Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Rozálku

7.5.2010, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Rozálku
  • datum konání: 7.5.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

u muzea v Žamberku
od 16:30 hodin, hlavní závod od 17:00 hodin

Přihlášky

od 16 hodin v rozhledně Rozálka

Startovné

žactvo 10 Kč
dorost a dospělí 20 Kč

Popis tratě

Délka: 900 m
Převýšení: 40 m
nezpevněné parkové cesty
vložený závod předškolních dětí - 90 m po rovině

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

DDM Animo Žamberk
Vladimíra Valdová
28. října 713
Žamberk
mobil 774 175 911

Internetové stránky

http://www.animo.zamberk.cz

E-mailová adresa

valdova.animo@atlas.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.4.2020Běh na Rozálku -
26.4.2019Běh na Rozálku181
27.4.2018Běh na Rozálku197
28.4.2017Běh na Rozálku198
29.4.2016Běh na Rozálku204
24.4.2015Běh na Rozálku201
25.4.2014Běh na Rozálku194
26.4.2013Běh na Rozálku197
4.5.2012Běh na Rozálku231
6.5.2011Běh na Rozálku191
7.5.2009Běh na Rozálku188
2.5.2008Běh na Rozálku174
4.5.2007Běh na Rozálku198
5.5.2006Běh na Rozálku182
6.5.2005Běh na Rozálku137
7.5.2004Běh na Rozálku92
2.5.2003Běh na Rozálku, 5. ročník207
3.5.2002Běh na Rozálku201
4.5.20013. ročník - BĚH NA ROZÁLKU173

Statistika závodu Běh na Rozálku

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 3346

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalous Petr7718
Matyášová Jana6517
Tobiška Václav4416
Nechvíl Petr9115
Bielčik Jindřich4015
Keprtová Miloslava4815
Sadílek Ota4615
Novotný Luděk6214
Mannlová Jana8013
Šimůnek Jan4913
Maříková Simona9612
Šafář Jaroslav5112
Šimůnek Jan8212
Červ Miloslav5012
Svatoš Otakar3412
Novotná Dora9712
Koblížek Jindřich4811
Šponar Josef4711
Mařík Jiří7210
Jirásková Eva6410
Kalousek Jan4110
Gregora Filip0210
Smolák Petr9410
Strnad Adam0010
Vařeka Jan9610
Sejkorová Lenka6310
Tomeš Jaroslav4810
Kebrle Milan7510
Vondra Vojtěch989
Volf Břetislav529
Řemínek Matěj869
Sontáková Lenka919
Borek Petr709
Mikyska Tomáš009
Exler Ondřej909
Dostálek Petr679
Moravec Jiří969
Bubeníček Jiří519
Stránský Aleš608
Šponarová Lucie918
Živný Marek918
Gregora Jan008
Klaclová Šárka938
Večeře Tomáš908
Procházka Jakub968
Ing. Moravec Martin848
Ducháček Bedřich598
Hübl Radek888
Martincová Kristýna938
Vanický Petr738

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci nejmladší do 11 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M33946Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:03:39109,40
2M35076Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:03:5199,65
3M365181Bartoš FilipŽamberk0000:04:0190,94
4M372115Procházka VojtěchAtletika Žamberk9900:04:0487,98
5M37528Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:04:07104,83
6M38477Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:04:11101,90
7M38668Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:04:1380,06
8M38880Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:1578,15
9M395164Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:04:2173,10
10M39832Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:04:2293,27
11M399105Hauf JanSTALAK Rychnov nad Kněžnou9900:04:2272,22
12M310063Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:04:2272,05
13M3101149Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:2371,44
14M3105133Maňour KrištofTOSK Žamberk0200:04:2789,16
15M310834Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:3065,52
16M3110125Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:04:3164,65
17M3111117Procházka AdamAtletika Žamberk0100:04:3185,91
18M311211Kučera MartinTJ - Svitavy9900:04:3164,39
19M3113111Sviták PavelAtletika Žamberk9900:04:3263,95
20M311836Hermann MatějSpartak OEZ Letohrad0000:04:3362,30
21M312274Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:3659,77
22M31246Navrátil JonášTJ Svitavy0100:04:3781,40
23M313155Pecháček JiříTJ Sokol Jaroměř9900:04:4056,81
24M314041Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:04:4475,78
25M3143128Dolejš JosefXXX0000:04:4948,98
26M314775Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:5940,44
27M314866Mervart VojtěchAtletika Jaroměř0000:05:0039,57
28M3153116Hernych TomášAtletika Žamberk0100:05:0459,48
29M3163110Biedla JakubAtletika Žamberk0100:05:2046,81
30M316937Gazdík JonášPěčín mezium0000:05:422,74
31M3170124Dolejš JanXXX0200:05:4329,01
32M317265Němec JanAtletika Jaroměř0200:05:4824,89
33M3175113Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:05:5023,62
34M3179108Pachel JakubAtletika Žamberk0200:06:088,98
35M3180134Maňour VojtaTOSK Žamberk0500:06:153,21
36M318271Bulva VítězslavXXX0300:06:220,00
Žákyně nejmladší do 11 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž36735Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:02108,63
2Ž38992Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:04:1697,27
3Ž39367Rudolfská DominikaAtletika Jaroměř9900:04:2094,10
4Ž39479Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:2094,02
5Ž39613Hanzlová EliškaTJ Svitavy9900:04:2192,99
6Ž310251Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:04:2391,24
7Ž31179Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:04:3383,62
8Ž3119150Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:3483,23
9Ž312153Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:04:3681,32
10Ž312531Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:3780,29
11Ž312712Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:04:38101,97
12Ž313057Suchánková NikolSokol atletika Jaroměř9900:04:3978,70
13Ž313258Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:04:4177,11
14Ž313554Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:04:4299,19
15Ž313644Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:4398,84
16Ž313733Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:4375,84
17Ž3138132Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:04:4398,69
18Ž31418Mrklovská DanaTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:4673,54
19Ž3150171Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:05:0061,87
20Ž31525Klusáková KateřinaTJ - Svitavy0100:05:0484,01
21Ž315425Andrová NatálieSokol Žamberk0000:05:0657,75
22Ž316150Stříhavková EliškaAC Choceň0200:05:1973,11
23Ž317110Křivohlávková AnnaXXX0200:05:4454,94
24Ž3173101Vanická KateřinaAtletika Žamberk0200:05:4951,31
25Ž3174107Pachelová AničkaAtletika Žamberk0000:05:5022,90
26Ž3176102Mykysková SvatavaAtletika Žamberk0300:05:5746,25
27Ž3184177Zechová KristýnaŽamberk0000:06:390,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM27141Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:31107,28
2ŽM4086Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:4197,92
3ŽM4683Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:4494,80
4ŽM6490Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:0080,22
5ŽM92173Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:1863,52
6ŽM145159Kopecká SimonaSpartak Letohrad9700:04:5430,96
Žáci mladší 12-13 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM37131Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:38104,26
2MM45155Kavka LukášSpartak Letohrad9700:03:4499,22
3MM4738Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:03:4796,52
4MM59186Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:5687,97
5MM6089Vilímek VáclavAC Choceň9800:03:5886,26
6MM63163Chmelíček JordanSpartak Letohrad9700:04:0084,55
7MM69138Mužík JanAtletika Polička9800:04:0381,76
8MM74156Suchomel TomášSpartak Letohrad9700:04:0778,25
9MM8278Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:04:1075,46
10MM9170Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:04:1669,88
11MM9764Petiška OndřejAtletika Jaroměř9700:04:2165,11
12MM166109Biedla VojtěchAtletika Žamberk9800:05:303,19
Žákyně starší 14-15 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS56157Fáberová ZuzanaSpartak Letohrad9600:03:53103,18
2ŽS57158Maříková SimonaSpartak Letohrad9600:03:55102,00
3ŽS70170Chládková SimonaOB Žamberk9600:04:0394,82
4ŽS103172Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:04:2477,58
5ŽS10682Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:04:2972,93
6ŽS126112Jansová AgátaAtletika Žamberk9500:04:3865,49
7ŽS128152Krátká HanaLanškroun9500:04:3865,07
Žáci starší 14-15 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS26162Procházka JakubSpartak Letohrad9600:03:29108,92
2MS36183Lesák JakubOB Žamberk9600:03:37101,96
3MS50161Večeř MilanSpartak Letohrad9600:03:5189,12
4MS54160Barnet MiroslavSpartak Letohrad9600:03:5188,30
5MS5814Neugebauer TomášFOSFORS TEAM9600:03:5585,00
6MS77119Pavlas JanLanškroun9600:04:0773,64
7MS80184Dušek MartinOB Žamberk9600:04:0972,26
8MS13422Vařeka JanŽamberk9600:04:4242,02
Dorostenci starší 16-17 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD35174Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:35100,00
Dorostenky starší 16-17 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD144175Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:49100,00
Junioři 18-19 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ319Vařeka MartinAC Pardubice9100:02:58-
2MJ5167Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:01-
3MJ12168Nikl LukášAC Choceň9100:03:10-
Muži A 20-39 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:02:50-
2MA2144Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:02:51-
3MA4135Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:03:00-
4MA6139Večeře TomášAtletika Polička9000:03:01-
5MA720Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:03:05-
6MA840Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:03:05-
7MA10143Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:03:08-
8MA13114Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:03:10-
9MA15123Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:03:16-
10MA16178Mařík JiříMP Žamberk7200:03:19-
11MA19303Kalous PetrSK Žamberk7700:03:21-
12MA20136Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:03:21-
13MA2184Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:03:23-
14MA2217Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:03:24-
15MA2593Marhold PetrChoceň7800:03:29-
16MA2987Gregora ZdenekLanškroun7300:03:32-
17MA3416Kestler AlešBon Sol Team8100:03:34-
18MA4245Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší7400:03:41-
19MA4359Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:03:41-
20MA44145Vanický PetrAtletika Žamberk7300:03:43-
21MA55182Jirčík Miroslav3D Fitness Žamberk7600:03:53-
22MA6288Gregora MilanLanškroun7100:04:00-
23MA6694Marhold LubošChoceň7700:04:01-
24MA68100Doleček MartinSK Žamberk Tessuti Sport7300:04:02-
25MA85180Mihulka Lukáš-8200:04:13-
26MA9091Kubíček Petr-7700:04:16-
27MA16149Stříhavka JindřichAC Choceň7100:05:19-
Muži B 40-49 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB9148Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:03:06-
2MB11103Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:03:10-
3MB1760Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:03:20-
4MB2326Buriánek RomanČeská Třebová6500:03:27-
5MB24151Krátký LubošLanškroun6200:03:28-
6MB2881Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:03:31-
7MB3252Pour JiříAtletika Jaroměř7000:03:34-
8MB33176Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:03:34-
9MB3861Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:03:39-
10MB4085Hanuš MartinAC Choceň7000:03:41-
11MB4821Vařeka KarelŽamberk6500:03:48-
12MB49165Diblík MilanSokol Líšnice6800:03:49-
13MB61185Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:04:00-
14MB7324Žofka PavelTěchonín6900:04:05-
15MB83179Hylmar ZdeněkŽamberk6600:04:10-
16MB15627Krátký JosefTJ Svitavy6500:05:07-
Muži C 50-59 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC14104Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:03:13-
2MC3162Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:03:33-
3MC52140Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:03:51-
4MC8039Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:04:09-
5MC872Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:04:14-
6MC109122Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:04:31-
7MC115120Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:04:33-
8MC12230Weisse FrankMezium o.s. Pěčín5400:04:36-
Muži D nad 60 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD71304Skalický JiříŽamberk5000:04:04-
2MD76146Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:04:07-
3MD107300Tobiška VáclavSK Žamberk4400:04:30-
4MD115137Červ MiloslavAtletika Polička5000:04:33-
5MD120121Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:04:36-
6MD129305Koblížek JindřichSK Žamberk4800:04:39-
7MD133126Šponar JosefSokol Žamberk4700:04:42-
8MD138188Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:04:43-
9MD1423Bielčik JindřichLichkov4000:04:47-
10MD14656Tomeš JaroslavŽamberk4800:04:54-
11MD1551Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:05:07-
12MD165166Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:05:22-
13MD181154Kalousek JanKČT Žamberk4100:06:19-
14MD186118Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:08:14-
Juniorky 18-19 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ53130Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:51-
Ženy A 20-34 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA30142Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:03:33-
2ZA10473Stříhavková PetraAC Choceň7900:04:24-
3ZA177147Pospíšilová AlenaLetohrad7800:06:06-
4ZA183106Rusková Petra-7700:06:25-
Ženy B 35-44 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1872Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:03:21-
2ZB113302Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:04:32-
3ZB14869Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:05:00-
4ZB15815Neugebauerová MichalaFosfors team7100:05:10-
5ZB15929Hájková Ludmila-7500:05:16-
Ženy C 45-54 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC78129Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:04:08-
2ŽC79153Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:08-
3ŽC15147Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:05:03-
4ŽC15743Šternerová HanaHradec Králové6300:05:07-
5ŽC160169Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:05:17-
6ŽC16848Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:05:41-
7ŽC178127Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:06:08-
Ženy D 55 let a starší (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD16442Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:05:21-
2ZD16723Martincová HelenaSokol Žamberk5000:05:39-
3ZD185187Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:07:01-
Trať 0,9 km, 40 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:02:50-
2MA2144Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:02:51-
1MJ319Vařeka MartinAC Pardubice9100:02:58-
3MA4135Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:03:00-
2MJ5167Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:01-
4MA6139Večeře TomášAtletika Polička9000:03:01-
5MA720Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:03:05-
6MA840Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:03:05-
1MB9148Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:03:06-
7MA10143Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:03:08-
2MB11103Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:03:10-
3MJ12168Nikl LukášAC Choceň9100:03:10-
8MA13114Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:03:10-
1MC14104Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:03:13-
9MA15123Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:03:16-
10MA16178Mařík JiříMP Žamberk7200:03:19-
3MB1760Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:03:20-
1ZB1872Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:03:21-
11MA19303Kalous PetrSK Žamberk7700:03:21-
12MA20136Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:03:21-
13MA2184Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:03:23-
14MA2217Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:03:24-
4MB2326Buriánek RomanČeská Třebová6500:03:27-
5MB24151Krátký LubošLanškroun6200:03:28-
15MA2593Marhold PetrChoceň7800:03:29-
1MS26162Procházka JakubSpartak Letohrad9600:03:29108,92
1ŽM27141Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:31107,28
6MB2881Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:03:31-
16MA2987Gregora ZdenekLanškroun7300:03:32-
1ZA30142Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:03:33-
2MC3162Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:03:33-
7MB3252Pour JiříAtletika Jaroměř7000:03:34-
8MB33176Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:03:34-
17MA3416Kestler AlešBon Sol Team8100:03:34-
1MD35174Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:35100,00
2MS36183Lesák JakubOB Žamberk9600:03:37101,96
1MM37131Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:38104,26
9MB3861Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:03:39-
1M33946Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:03:39109,40
10MB4085Hanuš MartinAC Choceň7000:03:41-
2ŽM4086Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:4197,92
18MA4245Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší7400:03:41-
19MA4359Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:03:41-
20MA44145Vanický PetrAtletika Žamberk7300:03:43-
2MM45155Kavka LukášSpartak Letohrad9700:03:4499,22
3ŽM4683Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:4494,80
3MM4738Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:03:4796,52
11MB4821Vařeka KarelŽamberk6500:03:48-
12MB49165Diblík MilanSokol Líšnice6800:03:49-
2M35076Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:03:5199,65
3MS50161Večeř MilanSpartak Letohrad9600:03:5189,12
3MC52140Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:03:51-
1ŽJ53130Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:51-
4MS54160Barnet MiroslavSpartak Letohrad9600:03:5188,30
21MA55182Jirčík Miroslav3D Fitness Žamberk7600:03:53-
1ŽS56157Fáberová ZuzanaSpartak Letohrad9600:03:53103,18
2ŽS57158Maříková SimonaSpartak Letohrad9600:03:55102,00
5MS5814Neugebauer TomášFOSFORS TEAM9600:03:5585,00
4MM59186Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:5687,97
5MM6089Vilímek VáclavAC Choceň9800:03:5886,26
13MB61185Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:04:00-
22MA6288Gregora MilanLanškroun7100:04:00-
6MM63163Chmelíček JordanSpartak Letohrad9700:04:0084,55
4ŽM6490Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:0080,22
3M365181Bartoš FilipŽamberk0000:04:0190,94
23MA6694Marhold LubošChoceň7700:04:01-
1Ž36735Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:02108,63
24MA68100Doleček MartinSK Žamberk Tessuti Sport7300:04:02-
7MM69138Mužík JanAtletika Polička9800:04:0381,76
3ŽS70170Chládková SimonaOB Žamberk9600:04:0394,82
1MD71304Skalický JiříŽamberk5000:04:04-
4M372115Procházka VojtěchAtletika Žamberk9900:04:0487,98
14MB7324Žofka PavelTěchonín6900:04:05-
8MM74156Suchomel TomášSpartak Letohrad9700:04:0778,25
5M37528Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:04:07104,83
2MD76146Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:04:07-
6MS77119Pavlas JanLanškroun9600:04:0773,64
1ŽC78129Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:04:08-
2ŽC79153Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:08-
7MS80184Dušek MartinOB Žamberk9600:04:0972,26
4MC8039Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:04:09-
9MM8278Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:04:1075,46
15MB83179Hylmar ZdeněkŽamberk6600:04:10-
6M38477Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:04:11101,90
25MA85180Mihulka Lukáš-8200:04:13-
7M38668Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:04:1380,06
5MC872Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:04:14-
8M38880Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:1578,15
2Ž38992Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:04:1697,27
26MA9091Kubíček Petr-7700:04:16-
10MM9170Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:04:1669,88
5ŽM92173Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:1863,52
3Ž39367Rudolfská DominikaAtletika Jaroměř9900:04:2094,10
4Ž39479Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:2094,02
9M395164Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:04:2173,10
5Ž39613Hanzlová EliškaTJ Svitavy9900:04:2192,99
11MM9764Petiška OndřejAtletika Jaroměř9700:04:2165,11
10M39832Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:04:2293,27
11M399105Hauf JanSTALAK Rychnov nad Kněžnou9900:04:2272,22
12M310063Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:04:2272,05
13M3101149Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:2371,44
6Ž310251Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:04:2391,24
4ŽS103172Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:04:2477,58
2ZA10473Stříhavková PetraAC Choceň7900:04:24-
14M3105133Maňour KrištofTOSK Žamberk0200:04:2789,16
5ŽS10682Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:04:2972,93
3MD107300Tobiška VáclavSK Žamberk4400:04:30-
15M310834Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:3065,52
6MC109122Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:04:31-
16M3110125Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:04:3164,65
17M3111117Procházka AdamAtletika Žamberk0100:04:3185,91
18M311211Kučera MartinTJ - Svitavy9900:04:3164,39
2ZB113302Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:04:32-
19M3113111Sviták PavelAtletika Žamberk9900:04:3263,95
7MC115120Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:04:33-
4MD115137Červ MiloslavAtletika Polička5000:04:33-
7Ž31179Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:04:3383,62
20M311836Hermann MatějSpartak OEZ Letohrad0000:04:3362,30
8Ž3119150Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:3483,23
5MD120121Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:04:36-
9Ž312153Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:04:3681,32
8MC12230Weisse FrankMezium o.s. Pěčín5400:04:36-
21M312274Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:3659,77
22M31246Navrátil JonášTJ Svitavy0100:04:3781,40
10Ž312531Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:3780,29
6ŽS126112Jansová AgátaAtletika Žamberk9500:04:3865,49
11Ž312712Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:04:38101,97
7ŽS128152Krátká HanaLanškroun9500:04:3865,07
6MD129305Koblížek JindřichSK Žamberk4800:04:39-
12Ž313057Suchánková NikolSokol atletika Jaroměř9900:04:3978,70
23M313155Pecháček JiříTJ Sokol Jaroměř9900:04:4056,81
13Ž313258Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:04:4177,11
7MD133126Šponar JosefSokol Žamberk4700:04:42-
8MS13422Vařeka JanŽamberk9600:04:4242,02
14Ž313554Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:04:4299,19
15Ž313644Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:4398,84
16Ž313733Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:4375,84
17Ž3138132Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:04:4398,69
8MD138188Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:04:43-
24M314041Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:04:4475,78
18Ž31418Mrklovská DanaTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:4673,54
9MD1423Bielčik JindřichLichkov4000:04:47-
25M3143128Dolejš JosefXXX0000:04:4948,98
1ŽD144175Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:49100,00
6ŽM145159Kopecká SimonaSpartak Letohrad9700:04:5430,96
10MD14656Tomeš JaroslavŽamberk4800:04:54-
26M314775Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:5940,44
3ZB14869Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:05:00-
27M314866Mervart VojtěchAtletika Jaroměř0000:05:0039,57
19Ž3150171Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:05:0061,87
3ŽC15147Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:05:03-
20Ž31525Klusáková KateřinaTJ - Svitavy0100:05:0484,01
28M3153116Hernych TomášAtletika Žamberk0100:05:0459,48
21Ž315425Andrová NatálieSokol Žamberk0000:05:0657,75
11MD1551Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:05:07-
16MB15627Krátký JosefTJ Svitavy6500:05:07-
4ŽC15743Šternerová HanaHradec Králové6300:05:07-
4ZB15815Neugebauerová MichalaFosfors team7100:05:10-
5ZB15929Hájková Ludmila-7500:05:16-
5ŽC160169Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:05:17-
27MA16149Stříhavka JindřichAC Choceň7100:05:19-
22Ž316150Stříhavková EliškaAC Choceň0200:05:1973,11
29M3163110Biedla JakubAtletika Žamberk0100:05:2046,81
1ZD16442Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:05:21-
12MD165166Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:05:22-
12MM166109Biedla VojtěchAtletika Žamberk9800:05:303,19
2ZD16723Martincová HelenaSokol Žamberk5000:05:39-
6ŽC16848Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:05:41-
30M316937Gazdík JonášPěčín mezium0000:05:422,74
31M3170124Dolejš JanXXX0200:05:4329,01
23Ž317110Křivohlávková AnnaXXX0200:05:4454,94
32M317265Němec JanAtletika Jaroměř0200:05:4824,89
24Ž3173101Vanická KateřinaAtletika Žamberk0200:05:4951,31
25Ž3174107Pachelová AničkaAtletika Žamberk0000:05:5022,90
33M3175113Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:05:5023,62
26Ž3176102Mykysková SvatavaAtletika Žamberk0300:05:5746,25
3ZA177147Pospíšilová AlenaLetohrad7800:06:06-
7ŽC178127Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:06:08-
34M3179108Pachel JakubAtletika Žamberk0200:06:088,98
35M3180134Maňour VojtaTOSK Žamberk0500:06:153,21
13MD181154Kalousek JanKČT Žamberk4100:06:19-
36M318271Bulva VítězslavXXX0300:06:220,00
4ZA183106Rusková Petra-7700:06:25-
27Ž3184177Zechová KristýnaŽamberk0000:06:390,00
3ZD185187Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:07:01-
14MD186118Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:08:14-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 85%
Zpracování výsledků: 75%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
90%

Názory na závod

V kategorii žáci mladší 12-13 let byl Vojtěch Vondra vyhlášen na druhém místě s časem 3:37.50 a ne na pátem jak je ve výsledcích uvedeno.Děkuji
vondrova.gabi
Dekujeme za upozorneni, opraveno. Iscarex team
team
Závody super. Přijedeme zase. Atletika Jaroměř
jiri.pour
chyba v zapsání jména Jirásek Miroslav nikoliv Miloslav Atletika Jablonné nad Orlicí
mi.jik
Jirasek opraven. Iscarex team
iscarex

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód