2.8.2014, sobota
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Javůrek Jiří | 48 | 16 |
Šimůnek Jan | 49 | 16 |
Jirásková Eva | 64 | 16 |
Tempír František | 49 | 15 |
Stránský Aleš | 60 | 15 |
Pechek František | 53 | 15 |
Sadílek Ota | 46 | 15 |
Červ Miloslav | 50 | 14 |
Šimůnek Jan | 82 | 14 |
Vacek Martin | 69 | 14 |
Mertová Michaela | 76 | 13 |
Kebrle Milan | 75 | 13 |
Dušková Lenka | 80 | 12 |
Paulů Blanka | 54 | 12 |
Keprtová Miloslava | 48 | 12 |
Marek František | 41 | 12 |
Hrdina Pavel | 88 | 12 |
Stránská Adéla | 91 | 12 |
Leszkow Petr | 44 | 12 |
Šimůnková Zdena | 58 | 11 |
Šír Václav | 48 | 11 |
Blaha Tomáš | 76 | 11 |
Pečenka Libor | 61 | 11 |
Pilgr Luděk | 76 | 11 |
Jirásková Hanka | 89 | 11 |
Kubrová Dagmar | 63 | 11 |
Klášterecký Tomáš | 81 | 11 |
Poduška Josef | 62 | 10 |
Merta Jaroslav | 35 | 10 |
Kolínek František | 56 | 10 |
Pucholt Jiří | 59 | 10 |
Král Jindřich | 73 | 10 |
Ožana Václav | 64 | 9 |
Suchánek Lukáš | 79 | 9 |
Vévodová Martina | 90 | 9 |
Šrutek Stanislav | 58 | 9 |
Nečas Josef | 58 | 9 |
Šafář Jaroslav | 51 | 9 |
Jančařík Petr | 68 | 9 |
Mališová Karla | 60 | 9 |
Žák Jiří | 71 | 9 |
Vacarda Vladimír | 59 | 9 |
Krejčí Stanislav | 63 | 9 |
Mannlová Jana | 80 | 9 |
Volf Břetislav | 52 | 9 |
Šimůnková Pavla | 77 | 9 |
Hofmanová Veronika | 78 | 9 |
Šalplachta Jindřich | 47 | 9 |
Krupka Milan | 56 | 9 |
Horáček Michal | 75 | 9 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 3 | 17 | Kovář Jáchym | TJ Jiskra Litomyšl | 96 | 01:02:27 | 105 |
2 | MJ | 12 | 83 | Gaura Adam | TJ TŽ Třinec | 96 | 01:06:27 | 93 |
3 | MJ | 27 | 213 | Kostecký Tomáš | Tj Šumperk | 97 | 01:12:34 | 81 |
4 | MJ | 28 | 76 | Chrascina Marek | Tj Tž Třinec | 97 | 01:13:09 | 72 |
5 | MJ | 36 | 138 | Kačerovský Michal | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 01:14:26 | 66 |
6 | MJ | 61 | 84 | Czeczotka Marek | TJ Třinec | 98 | 01:19:08 | 60 |
7 | MJ | 66 | 65 | Vondra Vojtěch | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 98 | 01:19:55 | 57 |
8 | MJ | 88 | 199 | Brzobohatý Václav | ISCAR ČR | 98 | 01:24:42 | 54 |
9 | MJ | 96 | 268 | Gregora Jakub | Activity Lanškroun | 98 | 01:25:57 | 51 |
10 | MJ | 97 | 124 | Kalousek Jiří | Lanáč DM | 95 | 01:26:09 | 48 |
11 | MJ | 135 | 63 | Vebr Patrik | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 98 | 01:33:15 | 45 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 19 | 110 | Smrčka Miloš | TJ SOKOL Hradec Králové | 54 | 01:08:47 | 105 |
2 | MD | 60 | 109 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 01:18:46 | 93 |
3 | MD | 73 | 159 | Krupička Miroslav | Jiskra Ustí nad Orlicí | 53 | 01:21:22 | 81 |
4 | MD | 75 | 146 | Tempír František | Sokol Štíty | 49 | 01:21:44 | 72 |
5 | MD | 80 | 276 | Krsek Miroslav | MK Luková | 49 | 01:23:33 | 66 |
6 | MD | 98 | 180 | Javůrek Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 01:26:30 | 60 |
7 | MD | 117 | 73 | Brožek Radmil | KRB Chrudim | 54 | 01:29:12 | 57 |
8 | MD | 127 | 337 | Sporek Miroslav | Loučná nad Desnou | 54 | 01:31:55 | 54 |
9 | MD | 133 | 123 | Rus Zdeněk | KČT Nýrsko | 52 | 01:32:57 | 51 |
10 | MD | 157 | 157 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 01:36:51 | 48 |
11 | MD | 168 | 182 | Leszkow Josef | Maratonklub Hlinsko | 51 | 01:38:28 | 45 |
12 | MD | 177 | 158 | Červ Miloslav | Šimůnek, s.r.o. | 50 | 01:41:57 | 42 |
13 | MD | 185 | 156 | Hlaváček Zdeněk | SKP Rychnov nad Kněžnou | 54 | 01:45:52 | 39 |
14 | MD | 187 | 39 | Sadílek Ota | activity Lanškroun | 46 | 01:46:34 | 36 |
15 | MD | 198 | 331 | Sponar Jan | Tesla Brno | 50 | 01:50:15 | 33 |
16 | MD | 222 | 284 | Bouček Petr | - | 45 | 02:13:11 | 30 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 129 | 173 | Metelka Josef | Spartak Police | 44 | 01:31:58 | 105 |
2 | ME | 130 | 181 | Leszkow Petr | Maratonklub Hlinsko | 44 | 01:32:01 | 93 |
3 | ME | 180 | 48 | Marek František | SK Hronov | 41 | 01:42:29 | 81 |
4 | ME | 204 | 40 | Tomíšek Jindřich | Orel Horní Moštěnice | 39 | 01:53:33 | 72 |
5 | ME | 217 | 10 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 02:04:41 | 66 |
6 | ME | 220 | 79 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 02:09:48 | 60 |
7 | ME | 226 | 183 | Fejgl Zdeněk | Běžecký klub Vratimov | 42 | 02:16:37 | 57 |
8 | ME | 227 | 6 | Rossi Otto | ISCAREX Česká Třebová | 43 | 02:16:53 | 54 |
9 | ME | 228 | 209 | Soukup Jiří | TJ Liga 100 Hradec Králové | 27 | 03:24:59 | 51 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 2 | 21 | Stránská Michaela | Iscarex Česká Třebová | 97 | 00:34:54 | 105 |
2 | ZJ | 10 | 128 | Strouhalová Anna | Fenix Ski Team Jeseník | 01 | 00:41:08 | 93 |
3 | ZJ | 11 | 71 | Mrazková Karolína | TJ TŽ Třinec | 95 | 00:41:54 | 81 |
4 | ZJ | 19 | 92 | Chlebiková Aneta | TJ TŽTřinec | 97 | 00:45:06 | 72 |
5 | ZJ | 31 | 75 | Lubojacká Ivana | TJ TŽ Třinec | 98 | 00:49:22 | 66 |
6 | ZJ | 62 | 56 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 01:03:28 | 60 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 46 | 150 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 01:16:54 | 105 |
2 | ZA | 90 | 240 | Horová Pavla | OK Loko Pardubice | 94 | 01:24:48 | 93 |
3 | ZA | 124 | 22 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 01:31:02 | 81 |
4 | ZA | 134 | 140 | Haramulová Lenka | Praha 5 | 87 | 01:33:14 | 72 |
5 | ZA | 142 | 121 | Chmelková Kristýna | TJ Liga 100 Olomouc | 87 | 01:34:39 | 66 |
6 | ZA | 171 | 163 | Kalousová Alena | Žamberk | 80 | 01:38:50 | 60 |
7 | ZA | 172 | 20 | Portyšová Lucie | ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ | 90 | 01:39:37 | 57 |
8 | ZA | 194 | 55 | Widimská Julie | AC SAKÉ KATEŘINKY | 85 | 01:48:50 | 54 |
9 | ZA | 221 | 38 | Kudělová Eliška | BKK | 89 | 02:10:57 | 51 |
10 | ZA | 224 | 160 | Peterková Veronika | TJ Svitavy | 84 | 02:14:29 | 48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 25 | 16 | Metelková Táňa | TJ Sokol Hradec Králové | 72 | 01:11:31 | 105 |
2 | ZB | 57 | 292 | Mertová Michaela | Activity Lanškroun | 76 | 01:18:34 | 93 |
3 | ZB | 82 | 30 | Barnetová Denisa | Wellness Hotel Vista**** Dolní Morava | 73 | 01:23:48 | 81 |
4 | ZB | 118 | 85 | Kreidlová Lenka | MTPN | 71 | 01:29:16 | 72 |
5 | ZB | 148 | 161 | Honsová Hana | Activity Lanškroun | 79 | 01:35:38 | 66 |
6 | ZB | 155 | 208 | Holíková Markéta | Ski Skuhrov | 73 | 01:36:34 | 60 |
7 | ZB | 159 | 23 | Šimůnková Pavla | Šimůnek, s.r.o. | 77 | 01:37:02 | 57 |
8 | ZB | 161 | 248 | Malik Agnieszka | Zumbu | 77 | 01:37:29 | - |
9 | ZB | 166 | 320 | Klimánková Eva | Brno | 73 | 01:38:00 | 54 |
10 | ZB | 170 | 179 | Kalná Jitka | KRB Chrudim | 75 | 01:38:41 | 51 |
11 | ZB | 178 | 72 | Všetečková Pavla | Motor Journal | 75 | 01:42:12 | 48 |
12 | ZB | 179 | 3 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 01:42:20 | 45 |
13 | ZB | 188 | 105 | Fojtíková Hana | Žamberk | 79 | 01:46:51 | 42 |
14 | ZB | 213 | 132 | Čožíková Dagmar | Letohrad | 79 | 02:00:51 | 39 |
15 | ZB | 218 | 18 | Horáčková Pavla | AC Moravská Slavia Brno | 77 | 02:05:00 | 36 |
- | ZB | - | 25 | Mikulecká Marcela | Iscarex Česká Třebová | 73 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 95 | 12 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 01:25:43 | 105 |
2 | ZC | 112 | 101 | Krátká Anna | ŽAKIS Team | 69 | 01:28:39 | 93 |
3 | ZC | 186 | 77 | Jirásková Eva | Lanškroun | 64 | 01:46:13 | 81 |
4 | ZC | 190 | 11 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 01:47:21 | 72 |
5 | ZC | 225 | 98 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 02:15:04 | 66 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 150 | 108 | Pechková Šárka | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:35:46 | 105 |
2 | ZD | 181 | 141 | Bajerová Ilona | Maraton tým Pavla Nováka | 58 | 01:43:02 | 93 |
3 | ZD | 189 | 66 | Šlechtová Marie | TJ Sokol Jaroměř | 52 | 01:46:51 | 81 |
4 | ZD | 200 | 45 | Vackova Hana | Sokol Starkoč | 56 | 01:51:55 | 72 |
5 | ZD | 205 | 4 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 01:53:34 | 66 |
6 | ZD | 210 | 5 | Rossi Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 01:57:52 | 60 |
7 | ZD | 219 | 2 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 02:06:37 | 57 |
8 | ZD | 223 | 60 | Cupalová Eva | Sokol Bučovice | 47 | 02:13:41 | 54 |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 98% Značení závodu: 98% Vyhlášení výsledků: 99% Zpracování výsledků: 98% Ceny vítězům: 99% Celkový dojem ze závodu: 99% Závod hodnotilo celkem 19 návštěvníků. | Celkové hodnocení 99% |
4.5.2024 (sobota), svátek má Květoslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - mládež.
03.05.2024 - Výsledky závodu Běk kolem poličských hradeb.
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Běk kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běk kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běk kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
jampb