Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

18.8.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
  • datum konání: 18.8.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Obecní úřad Dolní Morava
11:00 hodin (juniorky a lidový běh startují z 8. km hlavní trati ve stejný čas)

Přihlášky

od 8:30 hodin, sportovní areál Dolní Morava

Startovné

200 Kč (pouze do 11. 8. 2012, později 300 Kč)

Popis tratě

Délka: 13 km
Převýšení: 963 m
Povrch: smíšený (asfalt, terén)

Ceny pro vítěze

finanční

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek
tel. 603 513 707

Internetové stránky

http://www.kralicak.cz

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.8.2014CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník323
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
20.8.2011CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník335
21.8.2010CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník293
15.8.2009CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
7.9.2008CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník360
25.8.2007CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník274
26.8.2006CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník229
21.8.2005CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
14.8.2004CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník303
23.8.2003CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník192
17.8.2002CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník176
9.6.2001CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník132
29.7.2000CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník102

Statistika závodu CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 3580

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jirásková Eva6415
Javůrek Jiří4815
Šimůnek Jan4915
Stránský Aleš6014
Sadílek Ota4614
Tempír František4914
Pechek František5314
Šimůnek Jan8213
Vacek Martin6913
Červ Miloslav5013
Kebrle Milan7513
Mertová Michaela7612
Paulů Blanka5412
Marek František4112
Leszkow Petr4411
Dušková Lenka8011
Keprtová Miloslava4811
Šír Václav4811
Stránská Adéla9111
Jirásková Hanka8911
Kubrová Dagmar6311
Hrdina Pavel8811
Merta Jaroslav3510
Pečenka Libor6110
Pucholt Tomáš9410
Pilgr Luděk7610
Kolínek František5610
Klášterecký Tomáš8110
Pucholt Jiří5910
Blaha Tomáš7610
Poduška Josef6210
Šimůnková Zdena5810
Šalplachta Jindřich479
Žák Jiří719
Mannlová Jana809
Krejčí Stanislav639
Jančařík Petr689
Ožana Václav649
Král Jindřich739
Volf Břetislav529
Horáček Michal759
Krupka Milan569
Nečas Josef589
Suchánek Lukáš799
Šafář Jaroslav519
Hofmanová Veronika788
Špacír Ladislav558
Vévodová Martina908
Vraštilová Miloslava568
Marek Dalimil608

Fotogalerie ze závodu

zobrazit další fotogalerie (celkem 7)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ8217Janů JanHvězda SKP Pardubice9301:01:17105,27
2MJ14215Havlíček JosefT.J. Sokol České Budějovice9401:02:31101,36
3MJ18180Lichý TomášTJ TŽ Třinec9401:05:0293,37
4MJ20190Bidmon JiříAtletika Chrudim9301:05:2892,00
5MJ256Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:06:2888,80
6MJ29189Voják MartinMílaři Domažlice9301:08:3282,25
7MJ30292Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9401:08:4581,52
8MJ35193Bechný MichalAK SSK Vítkovice9401:09:5777,75
9MJ38163Pavel JanLokomotiva Trutnov9501:10:1776,68
10MJ58128Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9401:14:2663,49
11MJ83142Cink MartinAC Pardubice9401:19:0048,97
12MJ108176Vinduška PetrAtletika Albrechtice9301:22:1738,53
Muži A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1206Homoláč JiříAK Kroměříž9000:56:54102,63
2MA22Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:57:5798,99
3MA3188Voják JiříMílaři Domažlice8800:58:0898,38
4MA4116Bajza JakubAK ASICS Kroměříž9000:58:3996,57
5MA5224Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:59:4492,85
6MA649Šedivý JanTJ Sokol Kbely8401:00:5188,98
7MA7177Pavlišta VítAC Slovan Liberec8501:01:0688,06
8MA9134Blaha TomášAK Kroměříž7601:01:2087,27
9MA10144Losman PetrPSK Olymp Praha7901:01:2387,09
10MA11205Havlíček JanASK Slavia Praha7901:01:4385,97
11MA12303Ondráček TomášTriexpert adidas team7701:02:0384,78
12MA13148Mrázek JanPSK Olymp Praha8101:02:1484,17
13MA15270Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7501:02:4682,28
14MA1653Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8801:04:4675,39
15MA1723Herda JanSK Týniště nad Orlicí8301:04:5774,72
16MA22143Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:05:4671,92
17MA23107Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:05:5671,31
18MA26286Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8701:06:3569,07
19MA28149Hrdina PavelAK Perná8801:08:1863,09
20MA31284Mareš JiříKerteam8701:08:5161,22
21MA3339Kazda OndřejBíglíci8201:09:3158,89
22MA34184Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:09:5657,44
23MA37310Henek VladanRBK Blansko8001:10:0756,83
24MA39154Miřejovský JiříJiskta Ústí nad Orlicí7901:10:3155,42
25MA40261Friček MartinPlzeň7901:10:3655,12
26MA41136Morávek VlastaŠimůnek, s.r.o.7601:10:3954,94
27MA42304Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:10:5054,33
28MA4393Hejzlar Jonatan-8701:11:1852,72
29MA4589Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:11:2852,13
30MA54191Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9201:12:2648,79
31MA55156Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice8001:12:5946,86
32MA5782Kalný PetrAtletika Chrudim8101:13:4644,12
33MA65174Šmirják MiloslavMK Seitl Ostrava8901:16:0336,23
34MA66160Buriánek MiroslavDB Labroxer7301:16:0835,93
35MA6791Losenský PavelTJ Sokol Unhošť7701:16:1135,73
36MA68232Šplíchal JanTJ Starkoč8301:16:1735,43
37MA6954Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:16:2434,98
38MA71170Pavelka RadimMarathon Team Klimkovice7901:16:4933,56
39MA73281Bednář ZbyněkTJ Jamné7301:17:1532,03
40MA74322Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8001:17:2231,65
41MA76321Plhoň PatrikLoosers Blansko8001:17:3530,92
42MA7725Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7401:17:4430,40
43MA80106Vavák MichalClub deportivo Kutná Hora8001:18:1728,48
44MA84227Zajíc JiříHasiči HK8001:19:1425,20
45MA8552Vogel MichalŠumperk7601:19:1724,99
46MA88152Staněk PetrTJ Velké Těšany7401:19:2424,60
47MA89100Nechvíl LukášChoceň8301:19:2624,50
48MA9342Škovránek OndřejHorolezci Šumperk7901:19:5522,83
49MA94293Fišnar JiříKouty7601:19:5622,74
50MA96151Jasenský OldřichAK Asics Kroměříž8201:20:0622,18
51MA9941Saňák MartinSK Dama Sport Šumperk7801:21:0518,78
52MA103109Urbánek OndřejČeská Třebová9201:21:2617,54
53MA105185Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:21:5715,78
54MA110273Kocián Petr-7801:22:3513,56
55MA113175Kosek ŠtěpánStudené Crew8901:23:2710,53
56MA114169Stezka MartinChřibská8401:23:2810,50
57MA117129Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:24:326,80
58MA1233Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:26:143,00
59MA125230Jašek OndřejAtletika Zábřeh7701:26:343,00
60MA126313Penič MartinHO LETOHRAD8201:26:413,00
61MA127297Socha LadislavHorní Sloupnice7501:26:493,00
62MA129237Benák JanHradec Králové8201:27:073,00
63MA132167Strouhal TomášFortex SKI Moravský Beroun7401:28:073,00
64MA133243Vondra JanBUDO klub Lanškroun7501:28:153,00
65MA134158Tempír JiříSokol Štíty7501:28:163,00
66MA139324Janků PetrProfi Cargo7401:28:513,00
67MA14095Hanák MarekTJ Sokol Bučovice9101:28:583,00
68MA146252Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:30:123,00
69MA154115Roleček MilanPěčín7601:31:073,00
70MA158247Skalický Petr-7301:31:313,00
71MA161105Bartoš AntonínStříbrňáci7301:32:413,00
72MA17878Hájek VáclavČeská Třebová9001:38:353,00
73MA18124Částečka RomanHrabůvka7301:39:343,00
74MA187186Jankovský AlešSchafer - Menk8601:40:533,00
75MA190117Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:41:253,00
76MA195150Žídek RobertOstrava7801:43:103,00
77MA19629Hlaváč LiborAK Holub7801:43:203,00
78MA19799Čiernik Jan-7901:43:283,00
79MA20397Kraus Jiří-7301:44:523,00
80MA20513Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:45:023,00
81MA207181Skácel JindřichAC Moravská Slavia Brno7401:45:363,00
82MA21034Nikodým LukášNový Malín8001:47:053,00
-MA-81Hubáček PavelŠumperk76DNF-
Muži B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB19161Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7201:05:24101,03
2MB218Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:05:43100,09
3MB2463Žák JiříTechnika Brno Extreme7101:06:0798,88
4MB3261Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:09:0190,05
5MB49153Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:11:4981,54
6MB52178Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7201:12:1780,09
7MB62101Grün GustavAC Okrouhlá6801:15:0471,61
8MB64165Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh7201:16:0168,76
9MB7057Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:16:2867,38
10MB7892Pinkas MartinSokol Dobříkov6701:17:5163,17
11MB87179Zachař JiříSruby7201:19:1958,69
12MB9044Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6301:19:2658,32
13MB92157Kristek JiříRETIA Pardubice6701:19:4357,49
14MB100164Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:21:0853,15
15MB104263Frank PavelMoravský Beroun6801:21:5150,99
16MB109145Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6501:22:2449,33
17MB11545Sedláček RomanLanškroun6401:23:4945,02
18MB120210Skyva PetrAK Šternberk6501:25:1940,45
19MB130173Jančařík PetrAAC Brno6801:27:5032,77
20MB131112Belobrad IvanŽamberk6601:27:5432,59
21MB135296Pokluda TomášMokrá Hora7001:28:2730,91
22MB136103Pisarčík TomášVelká Bíteš6301:28:4030,23
23MB145182Myšák MilanSokol Jehnědí6601:29:5226,59
24MB155323Krátký IvoLSR Vyškov6801:31:0922,72
25MB156147Nesporý JanSK Nadoraz7001:31:2022,14
26MB16048Bělohlávek JiříPardubice7101:32:2818,70
27MB16784Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:33:4414,86
28MB16858Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:34:2012,99
29MB17240Mezník VladimírBíglíci6401:35:548,23
30MB179294Tomšů PetrMlýn Janderov6401:38:373,00
31MB19296Silnoušek JiříŠternberk7201:42:293,00
32MB193113Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:42:413,00
Muži C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2717Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:06:46109,35
2MC46162Šrámek JaromírKVS Šumperk5801:11:3495,65
3MC48159Vévoda IvanAK Perná6001:11:4795,00
4MC53124Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:12:2093,47
5MC59319Moravčík ZdeněkORBEA Czech6201:14:3387,13
6MC6366Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:15:0885,44
7MC7565Vanta JosefSK Hronov6201:17:3278,62
8MC8162Valenta MichalHZS Praha6201:18:3775,51
9MC9864Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:20:3170,07
10MC102171Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:21:2467,56
11MC11168Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:22:5563,20
12MC119291Štoček MichalČKS SKI Jilemnice6001:25:0856,88
13MC13847Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:28:4846,42
14MC147102Skalický JosefŽichlínek6201:30:1642,23
15MC149240Čamek MiloslavBC Morava5501:30:3141,50
16MC150111Jandejsek ZdeněkStudené6101:30:3941,15
17MC15187Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:30:4240,97
18MC157166Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:31:2538,96
19MC15930Lisa OttoOrrero Tri Dvory5901:32:2236,26
20MC163295Fišnar JanLoučná5401:33:0534,18
21MC16432Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:33:0933,99
22MC169301Clemenz HeimoJonsdorf5901:34:3429,96
23MC171110Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou6101:35:1128,20
24MC17390Ranš SlavojCB Černošice6201:36:0325,73
25MC17646Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:37:0023,01
26MC180308Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:39:1416,61
27MC188226Eppert RomanCanis Team5901:41:1510,85
28MC19851Fröhlich Svatoplukbezeckaskola.cz5501:43:503,51
29MC199320Kašpar JiříOrrero Tři Dvory5301:43:533,33
30MC20431Blaško ŠtefanHorní Morava5901:44:553,00
31MC21880Šulc JiříChřibská6201:53:503,00
Muži D (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD50266Tadeusz JasekEKO-Instal Zywiec5101:12:06111,09
2MD79233Rus ZdeněkKČT Nýrsko5201:18:0495,46
3MD8226Tempír FrantišekSokol Štíty4901:18:5093,46
4MD86133Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:19:1892,22
5MD97269Sikora StefanBielsko Biała4901:20:2989,11
6MD101275Hájek FrantišekFGT Stolany4901:21:0987,39
7MD106257Kubíček VáclavVíno Karabina4701:22:0185,11
8MD107132Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:22:0485,00
9MD118280Rydrych JanUjezd nad Lesy4901:24:5477,56
10MD122121Černý VladimírPSK Olymp Praha5201:25:3675,73
11MD142317Sadílek VáclavAlbrechtice5001:29:2665,66
12MD162283Vodička JanSK Salix Grymov4501:32:4856,86
13MD17520Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:36:3347,04
14MD18370Tučný JanMK Pardubice4701:39:5038,43
15MD200125Říha MiroslavSokol Sadská4501:43:5527,74
16MD21443Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:48:3915,35
17MD2211Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:58:403,00
Muži E (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME14873Marek FrantišekSK Hronov4101:30:29118,46
2ME191289Srovnal OtakarLoko Zábřeh4201:41:4195,97
3ME208127Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:46:5285,58
4ME209235Tomíšek JindřichObec Říkovice3901:47:0285,25
5ME211168Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:47:2584,47
6ME22011Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:58:3861,97
Juniorky (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4192Divišová KateřinaAtletika Šumperk9700:34:51121,69
2ZJ12126Klampflová HanaAC Dvůr Králové nad Labem9300:39:4496,73
3ZJ16223Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9400:42:4181,59
4ZJ22282Brantlová JanaMÍLAŘI Domažlice9500:44:4571,01
-ZJ-146Mikysková TerezaTJ Čenkovice97DNF-
Ženy A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA47220Havlová PavlaPSK Olymp Praha8201:11:43105,54
2ZA60155Gomzyk-Omová MichaelaAC Turnov8101:14:4097,53
3ZA61315Duchová IvetaOK Lokomotiva Pardubice8601:14:5396,94
4ZA91108Macháčková ŠárkaTriexpert Adidas Team8301:19:3084,41
5ZA9514Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:20:0582,85
6ZA128172Příhodová KláraTJ Neratovice8801:26:4964,57
7ZA13737Hermanová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8701:28:4159,50
8ZA14138Kazdová LenkaBíglíci8401:29:0758,35
9ZA143221Filipiová EvaTJ Šumperk8601:29:3756,98
10ZA17098Chmelková KristýnaOlomouc8701:34:3543,52
11ZA17412Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:36:2438,57
12ZA182262Dupalová BarboraOlomouc8201:39:3829,80
13ZA18419Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:39:5928,88
14ZA21315Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:48:345,60
Ženy B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3672Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:10:04103,16
2ZB44183Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:11:2399,46
3ZB51141Fenclová MartaAC Pardubice7601:12:0897,37
4ZB5610Mertová MichaelaISCAREX Česká Třebová7601:13:4492,89
5ZB124123Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:26:3356,86
6ZB17759Šumberová LucieČeská Třebová7201:37:5624,89
7ZB1864Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:40:5116,71
8ZB19476Černá MarkétaLanškroun7001:42:4611,30
9ZB21585Čierniková Linda-7701:49:063,00
Ženy C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC11271Mališová KarlaUSK Praha6001:23:19102,42
2ZC11675Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:24:13100,28
3ZC12194Hanáková MiroslavaTJ Sokol Bučovice6601:25:2897,30
4ZC152131Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:30:4684,77
5ZC153114Naxerová JanaUSK CS Plzeň6601:30:5984,24
6ZC165225Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6201:33:1278,98
7ZC18577Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:40:3561,46
8ZC20160Jirásková EvaLanškroun6401:44:2152,55
9ZC2127Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:47:5843,94
10ZC21686Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:49:1340,98
11ZC223234Tovaryšová HanaSK Přerov6102:11:293,00
-ZC-9Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová58DNF-
Ženy D (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7269Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:16:57122,47
2ZD144268Banasiak AlicjaTKKF Beskidek Bielsko-Biała5201:29:4692,89
3ZD166236Vacková HanaSK Hronov5601:33:2084,65
4ZD18933Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové - orientační běh5201:41:2466,03
5ZD20255Procházková IrenaTJ Háje5701:44:4758,22
6ZD20688Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:45:0757,45
7ZD21716Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:52:1041,21
8ZD21918Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:56:1331,85
9ZD22274Cupalová EvaBučovice4701:58:4126,18
Lidový běh (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1254Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:31:09-
2LB2267Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:34:38-
3LB3258Strouhal JakubFenix SKI team Jeseník0100:34:49-
4LB5255Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou9600:36:04-
5LB6259Strouhalová AnnaFenix SKI team Jeseník0100:36:43-
6LB7140Šicha MartinBrno8100:36:49-
7LB8276Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:37:07-
8LB950Živný MarekOrel Orlice9100:38:09-
9LB10245Schwarz JosefSK Chotěboř5500:38:51-
10LB11244Remarová EliškaChotěboř9900:38:58-
11LB13138Pavel TomášAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:40:29-
12LB1483Mlynář VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:41:01-
13LB15256Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:42:23-
14LB17290Štočková VěraSKI Jilemnice6100:43:07-
15LB18302Novák RichardOBEC DOLN9 MORAVA8500:43:17-
16LB19278Mikyska MichalJablonné nad Orlicí7400:44:17-
17LB2056Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:44:22-
18LB21265Divišová AliceStříbrňáci7100:44:38-
19LB23251Pucholtová LenkaSokol Unhošť9200:44:49-
20LB24137Machalická LibušeOlomouc6400:45:33-
21LB25311Adamová EvaVBM 8700:45:39-
22LB26279Uhrner PetrSport Mladkov5800:46:04-
23LB27277Metelková MichaelaHradec Králové0500:46:09-
24LB28238Malířová Tereza-8200:46:17-
25LB29307Hrušková DarinaČeská Třebová7500:46:24-
26LB30260Strouhalová JanaSKI Fortex Moravský Beroun7400:46:44-
27LB31300Pokluda JakubŠERELOR9800:47:23-
28LB32306Dittrichová Alena-6800:47:41-
29LB33274Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:49:35-
30LB34239Dostál MiroslavBUDO KLUB Lanškroun7800:50:38-
31LB35271Bartošová MonikaAtletika Šumperk9800:50:39-
32LB36246Remarová JanaSK Chotěboř6300:51:06-
33LB37272Švajdová KateřinaAtletika Šumperk9600:51:42-
34LB385Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:51:51-
35LB39305Červ MiloslavAtletika Polička5000:51:53-
36LB40242Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:53:05-
37LB41231Filipi MartinISCAREX team7400:53:44-
38LB42253Miles Jiří-4200:55:18-
39LB43249Pucholt JakubUnhošť0100:57:35-
40LB44309Juřena Vilda-0300:59:07-
41LB45119Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:59:10-
42LB46299Pokludová BarboraChrt Brno0200:59:12-
43LB47312Portyšová Jitka-7000:59:13-
44LB48120Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:59:16-
45LB49135Hladil RomanVranová Lhota7700:59:47-
46LB50118Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:59:52-
47LB51241Sedláčková HedvikaLanškroun6601:00:03-
48LB52314Maixnerová JanaDolní Dobrouč8601:01:05-
49LB53316Matyáš MartinDolní Dobrouč8501:01:05-
50LB54229Kovář Miloslav-4401:04:38-
51LB55264Kučerová LucieKOB Kladno9101:05:23-
52LB56298Pokludová LucieChrt Brno7001:08:20-
53LB57248Štorek RomanUnhošť8201:09:53-
54LB58250Pucholtová AlenaUnhošť6501:11:07-
55LB59228Kovářová Věra-5101:11:11-
56LB60287Naxera JanPlzeň0501:15:14-
57LB61288Naxera JanPlzeň6401:15:33-
58LB62285Matyáš PavelDolní Dobrouč6101:24:13-
59LB63200Hladil JakubVranová Lhota0601:50:51-
60LB64199Šmerák JakubVranová Lhota0701:50:54-
61LB65198Šmeráková JitkaVranová Lhota7901:50:54-
62LB66196Hladilová EmílieVranová Lhota5502:09:01-
63LB67197Hladil RomanVranová Lhota0402:09:01-
64LB68195Hladil JanVranová Lhota5102:09:01-
Trať 5 km, 520 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1254Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:31:09-
2LB2267Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané7800:34:38-
3LB3258Strouhal JakubFenix SKI team Jeseník0100:34:49-
1ZJ4192Divišová KateřinaAtletika Šumperk9700:34:51121,69
4LB5255Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou9600:36:04-
5LB6259Strouhalová AnnaFenix SKI team Jeseník0100:36:43-
6LB7140Šicha MartinBrno8100:36:49-
7LB8276Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:37:07-
8LB950Živný MarekOrel Orlice9100:38:09-
9LB10245Schwarz JosefSK Chotěboř5500:38:51-
10LB11244Remarová EliškaChotěboř9900:38:58-
2ZJ12126Klampflová HanaAC Dvůr Králové nad Labem9300:39:4496,73
11LB13138Pavel TomášAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:40:29-
12LB1483Mlynář VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:41:01-
13LB15256Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:42:23-
3ZJ16223Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9400:42:4181,59
14LB17290Štočková VěraSKI Jilemnice6100:43:07-
15LB18302Novák RichardOBEC DOLN9 MORAVA8500:43:17-
16LB19278Mikyska MichalJablonné nad Orlicí7400:44:17-
17LB2056Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:44:22-
18LB21265Divišová AliceStříbrňáci7100:44:38-
4ZJ22282Brantlová JanaMÍLAŘI Domažlice9500:44:4571,01
19LB23251Pucholtová LenkaSokol Unhošť9200:44:49-
20LB24137Machalická LibušeOlomouc6400:45:33-
21LB25311Adamová EvaVBM 8700:45:39-
22LB26279Uhrner PetrSport Mladkov5800:46:04-
23LB27277Metelková MichaelaHradec Králové0500:46:09-
24LB28238Malířová Tereza-8200:46:17-
25LB29307Hrušková DarinaČeská Třebová7500:46:24-
26LB30260Strouhalová JanaSKI Fortex Moravský Beroun7400:46:44-
27LB31300Pokluda JakubŠERELOR9800:47:23-
28LB32306Dittrichová Alena-6800:47:41-
29LB33274Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:49:35-
30LB34239Dostál MiroslavBUDO KLUB Lanškroun7800:50:38-
31LB35271Bartošová MonikaAtletika Šumperk9800:50:39-
32LB36246Remarová JanaSK Chotěboř6300:51:06-
33LB37272Švajdová KateřinaAtletika Šumperk9600:51:42-
34LB385Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:51:51-
35LB39305Červ MiloslavAtletika Polička5000:51:53-
36LB40242Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:53:05-
37LB41231Filipi MartinISCAREX team7400:53:44-
38LB42253Miles Jiří-4200:55:18-
39LB43249Pucholt JakubUnhošť0100:57:35-
40LB44309Juřena Vilda-0300:59:07-
41LB45119Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:59:10-
42LB46299Pokludová BarboraChrt Brno0200:59:12-
43LB47312Portyšová Jitka-7000:59:13-
44LB48120Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:59:16-
45LB49135Hladil RomanVranová Lhota7700:59:47-
46LB50118Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:59:52-
47LB51241Sedláčková HedvikaLanškroun6601:00:03-
48LB52314Maixnerová JanaDolní Dobrouč8601:01:05-
49LB53316Matyáš MartinDolní Dobrouč8501:01:05-
50LB54229Kovář Miloslav-4401:04:38-
51LB55264Kučerová LucieKOB Kladno9101:05:23-
52LB56298Pokludová LucieChrt Brno7001:08:20-
53LB57248Štorek RomanUnhošť8201:09:53-
54LB58250Pucholtová AlenaUnhošť6501:11:07-
55LB59228Kovářová Věra-5101:11:11-
56LB60287Naxera JanPlzeň0501:15:14-
57LB61288Naxera JanPlzeň6401:15:33-
58LB62285Matyáš PavelDolní Dobrouč6101:24:13-
59LB63200Hladil JakubVranová Lhota0601:50:51-
60LB64199Šmerák JakubVranová Lhota0701:50:54-
61LB65198Šmeráková JitkaVranová Lhota7901:50:54-
62LB66196Hladilová EmílieVranová Lhota5502:09:01-
63LB67197Hladil RomanVranová Lhota0402:09:01-
64LB68195Hladil JanVranová Lhota5102:09:01-
Trať 13 km, 963 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1206Homoláč JiříAK Kroměříž9000:56:54102,63
2MA22Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:57:5798,99
3MA3188Voják JiříMílaři Domažlice8800:58:0898,38
4MA4116Bajza JakubAK ASICS Kroměříž9000:58:3996,57
5MA5224Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:59:4492,85
6MA649Šedivý JanTJ Sokol Kbely8401:00:5188,98
7MA7177Pavlišta VítAC Slovan Liberec8501:01:0688,06
1MJ8217Janů JanHvězda SKP Pardubice9301:01:17105,27
8MA9134Blaha TomášAK Kroměříž7601:01:2087,27
9MA10144Losman PetrPSK Olymp Praha7901:01:2387,09
10MA11205Havlíček JanASK Slavia Praha7901:01:4385,97
11MA12303Ondráček TomášTriexpert adidas team7701:02:0384,78
12MA13148Mrázek JanPSK Olymp Praha8101:02:1484,17
2MJ14215Havlíček JosefT.J. Sokol České Budějovice9401:02:31101,36
13MA15270Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7501:02:4682,28
14MA1653Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8801:04:4675,39
15MA1723Herda JanSK Týniště nad Orlicí8301:04:5774,72
3MJ18180Lichý TomášTJ TŽ Třinec9401:05:0293,37
1MB19161Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7201:05:24101,03
4MJ20190Bidmon JiříAtletika Chrudim9301:05:2892,00
2MB218Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:05:43100,09
16MA22143Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:05:4671,92
17MA23107Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:05:5671,31
3MB2463Žák JiříTechnika Brno Extreme7101:06:0798,88
5MJ256Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:06:2888,80
18MA26286Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8701:06:3569,07
1MC2717Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:06:46109,35
19MA28149Hrdina PavelAK Perná8801:08:1863,09
6MJ29189Voják MartinMílaři Domažlice9301:08:3282,25
7MJ30292Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9401:08:4581,52
20MA31284Mareš JiříKerteam8701:08:5161,22
4MB3261Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:09:0190,05
21MA3339Kazda OndřejBíglíci8201:09:3158,89
22MA34184Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:09:5657,44
8MJ35193Bechný MichalAK SSK Vítkovice9401:09:5777,75
1ZB3672Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:10:04103,16
23MA37310Henek VladanRBK Blansko8001:10:0756,83
9MJ38163Pavel JanLokomotiva Trutnov9501:10:1776,68
24MA39154Miřejovský JiříJiskta Ústí nad Orlicí7901:10:3155,42
25MA40261Friček MartinPlzeň7901:10:3655,12
26MA41136Morávek VlastaŠimůnek, s.r.o.7601:10:3954,94
27MA42304Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:10:5054,33
28MA4393Hejzlar Jonatan-8701:11:1852,72
2ZB44183Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:11:2399,46
29MA4589Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:11:2852,13
2MC46162Šrámek JaromírKVS Šumperk5801:11:3495,65
1ZA47220Havlová PavlaPSK Olymp Praha8201:11:43105,54
3MC48159Vévoda IvanAK Perná6001:11:4795,00
5MB49153Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:11:4981,54
1MD50266Tadeusz JasekEKO-Instal Zywiec5101:12:06111,09
3ZB51141Fenclová MartaAC Pardubice7601:12:0897,37
6MB52178Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7201:12:1780,09
4MC53124Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:12:2093,47
30MA54191Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9201:12:2648,79
31MA55156Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice8001:12:5946,86
4ZB5610Mertová MichaelaISCAREX Česká Třebová7601:13:4492,89
32MA5782Kalný PetrAtletika Chrudim8101:13:4644,12
10MJ58128Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9401:14:2663,49
5MC59319Moravčík ZdeněkORBEA Czech6201:14:3387,13
2ZA60155Gomzyk-Omová MichaelaAC Turnov8101:14:4097,53
3ZA61315Duchová IvetaOK Lokomotiva Pardubice8601:14:5396,94
7MB62101Grün GustavAC Okrouhlá6801:15:0471,61
6MC6366Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:15:0885,44
8MB64165Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh7201:16:0168,76
33MA65174Šmirják MiloslavMK Seitl Ostrava8901:16:0336,23
34MA66160Buriánek MiroslavDB Labroxer7301:16:0835,93
35MA6791Losenský PavelTJ Sokol Unhošť7701:16:1135,73
36MA68232Šplíchal JanTJ Starkoč8301:16:1735,43
37MA6954Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:16:2434,98
9MB7057Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:16:2867,38
38MA71170Pavelka RadimMarathon Team Klimkovice7901:16:4933,56
1ZD7269Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:16:57122,47
39MA73281Bednář ZbyněkTJ Jamné7301:17:1532,03
40MA74322Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8001:17:2231,65
7MC7565Vanta JosefSK Hronov6201:17:3278,62
41MA76321Plhoň PatrikLoosers Blansko8001:17:3530,92
42MA7725Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7401:17:4430,40
10MB7892Pinkas MartinSokol Dobříkov6701:17:5163,17
2MD79233Rus ZdeněkKČT Nýrsko5201:18:0495,46
43MA80106Vavák MichalClub deportivo Kutná Hora8001:18:1728,48
8MC8162Valenta MichalHZS Praha6201:18:3775,51
3MD8226Tempír FrantišekSokol Štíty4901:18:5093,46
11MJ83142Cink MartinAC Pardubice9401:19:0048,97
44MA84227Zajíc JiříHasiči HK8001:19:1425,20
45MA8552Vogel MichalŠumperk7601:19:1724,99
4MD86133Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:19:1892,22
11MB87179Zachař JiříSruby7201:19:1958,69
46MA88152Staněk PetrTJ Velké Těšany7401:19:2424,60
47MA89100Nechvíl LukášChoceň8301:19:2624,50
12MB9044Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6301:19:2658,32
4ZA91108Macháčková ŠárkaTriexpert Adidas Team8301:19:3084,41
13MB92157Kristek JiříRETIA Pardubice6701:19:4357,49
48MA9342Škovránek OndřejHorolezci Šumperk7901:19:5522,83
49MA94293Fišnar JiříKouty7601:19:5622,74
5ZA9514Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:20:0582,85
50MA96151Jasenský OldřichAK Asics Kroměříž8201:20:0622,18
5MD97269Sikora StefanBielsko Biała4901:20:2989,11
9MC9864Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:20:3170,07
51MA9941Saňák MartinSK Dama Sport Šumperk7801:21:0518,78
14MB100164Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:21:0853,15
6MD101275Hájek FrantišekFGT Stolany4901:21:0987,39
10MC102171Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:21:2467,56
52MA103109Urbánek OndřejČeská Třebová9201:21:2617,54
15MB104263Frank PavelMoravský Beroun6801:21:5150,99
53MA105185Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:21:5715,78
7MD106257Kubíček VáclavVíno Karabina4701:22:0185,11
8MD107132Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:22:0485,00
12MJ108176Vinduška PetrAtletika Albrechtice9301:22:1738,53
16MB109145Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6501:22:2449,33
54MA110273Kocián Petr-7801:22:3513,56
11MC11168Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:22:5563,20
1ZC11271Mališová KarlaUSK Praha6001:23:19102,42
55MA113175Kosek ŠtěpánStudené Crew8901:23:2710,53
56MA114169Stezka MartinChřibská8401:23:2810,50
17MB11545Sedláček RomanLanškroun6401:23:4945,02
2ZC11675Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:24:13100,28
57MA117129Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:24:326,80
9MD118280Rydrych JanUjezd nad Lesy4901:24:5477,56
12MC119291Štoček MichalČKS SKI Jilemnice6001:25:0856,88
18MB120210Skyva PetrAK Šternberk6501:25:1940,45
3ZC12194Hanáková MiroslavaTJ Sokol Bučovice6601:25:2897,30
10MD122121Černý VladimírPSK Olymp Praha5201:25:3675,73
58MA1233Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:26:143,00
5ZB124123Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:26:3356,86
59MA125230Jašek OndřejAtletika Zábřeh7701:26:343,00
60MA126313Penič MartinHO LETOHRAD8201:26:413,00
61MA127297Socha LadislavHorní Sloupnice7501:26:493,00
6ZA128172Příhodová KláraTJ Neratovice8801:26:4964,57
62MA129237Benák JanHradec Králové8201:27:073,00
19MB130173Jančařík PetrAAC Brno6801:27:5032,77
20MB131112Belobrad IvanŽamberk6601:27:5432,59
63MA132167Strouhal TomášFortex SKI Moravský Beroun7401:28:073,00
64MA133243Vondra JanBUDO klub Lanškroun7501:28:153,00
65MA134158Tempír JiříSokol Štíty7501:28:163,00
21MB135296Pokluda TomášMokrá Hora7001:28:2730,91
22MB136103Pisarčík TomášVelká Bíteš6301:28:4030,23
7ZA13737Hermanová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8701:28:4159,50
13MC13847Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:28:4846,42
66MA139324Janků PetrProfi Cargo7401:28:513,00
67MA14095Hanák MarekTJ Sokol Bučovice9101:28:583,00
8ZA14138Kazdová LenkaBíglíci8401:29:0758,35
11MD142317Sadílek VáclavAlbrechtice5001:29:2665,66
9ZA143221Filipiová EvaTJ Šumperk8601:29:3756,98
2ZD144268Banasiak AlicjaTKKF Beskidek Bielsko-Biała5201:29:4692,89
23MB145182Myšák MilanSokol Jehnědí6601:29:5226,59
68MA146252Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:30:123,00
14MC147102Skalický JosefŽichlínek6201:30:1642,23
1ME14873Marek FrantišekSK Hronov4101:30:29118,46
15MC149240Čamek MiloslavBC Morava5501:30:3141,50
16MC150111Jandejsek ZdeněkStudené6101:30:3941,15
17MC15187Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:30:4240,97
4ZC152131Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:30:4684,77
5ZC153114Naxerová JanaUSK CS Plzeň6601:30:5984,24
69MA154115Roleček MilanPěčín7601:31:073,00
24MB155323Krátký IvoLSR Vyškov6801:31:0922,72
25MB156147Nesporý JanSK Nadoraz7001:31:2022,14
18MC157166Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:31:2538,96
70MA158247Skalický Petr-7301:31:313,00
19MC15930Lisa OttoOrrero Tri Dvory5901:32:2236,26
26MB16048Bělohlávek JiříPardubice7101:32:2818,70
71MA161105Bartoš AntonínStříbrňáci7301:32:413,00
12MD162283Vodička JanSK Salix Grymov4501:32:4856,86
20MC163295Fišnar JanLoučná5401:33:0534,18
21MC16432Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:33:0933,99
6ZC165225Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6201:33:1278,98
3ZD166236Vacková HanaSK Hronov5601:33:2084,65
27MB16784Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:33:4414,86
28MB16858Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:34:2012,99
22MC169301Clemenz HeimoJonsdorf5901:34:3429,96
10ZA17098Chmelková KristýnaOlomouc8701:34:3543,52
23MC171110Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou6101:35:1128,20
29MB17240Mezník VladimírBíglíci6401:35:548,23
24MC17390Ranš SlavojCB Černošice6201:36:0325,73
11ZA17412Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:36:2438,57
13MD17520Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:36:3347,04
25MC17646Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:37:0023,01
6ZB17759Šumberová LucieČeská Třebová7201:37:5624,89
72MA17878Hájek VáclavČeská Třebová9001:38:353,00
30MB179294Tomšů PetrMlýn Janderov6401:38:373,00
26MC180308Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:39:1416,61
73MA18124Částečka RomanHrabůvka7301:39:343,00
12ZA182262Dupalová BarboraOlomouc8201:39:3829,80
14MD18370Tučný JanMK Pardubice4701:39:5038,43
13ZA18419Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:39:5928,88
7ZC18577Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:40:3561,46
7ZB1864Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:40:5116,71
74MA187186Jankovský AlešSchafer - Menk8601:40:533,00
27MC188226Eppert RomanCanis Team5901:41:1510,85
4ZD18933Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové - orientační běh5201:41:2466,03
75MA190117Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:41:253,00
2ME191289Srovnal OtakarLoko Zábřeh4201:41:4195,97
31MB19296Silnoušek JiříŠternberk7201:42:293,00
32MB193113Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:42:413,00
8ZB19476Černá MarkétaLanškroun7001:42:4611,30
76MA195150Žídek RobertOstrava7801:43:103,00
77MA19629Hlaváč LiborAK Holub7801:43:203,00
78MA19799Čiernik Jan-7901:43:283,00
28MC19851Fröhlich Svatoplukbezeckaskola.cz5501:43:503,51
29MC199320Kašpar JiříOrrero Tři Dvory5301:43:533,33
15MD200125Říha MiroslavSokol Sadská4501:43:5527,74
8ZC20160Jirásková EvaLanškroun6401:44:2152,55
5ZD20255Procházková IrenaTJ Háje5701:44:4758,22
79MA20397Kraus Jiří-7301:44:523,00
30MC20431Blaško ŠtefanHorní Morava5901:44:553,00
80MA20513Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:45:023,00
6ZD20688Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:45:0757,45
81MA207181Skácel JindřichAC Moravská Slavia Brno7401:45:363,00
3ME208127Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:46:5285,58
4ME209235Tomíšek JindřichObec Říkovice3901:47:0285,25
82MA21034Nikodým LukášNový Malín8001:47:053,00
5ME211168Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:47:2584,47
9ZC2127Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:47:5843,94
14ZA21315Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:48:345,60
16MD21443Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:48:3915,35
9ZB21585Čierniková Linda-7701:49:063,00
10ZC21686Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:49:1340,98
7ZD21716Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:52:1041,21
31MC21880Šulc JiříChřibská6201:53:503,00
8ZD21918Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:56:1331,85
6ME22011Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:58:3861,97
17MD2211Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:58:403,00
9ZD22274Cupalová EvaBučovice4701:58:4126,18
11ZC223234Tovaryšová HanaSK Přerov6102:11:293,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1206Homoláč JiříAK Kroměříž9000:56:54102,63
2MA22Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:57:5798,99
3MA3188Voják JiříMílaři Domažlice8800:58:0898,38
4MA4116Bajza JakubAK ASICS Kroměříž9000:58:3996,57
5MA5224Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:59:4492,85
6MA649Šedivý JanTJ Sokol Kbely8401:00:5188,98
7MA7177Pavlišta VítAC Slovan Liberec8501:01:0688,06
8MJ8217Janů JanHvězda SKP Pardubice9301:01:1787,45
9MA9134Blaha TomášAK Kroměříž7601:01:2087,27
10MA10144Losman PetrPSK Olymp Praha7901:01:2387,09
11MA11205Havlíček JanASK Slavia Praha7901:01:4385,97
12MA12303Ondráček TomášTriexpert adidas team7701:02:0384,78
13MA13148Mrázek JanPSK Olymp Praha8101:02:1484,17
14MJ14215Havlíček JosefT.J. Sokol České Budějovice9401:02:3183,17
15MA15270Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7501:02:4682,28
16MA1653Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8801:04:4675,39
17MA1723Herda JanSK Týniště nad Orlicí8301:04:5774,72
18MJ18180Lichý TomášTJ TŽ Třinec9401:05:0274,45
19MB19161Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7201:05:2473,15
20MJ20190Bidmon JiříAtletika Chrudim9301:05:2872,96
21MB218Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:05:4372,08
22MA22143Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:05:4671,92
23MA23107Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:05:5671,31
24MB2463Žák JiříTechnika Brno Extreme7101:06:0770,70
25MJ256Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:06:2869,46
26MA26286Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8701:06:3569,07
27MC2717Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:06:4668,43
28MA28149Hrdina PavelAK Perná8801:08:1863,09
29MJ29189Voják MartinMílaři Domažlice9301:08:3262,31
30MJ30292Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9401:08:4561,52
31MA31284Mareš JiříKerteam8701:08:5161,22
32MB3261Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:09:0160,63
33MA3339Kazda OndřejBíglíci8201:09:3158,89
34MA34184Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:09:5657,44
35MJ35193Bechný MichalAK SSK Vítkovice9401:09:5757,40
36MA37310Henek VladanRBK Blansko8001:10:0756,83
37MJ38163Pavel JanLokomotiva Trutnov9501:10:1756,24
38MA39154Miřejovský JiříJiskta Ústí nad Orlicí7901:10:3155,42
39MA40261Friček MartinPlzeň7901:10:3655,12
40MA41136Morávek VlastaŠimůnek, s.r.o.7601:10:3954,94
41MA42304Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:10:5054,33
42MA4393Hejzlar Jonatan-8701:11:1852,72
43MA4589Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:11:2852,13
44MC46162Šrámek JaromírKVS Šumperk5801:11:3451,79
45MC48159Vévoda IvanAK Perná6001:11:4751,01
46MB49153Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:11:4950,94
47MD50266Tadeusz JasekEKO-Instal Zywiec5101:12:0649,91
48MB52178Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7201:12:1749,27
49MC53124Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:12:2049,14
50MA54191Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec9201:12:2648,79
51MA55156Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice8001:12:5946,86
52MA5782Kalný PetrAtletika Chrudim8101:13:4644,12
53MJ58128Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9401:14:2641,84
54MC59319Moravčík ZdeněkORBEA Czech6201:14:3341,44
55MB62101Grün GustavAC Okrouhlá6801:15:0439,61
56MC6366Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:15:0839,39
57MB64165Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh7201:16:0136,36
58MA65174Šmirják MiloslavMK Seitl Ostrava8901:16:0336,23
59MA66160Buriánek MiroslavDB Labroxer7301:16:0835,93
60MA6791Losenský PavelTJ Sokol Unhošť7701:16:1135,73
61MA68232Šplíchal JanTJ Starkoč8301:16:1735,43
62MA6954Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:16:2434,98
63MB7057Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:16:2834,79
64MA71170Pavelka RadimMarathon Team Klimkovice7901:16:4933,56
65MA73281Bednář ZbyněkTJ Jamné7301:17:1532,03
66MA74322Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8001:17:2231,65
67MC7565Vanta JosefSK Hronov6201:17:3231,11
68MA76321Plhoň PatrikLoosers Blansko8001:17:3530,92
69MA7725Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7401:17:4430,40
70MB7892Pinkas MartinSokol Dobříkov6701:17:5129,99
71MD79233Rus ZdeněkKČT Nýrsko5201:18:0429,22
72MA80106Vavák MichalClub deportivo Kutná Hora8001:18:1728,48
73MC8162Valenta MichalHZS Praha6201:18:3727,33
74MD8226Tempír FrantišekSokol Štíty4901:18:5026,57
75MJ83142Cink MartinAC Pardubice9401:19:0025,98
76MA84227Zajíc JiříHasiči HK8001:19:1425,20
77MA8552Vogel MichalŠumperk7601:19:1724,99
78MD86133Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:19:1824,93
79MB87179Zachař JiříSruby7201:19:1924,88
80MA88152Staněk PetrTJ Velké Těšany7401:19:2424,60
81MA89100Nechvíl LukášChoceň8301:19:2624,50
82MB9044Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6301:19:2624,46
83MB92157Kristek JiříRETIA Pardubice6701:19:4323,51
84MA9342Škovránek OndřejHorolezci Šumperk7901:19:5522,83
85MA94293Fišnar JiříKouty7601:19:5622,74
86MA96151Jasenský OldřichAK Asics Kroměříž8201:20:0622,18
87MD97269Sikora StefanBielsko Biała4901:20:2920,82
88MC9864Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:20:3120,72
89MA9941Saňák MartinSK Dama Sport Šumperk7801:21:0518,78
90MB100164Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:21:0818,57
91MD101275Hájek FrantišekFGT Stolany4901:21:0918,54
92MC102171Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:21:2417,67
93MA103109Urbánek OndřejČeská Třebová9201:21:2617,54
94MB104263Frank PavelMoravský Beroun6801:21:5116,10
95MA105185Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:21:5715,78
96MD106257Kubíček VáclavVíno Karabina4701:22:0115,53
97MD107132Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:22:0415,38
98MJ108176Vinduška PetrAtletika Albrechtice9301:22:1714,59
99MB109145Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6501:22:2414,21
100MA110273Kocián Petr-7801:22:3513,56
101MC11168Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:22:5512,38
102MA113175Kosek ŠtěpánStudené Crew8901:23:2710,53
103MA114169Stezka MartinChřibská8401:23:2810,50
104MB11545Sedláček RomanLanškroun6401:23:499,29
105MA117129Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:24:326,80
106MD118280Rydrych JanUjezd nad Lesy4901:24:545,52
107MC119291Štoček MichalČKS SKI Jilemnice6001:25:084,70
108MB120210Skyva PetrAK Šternberk6501:25:194,08
109MD122121Černý VladimírPSK Olymp Praha5201:25:363,10
110MA1233Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:26:143,00
111MA125230Jašek OndřejAtletika Zábřeh7701:26:343,00
112MA126313Penič MartinHO LETOHRAD8201:26:413,00
113MA127297Socha LadislavHorní Sloupnice7501:26:493,00
114MA129237Benák JanHradec Králové8201:27:073,00
115MB130173Jančařík PetrAAC Brno6801:27:503,00
116MB131112Belobrad IvanŽamberk6601:27:543,00
117MA132167Strouhal TomášFortex SKI Moravský Beroun7401:28:073,00
118MA133243Vondra JanBUDO klub Lanškroun7501:28:153,00
119MA134158Tempír JiříSokol Štíty7501:28:163,00
120MB135296Pokluda TomášMokrá Hora7001:28:273,00
121MB136103Pisarčík TomášVelká Bíteš6301:28:403,00
122MC13847Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:28:483,00
123MA139324Janků PetrProfi Cargo7401:28:513,00
124MA14095Hanák MarekTJ Sokol Bučovice9101:28:583,00
125MD142317Sadílek VáclavAlbrechtice5001:29:263,00
126MB145182Myšák MilanSokol Jehnědí6601:29:523,00
127MA146252Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7401:30:123,00
128MC147102Skalický JosefŽichlínek6201:30:163,00
129ME14873Marek FrantišekSK Hronov4101:30:293,00
130MC149240Čamek MiloslavBC Morava5501:30:313,00
131MC150111Jandejsek ZdeněkStudené6101:30:393,00
132MC15187Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:30:423,00
133MA154115Roleček MilanPěčín7601:31:073,00
134MB155323Krátký IvoLSR Vyškov6801:31:093,00
135MB156147Nesporý JanSK Nadoraz7001:31:203,00
136MC157166Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:31:253,00
137MA158247Skalický Petr-7301:31:313,00
138MC15930Lisa OttoOrrero Tri Dvory5901:32:223,00
139MB16048Bělohlávek JiříPardubice7101:32:283,00
140MA161105Bartoš AntonínStříbrňáci7301:32:413,00
141MD162283Vodička JanSK Salix Grymov4501:32:483,00
142MC163295Fišnar JanLoučná5401:33:053,00
143MC16432Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:33:093,00
144MB16784Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:33:443,00
145MB16858Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:34:203,00
146MC169301Clemenz HeimoJonsdorf5901:34:343,00
147MC171110Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou6101:35:113,00
148MB17240Mezník VladimírBíglíci6401:35:543,00
149MC17390Ranš SlavojCB Černošice6201:36:033,00
150MD17520Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:36:333,00
151MC17646Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:37:003,00
152MA17878Hájek VáclavČeská Třebová9001:38:353,00
153MB179294Tomšů PetrMlýn Janderov6401:38:373,00
154MC180308Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:39:143,00
155MA18124Částečka RomanHrabůvka7301:39:343,00
156MD18370Tučný JanMK Pardubice4701:39:503,00
157MA187186Jankovský AlešSchafer - Menk8601:40:533,00
158MC188226Eppert RomanCanis Team5901:41:153,00
159MA190117Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:41:253,00
160ME191289Srovnal OtakarLoko Zábřeh4201:41:413,00
161MB19296Silnoušek JiříŠternberk7201:42:293,00
162MB193113Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:42:413,00
163MA195150Žídek RobertOstrava7801:43:103,00
164MA19629Hlaváč LiborAK Holub7801:43:203,00
165MA19799Čiernik Jan-7901:43:283,00
166MC19851Fröhlich Svatoplukbezeckaskola.cz5501:43:503,00
167MC199320Kašpar JiříOrrero Tři Dvory5301:43:533,00
168MD200125Říha MiroslavSokol Sadská4501:43:553,00
169MA20397Kraus Jiří-7301:44:523,00
170MC20431Blaško ŠtefanHorní Morava5901:44:553,00
171MA20513Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:45:023,00
172MA207181Skácel JindřichAC Moravská Slavia Brno7401:45:363,00
173ME208127Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:46:523,00
174ME209235Tomíšek JindřichObec Říkovice3901:47:023,00
175MA21034Nikodým LukášNový Malín8001:47:053,00
176ME211168Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:47:253,00
177MD21443Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:48:393,00
178MC21880Šulc JiříChřibská6201:53:503,00
179ME22011Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:58:383,00
180MD2211Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:58:403,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3672Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:10:04102,77
2ZB44183Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:11:2399,07
3ZA47220Havlová PavlaPSK Olymp Praha8201:11:4398,16
4ZB51141Fenclová MartaAC Pardubice7601:12:0896,97
5ZB5610Mertová MichaelaISCAREX Česká Třebová7601:13:4492,48
6ZA60155Gomzyk-Omová MichaelaAC Turnov8101:14:4089,84
7ZA61315Duchová IvetaOK Lokomotiva Pardubice8601:14:5389,23
8ZD7269Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:16:5783,42
9ZA91108Macháčková ŠárkaTriexpert Adidas Team8301:19:3076,23
10ZA9514Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:20:0574,61
11ZC11271Mališová KarlaUSK Praha6001:23:1965,50
12ZC11675Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:24:1362,96
13ZC12194Hanáková MiroslavaTJ Sokol Bučovice6601:25:2859,42
14ZB124123Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:26:3356,38
15ZA128172Příhodová KláraTJ Neratovice8801:26:4955,64
16ZA13737Hermanová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8701:28:4150,38
17ZA14138Kazdová LenkaBíglíci8401:29:0749,18
18ZA143221Filipiová EvaTJ Šumperk8601:29:3747,76
19ZD144268Banasiak AlicjaTKKF Beskidek Bielsko-Biała5201:29:4647,34
20ZC152131Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:30:4644,54
21ZC153114Naxerová JanaUSK CS Plzeň6601:30:5943,92
22ZC165225Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6201:33:1237,68
23ZD166236Vacková HanaSK Hronov5601:33:2037,29
24ZA17098Chmelková KristýnaOlomouc8701:34:3533,79
25ZA17412Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:36:2428,65
26ZB17759Šumberová LucieČeská Třebová7201:37:5624,34
27ZA182262Dupalová BarboraOlomouc8201:39:3819,55
28ZA18419Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:39:5918,59
29ZC18577Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:40:3516,89
30ZB1864Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:40:5116,15
31ZD18933Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové - orientační běh5201:41:2414,57
32ZB19476Černá MarkétaLanškroun7001:42:4610,73
33ZC20160Jirásková EvaLanškroun6401:44:216,31
34ZD20255Procházková IrenaTJ Háje5701:44:475,05
35ZD20688Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:45:074,11
36ZC2127Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:47:583,00
37ZA21315Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:48:343,00
38ZB21585Čierniková Linda-7701:49:063,00
39ZC21686Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:49:133,00
40ZD21716Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:52:103,00
41ZD21918Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:56:133,00
42ZD22274Cupalová EvaBučovice4701:58:413,00
43ZC223234Tovaryšová HanaSK Přerov6102:11:293,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 98%
Zpracování výsledků: 99%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 99%

Závod hodnotilo celkem 12 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Skvělé, třebaže po 7 letech jsem běžel o asi 12 minut pomaleji.
tomas.pisarcik
Celkový? Velmi dobrý. Děkuji za něj a těším se na shledanou.
patrik.plhon
Skele zorganizovany zavod. Libi se mi hlavne moznost lidoveho behu a zajisteni dopravy autobusy.
tomas.mond
super super super
heda.sedlackova
..no člověče, lidi, tak jsem byl letos z nedostatku finančních prostředků, a že bych jinak rád se zúčastnil Kraličáku , netvrrrdím ale , že Janovičky jsou prostě bomba závod, který kdo málo zná,ale musel jsem prostě jít tam, kde je levněji .Musel jsem na závod do Janoviček. Na zhruba 20kilometrů dlouhou trasu vedenou úžasnou krajinou Broumovska a po českopolské hranici až na vrch jménem Ruprechtický Špičák . Moje už tak děravá kapsa nezná kompromisů a velela jasně : Když na to nemáš ty vole, tak nechoď na značkové závody a běž na pouťák za třicet korun. Udělal jsem tak proto a dělám tak už asi po páté. Vynikající domácí prostředí od tamních pořadatelů, co ten závod dělají téměř tzv. na koleně a díky svým rodinným příslušníkům . Dvacetikilometrová trasa v prostředí absolutního klidu,kde až člověk má najednou strach ze sebe samého, z jeho hlučného tepu ve spáncích při stoupání na vysoký kopec . Fantastický závod a je jenom škoda, že prostě koliduje tady s tím Králičákem . Mimochodem jsme měli vydatnou hovězí polévku po doběhu ! A jen tak mimo bych se rád optal : Co měli letos na Králičáku k jídlu po doběhu, může mi to někdo říci ? Já mám tady tento závod v Janovičkách velmi rád , zároveň také bych rád se zúčastnil někdy i toho Králičáku , ale na to už prostě nezbývá . Ani fyzicky a ani materiálně . Může mi tady někdo relevantně poradit, jak mám běžet Janovičky a přitom dlouhou dobou našetřené peníze stratit na Králičáku za vstupné ? Díky za info .
turistickybezec
Turistickému běžci: mě by zase relevantně zajímalo, jestli tohle myslíš vážně..? Bez peněz do hospody nelez! Vyber si závod, zaplať startovný a nestěžuj si.
klasta
100% :) I když nemůžu hodnotit vyhlášení vítězů a ceny, protože jsem plynule přešel z doběhu do rodinného výletu, nemyslím, že by to nějak pokulhávalo za ostatními částmi závodu. Příští rok určitě znovu dorazím. I když asi znovu "jen" na Lidový běh, protože ten Kopec mě baví nejvíc.
mry
to turistickybezec: covece turisto, nebudes verit ale my meli vybornyho steaka.. navic jsem tak letmo zahledl ze na obcerstvovacce byly nachystani i melouni gigantickych rozmeru, susenky jsem teda priznam se nevidel.. ale secteno podtrzeno, proste jsi to prokaucoval na cely care :-P
turekm
Já myslím, že si turista nestěžuje, vybral si závod, zaplatil startovné, užil si a ještě se s námi opět podělil neopakovatelně o své zážitky a prožitky. To je prostě turista, ale jak jsem slyšel nedávno byl zase na bedně a vzhledem k tomu, že ho uspokojily melouny a sušenky nechal cenu pořadatelům. Prostě bourák, který se jen tak nevidí ... Jeho přístup je pro některé šokující!!!
John
Krásné prostředí, bezva atmosféra, skvělé zajištění, možnost účasti nejen "závodních" běžců, ale celé rodiny včetně dětí ...
pokludoval

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód