Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Choceňský kros

5.3.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Choceňský kros
  • datum konání: 5.3.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Choceň

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně r. 96 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2155Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:02:2611,00
2Ž2256Flídrová KláraFK Choceň9700:02:489,00
3Ž2357Prachařová EvaAC Choceň9700:02:568,00
4Ž2458Flídrová BáraFK Choceň0100:04:477,00
5Ž2559Frydrychová EliškaAC Choceň0100:07:316,00
Předžáci r. 96 a mladší (trať 0,4 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci nejmladší r. 94-95 (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3134Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:2411,00
2M3235Prachař DavidAC Choceň9400:03:269,00
3M3336Lakota AntonínAC Choceň9500:03:278,00
4M3537Vítek LukášSK Skořenice9500:03:517,00
5M3738Frydrych JakubAC Choceň9500:04:036,00
6M3839Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:04:065,00
7M3940Viktorín OndřejSK Skořenice9400:04:094,00
8M31041Vítek PatrikSK Skořenice9500:04:203,00
Žákyně nejmladší r. 94-95 (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3460Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:4211,00
2Ž3661Sloupenská TerezaJiskra Ústí nad Orlicí9400:03:529,00
3Ž31162Sládková KateřinaSK Skořenice9500:04:218,00
4Ž31263Papáčková MartinaSK Skořenice9500:05:027,00
5Ž31364Seidenglanzová JarmilaSK Skořenice9500:05:096,00
6Ž31465Prudičová JitkaSK Skořenice9500:05:105,00
Žákyně mladší r. 92-93 (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM166Čadová LenkaJiskra Ústí nad Orlicí9300:13:2011,00
Žáci mladší r. 92-93 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM142Siegel JakubAC Choceň9200:09:1011,00
2MM243Kopáček PetrŠAK Chrudim9200:09:439,00
3MM444Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:09:478,00
4MM545Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:10:077,00
5MM846Hloušek JanTrutnov9300:12:086,00
6MM947Adámek KryštofJiskra Ústí nad Orlicí9300:12:555,00
Žákyně starší r. 90-91 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS367Karlová VeronikaNový Věk Triatlonu9000:09:4411,00
2ŽS668Šedová TerezaAC Choceň9000:10:179,00
3ŽS769Janošíková LenkaŠAK Chrudim9100:11:078,00
Žáci starší r. 90-91 (trať 2,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS148Večeře TomášAtletika Polička9000:11:1811,00
2MS249Rybišár PavelŠAK Chrudim9000:12:019,00
3MS350Tománek FilipAtletika Polička9000:12:258,00
4MS451Mundok MarianDukla Praha9100:12:447,00
5MS552Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:456,00
6MS653Menclík VítAC Vysoké Mýto9000:14:225,00
7MS754Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:15:354,00
Dorostenci r. 88-89 (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD171Sejkora KarelAtletika Polička8800:15:2911,00
2MD272Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:15:469,00
3MD373Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:15:548,00
4MD474Červ JakubAtletika Polička8900:16:437,00
5MD575Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:18:016,00
6MD676Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:18:095,00
Dorostenky r. 88-89 (trať 2,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD870Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:16:1011,00
Junioři (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1480Řemínek MatějAC Choceň8600:34:30-
2MJ2281Siegel JosefAC Choceň8600:37:17-
3MJ2982Novotný MichalATC Nekoř8700:40:42-
Muži B (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB618Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:23-
2MB819Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:31:46-
3MB920Siegel JosefAC Choceň5800:32:14-
4MB1721Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:34:48-
5MB1822Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:35:20-
6MB1923Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:35:30-
7MB2624Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:39:45-
8MB2725Sedlák JiříPřelouč5800:40:16-
9MB2826Tománek JiříAtletika Polička6200:40:29-
Muži C (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2127Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:36:34-
2MC2528Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:39:37-
3MC3029Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:41:19-
4MC3130Bielčik JindřichLichkov4000:42:40-
5MC3231Krumer MiroslavOstrov4900:43:21-
6MC3432Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:49:20-
7MC3533Kalousek JanSK Žamberk4101:01:19-
Ženy A (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA777Rychtaříková IvaAC Choceň8500:21:51-
2ZA978Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:13-
Ženy B (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB879Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:23:26-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2155Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:02:2611,00
2Ž2256Flídrová KláraFK Choceň9700:02:489,00
3Ž2357Prachařová EvaAC Choceň9700:02:568,00
4Ž2458Flídrová BáraFK Choceň0100:04:477,00
5Ž2559Frydrychová EliškaAC Choceň0100:07:316,00
Trať 0,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3134Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:2411,00
2M3235Prachař DavidAC Choceň9400:03:269,00
3M3336Lakota AntonínAC Choceň9500:03:278,00
1Ž3460Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:4211,00
4M3537Vítek LukášSK Skořenice9500:03:517,00
2Ž3661Sloupenská TerezaJiskra Ústí nad Orlicí9400:03:529,00
5M3738Frydrych JakubAC Choceň9500:04:036,00
6M3839Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:04:065,00
7M3940Viktorín OndřejSK Skořenice9400:04:094,00
8M31041Vítek PatrikSK Skořenice9500:04:203,00
3Ž31162Sládková KateřinaSK Skořenice9500:04:218,00
4Ž31263Papáčková MartinaSK Skořenice9500:05:027,00
5Ž31364Seidenglanzová JarmilaSK Skořenice9500:05:096,00
6Ž31465Prudičová JitkaSK Skořenice9500:05:105,00
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM166Čadová LenkaJiskra Ústí nad Orlicí9300:13:2011,00
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM142Siegel JakubAC Choceň9200:09:1011,00
2MM243Kopáček PetrŠAK Chrudim9200:09:439,00
1ŽS367Karlová VeronikaNový Věk Triatlonu9000:09:4411,00
3MM444Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:09:478,00
4MM545Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:10:077,00
2ŽS668Šedová TerezaAC Choceň9000:10:179,00
3ŽS769Janošíková LenkaŠAK Chrudim9100:11:078,00
5MM846Hloušek JanTrutnov9300:12:086,00
6MM947Adámek KryštofJiskra Ústí nad Orlicí9300:12:555,00
Trať 2,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS148Večeře TomášAtletika Polička9000:11:1811,00
2MS249Rybišár PavelŠAK Chrudim9000:12:019,00
3MS350Tománek FilipAtletika Polička9000:12:258,00
4MS451Mundok MarianDukla Praha9100:12:447,00
5MS552Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:456,00
6MS653Menclík VítAC Vysoké Mýto9000:14:225,00
7MS754Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:15:354,00
1ŽD870Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:16:1011,00
Trať 3,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD171Sejkora KarelAtletika Polička8800:15:2911,00
2MD272Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:15:469,00
3MD373Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:15:548,00
4MD474Červ JakubAtletika Polička8900:16:437,00
5MD575Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:18:016,00
6MD676Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:18:095,00
1ZA777Rychtaříková IvaAC Choceň8500:21:51-
1ZB879Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:23:26-
2ZA978Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:25:13-
Trať 7,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Dobšíček PavelSK Hronov8000:29:11-
2MA23Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:29:15-
3MA34Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:30:40-
4MA45Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:31:07-
5MA56Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:31:16-
1MB618Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:23-
6MA77Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:31:42-
2MB819Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:31:46-
3MB920Siegel JosefAC Choceň5800:32:14-
7MA108Adamec JosefATC Nekoř8100:33:34-
8MA119Šutera JosefAtletika Polička7900:34:05-
9MA1210Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:34:18-
10MA1311Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:34:19-
1MJ1480Řemínek MatějAC Choceň8600:34:30-
11MA1512Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:34:40-
12MA1613Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:34:47-
4MB1721Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:34:48-
5MB1822Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:35:20-
6MB1923Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:35:30-
13MA2014Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:36:27-
1MC2127Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:36:34-
2MJ2281Siegel JosefAC Choceň8600:37:17-
14MA2315Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:41-
15MA2416Brandejs MiroslavAtletika Polička7800:39:10-
2MC2528Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:39:37-
7MB2624Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:39:45-
8MB2725Sedlák JiříPřelouč5800:40:16-
9MB2826Tománek JiříAtletika Polička6200:40:29-
3MJ2982Novotný MichalATC Nekoř8700:40:42-
3MC3029Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:41:19-
4MC3130Bielčik JindřichLichkov4000:42:40-
5MC3231Krumer MiroslavOstrov4900:43:21-
16MA3217Cvrček MartinSK Polička7900:43:21-
6MC3432Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:49:20-
7MC3533Kalousek JanSK Žamberk4101:01:19-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód