8.3.2008, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
26.3.2011 | Choceňský kros | 154 |
27.3.2010 | Choceňský kros | 201 |
7.3.2009 | Choceňský kros | 191 |
10.3.2007 | Choceňský kros | 154 |
11.3.2006 | Choceňský kros | 104 |
5.3.2005 | Choceňský kros | 81 |
13.3.2004 | Choceňský kros | 87 |
8.3.2003 | Choceňský kros, 12. ročník | 145 |
9.3.2002 | Choceňský kros | 176 |
10.3.2001 | Choceňský běh | 61 |
4.3.2000 | Choceňský kros 9.ročník | 102 |
20.3.1999 | Veřejný kros v Chocni, 8.ročník | 93 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Stránský Aleš | 60 | 12 |
Řemínek Matěj | 86 | 10 |
Keprtová Miloslava | 48 | 10 |
Vacek Martin | 69 | 9 |
Šafář Jaroslav | 51 | 9 |
Razým Jan | 57 | 9 |
Lakota Antonín | 95 | 9 |
Nechvíl Petr | 91 | 9 |
Siegel Jakub | 92 | 8 |
Šebek Michal | 84 | 8 |
Sadílek Ota | 46 | 8 |
Razým Lukáš | 79 | 8 |
Hübl Radek | 88 | 8 |
Šimůnek Jan | 82 | 8 |
Řemínek Štěpán | 89 | 8 |
Kubelka Tomáš | 93 | 8 |
Doleček Josef | 79 | 8 |
Krumer Miroslav | 49 | 8 |
Dudek Milan | 91 | 8 |
Šimůnek Jan | 49 | 8 |
Metelková Táňa | 72 | 7 |
Kubelka Petr | 95 | 7 |
Smoláková Alexandra | 98 | 7 |
Sejkora Karel | 88 | 7 |
Filip Luboš | 59 | 7 |
Čechal Jaroslav | 61 | 7 |
Klášterecký Tomáš | 81 | 7 |
Vytlačilová Lenka | 84 | 7 |
Smoláková Valérie | 93 | 7 |
Kopecký Libor | 56 | 7 |
Kratochvíl Miloš | 75 | 7 |
Frydrychová Eliška | 01 | 7 |
Dobšíček Pavel | 80 | 7 |
Bielčik Jindřich | 40 | 7 |
Hanušová Veronika | 97 | 7 |
Kopecký Jan | 90 | 6 |
Šutera Josef | 79 | 6 |
Prachař David | 94 | 6 |
Jirásková Eva | 64 | 6 |
Stránská Michaela | 97 | 6 |
Stránská Adéla | 91 | 6 |
Pilgr Luděk | 76 | 6 |
Šlajs Tomáš | 60 | 6 |
Neruda Michal | 93 | 6 |
Rychtaříková Iva | 85 | 6 |
Červ Miloslav | 50 | 6 |
Siegel Josef | 86 | 6 |
Frydrych Jakub | 95 | 6 |
Vytlačilová Tereza | 95 | 5 |
Novotná Eva | 48 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 3 | 2 | Kábrtová Pavla | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:02:14 | - |
2 | Ž2 | 4 | 3 | Mihulková Viktorie | AC Choceň | 99 | 00:02:19 | - |
3 | Ž2 | 5 | 4 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:02:21 | - |
4 | Ž2 | 9 | 5 | Sokolová Tereza | DDM Týniště nad Orlicí | 99 | 00:02:25 | - |
5 | Ž2 | 11 | 6 | Navrátilová Darja | TJ - Svitavy | 01 | 00:02:27 | - |
6 | Ž2 | 15 | 7 | Součková Renata | TJ - Svitavy | 00 | 00:02:31 | - |
7 | Ž2 | 17 | 8 | Gráblová Michaela | TJ - Svitavy | 99 | 00:02:35 | - |
8 | Ž2 | 19 | 9 | Jansová Lucie | TJ Svitavy | 99 | 00:02:37 | - |
9 | Ž2 | 22 | 10 | Borovičková Valerie | SK Žamberk | 00 | 00:02:41 | - |
10 | Ž2 | 23 | 11 | Hanušová Martina | AC Choceň | 01 | 00:02:42 | - |
11 | Ž2 | 26 | 12 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:02:47 | - |
12 | Ž2 | 31 | 13 | Hegrová Klára | TJ - Svitavy | 00 | 00:02:55 | - |
13 | Ž2 | 37 | 14 | Šedová Tereza | Sruby | 03 | 00:03:18 | - |
14 | Ž2 | 38 | 15 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:03:20 | - |
15 | Ž2 | 39 | 16 | Veselá Marika | Choceň | 02 | 00:03:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 2 | 2 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:03:06 | - |
2 | M3 | 3 | 3 | Vondra Vojtěch | Česká Třebová | 98 | 00:03:07 | - |
3 | M3 | 4 | 4 | Čížek Filip | TJ - Svitavy | 97 | 00:03:13 | - |
4 | M3 | 6 | 5 | Kocián Jakub | TJ - Svitavy | 97 | 00:03:21 | - |
5 | M3 | 9 | 6 | Vilímek Václav | AC Choceň | 98 | 00:03:30 | - |
6 | M3 | 12 | 7 | Šimon Zdeněk | DDM Týniště nad Orlicí | 98 | 00:03:48 | - |
7 | M3 | 14 | 8 | Winter Josef | TJ - Svitavy | 97 | 00:03:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 17 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:03:04 | - |
2 | Ž3 | 5 | 18 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:03:17 | - |
3 | Ž3 | 7 | 19 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:03:22 | - |
4 | Ž3 | 8 | 20 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:03:23 | - |
5 | Ž3 | 10 | 21 | Soldánová Beáta | TJ Svitavy | 97 | 00:03:34 | - |
6 | Ž3 | 11 | 22 | Poláková Anna | AC Choceň | 97 | 00:03:43 | - |
7 | Ž3 | 12 | 23 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:03:48 | - |
8 | Ž3 | 15 | 24 | Sokolová Kateřina | DDM Týniště nad Orlicí | 97 | 00:03:53 | - |
9 | Ž3 | 16 | 25 | Vlachová Veronika | TJ - Svitavy | 98 | 00:04:13 | - |
10 | Ž3 | 17 | 26 | Valová Eliška | TJ - Svitavy | 98 | 00:04:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 2 | Couralová Simona | Jiskra Vír | 96 | 00:06:28 | - |
2 | ŽM | 2 | 3 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:06:29 | - |
3 | ŽM | 3 | 4 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:07:00 | - |
4 | ŽM | 4 | 5 | Průšová Radka | TJ - Svitavy | 96 | 00:07:14 | - |
5 | ŽM | 5 | 6 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:07:16 | - |
6 | ŽM | 6 | 7 | Civišová Anna | AC Choceň | 95 | 00:07:22 | - |
7 | ŽM | 7 | 8 | Zezulková Kristýna | DDM Týniště nad Orlicí | 96 | 00:08:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 2 | 2 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:08:28 | - |
2 | MM | 4 | 3 | Voleský Kryštof | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:08:42 | - |
3 | MM | 5 | 4 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:08:48 | - |
4 | MM | 7 | 5 | Polák Štěpán | AC Choceň | 95 | 00:09:02 | - |
5 | MM | 11 | 6 | Pauk Pavel | DDM Týniště nad Orlicí | 96 | 00:09:50 | - |
6 | MM | 12 | 7 | Jaroměřský Patrik | DDM Týniště nad Orlicí | 96 | 00:10:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 1 | 2 | Tlustá Helena | TJ Nové Město na Moravě | 93 | 00:08:09 | - |
2 | ŽS | 3 | 3 | Sitkowska Joanna | ULKS Bystrzyca Klodzka | 93 | 00:08:36 | - |
3 | ŽS | 6 | 4 | Boháčová Ladislava | AC Choceň | 93 | 00:08:52 | - |
4 | ŽS | 8 | 5 | Tesařová Hedvika | AC Choceň | 94 | 00:09:17 | - |
5 | ŽS | 9 | 6 | Mazurek Anna | ULKS Bystrzyca Klodzka | 94 | 00:09:37 | - |
6 | ŽS | 10 | 7 | Valenová Adéla | Atletika Polička | 93 | 00:09:45 | - |
7 | ŽS | 13 | 8 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:10:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 2 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:10:50 | - |
2 | MS | 2 | 3 | Vondra David | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 94 | 00:10:56 | - |
3 | MS | 3 | 4 | Pasternak Daniel | ULKS Bystrzyca Klodzka | 93 | 00:11:33 | - |
4 | MS | 4 | 5 | Kaplita Kamil | ULKS Bystrzyca Klodzka | 94 | 00:11:38 | - |
5 | MS | 5 | 6 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:11:51 | - |
6 | MS | 6 | 7 | Šacl Jiří | Nové Město na Moravě | 94 | 00:11:52 | - |
7 | MS | 7 | 8 | Neruda Michal | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:12:06 | - |
8 | MS | 8 | 9 | Novák Jan | Atletika Polička | 93 | 00:12:18 | - |
9 | MS | 9 | 10 | Teplý Boris | Atletika Polička | 94 | 00:12:53 | - |
10 | MS | 10 | 11 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:12:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 2 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:14:00 | - |
2 | MD | 2 | 3 | Hajduk Artur | ULKS Bystrzyca Klodzka | 91 | 00:14:09 | - |
3 | MD | 3 | 4 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:14:19 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 22 | Vitner Petr | Jihlava | 90 | 00:27:12 | 107,40 |
2 | MJ | 2 | 23 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:28:39 | 97,13 |
3 | MJ | 3 | 24 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:28:53 | 95,48 |
4 | MJ | 4 | 25 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:29:02 | 94,41 |
5 | MJ | 5 | 26 | Krpelán Ondřej | Králiky | 90 | 00:38:29 | 27,50 |
6 | MJ | 6 | 27 | Matějka Petr | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:39:42 | 18,88 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 32 | 28 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:27:32 | 109,97 |
2 | MB | 41 | 29 | Krejčí Jaromír | SKI Pastviny | 66 | 00:29:03 | 99,50 |
3 | MB | 48 | 30 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:30:21 | 90,53 |
4 | MB | 49 | 31 | Filip Luboš | AC Choceň | 59 | 00:30:35 | 88,92 |
5 | MB | 52 | 32 | Dostálek Petr | ASPV Těchonín | 67 | 00:31:09 | 85,01 |
6 | MB | 55 | 33 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:31:26 | 83,05 |
7 | MB | 60 | 34 | Šlajs Tomáš | Choceň | 60 | 00:32:17 | 77,19 |
8 | MB | 68 | 35 | Tomšů Petr | Mlýn Janderov | 64 | 00:35:07 | 57,63 |
9 | MB | 70 | 36 | Jeníček Pavel | Horolezecký Klub Ústí nad Orlicí | 59 | 00:35:26 | 55,44 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 35 | 37 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:28:02 | 114,08 |
2 | MC | 51 | 38 | Varchola Milan | Cuprum Povrly | 51 | 00:30:55 | 94,95 |
3 | MC | 56 | 39 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:31:31 | 90,97 |
4 | MC | 59 | 40 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:32:10 | 86,66 |
5 | MC | 63 | 41 | Švec Miroslav | Sokol Potštejn | 52 | 00:32:44 | 82,90 |
6 | MC | 64 | 42 | Zahradník Jan | TJ Slavoj Čáslav | 56 | 00:33:41 | 76,60 |
7 | MC | 65 | 43 | Švadlena Jiří | KOB Choceň | 46 | 00:33:56 | 104,04 |
8 | MC | 66 | 44 | Hájek František | FGT Stolany | 49 | 00:33:58 | 74,72 |
9 | MC | 69 | 45 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:35:20 | 95,96 |
10 | MC | 72 | 46 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:39:12 | 40,01 |
11 | MC | 73 | 47 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:41:00 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 4 | 1 | Sárová Lucie | Nové Město na Moravě | 88 | 00:14:20 | 111,33 |
2 | ZA | 6 | 2 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:15:16 | 99,05 |
3 | ZA | 7 | 3 | Balcarová Alena | VSK Universita Brno | 81 | 00:15:59 | 89,62 |
4 | ZA | 8 | 4 | Maršánová Lucie | Jihlava | 90 | 00:16:14 | 110,51 |
5 | ZA | 9 | 5 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:16:20 | 85,01 |
6 | ZA | 11 | 6 | Klímová Ivana | AK Olomouc | 87 | 00:16:42 | 80,18 |
7 | ZA | 13 | 7 | Góźdż Marta | ULKS Bystrzyca Kłodzka | 91 | 00:17:35 | 94,75 |
8 | ZA | 14 | 8 | Sitkowska Ola | ULKS Bystrzyca Klodzka | 91 | 00:17:36 | 94,73 |
9 | ZA | 15 | 9 | Oubrechtová Marcela | SK Týniště nad Orlicí | 89 | 00:17:54 | 91,06 |
10 | ZA | 16 | 10 | Rybenská Jitka | AFK Chrudim | 75 | 00:18:01 | 62,85 |
11 | ZA | 17 | 11 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:18:14 | 60,00 |
12 | ZA | 18 | 12 | Kuchařová Michaela | AC Choceň | 91 | 00:19:14 | 75,49 |
13 | ZA | 19 | 13 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:19:31 | 72,19 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 5 | 14 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:14:57 | 116,19 |
2 | ZB | 10 | 15 | Mikásková Michaela | Krkonoše Vrchlabí | 71 | 00:16:23 | 98,57 |
3 | ZB | 12 | 16 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:17:28 | 85,25 |
4 | ZB | 20 | 17 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:19:59 | 54,30 |
5 | ZB | 21 | 18 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:20:09 | 52,25 |
6 | ZB | 22 | 19 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:21:34 | 100,00 |
7 | ZB | 23 | 20 | Pešlová Ivana | TJ Svitavy | 63 | 00:22:18 | 100,74 |
8 | ZB | 24 | 21 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:22:28 | 99,26 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 17 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:03:04 | - |
1 | M3 | 2 | 2 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:03:06 | - |
2 | M3 | 3 | 3 | Vondra Vojtěch | Česká Třebová | 98 | 00:03:07 | - |
3 | M3 | 4 | 4 | Čížek Filip | TJ - Svitavy | 97 | 00:03:13 | - |
2 | Ž3 | 5 | 18 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:03:17 | - |
4 | M3 | 6 | 5 | Kocián Jakub | TJ - Svitavy | 97 | 00:03:21 | - |
3 | Ž3 | 7 | 19 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:03:22 | - |
4 | Ž3 | 8 | 20 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:03:23 | - |
5 | M3 | 9 | 6 | Vilímek Václav | AC Choceň | 98 | 00:03:30 | - |
5 | Ž3 | 10 | 21 | Soldánová Beáta | TJ Svitavy | 97 | 00:03:34 | - |
6 | Ž3 | 11 | 22 | Poláková Anna | AC Choceň | 97 | 00:03:43 | - |
6 | M3 | 12 | 7 | Šimon Zdeněk | DDM Týniště nad Orlicí | 98 | 00:03:48 | - |
7 | Ž3 | 12 | 23 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:03:48 | - |
7 | M3 | 14 | 8 | Winter Josef | TJ - Svitavy | 97 | 00:03:52 | - |
8 | Ž3 | 15 | 24 | Sokolová Kateřina | DDM Týniště nad Orlicí | 97 | 00:03:53 | - |
9 | Ž3 | 16 | 25 | Vlachová Veronika | TJ - Svitavy | 98 | 00:04:13 | - |
10 | Ž3 | 17 | 26 | Valová Eliška | TJ - Svitavy | 98 | 00:04:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 2 | Couralová Simona | Jiskra Vír | 96 | 00:06:28 | - |
2 | ŽM | 2 | 3 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:06:29 | - |
3 | ŽM | 3 | 4 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:07:00 | - |
4 | ŽM | 4 | 5 | Průšová Radka | TJ - Svitavy | 96 | 00:07:14 | - |
5 | ŽM | 5 | 6 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:07:16 | - |
6 | ŽM | 6 | 7 | Civišová Anna | AC Choceň | 95 | 00:07:22 | - |
7 | ŽM | 7 | 8 | Zezulková Kristýna | DDM Týniště nad Orlicí | 96 | 00:08:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 1 | 2 | Tlustá Helena | TJ Nové Město na Moravě | 93 | 00:08:09 | - |
1 | MM | 2 | 2 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:08:28 | - |
2 | ŽS | 3 | 3 | Sitkowska Joanna | ULKS Bystrzyca Klodzka | 93 | 00:08:36 | - |
2 | MM | 4 | 3 | Voleský Kryštof | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:08:42 | - |
3 | MM | 5 | 4 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:08:48 | - |
3 | ŽS | 6 | 4 | Boháčová Ladislava | AC Choceň | 93 | 00:08:52 | - |
4 | MM | 7 | 5 | Polák Štěpán | AC Choceň | 95 | 00:09:02 | - |
4 | ŽS | 8 | 5 | Tesařová Hedvika | AC Choceň | 94 | 00:09:17 | - |
5 | ŽS | 9 | 6 | Mazurek Anna | ULKS Bystrzyca Klodzka | 94 | 00:09:37 | - |
6 | ŽS | 10 | 7 | Valenová Adéla | Atletika Polička | 93 | 00:09:45 | - |
5 | MM | 11 | 6 | Pauk Pavel | DDM Týniště nad Orlicí | 96 | 00:09:50 | - |
6 | MM | 12 | 7 | Jaroměřský Patrik | DDM Týniště nad Orlicí | 96 | 00:10:16 | - |
7 | ŽS | 13 | 8 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:10:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 2 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:10:50 | - |
2 | MS | 2 | 3 | Vondra David | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 94 | 00:10:56 | - |
3 | MS | 3 | 4 | Pasternak Daniel | ULKS Bystrzyca Klodzka | 93 | 00:11:33 | - |
4 | MS | 4 | 5 | Kaplita Kamil | ULKS Bystrzyca Klodzka | 94 | 00:11:38 | - |
5 | MS | 5 | 6 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:11:51 | - |
6 | MS | 6 | 7 | Šacl Jiří | Nové Město na Moravě | 94 | 00:11:52 | - |
7 | MS | 7 | 8 | Neruda Michal | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:12:06 | - |
8 | MS | 8 | 9 | Novák Jan | Atletika Polička | 93 | 00:12:18 | - |
9 | MS | 9 | 10 | Teplý Boris | Atletika Polička | 94 | 00:12:53 | - |
10 | MS | 10 | 11 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:12:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 22 | Vitner Petr | Jihlava | 90 | 00:27:12 | 107,40 |
2 | MJ | 2 | 23 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:28:39 | 97,13 |
3 | MJ | 3 | 24 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:28:53 | 95,48 |
4 | MJ | 4 | 25 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:29:02 | 94,41 |
5 | MJ | 5 | 26 | Krpelán Ondřej | Králiky | 90 | 00:38:29 | 27,50 |
6 | MJ | 6 | 27 | Matějka Petr | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:39:42 | 18,88 |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení 100% |
18.4.2024 (Čtvrtek), svátek má Valérie
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
Lmaier