Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Rozálku

24.4.2015, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Rozálku
  • datum konání: 24.4.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

muzeum v Žamberku
od 17:00 hodin (v 16:15 vložený závod pro děti 5 let a mladší a pro děti 6-7 let)

Přihlášky

u Tyršovy rozhledny na Rozálce v Žamberku od 16:00 hodin

Startovné

předškolní děti a handicapovaní ZDARMA
žactvo 20,- Kč
dorost, dospělí 30,- Kč

Popis tratě

nezpevněné parkové cesty
délka 900 m, převýšení 40 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ludmila Šlesingrová, SVČ ANIMO Žamberk
telefon: 603 876 667

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

slesingrova.animo@atlas.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
27.4.2018Běh na Rozálku197
28.4.2017Běh na Rozálku198
29.4.2016Běh na Rozálku204
25.4.2014Běh na Rozálku194
26.4.2013Běh na Rozálku197
4.5.2012Běh na Rozálku231
6.5.2011Běh na Rozálku191
7.5.2010Běh na Rozálku186
7.5.2009Běh na Rozálku188
2.5.2008Běh na Rozálku174
4.5.2007Běh na Rozálku198
5.5.2006Běh na Rozálku182
6.5.2005Běh na Rozálku137
7.5.2004Běh na Rozálku92
2.5.2003Běh na Rozálku, 5. ročník207
3.5.2002Běh na Rozálku201
4.5.20013. ročník - BĚH NA ROZÁLKU173

Statistika závodu Běh na Rozálku

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 3150

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalous Petr7717
Tobiška Václav4416
Matyášová Jana6516
Keprtová Miloslava4815
Sadílek Ota4615
Bielčik Jindřich4015
Novotný Luděk6214
Nechvíl Petr9114
Novotná Dora9712
Svatoš Otakar3412
Mannlová Jana8012
Šimůnek Jan4912
Šafář Jaroslav5112
Maříková Simona9612
Koblížek Jindřich4811
Šimůnek Jan8211
Červ Miloslav5011
Tomeš Jaroslav4810
Šponar Josef4710
Kebrle Milan7510
Mařík Jiří7210
Kalousek Jan4110
Smolák Petr9410
Vondra Vojtěch989
Exler Ondřej909
Gregora Filip029
Volf Břetislav529
Strnad Adam009
Vařeka Jan969
Mikyska Tomáš009
Dostálek Petr679
Jirásková Eva649
Sejkorová Lenka639
Bubeníček Jiří519
Moravec Jiří969
Řemínek Matěj869
Hübl Radek888
Gregora Jan008
Procházka Jakub968
Černá Kristýna938
Moravec Martin848
Kubelka Tomáš938
Borek Petr708
Martincová Kristýna938
Vanický Petr738
Šponarová Lucie918
Stránská Adéla918
Klaclová Šárka938
Večeře Tomáš908
Borková Agáta028

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M19272Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:04:12114,18
2M1127306Suchodol ŠtěpánŽamberk0600:04:3398,84
3M114044Beier Tomᚎamberk0600:04:4986,98
4M114497Fajfr MarekŽamberk0600:04:5383,95
5M114571Vaclavek MartinAtletika Žamberk0600:04:5383,87
6M115670Hryca JanAtletika Žamberk0800:05:0575,00
7M115988Marhold JanChoceň0800:05:0873,01
8M116959Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:05:2063,55
9M1196175Dolejš JakubKB Letohrad0700:06:1523,26
Nejmladší žákyně I (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1136117Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:04:44111,26
2Z1160113Kubíčková NinaKB Letohrad0700:05:0994,54
3Z1161116Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:05:0994,20
4Z116266Cviková VeronikaAtletika Žamberk0600:05:1093,60
5Z1167121Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:05:1789,21
6Z117153Kožnarová JulieSpartak Letohrad0600:05:2186,21
7Z117837Feniková DominikaAtletika Žamberk0600:05:2782,74
8Z118298Krejsová AdélkaŽamberk0600:05:3477,81
9Z118464Kořínková PetraAtletika Žamberk0600:05:3874,98
10Z118628Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:05:4073,88
11Z118925Šímová Kamilaoddíl neuveden0600:05:4470,89
12Z119229Bednářová NatálkaSokol Klášterec nad Orlicí0600:05:5861,83
13Z1194148Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:06:0159,63
14Z120024Nekovářová Míšaoddíl neuveden0600:07:343,00
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M276125Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:04102,10
2M2817Gregor JanIscarex Česká Třebová0400:04:05101,49
3M2888Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:04:1196,41
4M29176Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:04:1295,92
5M294103Ben Abdellatif JonasTriatlet Karlovy Vary0500:04:1394,54
6M2118124Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:04:2981,87
7M21193Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:2981,83
8M212040Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:3081,38
9M212618Cvrček MatoušČeská Třebová0500:04:3378,95
10M2131143Doležal Tadeáš3D Fitness Žamberk0400:04:3775,29
11M2133186Masopust Ondřejoddíl neuveden0400:04:4172,28
12M214350Martinek RomanAgrobazar Martinek0500:04:5262,94
13M214686Vencl DavidŽamberk0500:04:5461,80
14M214917Akak OndřejZáchlumí0500:04:5561,07
15M215341Bartoš JiříŽamberk0400:04:5858,07
16M215439Hlaváček Paveloddíl neuveden0500:05:0155,63
17M217442Hubner MichalŽamberk0400:05:2338,16
Nejmladší žákyně II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z280142Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:04:05103,33
2Z285147Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:04:08100,67
3Z29657Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:1496,00
4Z210811Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:2289,08
5Z211422Neugebauerová BarboraŽamberk0500:04:2686,10
6Z2121190Červená EliškaDukla Polička0400:04:3083,20
7Z2150194Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:04:5562,83
8Z2166171Brožková TerezaKOB Ústí nad Orlicí0400:05:1447,22
9Z2173141Janoušková Denisaoddíl neuveden0400:05:2340,61
10Z218765Kacálková LucieAtletika Žamberk0400:05:4225,16
11Z219167Andršová MartinaAtletika Žamberk0500:05:5316,22
12Z2195193Chládková TerezaActivity Lanškroun0500:06:123,00
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M34999Dostálek VojtěchKB Letohrad0200:03:46104,28
2M35085Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:47104,02
3M372156Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:04:0191,71
4M38275Veselý JaroslavAtletika Žamberk0300:04:0588,15
5M38661Ahmadu-Suka NicolasKB Letohrad0200:04:0885,21
6M310173Schreiber ŠimonAtletika Žamberk0300:04:1777,93
7M3106107Štatský MatějTriatlet Karlovy Vary0300:04:2174,11
8M310945Bergman JakubKB Letohrad0200:04:2372,72
9M313074Cvik VojtěchAtletika Žamberk0300:04:3562,41
10M313830Plevák RichardSokol Klášterec nad Orlicí0200:04:4553,57
11M3148153Sládek AdamSK Žamberk0200:04:5445,33
12M3177174Dolejš Janoddíl neuveden0200:05:2618,12
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z366104Nová KristinaTRIATLET Karlovy Vary0200:03:59101,61
2Z370128Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:04:00100,44
3Z375106Košíková TerezaTRIATLET Karlovy Vary0200:04:0397,94
4Z387115Mikysková SvatavaKB Letohrad0300:04:0893,45
5Z389129Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:1190,86
6Z39982Tobišková KarolínaSokol Jaroměř0300:04:1587,95
7Z3100105Švejdarová ŠárkaTRIATLET Karlovy Vary0200:04:1687,20
8Z310284Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:1885,78
9Z310383Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:04:1885,53
10Z3104114Kubíčková NikitaKB Letohrad0200:04:2084,11
11Z311396Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:04:2678,70
12Z312569Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:04:3273,78
13Z315868Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:05:0744,29
14Z3172167Nemšáková AnnaRun Sport Team0200:05:2331,62
15Z31792Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:2827,12
16Z319856Maťašovská AdélaŽamberk0200:07:133,00
Starší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M427151Urban MatyášKB Letohrad0000:03:29108,95
2M442150Strnad AdamKB Letohrad0000:03:4396,12
3M44432Filip Bartošoddíl neuveden0000:03:4494,93
4M445108Velič MatějTRIATLET Karlovy Vary0100:03:4494,84
5M45160Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:03:4792,73
6M45477Toman AdamAtletika Žamberk0100:03:4990,81
7M45515Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:5089,34
8M457152Kánský PetrKB Letohrad0000:03:5287,51
9M47733Kuklík Lukášoddíl neuveden0000:04:0476,51
10M48447Koditek JonášKOB Ústí nad Orlicí0100:04:0675,41
Starší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z490160Kubíčková IvaOB Žamberk0100:04:12105,05
2Z49362Kačenová NatálieKB Letohrad0000:04:13104,27
3Z4123119Derková MartinaActivity Lanškroun0100:04:3090,68
4Z4124109Krýslová DanielaTriatlet Karlovy Vary0100:04:3189,75
5Z4129173Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0100:04:3487,27
Dorostenci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51136Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:51102,73
2M52180Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:5499,96
3M54163Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:02:5697,30
4M57137Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:03:0487,48
5M512132Karlík MikulášKB Letohrad9900:03:1179,28
6M51693Pipek JanRK Letohrad9800:03:1673,90
7M524110Tůma ŠtěpánTRIATLET Karlovy Vary9900:03:2464,60
8M528161Novotný MatějOB Žamberk9800:03:2958,82
9M548181Moravec JakubRK Letohrad9900:03:4540,16
10M561162Doleček VojtěchOB Žamberk9900:03:5528,66
11M57194Marek JanRK Letohrad9800:04:0022,77
12M579176Vencl Jiříoddíl neuveden9800:04:0517,91
Dorostenky (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z533135Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:33126,81
2Z569127Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:04:00104,60
3Z5137126Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:04:4468,59
4Z518163Kristková MichaelaAtletika Jablonné n.O.9900:05:3427,84
Junioři 18-19 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ549Procházka JakubKB Letohrad9600:03:00106,87
2MJ9134Suchomel TomášKB Letohrad9700:03:0799,68
3MJ14188Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:03:1393,45
4MJ1791Pecháček FilipRK Letohrad9600:03:1788,73
5MJ19164Skalický MatyášReal Niggers9600:03:1887,55
6MJ2292Kačena Jiří M.RK Letohrad9600:03:2085,83
7MJ23185Vencl KristiánOB Žamberk9700:03:2184,86
8MJ26165Holubář BartholomaeusReal Niggers9600:03:2877,13
9MJ3289Kylar AlešRK Letohrad9700:03:3272,52
10MJ34154Opletal PetrRybná nad Zd. Klub běžců9600:03:3371,55
11MJ3590Běták DanielRK Letohrad9700:03:3471,12
12MJ3695Vařeka JanRK Letohrad9600:03:3569,73
Juniorky 18-19 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ39133Jurčová NatálieKB Letohrad9700:03:40100,00
Muži A 20-39 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA3192Nechvíl PetrAC Choceň9100:02:54107,54
2MA6138Španihel DavidKB Letohrad9500:03:0397,89
3MA8179Machotka DominikActivity Lanškroun9400:03:0694,57
4MA10169Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:03:1089,91
5MA15140Lux MartinSokol Klášterec nad Orlicí9300:03:1683,15
6MA2151Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:03:2078,94
7MA29139Živný Marek3D Fitness Žamberk9100:03:3067,85
8MA30307Kalous PetrSK Žamberk7700:03:3265,85
9MA38184Růžička TomášCTB-Brandýs n. Orlicí8500:03:3858,81
10MA4027Moravec Filip3D Fitness Žamberk8800:03:4057,04
11MA419Černoch MichalDlouhoňovice7700:03:4056,76
12MA4631Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:03:4451,72
13MA52111Beneš MichalRun Sport Team8300:03:4748,89
14MA6038Fenik MartinŽamberk7600:03:5440,58
15MA63144Jirčík Miroslav3D Fitness Žamberk7600:03:5836,36
16MA6587Šourek PavelŽamberk8100:03:5836,14
17MA6736Čepa MartinRychlá rota Kladno9000:03:5935,81
18MA110157Nýdl Petrsám7700:04:238,54
19MA12255Kožnar JakubŽamberk7800:04:303,00
20MA134155Vebr MichalČeská Třebová7800:04:423,00
Muži B 40-49 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11168Nemšák MiroslavRun Sport Team6900:03:10103,45
2MB13191Hejl RadekLetohrad7200:03:12101,49
3MB1823Mrklovský MiroslavStalak Devoss Rychnov n. K.7200:03:1895,06
4MB31178Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:03:3280,56
5MB37100Dostálek PetrBouda6700:03:3874,65
6MB4310Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:03:4468,54
7MB5612Hampl AloisOstrov7000:03:5259,94
8MB58170Doucha JiříHvězda Pardubice7100:03:5359,52
9MB62195Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:03:5754,76
10MB64172Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:03:5853,51
11MB73309Diblík MilanSokol Líšnice6800:04:0249,58
12MB9543Zvoník Petr100kiláci7200:04:1437,56
13MB974Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:1436,94
14MB157118Klement JiříLanškroun6700:05:063,00
15MB16334Houška JanŽamberk7300:05:113,00
16MB16481Kořínek L.Atletika Žamberk7500:05:123,00
Muži C 50-59 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC20112Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:03:19110,39
2MC25159Krátký LubošLanškroun6200:03:26103,91
3MC47166Kalous TomášRun Sport Team6400:03:4585,70
4MC5313Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:03:4882,94
5MC132308Novotný JaromírŽamberk6000:04:3835,75
6MC18326Novotný Přemysl3D Fitness Žamberk5900:05:383,00
Muži D 60-69 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD68130Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:03:59109,14
2MD7852Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:04:04104,77
3MD116189Červ MiloslavAtletika Polička5000:04:2886,09
4MD135131Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:04:4374,08
5MD151149Šponar JosefOB Žamberk4700:04:5762,96
6MD17516Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:05:2341,75
Muži E 70 let a starší (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME139305Tobiška VáclavSokol Žamberk4400:04:47133,02
2ME188101Bielčik JindřichLichkov4000:05:44100,31
3ME1975Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:06:4166,67
4ME201102Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:10:143,00
Ženy A 20-34 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5954Kožnarová BáraMladkov9300:03:53116,57
2ZA111158Krátká HanaLanškroun9500:04:2492,11
3ZA11221Marholdová LucieChoceň8300:04:2591,32
4ZA115182Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:04:2789,42
5ZA15246Bartošová IvetaDolní Újezd8400:04:5766,06
6ZA17635Pokorná TerezaRychlá rota Kladno9000:05:2444,59
Ženy B 35-44 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB8379Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:04:05108,38
2ZB10519Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:04:2196,40
3ZB107183Fojtíková HanaŽamberk7900:04:2295,23
4ZB11778Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:04:2890,53
5ZB12858Dostálková LenkaASPV Těchonín7700:04:3485,99
6ZB14280Vanická BlankaAtletika Žamberk7200:04:5271,74
7ZB147123Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:04:5470,18
8ZB15514Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:05:0263,99
9ZB165177Venclová PavlaVencl Servis7900:05:1454,36
10ZB170196Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:05:2149,43
11ZB1931Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:06:0117,96
Ženy C 45-54 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC74146Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:02115,41
2ZC98187Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:04:15105,95
3ZC14120Jetmarová EsterSokol Ústí nad Orlicí (Hylváty)7000:04:5178,63
4ZC16848Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:05:1758,41
5ZC199202Bušová HelenaŽamberk6200:07:203,00
Ženy D 55 let a starší (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1806Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:05:28106,84
2ZD185122Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:05:38100,74
3ZD190120Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:05:5292,42
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51136Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:51102,73
2M52180Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:5499,96
1MA3192Nechvíl PetrAC Choceň9100:02:54107,54
3M54163Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:02:5697,30
1MJ549Procházka JakubKB Letohrad9600:03:00106,87
2MA6138Španihel DavidKB Letohrad9500:03:0397,89
4M57137Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:03:0487,48
3MA8179Machotka DominikActivity Lanškroun9400:03:0694,57
2MJ9134Suchomel TomášKB Letohrad9700:03:0799,68
4MA10169Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:03:1089,91
1MB11168Nemšák MiroslavRun Sport Team6900:03:10103,45
5M512132Karlík MikulášKB Letohrad9900:03:1179,28
2MB13191Hejl RadekLetohrad7200:03:12101,49
3MJ14188Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:03:1393,45
5MA15140Lux MartinSokol Klášterec nad Orlicí9300:03:1683,15
6M51693Pipek JanRK Letohrad9800:03:1673,90
4MJ1791Pecháček FilipRK Letohrad9600:03:1788,73
3MB1823Mrklovský MiroslavStalak Devoss Rychnov n. K.7200:03:1895,06
5MJ19164Skalický MatyášReal Niggers9600:03:1887,55
1MC20112Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:03:19110,39
6MA2151Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:03:2078,94
6MJ2292Kačena Jiří M.RK Letohrad9600:03:2085,83
7MJ23185Vencl KristiánOB Žamberk9700:03:2184,86
7M524110Tůma ŠtěpánTRIATLET Karlovy Vary9900:03:2464,60
2MC25159Krátký LubošLanškroun6200:03:26103,91
8MJ26165Holubář BartholomaeusReal Niggers9600:03:2877,13
1M427151Urban MatyášKB Letohrad0000:03:29108,95
8M528161Novotný MatějOB Žamberk9800:03:2958,82
7MA29139Živný Marek3D Fitness Žamberk9100:03:3067,85
8MA30307Kalous PetrSK Žamberk7700:03:3265,85
4MB31178Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:03:3280,56
9MJ3289Kylar AlešRK Letohrad9700:03:3272,52
1Z533135Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:33126,81
10MJ34154Opletal PetrRybná nad Zd. Klub běžců9600:03:3371,55
11MJ3590Běták DanielRK Letohrad9700:03:3471,12
12MJ3695Vařeka JanRK Letohrad9600:03:3569,73
5MB37100Dostálek PetrBouda6700:03:3874,65
9MA38184Růžička TomášCTB-Brandýs n. Orlicí8500:03:3858,81
1ZJ39133Jurčová NatálieKB Letohrad9700:03:40100,00
10MA4027Moravec Filip3D Fitness Žamberk8800:03:4057,04
11MA419Černoch MichalDlouhoňovice7700:03:4056,76
2M442150Strnad AdamKB Letohrad0000:03:4396,12
6MB4310Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:03:4468,54
3M44432Filip Bartošoddíl neuveden0000:03:4494,93
4M445108Velič MatějTRIATLET Karlovy Vary0100:03:4494,84
12MA4631Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:03:4451,72
3MC47166Kalous TomášRun Sport Team6400:03:4585,70
9M548181Moravec JakubRK Letohrad9900:03:4540,16
1M34999Dostálek VojtěchKB Letohrad0200:03:46104,28
2M35085Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:47104,02
5M45160Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:03:4792,73
13MA52111Beneš MichalRun Sport Team8300:03:4748,89
4MC5313Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:03:4882,94
6M45477Toman AdamAtletika Žamberk0100:03:4990,81
7M45515Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:5089,34
7MB5612Hampl AloisOstrov7000:03:5259,94
8M457152Kánský PetrKB Letohrad0000:03:5287,51
8MB58170Doucha JiříHvězda Pardubice7100:03:5359,52
1ZA5954Kožnarová BáraMladkov9300:03:53116,57
14MA6038Fenik MartinŽamberk7600:03:5440,58
10M561162Doleček VojtěchOB Žamberk9900:03:5528,66
9MB62195Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:03:5754,76
15MA63144Jirčík Miroslav3D Fitness Žamberk7600:03:5836,36
10MB64172Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:03:5853,51
16MA6587Šourek PavelŽamberk8100:03:5836,14
1Z366104Nová KristinaTRIATLET Karlovy Vary0200:03:59101,61
17MA6736Čepa MartinRychlá rota Kladno9000:03:5935,81
1MD68130Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:03:59109,14
2Z569127Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:04:00104,60
2Z370128Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:04:00100,44
11M57194Marek JanRK Letohrad9800:04:0022,77
3M372156Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:04:0191,71
11MB73309Diblík MilanSokol Líšnice6800:04:0249,58
1ZC74146Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:02115,41
3Z375106Košíková TerezaTRIATLET Karlovy Vary0200:04:0397,94
1M276125Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:04102,10
9M47733Kuklík Lukášoddíl neuveden0000:04:0476,51
2MD7852Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:04:04104,77
12M579176Vencl Jiříoddíl neuveden9800:04:0517,91
1Z280142Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:04:05103,33
2M2817Gregor JanIscarex Česká Třebová0400:04:05101,49
4M38275Veselý JaroslavAtletika Žamberk0300:04:0588,15
1ZB8379Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:04:05108,38
10M48447Koditek JonášKOB Ústí nad Orlicí0100:04:0675,41
2Z285147Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:04:08100,67
5M38661Ahmadu-Suka NicolasKB Letohrad0200:04:0885,21
4Z387115Mikysková SvatavaKB Letohrad0300:04:0893,45
3M2888Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:04:1196,41
5Z389129Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:1190,86
1Z490160Kubíčková IvaOB Žamberk0100:04:12105,05
4M29176Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:04:1295,92
1M19272Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:04:12114,18
2Z49362Kačenová NatálieKB Letohrad0000:04:13104,27
5M294103Ben Abdellatif JonasTriatlet Karlovy Vary0500:04:1394,54
12MB9543Zvoník Petr100kiláci7200:04:1437,56
3Z29657Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:1496,00
13MB974Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:1436,94
2ZC98187Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:04:15105,95
6Z39982Tobišková KarolínaSokol Jaroměř0300:04:1587,95
7Z3100105Švejdarová ŠárkaTRIATLET Karlovy Vary0200:04:1687,20
6M310173Schreiber ŠimonAtletika Žamberk0300:04:1777,93
8Z310284Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:1885,78
9Z310383Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:04:1885,53
10Z3104114Kubíčková NikitaKB Letohrad0200:04:2084,11
2ZB10519Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:04:2196,40
7M3106107Štatský MatějTriatlet Karlovy Vary0300:04:2174,11
3ZB107183Fojtíková HanaŽamberk7900:04:2295,23
4Z210811Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:2289,08
8M310945Bergman JakubKB Letohrad0200:04:2372,72
18MA110157Nýdl Petrsám7700:04:238,54
2ZA111158Krátká HanaLanškroun9500:04:2492,11
3ZA11221Marholdová LucieChoceň8300:04:2591,32
11Z311396Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:04:2678,70
5Z211422Neugebauerová BarboraŽamberk0500:04:2686,10
4ZA115182Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:04:2789,42
3MD116189Červ MiloslavAtletika Polička5000:04:2886,09
4ZB11778Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:04:2890,53
6M2118124Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:04:2981,87
7M21193Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:2981,83
8M212040Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:3081,38
6Z2121190Červená EliškaDukla Polička0400:04:3083,20
19MA12255Kožnar JakubŽamberk7800:04:303,00
3Z4123119Derková MartinaActivity Lanškroun0100:04:3090,68
4Z4124109Krýslová DanielaTriatlet Karlovy Vary0100:04:3189,75
12Z312569Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:04:3273,78
9M212618Cvrček MatoušČeská Třebová0500:04:3378,95
2M1127306Suchodol ŠtěpánŽamberk0600:04:3398,84
5ZB12858Dostálková LenkaASPV Těchonín7700:04:3485,99
5Z4129173Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0100:04:3487,27
9M313074Cvik VojtěchAtletika Žamberk0300:04:3562,41
10M2131143Doležal Tadeáš3D Fitness Žamberk0400:04:3775,29
5MC132308Novotný JaromírŽamberk6000:04:3835,75
11M2133186Masopust Ondřejoddíl neuveden0400:04:4172,28
20MA134155Vebr MichalČeská Třebová7800:04:423,00
4MD135131Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:04:4374,08
1Z1136117Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:04:44111,26
3Z5137126Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:04:4468,59
10M313830Plevák RichardSokol Klášterec nad Orlicí0200:04:4553,57
1ME139305Tobiška VáclavSokol Žamberk4400:04:47133,02
3M114044Beier Tomᚎamberk0600:04:4986,98
3ZC14120Jetmarová EsterSokol Ústí nad Orlicí (Hylváty)7000:04:5178,63
6ZB14280Vanická BlankaAtletika Žamberk7200:04:5271,74
12M214350Martinek RomanAgrobazar Martinek0500:04:5262,94
4M114497Fajfr MarekŽamberk0600:04:5383,95
5M114571Vaclavek MartinAtletika Žamberk0600:04:5383,87
13M214686Vencl DavidŽamberk0500:04:5461,80
7ZB147123Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:04:5470,18
11M3148153Sládek AdamSK Žamberk0200:04:5445,33
14M214917Akak OndřejZáchlumí0500:04:5561,07
7Z2150194Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:04:5562,83
5MD151149Šponar JosefOB Žamberk4700:04:5762,96
5ZA15246Bartošová IvetaDolní Újezd8400:04:5766,06
15M215341Bartoš JiříŽamberk0400:04:5858,07
16M215439Hlaváček Paveloddíl neuveden0500:05:0155,63
8ZB15514Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:05:0263,99
6M115670Hryca JanAtletika Žamberk0800:05:0575,00
14MB157118Klement JiříLanškroun6700:05:063,00
13Z315868Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:05:0744,29
7M115988Marhold JanChoceň0800:05:0873,01
2Z1160113Kubíčková NinaKB Letohrad0700:05:0994,54
3Z1161116Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:05:0994,20
4Z116266Cviková VeronikaAtletika Žamberk0600:05:1093,60
15MB16334Houška JanŽamberk7300:05:113,00
16MB16481Kořínek L.Atletika Žamberk7500:05:123,00
9ZB165177Venclová PavlaVencl Servis7900:05:1454,36
8Z2166171Brožková TerezaKOB Ústí nad Orlicí0400:05:1447,22
5Z1167121Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:05:1789,21
4ZC16848Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:05:1758,41
8M116959Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:05:2063,55
10ZB170196Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:05:2149,43
6Z117153Kožnarová JulieSpartak Letohrad0600:05:2186,21
14Z3172167Nemšáková AnnaRun Sport Team0200:05:2331,62
9Z2173141Janoušková Denisaoddíl neuveden0400:05:2340,61
17M217442Hubner MichalŽamberk0400:05:2338,16
6MD17516Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:05:2341,75
6ZA17635Pokorná TerezaRychlá rota Kladno9000:05:2444,59
12M3177174Dolejš Janoddíl neuveden0200:05:2618,12
7Z117837Feniková DominikaAtletika Žamberk0600:05:2782,74
15Z31792Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:2827,12
1ZD1806Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:05:28106,84
4Z518163Kristková MichaelaAtletika Jablonné n.O.9900:05:3427,84
8Z118298Krejsová AdélkaŽamberk0600:05:3477,81
6MC18326Novotný Přemysl3D Fitness Žamberk5900:05:383,00
9Z118464Kořínková PetraAtletika Žamberk0600:05:3874,98
2ZD185122Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:05:38100,74
10Z118628Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:05:4073,88
10Z218765Kacálková LucieAtletika Žamberk0400:05:4225,16
2ME188101Bielčik JindřichLichkov4000:05:44100,31
11Z118925Šímová Kamilaoddíl neuveden0600:05:4470,89
3ZD190120Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:05:5292,42
11Z219167Andršová MartinaAtletika Žamberk0500:05:5316,22
12Z119229Bednářová NatálkaSokol Klášterec nad Orlicí0600:05:5861,83
11ZB1931Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:06:0117,96
13Z1194148Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:06:0159,63
12Z2195193Chládková TerezaActivity Lanškroun0500:06:123,00
9M1196175Dolejš JakubKB Letohrad0700:06:1523,26
3ME1975Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:06:4166,67
16Z319856Maťašovská AdélaŽamberk0200:07:133,00
5ZC199202Bušová HelenaŽamberk6200:07:203,00
14Z120024Nekovářová Míšaoddíl neuveden0600:07:343,00
4ME201102Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:10:143,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51136Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:51102,05
2M52180Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:5499,27
3MA3192Nechvíl PetrAC Choceň9100:02:5498,69
4M54163Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:02:5696,60
5MJ549Procházka JakubKB Letohrad9600:03:0091,38
6MA6138Španihel DavidKB Letohrad9500:03:0388,60
7M57137Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:03:0486,74
8MA8179Machotka DominikActivity Lanškroun9400:03:0685,12
9MJ9134Suchomel TomášKB Letohrad9700:03:0783,61
10MA10169Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:03:1080,25
11MB11168Nemšák MiroslavRun Sport Team6900:03:1080,02
12M512132Karlík MikulášKB Letohrad9900:03:1178,51
13MB13191Hejl RadekLetohrad7200:03:1277,81
14MJ14188Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:03:1376,88
15MA15140Lux MartinSokol Klášterec nad Orlicí9300:03:1673,17
16M51693Pipek JanRK Letohrad9800:03:1673,12
17MJ1791Pecháček FilipRK Letohrad9600:03:1771,78
18MB1823Mrklovský MiroslavStalak Devoss Rychnov n. K.7200:03:1870,62
19MJ19164Skalický MatyášReal Niggers9600:03:1870,51
20MC20112Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:03:1969,35
21MA2151Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:03:2068,77
22MJ2292Kačena Jiří M.RK Letohrad9600:03:2068,65
23MJ23185Vencl KristiánOB Žamberk9700:03:2167,61
24M524110Tůma ŠtěpánTRIATLET Karlovy Vary9900:03:2463,78
25MC25159Krátký LubošLanškroun6200:03:2661,46
26MJ26165Holubář BartholomaeusReal Niggers9600:03:2859,26
27M427151Urban MatyášKB Letohrad0000:03:2958,21
28M528161Novotný MatějOB Žamberk9800:03:2957,98
29MA29139Živný Marek3D Fitness Žamberk9100:03:3057,17
30MA30307Kalous PetrSK Žamberk7700:03:3255,08
31MB31178Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:03:3254,39
32MJ3289Kylar AlešRK Letohrad9700:03:3254,27
33MJ34154Opletal PetrRybná nad Zd. Klub běžců9600:03:3353,23
34MJ3590Běták DanielRK Letohrad9700:03:3452,76
35MJ3695Vařeka JanRK Letohrad9600:03:3551,26
36MB37100Dostálek PetrBouda6700:03:3847,78
37MA38184Růžička TomášCTB-Brandýs n. Orlicí8500:03:3847,72
38MA4027Moravec Filip3D Fitness Žamberk8800:03:4045,86
39MA419Černoch MichalDlouhoňovice7700:03:4045,57
40M442150Strnad AdamKB Letohrad0000:03:4341,98
41MB4310Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:03:4440,94
42M44432Filip Bartošoddíl neuveden0000:03:4440,47
43M445108Velič MatějTRIATLET Karlovy Vary0100:03:4440,36
44MA4631Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:03:4440,30
45MC47166Kalous TomášRun Sport Team6400:03:4539,31
46M548181Moravec JakubRK Letohrad9900:03:4539,25
47M34999Dostálek VojtěchKB Letohrad0200:03:4638,15
48M35085Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:4737,80
49M45160Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:03:4737,69
50MA52111Beneš MichalRun Sport Team8300:03:4737,34
51MC5313Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:03:4835,95
52M45477Toman AdamAtletika Žamberk0100:03:4935,25
53M45515Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:5033,40
54MB5612Hampl AloisOstrov7000:03:5231,31
55M457152Kánský PetrKB Letohrad0000:03:5231,08
56MB58170Doucha JiříHvězda Pardubice7100:03:5330,85
57MA6038Fenik MartinŽamberk7600:03:5428,64
58M561162Doleček VojtěchOB Žamberk9900:03:5527,72
59MB62195Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:03:5725,51
60MA63144Jirčík Miroslav3D Fitness Žamberk7600:03:5824,24
61MB64172Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:03:5824,12
62MA6587Šourek PavelŽamberk8100:03:5824,00
63MA6736Čepa MartinRychlá rota Kladno9000:03:5923,66
64MD68130Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:03:5923,42
65M57194Marek JanRK Letohrad9800:04:0021,80
66M372156Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:04:0121,34
67MB73309Diblík MilanSokol Líšnice6800:04:0219,71
68M276125Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:0417,51
69M47733Kuklík Lukášoddíl neuveden0000:04:0417,16
70MD7852Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:04:0417,10
71M579176Vencl Jiříoddíl neuveden9800:04:0516,93
72M2817Gregor JanIscarex Česká Třebová0400:04:0516,64
73M38275Veselý JaroslavAtletika Žamberk0300:04:0516,58
74M48447Koditek JonášKOB Ústí nad Orlicí0100:04:0615,77
75M38661Ahmadu-Suka NicolasKB Letohrad0200:04:0812,64
76M2888Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:04:119,39
77M29176Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:04:128,70
78M19272Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:04:128,47
79M294103Ben Abdellatif JonasTriatlet Karlovy Vary0500:04:136,73
80MB9543Zvoník Petr100kiláci7200:04:146,26
81MB974Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:145,57
82M310173Schreiber ŠimonAtletika Žamberk0300:04:173,00
83M3106107Štatský MatějTriatlet Karlovy Vary0300:04:213,00
84M310945Bergman JakubKB Letohrad0200:04:233,00
85MA110157Nýdl Petrsám7700:04:233,00
86MD116189Červ MiloslavAtletika Polička5000:04:283,00
87M2118124Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:04:293,00
88M21193Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:293,00
89M212040Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:303,00
90MA12255Kožnar JakubŽamberk7800:04:303,00
91M212618Cvrček MatoušČeská Třebová0500:04:333,00
92M1127306Suchodol ŠtěpánŽamberk0600:04:333,00
93M313074Cvik VojtěchAtletika Žamberk0300:04:353,00
94M2131143Doležal Tadeáš3D Fitness Žamberk0400:04:373,00
95MC132308Novotný JaromírŽamberk6000:04:383,00
96M2133186Masopust Ondřejoddíl neuveden0400:04:413,00
97MA134155Vebr MichalČeská Třebová7800:04:423,00
98MD135131Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:04:433,00
99M313830Plevák RichardSokol Klášterec nad Orlicí0200:04:453,00
100ME139305Tobiška VáclavSokol Žamberk4400:04:473,00
101M114044Beier Tomᚎamberk0600:04:493,00
102M214350Martinek RomanAgrobazar Martinek0500:04:523,00
103M114497Fajfr MarekŽamberk0600:04:533,00
104M114571Vaclavek MartinAtletika Žamberk0600:04:533,00
105M214686Vencl DavidŽamberk0500:04:543,00
106M3148153Sládek AdamSK Žamberk0200:04:543,00
107M214917Akak OndřejZáchlumí0500:04:553,00
108MD151149Šponar JosefOB Žamberk4700:04:573,00
109M215341Bartoš JiříŽamberk0400:04:583,00
110M215439Hlaváček Paveloddíl neuveden0500:05:013,00
111M115670Hryca JanAtletika Žamberk0800:05:053,00
112MB157118Klement JiříLanškroun6700:05:063,00
113M115988Marhold JanChoceň0800:05:083,00
114MB16334Houška JanŽamberk7300:05:113,00
115MB16481Kořínek L.Atletika Žamberk7500:05:123,00
116M116959Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:05:203,00
117M217442Hubner MichalŽamberk0400:05:233,00
118MD17516Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:05:233,00
119M3177174Dolejš Janoddíl neuveden0200:05:263,00
120MC18326Novotný Přemysl3D Fitness Žamberk5900:05:383,00
121ME188101Bielčik JindřichLichkov4000:05:443,00
122M1196175Dolejš JakubKB Letohrad0700:06:153,00
123ME1975Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:06:413,00
124ME201102Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:10:143,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z533135Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:33108,23
2ZJ39133Jurčová NatálieKB Letohrad9700:03:40101,90
3ZA5954Kožnarová BáraMladkov9300:03:5389,87
4Z366104Nová KristinaTRIATLET Karlovy Vary0200:03:5984,72
5Z569127Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:04:0083,63
6Z370128Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:04:0083,45
7ZC74146Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:0281,28
8Z375106Košíková TerezaTRIATLET Karlovy Vary0200:04:0380,74
9Z280142Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:04:0579,11
10ZB8379Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:04:0578,66
11Z285147Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:04:0876,13
12Z387115Mikysková SvatavaKB Letohrad0300:04:0875,86
13Z389129Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:1173,06
14Z490160Kubíčková IvaOB Žamberk0100:04:1272,97
15Z49362Kačenová NatálieKB Letohrad0000:04:1372,06
16Z29657Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:1470,89
17ZC98187Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:04:1570,07
18Z39982Tobišková KarolínaSokol Jaroměř0300:04:1569,89
19Z3100105Švejdarová ŠárkaTRIATLET Karlovy Vary0200:04:1669,08
20Z310284Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:1867,54
21Z310383Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:04:1867,27
22Z3104114Kubíčková NikitaKB Letohrad0200:04:2065,73
23ZB10519Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:04:2164,83
24ZB107183Fojtíková HanaŽamberk7900:04:2263,47
25Z210811Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:2263,11
26ZA111158Krátká HanaLanškroun9500:04:2461,84
27ZA11221Marholdová LucieChoceň8300:04:2560,94
28Z311396Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:04:2659,86
29Z211422Neugebauerová BarboraŽamberk0500:04:2659,76
30ZA115182Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:04:2758,77
31ZB11778Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:04:2858,05
32Z2121190Červená EliškaDukla Polička0400:04:3056,51
33Z4123119Derková MartinaActivity Lanškroun0100:04:3056,23
34Z4124109Krýslová DanielaTriatlet Karlovy Vary0100:04:3155,15
35Z312569Hovorková KarolínaAtletika Žamberk0300:04:3254,52
36ZB12858Dostálková LenkaASPV Těchonín7700:04:3452,80
37Z4129173Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0100:04:3452,26
38Z1136117Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:04:4443,85
39Z5137126Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:04:4443,76
40ZC14120Jetmarová EsterSokol Ústí nad Orlicí (Hylváty)7000:04:5137,70
41ZB14280Vanická BlankaAtletika Žamberk7200:04:5236,35
42ZB147123Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:04:5434,54
43Z2150194Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:04:5533,63
44ZA15246Bartošová IvetaDolní Újezd8400:04:5732,01
45ZB15514Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:05:0227,40
46Z315868Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:05:0722,51
47Z1160113Kubíčková NinaKB Letohrad0700:05:0921,16
48Z1161116Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:05:0920,71
49Z116266Cviková VeronikaAtletika Žamberk0600:05:1019,89
50ZB165177Venclová PavlaVencl Servis7900:05:1416,27
51Z2166171Brožková TerezaKOB Ústí nad Orlicí0400:05:1416,09
52Z1167121Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:05:1713,92
53ZC16848Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:05:1713,74
54ZB170196Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:05:2110,58
55Z117153Kožnarová JulieSpartak Letohrad0600:05:219,86
56Z3172167Nemšáková AnnaRun Sport Team0200:05:238,77
57Z2173141Janoušková Denisaoddíl neuveden0400:05:238,68
58ZA17635Pokorná TerezaRychlá rota Kladno9000:05:247,41
59Z117837Feniková DominikaAtletika Žamberk0600:05:275,15
60Z31792Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:283,89
61ZD1806Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:05:283,84
62Z518163Kristková MichaelaAtletika Jablonné n.O.9900:05:343,00
63Z118298Krejsová AdélkaŽamberk0600:05:343,00
64Z118464Kořínková PetraAtletika Žamberk0600:05:383,00
65ZD185122Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:05:383,00
66Z118628Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:05:403,00
67Z218765Kacálková LucieAtletika Žamberk0400:05:423,00
68Z118925Šímová Kamilaoddíl neuveden0600:05:443,00
69ZD190120Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:05:523,00
70Z219167Andršová MartinaAtletika Žamberk0500:05:533,00
71Z119229Bednářová NatálkaSokol Klášterec nad Orlicí0600:05:583,00
72ZB1931Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:06:013,00
73Z1194148Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:06:013,00
74Z2195193Chládková TerezaActivity Lanškroun0500:06:123,00
75Z319856Maťašovská AdélaŽamberk0200:07:133,00
76ZC199202Bušová HelenaŽamberk6200:07:203,00
77Z120024Nekovářová Míšaoddíl neuveden0600:07:343,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Skvělý závod, atmosféra, trať.Bohužel nám jel vlak 18,22 a tak jsme se nemohli zúčastnit vyhlášení. Moc se omlouváme, nešlo jinak. Triatlet Karlovy Vary
dvorak.reposport

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód