Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

20.8.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
  • datum konání: 20.8.2011
  • zobrazeno již 18x

Sociální sítě

Místo konání

Dolní Morava - obecní úřad (juniorky, muži E a lidový běh startují na 8. km hlavní trati)
11:00 hodin

Popis tratě

délka: 13 km (juniorky, muži E a lidový běh - 5 km)
převýšení: 963 m (520 m)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Iscarex, s.r.o.
Jan Šimůnek
Moravská 340
560 02 Česká Třebová
mobil 603 513 707

Internetové stránky

http://www.kralicak.cz

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.8.2014CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník323
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
18.8.2012CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
21.8.2010CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník293
15.8.2009CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
7.9.2008CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník360
25.8.2007CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník274
26.8.2006CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník229
21.8.2005CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
14.8.2004CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník233
23.8.2003CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník192
17.8.2002CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník176
9.6.2001CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník132
29.7.2000CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník102

Statistika závodu CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 3469

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jirásková Eva6415
Javůrek Jiří4815
Šimůnek Jan4915
Stránský Aleš6014
Sadílek Ota4614
Pechek František5314
Tempír František4914
Kebrle Milan7513
Šimůnek Jan8213
Vacek Martin6913
Červ Miloslav5013
Paulů Blanka5412
Mertová Michaela7612
Marek František4112
Hrdina Pavel8811
Šír Václav4811
Jirásková Hanka8911
Kubrová Dagmar6311
Leszkow Petr4411
Dušková Lenka8011
Keprtová Miloslava4811
Stránská Adéla9111
Pilgr Luděk7610
Kolínek František5610
Pucholt Jiří5910
Šimůnková Zdena5810
Poduška Josef6210
Klášterecký Tomáš8110
Merta Jaroslav3510
Pečenka Libor6110
Blaha Tomáš7610
Horáček Michal759
Pucholt Tomáš949
Krejčí Stanislav639
Král Jindřich739
Volf Břetislav529
Šafář Jaroslav519
Krupka Milan569
Šalplachta Jindřich479
Žák Jiří719
Ožana Václav649
Suchánek Lukáš799
Mannlová Jana809
Nečas Josef589
Jančařík Petr689
Šebek Jindřich568
Macíček Miroslav618
Farář Jaroslav508
Mališová Karla608
Vymazal Petr758

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 29)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ15129Ondrášek PavelTJ Šumperk9201:04:09101,78
2MJ1819Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:04:5399,55
3MJ20179Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9401:05:1098,66
4MJ21243Štoček FabiánHolderness USA9401:05:4296,99
5MJ30333Fellner AdamFenix SKI Team Jeseník9301:07:4790,55
6MJ35192Grün VojtěchVSK Univerzita Brno9201:08:4087,84
7MJ4357Pavel JanLOKO Trutnov9501:10:2082,68
8MJ58206Cink MartinAC Pardubice9401:13:4472,17
9MJ9030Pucholt TomášMK Kladno9401:18:2657,66
10MJ9393Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto9401:18:5556,17
11MJ109196Vinduška PetrAtletika Albrechtice9301:20:5450,02
Muži A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1121Dlugosz AndrzejRMD Montrail7800:59:06101,88
2MA2207Bajza JakubAK Kroměříž9000:59:4499,75
3MA3329Horák OndřejX-AIR Ostrava7501:00:0998,36
4MA4122Bierczak MaciejPOL9101:00:3696,84
5MA5326Ondráček TomášTriexpert Brno7701:00:5895,59
6MA6111Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:01:2194,31
7MA887Kunst MichalSK Nové Město nad Metují8001:02:3590,22
8MA9331Kautz MichalFenix SKI Team Jeseník8901:03:1388,05
9MA10200Pelíšek DavidAK Olomouc9001:03:2387,51
10MA12127Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:03:3486,87
11MA13181Wurst MilanAK šternberk8201:03:4186,52
12MA14188Novotný ViktorHoredole8201:03:5885,55
13MA17306Chytil DavidVSK UNI Brno8701:04:2883,90
14MA22223Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:06:2877,15
15MA2318Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:06:3476,83
16MA2413Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8801:06:5275,86
17MA2711Vymazal PetrSK Salix Grymov7501:07:1974,32
18MA297Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:07:3573,43
19MA32259Janíček JakubACSS Uherské Hradiště7801:08:2370,73
20MA33158Herda JanU.A.C.8301:08:3070,35
21MA37176Cink TomášÚstí nad Orlicí8701:09:0268,58
22MA39261Hejzlar Jonatan-8701:09:3466,76
23MA4170Oberländer JanBK Říčany7501:10:0565,04
24MA45308Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:10:2763,84
25MA46180Bednarz LiborX-AIR Ostrava8001:10:4262,96
26MA48155Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:10:5962,04
27MA50290Axmann KarelVlčí Důl8301:11:2860,41
28MA54119Čermák David-7601:11:5658,84
29MA55214Řídel JakubTERC7501:12:5355,68
30MA5645Smělý DanielSokol Veltěž7901:13:0155,20
31MA5975Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:13:5752,10
32MA60118Hejl JakubAVP UJEP8901:14:2050,79
33MA62187Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:14:5648,80
34MA63256Vlasák Jakub-8401:14:5948,64
35MA6449Blaha MilanOknoplast Šumperk7701:15:0048,55
36MA69112Kalný PetrAtletika Chrudim8101:15:5545,51
37MA70227Losenský PavelSIX Monkyes7701:15:5745,37
38MA71143Stehlík RudolfHO Tisá7701:16:3043,53
39MA72146Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:16:3043,51
40MA73255Vlasák Adam-8401:16:3443,33
41MA76218Suchánek LukášKHB Radegast7901:16:4442,75
42MA7880Gromus TomášTJ Horal Rýmařov7601:17:0441,63
43MA79283Zapletal MartinSK Vyhlídka Šternberk8501:17:1840,87
44MA8082Hubáček PavelŠumperk7601:17:2440,54
45MA81271Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh7201:17:2540,48
46MA82140Bednář Zbyněksokol Jamné7301:17:2840,28
47MA83107Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:17:3240,08
48MA84151Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7401:17:3340,00
49MA85138Kosek ŠtěpánStudene CREW8901:17:3839,73
50MA91229Doležal MilanHoral Šumperk7201:18:3436,60
51MA9565Šulc LubošTEAM-PAVLIŠOV7601:19:2233,92
52MA98135Floriš PetrSCHOTT Lanškroun7201:19:4032,93
53MA99313Wurzel JakubVARPDERO8001:19:5332,17
54MA100205Koblic JanOB VAMBERK7601:20:0131,76
55MA10142Baják MarekT.J.Sokol Velké Bílovice7201:20:0231,70
56MA104210Hůlka Lukášdental runners8201:20:1530,94
57MA107134Stárek MartinTERC8001:20:2730,27
58MA108195Stoszek JanVZS Ostrava7601:20:3230,00
59MA110199Škovránek OndřejHorolezci Šumperk7901:21:0328,27
60MA111317Fišnar JiříKouty7601:21:0828,02
61MA112232Knotek DavidKnotek team8201:21:1227,79
62MA113141Vogel MichalŠumperk7601:21:1327,73
63MA115106Randák VojtěchSokol Betlem7401:21:2826,89
64MA120298Šanovec JanVašíček - pekařství a cukrářství Zábřeh7801:22:1924,02
65MA122157Stančo LadislavČelákovice7701:22:3423,17
66MA123132Zachař JiříSruby7201:22:3822,95
67MA128311Kašparů JanVARADERO8001:22:5522,05
68MA129193Hanák MarekSokol Bučovice9101:22:5821,87
69MA130166Havelka JanTJ Maratonstav Upice7901:23:0221,65
70MA131343Červený Matěj-7701:23:0921,24
71MA132144Petránek RadimJablonné nad Orlicí8301:23:1021,18
72MA137318Novotný Tomᚊumperk7501:24:0118,36
73MA141104Marhold PetrChoceň7801:24:4815,72
74MA143339Beneš MilanAtletika Polička7801:25:1913,98
75MA145328Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7801:25:3113,33
76MA149113Řízek MarekMARATHON DEČÍN7201:25:5312,07
77MA150209Blažek Jiřídental runners8101:26:1410,90
78MA152296Vondra JanBUDO klub Lanškroun7501:26:588,46
79MA153342Jašek RomanAO Kobeřice7301:27:018,29
80MA154325Knotek JiříKnotek team9101:27:018,26
81MA156117Saňák MartinRapotín7801:27:217,18
82MA158247Šimek LadislavTěchonín City7501:27:296,71
83MA15955Marhold LubošChoceň7701:27:326,56
84MA160228Jašek OndřejAtletika Zábřeh7701:27:426,01
85MA164184Hegedüs RobertVZS Ostrava7901:28:094,46
86MA169137Purkert MartinStudene CREW9001:28:313,22
87MA172133Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7401:29:203,00
88MA17559Bartoš AntonínPetrov nad Desnou7301:29:303,00
89MA17685Vařeka PavelOrrero - Litovel7501:29:473,00
90MA177182Munk RudolfVZS Ostrava7901:30:023,00
91MA178114Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8201:30:093,00
92MA179312Tomanek Radek-7601:30:123,00
93MA181257Vlasák Radim-7901:30:153,00
94MA186291Švestka DavidRačí údolí8301:31:393,00
95MA187110Sejkora PatrikLanškroun7801:31:433,00
96MA192260Beremlijski PetrVZS Ostrava7601:32:063,00
97MA193316Nerud PavelBrno8101:32:183,00
98MA201297Šebesta Jan-7501:33:253,00
99MA208323Knotek DavidKnotek team8201:34:473,00
100MA214139Mikula PetrStudene CREW9101:36:233,00
101MA217103Čada LukášSCHOTT Lanškroun7701:36:373,00
102MA22152Kroul JosefAtletika Zábřeh7301:37:033,00
103MA222149Vaníček JiříStudene CREW9001:37:043,00
104MA223109Blaško RadekHorní Morava8001:37:163,00
105MA228185Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:38:493,00
106MA22953Kraus Jiří-7301:39:123,00
107MA230147Dinter JiříLučina7301:39:183,00
108MA231222Sůva Michal-7501:39:183,00
109MA234123Borek PavelGreen street7401:40:153,00
110MA23883Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:42:133,00
111MA24222Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:43:413,00
112MA24378Opatřil Petr-7201:44:063,00
113MA244190Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:45:193,00
114MA26177Rumpertesz PetrFenix Jeseník7802:01:573,00
-MA-168Žídek RomanBaláž Extréme team Ostrava77DNF-
-MA-301Nikodým LukášTJ Šumperk80DNF-
Muži B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB7178Žák JiříTechnika Brno Extreme7101:02:00104,77
2MB1191Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:03:3499,85
3MB1915Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:04:5995,38
4MB25159Poduška JosefMK Kladno6201:06:5689,25
5MB2690Jančík BořekSvartes Hořice6401:07:0788,67
6MB34309Martinek JaroslavTRISK Olomouc6901:08:3883,91
7MB40177Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:09:5379,98
8MB47276Braniš PavelPříbram6901:10:4877,06
9MB49307Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:11:0975,99
10MB53336Roučák JanFortex-Ski6701:11:4873,94
11MB57295Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:13:2868,67
12MB6667Jabůrek VáclavPraha Kunratice6901:15:1663,00
13MB67161Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:15:4061,77
14MB8756Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:17:4455,26
15MB97288Vaněk JanSKI Team Nedašov7101:19:3649,37
16MB10581Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6301:20:2346,92
17MB11839Stříhavka JindřichAC Choceň7101:22:0841,39
18MB121169Špaček JiříHS Dolní Morava6401:22:2040,78
19MB124319Březina RadomírOstrava6701:22:4039,72
20MB125285Mareš LiborSK Vyhlídka Šternberk6901:22:4139,67
21MB135136Vodička JanTTC Olomouc6801:23:5735,67
22MB144175Wojtyla JaromírVZS Ostrava7001:25:2431,11
23MB146280Bureš DanielSK Vyhlídka Šternberk6701:25:3630,47
24MB147128Rudický RadovanMK SEITL OSTRAVA6901:25:4530,01
25MB163148Jančařík PetrAAC Brno6801:27:5823,05
26MB165211Myšák MilanSokol Jehnědí6601:28:1122,35
27MB16841Beznoska KamilČermná6301:28:2321,69
28MB18568Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:30:4414,31
29MB189124Gatial MilanJTM - GA Šternberk6501:32:0210,24
30MB19589Ranš SlavojČernošice6201:32:318,72
31MB200225Višňa ZdeněkGiViServis6901:33:245,93
32MB204246Žofka PavelRock Art6901:34:233,00
33MB205302Tomšů PetrMlýn Janderov6401:34:313,00
34MB207203Kozák JanVinohradské Šlapky6201:34:353,00
35MB21127Šulc JiříChřibská6201:35:093,00
36MB22446Janovsky ZdenekStrani6501:37:433,00
37MB232156Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:39:523,00
38MB2494Kostovič Petrwww.behy.cz6201:47:023,00
Muži C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1610Smrčka MilošBK Říčany5401:04:22107,84
2MC286Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:07:3498,26
3MC3632Kolínek FrantišekAK Perná5601:09:0193,90
4MC52194Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6101:11:4585,75
5MC65152Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:15:0875,65
6MC7435Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:16:3871,16
7MC8933Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:18:2266,01
8MC102183Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:20:0261,01
9MC103241Štoček MichalČKS SKI Jilemnice6001:20:1160,57
10MC106167Dvořáček VlastimilSK Týniště nad Orlicí5901:20:2459,95
11MC1142Smutný ZdeněkAHA Vyškov5701:21:1457,44
12MC127304Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5401:22:4952,70
13MC13962Brožek RadmilKRB Chrudim5401:24:3247,59
14MC140204Roháček MichalSKI SKUHROV NA BĚLOU6101:24:4247,08
15MC142172Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:24:5746,32
16MC148154Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:25:5143,64
17MC15164Zoubek KarelVanovice6001:26:5540,47
18MC16647Měřínský JaroslavAK Perná6101:28:1736,39
19MC173186Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:29:2333,10
20MC188126Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:31:5825,39
21MC202213Macháček MartinTTC Javůrek5501:33:3920,34
22MC215219Eppert RomanCanis Team5901:36:2811,95
23MC220322Knotek IljaKnotek team5301:36:5110,83
24MC22531Pucholt JiříSokol Unhošť5901:38:037,22
25MC233275Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:40:133,00
26MC23625Krofta JiříVSK FTVS PRAHA5501:40:323,00
27MC23929Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:42:323,00
28MC247108Blaško ŠtefanHorní Morava5901:46:433,00
29MC250198Chroust JanKrásná Lípa6001:47:463,00
30MC258197Kruliš JiříTOM B9 HAVÍŘOV6101:57:073,00
31MC263171Wendlig MiroslavLuková5302:09:503,00
Muži D (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD42239Jasek TadeuszKS Zywiec5101:10:17112,60
2MD6834Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:15:5197,73
3MD9243Tempír FrantišekSokol Štíty4901:18:5289,67
4MD116162Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:21:3782,36
5MD11760Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5101:21:5481,61
6MD170294Hájek FrantišekFGT Stolany4901:28:4863,17
7MD171145Červ MiloslavAtletika Polička5001:29:0362,53
8MD182105Leszkow PetrMK Hlinsko4401:30:2658,85
9MD18473Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:30:4258,12
10MD19061Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:32:0254,57
11MD196310Navrátil JosefSK Strančice4901:32:4452,68
12MD209272Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:34:5546,87
13MD226315Říha MiroslavSokol Sadská4501:38:0438,50
14MD227201Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4501:38:2437,61
15MD23796Tučný JanMK Pardubice4701:40:5031,11
16MD253173Langmajer Jiříopera Plzeň4601:48:569,50
17MD2571Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:56:103,00
Muži E (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME19497Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:32:29111,58
2ME21092Marek František SK Hronov4101:35:07106,22
3ME24895Tomíšek JindřichŘíkovice3901:46:5582,20
4ME25523Červenka KarelHora Svaté Kateřiny4101:49:4576,43
5ME25628Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:51:2872,91
Juniorky (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ516Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:36:43111,79
2ZJ8115Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:38:57100,30
3ZJ11242Hamilton TessHopkinton9400:41:2287,91
4ZJ23236Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:44:0174,35
Ženy A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA38303Schorná Matyášová PavlaCZE8001:09:06114,40
2ZA75327Macháčková ŠárkaAC Moravská Slavia Brno8301:16:3994,14
3ZA86174Gereková JanaVŠC Dukla Banská Bystrica8401:17:3991,46
4ZA9437Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:19:0487,65
5ZA9612Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:19:2986,54
6ZA11951Kriegelová KateřinaVelké Losiny8401:22:1279,21
7ZA126170Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:22:4377,84
8ZA136292Stružková HanaRačí Údolí8301:23:5874,49
9ZA15548Rybáčková SoňaMK Kladno8301:27:0366,19
10ZA15786Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7801:27:2465,29
11ZA161321Krejčíříková DenisaVZS Ostrava8801:27:4364,41
12ZA16279Vévodová MartinaAK Perná9001:27:5463,91
13ZA19720Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:32:4850,74
14ZA198320Krejčíříková IvonaVZS Ostrava8801:32:5850,32
15ZA19914Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:33:1049,76
16ZA206130Stehlíková JanaÚstí nad Labem8001:34:3545,97
17ZA212101Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:35:3643,23
18ZA21338Stříhavková PetraAC Choceň7901:35:5442,44
19ZA218142Stehlíková MartinaÚstí nad Labem7701:36:3940,42
Ženy B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3117Metelková TáňaBK Říčany7201:07:55105,92
2ZB44164Fenclová MartaAC Pardubice7601:10:2698,73
3ZB51245Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:11:3795,35
4ZB8869Kynčlová DagmarJilemnice7201:17:4677,79
5ZB13372Doubková KateřinaAK Perná7201:23:1961,93
6ZB180160Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:30:1342,20
7ZB21626Šumberová LucieČeská Třebová7201:36:2924,31
8ZB245100Smoláková JiřinaBKVM Vysoké Mýto6901:45:243,00
9ZB24624Svobodová JanaSeloutky7301:45:563,00
Ženy C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC61120Zatorska IzabelaRMD montrail6301:14:30115,80
2ZC13471Hynštová MarieAHA Vyškov5701:23:4293,03
3ZC138212Mališová KarlaUSK Praha6001:24:2891,17
4ZC16788Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:28:1881,68
5ZC174273Durnová MartaBranopac Veselí na Moravě6401:29:2878,80
6ZC19198Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:32:0372,42
7ZC2195Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:36:4260,89
8ZC235153Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:40:2351,79
9ZC23999Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:42:3246,46
10ZC254226Palmeová EvaSKI Bratrouchov6301:48:5830,59
11ZC2648Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5802:23:323,00
Ženy D (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD77163Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:16:54123,34
2ZD18336Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:30:2692,23
3ZD203131Slavíčková JarmilaBrno5601:33:5084,43
4ZD24150Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:42:5363,62
5ZD251191Dvořáková EvaFosa Prostějov5501:47:5152,23
6ZD25266Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:48:3250,67
7ZD259102Cupalová EvaSokol Bučovice4701:58:2228,05
8ZD2603Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:59:1226,13
9ZD262189Hrozová MilenaOrel Vyškov5302:09:173,00
Lidový běh (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1249Kostecký JanTJ Šumperk9100:32:43-
2LB2338Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:34:41-
3LB3270Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:35:36-
4LB4237Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:36:08-
5LB6254Kubíček JakubTJ Šumperk9100:36:46-
6LB7224Černý VladimírOlymp Praha5200:38:37-
7LB9265Vavřín JosefTJ SOKOL Hnátnice8500:39:24-
8LB1058Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:39:59-
9LB12266Aliger LukášTJ SOKOL Hnátnice8600:41:24-
10LB13284Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6600:42:10-
11LB14314Martinek OndřejAK Olomouc9700:42:19-
12LB15216Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:42:33-
13LB1640Stříhavka JindřichAC Choceň0000:42:36-
14LB17252Krátký LubošLanškroun6200:43:13-
15LB18248Kukulová MartinaCyklo Polách a syn9500:43:16-
16LB19150Krupka MilanTJ Rumburk5600:43:33-
17LB20264Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:43:34-
18LB21238Rulíšek PavelIMOS BRNO6200:43:49-
19LB22221Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:43:53-
20LB24277Strouhal JakubSKI Fortex Moravský Beroun0100:44:08-
21LB25332Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:44:23-
22LB26324Machaček MartinTTC Javůrek9800:44:38-
23LB27244Štočková VěraSKI Jilemnice6100:44:53-
24LB28278Strouhalová AnnaSKI Fortex Moravský Beroun0100:44:58-
25LB29334Keclík JanFenix SKI Team Jeseník9600:46:33-
26LB30341Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:46:33-
27LB31337Medek FilipFenix SKI Team Jeseník9700:46:33-
28LB32335Pechoušek JanFenix SKI Team Jeseník9700:46:33-
29LB33279Strouhalová JanaSKI Fortex Moravský Beroun7400:47:21-
30LB34116Divišová AliceŠumperk7100:48:09-
31LB35286Hanák PetrSokol Bučovice9400:48:18-
32LB36267Ježek Ondřej-8500:48:31-
33LB3784Brzobohatý VáclavTJ AŠMB - moderní pětiboj9800:48:43-
34LB38263Dufek TomášPardubice7200:50:11-
35LB39215Metelková MichaelaHradec Králové0500:50:39-
36LB4076Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:50:43-
37LB41258Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:50:59-
38LB42340Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:51:10-
39LB43299Kroul JosefMagnus Orienteering0000:51:15-
40LB44165Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:51:21-
41LB4554Mukařovská Veronika-8700:53:24-
42LB46274Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:53:32-
43LB47253Krátká HanaLanškroun9500:55:41-
44LB48220Podhorská KarolínaLovosice7800:56:58-
45LB49305Hajzera BohumilHO Jeseník4500:59:24-
46LB50300Kroul Jiří-0500:59:25-
47LB51282Durna Ivo-6101:02:33-
48LB52269Pucholt JakubUnhošť0101:02:38-
49LB53262Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0001:05:36-
50LB54287Matyáš MartinDolní Dobrouč8501:07:06-
51LB55289Maixnerová JanaDolní Dobrouč8601:07:17-
52LB56230Stříhavková EliškaAC Choceň0201:07:50-
53LB57293Velechovský JiříSAZS Králíky5501:08:16-
54LB5874Frysová PetraSK Salix Grymov8501:08:54-
55LB59234Kovář Miloslav-4401:10:47-
56LB60240Pilgrová NataliaToljatti8401:11:33-
57LB61268Pucholtová AlenaUnhošť6501:11:44-
58LB62235Kovářová Věra-5101:14:56-
59LB63330Hrubý VojtěchBystřička7401:17:01-
60LB64231Motyčková VlastaISCAREX TEAM5601:20:51-
61LB65233Hrubešová Eva-7101:20:51-
62LB66232Zápecová Mirka-7001:20:52-
63LB67281Matyáš PavelDolní Dobrouč6101:27:59-
64LB68250Brzobohatá EliškaISCAR0402:04:45-
65LB69251Brzobohatá MartinaISCAR7802:04:45-
Trať 5 km, 520 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1249Kostecký JanTJ Šumperk9100:32:43-
2LB2338Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:34:41-
3LB3270Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:35:36-
4LB4237Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:36:08-
1ZJ516Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:36:43111,79
5LB6254Kubíček JakubTJ Šumperk9100:36:46-
6LB7224Černý VladimírOlymp Praha5200:38:37-
2ZJ8115Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:38:57100,30
7LB9265Vavřín JosefTJ SOKOL Hnátnice8500:39:24-
8LB1058Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:39:59-
3ZJ11242Hamilton TessHopkinton9400:41:2287,91
9LB12266Aliger LukášTJ SOKOL Hnátnice8600:41:24-
10LB13284Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6600:42:10-
11LB14314Martinek OndřejAK Olomouc9700:42:19-
12LB15216Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:42:33-
13LB1640Stříhavka JindřichAC Choceň0000:42:36-
14LB17252Krátký LubošLanškroun6200:43:13-
15LB18248Kukulová MartinaCyklo Polách a syn9500:43:16-
16LB19150Krupka MilanTJ Rumburk5600:43:33-
17LB20264Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:43:34-
18LB21238Rulíšek PavelIMOS BRNO6200:43:49-
19LB22221Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:43:53-
4ZJ23236Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:44:0174,35
20LB24277Strouhal JakubSKI Fortex Moravský Beroun0100:44:08-
21LB25332Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:44:23-
22LB26324Machaček MartinTTC Javůrek9800:44:38-
23LB27244Štočková VěraSKI Jilemnice6100:44:53-
24LB28278Strouhalová AnnaSKI Fortex Moravský Beroun0100:44:58-
25LB29334Keclík JanFenix SKI Team Jeseník9600:46:33-
26LB30341Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:46:33-
27LB31337Medek FilipFenix SKI Team Jeseník9700:46:33-
28LB32335Pechoušek JanFenix SKI Team Jeseník9700:46:33-
29LB33279Strouhalová JanaSKI Fortex Moravský Beroun7400:47:21-
30LB34116Divišová AliceŠumperk7100:48:09-
31LB35286Hanák PetrSokol Bučovice9400:48:18-
32LB36267Ježek Ondřej-8500:48:31-
33LB3784Brzobohatý VáclavTJ AŠMB - moderní pětiboj9800:48:43-
34LB38263Dufek TomášPardubice7200:50:11-
35LB39215Metelková MichaelaHradec Králové0500:50:39-
36LB4076Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:50:43-
37LB41258Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:50:59-
38LB42340Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:51:10-
39LB43299Kroul JosefMagnus Orienteering0000:51:15-
40LB44165Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:51:21-
41LB4554Mukařovská Veronika-8700:53:24-
42LB46274Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:53:32-
43LB47253Krátká HanaLanškroun9500:55:41-
44LB48220Podhorská KarolínaLovosice7800:56:58-
45LB49305Hajzera BohumilHO Jeseník4500:59:24-
46LB50300Kroul Jiří-0500:59:25-
47LB51282Durna Ivo-6101:02:33-
48LB52269Pucholt JakubUnhošť0101:02:38-
49LB53262Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0001:05:36-
50LB54287Matyáš MartinDolní Dobrouč8501:07:06-
51LB55289Maixnerová JanaDolní Dobrouč8601:07:17-
52LB56230Stříhavková EliškaAC Choceň0201:07:50-
53LB57293Velechovský JiříSAZS Králíky5501:08:16-
54LB5874Frysová PetraSK Salix Grymov8501:08:54-
55LB59234Kovář Miloslav-4401:10:47-
56LB60240Pilgrová NataliaToljatti8401:11:33-
57LB61268Pucholtová AlenaUnhošť6501:11:44-
58LB62235Kovářová Věra-5101:14:56-
59LB63330Hrubý VojtěchBystřička7401:17:01-
60LB64231Motyčková VlastaISCAREX TEAM5601:20:51-
61LB65233Hrubešová Eva-7101:20:51-
62LB66232Zápecová Mirka-7001:20:52-
63LB67281Matyáš PavelDolní Dobrouč6101:27:59-
64LB68250Brzobohatá EliškaISCAR0402:04:45-
65LB69251Brzobohatá MartinaISCAR7802:04:45-
Trať 13 km, 963 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1121Dlugosz AndrzejRMD Montrail7800:59:06101,88
2MA2207Bajza JakubAK Kroměříž9000:59:4499,75
3MA3329Horák OndřejX-AIR Ostrava7501:00:0998,36
4MA4122Bierczak MaciejPOL9101:00:3696,84
5MA5326Ondráček TomášTriexpert Brno7701:00:5895,59
6MA6111Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:01:2194,31
1MB7178Žák JiříTechnika Brno Extreme7101:02:00104,77
7MA887Kunst MichalSK Nové Město nad Metují8001:02:3590,22
8MA9331Kautz MichalFenix SKI Team Jeseník8901:03:1388,05
9MA10200Pelíšek DavidAK Olomouc9001:03:2387,51
2MB1191Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:03:3499,85
10MA12127Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:03:3486,87
11MA13181Wurst MilanAK šternberk8201:03:4186,52
12MA14188Novotný ViktorHoredole8201:03:5885,55
1MJ15129Ondrášek PavelTJ Šumperk9201:04:09101,78
1MC1610Smrčka MilošBK Říčany5401:04:22107,84
13MA17306Chytil DavidVSK UNI Brno8701:04:2883,90
2MJ1819Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:04:5399,55
3MB1915Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:04:5995,38
3MJ20179Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9401:05:1098,66
4MJ21243Štoček FabiánHolderness USA9401:05:4296,99
14MA22223Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:06:2877,15
15MA2318Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:06:3476,83
16MA2413Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8801:06:5275,86
4MB25159Poduška JosefMK Kladno6201:06:5689,25
5MB2690Jančík BořekSvartes Hořice6401:07:0788,67
17MA2711Vymazal PetrSK Salix Grymov7501:07:1974,32
2MC286Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:07:3498,26
18MA297Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:07:3573,43
5MJ30333Fellner AdamFenix SKI Team Jeseník9301:07:4790,55
1ZB3117Metelková TáňaBK Říčany7201:07:55105,92
19MA32259Janíček JakubACSS Uherské Hradiště7801:08:2370,73
20MA33158Herda JanU.A.C.8301:08:3070,35
6MB34309Martinek JaroslavTRISK Olomouc6901:08:3883,91
6MJ35192Grün VojtěchVSK Univerzita Brno9201:08:4087,84
3MC3632Kolínek FrantišekAK Perná5601:09:0193,90
21MA37176Cink TomášÚstí nad Orlicí8701:09:0268,58
1ZA38303Schorná Matyášová PavlaCZE8001:09:06114,40
22MA39261Hejzlar Jonatan-8701:09:3466,76
7MB40177Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:09:5379,98
23MA4170Oberländer JanBK Říčany7501:10:0565,04
1MD42239Jasek TadeuszKS Zywiec5101:10:17112,60
7MJ4357Pavel JanLOKO Trutnov9501:10:2082,68
2ZB44164Fenclová MartaAC Pardubice7601:10:2698,73
24MA45308Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:10:2763,84
25MA46180Bednarz LiborX-AIR Ostrava8001:10:4262,96
8MB47276Braniš PavelPříbram6901:10:4877,06
26MA48155Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:10:5962,04
9MB49307Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:11:0975,99
27MA50290Axmann KarelVlčí Důl8301:11:2860,41
3ZB51245Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:11:3795,35
4MC52194Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6101:11:4585,75
10MB53336Roučák JanFortex-Ski6701:11:4873,94
28MA54119Čermák David-7601:11:5658,84
29MA55214Řídel JakubTERC7501:12:5355,68
30MA5645Smělý DanielSokol Veltěž7901:13:0155,20
11MB57295Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:13:2868,67
8MJ58206Cink MartinAC Pardubice9401:13:4472,17
31MA5975Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:13:5752,10
32MA60118Hejl JakubAVP UJEP8901:14:2050,79
1ZC61120Zatorska IzabelaRMD montrail6301:14:30115,80
33MA62187Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:14:5648,80
34MA63256Vlasák Jakub-8401:14:5948,64
35MA6449Blaha MilanOknoplast Šumperk7701:15:0048,55
5MC65152Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:15:0875,65
12MB6667Jabůrek VáclavPraha Kunratice6901:15:1663,00
13MB67161Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:15:4061,77
2MD6834Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:15:5197,73
36MA69112Kalný PetrAtletika Chrudim8101:15:5545,51
37MA70227Losenský PavelSIX Monkyes7701:15:5745,37
38MA71143Stehlík RudolfHO Tisá7701:16:3043,53
39MA72146Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:16:3043,51
40MA73255Vlasák Adam-8401:16:3443,33
6MC7435Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:16:3871,16
2ZA75327Macháčková ŠárkaAC Moravská Slavia Brno8301:16:3994,14
41MA76218Suchánek LukášKHB Radegast7901:16:4442,75
1ZD77163Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:16:54123,34
42MA7880Gromus TomášTJ Horal Rýmařov7601:17:0441,63
43MA79283Zapletal MartinSK Vyhlídka Šternberk8501:17:1840,87
44MA8082Hubáček PavelŠumperk7601:17:2440,54
45MA81271Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh7201:17:2540,48
46MA82140Bednář Zbyněksokol Jamné7301:17:2840,28
47MA83107Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:17:3240,08
48MA84151Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7401:17:3340,00
49MA85138Kosek ŠtěpánStudene CREW8901:17:3839,73
3ZA86174Gereková JanaVŠC Dukla Banská Bystrica8401:17:3991,46
14MB8756Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:17:4455,26
4ZB8869Kynčlová DagmarJilemnice7201:17:4677,79
7MC8933Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:18:2266,01
9MJ9030Pucholt TomášMK Kladno9401:18:2657,66
50MA91229Doležal MilanHoral Šumperk7201:18:3436,60
3MD9243Tempír FrantišekSokol Štíty4901:18:5289,67
10MJ9393Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto9401:18:5556,17
4ZA9437Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:19:0487,65
51MA9565Šulc LubošTEAM-PAVLIŠOV7601:19:2233,92
5ZA9612Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:19:2986,54
15MB97288Vaněk JanSKI Team Nedašov7101:19:3649,37
52MA98135Floriš PetrSCHOTT Lanškroun7201:19:4032,93
53MA99313Wurzel JakubVARPDERO8001:19:5332,17
54MA100205Koblic JanOB VAMBERK7601:20:0131,76
55MA10142Baják MarekT.J.Sokol Velké Bílovice7201:20:0231,70
8MC102183Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:20:0261,01
9MC103241Štoček MichalČKS SKI Jilemnice6001:20:1160,57
56MA104210Hůlka Lukášdental runners8201:20:1530,94
16MB10581Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6301:20:2346,92
10MC106167Dvořáček VlastimilSK Týniště nad Orlicí5901:20:2459,95
57MA107134Stárek MartinTERC8001:20:2730,27
58MA108195Stoszek JanVZS Ostrava7601:20:3230,00
11MJ109196Vinduška PetrAtletika Albrechtice9301:20:5450,02
59MA110199Škovránek OndřejHorolezci Šumperk7901:21:0328,27
60MA111317Fišnar JiříKouty7601:21:0828,02
61MA112232Knotek DavidKnotek team8201:21:1227,79
62MA113141Vogel MichalŠumperk7601:21:1327,73
11MC1142Smutný ZdeněkAHA Vyškov5701:21:1457,44
63MA115106Randák VojtěchSokol Betlem7401:21:2826,89
4MD116162Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:21:3782,36
5MD11760Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5101:21:5481,61
17MB11839Stříhavka JindřichAC Choceň7101:22:0841,39
6ZA11951Kriegelová KateřinaVelké Losiny8401:22:1279,21
64MA120298Šanovec JanVašíček - pekařství a cukrářství Zábřeh7801:22:1924,02
18MB121169Špaček JiříHS Dolní Morava6401:22:2040,78
65MA122157Stančo LadislavČelákovice7701:22:3423,17
66MA123132Zachař JiříSruby7201:22:3822,95
19MB124319Březina RadomírOstrava6701:22:4039,72
20MB125285Mareš LiborSK Vyhlídka Šternberk6901:22:4139,67
7ZA126170Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:22:4377,84
12MC127304Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5401:22:4952,70
67MA128311Kašparů JanVARADERO8001:22:5522,05
68MA129193Hanák MarekSokol Bučovice9101:22:5821,87
69MA130166Havelka JanTJ Maratonstav Upice7901:23:0221,65
70MA131343Červený Matěj-7701:23:0921,24
71MA132144Petránek RadimJablonné nad Orlicí8301:23:1021,18
5ZB13372Doubková KateřinaAK Perná7201:23:1961,93
2ZC13471Hynštová MarieAHA Vyškov5701:23:4293,03
21MB135136Vodička JanTTC Olomouc6801:23:5735,67
8ZA136292Stružková HanaRačí Údolí8301:23:5874,49
72MA137318Novotný Tomᚊumperk7501:24:0118,36
3ZC138212Mališová KarlaUSK Praha6001:24:2891,17
13MC13962Brožek RadmilKRB Chrudim5401:24:3247,59
14MC140204Roháček MichalSKI SKUHROV NA BĚLOU6101:24:4247,08
73MA141104Marhold PetrChoceň7801:24:4815,72
15MC142172Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:24:5746,32
74MA143339Beneš MilanAtletika Polička7801:25:1913,98
22MB144175Wojtyla JaromírVZS Ostrava7001:25:2431,11
75MA145328Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7801:25:3113,33
23MB146280Bureš DanielSK Vyhlídka Šternberk6701:25:3630,47
24MB147128Rudický RadovanMK SEITL OSTRAVA6901:25:4530,01
16MC148154Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:25:5143,64
76MA149113Řízek MarekMARATHON DEČÍN7201:25:5312,07
77MA150209Blažek Jiřídental runners8101:26:1410,90
17MC15164Zoubek KarelVanovice6001:26:5540,47
78MA152296Vondra JanBUDO klub Lanškroun7501:26:588,46
79MA153342Jašek RomanAO Kobeřice7301:27:018,29
80MA154325Knotek JiříKnotek team9101:27:018,26
9ZA15548Rybáčková SoňaMK Kladno8301:27:0366,19
81MA156117Saňák MartinRapotín7801:27:217,18
10ZA15786Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7801:27:2465,29
82MA158247Šimek LadislavTěchonín City7501:27:296,71
83MA15955Marhold LubošChoceň7701:27:326,56
84MA160228Jašek OndřejAtletika Zábřeh7701:27:426,01
11ZA161321Krejčíříková DenisaVZS Ostrava8801:27:4364,41
12ZA16279Vévodová MartinaAK Perná9001:27:5463,91
25MB163148Jančařík PetrAAC Brno6801:27:5823,05
85MA164184Hegedüs RobertVZS Ostrava7901:28:094,46
26MB165211Myšák MilanSokol Jehnědí6601:28:1122,35
18MC16647Měřínský JaroslavAK Perná6101:28:1736,39
4ZC16788Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:28:1881,68
27MB16841Beznoska KamilČermná6301:28:2321,69
86MA169137Purkert MartinStudene CREW9001:28:313,22
6MD170294Hájek FrantišekFGT Stolany4901:28:4863,17
7MD171145Červ MiloslavAtletika Polička5001:29:0362,53
87MA172133Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7401:29:203,00
19MC173186Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:29:2333,10
5ZC174273Durnová MartaBranopac Veselí na Moravě6401:29:2878,80
88MA17559Bartoš AntonínPetrov nad Desnou7301:29:303,00
89MA17685Vařeka PavelOrrero - Litovel7501:29:473,00
90MA177182Munk RudolfVZS Ostrava7901:30:023,00
91MA178114Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8201:30:093,00
92MA179312Tomanek Radek-7601:30:123,00
6ZB180160Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:30:1342,20
93MA181257Vlasák Radim-7901:30:153,00
8MD182105Leszkow PetrMK Hlinsko4401:30:2658,85
2ZD18336Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:30:2692,23
9MD18473Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:30:4258,12
28MB18568Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:30:4414,31
94MA186291Švestka DavidRačí údolí8301:31:393,00
95MA187110Sejkora PatrikLanškroun7801:31:433,00
20MC188126Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:31:5825,39
29MB189124Gatial MilanJTM - GA Šternberk6501:32:0210,24
10MD19061Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:32:0254,57
6ZC19198Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:32:0372,42
96MA192260Beremlijski PetrVZS Ostrava7601:32:063,00
97MA193316Nerud PavelBrno8101:32:183,00
1ME19497Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:32:29111,58
30MB19589Ranš SlavojČernošice6201:32:318,72
11MD196310Navrátil JosefSK Strančice4901:32:4452,68
13ZA19720Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:32:4850,74
14ZA198320Krejčíříková IvonaVZS Ostrava8801:32:5850,32
15ZA19914Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:33:1049,76
31MB200225Višňa ZdeněkGiViServis6901:33:245,93
98MA201297Šebesta Jan-7501:33:253,00
21MC202213Macháček MartinTTC Javůrek5501:33:3920,34
3ZD203131Slavíčková JarmilaBrno5601:33:5084,43
32MB204246Žofka PavelRock Art6901:34:233,00
33MB205302Tomšů PetrMlýn Janderov6401:34:313,00
16ZA206130Stehlíková JanaÚstí nad Labem8001:34:3545,97
34MB207203Kozák JanVinohradské Šlapky6201:34:353,00
99MA208323Knotek DavidKnotek team8201:34:473,00
12MD209272Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:34:5546,87
2ME21092Marek František SK Hronov4101:35:07106,22
35MB21127Šulc JiříChřibská6201:35:093,00
17ZA212101Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:35:3643,23
18ZA21338Stříhavková PetraAC Choceň7901:35:5442,44
100MA214139Mikula PetrStudene CREW9101:36:233,00
22MC215219Eppert RomanCanis Team5901:36:2811,95
7ZB21626Šumberová LucieČeská Třebová7201:36:2924,31
101MA217103Čada LukášSCHOTT Lanškroun7701:36:373,00
19ZA218142Stehlíková MartinaÚstí nad Labem7701:36:3940,42
7ZC2195Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:36:4260,89
23MC220322Knotek IljaKnotek team5301:36:5110,83
102MA22152Kroul JosefAtletika Zábřeh7301:37:033,00
103MA222149Vaníček JiříStudene CREW9001:37:043,00
104MA223109Blaško RadekHorní Morava8001:37:163,00
36MB22446Janovsky ZdenekStrani6501:37:433,00
24MC22531Pucholt JiříSokol Unhošť5901:38:037,22
13MD226315Říha MiroslavSokol Sadská4501:38:0438,50
14MD227201Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4501:38:2437,61
105MA228185Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:38:493,00
106MA22953Kraus Jiří-7301:39:123,00
107MA230147Dinter JiříLučina7301:39:183,00
108MA231222Sůva Michal-7501:39:183,00
37MB232156Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:39:523,00
25MC233275Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:40:133,00
109MA234123Borek PavelGreen street7401:40:153,00
8ZC235153Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:40:2351,79
26MC23625Krofta JiříVSK FTVS PRAHA5501:40:323,00
15MD23796Tučný JanMK Pardubice4701:40:5031,11
110MA23883Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:42:133,00
27MC23929Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:42:323,00
9ZC23999Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:42:3246,46
4ZD24150Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:42:5363,62
111MA24222Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:43:413,00
112MA24378Opatřil Petr-7201:44:063,00
113MA244190Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:45:193,00
8ZB245100Smoláková JiřinaBKVM Vysoké Mýto6901:45:243,00
9ZB24624Svobodová JanaSeloutky7301:45:563,00
28MC247108Blaško ŠtefanHorní Morava5901:46:433,00
3ME24895Tomíšek JindřichŘíkovice3901:46:5582,20
38MB2494Kostovič Petrwww.behy.cz6201:47:023,00
29MC250198Chroust JanKrásná Lípa6001:47:463,00
5ZD251191Dvořáková EvaFosa Prostějov5501:47:5152,23
6ZD25266Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:48:3250,67
16MD253173Langmajer Jiříopera Plzeň4601:48:569,50
10ZC254226Palmeová EvaSKI Bratrouchov6301:48:5830,59
4ME25523Červenka KarelHora Svaté Kateřiny4101:49:4576,43
5ME25628Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:51:2872,91
17MD2571Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:56:103,00
30MC258197Kruliš JiříTOM B9 HAVÍŘOV6101:57:073,00
7ZD259102Cupalová EvaSokol Bučovice4701:58:2228,05
8ZD2603Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:59:1226,13
114MA26177Rumpertesz PetrFenix Jeseník7802:01:573,00
9ZD262189Hrozová MilenaOrel Vyškov5302:09:173,00
31MC263171Wendlig MiroslavLuková5302:09:503,00
11ZC2648Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5802:23:323,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1121Dlugosz AndrzejRMD Montrail7800:59:06101,88
2MA2207Bajza JakubAK Kroměříž9000:59:4499,75
3MA3329Horák OndřejX-AIR Ostrava7501:00:0998,36
4MA4122Bierczak MaciejPOL9101:00:3696,84
5MA5326Ondráček TomášTriexpert Brno7701:00:5895,59
6MA6111Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:01:2194,31
7MB7178Žák JiříTechnika Brno Extreme7101:02:0092,12
8MA887Kunst MichalSK Nové Město nad Metují8001:02:3590,22
9MA9331Kautz MichalFenix SKI Team Jeseník8901:03:1388,05
10MA10200Pelíšek DavidAK Olomouc9001:03:2387,51
11MB1191Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:03:3486,89
12MA12127Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:03:3486,87
13MA13181Wurst MilanAK šternberk8201:03:4186,52
14MA14188Novotný ViktorHoredole8201:03:5885,55
15MJ15129Ondrášek PavelTJ Šumperk9201:04:0984,93
16MC1610Smrčka MilošBK Říčany5401:04:2284,24
17MA17306Chytil DavidVSK UNI Brno8701:04:2883,90
18MJ1819Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:04:5382,51
19MB1915Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:04:5982,13
20MJ20179Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9401:05:1081,54
21MJ21243Štoček FabiánHolderness USA9401:05:4279,72
22MA22223Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:06:2877,15
23MA2318Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:06:3476,83
24MA2413Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8801:06:5275,86
25MB25159Poduška JosefMK Kladno6201:06:5675,61
26MB2690Jančík BořekSvartes Hořice6401:07:0774,99
27MA2711Vymazal PetrSK Salix Grymov7501:07:1974,32
28MC286Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:07:3473,49
29MA297Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:07:3573,43
30MJ30333Fellner AdamFenix SKI Team Jeseník9301:07:4772,75
31MA32259Janíček JakubACSS Uherské Hradiště7801:08:2370,73
32MA33158Herda JanU.A.C.8301:08:3070,35
33MB34309Martinek JaroslavTRISK Olomouc6901:08:3869,92
34MJ35192Grün VojtěchVSK Univerzita Brno9201:08:4069,80
35MC3632Kolínek FrantišekAK Perná5601:09:0168,60
36MA37176Cink TomášÚstí nad Orlicí8701:09:0268,58
37MA39261Hejzlar Jonatan-8701:09:3466,76
38MB40177Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:09:5365,74
39MA4170Oberländer JanBK Říčany7501:10:0565,04
40MD42239Jasek TadeuszKS Zywiec5101:10:1764,40
41MJ4357Pavel JanLOKO Trutnov9501:10:2064,20
42MA45308Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:10:2763,84
43MA46180Bednarz LiborX-AIR Ostrava8001:10:4262,96
44MB47276Braniš PavelPříbram6901:10:4862,62
45MA48155Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:10:5962,04
46MB49307Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:11:0961,49
47MA50290Axmann KarelVlčí Důl8301:11:2860,41
48MC52194Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6101:11:4559,45
49MB53336Roučák JanFortex-Ski6701:11:4859,30
50MA54119Čermák David-7601:11:5658,84
51MA55214Řídel JakubTERC7501:12:5355,68
52MA5645Smělý DanielSokol Veltěž7901:13:0155,20
53MB57295Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:13:2853,68
54MJ58206Cink MartinAC Pardubice9401:13:4452,80
55MA5975Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:13:5752,10
56MA60118Hejl JakubAVP UJEP8901:14:2050,79
57MA62187Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:14:5648,80
58MA63256Vlasák Jakub-8401:14:5948,64
59MA6449Blaha MilanOknoplast Šumperk7701:15:0048,55
60MC65152Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:15:0848,10
61MB6667Jabůrek VáclavPraha Kunratice6901:15:1647,65
62MB67161Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:15:4046,34
63MD6834Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:15:5145,71
64MA69112Kalný PetrAtletika Chrudim8101:15:5545,51
65MA70227Losenský PavelSIX Monkyes7701:15:5745,37
66MA71143Stehlík RudolfHO Tisá7701:16:3043,53
67MA72146Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:16:3043,51
68MA73255Vlasák Adam-8401:16:3443,33
69MC7435Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:16:3843,06
70MA76218Suchánek LukášKHB Radegast7901:16:4442,75
71MA7880Gromus TomášTJ Horal Rýmařov7601:17:0441,63
72MA79283Zapletal MartinSK Vyhlídka Šternberk8501:17:1840,87
73MA8082Hubáček PavelŠumperk7601:17:2440,54
74MA81271Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh7201:17:2540,48
75MA82140Bednář Zbyněksokol Jamné7301:17:2840,28
76MA83107Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:17:3240,08
77MA84151Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7401:17:3340,00
78MA85138Kosek ŠtěpánStudene CREW8901:17:3839,73
79MB8756Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:17:4439,41
80MC8933Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:18:2237,28
81MJ9030Pucholt TomášMK Kladno9401:18:2637,06
82MA91229Doležal MilanHoral Šumperk7201:18:3436,60
83MD9243Tempír FrantišekSokol Štíty4901:18:5235,58
84MJ9393Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto9401:18:5535,44
85MA9565Šulc LubošTEAM-PAVLIŠOV7601:19:2233,92
86MB97288Vaněk JanSKI Team Nedašov7101:19:3633,14
87MA98135Floriš PetrSCHOTT Lanškroun7201:19:4032,93
88MA99313Wurzel JakubVARPDERO8001:19:5332,17
89MA100205Koblic JanOB VAMBERK7601:20:0131,76
90MA10142Baják MarekT.J.Sokol Velké Bílovice7201:20:0231,70
91MC102183Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:20:0231,66
92MC103241Štoček MichalČKS SKI Jilemnice6001:20:1131,17
93MA104210Hůlka Lukášdental runners8201:20:1530,94
94MB10581Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6301:20:2330,53
95MC106167Dvořáček VlastimilSK Týniště nad Orlicí5901:20:2430,48
96MA107134Stárek MartinTERC8001:20:2730,27
97MA108195Stoszek JanVZS Ostrava7601:20:3230,00
98MJ109196Vinduška PetrAtletika Albrechtice9301:20:5428,76
99MA110199Škovránek OndřejHorolezci Šumperk7901:21:0328,27
100MA111317Fišnar JiříKouty7601:21:0828,02
101MA112232Knotek DavidKnotek team8201:21:1227,79
102MA113141Vogel MichalŠumperk7601:21:1327,73
103MC1142Smutný ZdeněkAHA Vyškov5701:21:1427,66
104MA115106Randák VojtěchSokol Betlem7401:21:2826,89
105MD116162Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:21:3726,39
106MD11760Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5101:21:5425,44
107MB11839Stříhavka JindřichAC Choceň7101:22:0824,64
108MA120298Šanovec JanVašíček - pekařství a cukrářství Zábřeh7801:22:1924,02
109MB121169Špaček JiříHS Dolní Morava6401:22:2024,00
110MA122157Stančo LadislavČelákovice7701:22:3423,17
111MA123132Zachař JiříSruby7201:22:3822,95
112MB124319Březina RadomírOstrava6701:22:4022,87
113MB125285Mareš LiborSK Vyhlídka Šternberk6901:22:4122,81
114MC127304Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5401:22:4922,33
115MA128311Kašparů JanVARADERO8001:22:5522,05
116MA129193Hanák MarekSokol Bučovice9101:22:5821,87
117MA130166Havelka JanTJ Maratonstav Upice7901:23:0221,65
118MA131343Červený Matěj-7701:23:0921,24
119MA132144Petránek RadimJablonné nad Orlicí8301:23:1021,18
120MB135136Vodička JanTTC Olomouc6801:23:5718,56
121MA137318Novotný Tomᚊumperk7501:24:0118,36
122MC13962Brožek RadmilKRB Chrudim5401:24:3216,60
123MC140204Roháček MichalSKI SKUHROV NA BĚLOU6101:24:4216,03
124MA141104Marhold PetrChoceň7801:24:4815,72
125MC142172Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:24:5715,18
126MA143339Beneš MilanAtletika Polička7801:25:1913,98
127MB144175Wojtyla JaromírVZS Ostrava7001:25:2413,70
128MA145328Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7801:25:3113,33
129MB146280Bureš DanielSK Vyhlídka Šternberk6701:25:3613,02
130MB147128Rudický RadovanMK SEITL OSTRAVA6901:25:4512,53
131MC148154Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:25:5112,16
132MA149113Řízek MarekMARATHON DEČÍN7201:25:5312,07
133MA150209Blažek Jiřídental runners8101:26:1410,90
134MC15164Zoubek KarelVanovice6001:26:558,60
135MA152296Vondra JanBUDO klub Lanškroun7501:26:588,46
136MA153342Jašek RomanAO Kobeřice7301:27:018,29
137MA154325Knotek JiříKnotek team9101:27:018,26
138MA156117Saňák MartinRapotín7801:27:217,18
139MA158247Šimek LadislavTěchonín City7501:27:296,71
140MA15955Marhold LubošChoceň7701:27:326,56
141MA160228Jašek OndřejAtletika Zábřeh7701:27:426,01
142MB163148Jančařík PetrAAC Brno6801:27:585,11
143MA164184Hegedüs RobertVZS Ostrava7901:28:094,46
144MB165211Myšák MilanSokol Jehnědí6601:28:114,37
145MC16647Měřínský JaroslavAK Perná6101:28:174,02
146MB16841Beznoska KamilČermná6301:28:233,67
147MA169137Purkert MartinStudene CREW9001:28:313,22
148MD170294Hájek FrantišekFGT Stolany4901:28:483,00
149MD171145Červ MiloslavAtletika Polička5001:29:033,00
150MA172133Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7401:29:203,00
151MC173186Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:29:233,00
152MA17559Bartoš AntonínPetrov nad Desnou7301:29:303,00
153MA17685Vařeka PavelOrrero - Litovel7501:29:473,00
154MA177182Munk RudolfVZS Ostrava7901:30:023,00
155MA178114Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8201:30:093,00
156MA179312Tomanek Radek-7601:30:123,00
157MA181257Vlasák Radim-7901:30:153,00
158MD182105Leszkow PetrMK Hlinsko4401:30:263,00
159MD18473Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:30:423,00
160MB18568Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:30:443,00
161MA186291Švestka DavidRačí údolí8301:31:393,00
162MA187110Sejkora PatrikLanškroun7801:31:433,00
163MC188126Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:31:583,00
164MB189124Gatial MilanJTM - GA Šternberk6501:32:023,00
165MD19061Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:32:023,00
166MA192260Beremlijski PetrVZS Ostrava7601:32:063,00
167MA193316Nerud PavelBrno8101:32:183,00
168ME19497Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:32:293,00
169MB19589Ranš SlavojČernošice6201:32:313,00
170MD196310Navrátil JosefSK Strančice4901:32:443,00
171MB200225Višňa ZdeněkGiViServis6901:33:243,00
172MA201297Šebesta Jan-7501:33:253,00
173MC202213Macháček MartinTTC Javůrek5501:33:393,00
174MB204246Žofka PavelRock Art6901:34:233,00
175MB205302Tomšů PetrMlýn Janderov6401:34:313,00
176MB207203Kozák JanVinohradské Šlapky6201:34:353,00
177MA208323Knotek DavidKnotek team8201:34:473,00
178MD209272Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:34:553,00
179ME21092Marek František SK Hronov4101:35:073,00
180MB21127Šulc JiříChřibská6201:35:093,00
181MA214139Mikula PetrStudene CREW9101:36:233,00
182MC215219Eppert RomanCanis Team5901:36:283,00
183MA217103Čada LukášSCHOTT Lanškroun7701:36:373,00
184MC220322Knotek IljaKnotek team5301:36:513,00
185MA22152Kroul JosefAtletika Zábřeh7301:37:033,00
186MA222149Vaníček JiříStudene CREW9001:37:043,00
187MA223109Blaško RadekHorní Morava8001:37:163,00
188MB22446Janovsky ZdenekStrani6501:37:433,00
189MC22531Pucholt JiříSokol Unhošť5901:38:033,00
190MD226315Říha MiroslavSokol Sadská4501:38:043,00
191MD227201Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4501:38:243,00
192MA228185Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:38:493,00
193MA22953Kraus Jiří-7301:39:123,00
194MA230147Dinter JiříLučina7301:39:183,00
195MA231222Sůva Michal-7501:39:183,00
196MB232156Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:39:523,00
197MC233275Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:40:133,00
198MA234123Borek PavelGreen street7401:40:153,00
199MC23625Krofta JiříVSK FTVS PRAHA5501:40:323,00
200MD23796Tučný JanMK Pardubice4701:40:503,00
201MA23883Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:42:133,00
202MC23929Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:42:323,00
203MA24222Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:43:413,00
204MA24378Opatřil Petr-7201:44:063,00
205MA244190Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:45:193,00
206MC247108Blaško ŠtefanHorní Morava5901:46:433,00
207ME24895Tomíšek JindřichŘíkovice3901:46:553,00
208MB2494Kostovič Petrwww.behy.cz6201:47:023,00
209MC250198Chroust JanKrásná Lípa6001:47:463,00
210MD253173Langmajer Jiříopera Plzeň4601:48:563,00
211ME25523Červenka KarelHora Svaté Kateřiny4101:49:453,00
212ME25628Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:51:283,00
213MD2571Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:56:103,00
214MC258197Kruliš JiříTOM B9 HAVÍŘOV6101:57:073,00
215MA26177Rumpertesz PetrFenix Jeseník7802:01:573,00
216MC263171Wendlig MiroslavLuková5302:09:503,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3117Metelková TáňaBK Říčany7201:07:55103,57
2ZA38303Schorná Matyášová PavlaCZE8001:09:06100,13
3ZB44164Fenclová MartaAC Pardubice7601:10:2696,30
4ZB51245Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:11:3792,88
5ZC61120Zatorska IzabelaRMD montrail6301:14:3084,54
6ZA75327Macháčková ŠárkaAC Moravská Slavia Brno8301:16:3978,32
7ZD77163Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:16:5477,60
8ZA86174Gereková JanaVŠC Dukla Banská Bystrica8401:17:3975,43
9ZB8869Kynčlová DagmarJilemnice7201:17:4675,11
10ZA9437Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:19:0471,33
11ZA9612Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:19:2970,13
12ZA11951Kriegelová KateřinaVelké Losiny8401:22:1262,24
13ZA126170Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:22:4360,77
14ZB13372Doubková KateřinaAK Perná7201:23:1959,05
15ZC13471Hynštová MarieAHA Vyškov5701:23:4257,90
16ZA136292Stružková HanaRačí Údolí8301:23:5857,16
17ZC138212Mališová KarlaUSK Praha6001:24:2855,73
18ZA15548Rybáčková SoňaMK Kladno8301:27:0348,22
19ZA15786Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7801:27:2447,25
20ZA161321Krejčíříková DenisaVZS Ostrava8801:27:4346,30
21ZA16279Vévodová MartinaAK Perná9001:27:5445,76
22ZC16788Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:28:1844,62
23ZC174273Durnová MartaBranopac Veselí na Moravě6401:29:2841,26
24ZB180160Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:30:1339,09
25ZD18336Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:30:2638,44
26ZC19198Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:32:0333,79
27ZA19720Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:32:4831,58
28ZA198320Krejčíříková IvonaVZS Ostrava8801:32:5831,13
29ZA19914Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:33:1030,53
30ZD203131Slavíčková JarmilaBrno5601:33:5028,62
31ZA206130Stehlíková JanaÚstí nad Labem8001:34:3526,45
32ZA212101Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:35:3623,50
33ZA21338Stříhavková PetraAC Choceň7901:35:5422,65
34ZB21626Šumberová LucieČeská Třebová7201:36:2920,97
35ZA218142Stehlíková MartinaÚstí nad Labem7701:36:3920,47
36ZC2195Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:36:4220,31
37ZC235153Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:40:239,67
38ZC23999Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:42:323,43
39ZD24150Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:42:533,00
40ZB245100Smoláková JiřinaBKVM Vysoké Mýto6901:45:243,00
41ZB24624Svobodová JanaSeloutky7301:45:563,00
42ZD251191Dvořáková EvaFosa Prostějov5501:47:513,00
43ZD25266Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:48:323,00
44ZC254226Palmeová EvaSKI Bratrouchov6301:48:583,00
45ZD259102Cupalová EvaSokol Bučovice4701:58:223,00
46ZD2603Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:59:123,00
47ZD262189Hrozová MilenaOrel Vyškov5302:09:173,00
48ZC2648Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5802:23:323,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 99%
Zvolená trasa závodu: 99%
Značení závodu: 99%
Vyhlášení výsledků: 99%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 11 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

1+
milhavti
:-)
jiri.dinter
Běžel jsem dnes poprvé a bylo to moc dobrý.Rád přijedu i příští rok :O)))
mr-loga
Vše perfektní, včetně počasí.
ok5ra
Závod se mě moc líbil a děkuji organizátorům za jeho bezproblémový průběh.
tonybart
ok5ra > mno ja bych slovo pocasi radeji vubec nepouzival, myslim ze pri jeho vysloveni bude poradatelum jeste par dnu behat mraz po zadech.. ale o to vetsi pochvala jim patri, vzdyt celou akci pripravovali vlastne dvakrat !!
turekm
Jako vždy bez chybičky. Melounové hody na Vilemínce byly úžasné :-) Díky všem pořadatelům.
ludek.bednarz
Velký dík a obdiv Vám všem - pořadatelům, závodníkům, prostě f-šem...nádherný víkend mezi báječnými lidičkami :-) Ač neběžec, má duše se tetelila blahem :-)
martina.kobra
Fajné a pěkné to bylo.
Libor.Bednarz
Tradičně výborná organizace a zvláštní pochvalu zaslouží přiložené DVD, které by samo o sobě stálo za 200,- startovného! Iscarex to umí!
janherda

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód