Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh kolem poličských hradeb

1.5.2007, úterý

Propozice závodu

  • název závodu: Běh kolem poličských hradeb
  • datum konání: 1.5.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Polička a ŠSK při ZŠ Masary

Sociální sítě

Místo konání

Městský park Polička
start první kategorie v 10.00 hodin
start kategorií muži C, D a ženy ve 12.00 hodin
start kategorií muži A, B ve 12.30 hodin

Přihlášky

v místě startu nejpozději 15 min před startem kategorie

Startovné

20 Kč pouze dospělí

Popis tratě

Délka: hlavní závod 4,4 km, ostatní méně
Rovinatý, převážně asfaltový okruh v městském parku dlouhý 1,1 km.

Ceny pro vítěze

věcné pro první tři v cíli,každý kdo dokončí závod obdrží pamětní list a drobnou cenu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miloslav Červ
Střítež 5
Polička
572 01
TB: 461 725 382
TZ: 461 725 529

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

miloslav.cerv@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.5.2019Běh kolem poličských hradeb321
1.5.2018Běh kolem poličských hradeb362
1.5.2017Běh kolem poličských hradeb361
1.5.2016Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2015Běh kolem poličských hradeb384
1.5.2014Běh kolem poličských hradeb339
1.5.2013Běh kolem poličských hradeb351
1.5.2012Běh kolem poličských hradeb353
1.5.2011Běh kolem poličských hradeb255
1.5.2010Běh kolem poličských hradeb265
1.5.2009Běh kolem poličských hradeb297
1.5.2008Běh kolem poličských hradeb247
1.5.2006Běh kolem poličských hradeb224
1.5.2005Běh kolem poličských hradeb294
1.5.2004Běh kolem poličských hradeb187
1.5.2003Běh kolem poličských hradeb, 38. ročník253
1.5.2002Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2001Běh kolem poličských hradeb225
1.5.2000Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník-

Statistika závodu Běh kolem poličských hradeb

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 5356

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Večeře Tomáš9019
Štyndl Miroslav5718
Nechvíl Petr9117
Schauerová Lenka8817
Sejkora Karel8817
Šimůnek Jan8215
Gdula Petr6115
Červ Jakub8914
Smolák Petr9414
Ožana Václav6414
Frydrychová Eliška0113
Šutera Josef7913
Šimůnek Jan0313
Pešlová Ivana6312
Borková Agáta0212
Šimůnek Jan4912
Stránská Adéla9112
Červ Miloslav5012
Cvrček Martin7912
Jelínek Matěj4212
Jirásková Eva6412
Stránský Aleš6012
Borek Viktor0412
Smoláková Alexandra9812
Klepárník Otakar5712
Smoláková Valérie9312
Nechvílová Miroslava6012
Lorenc Tomáš8612
Šimůnková Pavla7712
Boháč Bonifác0112
Klímová Ivana8711
Hubáček Petr7811
Vondra Vojtěch9811
Boháč Pankrác0611
Řemínek Matěj8611
Sontáková Lenka9111
Krátká Anna6911
Stránská Michaela9711
Fiedler Jan5611
Peterková Veronika8410
Vlčková Zuzana9110
Borek Petr7010
Chlubna Jan8410
Šaclová Patricie0110
Boháč Servác0210
Pulgretová Kateřina9910
Lakota Antonín9510
Šafář Jaroslav5110
Keprtová Miloslava4810
Dušková Lenka8010

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky předškolní r. 2003 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž12648Machová TerezaVavřinec0300:00:23-
2Ž12829Petiková ErikaDD Polička0200:00:25-
3Ž13425Brosová MarieAtletika Polička0400:00:30-
4Ž13719Cvrčková JasmínaAtletika Polička0300:00:32-
5Ž13918Jiroušová LuciePolička0400:00:37-
6Ž14222Navrátilová EsterPolička0400:00:45-
7Ž1435Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:49-
8Ž1443Vinterová AdélaTJ - Svitavy0300:00:52-
9Ž14526Červená EliškaAtletika Polička0400:00:53-
Chlapci předškolní r. 2003 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M13023Jirouš DavidPolička0300:00:25-
2M1311Kohut Martinneregistrován0400:00:26-
3M13218Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:27-
4M13328Nunvář VojtěchPolička0300:00:29-
5M13525Chmelík MatějSvratka0400:00:30-
6M13615Dušet JakubOREL Dolní Dobrouč0300:00:31-
7M13819Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:34-
8M14029Myška FilipBorová0300:00:38-
9M14126Harašta FrantišekPolička0500:00:44-
10M14624Kleibl MatějPodlesí0500:01:00-
11M14716Přiklopil VojtěchPolička0500:01:05-
12M14820Jána FrantišekPomezí0400:01:25-
Dívky předškolní r. 2001-2002 (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2120Slonková MartaNové Město na Moravě0100:00:15-
2Ž232Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:15-
3Ž2510Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:17-
4Ž2837Lněničková MartinaPraha0100:00:17-
5Ž2917Šaclová PatricieNové Město na Moravě0100:00:17-
6Ž21115Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:18-
7Ž2121Marcel AnnieAbu Dhabi0100:00:18-
8Ž21411Švédová VeronikaTJ Jiskra Králíky0200:00:19-
9Ž21512Hájková HanaMoravská Třebová0200:00:19-
10Ž21641Štulpová FilipaTJ Svitavy0100:00:20-
11Ž21714Heyerová ŠárkaTJ Jiskra Králíky0100:00:20-
12Ž21923Moravcová RozáliePolička0200:00:20-
13Ž22227Myšková KarolínaBorová0100:00:22-
14Ž2238Matoušová HanaLachtan klub Polička0200:00:22-
15Ž22433Poláková PetraDD Polička0200:00:23-
16Ž22721Králová MichaelaPolička0200:00:24-
17Ž22930Petiková LeonaDD Polička0100:00:25-
Chlapci předškolní r. 2001-2002 (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2214Boháček LukášPardubice0100:00:15-
2M243Metelka OndřejHradec Králové0100:00:16-
3M2632Sláma TomášPolička0200:00:17-
4M2730Bros FrantišekPolička0100:00:17-
5M21017Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:00:17-
6M2132Lajžner MarekPolička0200:00:19-
7M21827Prokopec RadimPolička0100:00:20-
8M2209Coural JaroslavJiskra Vír0200:00:21-
9M22122Chroustovský FilipNové Město na Moravě0200:00:22-
10M22531Filipi MatějDD Polička0100:00:23-
11M2497Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:17:48-
12M25021Cupák JanSebranice0200:46:32-
Dívky r. 2000 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3825Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:51-
2Ž31044Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:58-
3Ž3171Dvořáková SimonaPolička9900:02:11-
4Ž31916Lakotová TerezaAC Choceň0000:02:14-
5Ž32024Dušková VeronikaOrel Dolní Dobrouč0000:02:18-
6Ž32121Teplá BarboraAtletika Polička0000:02:19-
7Ž32236Petiková PetraDD Polička0000:02:24-
8Ž32349Machová BarboraVavřinec0000:02:25-
Chlapci r. 2000 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31415Coural KarelJiskra Vír0000:02:04-
2M31555Kostka JiříPolička0000:02:05-
3M31648Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:02:07-
Dívky r. 1998-1999 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž4148Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:31-
2Ž4226Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:33-
3Ž4334Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:36-
4Ž448Fibigarová ŠtěpánkaNový Věk TT Trusnov9800:01:40-
5Ž4538Drbohlavová LucieČeské Budějovice9900:01:41-
6Ž467Bílá ZdeňkaNový Věk TT Trusnov9900:01:45-
7Ž4747Svobodová EditaPardubice9800:01:48-
8Ž499Štulpová JulieTJ Svitavy9900:01:56-
9Ž4112Valová EliškaTJ - Svitavy9800:01:59-
10Ž41224Václavková HanaDlouhá Třebová9900:02:02-
11Ž41323Štějdířová MarkétaPolička9900:02:02-
12Ž41843Nováková KamilaMARS Svratka9900:02:13-
Chlapci r. 1998-1999 (trať 0,84 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4426Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:20-
2M4753Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:29-
3M4810Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:03:36-
4M4960Stehno FilipKKL Hlinsko9900:03:38-
5M41049Chroustovský JaromírNové Město na Moravě9800:03:44-
6M4116Hnát DenisPolička9800:03:45-
7M41611Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:03:58-
8M41713Švanda ŠtěpánAtletika Polička9800:03:59-
9M41827Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:04:01-
10M41946Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim9900:04:01-
11M42016Coural MirekJiskra Vir9900:04:01-
12M42112Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:04:08-
13M4222Janečka PetrTJ - Svitavy9900:04:15-
14M42363Filipi DamiánDD Polička9900:04:17-
15M4268Lajžner DavidPolička9900:04:29-
16M42859Bros VáclavPolička9900:05:02-
17M42964Pavliš FrantišekDD Polička9800:05:13-
Dívky r. 1996-1997 (trať 0,84 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž5122Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:08-
2Ž5250Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:11-
3Ž5349Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:16-
4Ž5521Mašková DanielaMoravská Třebová9700:03:24-
5Ž5643Leinweberová DenisaAtletika Polička9700:03:25-
6Ž5121Soldánová BeátaTJ Svitavy9700:03:45-
7Ž51333Prachařová EvaAC Choceň9700:03:46-
8Ž51441Pešlová ZuzanaTJ Svitavy9600:03:46-
9Ž51532Poláková AnnaAC Choceň9700:03:52-
10Ž52415Provazníková JanaPolička9600:04:22-
11Ž5255Antonyová AnetaAtletika Polička9600:04:28-
12Ž52718Kadidlová LenkaPolička9600:04:34-
13Ž53039Berkyová IlonaPolička9900:05:32-
Chlapci r. 1996-1997 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51658Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:30-
2M5236Hrdina OndřejBATT Nové Město na Moravě9600:03:32-
3M52722Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:34-
4M53254Beneš ViktorTJ Nové Město na Moravě9600:03:43-
5M53656Slonek MatoušNové Město na Moravě9700:03:46-
6M53928Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:03:49-
7M54218Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:03:56-
8M54324Misař TomášBATT Nové Město na Moravě9600:03:56-
9M54671Valena VojtěchAtletika Polička9600:04:03-
10M54944Beznoska JanTK Čermná nad Orlicí9700:04:11-
11M5503Žáček JosefTJ - Svitavy9600:04:17-
12M55151Konečný MatoušNové Město na Moravě9600:04:20-
13M5521Winter JosefTJ - Svitavy9700:04:24-
14M55521Matouš PetrPolička9700:04:41-
Žákyně mladší r. 1994-1995 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM313Karasová MartinaBATT Nové Město na Moravě9400:03:15-
2ŽM718Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:03:19-
3ŽM1040Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:23-
4ŽM1437Tesařová HedvikaAC Choceň9400:03:28-
5ŽM2916Piňosová MagdalénaMoravská Třebová9500:03:38-
6ŽM3144Bártová KristýnaPolička9500:03:42-
7ŽM3320Hájková AndreaAK Moravská Třebová9500:03:44-
8ŽM3435Civišová AnnaAC Choceň9500:03:44-
9ŽM4017Přikrylová MarkétaAK Moravská Třebová9400:03:53-
10ŽM4119Šunková ZdenkaMoravská Třebová9400:03:54-
11ŽM4547Greplová AlžbětaBatt Nové Město na Moravě9500:04:02-
12ŽM485Kalášková JanaTJ - Svitavy9400:04:10-
13ŽM5310Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:04:25-
Žáci mladší r. 1994-1995 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM250Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:09-
2MM441Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:03:16-
3MM829Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:20-
4MM925Vašík JanBATT Nové Město na Moravě9500:03:22-
5MM1130Baugärtner DominikSK Chotěboř9500:03:24-
6MM1374Flídr JanŠiroký Důl9400:03:27-
7MM1745Nečas TomášBATT Nové Město na Moravě9400:03:30-
8MM1923Synek PatrikBATT Nové Město na Moravě9400:03:30-
9MM2433Lakota AntonínAC Choceň9500:03:32-
10MM255Nešpor JiříTJ Svitavy9400:03:33-
11MM2635Polák ŠtěpánAC Choceň9500:03:33-
12MM2857Šacl JiříNové Město na Moravě9400:03:36-
13MM3036Prachař DavidAC Choceň9400:03:41-
14MM3569Štěpánek MichalPolička9400:03:45-
15MM3732Komínek JiříLitomyšl9400:03:46-
16MM4476Beznoska OndřejSK Aqua Choceň9400:04:01-
17MM4734Frydrych JakubAC Choceň9500:04:03-
18MM5465Žolták MarioDD Polička9400:04:37-
19MM5647Bulva JiříPolička9500:04:47-
Žákyně starší r. 1992-1993 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS126Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:03:08-
2ŽS542Vtípilová TerezaMars Svratka9200:03:17-
3ŽS612Karasová JanaBATT Nové Město na Moravě9200:03:18-
4ŽS1246Novotná LenkaBatt Nové Město na Moravě9200:03:24-
5ŽS1511Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:03:29-
6ŽS1830Košíková TerezaBatt Nové Město na Moravě9300:03:30-
7ŽS2014Pazderová BlankaAtletika Polička9200:03:31-
8ŽS2148Valenová AdélaAtletika Polička9300:03:32-
9ŽS2229Gajdošová MarkétaSK Chotěboř9300:03:32-
10ŽS3827Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:49-
Žáci starší r. 1992-1993 (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS171Siegel JakubAC Choceň9200:03:41-
2MS27Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:43-
3MS320Kučera RobertBATT Nové Město na Moravě9300:03:47-
4MS482Dostál LukášBATT Nové Město na Moravě9300:03:49-
5MS575Mohelník PetrAtletika Polička9200:03:51-
6MS666Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:03:52-
7MS714Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:03:54-
8MS99Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:04:00-
9MS1870Klíma PetrPolička9300:04:36-
Dorostenky r. 1990-1991 (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1225Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:04:0397,48
2ŽD1419Maršánová LucieJihlava9000:04:0893,23
3ŽD168Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:1785,79
4ŽD1727Vášová RadkaNové Město na Moravě9100:04:2876,31
5ŽD1981Exnerová TerezaSK Chotěboř9100:04:3669,81
6ŽD2036Kůtová EliškaAC Choceň9000:04:4859,60
Dorostenci r. 1990-1991 (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD217Krbek KamilNové Město na Moravě9000:07:1298,27
2MD572Večeře TomášAtletika Polička9000:07:2293,46
3MD762Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:07:3089,69
4MD1067Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:07:4782,17
5MD1138Nechvíl PetrAC Choceň9100:07:5976,53
6MD1237Nikl LukášAC Choceň9100:08:0374,39
Junioři (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ179Kourek LukášNové Město na Moravě8800:06:56105,98
2MJ319Ondřejka JosefBATT Nové Město na Moravě8800:07:1795,74
3MJ480Ruschka VojtěchNové Město na Moravě8900:07:2194,09
4MJ673Sejkora KarelAtletika Polička8800:07:2990,56
5MJ878Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:07:4184,84
6MJ977Zavřel JiříAC Choceň8900:07:4582,99
Muži - přebor Poličky (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PM1510Chmelík JosefSK Polička7300:15:4386,76
2PM1647Šutera JosefAtletika Polička7900:15:4985,44
3PM2435Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:17:05-
4PM3634Boháč JaroslavSK Polička8500:17:5357,36
5PM3779Krištof PetrAtletika Polička7500:17:5357,29
6PM4477Mach PetrAtletika Polička6400:18:1269,04
7PM6876Cvrček MartinAtletika Polička7900:22:440,00
Muži A (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:14:37101,52
2MA236Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:4699,70
3MA340Balcar MichalUSK Univerzita Brno7900:14:5098,78
4MA453Cacek TomášTJ Jiskra Litomyšl8300:15:0395,77
5MA518Švarc PřemyslTTK Slavia VŠ Plzeň8500:15:0794,93
6MA649Veselský MartinNové Město na Moravě6900:15:0794,87
7MA834Kumalák JiříMoravská Slávia Brno8600:15:1692,74
8MA105Řemínek MatějAC Choceň8600:15:2590,85
9MA1157Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:3089,55
10MA1278Kleibl MartinPodlesí7300:15:3688,24
11MA1411Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:15:4087,34
12MA1751Skořepa JakubNové Město na Moravě8700:15:5683,75
13MA2273Glaser VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7000:16:3574,85
14MA2542Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:17:0667,99
15MA2712Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:17:2164,60
16MA3126Vtípil MiroslavMars Svratka8300:17:4259,83
17MA327Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:17:4259,71
18MA3424Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:17:4858,49
19MA4659Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:18:1651,99
20MA5727Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:5030,81
21MA6746Lněnička MartinPolička7300:22:440,00
Muži B (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB722Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:15:16106,41
2MB1316Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:15:39101,46
3MB1975Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:16:2392,13
4MB2145Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:16:3489,81
5MB299Kovařík VáclavSpartak Třebíč6300:17:2878,31
6MB418Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:18:0770,22
7MB4313Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:18:1169,35
8MB4569Tománek JiříKřepelky Mrákotín6200:18:1668,30
9MB5066Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:3065,30
10MB5123Felkl LuděkMaxidek6000:18:3763,86
11MB5438Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:19:1954,92
Muži C (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC948Smrčka MilošBK Říčany5400:15:18110,11
2MC1854Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:16:04100,59
3MC2370Fiedler JanMoravská Slávia Brno5600:16:5989,31
4MC2655Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:17:1486,10
5MC2865Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:2184,60
6MC3028Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:17:3681,58
7MC3539Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:17:4879,05
8MC3856Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:17:5777,24
9MC4263Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:18:0974,73
10MC4714Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:18:2471,60
11MC4817Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:18:2571,52
12MC5537Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:19:2558,99
13MC654Vážanský MojmírAtletika Brno4900:22:1723,37
14MC6633Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:22:3419,89
15MC6915Král VlastimilHvězda SKP Pardubice5200:22:4517,72
16MC7041Velechovský JiříSAZS Králíky5500:22:5216,18
Muži D (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4021Libra JiříNové Město nad Metují3700:18:05100,00
2MD5660Leszkow PetrMK Hlinsko4400:19:39103,34
3MD5861Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:19:53100,88
4MD6064Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:2495,78
5MD7130Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:23:0269,38
6MD7431Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:24:1157,85
Juniorky (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ845Krejčí MarkétaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:03:59101,07
2ŽJ103Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:04:0099,95
3ŽJ1118Schauerová LenkaAtletika Polička8800:04:0198,98
4ŽJ1331Košíková VendulaACP Olymp Brno8900:04:0397,17
5ŽJ1539Švecová KateřinaTJ - Svitavy8800:04:1289,89
Ženy - přebor Poličky (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PZ6420Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:21:5757,30
Ženy A (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3358Barešová MiladaASK Blansko7500:17:45103,65
2ZA396Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:18:03100,31
3ZA4943Chaloupecká AlenaVSK UNI Brno8100:18:2796,04
4ZA5219Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:18:4692,51
5ZA6144Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:4171,31
Ženy B (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB201Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:34124,81
2ZB532Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:19:0498,25
3ZB6268Tománková PavlaKRB Chrudim6800:21:0576,94
4ZB6332Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:1175,86
5ZB7567Ženčáková MarieSalón Zdena6800:25:1133,55
Ženy C (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5929Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:20:15123,50
2ŽC7271Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:23:05113,86
3ŽC7350Smrčková JitkaBK Říčany5400:23:2096,63
4ŽC7625Felklová JarmilaSalón Zdena6000:25:1579,88
5ŽC7762Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:26:3186,14
6ŽC7872Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:27:5157,23
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2120Slonková MartaNové Město na Moravě0100:00:15-
1M2214Boháček LukášPardubice0100:00:15-
2Ž232Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:15-
2M243Metelka OndřejHradec Králové0100:00:16-
3Ž2510Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:17-
3M2632Sláma TomášPolička0200:00:17-
4M2730Bros FrantišekPolička0100:00:17-
4Ž2837Lněničková MartinaPraha0100:00:17-
5Ž2917Šaclová PatricieNové Město na Moravě0100:00:17-
5M21017Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:00:17-
6Ž21115Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:18-
7Ž2121Marcel AnnieAbu Dhabi0100:00:18-
6M2132Lajžner MarekPolička0200:00:19-
8Ž21411Švédová VeronikaTJ Jiskra Králíky0200:00:19-
9Ž21512Hájková HanaMoravská Třebová0200:00:19-
10Ž21641Štulpová FilipaTJ Svitavy0100:00:20-
11Ž21714Heyerová ŠárkaTJ Jiskra Králíky0100:00:20-
7M21827Prokopec RadimPolička0100:00:20-
12Ž21923Moravcová RozáliePolička0200:00:20-
8M2209Coural JaroslavJiskra Vír0200:00:21-
9M22122Chroustovský FilipNové Město na Moravě0200:00:22-
13Ž22227Myšková KarolínaBorová0100:00:22-
14Ž2238Matoušová HanaLachtan klub Polička0200:00:22-
15Ž22433Poláková PetraDD Polička0200:00:23-
10M22531Filipi MatějDD Polička0100:00:23-
1Ž12648Machová TerezaVavřinec0300:00:23-
16Ž22721Králová MichaelaPolička0200:00:24-
2Ž12829Petiková ErikaDD Polička0200:00:25-
17Ž22930Petiková LeonaDD Polička0100:00:25-
1M13023Jirouš DavidPolička0300:00:25-
2M1311Kohut Martinneregistrován0400:00:26-
3M13218Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:27-
4M13328Nunvář VojtěchPolička0300:00:29-
3Ž13425Brosová MarieAtletika Polička0400:00:30-
5M13525Chmelík MatějSvratka0400:00:30-
6M13615Dušet JakubOREL Dolní Dobrouč0300:00:31-
4Ž13719Cvrčková JasmínaAtletika Polička0300:00:32-
7M13819Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:34-
5Ž13918Jiroušová LuciePolička0400:00:37-
8M14029Myška FilipBorová0300:00:38-
9M14126Harašta FrantišekPolička0500:00:44-
6Ž14222Navrátilová EsterPolička0400:00:45-
7Ž1435Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:49-
8Ž1443Vinterová AdélaTJ - Svitavy0300:00:52-
9Ž14526Červená EliškaAtletika Polička0400:00:53-
10M14624Kleibl MatějPodlesí0500:01:00-
11M14716Přiklopil VojtěchPolička0500:01:05-
12M14820Jána FrantišekPomezí0400:01:25-
11M2497Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:17:48-
12M25021Cupák JanSebranice0200:46:32-
Trať 0,42 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž4148Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:31-
2Ž4226Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:33-
3Ž4334Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:36-
4Ž448Fibigarová ŠtěpánkaNový Věk TT Trusnov9800:01:40-
5Ž4538Drbohlavová LucieČeské Budějovice9900:01:41-
6Ž467Bílá ZdeňkaNový Věk TT Trusnov9900:01:45-
7Ž4747Svobodová EditaPardubice9800:01:48-
1Ž3825Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:51-
8Ž499Štulpová JulieTJ Svitavy9900:01:56-
2Ž31044Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:58-
9Ž4112Valová EliškaTJ - Svitavy9800:01:59-
10Ž41224Václavková HanaDlouhá Třebová9900:02:02-
11Ž41323Štějdířová MarkétaPolička9900:02:02-
1M31415Coural KarelJiskra Vír0000:02:04-
2M31555Kostka JiříPolička0000:02:05-
3M31648Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:02:07-
3Ž3171Dvořáková SimonaPolička9900:02:11-
12Ž41843Nováková KamilaMARS Svratka9900:02:13-
4Ž31916Lakotová TerezaAC Choceň0000:02:14-
5Ž32024Dušková VeronikaOrel Dolní Dobrouč0000:02:18-
6Ž32121Teplá BarboraAtletika Polička0000:02:19-
7Ž32236Petiková PetraDD Polička0000:02:24-
8Ž32349Machová BarboraVavřinec0000:02:25-
Trať 0,84 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž5122Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:08-
2Ž5250Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:11-
3Ž5349Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:16-
1M4426Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:20-
4Ž5521Mašková DanielaMoravská Třebová9700:03:24-
5Ž5643Leinweberová DenisaAtletika Polička9700:03:25-
2M4753Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:29-
3M4810Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:03:36-
4M4960Stehno FilipKKL Hlinsko9900:03:38-
5M41049Chroustovský JaromírNové Město na Moravě9800:03:44-
6M4116Hnát DenisPolička9800:03:45-
6Ž5121Soldánová BeátaTJ Svitavy9700:03:45-
7Ž51333Prachařová EvaAC Choceň9700:03:46-
8Ž51441Pešlová ZuzanaTJ Svitavy9600:03:46-
9Ž51532Poláková AnnaAC Choceň9700:03:52-
7M41611Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:03:58-
8M41713Švanda ŠtěpánAtletika Polička9800:03:59-
9M41827Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:04:01-
10M41946Lichtenberg JaroslavKRB Chrudim9900:04:01-
11M42016Coural MirekJiskra Vir9900:04:01-
12M42112Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:04:08-
13M4222Janečka PetrTJ - Svitavy9900:04:15-
14M42363Filipi DamiánDD Polička9900:04:17-
10Ž52415Provazníková JanaPolička9600:04:22-
11Ž5255Antonyová AnetaAtletika Polička9600:04:28-
15M4268Lajžner DavidPolička9900:04:29-
12Ž52718Kadidlová LenkaPolička9600:04:34-
16M42859Bros VáclavPolička9900:05:02-
17M42964Pavliš FrantišekDD Polička9800:05:13-
13Ž53039Berkyová IlonaPolička9900:05:32-
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS126Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:03:08-
1MM250Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:09-
1ŽM313Karasová MartinaBATT Nové Město na Moravě9400:03:15-
2MM441Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:03:16-
2ŽS542Vtípilová TerezaMars Svratka9200:03:17-
3ŽS612Karasová JanaBATT Nové Město na Moravě9200:03:18-
2ŽM718Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:03:19-
3MM829Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:20-
4MM925Vašík JanBATT Nové Město na Moravě9500:03:22-
3ŽM1040Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:23-
5MM1130Baugärtner DominikSK Chotěboř9500:03:24-
4ŽS1246Novotná LenkaBatt Nové Město na Moravě9200:03:24-
6MM1374Flídr JanŠiroký Důl9400:03:27-
4ŽM1437Tesařová HedvikaAC Choceň9400:03:28-
5ŽS1511Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:03:29-
1M51658Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:30-
7MM1745Nečas TomášBATT Nové Město na Moravě9400:03:30-
6ŽS1830Košíková TerezaBatt Nové Město na Moravě9300:03:30-
8MM1923Synek PatrikBATT Nové Město na Moravě9400:03:30-
7ŽS2014Pazderová BlankaAtletika Polička9200:03:31-
8ŽS2148Valenová AdélaAtletika Polička9300:03:32-
9ŽS2229Gajdošová MarkétaSK Chotěboř9300:03:32-
2M5236Hrdina OndřejBATT Nové Město na Moravě9600:03:32-
9MM2433Lakota AntonínAC Choceň9500:03:32-
10MM255Nešpor JiříTJ Svitavy9400:03:33-
11MM2635Polák ŠtěpánAC Choceň9500:03:33-
3M52722Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:34-
12MM2857Šacl JiříNové Město na Moravě9400:03:36-
5ŽM2916Piňosová MagdalénaMoravská Třebová9500:03:38-
13MM3036Prachař DavidAC Choceň9400:03:41-
6ŽM3144Bártová KristýnaPolička9500:03:42-
4M53254Beneš ViktorTJ Nové Město na Moravě9600:03:43-
7ŽM3320Hájková AndreaAK Moravská Třebová9500:03:44-
8ŽM3435Civišová AnnaAC Choceň9500:03:44-
14MM3569Štěpánek MichalPolička9400:03:45-
5M53656Slonek MatoušNové Město na Moravě9700:03:46-
15MM3732Komínek JiříLitomyšl9400:03:46-
10ŽS3827Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:49-
6M53928Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:03:49-
9ŽM4017Přikrylová MarkétaAK Moravská Třebová9400:03:53-
10ŽM4119Šunková ZdenkaMoravská Třebová9400:03:54-
7M54218Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:03:56-
8M54324Misař TomášBATT Nové Město na Moravě9600:03:56-
16MM4476Beznoska OndřejSK Aqua Choceň9400:04:01-
11ŽM4547Greplová AlžbětaBatt Nové Město na Moravě9500:04:02-
9M54671Valena VojtěchAtletika Polička9600:04:03-
17MM4734Frydrych JakubAC Choceň9500:04:03-
12ŽM485Kalášková JanaTJ - Svitavy9400:04:10-
10M54944Beznoska JanTK Čermná nad Orlicí9700:04:11-
11M5503Žáček JosefTJ - Svitavy9600:04:17-
12M55151Konečný MatoušNové Město na Moravě9600:04:20-
13M5521Winter JosefTJ - Svitavy9700:04:24-
13ŽM5310Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:04:25-
18MM5465Žolták MarioDD Polička9400:04:37-
14M55521Matouš PetrPolička9700:04:41-
19MM5647Bulva JiříPolička9500:04:47-
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS171Siegel JakubAC Choceň9200:03:41-
2MS27Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:43-
3MS320Kučera RobertBATT Nové Město na Moravě9300:03:47-
4MS482Dostál LukášBATT Nové Město na Moravě9300:03:49-
5MS575Mohelník PetrAtletika Polička9200:03:51-
6MS666Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:03:52-
7MS714Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:03:54-
1ŽJ845Krejčí MarkétaSchmier klub Nové Město na Moravě8900:03:59101,07
8MS99Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:04:00-
2ŽJ103Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:04:0099,95
3ŽJ1118Schauerová LenkaAtletika Polička8800:04:0198,98
1ŽD1225Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:04:0397,48
4ŽJ1331Košíková VendulaACP Olymp Brno8900:04:0397,17
2ŽD1419Maršánová LucieJihlava9000:04:0893,23
5ŽJ1539Švecová KateřinaTJ - Svitavy8800:04:1289,89
3ŽD168Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:1785,79
4ŽD1727Vášová RadkaNové Město na Moravě9100:04:2876,31
9MS1870Klíma PetrPolička9300:04:36-
5ŽD1981Exnerová TerezaSK Chotěboř9100:04:3669,81
6ŽD2036Kůtová EliškaAC Choceň9000:04:4859,60
Trať 2,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ179Kourek LukášNové Město na Moravě8800:06:56105,98
1MD217Krbek KamilNové Město na Moravě9000:07:1298,27
2MJ319Ondřejka JosefBATT Nové Město na Moravě8800:07:1795,74
3MJ480Ruschka VojtěchNové Město na Moravě8900:07:2194,09
2MD572Večeře TomášAtletika Polička9000:07:2293,46
4MJ673Sejkora KarelAtletika Polička8800:07:2990,56
3MD762Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:07:3089,69
5MJ878Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:07:4184,84
6MJ977Zavřel JiříAC Choceň8900:07:4582,99
4MD1067Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:07:4782,17
5MD1138Nechvíl PetrAC Choceň9100:07:5976,53
6MD1237Nikl LukášAC Choceň9100:08:0374,39
Trať 4,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:14:37101,52
2MA236Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:4699,70
3MA340Balcar MichalUSK Univerzita Brno7900:14:5098,78
4MA453Cacek TomášTJ Jiskra Litomyšl8300:15:0395,77
5MA518Švarc PřemyslTTK Slavia VŠ Plzeň8500:15:0794,93
6MA649Veselský MartinNové Město na Moravě6900:15:0794,87
1MB722Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:15:16106,41
7MA834Kumalák JiříMoravská Slávia Brno8600:15:1692,74
1MC948Smrčka MilošBK Říčany5400:15:18110,11
8MA105Řemínek MatějAC Choceň8600:15:2590,85
9MA1157Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:15:3089,55
10MA1278Kleibl MartinPodlesí7300:15:3688,24
2MB1316Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:15:39101,46
11MA1411Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:15:4087,34
1PM1510Chmelík JosefSK Polička7300:15:4386,76
2PM1647Šutera JosefAtletika Polička7900:15:4985,44
12MA1751Skořepa JakubNové Město na Moravě8700:15:5683,75
2MC1854Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:16:04100,59
3MB1975Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:16:2392,13
1ZB201Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:16:34124,81
4MB2145Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:16:3489,81
13MA2273Glaser VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7000:16:3574,85
3MC2370Fiedler JanMoravská Slávia Brno5600:16:5989,31
3PM2435Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:17:05-
14MA2542Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:17:0667,99
4MC2655Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:17:1486,10
15MA2712Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:17:2164,60
5MC2865Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:2184,60
5MB299Kovařík VáclavSpartak Třebíč6300:17:2878,31
6MC3028Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:17:3681,58
16MA3126Vtípil MiroslavMars Svratka8300:17:4259,83
17MA327Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:17:4259,71
1ZA3358Barešová MiladaASK Blansko7500:17:45103,65
18MA3424Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:17:4858,49
7MC3539Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:17:4879,05
4PM3634Boháč JaroslavSK Polička8500:17:5357,36
5PM3779Krištof PetrAtletika Polička7500:17:5357,29
8MC3856Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:17:5777,24
2ZA396Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:18:03100,31
1MD4021Libra JiříNové Město nad Metují3700:18:05100,00
6MB418Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:18:0770,22
9MC4263Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:18:0974,73
7MB4313Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:18:1169,35
6PM4477Mach PetrAtletika Polička6400:18:1269,04
8MB4569Tománek JiříKřepelky Mrákotín6200:18:1668,30
19MA4659Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:18:1651,99
10MC4714Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:18:2471,60
11MC4817Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:18:2571,52
3ZA4943Chaloupecká AlenaVSK UNI Brno8100:18:2796,04
9MB5066Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:3065,30
10MB5123Felkl LuděkMaxidek6000:18:3763,86
4ZA5219Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:18:4692,51
2ZB532Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:19:0498,25
11MB5438Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:19:1954,92
12MC5537Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:19:2558,99
2MD5660Leszkow PetrMK Hlinsko4400:19:39103,34
20MA5727Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:5030,81
3MD5861Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:19:53100,88
1ŽC5929Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:20:15123,50
4MD6064Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:2495,78
5ZA6144Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:4171,31
3ZB6268Tománková PavlaKRB Chrudim6800:21:0576,94
4ZB6332Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:1175,86
1PZ6420Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:21:5757,30
13MC654Vážanský MojmírAtletika Brno4900:22:1723,37
14MC6633Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:22:3419,89
21MA6746Lněnička MartinPolička7300:22:440,00
7PM6876Cvrček MartinAtletika Polička7900:22:440,00
15MC6915Král VlastimilHvězda SKP Pardubice5200:22:4517,72
16MC7041Velechovský JiříSAZS Králíky5500:22:5216,18
5MD7130Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:23:0269,38
2ŽC7271Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:23:05113,86
3ŽC7350Smrčková JitkaBK Říčany5400:23:2096,63
6MD7431Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:24:1157,85
5ZB7567Ženčáková MarieSalón Zdena6800:25:1133,55
4ŽC7625Felklová JarmilaSalón Zdena6000:25:1579,88
5ŽC7762Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:26:3186,14
6ŽC7872Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:27:5157,23

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 60%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 85%
Celkový dojem ze závodu: 94%

Závod hodnotilo celkem 8 návštěvníků.
Celkové hodnocení
91%

Názory na závod

Moc pěkný závod,organizátorům patří velký dík i za dětské kategorie
icik
Velice pěkný závod
ééé
jirbec
Už se vám to někdy stalo, že jste vyběhli do závodu bez čísla? Mně snad poprvé a to závodím dobrých 40 let. Tak milí organizátoři pardóón a díky, že jste měli pochopení.
astransky
jo
kolomaz
j
ne :)

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód