Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:03:0380,67
1MD11101Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:03:03-
9MA12126Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:03:0478,99
9MA12156Strnad VladimírATC Letrohrad7700:03:0478,99
2MB1447Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:03:0899,36
2MJ15124Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:03:0994,18
11MA1631Pirkl MichalTřebešov7400:03:0972,97
12MA1754Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:03:0972,61
13MA1848Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:03:1072,37
14MA19300Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:03:1072,01
15MA20109Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:03:1071,53
2MD2127Budina LiborTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8500:03:10-
3MJ22141Vacek TomášAtletika Jablonné8300:03:1191,45
3MD23108Navrátil MichalŽamberk8500:03:13-
1MS2489Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:03:15-
16MA2553Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7600:03:1665,15
3MB2629Čechal JaroslavTS Letohrad6100:03:1690,80
1MC2711Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:03:16102,99
4MJ28119Exler PavelSokol Žamberk8200:03:1686,21
2MC2928Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:03:17102,38
4MB3040Martinák JiříCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6000:03:1889,09
17MA31153Bříza VáclavŽamberk7000:03:1862,50
18MA32154Mařík JiříDolní Dobrouč7200:03:1960,70
5MJ3346Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:03:2082,38
19MA3493Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:03:2159,13
5MB35166Papáček JanOseva Choceň5400:03:2185,23
20MA36146Novotný LuděkŽamberk6200:03:2158,41
21MA3780Strnad Tomᚎamberk6900:03:2257,81
2MS38142Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:03:24-
3MC38135Skalický JiříSokol Žamberk5000:03:2494,63
22MA401Martínek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7400:03:2553,48
6MB41165Netušil PavelŽamberk5200:03:2679,56
23MA42162Faltus JiříBiatlon OEZ Letohrad8100:03:2751,67
24MA4396Suchodol JosefBorec Žamberk6700:03:2751,43
7MB43136Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:03:2778,92
6MJ4590Kaválek OndřejOrel Orlice8300:03:2873,10
4MD46161Brichta JanKB OEZ Letohrad8400:03:29-
25MA4786Doleček RomanLíšnice7900:03:3047,70
3MS4837Novotný MichalNekoř8700:03:31-
26MA49145Vařeka KarelŽamberk6500:03:3146,86
4MC5012Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:03:3584,25
27MA5144Řehák JanŽamberk6600:03:4135,19
7MJ52159Bříza DavidŽamberk8200:03:4159,45
28MA53110Voříšek JanXXX7700:03:4332,66
4MS5419Půlpán JanAC Choceň8600:03:46-
4MS5420Řemínek MatějAC Choceň8600:03:46-
1ZA56103Faltusová RadkaKUS Jablonné nad Orlicí7200:03:46105,41
1ŽD5749Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:03:46-
29MA58128Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:03:4628,33
1MM5983Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:03:47-
2MM60140Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:03:47-
6MS6170Hruška PetrTJ Sokol Česká Třebová8600:03:48-
5MC6282Koblížek JindřichŽamberk4800:03:4969,95
1ŽM6359Johanidiesová LeaSKI Česká Třebová8900:03:49-
3MM6469Novotný JakubTJ Sokol Česká Třebová8800:03:51-
1ŽS6567Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:03:52-
7MS66117Šponar Marcel TJ Sokol Žamberk8600:03:52-
6MC67132Leicht JiříTJ Těchonín4900:03:5266,63
8MB6881Ehrenberger JaroslavLetohrad5500:03:5351,31
2ŽM69139Tkačíková MagdalénaAC Jablonné nad Orlicí8800:03:53-
9MB7036Zajíc JanKRB Chrudim5300:03:5450,35
7MC71305Tobiška VáclavSokol Žamberk4400:03:5464,61
2ZA72133Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:03:5597,38
3ZA73104Vojtová JanaKUS Jablonné nad Orlicí7900:03:5597,21
8MC7395Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:03:5563,40
4ZA75106Šedová JanaAC Choceň7300:03:5697,04
4MM7617Peřina Lukᚎamberk8800:03:58-
5MM776Andrle MartinGymnázium Žamberk8800:04:00-
2ŽD78134Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:04:00-
6MM7966Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:04:01-
1MD8038Bielčík JindřichLichkov 00:04:02113,73
2ŽS81105Šedová VeronikaTJ Sokol Česká Třebová8700:04:02-
3ŽM8265Záveská AnnaOrel Česká Třebová8800:04:02-
9MC8335Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:04:0356,15
7MM8418Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:04:03-
10MB8594Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:04:0340,40
8MM8661Vágner AlešLetohrad9000:04:04-
8MS877Štětina JanGymnázium Žamberk8700:04:05-
4ŽM8858Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:04:05-
9MM8977Faltus LukášKB Letohrad9000:04:05-
3ŽD9016Rychtaříková IvaAC Choceň8500:04:06-
10MC903Strnad JosefSokol Žamberk4400:04:0653,13
9MS928Bulíček MartinGymnázium Žamberk8700:04:06-
11MB93118Exler PavelZEZ Žamberk5800:04:0636,86
10MM9478Exler KamilKB Letohrad9000:04:07-
3ŽS9550Čechalová HanaTS Letohrad8600:04:08-
11MM96112Wotawa DanielTJ Sokol Žamberk8800:04:08-
12MM9768Horák TomášKB Letohrad9000:04:09-
5ŽM9860Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:04:11-
6ŽM9984Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:12-
11MC1004Krumer MiroslavOstrov4900:04:1445,07
13MM1012Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:04:14-
14MM10233Řehák AdamSK Žamberk9200:04:14-
4ŽS10315Kurková AndreaAC Choceň8700:04:14-
15MM1045Larisch OtaGymnázium Žamberk8800:04:15-
16MM10576Vávra VlastimilKB Letohrad9100:04:16-
12MC106120Tomeš JaroslavŽamberk4800:04:1642,76
17MM10772Ďuran TomášKB Letohrad9100:04:17-
1ZB10832Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:04:18108,65
13MC109164Šponar JosefŽamberk4700:04:2038,53
30MA110111Janiš ZdeněkXXX7600:04:200,00
18MM11197Nožka RadekTJ Sokol Žamberk9000:04:22-
7ŽM112127Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:04:22-
19MM113129Exler OndřejŽamberk9000:04:23-
8ŽM11357Černá KristýnaSKI Česká Třebová9300:04:23-
9ŽM11564Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:04:24-
2MD116131Kalousek JanKČT Žamberk4100:04:2695,29
10ŽM11773Vacková MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad9000:04:27-
20MM11863Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:04:28-
21MM119149Novotný JanSokol Žamberk9000:04:30-
11ŽM12071Havlová MichaelaBiatlon OEZ Letohrad9100:04:30-
3MD12156Bittner KurtŽamberk3900:04:3190,97
22MM12252Junk VítSokol Žamberk9200:04:32-
14MC123158Řehák JanLetohrad5100:04:3226,14
5ZA12455Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:04:3365,09
2ZB12592Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:04:3596,01
3ZB126302Havlová JaroslavaKB Letohrad6500:04:3695,34
12ŽM12787Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:36-
23MM12851Šembera JiříSokol Žamberk9100:04:37-
6ZA12991Vacková JanaISCAREX Česká Třebová7500:04:3761,12
24MM13062Fiedler RadekLetohrad8900:04:38-
25MM13134Všetička VojtěchŽamberk9200:04:39-
26MM132304Bříza VáclavŽamberk9300:04:40-
13ŽM13321Šponarová LucieSokol Žamberk9100:04:47-
27MM13425Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:04:48-
28MM13574Chládek JanKB Letohrad9100:04:49-
14ŽM136116Kladivová MarkétaSokol Žamberk9100:04:51-
15ŽM13730Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:04:57-
29MM138107Šeda JanSruby9300:04:58-
30MM139130Exler LiborŽamberk9200:05:00-
31MM14098Kroulík Tomᚎamberk8900:05:02-
32MM14175Žďárek ŠimonKB Letohrad9100:05:03-
15MC142150Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:05:030,00
16ŽM143143Halbrštátová SoňaAtletika Albrechtice9100:05:03-
17ŽM14488Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:05:04-
18ŽM145306Faltusová KrystýnaAtletika Jablonné nad Orlicí 00:05:08-
19ŽM14639Drtilová VeronikaSK Žamberk9000:05:09-
33MM147100Mazura PetrŽamberk8900:05:11-
34MM148147Novotný ŠtěpánSokol Žamberk9200:05:11-
35MM149115Matějíček MichalSokol Žamberk9300:05:16-
36MM15010Křičenský MichalJablonné nad Orlicí9200:05:17-
20ŽM151144Dobšíková JanaAtletika Jablonné nad Orlicí9100:05:20-
37MM15226Zámečník PetrXXX9300:05:22-
38MM15399Petrů VítTJ Sokol Žamberk9000:05:26-
21ŽM15414Tomanová PavlínaŽamberk9300:05:28-
22ŽM15524Langerová KristýnaŽamberk9000:05:29-
39MM15685Friml FilipŽamberk9300:05:33-
23ŽM15723Plachová RenataSK Žamberk9200:05:34-
40MM15813Vasil TomášTesla Pardubice9300:05:37-
24ŽM159114Kladivová ŠárkaŽamberk9300:05:37-
41MM160160Exler MartinŽamberk9300:05:44-
25ŽM161113Matějíčková LucieŽamberk9000:05:44-
4ZB16279Ehrenbergerová MartaOEZ Letohrad5700:05:4543,97
26ŽM16341Drtilová PetraŽamberk9200:05:51-
27ŽM164303Řeháková BáraSG ANIMO Žamberk9000:06:00-
42MM165148Dungl PetrŽamberk9200:06:13-
43MM1669Křičenský TomášJablonné nad Orlicí9500:06:17-
28ŽM16745Šiffelová ZuzanaŽamberk9100:06:32-
16MC168301Kalous VladimírŽamberk4300:06:370,00
29ŽM16943Trejtnarová DominikaŽamberk9400:06:39-
30ŽM17022Plocková MirkaSokol Žamberk9000:06:43-
31ŽM171151Dunglová NatálkaŽamberk9600:07:04-
32ŽM172152Novotná DoraŽamberk9700:07:14-
33ŽM17342Drtilová PetraŽamberk9200:08:21-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód