Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Choceňský kros

7.3.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Choceňský kros
  • datum konání: 7.3.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Choceň

Sociální sítě

Místo konání

zimní stadion v Chocni
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

od 8:30 do 11:00 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 20 Kč
mládež 10 Kč

Popis tratě

polní a lesní cesty, od staršího žactva s převýšením
délka 400 m - 7,8 km

Ceny pro vítěze

věcné dle možností pořadatele

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaromír Kopecký
Mikoláše Alše 1583
565 01 Choceň
tel. 465 471 995

Internetové stránky

http://www.iscarex.cz/media/chocen_kros_propozice_2009.doc

E-mailová adresa

ac.chocen@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně do 9 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1335Kábrtová PavlaAtletika Rtyně0000:02:05-
2Ž1765Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:10-
3Ž11088Hanušová MartinaAC Choceň0100:02:16-
4Ž11251Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:24-
5Ž11355Pourová AlžbětaSokol Jaroměř0200:02:25-
6Ž11580Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:34-
7Ž11781Lakotová TerezaAC Choceň0000:02:40-
8Ž11863Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:52-
9Ž12121Čapková DenisaTJ Svitavy0300:03:02-
10Ž12271Krobotová PavlaSK Pašerák Písařov0000:03:09-
11Ž12559Fajstová LucieAC Choceň0300:03:23-
12Ž12661Metelková MichaelaHradec Králové0500:03:25-
13Ž12720Svobodová VendulaTJ - Svitavy0300:03:26-
-Ž1-22Kolečkářová KateřinaTJ - Svitavy02DNF-
Předžáci do 9 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1157Petiška VojtěchSokol Jaroměř0000:02:03-
2M1252Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:02:04-
3M1375Boháč BonifácAC Choceň0100:02:05-
4M1543Stříhavka JindřichAC Choceň0000:02:06-
5M1660Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:02:07-
6M1823Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:02:14-
7M1936Pavel TomášAtletika Rtyně0000:02:15-
8M11176Boháč ServácAC Choceň0200:02:21-
9M11424Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:02:27-
10M1165Posel OndřejSloupnice0200:02:35-
11M1191Šeda RomanAC Choceň0200:02:55-
12M12083Frydrych BedřichAC Choceň0300:02:58-
13M12369Čapek MichalTJ - Svitavy0100:03:15-
14M12441Kasl JosefDDM Týniště nad Orlicí0100:03:20-
15M12862Borek ViktorHorní Čermná0400:03:29-
16M12977Šmerda SamuelAC Choceň0600:06:06-
Žákyně nejmladší 10-11 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3364Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:02-
2Ž3489Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:06-
3Ž3678Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:11-
4Ž3742Valášková TerezaAC Vysoké Mýto9800:03:16-
5Ž31027Šebelová KarolínaTJ - Svitavy9900:03:37-
6Ž31134Jirsáková SimonaAC Choceň9800:03:38-
7Ž31339Mihulková ViktorieAC Choceň9900:03:40-
8Ž31526Jansová LucieTJ Svitavy9900:03:43-
9Ž31658Suchánková NikolSokol atletika Jaroměř9900:03:46-
10Ž31973Drážná HelenaSK Pašerák Písařov9800:03:59-
11Ž3202Šedová KristýnaAC Choceň9800:04:02-
Žáci nejmladší 10-11 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3137Kašpar JosefAtletika Rtyně9900:02:55-
2M3240Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:00-
3M3454Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:06-
4M3896Hejtmánek VladimírAtletika Polička9900:03:26-
5M3974Schmidt DanielSK Pašerák Písařov9900:03:27-
6M31131Kučera MartinTJ - Svitavy9900:03:38-
7M31479Knypl LiborAC Choceň9900:03:42-
8M31629Král JanTJ - Svitavy9800:03:46-
9M31853Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:03:51-
10M32032Kavořík TomášTJ - Svitavy9800:04:02-
11M32287Pešl LukášTJ - Svitavy9800:04:12-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM146Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:06:06-
2ŽM218Čerenkova PetraMaratonstav Úpice9900:06:16-
3ŽM37Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:06:18-
4ŽM444Hanušová VeronikaAC Choceň9700:06:27-
5ŽM568Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:06:56-
6ŽM617Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:07:09-
7ŽM710Pešková AdélaAC Choceň9600:07:15-
8ŽM872Vícencová PavlaSK Pašerák Písařov9700:07:40-
9ŽM995Kubaštová EliškaŠAK Chrudim9600:07:43-
10ŽM1013Seidlová ZdeňkaAC Vysoké Mýto9700:07:51-
11ŽM1186Zlatohlávková IrenaŠAK Chrudim9600:07:53-
12ŽM1238Grossmanová NelaAC Choceň9700:09:32-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM187Le Viet MilanAtletika Polička9600:08:40-
2MM249Červený MatějLokomotiva Trutnov9700:08:46-
3MM419Špriňar DavidTJ Sokol Hradec Králové9600:09:13-
4MM512Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:09:14-
5MM615Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:09:33-
6MM784Konrád Tomᚊak Chrudim9600:09:38-
7MM847Adamec MatoušAC Choceň9700:09:39-
8MM96Richter VojtěchTJ Svitavy9700:10:09-
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS345Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:09:05-
2ŽS1094Čermáková BeátaŠAK Chrudim9400:10:38-
3ŽS1185Kopecká KateřinaŠAK Chrudim9500:10:55-
4ŽS1270Krátká HanaLanškroun9500:10:57-
Žáci starší 14-15 let (trať 2,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS193Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:10:42-
2MS275Šacl JiříNové Město na Moravě9400:10:52-
3MS314Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:10:58-
4MS490Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:11:05-
5MS711Lakota AntonínAC Choceň9500:11:35-
6MS867Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:11:40-
7MS948Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:11:55-
8MS1125Sion LiborAtletika Polička9400:12:18-
9MS1250Kosař JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:12:40-
10MS1316Sychra MartinTJ Sokol Jaroměř9400:12:48-
11MS1598Frydrych JakubAC Choceň9500:16:09-
Dorostenky (trať 2,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD597Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:11:13-
2ZD6100Miličková MarieNové Město na Moravě9200:11:31-
3ZD1092Martincová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí9300:12:04-
4ZD1466Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:15:37-
-ZD-91Trkalová AnetaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí93DNF-
-ZD-99Janoušová RadkaTJ Nové Město na Moravě92DNF-
Dorostenci (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD112Mašín LukášAC Pardubice9300:13:48-
2MD263Záveský FilipOB Česká Třebová9300:14:28-
3MD55Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:15:08-
4MD611Valko TomᚊAK Chrudim9300:15:20-
5MD831Siegel JakubAC Choceň9200:15:45-
6MD933Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:15:50-
Junioři 19 let a mladší (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ315Kalina VojtěchHvězda SKP Pardubice9000:26:47106,58
2MJ571Vitner PetrNové Město na Moravě9000:27:05104,41
3MJ196Skalka JakubLokomotiva Trutnov9100:29:1389,01
4MJ2013Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:29:2088,16
5MJ2129Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9100:29:2387,80
6MJ2325Nikl LukášAC Choceň9100:29:2587,56
7MJ2417Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:29:3586,36
8MJ2519Rybišár PavelHvězda SKP Pardubice9000:30:0183,23
9MJ2824Nechvíl PetrAC Choceň9100:30:1281,91
10MJ403Horák JanSokol Hradec Králové9000:32:4963,01
11MJ5734Živný MarekOrel Orlice9100:35:4841,46
Muži A 20-39 let (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:25:42105,30
2MA272Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:26:3798,36
3MA47Řemínek MatějAC Choceň8600:26:5396,34
4MA627Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:27:0994,32
5MA720Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:27:2991,79
6MA8101Berka MartinHvězda SKP Pardubice8700:27:3890,66
7MA109Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:27:4889,39
8MA1183Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:28:0387,50
9MA1218Losenický JakubHvězda SKP Pardubice8600:28:1685,86
10MA132Klička OndřejTJ Svitavy8800:28:3183,96
11MA1461Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:28:4182,70
12MA1514Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:28:4981,69
13MA1621Sejkora KarelAtletika Polička8800:28:5780,68
14MA1740Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:29:0579,67
15MA1891Doucha JiříStart Náchod7100:29:1278,79
16MA2257Bogdał PawełMiedzygorze7600:29:2477,27
17MA271Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:30:0372,35
18MA3023Šutera JosefAtletika Polička7900:30:4766,79
19MA3279Dobšíček PavelSK Hronov8000:31:1663,13
20MA338Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:31:2462,12
21MA3478Jadrný LubomírFort SMC Ústí nad Orlicí7300:31:2561,99
22MA3562Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:31:2961,49
23MA3650Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:4559,47
24MA3758Pusz PawelBystryca Klodzka8100:31:5558,21
25MA3843Stříhavka JindřichAC Choceň7100:32:0157,45
26MA4190Mazák LukášSokol Hrabenov8600:33:0149,87
27MA4296Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:33:0249,75
28MA4335Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:33:0649,24
29MA4466Češík OndřejSK Spartak Slatiňany8500:33:1548,11
30MA4565Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8600:33:3345,83
31MA4697Kalný PetrPardubice8100:33:3745,33
32MA4955Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:34:0441,92
33MA5056Bogdał RomanMiedzygorze7900:34:0641,67
34MA5395Marhold LubošChoceň7700:34:5735,23
35MA5594Marhold PetrChoceň7800:35:0534,22
36MA5846Pour JiříSokol Jaroměř7000:35:5727,65
37MA6248Borek PetrHorní Čermná7000:37:3115,78
38MA6888Siegel JosefAC Choceň8600:42:570,00
-MA-4Pytlík LiborSokol Hradec Králové85DNF-
Muži B 40-49 let (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB910Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:42113,33
2MB2977Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:30:1895,81
3MB3182Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:31:0290,86
4MB5286Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6400:34:4366,04
5MB5436Krátký LubošLanškroun6200:35:0064,13
6MB6189Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:37:0150,54
7MB6345Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:38:5238,08
Muži C 50 let a starší (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2659Filip LubošAC Choceň5900:30:02112,45
2MC3992Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:32:1698,51
3MC4756Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:33:4789,04
4MC4830Hájek FrantišekFGT Stolany4900:33:58113,34
5MC5154Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:34:2485,19
6MC5652Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:35:1679,77
7MC5922Červ MiloslavAtletika Polička5000:36:0274,99
8MC6093Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:36:17100,61
9MC6487Hruša ZdeněkJerčany4600:38:5686,05
10MC6526Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:39:2853,55
11MC6673Krumer MiroslavTJ Ostrov4900:40:1379,00
12MC6774Bielčik JindřichLichkov4000:41:4870,29
13MC6985Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:45:1351,52
Ženy A 18-34 let (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA470Fenclová MartaAC Pardubice7600:14:36112,29
2ZA732Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:15:29100,93
3ZA1167Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:16:3586,79
4ZA1249Hubková KateřinaAC Pardubice8400:16:4784,21
5ZA1368Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:17:09108,20
6ZA1460Maršánová LucieTJ Nové Město na Moravě9000:17:40102,42
7ZA1564Záveská AnnaOB Loko Česká Třebová8800:17:5469,86
8ZA1680Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:18:1166,21
9ZA1799Kalná JitkaAFK Chrudim7500:18:1266,00
10ZA1839Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:18:1764,93
11ZA1941Stříhavková PetraAC Choceň7900:18:3161,93
12ZA2181Šedová TerezaAC Choceň9000:18:5089,38
13ZA2369Sontáková LenkaHvězda SKP Pardubice9100:20:0375,77
14ZA2598Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:21:1027,86
15ZA2876Hlaváčková KateřinaChoceň8200:22:1414,14
Ženy B 35 let a starší (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB347Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:14:31125,92
2ZB1037Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:15:55109,13
3ZB2090Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:18:34121,14
4ZB2284Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:3664,96
5ZB24100Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:20:4151,97
6ZB2651Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:21:3691,92
7ZB2775Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:22:0786,94
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1157Petiška VojtěchSokol Jaroměř0000:02:03-
2M1252Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:02:04-
3M1375Boháč BonifácAC Choceň0100:02:05-
1Ž1335Kábrtová PavlaAtletika Rtyně0000:02:05-
4M1543Stříhavka JindřichAC Choceň0000:02:06-
5M1660Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:02:07-
2Ž1765Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:10-
6M1823Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:02:14-
7M1936Pavel TomášAtletika Rtyně0000:02:15-
3Ž11088Hanušová MartinaAC Choceň0100:02:16-
8M11176Boháč ServácAC Choceň0200:02:21-
4Ž11251Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:24-
5Ž11355Pourová AlžbětaSokol Jaroměř0200:02:25-
9M11424Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:02:27-
6Ž11580Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:34-
10M1165Posel OndřejSloupnice0200:02:35-
7Ž11781Lakotová TerezaAC Choceň0000:02:40-
8Ž11863Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:52-
11M1191Šeda RomanAC Choceň0200:02:55-
12M12083Frydrych BedřichAC Choceň0300:02:58-
9Ž12121Čapková DenisaTJ Svitavy0300:03:02-
10Ž12271Krobotová PavlaSK Pašerák Písařov0000:03:09-
13M12369Čapek MichalTJ - Svitavy0100:03:15-
14M12441Kasl JosefDDM Týniště nad Orlicí0100:03:20-
11Ž12559Fajstová LucieAC Choceň0300:03:23-
12Ž12661Metelková MichaelaHradec Králové0500:03:25-
13Ž12720Svobodová VendulaTJ - Svitavy0300:03:26-
15M12862Borek ViktorHorní Čermná0400:03:29-
16M12977Šmerda SamuelAC Choceň0600:06:06-
Trať 0,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3137Kašpar JosefAtletika Rtyně9900:02:55-
2M3240Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:00-
1Ž3364Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:02-
2Ž3489Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:06-
3M3454Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:06-
3Ž3678Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:11-
4Ž3742Valášková TerezaAC Vysoké Mýto9800:03:16-
4M3896Hejtmánek VladimírAtletika Polička9900:03:26-
5M3974Schmidt DanielSK Pašerák Písařov9900:03:27-
5Ž31027Šebelová KarolínaTJ - Svitavy9900:03:37-
6M31131Kučera MartinTJ - Svitavy9900:03:38-
6Ž31134Jirsáková SimonaAC Choceň9800:03:38-
7Ž31339Mihulková ViktorieAC Choceň9900:03:40-
7M31479Knypl LiborAC Choceň9900:03:42-
8Ž31526Jansová LucieTJ Svitavy9900:03:43-
9Ž31658Suchánková NikolSokol atletika Jaroměř9900:03:46-
8M31629Král JanTJ - Svitavy9800:03:46-
9M31853Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:03:51-
10Ž31973Drážná HelenaSK Pašerák Písařov9800:03:59-
11Ž3202Šedová KristýnaAC Choceň9800:04:02-
10M32032Kavořík TomášTJ - Svitavy9800:04:02-
11M32287Pešl LukášTJ - Svitavy9800:04:12-
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM146Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:06:06-
2ŽM218Čerenkova PetraMaratonstav Úpice9900:06:16-
3ŽM37Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:06:18-
4ŽM444Hanušová VeronikaAC Choceň9700:06:27-
5ŽM568Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:06:56-
6ŽM617Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:07:09-
7ŽM710Pešková AdélaAC Choceň9600:07:15-
8ŽM872Vícencová PavlaSK Pašerák Písařov9700:07:40-
9ŽM995Kubaštová EliškaŠAK Chrudim9600:07:43-
10ŽM1013Seidlová ZdeňkaAC Vysoké Mýto9700:07:51-
11ŽM1186Zlatohlávková IrenaŠAK Chrudim9600:07:53-
12ŽM1238Grossmanová NelaAC Choceň9700:09:32-
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM187Le Viet MilanAtletika Polička9600:08:40-
2MM249Červený MatějLokomotiva Trutnov9700:08:46-
1ŽS345Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:09:05-
3MM419Špriňar DavidTJ Sokol Hradec Králové9600:09:13-
4MM512Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:09:14-
5MM615Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:09:33-
6MM784Konrád Tomᚊak Chrudim9600:09:38-
7MM847Adamec MatoušAC Choceň9700:09:39-
8MM96Richter VojtěchTJ Svitavy9700:10:09-
2ŽS1094Čermáková BeátaŠAK Chrudim9400:10:38-
3ŽS1185Kopecká KateřinaŠAK Chrudim9500:10:55-
4ŽS1270Krátká HanaLanškroun9500:10:57-
Trať 2,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS193Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:10:42-
2MS275Šacl JiříNové Město na Moravě9400:10:52-
3MS314Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:10:58-
4MS490Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:11:05-
1ZD597Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:11:13-
2ZD6100Miličková MarieNové Město na Moravě9200:11:31-
5MS711Lakota AntonínAC Choceň9500:11:35-
6MS867Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:11:40-
7MS948Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:11:55-
3ZD1092Martincová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí9300:12:04-
8MS1125Sion LiborAtletika Polička9400:12:18-
9MS1250Kosař JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:12:40-
10MS1316Sychra MartinTJ Sokol Jaroměř9400:12:48-
4ZD1466Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:15:37-
11MS1598Frydrych JakubAC Choceň9500:16:09-
Trať 3,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD112Mašín LukášAC Pardubice9300:13:48-
2MD263Záveský FilipOB Česká Třebová9300:14:28-
1ZB347Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:14:31125,92
1ZA470Fenclová MartaAC Pardubice7600:14:36112,29
3MD55Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:15:08-
4MD611Valko TomᚊAK Chrudim9300:15:20-
2ZA732Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:15:29100,93
5MD831Siegel JakubAC Choceň9200:15:45-
6MD933Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:15:50-
2ZB1037Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:15:55109,13
3ZA1167Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:16:3586,79
4ZA1249Hubková KateřinaAC Pardubice8400:16:4784,21
5ZA1368Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:17:09108,20
6ZA1460Maršánová LucieTJ Nové Město na Moravě9000:17:40102,42
7ZA1564Záveská AnnaOB Loko Česká Třebová8800:17:5469,86
8ZA1680Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:18:1166,21
9ZA1799Kalná JitkaAFK Chrudim7500:18:1266,00
10ZA1839Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:18:1764,93
11ZA1941Stříhavková PetraAC Choceň7900:18:3161,93
3ZB2090Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:18:34121,14
12ZA2181Šedová TerezaAC Choceň9000:18:5089,38
4ZB2284Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:3664,96
13ZA2369Sontáková LenkaHvězda SKP Pardubice9100:20:0375,77
5ZB24100Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:20:4151,97
14ZA2598Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:21:1027,86
6ZB2651Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:21:3691,92
7ZB2775Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:22:0786,94
15ZA2876Hlaváčková KateřinaChoceň8200:22:1414,14
Trať 7,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:25:42105,30
2MA272Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:26:3798,36
1MJ315Kalina VojtěchHvězda SKP Pardubice9000:26:47106,58
3MA47Řemínek MatějAC Choceň8600:26:5396,34
2MJ571Vitner PetrNové Město na Moravě9000:27:05104,41
4MA627Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:27:0994,32
5MA720Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:27:2991,79
6MA8101Berka MartinHvězda SKP Pardubice8700:27:3890,66
1MB910Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:42113,33
7MA109Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:27:4889,39
8MA1183Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:28:0387,50
9MA1218Losenický JakubHvězda SKP Pardubice8600:28:1685,86
10MA132Klička OndřejTJ Svitavy8800:28:3183,96
11MA1461Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:28:4182,70
12MA1514Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:28:4981,69
13MA1621Sejkora KarelAtletika Polička8800:28:5780,68
14MA1740Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:29:0579,67
15MA1891Doucha JiříStart Náchod7100:29:1278,79
3MJ196Skalka JakubLokomotiva Trutnov9100:29:1389,01
4MJ2013Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:29:2088,16
5MJ2129Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9100:29:2387,80
16MA2257Bogdał PawełMiedzygorze7600:29:2477,27
6MJ2325Nikl LukášAC Choceň9100:29:2587,56
7MJ2417Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:29:3586,36
8MJ2519Rybišár PavelHvězda SKP Pardubice9000:30:0183,23
1MC2659Filip LubošAC Choceň5900:30:02112,45
17MA271Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:30:0372,35
9MJ2824Nechvíl PetrAC Choceň9100:30:1281,91
2MB2977Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:30:1895,81
18MA3023Šutera JosefAtletika Polička7900:30:4766,79
3MB3182Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:31:0290,86
19MA3279Dobšíček PavelSK Hronov8000:31:1663,13
20MA338Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:31:2462,12
21MA3478Jadrný LubomírFort SMC Ústí nad Orlicí7300:31:2561,99
22MA3562Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:31:2961,49
23MA3650Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:4559,47
24MA3758Pusz PawelBystryca Klodzka8100:31:5558,21
25MA3843Stříhavka JindřichAC Choceň7100:32:0157,45
2MC3992Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:32:1698,51
10MJ403Horák JanSokol Hradec Králové9000:32:4963,01
26MA4190Mazák LukášSokol Hrabenov8600:33:0149,87
27MA4296Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:33:0249,75
28MA4335Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:33:0649,24
29MA4466Češík OndřejSK Spartak Slatiňany8500:33:1548,11
30MA4565Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8600:33:3345,83
31MA4697Kalný PetrPardubice8100:33:3745,33
3MC4756Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:33:4789,04
4MC4830Hájek FrantišekFGT Stolany4900:33:58113,34
32MA4955Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:34:0441,92
33MA5056Bogdał RomanMiedzygorze7900:34:0641,67
5MC5154Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:34:2485,19
4MB5286Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6400:34:4366,04
34MA5395Marhold LubošChoceň7700:34:5735,23
5MB5436Krátký LubošLanškroun6200:35:0064,13
35MA5594Marhold PetrChoceň7800:35:0534,22
6MC5652Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:35:1679,77
11MJ5734Živný MarekOrel Orlice9100:35:4841,46
36MA5846Pour JiříSokol Jaroměř7000:35:5727,65
7MC5922Červ MiloslavAtletika Polička5000:36:0274,99
8MC6093Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:36:17100,61
6MB6189Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:37:0150,54
37MA6248Borek PetrHorní Čermná7000:37:3115,78
7MB6345Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:38:5238,08
9MC6487Hruša ZdeněkJerčany4600:38:5686,05
10MC6526Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:39:2853,55
11MC6673Krumer MiroslavTJ Ostrov4900:40:1379,00
12MC6774Bielčik JindřichLichkov4000:41:4870,29
38MA6888Siegel JosefAC Choceň8600:42:570,00
13MC6985Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:45:1351,52

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód