Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

14.8.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
  • datum konání: 14.8.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

před Obecním úřadem Dolní Morava
11.00 hodin
POZOR!!! - Odjezd na start juniorek a lidového běhu k chatě Vilemína ještě před startem hlavního závodu.

Přihlášky

9.00 - 10.30 hodin Obecní úřad Dolní Morava

Startovné

80,- Kč

Popis tratě

Trať vede po lesních a horských cestách.
Délka: 13 km, juniorky a lidový běh 5 km
Převýšení: 963 m, juniorky a lidový běh 520 m

Ceny pro vítěze

Absolutní muži:

1. místo - 5.000,- Kč
2. místo - 3.000,- Kč
3. místo - 1.500,- Kč
4. místo - 1.000,- Kč
5. místo - 800,- Kč
6. místo - 600,- Kč
7. místo - 500,- Kč
8. místo - 400,- Kč
9. místo - 300,- Kč
10. místo - 100,- Kč

Absolutní ženy:

1. místo - 3.000,- Kč
2. místo - 2.000,- Kč
3. místo - 1.000,- Kč
4. místo - 700,- Kč
5. místo - 400,- Kč
6. místo - 200,- Kč

Jednotlivé kategorie:

1. místo - 500,- Kč
2. místo - 300,- Kč
3. místo - 200,- Kč

TOMBOLA V HODNOTĚ 30.000,- Kč !!!

Za překonání traťového rekordu v absolutním pořadí mužů i žen je vypsána finanční prémie firmy ISCAREX ve výši 1 000,- Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Iscarex Česká Třebová
Chorinova 340
560 02 Česká Třebová
tel. 465 530 214, fax 465 530 215

Internetové stránky

http://kralicak.cz

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.8.2014CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník323
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
18.8.2012CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
20.8.2011CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník335
21.8.2010CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník293
15.8.2009CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
7.9.2008CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník360
25.8.2007CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník274
26.8.2006CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník229
21.8.2005CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
23.8.2003CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník192
17.8.2002CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník176
9.6.2001CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník132
29.7.2000CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník102

Statistika závodu CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 3571

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jirásková Eva6415
Javůrek Jiří4815
Šimůnek Jan4915
Pechek František5314
Tempír František4914
Stránský Aleš6014
Sadílek Ota4614
Šimůnek Jan8213
Červ Miloslav5013
Vacek Martin6913
Kebrle Milan7513
Mertová Michaela7612
Paulů Blanka5412
Marek František4112
Kubrová Dagmar6311
Leszkow Petr4411
Dušková Lenka8011
Keprtová Miloslava4811
Stránská Adéla9111
Hrdina Pavel8811
Šír Václav4811
Jirásková Hanka8911
Poduška Josef6210
Klášterecký Tomáš8110
Merta Jaroslav3510
Pečenka Libor6110
Blaha Tomáš7610
Pilgr Luděk7610
Kolínek František5610
Pucholt Jiří5910
Šimůnková Zdena5810
Šafář Jaroslav519
Šalplachta Jindřich479
Krupka Milan569
Žák Jiří719
Ožana Václav649
Suchánek Lukáš799
Mannlová Jana809
Nečas Josef589
Jančařík Petr689
Horáček Michal759
Pucholt Tomáš949
Král Jindřich739
Volf Břetislav529
Krejčí Stanislav639
Tučný Jan478
Vraštilová Miloslava568
Hofmanová Veronika788
Šimůnková Pavla778
Špacír Ladislav558

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ14174Chromek PetrTJ Šumperk8501:01:08107,18
2MJ2697Vaculka PetrAK Most8501:04:0697,82
3MJ3211Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8701:04:5995,00
4MJ33171Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8701:05:2193,84
5MJ35107Brynda PetrPSK Olymp Praha8501:05:4492,62
6MJ36157Černý JaroslavLOKO Trutnov TT8601:05:4992,41
7MJ38111Pazdera LukášPSK Olymp Praha8601:06:1890,87
8MJ4614Pavlišta VítAFK Chrudim8501:07:0988,19
9MJ4844Kalenda JanAK Zlín8501:07:3986,60
10MJ5196Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8601:08:3683,62
11MJ60175Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8801:09:1881,40
12MJ6354Janata MilanMaratonstav Úpice8501:09:4380,07
13MJ6510Rosinski MichalLKS START Brzozówka8501:09:5979,24
14MJ7316Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8501:11:0675,73
15MJ7789Zapalač MartinX-AIR Ostrava8601:11:4573,64
16MJ8564Holec PavelX-AIR Ostrava8501:12:3571,03
17MJ88179Bartoň EduardSK Štíty8501:12:4670,44
18MJ9086Žák TomášAC Pardubice8501:13:0869,30
19MJ113166Ciota AdamAtletika Kadaň8501:16:5757,24
20MJ11977Genčur RomanDojič JZD Team Šumperk8701:18:4051,83
21MJ124112Michlovský JiříAK Perná8801:19:1749,88
22MJ15778Valenta JiříDojič JZD Team Šumperk8601:24:0334,87
23MJ171138Hejl JakubPraha8901:27:0525,30
Muži A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1178Bláha JanSokol České Budějovice7100:56:06100,73
2MA2129Losman PetrUSK Praha7900:56:12100,36
3MA3214Magál JiříDukla Liberec7700:56:3798,91
4MA4192Vanko MiroslavTJ Oral Servis Košice7300:57:5594,27
5MA5198Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:58:0193,89
6MA694Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:58:2092,82
7MA724Skalský RomanOpavanet7500:58:4691,23
8MA963Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:59:4088,06
9MA11147Zoubek ZdeněkABK Liberec6901:00:1785,86
10MA12113Pokorný LubomírTJ Jičín7501:00:4884,02
11MA13169Myška JiříISCAREX Česká Třebová7301:00:5383,73
12MA15142Dobšíček PavelSK Hronov8001:01:1882,28
13MA1660Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7101:01:4080,95
14MA17127Ondráček TomášVzácný kytky7701:02:1079,16
15MA18119Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8301:02:2078,59
16MA19128Brück IvanGrafobal Skalica7601:02:5076,81
17MA2149Bednarkiewicz KrzysztofLKS Iskra Jaszkowa - Polsko8101:03:0675,87
18MA2356Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:03:3074,41
19MA25162Hudek PetrBK - FC Kadaň8201:03:5972,72
20MA2726Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:04:1571,79
21MA28167Machuta JakubBěžecký klub F-C Kadaň8401:04:2871,02
22MA3067Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:04:4170,22
23MA345Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:05:4366,58
24MA4048Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7301:06:3663,42
25MA41104Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:06:3763,37
26MA4355Mlejnek PavelSKI OB Šternberk7401:06:4562,87
27MA47181Holub MiroslavBukovice6601:07:1860,95
28MA496Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:07:5458,81
29MA53199Málek JiříSporton Šumperk8201:08:5055,52
30MA54195Šádek RobertJM Demolex Bardejov7001:08:5155,43
31MA5675Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:08:5954,97
32MA5766Velička AlešX-AIR Ostrava7301:09:0554,59
33MA58188Doucha JiříStart Náchod7101:09:1354,15
34MA62114Mátl PavelSokol Opatov u Třebíče6501:09:4152,50
35MA6490Zvěřina JanAC Hájek7901:09:5251,83
36MA66103Klášterecký TomášOB Česká Třebová8101:10:1150,69
37MA6765Horný PavelPřerov7301:10:4248,87
38MA68204Kašpar JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7401:10:4948,45
39MA6928Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7601:10:5048,37
40MA7080Bolehovský PavelKER TEAM7101:10:5648,03
41MA71139Starzýnski WojciechKB Droga Warizawa Polsko7101:11:0147,76
42MA76194Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7001:11:3645,65
43MA787Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:11:4745,00
44MA80180Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7001:12:0344,07
45MA87126Svoboda PetrVzácný kytky6801:12:3941,94
46MA91177Frelich PavelSokol České Budějovice7101:13:2639,16
47MA9268Pánek LiborAKA FUKA Team Přerov7901:13:3938,41
48MA9387Jančařík PetrAAC Brno6801:13:5337,53
49MA95183Dostálek PetrTěchonín6701:14:1836,10
50MA9671Fencl PetrAC Pardubice6901:14:2035,96
51MA98125Kristek JiříRetia Pardubice6701:15:2332,23
52MA100145Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:15:5630,27
53MA101205Kašpar TomášCyklotour Česká Třebová7801:15:5730,24
54MA10382Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady8201:15:5930,09
55MA107210Škapa MarekX-AIR Ostrava7101:16:1529,12
56MA10969Suchánek LukášKHB Radegast7901:16:3028,28
57MA112102Moštěk JanKokořín8201:16:5726,69
58MA115122Bareš JosefBK Bambas Skalice nad Svitavou7901:17:3224,61
59MA11612Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:17:5922,99
60MA117131Černý MaxOlomouc7201:18:1921,81
61MA11839Kawulok JanTJ Dolní Lomná6501:18:3420,94
62MA12013Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:18:4820,10
63MA125176Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7301:19:3217,49
64MA129146Krátký IvoOtaslavice6801:20:1614,90
65MA13372Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6501:20:3413,83
66MA136212Havlíček IvoLánov6601:20:5512,54
67MA160203Řoutil LadislavŠternberské listy8101:24:370,00
68MA16123Kučera PavelDatalusk Jihlava6501:24:460,00
69MA162117Hájek MarekSK SP Kylešovice6801:24:570,00
70MA16493Pacík JanCyklo Team Stratílek Litomyšl8401:25:450,00
71MA174200Špilka RadimUHK-PDF-MA Hradec Králové8201:28:200,00
72MA178201Malý LukášUHK-PDF-MA Hradec Králové8301:30:440,00
73MA18115Pleskač PatrikISCARTOP Brno8201:32:090,00
74MA184172Vaněk PetrOlomouc7001:33:130,00
75MA189159Vaněk JiříBK Vysoké Mýto6501:34:170,00
76MA19022Kiedroň RyszardTřinec7201:34:290,00
77MA1958Rygielski MarcinLKS START Brzozówka7301:37:240,00
78MA205110Masařík PetrČD Bohumín6601:45:390,00
79MA209196Peška RobertSpartak Police nad Metují6701:55:260,00
Muži B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB837Dúbravčík ZdeněkAC Slovan Mariánské Lázně6400:59:19104,59
2MB10191Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:59:48102,96
3MB20116Kolínek FrantišekAK Perná5601:03:0092,45
4MB22149Poduška JosefAC Kladno6201:03:1391,73
5MB2433Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:03:3590,51
6MB2947Wieczorek WalerianLKS Iskra Jaszkowa - Polsko6201:04:3587,21
7MB31197Raim LadislavHradec Králové6401:04:5386,23
8MB37115Kašpar ZdeněkCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6301:06:0782,17
9MB4279Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:06:4180,29
10MB44106Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:06:4979,86
11MB45154Zuzánek ZdeněkTatran Jablonec nad Nisou OB5901:07:0878,80
12MB50206Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6101:08:1275,29
13MB5218Horák PavelAHA Vyškov6101:08:4473,52
14MB75190Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5901:11:2364,82
15MB79143Čechal JaroslavTS Letohrad6101:11:5662,97
16MB8258Dietrich PetrCyklo B+B Litvínov6201:12:1561,98
17MB9419Rowbotham IanHarrogate AC, England5801:14:1155,59
18MB9925Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5501:15:3550,95
19MB104207Dvořák JiříViking Jilemnice6301:16:0749,20
20MB12120Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:18:5440,06
21MB126184Zdeněk BílýMK Pardubice5901:19:3337,88
22MB134148Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:20:4034,21
23MB14046Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5501:21:3431,24
24MB142152Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:21:5330,22
25MB143155Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:21:5730,01
26MB14481Pucholt JiříUnhošť5901:22:0629,51
27MB14685Korenyev VolodymyrLikar stavitelství s.r.o. Praha5901:22:2628,41
28MB153108Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5901:23:2625,12
29MB15557Pečenka LiborKHB Radegast6101:23:4923,82
30MB163185Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:25:2918,33
31MB166158Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:25:5516,92
32MB17343Čižinský JaromírSOKOL Kolín5501:27:5510,32
33MB18017Špringr ZdeněkTJ Maratonstav Úpice5701:31:320,00
34MB185170Rücker OldřichLhota5501:33:250,00
35MB188213Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6101:33:540,00
-MB-4Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou56DNF-
Muži C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC39130Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:06:31107,04
2MC59216Čivrný JiříAC Slovan Liberec5301:09:1699,06
3MC72156Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:11:0393,90
4MC81133Krsek MiroslavESAB Vamberk4901:12:0690,84
5MC83193Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:12:1790,30
6MC86124Tempír FrantišekSokol Štíty4901:12:3789,32
7MC9774Švec MiroslavSokol Potštejn5201:14:5482,70
8MC102173Šalplachta JindřichFenix Jeseník4701:15:5779,64
9MC10591Černý VladimírHAC Praha5201:16:0879,11
10MC111135Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:16:4177,51
11MC114168Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:17:1076,11
12MC123209Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:19:0670,50
13MC132134Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:20:2566,68
14MC13552Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:20:5265,40
15MC13859Ráb PavelTBH Sokol Parník5201:21:0764,66
16MC13930Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:21:1964,08
17MC148164Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:22:4060,17
18MC14942Smola JosefMKS Ostrava5101:22:5259,58
19MC152208Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:23:2258,14
20MC158189Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:24:2155,27
21MC159215Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:24:2954,88
22MC165144Krumer MiroslavOstrov4901:25:4851,10
23MC16836Groh StanislavVrchlabí4601:26:0950,04
24MC169211Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5401:26:3148,99
25MC172141Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:27:4945,21
26MC17638Bělka JaroslavLRS ČD Vyškov5201:29:3640,04
27MC182105Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:32:1532,38
28MC18353Lerch VladislavČD ŽST Olomouc4801:32:4830,79
29MC186202Brich PavelXXX5001:33:2728,88
30MC192136Leszkow JosefMK Hlinsko5101:35:2623,12
31MC1971Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:38:3114,17
32MC20121Šponar JosefSokol Žamberk - orientační běh4701:44:220,00
33MC204120Bareš JiříBK Bambas Skalice nad Svitavou4701:45:070,00
34MC20684Kolmaš OldřichOlomouc5201:47:160,00
35MC213150David LudvíkTJ Sokol Slavkov u Brna5102:04:250,00
Muži D (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD106137Leszkow PetrMK Hlinsko4401:16:09106,22
2MD127151Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:19:3597,52
3MD128160Marek FrantišekČervený Kostelec4101:20:0496,26
4MD15441Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:23:4686,85
5MD18798Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:33:3062,07
6MD191165Vedral BřetislavSmržovka4301:34:4259,03
7MD193161Linhart MilošAC Náchod4401:36:3554,23
8MD196182Marek JiříBK Vysoké Mýto4301:37:2652,08
Muži E (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME20340Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:44:4433,50
2ME207109Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3001:49:2621,53
3ME21295Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3402:03:450,00
-ME-76Buchar JanSport Relax Vrchlabí33DNF-
Juniorky (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1293Bota IwonaLKS Sana Kościan - Polsko8500:35:59102,77
2ŽJ2297Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:36:23100,64
3ŽJ3294Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:37:0796,59
4ŽJ4288Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:37:1496,00
5ŽJ5285Spurná MarieSILD Team8500:37:3294,27
6ŽJ6291Blažková KláraSKI klub Jablonec nad Nisou9000:38:4687,58
7ŽJ7290Landová JitkaSKI klub Jablonec nad Nisou9000:39:0086,26
8ŽJ8286Zuzánková TerezaTatran Jablonec nad Nisou OB8600:39:2983,59
9ŽJ9292Kubeová JanaAC Pardubice8500:40:0080,78
10ŽJ10284Skybová LucieARC Brno8700:40:4376,90
11ŽJ11298Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:42:3766,48
12ŽJ12300Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:43:0763,74
13ŽJ13299Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:43:1662,90
14ŽJ14296Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:43:2562,11
15ŽJ15289Štýbnarová RadkaSK Piranha Bike Šumperk8600:44:1657,40
16ŽJ16295Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:44:4854,51
17ŽJ17287Čechalová HanaTS Letohrad8600:48:2234,95
Ženy A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5592Šádková IrenaAC Pardubice6901:08:52117,00
2ZA6170Vlčovská MartaAC Pardubice7601:09:25104,48
3ZA7450Mostecká JanaPSK Olymp Praha8201:11:1399,42
4ZA8488Jančaříková LenkaAAC Brno7001:12:2396,10
5ZA8951Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:12:5294,76
6ZA10883Fořtová IvetaSokol Kolín7201:16:2584,77
7ZA1229Arseniuk AnnaLKS START Brzozówka8101:18:5477,74
8ZA13162Kubicová IvanaVSK VŠB - TU Ostrava8101:20:2473,54
9ZA137187Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8001:21:0371,72
10ZA14127Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:21:4469,80
11ZA145123Barešová MiladaBK Bambas Skalice nad Svitavou7501:22:1768,23
12ZA1502Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:23:0266,11
13ZA167153Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:26:0157,69
14ZA1753Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:29:1848,46
15ZA19445Krňávková EvaSalón Zdena - Ruda nad Moravou7501:36:3827,81
16ZA202132Pechová PavlínaAUDACIA Olomouc8101:44:365,34
17ZA208100Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:50:110,00
-ZA-73Švecová TerezaSokol Potštejn77DNF-
Ženy B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB13032Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:20:1886,59
2ZB147140Lukášková ZlataLiga 2000 Strašice6801:22:2880,83
3ZB15699Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:23:5477,02
4ZB17031Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:26:5768,94
5ZB17934Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:31:1657,47
6ZB199118Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6901:41:5029,36
7ZB200186Klimešová AlenaBukovice6301:43:1525,62
Ženy C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC11029Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:16:3796,41
2ŽC15135Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:23:2178,52
3ŽC177163Novotná EvaLetohrad4801:30:3159,43
4ŽC198101Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:38:5637,08
5ŽC21061Kubicová VěraVSK VŠB - TU Ostrava5301:58:150,00
6ŽC211121Barešová JarmilaBK Bambas Skalice nad Svitavou4902:00:570,00
Trať 5 km, 520 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1293Bota IwonaLKS Sana Kościan - Polsko8500:35:59102,77
2ŽJ2297Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:36:23100,64
3ŽJ3294Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:37:0796,59
4ŽJ4288Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:37:1496,00
5ŽJ5285Spurná MarieSILD Team8500:37:3294,27
6ŽJ6291Blažková KláraSKI klub Jablonec nad Nisou9000:38:4687,58
7ŽJ7290Landová JitkaSKI klub Jablonec nad Nisou9000:39:0086,26
8ŽJ8286Zuzánková TerezaTatran Jablonec nad Nisou OB8600:39:2983,59
9ŽJ9292Kubeová JanaAC Pardubice8500:40:0080,78
10ŽJ10284Skybová LucieARC Brno8700:40:4376,90
11ŽJ11298Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:42:3766,48
12ŽJ12300Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:43:0763,74
13ŽJ13299Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:43:1662,90
14ŽJ14296Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:43:2562,11
15ŽJ15289Štýbnarová RadkaSK Piranha Bike Šumperk8600:44:1657,40
16ŽJ16295Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:44:4854,51
17ŽJ17287Čechalová HanaTS Letohrad8600:48:2234,95
Trať 13 km, 963 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1178Bláha JanSokol České Budějovice7100:56:06100,73
2MA2129Losman PetrUSK Praha7900:56:12100,36
3MA3214Magál JiříDukla Liberec7700:56:3798,91
4MA4192Vanko MiroslavTJ Oral Servis Košice7300:57:5594,27
5MA5198Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:58:0193,89
6MA694Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:58:2092,82
7MA724Skalský RomanOpavanet7500:58:4691,23
1MB837Dúbravčík ZdeněkAC Slovan Mariánské Lázně6400:59:19104,59
8MA963Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:59:4088,06
2MB10191Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:59:48102,96
9MA11147Zoubek ZdeněkABK Liberec6901:00:1785,86
10MA12113Pokorný LubomírTJ Jičín7501:00:4884,02
11MA13169Myška JiříISCAREX Česká Třebová7301:00:5383,73
1MJ14174Chromek PetrTJ Šumperk8501:01:08107,18
12MA15142Dobšíček PavelSK Hronov8001:01:1882,28
13MA1660Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7101:01:4080,95
14MA17127Ondráček TomášVzácný kytky7701:02:1079,16
15MA18119Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8301:02:2078,59
16MA19128Brück IvanGrafobal Skalica7601:02:5076,81
3MB20116Kolínek FrantišekAK Perná5601:03:0092,45
17MA2149Bednarkiewicz KrzysztofLKS Iskra Jaszkowa - Polsko8101:03:0675,87
4MB22149Poduška JosefAC Kladno6201:03:1391,73
18MA2356Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:03:3074,41
5MB2433Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:03:3590,51
19MA25162Hudek PetrBK - FC Kadaň8201:03:5972,72
2MJ2697Vaculka PetrAK Most8501:04:0697,82
20MA2726Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:04:1571,79
21MA28167Machuta JakubBěžecký klub F-C Kadaň8401:04:2871,02
6MB2947Wieczorek WalerianLKS Iskra Jaszkowa - Polsko6201:04:3587,21
22MA3067Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7601:04:4170,22
7MB31197Raim LadislavHradec Králové6401:04:5386,23
3MJ3211Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8701:04:5995,00
4MJ33171Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8701:05:2193,84
23MA345Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:05:4366,58
5MJ35107Brynda PetrPSK Olymp Praha8501:05:4492,62
6MJ36157Černý JaroslavLOKO Trutnov TT8601:05:4992,41
8MB37115Kašpar ZdeněkCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6301:06:0782,17
7MJ38111Pazdera LukášPSK Olymp Praha8601:06:1890,87
1MC39130Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:06:31107,04
24MA4048Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7301:06:3663,42
25MA41104Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:06:3763,37
9MB4279Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:06:4180,29
26MA4355Mlejnek PavelSKI OB Šternberk7401:06:4562,87
10MB44106Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:06:4979,86
11MB45154Zuzánek ZdeněkTatran Jablonec nad Nisou OB5901:07:0878,80
8MJ4614Pavlišta VítAFK Chrudim8501:07:0988,19
27MA47181Holub MiroslavBukovice6601:07:1860,95
9MJ4844Kalenda JanAK Zlín8501:07:3986,60
28MA496Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:07:5458,81
12MB50206Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6101:08:1275,29
10MJ5196Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8601:08:3683,62
13MB5218Horák PavelAHA Vyškov6101:08:4473,52
29MA53199Málek JiříSporton Šumperk8201:08:5055,52
30MA54195Šádek RobertJM Demolex Bardejov7001:08:5155,43
1ZA5592Šádková IrenaAC Pardubice6901:08:52117,00
31MA5675Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:08:5954,97
32MA5766Velička AlešX-AIR Ostrava7301:09:0554,59
33MA58188Doucha JiříStart Náchod7101:09:1354,15
2MC59216Čivrný JiříAC Slovan Liberec5301:09:1699,06
11MJ60175Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8801:09:1881,40
2ZA6170Vlčovská MartaAC Pardubice7601:09:25104,48
34MA62114Mátl PavelSokol Opatov u Třebíče6501:09:4152,50
12MJ6354Janata MilanMaratonstav Úpice8501:09:4380,07
35MA6490Zvěřina JanAC Hájek7901:09:5251,83
13MJ6510Rosinski MichalLKS START Brzozówka8501:09:5979,24
36MA66103Klášterecký TomášOB Česká Třebová8101:10:1150,69
37MA6765Horný PavelPřerov7301:10:4248,87
38MA68204Kašpar JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7401:10:4948,45
39MA6928Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7601:10:5048,37
40MA7080Bolehovský PavelKER TEAM7101:10:5648,03
41MA71139Starzýnski WojciechKB Droga Warizawa Polsko7101:11:0147,76
3MC72156Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:11:0393,90
14MJ7316Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8501:11:0675,73
3ZA7450Mostecká JanaPSK Olymp Praha8201:11:1399,42
14MB75190Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5901:11:2364,82
42MA76194Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7001:11:3645,65
15MJ7789Zapalač MartinX-AIR Ostrava8601:11:4573,64
43MA787Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:11:4745,00
15MB79143Čechal JaroslavTS Letohrad6101:11:5662,97
44MA80180Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7001:12:0344,07
4MC81133Krsek MiroslavESAB Vamberk4901:12:0690,84
16MB8258Dietrich PetrCyklo B+B Litvínov6201:12:1561,98
5MC83193Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:12:1790,30
4ZA8488Jančaříková LenkaAAC Brno7001:12:2396,10
16MJ8564Holec PavelX-AIR Ostrava8501:12:3571,03
6MC86124Tempír FrantišekSokol Štíty4901:12:3789,32
45MA87126Svoboda PetrVzácný kytky6801:12:3941,94
17MJ88179Bartoň EduardSK Štíty8501:12:4670,44
5ZA8951Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:12:5294,76
18MJ9086Žák TomášAC Pardubice8501:13:0869,30
46MA91177Frelich PavelSokol České Budějovice7101:13:2639,16
47MA9268Pánek LiborAKA FUKA Team Přerov7901:13:3938,41
48MA9387Jančařík PetrAAC Brno6801:13:5337,53
17MB9419Rowbotham IanHarrogate AC, England5801:14:1155,59
49MA95183Dostálek PetrTěchonín6701:14:1836,10
50MA9671Fencl PetrAC Pardubice6901:14:2035,96
7MC9774Švec MiroslavSokol Potštejn5201:14:5482,70
51MA98125Kristek JiříRetia Pardubice6701:15:2332,23
18MB9925Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5501:15:3550,95
52MA100145Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:15:5630,27
53MA101205Kašpar TomášCyklotour Česká Třebová7801:15:5730,24
8MC102173Šalplachta JindřichFenix Jeseník4701:15:5779,64
54MA10382Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady8201:15:5930,09
19MB104207Dvořák JiříViking Jilemnice6301:16:0749,20
9MC10591Černý VladimírHAC Praha5201:16:0879,11
1MD106137Leszkow PetrMK Hlinsko4401:16:09106,22
55MA107210Škapa MarekX-AIR Ostrava7101:16:1529,12
6ZA10883Fořtová IvetaSokol Kolín7201:16:2584,77
56MA10969Suchánek LukášKHB Radegast7901:16:3028,28
1ŽC11029Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:16:3796,41
10MC111135Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:16:4177,51
57MA112102Moštěk JanKokořín8201:16:5726,69
19MJ113166Ciota AdamAtletika Kadaň8501:16:5757,24
11MC114168Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:17:1076,11
58MA115122Bareš JosefBK Bambas Skalice nad Svitavou7901:17:3224,61
59MA11612Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:17:5922,99
60MA117131Černý MaxOlomouc7201:18:1921,81
61MA11839Kawulok JanTJ Dolní Lomná6501:18:3420,94
20MJ11977Genčur RomanDojič JZD Team Šumperk8701:18:4051,83
62MA12013Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:18:4820,10
20MB12120Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:18:5440,06
7ZA1229Arseniuk AnnaLKS START Brzozówka8101:18:5477,74
12MC123209Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:19:0670,50
21MJ124112Michlovský JiříAK Perná8801:19:1749,88
63MA125176Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7301:19:3217,49
21MB126184Zdeněk BílýMK Pardubice5901:19:3337,88
2MD127151Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:19:3597,52
3MD128160Marek FrantišekČervený Kostelec4101:20:0496,26
64MA129146Krátký IvoOtaslavice6801:20:1614,90
1ZB13032Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:20:1886,59
8ZA13162Kubicová IvanaVSK VŠB - TU Ostrava8101:20:2473,54
13MC132134Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:20:2566,68
65MA13372Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6501:20:3413,83
22MB134148Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:20:4034,21
14MC13552Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:20:5265,40
66MA136212Havlíček IvoLánov6601:20:5512,54
9ZA137187Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8001:21:0371,72
15MC13859Ráb PavelTBH Sokol Parník5201:21:0764,66
16MC13930Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:21:1964,08
23MB14046Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5501:21:3431,24
10ZA14127Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:21:4469,80
24MB142152Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:21:5330,22
25MB143155Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:21:5730,01
26MB14481Pucholt JiříUnhošť5901:22:0629,51
11ZA145123Barešová MiladaBK Bambas Skalice nad Svitavou7501:22:1768,23
27MB14685Korenyev VolodymyrLikar stavitelství s.r.o. Praha5901:22:2628,41
2ZB147140Lukášková ZlataLiga 2000 Strašice6801:22:2880,83
17MC148164Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:22:4060,17
18MC14942Smola JosefMKS Ostrava5101:22:5259,58
12ZA1502Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:23:0266,11
2ŽC15135Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:23:2178,52
19MC152208Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:23:2258,14
28MB153108Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5901:23:2625,12
4MD15441Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:23:4686,85
29MB15557Pečenka LiborKHB Radegast6101:23:4923,82
3ZB15699Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:23:5477,02
22MJ15778Valenta JiříDojič JZD Team Šumperk8601:24:0334,87
20MC158189Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:24:2155,27
21MC159215Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:24:2954,88
67MA160203Řoutil LadislavŠternberské listy8101:24:370,00
68MA16123Kučera PavelDatalusk Jihlava6501:24:460,00
69MA162117Hájek MarekSK SP Kylešovice6801:24:570,00
30MB163185Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:25:2918,33
70MA16493Pacík JanCyklo Team Stratílek Litomyšl8401:25:450,00
22MC165144Krumer MiroslavOstrov4901:25:4851,10
31MB166158Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:25:5516,92
13ZA167153Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:26:0157,69
23MC16836Groh StanislavVrchlabí4601:26:0950,04
24MC169211Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5401:26:3148,99
4ZB17031Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:26:5768,94
23MJ171138Hejl JakubPraha8901:27:0525,30
25MC172141Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:27:4945,21
32MB17343Čižinský JaromírSOKOL Kolín5501:27:5510,32
71MA174200Špilka RadimUHK-PDF-MA Hradec Králové8201:28:200,00
14ZA1753Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:29:1848,46
26MC17638Bělka JaroslavLRS ČD Vyškov5201:29:3640,04
3ŽC177163Novotná EvaLetohrad4801:30:3159,43
72MA178201Malý LukášUHK-PDF-MA Hradec Králové8301:30:440,00
5ZB17934Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:31:1657,47
33MB18017Špringr ZdeněkTJ Maratonstav Úpice5701:31:320,00
73MA18115Pleskač PatrikISCARTOP Brno8201:32:090,00
27MC182105Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:32:1532,38
28MC18353Lerch VladislavČD ŽST Olomouc4801:32:4830,79
74MA184172Vaněk PetrOlomouc7001:33:130,00
34MB185170Rücker OldřichLhota5501:33:250,00
29MC186202Brich PavelXXX5001:33:2728,88
5MD18798Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:33:3062,07
35MB188213Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6101:33:540,00
75MA189159Vaněk JiříBK Vysoké Mýto6501:34:170,00
76MA19022Kiedroň RyszardTřinec7201:34:290,00
6MD191165Vedral BřetislavSmržovka4301:34:4259,03
30MC192136Leszkow JosefMK Hlinsko5101:35:2623,12
7MD193161Linhart MilošAC Náchod4401:36:3554,23
15ZA19445Krňávková EvaSalón Zdena - Ruda nad Moravou7501:36:3827,81
77MA1958Rygielski MarcinLKS START Brzozówka7301:37:240,00
8MD196182Marek JiříBK Vysoké Mýto4301:37:2652,08
31MC1971Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:38:3114,17
4ŽC198101Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:38:5637,08
6ZB199118Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6901:41:5029,36
7ZB200186Klimešová AlenaBukovice6301:43:1525,62
32MC20121Šponar JosefSokol Žamberk - orientační běh4701:44:220,00
16ZA202132Pechová PavlínaAUDACIA Olomouc8101:44:365,34
1ME20340Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:44:4433,50
33MC204120Bareš JiříBK Bambas Skalice nad Svitavou4701:45:070,00
78MA205110Masařík PetrČD Bohumín6601:45:390,00
34MC20684Kolmaš OldřichOlomouc5201:47:160,00
2ME207109Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3001:49:2621,53
17ZA208100Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:50:110,00
79MA209196Peška RobertSpartak Police nad Metují6701:55:260,00
5ŽC21061Kubicová VěraVSK VŠB - TU Ostrava5301:58:150,00
6ŽC211121Barešová JarmilaBK Bambas Skalice nad Svitavou4902:00:570,00
3ME21295Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3402:03:450,00
35MC213150David LudvíkTJ Sokol Slavkov u Brna5102:04:250,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 75%
Zvolená trasa závodu: 68%
Značení závodu: 75%
Vyhlášení výsledků: 73%
Zpracování výsledků: 77%
Ceny vítězům: 98%
Celkový dojem ze závodu: 75%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
77%

Názory na závod

Bohaty zavod vzdy pritahne kvalitni konkurenci, uroven vysoka, nespokojenych nemuze byt mnoho. Me vadi nebezpeci urazu v kamenitych sebezich.
Tak máme Králičák za sebou. Tak moc jsme chtěli, aby se vše povedlo. Proti počasí však nic nezmůžeme. I já jsem běžel potoky vody a při návratu k věcem drkotal zuby. Spíš než sebe jsem ale litoval rozhodčí nahoře v cíli. Věřte, tam se nedá postavit žádný stan. Jednak kvůli větru a hlavně kvůli ochraně přírody. Podle stanovených podmínek se závodník musí nahoře v cíli otočit a ihned scházet dolů. K tomu nás letos počasí donutilo samo. To, co jsme ale měli zvládnout lépe byla doprava na start lidového běhu a juniorek. Kdo mohl tušit, že se dá na Dolní Moravě zabloudit a autobusy dojely na jiné místo! Tím se start opozdil a navíc se autobusy již nestačily vrátit a tím zůstali někteří účastníci lidového běhu dole. Vy, kterých se to týkalo, přijměte naši omluvu.
astransky
Jinak výborně připravený a zajištěný závod trochu pokazila jedna "drobnost". Počasí nikdo neovlivní, ale čaj se do pár várnic (koupit třeba namísto jednoho videa v tombole) dá navařit vždycky, vypije se i v horku. Vím, že doprava na vrchol je problém ale k batohům na cca 10. km se vyjet dá! Pár lidí to možná odstůně. A Lidový běh mohl být v pohodě na dolním úseku k Vilemíně, zpět busem - vždyť je to pro netrénované. Ale až na zbytečně dlouhý crossový úvod je to opravdu horský běh, žádný asfalťák. Mistrovství ČR by mu slušelo. Příští rok?
jdvorak
vynikající závod i ti kteří jej úspěšně absolvovali a určitě by si všichni běžci zasloužili pamětní list jako ti co běželi Lidový závod. Za rok se opět těšíme na start. J+M - běžci z LRS ČD Vyškov
belka
pane jo
dada

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód