Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Běh kolem poličských hradeb

1.5.2022, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh kolem poličských hradeb
  • datum konání: 1.5.2022
  • zobrazeno již 320x
  • místo konání: Městský park, Polička
  • GPS: 49.714N, 16.26733E

Sociální sítě

Místo konání

Městský start v Poličce
první start - 10:00 hodin
ženy, muži C,D,E
muži A,B

Přihlášky

na místě, nejpozději 20 minut před startem

Startovné

dospělí 50 Kč

Popis tratě

převážně asfaltové, profil rovinatý

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Večeře
Tel. 732 598 281

Internetové stránky

https://fb.me/e/30z3Nxohc

E-mailová adresa

tomas.vecere@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.9.2021Běh kolem poličských hradeb157
1.5.2020Běh kolem poličských hradeb-
1.5.2019Běh kolem poličských hradeb321
1.5.2018Běh kolem poličských hradeb362
1.5.2017Běh kolem poličských hradeb361
1.5.2016Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2015Běh kolem poličských hradeb384
1.5.2014Běh kolem poličských hradeb339
1.5.2013Běh kolem poličských hradeb351
1.5.2012Běh kolem poličských hradeb353
1.5.2011Běh kolem poličských hradeb255
1.5.2010Běh kolem poličských hradeb265
1.5.2009Běh kolem poličských hradeb297
1.5.2008Běh kolem poličských hradeb247
1.5.2007Běh kolem poličských hradeb269
1.5.2006Běh kolem poličských hradeb224
1.5.2005Běh kolem poličských hradeb294
1.5.2004Běh kolem poličských hradeb187
1.5.2003Běh kolem poličských hradeb, 38. ročník253
1.5.2002Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2001Běh kolem poličských hradeb225
1.5.2000Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník-

Statistika závodu Běh kolem poličských hradeb

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 5782

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Večeře Tomáš9020
Štyndl Miroslav5720
Nechvíl Petr9119
Schauerová Lenka8817
Sejkora Karel8817
Šimůnek Jan0315
Gdula Petr6115
Červ Jakub8915
Šutera Josef7915
Šimůnek Jan8215
Ožana Václav6414
Jirásková Eva6414
Borek Viktor0414
Pešlová Ivana6314
Stránský Aleš6014
Cvrček Martin7914
Nechvílová Miroslava6014
Klepárník Otakar5714
Smolák Petr9414
Sontáková Lenka9113
Krátká Anna6913
Frydrychová Eliška0113
Šimůnková Pavla7712
Řemínek Matěj8612
Fiedler Jan5612
Smoláková Alexandra9812
Šimůnek Jan4912
Červ Miloslav5012
Smoláková Valérie9312
Lorenc Tomáš8612
Jelínek Matěj4212
Borková Agáta0212
Boháč Bonifác0112
Stránská Adéla9112
Borek Petr7011
Klímová Ivana8711
Stránská Michaela9711
Peterková Veronika8411
Vondra Vojtěch9811
Hubáček Petr7811
Boháč Pankrác0611
Lakota Antonín9510
Matyášová Jana6510
Šaclová Patricie0110
Pulgretová Kateřina9910
Brychtová Veronika1010
Dušková Lenka8010
Vlčková Zuzana9110
Boháč Servác0210
Chlubna Jan8410

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2018 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C01828Houdek KryštofHoudek Team1800:00:24-
2C02264Tobiáš Martin-1800:00:28-
3C02439Šutera ŠtěpánAtletika Polička1800:00:30-
4C03137Kalvoda Jáchym-2000:00:50-
5C0324Kříčka AdamVítějeves1900:01:10-
6C03341Schauer VojtěchAtletika Polička2000:01:11-
7C03762Pražan Antonín-2100:01:38-
Děvčata r. 2018 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D01712Procházková AnnaPolička1800:00:24-
2D01815Chaloupková DorotaRun Team Široký Důl1800:00:24-
3D02013Pondikasová KláraBrno1800:00:27-
4D02444Kučerová Klaudie-1800:00:30-
4D02451Pražanová Anežka-1800:00:30-
6D02722Steinhauserová Lenka-1900:00:33-
7D02849Cupáková LucieSebranice1900:00:37-
8D02916Cacková Viktorie-1900:00:38-
9D03010Kubaláková AndělaSK NMNM2000:00:46-
10D03429Hubáčková LoretaNMMOR1900:01:14-
11D03518Kučerová AlžbětaSparta Praha2000:01:20-
12D0361Votavová Eliška-2000:01:25-
Chlapci r. 2016-17 (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1233Maďar ŠimonSK Žiželice1600:00:16-
2C1517Buchta JanSK Svratka1700:00:17-
3C185Andrlík SamuelPolička1700:00:19-
4C1944Pech DominikTJ NMNM1700:00:20-
5C11127Houdek JáchymHoudek Team1600:00:20-
6C1137Břeň AntonínPolička1700:00:21-
7C11425Cacek RichardKamenec u Poličky1700:00:21-
8C11649Orálek David-1700:00:22-
9C12026Šimko Beno-1700:00:27-
10C12335Hanák VítekBrno1700:00:29-
Děvčata r. 2016-17 (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2111Kubaláková EliškaSK NMNM1600:00:15-
2D2314Chaloupková BedřiškaRun Team Široký Důl1600:00:17-
3D249Trávníčková LucieSK Svratka1600:00:17-
4D2537Benešová AnnaPolička1600:00:17-
5D2719Houdková EmilieChoceň1600:00:18-
6D21030Přichystalová AdélaTJ NMNM1600:00:20-
7D21117Cacková Tereza-1700:00:20-
8D21423Kučerová Sofie-1600:00:21-
Chlapci r. 2015 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2138Chmel PetrHr. Králové1500:01:36-
2C2229Hromádko TheodorSK Svratka1500:01:42-
3C231Duchoň AlexVítějeves1500:01:44-
4C2468Chval Richard-1500:01:51-
5C2780Šutera MatějAtletika Polička1500:02:00-
6C2936Steinhauser JanBrno1500:02:12-
7C21063Vacek MartinTJ Dlouhá Třebová1500:02:25-
-C2-2Votava MatyášPolička15DNF-
Děvčata r. 2015 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2533Pechová BarboraTJ NMNM1500:01:52-
2D2621Císlerová AnnaAtletika Chrudim1500:01:53-
3D275Andrlíková IzabelPolička1500:02:00-
Nejmladší žáci I r. 2013-14 (trať 0,84 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1319Kubalák ŠtěpánSK NMNM1300:03:19104,26
2M158Trávníček AntonínSK Svratka1300:03:21102,30
3M1822Šplíchal BedřčichFotbal Pomezí1300:03:3093,44
4M1913Buchta OndřejSK Svratka1300:03:3192,46
5M11040Šutera JosefAtletika Polička1300:03:3292,45
6M11166Boháč Petr-1300:03:3292,44
7M11245Cvrček KristiánPlaneta Země1400:03:3390,49
8M11577Mach ŠtěpánJimramov1400:03:4578,69
9M11669Kučera KrištofŘíčařova1300:03:4677,70
10M1173Fliedr TomášAtletika Polička1300:03:4875,74
11M11834Maďar VojtěchSK Žiželice1400:03:5073,77
12M11958Houdek ŠtěpánAtletika NMNM1400:03:5173,76
13M12265Matýsek Jan-1300:04:0856,07
14M12373Chval FilipPraha1300:04:1054,10
15M12454Ohlídal VáclavAtletika Polička1300:04:2044,26
16M12631Houdek TobiášChoceň1400:04:3727,54
17M12753Pilgr VladimírOB Česká Třebová1400:04:4321,64
18M12850Orálek AdamPolička1400:05:004,92
19M12975Andrlík Jiří-1300:05:043,00
-M1-42Přichystal MatoušTJ NMNM14DNF-
Nejmladší žákyně I r. 2013-14 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1143Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:53104,61
2Z1245Groulíková ZuzanaAtletika Polička1300:01:55101,15
3Z1336Příhodová KarolínaKKL Hlinsko1300:01:5994,24
4Z1438Chmelová KláraPolička1400:02:0092,51
5Z153Boháčová NelaLezník1400:02:0485,59
6Z1631Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:02:0682,13
7Z1750Haniková Ema-1300:02:1075,22
8Z1825Chmelová AnnaHradec Králové1300:02:1271,76
9Z1941Dvořáková AnnaElda a Anďa Odranec1400:02:1370,20
10Z11048Břoušková Barbora Březová nad Svitavou DDM Česká Třebová1400:02:1370,03
11Z11156Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:02:1763,11
12Z11235Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:02:2549,28
13Z11339Vojtíšková SimonaPolička1300:02:2942,36
14Z11462Tobiáš SofieZŠ Masarykova1400:02:3040,63
15Z11540Dvořáková EliškaElda a Anďa Odranec1400:02:3335,45
16Z1168Hodovancová LilianaPustá Kamenice1300:02:4219,88
Nejmladší žáci II r. 2011-12 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2759Houdek JiříAtletika NMNM1100:03:21104,22
2M21215Pavlík VítekSK Svratka1200:03:25100,32
3M21420Kubalák MatějSK NMNM1100:03:3095,45
4M21974Soukal ZdeněkKorouhev1200:03:3590,58
5M22014Maštalířský OndraSK Svratka1200:03:3689,61
6M22230Krištof VojtěchAtletika Polička1200:03:3788,64
7M22724Grabhoffer MilošPolička1100:03:4382,79
8M23532Maďar JakubSK Žiželice1200:04:0066,23
9M23851Vojtíšek PavelPolička1100:04:0660,39
10M23970Kostelecký AntonínKKL Hlinsko1200:04:0760,38
11M24047Chmel Filip-1100:04:1848,70
12M24256Šafář AdamAtletika Polička1100:04:2640,91
13M24378Štaud JanNěmčice1200:04:2838,96
14M24516Moučka AntonínSK Svratka1200:04:5611,69
Nejmladší žákyně II r. 2011-12 (trať 0,84 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2158Krupičková AdélaKKL Hlinsko1100:03:14102,04
2Z224Boháčová AdélaLezník1200:03:15101,02
3Z236Jílková NelaAtletika Svitavy1200:03:1996,94
4Z2624Švejdová EliškaATLETIKA Polička1100:03:2689,80
5Z2760Machová RozálieAtletika Polička1200:03:2887,76
6Z21342Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:03:3778,67
7Z21434Staňková LucieAtletika Jihlava1200:03:3778,57
8Z22020Císlerová VeronikaAttletika Chrudim1200:03:5659,18
9Z22155Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:04:0747,96
10Z22566Šípková Alena-1200:04:3519,39
Mladší žáci r. 2009-10 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3121Kubalák JiříSK NMNM0900:03:03104,28
2M326Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:07100,00
3M3323Mančál VojtěchAK Iscarex ČT0900:03:1195,72
4M3418Rybička DominikAK Iscarex ČT0900:03:1294,65
5M3546Staněk DanielSK ANTE1000:03:1591,44
6M3711Suchý AdamSK Svratka1000:03:2185,03
7M31572Cvrček JáchymAtletika Polička1000:03:3174,33
8M31676Vetešník JiříHC Spartak Polička0900:03:3273,26
9M3189Pavlík RadekSK Svratka0900:03:3471,12
10M32055Šafář TomášAtletika Polička0900:03:3668,98
11M32257Svítil JaroslavNMNM1000:03:3767,91
12M32412Moučka JanSK Svratka1000:03:3965,78
13M32860Hanik AlexAK Iscarex ČT1000:03:4559,36
14M33079Štaud MartinNěmčice1000:03:4757,22
15M33248Chmel matěj-0900:03:4955,08
16M33610Arnošt MatyášSK Svratka1000:04:0439,04
Mladší žákyně r. 2009-10 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z367Jílková LucieAtletika Svitavy1000:03:19101,99
2Z372Fliedrová AdélaATLETIKA Polička1000:03:21100,00
3Z31157Lipenská KristýnaTJ Svitavy0900:03:2398,01
4Z31364Popelková Aneta4Sports Team0900:03:2992,04
5Z31726Švecová TerezaAC Choceň1000:03:3388,06
6Z32654Kostelecká AnnaKKL Hlinsko1000:03:4081,09
7Z32946Houdková NatálieAtletika NMNM0900:03:4675,12
8Z33147Hubáčková MarietaNNMOR1000:03:4873,13
9Z33332Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:03:5170,15
10Z33459Vetešníková VeronikaAtletika Polička1000:03:5863,18
11Z34465Šípková Tereza-1000:04:4417,41
-Z3-52Boháčová SimonaATLETIKA Polička10DNF-
Starší žáci r. 2007-08 (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4152Hubáček PetrTJ NMNM0800:03:39105,91
2M4267Krištof JanAtletika Polička0700:03:42103,25
3M4461Hanik MaximAK Iscarex ČT0700:03:5690,84
4M4743Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:04:1276,66
Starší žákyně r. 2007-08 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41028Holingrová NatálieAC Choceň0800:03:22117,74
2Z42427Spoustová AnetaAC Choceň0800:03:39102,41
3Z43653Ficková AlžbětaTurbo Chotěboř0700:04:0479,85
4Z44163Datinská Viola4Sports Team0800:04:1966,32
-Z4-61Steklá BarboraTJ Svitavy08DNF-
Dorostenci r. 2005-06 (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M516Dočkal DanielNMNM0500:06:50120,96
2M5510Očenáš JakubAK Iscarex ČT0500:07:5990,83
3M579Hurych AdamVencl team Ústí nad Orlicí0600:08:0588,21
4M5814Hájek DominikVencl Tým0600:08:4172,49
Dorostenky r. 2005-06 (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5613Kumpoštová AndreaAK Iscarex Česká Třebová0500:04:11103,91
2Z583Málková EliškaTurbo Chotěboř0600:04:15100,78
3Z594Horákovská AdélaTJ NMNM0500:04:2295,31
4Z5101Trnková EmaATLETIKA Polička0600:04:4875,00
Junioři 18-19 let (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ22Šimůnek JanAK Iscarex ČT0300:06:59112,67
2MJ37Jirků AdamNMNM0400:07:3895,23
3MJ48Bukáček MarekAtletika Polička0400:07:4592,10
4MJ611Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:08:0284,50
5MJ916Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:09:5235,32
Juniorky 18-19 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ315Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:03:54101,69
2ZJ55Šípková KarolínaTJ NMNM0400:03:5898,31
Muži A 20-39 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Vitner PetrTJ NMNM9000:15:08103,32
2MA237Štěpáník PavelE.S.A9200:15:15101,81
3MA430Tlapák JaroslavAK Iscarex ČT8700:15:4794,87
4MA549Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:16:0191,84
5MA815Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:2885,99
6MA1722Janoušek DavidBystré9200:17:4170,18
7MA203Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:17:5766,71
8MA2335Šebek MichalČeská Třebová8400:18:3159,35
9MA2848Dorn Michal-9000:19:1050,90
10MA3167Petr OndřejLezník9100:19:4443,54
-MA-4Humeník Jaroslav-88DNF-
Muži B 40-49 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB354Horáček MichalAK Iscarex ČT7500:15:22107,08
2MB666Petr JiříLezník8000:16:1396,51
3MB72Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:16:1396,41
4MB964Mazal PetrPolička8000:16:5787,20
5MB101Šutera JosefAtletika Polička7900:17:1084,48
6MB1346Šimek PetrŘetůvka7700:17:1583,44
7MB1547Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:17:1982,60
8MB1861Lipenský MartinSvitavy8100:17:4277,79
9MB1963Beneš MilanAtletika Polička7800:17:5375,48
10MB2658Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:18:4365,02
11MB368Vojtíšek PavelPolička7800:20:0148,70
12MB389Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:20:0348,28
13MB3920Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:20:0947,03
14MB4111Štaud PetrNěmčice7400:20:4439,70
15MB4610Ficek TomášSk Chotěboř7500:22:0123,59
16MB5162Cvrček MartinPlaneta Země7900:22:4713,97
Muži C 50-59 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1132Vacek MartinAK Iscarex ČT6900:17:11104,67
2MC1221Musil JiříHlinsko7200:17:12104,48
3MC2244Buriánek RomanAK Iscarex ČT6500:18:2490,84
4MC2545Sedláček RomanSBR Tri-Team Litomyšl6400:18:4287,43
5MC2719Simon PetrPolička7200:19:0682,89
6MC2928Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:19:1680,99
7MC3360Kalousek JanMalšovice7100:19:5074,55
8MC5851Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:0426,43
Muži D 60-69 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1333Stránský AlešAK Iscarex ČT6000:17:15117,84
2MD3059Král JosefSDH Bystré5800:19:4192,14
3MD3453Skalický JosefPOLDR Žichlínek6200:19:5390,03
4MD4334Fieder JanBrno5600:21:2174,54
5MD5031Kubišta OtoAK Iscarex ČT5300:22:4060,63
6MD5524Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:23:5647,26
7MD6129Hanák KarelTerka-Verka Team5600:26:2321,38
8MD661000000Klepárník OtakarMedesa5700:30:163,00
Muži E 70 let a starší (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4841Ráb PavelČeská Třebová5200:22:35130,98
2ME6317Leszkow PetrMK Hlinsko4400:27:2395,05
3ME6552Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:30:1273,97
Ženy A 20-34 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1636Homolková HanaE.S.A.9600:17:21108,35
2ZA216Pechová HelenaTJ NMNM9300:18:1897,85
3ZA2450Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:18:4093,80
4ZA3213Kvášová BarboraBH Skiteam0200:19:4581,83
5ZA4012Mládenková JosefinaSKI Klu Val. Meziříčí0200:20:1775,94
6ZA4540Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:21:4459,93
7ZA4942Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:22:3750,17
8ZA567Petrásová ŽanetaATLETIKA Polička0000:23:5835,26
Ženy B 35-44 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3755Truksová Dana-8200:20:02116,16
2ZB4418Rokosová IvanaPolička8200:21:23103,77
3ZB5656Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:23:5880,07
4ZB605Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:25:4164,31
5ZB6216Gloserová Petra-8100:26:2557,58
Ženy C 45-54 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4226Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:21:02112,71
2ZC5343Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:23:0095,20
3ZC5427Kosková SimonaZ velkého domu7100:23:2192,09
4ZC5965Šedová Jana-7300:24:1783,77
Ženy D 55 let a starší (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3438Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:19:53115,80
2ZD4639Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:22:0196,04
3ZD5225Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:22:5288,16
4ZD6414Nechvílová MiroslavaChoceň6000:30:0721,00
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2111Kubaláková EliškaSK NMNM1600:00:15-
1C1233Maďar ŠimonSK Žiželice1600:00:16-
2D2314Chaloupková BedřiškaRun Team Široký Důl1600:00:17-
3D249Trávníčková LucieSK Svratka1600:00:17-
4D2537Benešová AnnaPolička1600:00:17-
2C1517Buchta JanSK Svratka1700:00:17-
5D2719Houdková EmilieChoceň1600:00:18-
3C185Andrlík SamuelPolička1700:00:19-
4C1944Pech DominikTJ NMNM1700:00:20-
6D21030Přichystalová AdélaTJ NMNM1600:00:20-
5C11127Houdek JáchymHoudek Team1600:00:20-
7D21117Cacková Tereza-1700:00:20-
6C1137Břeň AntonínPolička1700:00:21-
8D21423Kučerová Sofie-1600:00:21-
7C11425Cacek RichardKamenec u Poličky1700:00:21-
8C11649Orálek David-1700:00:22-
1D01712Procházková AnnaPolička1800:00:24-
1C01828Houdek KryštofHoudek Team1800:00:24-
2D01815Chaloupková DorotaRun Team Široký Důl1800:00:24-
3D02013Pondikasová KláraBrno1800:00:27-
9C12026Šimko Beno-1700:00:27-
2C02264Tobiáš Martin-1800:00:28-
10C12335Hanák VítekBrno1700:00:29-
4D02444Kučerová Klaudie-1800:00:30-
3C02439Šutera ŠtěpánAtletika Polička1800:00:30-
4D02451Pražanová Anežka-1800:00:30-
6D02722Steinhauserová Lenka-1900:00:33-
7D02849Cupáková LucieSebranice1900:00:37-
8D02916Cacková Viktorie-1900:00:38-
9D03010Kubaláková AndělaSK NMNM2000:00:46-
4C03137Kalvoda Jáchym-2000:00:50-
5C0324Kříčka AdamVítějeves1900:01:10-
6C03341Schauer VojtěchAtletika Polička2000:01:11-
10D03429Hubáčková LoretaNMMOR1900:01:14-
11D03518Kučerová AlžbětaSparta Praha2000:01:20-
12D0361Votavová Eliška-2000:01:25-
7C03762Pražan Antonín-2100:01:38-
Trať 0,42 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2138Chmel PetrHr. Králové1500:01:36-
2C2229Hromádko TheodorSK Svratka1500:01:42-
3C231Duchoň AlexVítějeves1500:01:44-
4C2468Chval Richard-1500:01:51-
1D2533Pechová BarboraTJ NMNM1500:01:52-
2D2621Císlerová AnnaAtletika Chrudim1500:01:53-
5C2780Šutera MatějAtletika Polička1500:02:00-
3D275Andrlíková IzabelPolička1500:02:00-
6C2936Steinhauser JanBrno1500:02:12-
7C21063Vacek MartinTJ Dlouhá Třebová1500:02:25-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1143Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:53104,61
2Z1245Groulíková ZuzanaAtletika Polička1300:01:55101,15
3Z1336Příhodová KarolínaKKL Hlinsko1300:01:5994,24
4Z1438Chmelová KláraPolička1400:02:0092,51
5Z153Boháčová NelaLezník1400:02:0485,59
6Z1631Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:02:0682,13
7Z1750Haniková Ema-1300:02:1075,22
8Z1825Chmelová AnnaHradec Králové1300:02:1271,76
9Z1941Dvořáková AnnaElda a Anďa Odranec1400:02:1370,20
10Z11048Břoušková Barbora Březová nad Svitavou DDM Česká Třebová1400:02:1370,03
11Z11156Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:02:1763,11
12Z11235Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:02:2549,28
13Z11339Vojtíšková SimonaPolička1300:02:2942,36
14Z11462Tobiáš SofieZŠ Masarykova1400:02:3040,63
15Z11540Dvořáková EliškaElda a Anďa Odranec1400:02:3335,45
16Z1168Hodovancová LilianaPustá Kamenice1300:02:4219,88
Trať 0,84 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2158Krupičková AdélaKKL Hlinsko1100:03:14102,04
2Z224Boháčová AdélaLezník1200:03:15101,02
1M1319Kubalák ŠtěpánSK NMNM1300:03:19104,26
3Z236Jílková NelaAtletika Svitavy1200:03:1996,94
2M158Trávníček AntonínSK Svratka1300:03:21102,30
4Z2624Švejdová EliškaATLETIKA Polička1100:03:2689,80
5Z2760Machová RozálieAtletika Polička1200:03:2887,76
3M1822Šplíchal BedřčichFotbal Pomezí1300:03:3093,44
4M1913Buchta OndřejSK Svratka1300:03:3192,46
5M11040Šutera JosefAtletika Polička1300:03:3292,45
6M11166Boháč Petr-1300:03:3292,44
7M11245Cvrček KristiánPlaneta Země1400:03:3390,49
6Z21342Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:03:3778,67
7Z21434Staňková LucieAtletika Jihlava1200:03:3778,57
8M11577Mach ŠtěpánJimramov1400:03:4578,69
9M11669Kučera KrištofŘíčařova1300:03:4677,70
10M1173Fliedr TomášAtletika Polička1300:03:4875,74
11M11834Maďar VojtěchSK Žiželice1400:03:5073,77
12M11958Houdek ŠtěpánAtletika NMNM1400:03:5173,76
8Z22020Císlerová VeronikaAttletika Chrudim1200:03:5659,18
9Z22155Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:04:0747,96
13M12265Matýsek Jan-1300:04:0856,07
14M12373Chval FilipPraha1300:04:1054,10
15M12454Ohlídal VáclavAtletika Polička1300:04:2044,26
10Z22566Šípková Alena-1200:04:3519,39
16M12631Houdek TobiášChoceň1400:04:3727,54
17M12753Pilgr VladimírOB Česká Třebová1400:04:4321,64
18M12850Orálek AdamPolička1400:05:004,92
19M12975Andrlík Jiří-1300:05:043,00
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3121Kubalák JiříSK NMNM0900:03:03104,28
2M326Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:07100,00
3M3323Mančál VojtěchAK Iscarex ČT0900:03:1195,72
4M3418Rybička DominikAK Iscarex ČT0900:03:1294,65
5M3546Staněk DanielSK ANTE1000:03:1591,44
1Z367Jílková LucieAtletika Svitavy1000:03:19101,99
2Z372Fliedrová AdélaATLETIKA Polička1000:03:21100,00
6M3711Suchý AdamSK Svratka1000:03:2185,03
1M2759Houdek JiříAtletika NMNM1100:03:21104,22
1Z41028Holingrová NatálieAC Choceň0800:03:22117,74
3Z31157Lipenská KristýnaTJ Svitavy0900:03:2398,01
2M21215Pavlík VítekSK Svratka1200:03:25100,32
4Z31364Popelková Aneta4Sports Team0900:03:2992,04
3M21420Kubalák MatějSK NMNM1100:03:3095,45
7M31572Cvrček JáchymAtletika Polička1000:03:3174,33
8M31676Vetešník JiříHC Spartak Polička0900:03:3273,26
5Z31726Švecová TerezaAC Choceň1000:03:3388,06
9M3189Pavlík RadekSK Svratka0900:03:3471,12
4M21974Soukal ZdeněkKorouhev1200:03:3590,58
10M32055Šafář TomášAtletika Polička0900:03:3668,98
5M22014Maštalířský OndraSK Svratka1200:03:3689,61
6M22230Krištof VojtěchAtletika Polička1200:03:3788,64
11M32257Svítil JaroslavNMNM1000:03:3767,91
2Z42427Spoustová AnetaAC Choceň0800:03:39102,41
12M32412Moučka JanSK Svratka1000:03:3965,78
6Z32654Kostelecká AnnaKKL Hlinsko1000:03:4081,09
7M22724Grabhoffer MilošPolička1100:03:4382,79
13M32860Hanik AlexAK Iscarex ČT1000:03:4559,36
7Z32946Houdková NatálieAtletika NMNM0900:03:4675,12
14M33079Štaud MartinNěmčice1000:03:4757,22
8Z33147Hubáčková MarietaNNMOR1000:03:4873,13
15M33248Chmel matěj-0900:03:4955,08
9Z33332Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:03:5170,15
10Z33459Vetešníková VeronikaAtletika Polička1000:03:5863,18
8M23532Maďar JakubSK Žiželice1200:04:0066,23
3Z43653Ficková AlžbětaTurbo Chotěboř0700:04:0479,85
16M33610Arnošt MatyášSK Svratka1000:04:0439,04
9M23851Vojtíšek PavelPolička1100:04:0660,39
10M23970Kostelecký AntonínKKL Hlinsko1200:04:0760,38
11M24047Chmel Filip-1100:04:1848,70
4Z44163Datinská Viola4Sports Team0800:04:1966,32
12M24256Šafář AdamAtletika Polička1100:04:2640,91
13M24378Štaud JanNěmčice1200:04:2838,96
11Z34465Šípková Tereza-1000:04:4417,41
14M24516Moučka AntonínSK Svratka1200:04:5611,69
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4152Hubáček PetrTJ NMNM0800:03:39105,91
2M4267Krištof JanAtletika Polička0700:03:42103,25
1ZJ315Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:03:54101,69
3M4461Hanik MaximAK Iscarex ČT0700:03:5690,84
2ZJ55Šípková KarolínaTJ NMNM0400:03:5898,31
1Z5613Kumpoštová AndreaAK Iscarex Česká Třebová0500:04:11103,91
4M4743Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:04:1276,66
2Z583Málková EliškaTurbo Chotěboř0600:04:15100,78
3Z594Horákovská AdélaTJ NMNM0500:04:2295,31
4Z5101Trnková EmaATLETIKA Polička0600:04:4875,00
Trať 2,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M516Dočkal DanielNMNM0500:06:50120,96
1MJ22Šimůnek JanAK Iscarex ČT0300:06:59112,67
2MJ37Jirků AdamNMNM0400:07:3895,23
3MJ48Bukáček MarekAtletika Polička0400:07:4592,10
2M5510Očenáš JakubAK Iscarex ČT0500:07:5990,83
4MJ611Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:08:0284,50
3M579Hurych AdamVencl team Ústí nad Orlicí0600:08:0588,21
4M5814Hájek DominikVencl Tým0600:08:4172,49
5MJ916Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:09:5235,32
Trať 4,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Vitner PetrTJ NMNM9000:15:08103,32
2MA237Štěpáník PavelE.S.A9200:15:15101,81
1MB354Horáček MichalAK Iscarex ČT7500:15:22107,08
3MA430Tlapák JaroslavAK Iscarex ČT8700:15:4794,87
4MA549Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:16:0191,84
2MB666Petr JiříLezník8000:16:1396,51
3MB72Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:16:1396,41
5MA815Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:2885,99
4MB964Mazal PetrPolička8000:16:5787,20
5MB101Šutera JosefAtletika Polička7900:17:1084,48
1MC1132Vacek MartinAK Iscarex ČT6900:17:11104,67
2MC1221Musil JiříHlinsko7200:17:12104,48
1MD1333Stránský AlešAK Iscarex ČT6000:17:15117,84
6MB1346Šimek PetrŘetůvka7700:17:1583,44
7MB1547Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:17:1982,60
1ZA1636Homolková HanaE.S.A.9600:17:21108,35
6MA1722Janoušek DavidBystré9200:17:4170,18
8MB1861Lipenský MartinSvitavy8100:17:4277,79
9MB1963Beneš MilanAtletika Polička7800:17:5375,48
7MA203Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:17:5766,71
2ZA216Pechová HelenaTJ NMNM9300:18:1897,85
3MC2244Buriánek RomanAK Iscarex ČT6500:18:2490,84
8MA2335Šebek MichalČeská Třebová8400:18:3159,35
3ZA2450Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:18:4093,80
4MC2545Sedláček RomanSBR Tri-Team Litomyšl6400:18:4287,43
10MB2658Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:18:4365,02
5MC2719Simon PetrPolička7200:19:0682,89
9MA2848Dorn Michal-9000:19:1050,90
6MC2928Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:19:1680,99
2MD3059Král JosefSDH Bystré5800:19:4192,14
10MA3167Petr OndřejLezník9100:19:4443,54
4ZA3213Kvášová BarboraBH Skiteam0200:19:4581,83
7MC3360Kalousek JanMalšovice7100:19:5074,55
3MD3453Skalický JosefPOLDR Žichlínek6200:19:5390,03
1ZD3438Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:19:53115,80
11MB368Vojtíšek PavelPolička7800:20:0148,70
1ZB3755Truksová Dana-8200:20:02116,16
12MB389Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:20:0348,28
13MB3920Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:20:0947,03
5ZA4012Mládenková JosefinaSKI Klu Val. Meziříčí0200:20:1775,94
14MB4111Štaud PetrNěmčice7400:20:4439,70
1ZC4226Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:21:02112,71
4MD4334Fieder JanBrno5600:21:2174,54
2ZB4418Rokosová IvanaPolička8200:21:23103,77
6ZA4540Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:21:4459,93
15MB4610Ficek TomášSk Chotěboř7500:22:0123,59
2ZD4639Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:22:0196,04
1ME4841Ráb PavelČeská Třebová5200:22:35130,98
7ZA4942Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:22:3750,17
5MD5031Kubišta OtoAK Iscarex ČT5300:22:4060,63
16MB5162Cvrček MartinPlaneta Země7900:22:4713,97
3ZD5225Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:22:5288,16
2ZC5343Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:23:0095,20
3ZC5427Kosková SimonaZ velkého domu7100:23:2192,09
6MD5524Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:23:5647,26
3ZB5656Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:23:5880,07
8ZA567Petrásová ŽanetaATLETIKA Polička0000:23:5835,26
8MC5851Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:0426,43
4ZC5965Šedová Jana-7300:24:1783,77
4ZB605Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:25:4164,31
7MD6129Hanák KarelTerka-Verka Team5600:26:2321,38
5ZB6216Gloserová Petra-8100:26:2557,58
2ME6317Leszkow PetrMK Hlinsko4400:27:2395,05
4ZD6414Nechvílová MiroslavaChoceň6000:30:0721,00
3ME6552Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:30:1273,97
8MD661000000Klepárník OtakarMedesa5700:30:163,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Vitner PetrTJ NMNM9000:15:08101,53
2MA237Štěpáník PavelE.S.A9200:15:15100,00
3MB354Horáček MichalAK Iscarex ČT7500:15:2298,47
4MA430Tlapák JaroslavAK Iscarex ČT8700:15:4793,01
5MA549Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:16:0189,95
6MB666Petr JiříLezník8000:16:1387,43
7MB72Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:16:1387,32
8MA815Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:2884,04
9MB964Mazal PetrPolička8000:16:5777,70
10MB101Šutera JosefAtletika Polička7900:17:1074,86
11MC1132Vacek MartinAK Iscarex ČT6900:17:1174,64
12MC1221Musil JiříHlinsko7200:17:1274,43
13MD1333Stránský AlešAK Iscarex ČT6000:17:1573,77
13MB1346Šimek PetrŘetůvka7700:17:1573,77
15MB1547Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:17:1972,90
16MA1722Janoušek DavidBystré9200:17:4168,09
17MB1861Lipenský MartinSvitavy8100:17:4267,87
18MB1963Beneš MilanAtletika Polička7800:17:5365,46
19MA203Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:17:5764,59
20MC2244Buriánek RomanAK Iscarex ČT6500:18:2458,69
21MA2335Šebek MichalČeská Třebová8400:18:3157,16
22MC2545Sedláček RomanSBR Tri-Team Litomyšl6400:18:4254,75
23MB2658Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:18:4354,54
24MC2719Simon PetrPolička7200:19:0649,51
25MA2848Dorn Michal-9000:19:1048,63
26MC2928Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:19:1647,32
27MD3059Král JosefSDH Bystré5800:19:4141,86
28MA3167Petr OndřejLezník9100:19:4441,20
29MC3360Kalousek JanMalšovice7100:19:5039,89
30MD3453Skalický JosefPOLDR Žichlínek6200:19:5339,23
31MB368Vojtíšek PavelPolička7800:20:0137,49
32MB389Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:20:0337,05
33MB3920Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:20:0935,74
34MB4111Štaud PetrNěmčice7400:20:4428,09
35MD4334Fieder JanBrno5600:21:2120,00
36MB4610Ficek TomášSk Chotěboř7500:22:0111,26
37ME4841Ráb PavelČeská Třebová5200:22:353,83
38MD5031Kubišta OtoAK Iscarex ČT5300:22:403,00
39MB5162Cvrček MartinPlaneta Země7900:22:473,00
40MD5524Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:23:563,00
41MC5851Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:043,00
42MD6129Hanák KarelTerka-Verka Team5600:26:233,00
43ME6317Leszkow PetrMK Hlinsko4400:27:233,00
44ME6552Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:30:123,00
45MD661000000Klepárník OtakarMedesa5700:30:163,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1636Homolková HanaE.S.A.9600:17:21108,35
2ZA216Pechová HelenaTJ NMNM9300:18:1897,85
3ZA2450Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:18:4093,80
4ZA3213Kvášová BarboraBH Skiteam0200:19:4581,83
5ZD3438Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:19:5380,36
6ZB3755Truksová Dana-8200:20:0278,71
7ZA4012Mládenková JosefinaSKI Klu Val. Meziříčí0200:20:1775,94
8ZC4226Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:21:0267,66
9ZB4418Rokosová IvanaPolička8200:21:2363,79
10ZA4540Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:21:4459,93
11ZD4639Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:22:0156,80
12ZA4942Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:22:3750,17
13ZD5225Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:22:5247,41
14ZC5343Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:23:0045,93
15ZC5427Kosková SimonaZ velkého domu7100:23:2142,07
16ZA567Petrásová ŽanetaATLETIKA Polička0000:23:5835,26
16ZB5656Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:23:5835,26
18ZC5965Šedová Jana-7300:24:1731,76
19ZB605Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:25:4116,29
20ZB6216Gloserová Petra-8100:26:258,19
21ZD6414Nechvílová MiroslavaChoceň6000:30:073,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód