Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh kolem poličských hradeb

1.5.2001, úterý

Propozice závodu

  • název závodu: Běh kolem poličských hradeb
  • datum konání: 1.5.2001
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.5.2020Běh kolem poličských hradeb-
1.5.2019Běh kolem poličských hradeb321
1.5.2018Běh kolem poličských hradeb362
1.5.2017Běh kolem poličských hradeb361
1.5.2016Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2015Běh kolem poličských hradeb384
1.5.2014Běh kolem poličských hradeb339
1.5.2013Běh kolem poličských hradeb351
1.5.2012Běh kolem poličských hradeb353
1.5.2011Běh kolem poličských hradeb255
1.5.2010Běh kolem poličských hradeb265
1.5.2009Běh kolem poličských hradeb297
1.5.2008Běh kolem poličských hradeb247
1.5.2007Běh kolem poličských hradeb269
1.5.2006Běh kolem poličských hradeb224
1.5.2005Běh kolem poličských hradeb294
1.5.2004Běh kolem poličských hradeb, 39. ročník250
1.5.2003Běh kolem poličských hradeb, 38. ročník253
1.5.2002Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2000Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník-

Statistika závodu Běh kolem poličských hradeb

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 5463

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Štyndl Miroslav5719
Večeře Tomáš9019
Nechvíl Petr9117
Sejkora Karel8817
Schauerová Lenka8817
Gdula Petr6116
Šimůnek Jan8216
Červ Jakub8914
Smolák Petr9414
Ožana Václav6414
Šutera Josef7913
Šimůnek Jan4913
Šimůnková Pavla7713
Šimůnek Jan0313
Červ Miloslav5013
Jelínek Matěj4213
Jirásková Eva6413
Pešlová Ivana6313
Frydrychová Eliška0113
Nechvílová Miroslava6012
Boháč Bonifác0112
Borková Agáta0212
Stránská Adéla9112
Smoláková Alexandra9812
Klepárník Otakar5712
Smoláková Valérie9312
Stránský Aleš6012
Lorenc Tomáš8612
Krátká Anna6912
Borek Viktor0412
Cvrček Martin7912
Hubáček Petr7812
Fiedler Jan5611
Keprtová Miloslava4811
Sontáková Lenka9111
Řemínek Matěj8611
Stránská Michaela9711
Vondra Vojtěch9811
Boháč Pankrác0611
Dušková Lenka8011
Klímová Ivana8711
Chlubna Jan8411
Marek Jiří4310
Vlčková Zuzana9110
Pulgretová Kateřina9910
Horáček Michal7510
Svoboda Mojmír6610
Razým Jan5710
Borek Petr7010
Lakota Antonín9510

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci 6 let a mladší (trať 0,090 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1NM1241Drbohlav LukášČeské Budějovice9500:00:20-
2NM2242Kubelka PetrAtletika Jablonné9500:00:20-
3NM3243Vodehnal JanLitomyšl9700:00:21-
4NM4244Záveský JanOrel Česká Třebová9500:00:21-
5NM5248Kalich MarekOdranec9600:00:22-
6NM7245Kučera TomášVysoké Mýto9600:00:23-
7NM8246Šturza VojtěchBřeziny9500:00:24-
8NM9247Bican VojtěchPolička9600:00:25-
9NM10249Červený LadislavPolička9700:00:26-
10NM12250Lakota AntonínAC Choceň9500:00:27-
11NM13251Konečný MatoušNové Město na Moravě9600:00:27-
12NM15252Valena VojtěchPolička9600:00:29-
13NM16253Matouš PetrPolička9700:00:31-
14NM23254Gdula TomášHrochův Týnec9700:00:37-
15NM28255Ondráček DanielLitomyšl9800:00:46-
16NM29256Štefka MatějPolička9800:00:48-
17NM31257Mužík JanPolička9800:00:50-
18NM32258Šimek MatějPolička9800:00:53-
19NM34259Šimek JakubPolička9800:00:56-
20NM35260Šafář JanPolička9800:00:56-
Žákyně 6 let a mladší (trať 0,090 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1NZ6216Ondráčková NikolaLitomyšl9500:00:23-
2NZ11217Marková VeronikaPolička9700:00:26-
3NZ14218Sabolčíková NatalieOrel Vysoké Mýto9700:00:27-
4NZ17219Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:33-
5NZ18220Vacková BarboraPolička9700:00:33-
6NZ19221Prokopcová KarolínaPolička9700:00:33-
7NZ20222Augustová NikolaPolička 00:00:34-
8NZ21223Roušarová AndreaPolička9700:00:36-
9NZ22224Nováková DanielaKRS Svratka9700:00:36-
10NZ24225Jiskrová AnežkaOrel Vysoké Mýto9600:00:37-
11NZ25226Bílá ZdeňkaSKI Česká Třebová9900:00:39-
12NZ26227Chaloupková LucieSvitavy9800:00:42-
13NZ27228Machová VeronikaSvitavy9800:00:46-
14NZ30229Scheibová KateřinaVysoké Mýto9800:00:49-
15NZ33230Kynclová BáraPolička9800:00:54-
16NZ36233Sabolčíková AdélaOrel Vysoké Mýto9900:01:07-
17NZ37232Štulpová JulieSvitavy9900:01:40-
Žákyně 8-9 let (trať 0,420 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21116Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:01:29-
2Ž22117Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:01:33-
3Ž23118Vtípilová TerezaKRS Svratka9200:01:34-
4Ž24119Košíková TerezaNové Město na Moravě9300:01:46-
5Ž26120Stráníková AlenaDesná u Litomyšle9200:01:48-
6Ž27121Tomanová AdélaPolička9200:01:49-
7Ž28122Valenová AdélaPolička9300:01:50-
8Ž29123Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:01:53-
9Ž212124Juklová SimonaPolička9300:01:55-
10Ž215125Holubová JitkaNové Město na Moravě9300:01:59-
11Ž217126Dopitová KatkaChrudim9200:02:01-
12Ž218127Pinkasová SvatkaLuže9300:02:03-
13Ž220128Simková KláraPolička9300:02:18-
14Ž221129Nováková NikolaKRS Svratka 00:02:36-
Žáci 8-9 let (trať 0,840 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M25130Ondráček FilipNové Město na Moravě9200:03:28-
2M26131Kubelka TomášTJ Jablonné n. Orlicí9300:03:31-
3M27132Kůta RobertAC Choceň9200:03:32-
3M27133Komár DavidNové Město na Moravě9300:03:32-
5M215134Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:03:46-
6M216135Němec RadimNové Město na Moravě9300:03:50-
7M217136Pešl JanSvitavy9300:03:50-
8M218137Jiskra OndřejOrel Vysoké Mýto9200:03:50-
9M227138Kastner TomášPolička9200:04:22-
10M228139Vodehnal AdamLitomyšl9300:04:33-
-M2-140Štol MichalPolička93DNF-
Žákyně 7 let (trať 0,420 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž95234Troupová KateřinaHradec Králové9400:01:46-
2Ž911235Kynclová LindaPolička9400:01:54-
3Ž914236Koukalová LídaProseč9400:01:58-
4Ž916237Lněničková MichaelaPolička9400:02:00-
5Ž919238Gdulová VeronikaHrochův Týnec9400:02:16-
Žáci 7 let (trať 0,420 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M910239Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:01:54-
2M913240Němec DavidPolička9400:01:58-
Žákyně 10-11 let (trať 0,840 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž317Dvořáková NatálieAC Pardubice9100:03:18-
2Ž328Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:03:24-
3Ž33101Hájková LucieNové Město na Moravě9000:03:24-
4Ž34102Ožanová ZuzanaNové Město na Moravě9100:03:28-
5Ž39103Lučková AndreaReinpo Žďár nad Sázavou9100:03:32-
6Ž310104Vlčková ZuzanaPolička9100:03:36-
7Ž311105Fialová KláraKRS Svratka9000:03:38-
8Ž312106Kůtová EliškaAC Choceň9000:03:40-
9Ž313107Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:03:41-
10Ž314108Hallerová MichaleaNové Město na Moravě9000:03:45-
11Ž319109Svobodová JanaNové Město na Moravě9100:03:55-
12Ž320110Federselová AnetaReinpo Žďár nad Sázavou9100:03:55-
13Ž321111Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:03:56-
14Ž322112Mojdlová VeronikaKvětná9000:03:56-
15Ž323113Pachlová VeronikaJimramov9000:04:03-
16Ž324114Baboráková TerezaAC Choceň9100:04:03-
17Ž325115Tomanová BáraPolička9000:04:11-
18Ž326158Jeřábková TerezaLO Rokytnice v O.H.9100:04:13-
Žáci 10-11 let (trať 0,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M312141Krbek KamilNové Město na Moravě9000:03:30-
2M313142Schmier PetrNové Město na Moravě9000:03:31-
3M316143Ostrejš JanNové Město na Moravě9100:03:33-
4M322144Večeře TomášSebranice9000:03:36-
5M328145Gdula LukášAFK SKP Pardubice9100:03:41-
6M329146Němec David Nové Město na Moravě9000:03:42-
7M331147Jána FrantišekMladočov9100:03:43-
8M338148Ondráček JakubNové Město na Moravě9100:03:50-
9M339149Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:50-
10M340150Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:03:51-
11M345151Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:03:59-
12M349152Vacek LukášPolička9100:04:03-
13M350153Mojdl PetrKvětná9100:04:06-
14M351154Sáblík MilanKRS Žďár nad Sázavou9100:04:07-
15M352155Konár JanKoníkov9000:04:07-
16M357156Vítek PavelPolička9100:04:16-
17M359157Špaček VítKvětná9100:04:23-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 0,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM2159Krejčí MarkétaNové Město na Moravě8900:03:18-
2ŽM3160Krakovičová IvaNové Město na Moravě8800:03:22-
3ŽM6161Schauerová LenkaSKM Polička8800:03:24-
4ŽM7162Jirků AndreaReinpo Žďár nad Sázavou8900:03:25-
5ŽM9163Pospíšilová MarkétaNové Město na Moravě8900:03:28-
5ŽM9164Johanidiesová LeaSKI Česká Třebová8900:03:28-
7ŽM14165Mayerová HelenaPolička8900:03:31-
8ŽM15166Horká ŽanetaNové Město na Moravě8900:03:32-
9ŽM24167Laštovicová VeronikaSKM Polička8800:03:39-
10ŽM35168Košíková VendulaNové Město na Moravě8900:03:47-
11ŽM37169Večeřová MarcelaSebranice8800:03:49-
12ŽM44170Šanderová MartaNové Město na Moravě8800:03:58-
13ŽM47171Tobiášová GabrielaSKM Polička8900:04:00-
14ŽM53172Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:04:09-
15ŽM61173Jánová LenkaMladočov8900:04:45-
16ŽM63174Menšíková KláraReinpo Žďár nad Sázavou8900:05:19-
-ŽM-175Špačková LenkaKvětná88DNF-
Žáci mladší 12-13 let (trať 0,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1196Ondřejka JosefNové Město na Moravě8800:03:16-
2MM4197Kalich ZbyněkNové Město na Moravě8900:03:23-
3MM8198Červ JakubSK Polička8900:03:26-
4MM16199Kacálek JaroslavSKM Polička8800:03:33-
5MM19200Sejkora KarelPolička8800:03:34-
6MM20201Kocman JanŠiroký Důl8800:03:34-
7MM23202Michálek IvoReinpo Žďár nad Sázavou8800:03:37-
8MM27203Vlček PetrPolička8900:03:40-
9MM30204Neřold JanSKM Polička8800:03:42-
10MM32205Trávníček LukášSKM Polička8900:03:43-
11MM34206Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:03:44-
12MM36207Sygeryč DanielAC Choceň8900:03:48-
13MM40208Janouch KarelAC Choceň8900:03:51-
14MM46209Kulma PavelKRS Žďár nad Sázavou8900:04:00-
15MM48210Jílek JaroslavNové Město na Moravě8900:04:02-
16MM54211Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:04:12-
17MM55212Ugorný JiříPardubice8900:04:15-
18MM56213Haselberger ZdeněkBK Žďár8900:04:16-
19MM60214Kopecký OndraPraha8900:04:34-
20MM62215Demeter MarioPolička8800:04:46-
Žákyně starší 14-15 let (trať 0,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS5176Klímová IvanaNové Město na Moravě8700:03:23-
2ŽS11177Sáblíková MartinaKRS Žďár nad Sázavou8700:03:30-
3ŽS18178Janoková KristýnaSKM Polička8700:03:34-
4ŽS21179Kurková AndreaAC Choceň8700:03:35-
5ŽS25181Klimešová JaroslavaSKM Polička8700:03:40-
5ŽS25180Kryštofová JanaNové Město na Moravě8700:03:40-
7ŽS33182Podhorníková MartinaAC Choceň8600:03:43-
8ŽS42183Novotná MichaelaSKM Polička8700:03:53-
9ŽS43184Hamederová ZuzanaSKM Polička8600:03:55-
10ŽS58194Kadlec MichalNové Město na Moravě8600:04:19-
11ŽS64185Stachová LibušePolička8700:43:49-
-ŽS-186Ptáčková PavlaVysoké Mýto87DNF-
Žáci starší 14-15 let (trať 1,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1187Holub KarelNové Město na Moravě8700:03:34-
2MS2188Lorenc TomášSK Polička8600:03:35-
3MS3189Dočekal PetrNové Město na Moravě8600:03:42-
4MS4190Víšek MilanSK Polička8600:03:53-
5MS5191Ožana JakubNové Město na Moravě8700:04:00-
6MS6192Němec PavelNové Město na Moravě8700:04:04-
7MS8193Řemínek MatějAC Choceň8600:04:06-
8MS14195Hrbek TomášNové Město na Moravě8700:04:20-
Dorostenci 16-17 let (trať 2,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD31Dvořák FilipAC Pardubice8500:07:34-
2MD52Berger JanAK Moravská Třebová8400:08:14-
3MD63Boháč JaroslavSK Polička8500:08:25-
4MD74Tobiáš MartinSK Polička8400:08:39-
5MD85Dostál PetrŠumperk8500:08:47-
6MD96Vopařil JosefSK Polička8700:09:10-
-MD-7Hallerová MichaleaNové Město na Moravě90DNF-
Dorostenky 16-17 let (trať 1,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1743Rychtaříková IvaAC Choceň8500:04:33-
2ŽD2064Kocmanová MarieŠiroký Důl8500:04:52-
Junioři (trať 2,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Jeřábek VítNové Město na Moravě8300:07:26-
2MJ23Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:07:30-
3MJ44Vtípil MiroslavKRS Svratka8300:07:48-
Muži B (trať 4,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1473Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:16:31-
2MB1755Schwarz JosefSK Chotěboř5500:16:55-
3MB1898Štyndl MiroslavSK Masokombinát Polička5700:17:05-
4MB2371Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:17:45-
5MB2889Zajíc JanKRB Chrudim5300:18:33-
6MB3351Gdula PetrHrochův Týnec6100:20:15-
7MB3759Klapárník OtakarPolička5700:21:26-
Muži C (trať 4,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC131Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:16:16-
2MC152Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:16:41-
3MC227Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4600:17:38-
4MC256Němec JanTJ Sokol Osík5100:18:01-
5MC298Červ MiloslavSK Masokombinát Polička5000:18:46-
6MC304Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:19:02-
7MC355Krumer MiroslavOstrov4900:20:44-
8MC383Přikryl FrantišekLetovice4200:21:51-
Muži D (trať 4,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD249Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:17:57-
2MD3111Bielčík JindřichLichkov 00:19:30-
3MD3610Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:21:07-
4MD3912Frinta VladimírLuže3800:22:47-
Muži přebor Polička (trať 4,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M656Myška JiříPolička7300:15:20-
2M2041Šutera JosefSK Masokombinát Polička7900:17:13-
3M218Jána MiroslavSK Polička7900:17:30-
4M2776Otcovský ZdeněkTriatlon Polička7300:18:32-
5M3266Šafář LiborPolička7200:19:58-
6M3425Cvrček MartinSK Polička7900:20:25-
Ženy přebor Polička (trať 1,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1681Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:04:27-
Juniorky (trať 1,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1042Kramárová MarcelaŽďár8300:04:07-
2ŽJ1155Kocmanová PavlínaAC Pardubice8300:04:10-
Ženy A (trať 1,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA731Blažková LadaNové Město nad Metují7600:04:05-
2ZA911Srubjanová KvětaAO Nové Město na Moravě8000:04:07-
3ZA127Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:04:12-
4ZA1359Marková LadislavaCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7800:04:15-
5ZA228Vacková JanaISCAREX Česká Třebová7500:05:04-
Ženy B (trať 1,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1537Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:04:24-
2ZB1862Koukalová DanaSokol Proseč5600:04:37-
3ZB1979Dostálová EvaSvitavy5900:04:51-
4ZB2186Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:04:56-
5ZB2387Bláhová HanaBrno5300:06:19-
Trať 0,090 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1NM1241Drbohlav LukášČeské Budějovice9500:00:20-
2NM2242Kubelka PetrAtletika Jablonné9500:00:20-
3NM3243Vodehnal JanLitomyšl9700:00:21-
4NM4244Záveský JanOrel Česká Třebová9500:00:21-
5NM5248Kalich MarekOdranec9600:00:22-
1NZ6216Ondráčková NikolaLitomyšl9500:00:23-
6NM7245Kučera TomášVysoké Mýto9600:00:23-
7NM8246Šturza VojtěchBřeziny9500:00:24-
8NM9247Bican VojtěchPolička9600:00:25-
9NM10249Červený LadislavPolička9700:00:26-
2NZ11217Marková VeronikaPolička9700:00:26-
10NM12250Lakota AntonínAC Choceň9500:00:27-
11NM13251Konečný MatoušNové Město na Moravě9600:00:27-
3NZ14218Sabolčíková NatalieOrel Vysoké Mýto9700:00:27-
12NM15252Valena VojtěchPolička9600:00:29-
13NM16253Matouš PetrPolička9700:00:31-
4NZ17219Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:33-
5NZ18220Vacková BarboraPolička9700:00:33-
6NZ19221Prokopcová KarolínaPolička9700:00:33-
7NZ20222Augustová NikolaPolička 00:00:34-
8NZ21223Roušarová AndreaPolička9700:00:36-
9NZ22224Nováková DanielaKRS Svratka9700:00:36-
14NM23254Gdula TomášHrochův Týnec9700:00:37-
10NZ24225Jiskrová AnežkaOrel Vysoké Mýto9600:00:37-
11NZ25226Bílá ZdeňkaSKI Česká Třebová9900:00:39-
12NZ26227Chaloupková LucieSvitavy9800:00:42-
13NZ27228Machová VeronikaSvitavy9800:00:46-
15NM28255Ondráček DanielLitomyšl9800:00:46-
16NM29256Štefka MatějPolička9800:00:48-
14NZ30229Scheibová KateřinaVysoké Mýto9800:00:49-
17NM31257Mužík JanPolička9800:00:50-
18NM32258Šimek MatějPolička9800:00:53-
15NZ33230Kynclová BáraPolička9800:00:54-
19NM34259Šimek JakubPolička9800:00:56-
20NM35260Šafář JanPolička9800:00:56-
16NZ36233Sabolčíková AdélaOrel Vysoké Mýto9900:01:07-
17NZ37232Štulpová JulieSvitavy9900:01:40-
Trať 0,420 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21116Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:01:29-
2Ž22117Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:01:33-
3Ž23118Vtípilová TerezaKRS Svratka9200:01:34-
4Ž24119Košíková TerezaNové Město na Moravě9300:01:46-
1Ž95234Troupová KateřinaHradec Králové9400:01:46-
5Ž26120Stráníková AlenaDesná u Litomyšle9200:01:48-
6Ž27121Tomanová AdélaPolička9200:01:49-
7Ž28122Valenová AdélaPolička9300:01:50-
8Ž29123Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:01:53-
1M910239Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:01:54-
2Ž911235Kynclová LindaPolička9400:01:54-
9Ž212124Juklová SimonaPolička9300:01:55-
2M913240Němec DavidPolička9400:01:58-
3Ž914236Koukalová LídaProseč9400:01:58-
10Ž215125Holubová JitkaNové Město na Moravě9300:01:59-
4Ž916237Lněničková MichaelaPolička9400:02:00-
11Ž217126Dopitová KatkaChrudim9200:02:01-
12Ž218127Pinkasová SvatkaLuže9300:02:03-
5Ž919238Gdulová VeronikaHrochův Týnec9400:02:16-
13Ž220128Simková KláraPolička9300:02:18-
14Ž221129Nováková NikolaKRS Svratka 00:02:36-
Trať 0,840 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž317Dvořáková NatálieAC Pardubice9100:03:18-
2Ž328Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:03:24-
3Ž33101Hájková LucieNové Město na Moravě9000:03:24-
4Ž34102Ožanová ZuzanaNové Město na Moravě9100:03:28-
1M25130Ondráček FilipNové Město na Moravě9200:03:28-
2M26131Kubelka TomášTJ Jablonné n. Orlicí9300:03:31-
3M27133Komár DavidNové Město na Moravě9300:03:32-
3M27132Kůta RobertAC Choceň9200:03:32-
5Ž39103Lučková AndreaReinpo Žďár nad Sázavou9100:03:32-
6Ž310104Vlčková ZuzanaPolička9100:03:36-
7Ž311105Fialová KláraKRS Svratka9000:03:38-
8Ž312106Kůtová EliškaAC Choceň9000:03:40-
9Ž313107Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:03:41-
10Ž314108Hallerová MichaleaNové Město na Moravě9000:03:45-
5M215134Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:03:46-
6M216135Němec RadimNové Město na Moravě9300:03:50-
7M217136Pešl JanSvitavy9300:03:50-
8M218137Jiskra OndřejOrel Vysoké Mýto9200:03:50-
11Ž319109Svobodová JanaNové Město na Moravě9100:03:55-
12Ž320110Federselová AnetaReinpo Žďár nad Sázavou9100:03:55-
13Ž321111Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:03:56-
14Ž322112Mojdlová VeronikaKvětná9000:03:56-
15Ž323113Pachlová VeronikaJimramov9000:04:03-
16Ž324114Baboráková TerezaAC Choceň9100:04:03-
17Ž325115Tomanová BáraPolička9000:04:11-
18Ž326158Jeřábková TerezaLO Rokytnice v O.H.9100:04:13-
9M227138Kastner TomášPolička9200:04:22-
10M228139Vodehnal AdamLitomyšl9300:04:33-
Trať 0,900 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1196Ondřejka JosefNové Město na Moravě8800:03:16-
1ŽM2159Krejčí MarkétaNové Město na Moravě8900:03:18-
2ŽM3160Krakovičová IvaNové Město na Moravě8800:03:22-
2MM4197Kalich ZbyněkNové Město na Moravě8900:03:23-
1ŽS5176Klímová IvanaNové Město na Moravě8700:03:23-
3ŽM6161Schauerová LenkaSKM Polička8800:03:24-
4ŽM7162Jirků AndreaReinpo Žďár nad Sázavou8900:03:25-
3MM8198Červ JakubSK Polička8900:03:26-
5ŽM9163Pospíšilová MarkétaNové Město na Moravě8900:03:28-
5ŽM9164Johanidiesová LeaSKI Česká Třebová8900:03:28-
2ŽS11177Sáblíková MartinaKRS Žďár nad Sázavou8700:03:30-
1M312141Krbek KamilNové Město na Moravě9000:03:30-
2M313142Schmier PetrNové Město na Moravě9000:03:31-
7ŽM14165Mayerová HelenaPolička8900:03:31-
8ŽM15166Horká ŽanetaNové Město na Moravě8900:03:32-
3M316143Ostrejš JanNové Město na Moravě9100:03:33-
4MM16199Kacálek JaroslavSKM Polička8800:03:33-
3ŽS18178Janoková KristýnaSKM Polička8700:03:34-
5MM19200Sejkora KarelPolička8800:03:34-
6MM20201Kocman JanŠiroký Důl8800:03:34-
4ŽS21179Kurková AndreaAC Choceň8700:03:35-
4M322144Večeře TomášSebranice9000:03:36-
7MM23202Michálek IvoReinpo Žďár nad Sázavou8800:03:37-
9ŽM24167Laštovicová VeronikaSKM Polička8800:03:39-
5ŽS25181Klimešová JaroslavaSKM Polička8700:03:40-
5ŽS25180Kryštofová JanaNové Město na Moravě8700:03:40-
8MM27203Vlček PetrPolička8900:03:40-
5M328145Gdula LukášAFK SKP Pardubice9100:03:41-
6M329146Němec David Nové Město na Moravě9000:03:42-
9MM30204Neřold JanSKM Polička8800:03:42-
7M331147Jána FrantišekMladočov9100:03:43-
10MM32205Trávníček LukášSKM Polička8900:03:43-
7ŽS33182Podhorníková MartinaAC Choceň8600:03:43-
11MM34206Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:03:44-
10ŽM35168Košíková VendulaNové Město na Moravě8900:03:47-
12MM36207Sygeryč DanielAC Choceň8900:03:48-
11ŽM37169Večeřová MarcelaSebranice8800:03:49-
8M338148Ondráček JakubNové Město na Moravě9100:03:50-
9M339149Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:50-
10M340150Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:03:51-
13MM40208Janouch KarelAC Choceň8900:03:51-
8ŽS42183Novotná MichaelaSKM Polička8700:03:53-
9ŽS43184Hamederová ZuzanaSKM Polička8600:03:55-
12ŽM44170Šanderová MartaNové Město na Moravě8800:03:58-
11M345151Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:03:59-
14MM46209Kulma PavelKRS Žďár nad Sázavou8900:04:00-
13ŽM47171Tobiášová GabrielaSKM Polička8900:04:00-
15MM48210Jílek JaroslavNové Město na Moravě8900:04:02-
12M349152Vacek LukášPolička9100:04:03-
13M350153Mojdl PetrKvětná9100:04:06-
14M351154Sáblík MilanKRS Žďár nad Sázavou9100:04:07-
15M352155Konár JanKoníkov9000:04:07-
14ŽM53172Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:04:09-
16MM54211Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:04:12-
17MM55212Ugorný JiříPardubice8900:04:15-
18MM56213Haselberger ZdeněkBK Žďár8900:04:16-
16M357156Vítek PavelPolička9100:04:16-
10ŽS58194Kadlec MichalNové Město na Moravě8600:04:19-
17M359157Špaček VítKvětná9100:04:23-
19MM60214Kopecký OndraPraha8900:04:34-
15ŽM61173Jánová LenkaMladočov8900:04:45-
20MM62215Demeter MarioPolička8800:04:46-
16ŽM63174Menšíková KláraReinpo Žďár nad Sázavou8900:05:19-
11ŽS64185Stachová LibušePolička8700:43:49-
Trať 2,200 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Jeřábek VítNové Město na Moravě8300:07:26-
2MJ23Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:07:30-
1MD31Dvořák FilipAC Pardubice8500:07:34-
3MJ44Vtípil MiroslavKRS Svratka8300:07:48-
2MD52Berger JanAK Moravská Třebová8400:08:14-
3MD63Boháč JaroslavSK Polička8500:08:25-
4MD74Tobiáš MartinSK Polička8400:08:39-
5MD85Dostál PetrŠumperk8500:08:47-
6MD96Vopařil JosefSK Polička8700:09:10-
Trať 4,400 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA185Vodehnal JanLabe Tri Club Hradec Králové7300:14:11-
2MA227Kratochvíl MilošTJ Jiskra Ústí n. Orlicí7500:14:12-
3MA390Kleibl MartinMoravská Slávia Brno7300:14:28-
4MA411Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:14:36-
5MA529Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:18-
1M656Myška JiříPolička7300:15:20-
6MA753Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:15:34-
7MA85Veselský MartinNové Město na Moravě6900:15:37-
8MA968Louda PetrAC Turnov6400:15:44-
9MA10100Košík JanNové Město na Moravě7200:15:52-
10MA1143Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:15:58-
11MA1281Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:16:12-
1MC131Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:16:16-
1MB1473Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:16:31-
2MC152Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:16:41-
12MA1667Lukeš MiroslavAxiom Orbit Žďár nad Sázavou8000:16:52-
2MB1755Schwarz JosefSK Chotěboř5500:16:55-
3MB1898Štyndl MiroslavSK Masokombinát Polička5700:17:05-
13MA1970Štefek JaroslavŽďár nad Sázavou6200:17:09-
2M2041Šutera JosefSK Masokombinát Polička7900:17:13-
3M218Jána MiroslavSK Polička7900:17:30-
3MC227Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4600:17:38-
4MB2371Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:17:45-
1MD249Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:17:57-
4MC256Němec JanTJ Sokol Osík5100:18:01-
14MA2664Mocek TomášAC Pardubice7900:18:03-
4M2776Otcovský ZdeněkTriatlon Polička7300:18:32-
5MB2889Zajíc JanKRB Chrudim5300:18:33-
5MC298Červ MiloslavSK Masokombinát Polička5000:18:46-
6MC304Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:19:02-
2MD3111Bielčík JindřichLichkov 00:19:30-
5M3266Šafář LiborPolička7200:19:58-
6MB3351Gdula PetrHrochův Týnec6100:20:15-
6M3425Cvrček MartinSK Polička7900:20:25-
7MC355Krumer MiroslavOstrov4900:20:44-
3MD3610Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:21:07-
7MB3759Klapárník OtakarPolička5700:21:26-
8MC383Přikryl FrantišekLetovice4200:21:51-
4MD3912Frinta VladimírLuže3800:22:47-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód