Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Choceňský kros

13.3.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Choceňský kros
  • datum konání: 13.3.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Choceň

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně 9 let a mladší (trať 0,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2310Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:4211,00
2Ž272Hanušová VeronikaAC Choceň9700:02:539,00
3Ž2872Oubrechtová MartinaDDM Týniště nad Orlicí9500:02:548,00
4Ž21080Flídrová KláraAC Choceň9700:03:007,00
5Ž21116Rechterová EliškaHvězda Pardubice9500:03:016,00
6Ž21336Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:065,00
7Ž21486Prachařová EvaAC Choceň9700:03:204,00
8Ž21681Karlová MarkétaHradec Králové9600:03:523,00
9Ž21735Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:262,00
Přežáci 9 let a mladší (trať 0,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M219Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:2711,00
2M2285Lakota AntonínAC Choceň9500:02:289,00
3M2441Křivda MartinKOB Choceň9500:02:438,00
4M2590Toušek PetrAC Choceň9500:02:447,00
5M2694Horný LukášHvězda Pardubice9700:02:516,00
6M2951Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:02:565,00
7M21184Frydrych JakubAC Choceň9500:03:014,00
8M21529Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:03:273,00
Žáci mladší 10-11 let (trať 0,550 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M317Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:1211,00
2M3226Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:03:199,00
3M3337Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:268,00
4M3430Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:03:297,00
5M3670Uhnavý JakubDDM Týniště nad Orlicí9400:03:316,00
6M3787Prachař DavidAC Choceň9400:03:325,00
7M31093Horný PetrHvězda Pardubice9400:03:484,00
8M31171Červinka VáclavDDM Týniště nad Orlicí9400:04:133,00
Žákyně mladší 10-11 let (trať 0,550 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3491Skalická ZuzanaAC Choceň9400:03:2911,00
2Ž3838Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:359,00
3Ž3912Hnutová DagmarHvězda Pardubice9400:03:418,00
4Ž31215Kastlová VeronikaHvězda Pardubice9400:04:417,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM153Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:07:3011,00
2ŽM254Báčová VeronikaAtletika Polička9100:07:379,00
3ŽM396Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:07:448,00
4ŽM446Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:07:527,00
5ŽM547Matějíčková LucieAtletika Albrechtice9200:07:566,00
6ŽM648Uhlířová ZuzanaAtletika Albrechtice9100:07:575,00
7ŽM783Kudrnová MarkétaAC Choceň9200:08:374,00
8ŽM892Bezdíčková PavlaChoceň9200:09:013,00
-ŽM-76Závodní AnetaChlumek92DNF-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM128Siegel JakubAC Choceň9200:08:5511,00
2MM269Mundok MarianRakovník9100:08:569,00
3MM511Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:09:088,00
4MM688Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:09:267,00
5MM955Mohelník PetrAtletika Polička9200:10:146,00
6MM1068Dudek Milan Nový Věk TT Trusnov9100:10:265,00
7MM1113Trnka PavelHvězda Pardubice9200:10:494,00
8MM1521Richter JakubHvězda Pardubice9200:11:013,00
9MM1677Myšák MojmírDvořisko9200:12:082,00
10MM1720Moravec FilipHvězda Pardubice9200:12:121,00
11MM1978Malík LubošChoceň9200:14:330,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS352Šedová TerezaAC Choceň9000:08:5811,00
2ŽS440Marešová MichaelaŠAK Pardubice8900:09:029,00
3ŽS782Karlová VeronikaAC Hradec Králové9000:09:438,00
4ŽS849Šimonová MonikaNové Město na Moravě9000:09:457,00
5ŽS1217Melichová VeronikaHvězda Pardubice9000:10:506,00
6ŽS1373Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:10:515,00
6ŽS1374Korábová PavlínaSK Týniště nad Orlicí8900:10:515,00
8ŽS1818Soudková AlenaHvězda Pardubice9000:13:383,00
Žáci starší 14-15 let (trať 2,050 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS159Červ JakubAtletika Polička8900:11:1011,00
2MS223Zavřel JiříAC Choceň8900:11:289,00
3MS344Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:11:398,00
4MS457Večeře TomášAtletika Polička9000:11:487,00
5MS519Zajíc JakubHvězda Pardubice8900:11:586,00
6MS656Tománek FilipAtletika Polička9000:12:015,00
7MS725Janouch KarelAC Choceň8900:12:384,00
8MS958Coufal DavidAtletika Polička8900:12:433,00
8MS91Menclík VítAC Vysoké Mýto9000:12:433,00
10MS1160Vlček PetrAtletika Polička8900:13:091,00
11MS1267Hynek JakubSK Nové Město n. Metují8900:13:310,00
12MS1314Trnka LukášHvězda Pardubice9000:13:340,00
13MS1522Brýdl IvoHvězda Pardubice8900:13:430,00
14MS1779Svoboda TomášChlumek9000:14:480,00
Dorostenci 16 a starší (trať 3,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD142Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:14:4211,00
2MD289Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:14:589,00
3MD395Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:15:208,00
4MD445Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:15:347,00
5MD564Sejkora KarelAtletika Polička8800:15:536,00
6MD661Tomášek LukášAtletika Polička8800:16:105,00
7MD763Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:16:254,00
8MD824Toušek JaroslavAC Choceň8700:16:333,00
9MD966Lánský MartinŠAK Chrudim8800:16:362,00
10MD1033Jiříček LukášAC Vysoké Mýto8800:17:131,00
11MD1134Bouška JakubAC Vysoké Mýto8800:17:560,00
12MD1297Sedláček VojtěchAC Choceň8700:18:130,00
13MD1362Víšek MartinAtletika Polička8800:18:420,00
Dorostenky 16 a starší (trať 2,050 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD827Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:12:3911,00
2ŽD1465Schauerová LenkaAtletika Polička8800:13:359,00
3ŽD1650Slonková LenkaNové Město na Moravě8800:13:528,00
Trať 0,400 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M219Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:2711,00
2M2285Lakota AntonínAC Choceň9500:02:289,00
1Ž2310Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:4211,00
3M2441Křivda MartinKOB Choceň9500:02:438,00
4M2590Toušek PetrAC Choceň9500:02:447,00
5M2694Horný LukášHvězda Pardubice9700:02:516,00
2Ž272Hanušová VeronikaAC Choceň9700:02:539,00
3Ž2872Oubrechtová MartinaDDM Týniště nad Orlicí9500:02:548,00
6M2951Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:02:565,00
4Ž21080Flídrová KláraAC Choceň9700:03:007,00
5Ž21116Rechterová EliškaHvězda Pardubice9500:03:016,00
7M21184Frydrych JakubAC Choceň9500:03:014,00
6Ž21336Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:065,00
7Ž21486Prachařová EvaAC Choceň9700:03:204,00
8M21529Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:03:273,00
8Ž21681Karlová MarkétaHradec Králové9600:03:523,00
9Ž21735Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:262,00
Trať 0,550 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M317Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:1211,00
2M3226Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:03:199,00
3M3337Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:268,00
4M3430Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:03:297,00
1Ž3491Skalická ZuzanaAC Choceň9400:03:2911,00
5M3670Uhnavý JakubDDM Týniště nad Orlicí9400:03:316,00
6M3787Prachař DavidAC Choceň9400:03:325,00
2Ž3838Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:359,00
3Ž3912Hnutová DagmarHvězda Pardubice9400:03:418,00
7M31093Horný PetrHvězda Pardubice9400:03:484,00
8M31171Červinka VáclavDDM Týniště nad Orlicí9400:04:133,00
4Ž31215Kastlová VeronikaHvězda Pardubice9400:04:417,00
Trať 1,100 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM153Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:07:3011,00
2ŽM254Báčová VeronikaAtletika Polička9100:07:379,00
3ŽM396Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:07:448,00
4ŽM446Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:07:527,00
5ŽM547Matějíčková LucieAtletika Albrechtice9200:07:566,00
6ŽM648Uhlířová ZuzanaAtletika Albrechtice9100:07:575,00
7ŽM783Kudrnová MarkétaAC Choceň9200:08:374,00
8ŽM892Bezdíčková PavlaChoceň9200:09:013,00
Trať 1,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM128Siegel JakubAC Choceň9200:08:5511,00
2MM269Mundok MarianRakovník9100:08:569,00
1ŽS352Šedová TerezaAC Choceň9000:08:5811,00
2ŽS440Marešová MichaelaŠAK Pardubice8900:09:029,00
3MM511Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:09:088,00
4MM688Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:09:267,00
3ŽS782Karlová VeronikaAC Hradec Králové9000:09:438,00
4ŽS849Šimonová MonikaNové Město na Moravě9000:09:457,00
5MM955Mohelník PetrAtletika Polička9200:10:146,00
6MM1068Dudek Milan Nový Věk TT Trusnov9100:10:265,00
7MM1113Trnka PavelHvězda Pardubice9200:10:494,00
5ŽS1217Melichová VeronikaHvězda Pardubice9000:10:506,00
6ŽS1373Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:10:515,00
6ŽS1374Korábová PavlínaSK Týniště nad Orlicí8900:10:515,00
8MM1521Richter JakubHvězda Pardubice9200:11:013,00
9MM1677Myšák MojmírDvořisko9200:12:082,00
10MM1720Moravec FilipHvězda Pardubice9200:12:121,00
8ŽS1818Soudková AlenaHvězda Pardubice9000:13:383,00
11MM1978Malík LubošChoceň9200:14:330,00
Trať 2,050 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS159Červ JakubAtletika Polička8900:11:1011,00
2MS223Zavřel JiříAC Choceň8900:11:289,00
3MS344Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:11:398,00
4MS457Večeře TomášAtletika Polička9000:11:487,00
5MS519Zajíc JakubHvězda Pardubice8900:11:586,00
6MS656Tománek FilipAtletika Polička9000:12:015,00
7MS725Janouch KarelAC Choceň8900:12:384,00
1ŽD827Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:12:3911,00
8MS958Coufal DavidAtletika Polička8900:12:433,00
8MS91Menclík VítAC Vysoké Mýto9000:12:433,00
10MS1160Vlček PetrAtletika Polička8900:13:091,00
11MS1267Hynek JakubSK Nové Město n. Metují8900:13:310,00
12MS1314Trnka LukášHvězda Pardubice9000:13:340,00
2ŽD1465Schauerová LenkaAtletika Polička8800:13:359,00
13MS1522Brýdl IvoHvězda Pardubice8900:13:430,00
3ŽD1650Slonková LenkaNové Město na Moravě8800:13:528,00
14MS1779Svoboda TomášChlumek9000:14:480,00
Trať 3,900 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD142Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:14:4211,00
2MD289Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:14:589,00
3MD395Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:15:208,00
4MD445Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:15:347,00
5MD564Sejkora KarelAtletika Polička8800:15:536,00
6MD661Tomášek LukášAtletika Polička8800:16:105,00
7MD763Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:16:254,00
8MD824Toušek JaroslavAC Choceň8700:16:333,00
9MD966Lánský MartinŠAK Chrudim8800:16:362,00
10MD1033Jiříček LukášAC Vysoké Mýto8800:17:131,00
11MD1134Bouška JakubAC Vysoké Mýto8800:17:560,00
12MD1297Sedláček VojtěchAC Choceň8700:18:130,00
13MD1362Víšek MartinAtletika Polička8800:18:420,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 75%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 75%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 85%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
81%

Názory na závod

dobrý kros
karel.kouril

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód