Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

23.7.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
  • datum konání: 23.7.2011
  • zobrazeno již 15x
  • pořadatel: TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou

Sociální sítě

Místo konání

Dolní náměstí, Rokytnice nad Jizerou
14:00 hodin

Popis tratě

délka: 8,5 km
převýšení: 750 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou
Stanislav Kynčl
Václav Šír
Dolní 160
512 44 Rokytnice nad Jizerou
tel. byt: 481 523 375 (Šír)
mobil: 723 502 546 (Kynčl)

E-mailová adresa

stanikyncl@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.7.2018Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky124
22.7.2017Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky122
13.8.2016Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky115
18.7.2015Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky110
20.7.2013Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky132
21.7.2012Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky158
24.7.2010Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
25.7.2009Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky176
23.8.2008Rokytnice n. Jizerou - Dvoračky (kvalifikace MS)148
9.6.2007Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky, kvalifikace ME187
22.7.2006Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky155
23.7.2005Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
24.7.2004Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
26.7.2003Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky136
27.7.2002Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
16.6.2001Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky72
12.8.2000Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky173
31.7.1999Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky143
16.8.1998Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky91

Statistika závodu Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 2670

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Paulů Blanka5418
Šír Václav7817
Zátopek Jiří6016
Javůrek Jiří4815
Zoubek Zdeněk6913
Šír Václav6613
Šimůnek Jan4913
Tučný Jan4713
Kynčl Stanislav6413
Berka Radim8213
Gombita Josef5812
Kubr Václav5512
Kubrová Dagmar6312
Trejbal Karel5112
Kadavý Jan4712
Machačka Martin7512
Groh Stanislav4612
Jirásková Eva6412
Palas Jaroslav5312
Vraštilová Miloslava5611
Biemann Götz4311
Pirk Jan4811
Nečas Josef5811
Hák Michal7511
Berka Martin8511
Hartych Stanislav6511
Ulich Petr6810
Vacarda Vladimír5910
Stránský Aleš6010
Pirk Tomáš7310
Tichý Pavel6310
Pechek František5310
Šírová Šárka7310
Wolf David7210
Brunclík Ivo5810
Ježek Přemysl829
Grohová Jaroslava519
Vodička Jan459
Šimůnek Jan829
Kašpar Josef389
Kolínek František569
Kynčlová Dagmar729
Žák Jiří719
Sedlák Jiří589
Šrůtek Stanislav589
Flegl Vlastimil538
Vaněk Petr618
Merta Jaroslav358
Tomíček Josef598

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 23.07.2011, 23:54
  • zobrazeno 1540x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ15100Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:45:38105
2MJ22117Beshir RobinSK Zdice0100:47:0493
3MJ25122Honců MiloslavAtletika Dvůr Králové9400:47:2681
4MJ2697Herbs FilipKrkonoše Vrchlabí9200:47:3972
5MJ27103Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9400:47:4566
6MJ3696Kubina MatějHSK Benecko9200:48:4660
7MJ37133Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9500:48:5657
8MJ4095Kubina ŠimonHSK Benecko9500:49:3854
9MJ5763Černohorský MarekKČP Josefův Důl9600:51:3551
10MJ7099Plecháč PetrČKS SKI Jilemnice9400:53:3348
11MJ79144Ligaun AlešTJ Jiskra Josefův Důl9200:54:5645
Muži A (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1116Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:39:55105
2MA2108Losman PetrKER TEAM7900:40:3893
3MA367Kunst MichalSK Nové Město nad Metují8000:41:5181
4MA468Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:41:5572
5MA569Hanyš ZbyněkKerda Sport8500:42:2966
6MA753Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:2560
7MA866Linhart RadekKERDA Sport7600:43:3757
8MA947Berka RadimKozákov8200:43:4954
9MA1238Smělý DanielSokol Veltěž7900:44:5651
10MA162Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:45:4448
11MA17129Kovář MiroslavSlovan Zdravotník Praha8100:45:5545
12MA20127Galandák MichalKrkonoše Vrchlabí8900:46:4742
13MA2987Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:47:5739
14MA3048Berka MartinKozákov8500:47:5936
15MA3185Beránek JiříHavlíčkův Brod8300:48:0233
16MA32160Pela ZbyněkSKI PAX Horní Maxov7300:48:3630
17MA33139Pelantů VojtíšekEPO Team8300:48:4127
18MA398Oberländer JanSokol Senohraby7500:49:3324
19MA45114Kvasnička DanielHKNMPSM7800:49:5621
20MA46109Wolf DanielTJ Sokol Frýdštejn9100:49:5918
21MA48128Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:50:0915
22MA49111Váňa MartinZáholice SK8400:50:3112
23MA50113Kožíšek PavelACC Brno7200:50:369
24MA5571Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:51:106
25MA6211Skrbek MiloslavSKI Team Semily8100:52:343
26MA6339Lachout TomášPraha8400:52:353
27MA6478Koukol OndřejVSK Humanita Praha7900:52:373
28MA68159Suchý JiříFEL Praha7600:53:053
29MA7192Židlík PavelSanita CAR Holešov7700:53:393
30MA7214Šulc LubošTeam Pavlišov7600:53:463
31MA75138Hák MichalSokol Studenec7500:54:153
32MA8176Ehler TomášVSK Humanita (Berlín)8100:55:213
33MA8293Jasenský OldřichAK ASICS Kroměříž8200:55:233
34MA8390Řízek MarekMarathon Děčín7200:55:293
35MA84120Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7900:55:343
36MA8649Wolf DavidEleven Team Příchovice7200:55:443
37MA90131Doubek PavelROPAMAN7800:56:493
38MA92132Lánský RomanROPAMAN7900:56:543
39MA9462Kittel MarekTJ Jiskra Josefův Důl9000:57:263
40MA9675Kautský RadovanVSK Humanita Praha7900:57:443
41MA9750Jindřišek OndřejHrabačov8300:57:463
42MA102115Jirka JanStamp Náchod8300:58:383
43MA103145Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7800:58:413
44MA108158Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:59:133
45MA11177Bird DarianCAFL Dragons7901:00:003
46MA115135Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8901:00:363
47MA12541Jankovský AlešPraha8601:03:123
48MA13627Červenka JaroslavDobřenice7901:05:363
Muži B (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1043Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:43:55105
2MB1161Jančík BořekSvartes Hořice6400:44:1193
3MB13140Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:5981
4MB14118Beshir ErvinSK Zdice6700:45:2472
5MB18157Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:46:0366
6MB1910Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:46:2460
7MB2413Šmíd PetrLoučná 9566900:47:1857
8MB35106Braniš PavelPříbram6900:48:4354
9MB3865Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:49:1251
10MB41126Černý MichalRaspenava6400:49:3948
11MB42112Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:49:4545
12MB4482Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:49:5242
13MB50155Novotný JiříKateřinky7100:50:3639
14MB5279Buriánek RomanČeská Třebová6500:50:4936
15MB5464Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:51:0233
16MB6094Prokůpek AlešČSK SKI Jilemnice6600:51:5830
17MB61148Tomsa PavelDoubrava6200:52:2027
18MB6646Valenta MichalHZS Praha6200:52:5624
19MB69134Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:53:2121
20MB8812Ježek MartinPlzeň Újezd6400:56:0218
21MB10589Kašparec PetrAC Česká Lípa6200:58:4315
22MB10718Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou6600:59:0912
23MB110142Hartych StanislavSpartak Rokytnice nad Jizerou6500:59:389
24MB126136Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:03:296
25MB13028Šulc JiříChřibská6201:03:593
26MB13772Válek JanPraha 56401:05:483
27MB155150Krátký JosefTJ Svitavy6501:16:123
Muži C (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC65Smrčka MilošBK Říčany5400:43:20105
2MC2158Vaněk PetrAC Praha6100:46:5193
3MC2854Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:47:4981
4MC34137Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:48:4272
5MC4715Kirsch PetrAK Most5600:50:0466
6MC5817Kaván LubomírChřibská6100:51:4060
7MC6516Kacíř ZdeněkLoučná 9565600:52:5357
8MC6742Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:52:5654
9MC731Flegl VlastimilBrtev5300:54:0251
10MC8059Brožek RadmilKRB Chrudim5400:55:0748
11MC85123Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:55:4345
12MC91130Laciga ZdeněkSlovan Zdravotník Praha5200:56:5042
13MC9333Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:57:0139
14MC100152Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:58:2936
15MC106154Kobr DrahoslavSpartak Rokytnice nad Jizerou5600:59:0133
16MC11270Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:00:0130
17MC116149Augustin FrantišekSKI Jilemnice6101:00:4627
18MC11840Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:01:5124
19MC128146Vrabec MilanStaněk Sport Trutnov6001:03:3721
20MC133143Filip KarelNové Strašecí5501:04:3018
21MC13424Bräuer FriedwaldVFL Dresden-Bühlau5301:04:36-
22MC13991Chroust JanKrásná Lípa6001:06:4415
23MC14822Schmutterer PeterUSV TU Dresden5801:11:48-
24MC15721Rödel GerhardVFL Dresden - Bühlau5301:17:26-
Muži D (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5657Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:51:18105
2MD7683Němec JiříLockar (CZ)4800:54:2693
3MD7832Šír VáclavTJ Rokytnice nad Jizerou4800:54:4681
4MD89101Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:56:4572
5MD9526Gregor JaroslavAC OH Praha5100:57:3366
6MD997Leszkow JosefMK Hlinsko5100:58:1160
7MD1049Leszkow PetrMK Hlinsko4400:58:4157
8MD109147Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:59:1454
9MD122121Groh StanislavAC Vrchlabí4601:02:2851
10MD12437Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:02:5648
11MD127124Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:03:3245
12MD13520Loose ManfredVfl Dresden - Bühlau4501:04:55-
13MD14255Tučný JanMK Pardubice4701:07:1242
14MD143107Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:07:2539
15MD14480Langmajer JiříOpera Plzeň4601:07:4636
16MD14523Rohloff BerndVfl Dresden - Bühlau5101:07:55-
17MD1476Málek ZdeněkAVC Praha4301:11:1233
18MD15131Čech KarelKAK Praha4501:12:1530
19MD15981Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:18:5827
Muži E (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME14130Hlusička JosefLiga 100 Sokolov3801:06:57105
2ME15056Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:12:0393
Juniorky (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ43119Beshirová CarmenSK Zdice9800:49:46105
2ZJ11798Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9401:00:4793
3ZJ121105Klampflová HanaKrkonoše Vrchlabí9301:02:0881
4ZJ15829Sismilichová KateřinaChřibská9901:18:0972
Ženy A (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA53156Mandlíková LadaAK Sokolov8400:50:55105
2ZA7786Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8400:54:2893
3ZA87110Rufferová EvaOOB TJ Turnov8300:55:4681
4ZA9834Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:58:0872
5ZA113102Henclová RadkaNové Město nad Metují9001:00:1666
6ZA119141Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:01:5360
7ZA14952Coufalová PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:11:5957
Ženy B (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2388Fenclová MartaAC Pardubice7600:47:13105
2ZB74151Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:54:0993
3ZB10151Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:58:3681
4ZB11474Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:00:2972
5ZB12919Šírová ŠárkaTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou7301:03:5366
6ZB1544Jarolímová HanaALLBLACKS THUN7201:14:11-
Ženy C (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC120125Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:01:58105
2ZC132153Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:04:1393
3ZC138104Klampflová EvaKrkonoše Vrchlabí6401:06:0281
4ZC14060Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:5072
5ZC15336Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:13:5666
6ZC1563Kubičková Eliška AnnaKP BKÚ Mělník6601:16:1560
7ZC16073Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:27:4857
Ženy D (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5945Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:46105
2ZD12335Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:02:3793
3ZD13184Horová MagdalenaSlovan Zdravotník Praha5401:04:0581
4ZD14644Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:08:4372
5ZD15225Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:13:0166
Trať 8,5 km, 750 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1116Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:39:55105
2MA2108Losman PetrKER TEAM7900:40:3893
3MA367Kunst MichalSK Nové Město nad Metují8000:41:5181
4MA468Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:41:5572
5MA569Hanyš ZbyněkKerda Sport8500:42:2966
1MC65Smrčka MilošBK Říčany5400:43:20105
6MA753Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:2560
7MA866Linhart RadekKERDA Sport7600:43:3757
8MA947Berka RadimKozákov8200:43:4954
1MB1043Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:43:55105
2MB1161Jančík BořekSvartes Hořice6400:44:1193
9MA1238Smělý DanielSokol Veltěž7900:44:5651
3MB13140Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:5981
4MB14118Beshir ErvinSK Zdice6700:45:2472
1MJ15100Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:45:38105
10MA162Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:45:4448
11MA17129Kovář MiroslavSlovan Zdravotník Praha8100:45:5545
5MB18157Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:46:0366
6MB1910Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:46:2460
12MA20127Galandák MichalKrkonoše Vrchlabí8900:46:4742
2MC2158Vaněk PetrAC Praha6100:46:5193
2MJ22117Beshir RobinSK Zdice0100:47:0493
1ZB2388Fenclová MartaAC Pardubice7600:47:13105
7MB2413Šmíd PetrLoučná 9566900:47:1857
3MJ25122Honců MiloslavAtletika Dvůr Králové9400:47:2681
4MJ2697Herbs FilipKrkonoše Vrchlabí9200:47:3972
5MJ27103Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9400:47:4566
3MC2854Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:47:4981
13MA2987Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou7800:47:5739
14MA3048Berka MartinKozákov8500:47:5936
15MA3185Beránek JiříHavlíčkův Brod8300:48:0233
16MA32160Pela ZbyněkSKI PAX Horní Maxov7300:48:3630
17MA33139Pelantů VojtíšekEPO Team8300:48:4127
4MC34137Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:48:4272
8MB35106Braniš PavelPříbram6900:48:4354
6MJ3696Kubina MatějHSK Benecko9200:48:4660
7MJ37133Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9500:48:5657
9MB3865Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:49:1251
18MA398Oberländer JanSokol Senohraby7500:49:3324
8MJ4095Kubina ŠimonHSK Benecko9500:49:3854
10MB41126Černý MichalRaspenava6400:49:3948
11MB42112Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:49:4545
1ZJ43119Beshirová CarmenSK Zdice9800:49:46105
12MB4482Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:49:5242
19MA45114Kvasnička DanielHKNMPSM7800:49:5621
20MA46109Wolf DanielTJ Sokol Frýdštejn9100:49:5918
5MC4715Kirsch PetrAK Most5600:50:0466
21MA48128Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:50:0915
22MA49111Váňa MartinZáholice SK8400:50:3112
23MA50113Kožíšek PavelACC Brno7200:50:369
13MB50155Novotný JiříKateřinky7100:50:3639
14MB5279Buriánek RomanČeská Třebová6500:50:4936
1ZA53156Mandlíková LadaAK Sokolov8400:50:55105
15MB5464Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:51:0233
24MA5571Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:51:106
1MD5657Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:51:18105
9MJ5763Černohorský MarekKČP Josefův Důl9600:51:3551
6MC5817Kaván LubomírChřibská6100:51:4060
1ZD5945Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:46105
16MB6094Prokůpek AlešČSK SKI Jilemnice6600:51:5830
17MB61148Tomsa PavelDoubrava6200:52:2027
25MA6211Skrbek MiloslavSKI Team Semily8100:52:343
26MA6339Lachout TomášPraha8400:52:353
27MA6478Koukol OndřejVSK Humanita Praha7900:52:373
7MC6516Kacíř ZdeněkLoučná 9565600:52:5357
18MB6646Valenta MichalHZS Praha6200:52:5624
8MC6742Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:52:5654
28MA68159Suchý JiříFEL Praha7600:53:053
19MB69134Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:53:2121
10MJ7099Plecháč PetrČKS SKI Jilemnice9400:53:3348
29MA7192Židlík PavelSanita CAR Holešov7700:53:393
30MA7214Šulc LubošTeam Pavlišov7600:53:463
9MC731Flegl VlastimilBrtev5300:54:0251
2ZB74151Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:54:0993
31MA75138Hák MichalSokol Studenec7500:54:153
2MD7683Němec JiříLockar (CZ)4800:54:2693
2ZA7786Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8400:54:2893
3MD7832Šír VáclavTJ Rokytnice nad Jizerou4800:54:4681
11MJ79144Ligaun AlešTJ Jiskra Josefův Důl9200:54:5645
10MC8059Brožek RadmilKRB Chrudim5400:55:0748
32MA8176Ehler TomášVSK Humanita (Berlín)8100:55:213
33MA8293Jasenský OldřichAK ASICS Kroměříž8200:55:233
34MA8390Řízek MarekMarathon Děčín7200:55:293
35MA84120Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7900:55:343
11MC85123Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:55:4345
36MA8649Wolf DavidEleven Team Příchovice7200:55:443
3ZA87110Rufferová EvaOOB TJ Turnov8300:55:4681
20MB8812Ježek MartinPlzeň Újezd6400:56:0218
4MD89101Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:56:4572
37MA90131Doubek PavelROPAMAN7800:56:493
12MC91130Laciga ZdeněkSlovan Zdravotník Praha5200:56:5042
38MA92132Lánský RomanROPAMAN7900:56:543
13MC9333Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:57:0139
39MA9462Kittel MarekTJ Jiskra Josefův Důl9000:57:263
5MD9526Gregor JaroslavAC OH Praha5100:57:3366
40MA9675Kautský RadovanVSK Humanita Praha7900:57:443
41MA9750Jindřišek OndřejHrabačov8300:57:463
4ZA9834Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:58:0872
6MD997Leszkow JosefMK Hlinsko5100:58:1160
14MC100152Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:58:2936
3ZB10151Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:58:3681
42MA102115Jirka JanStamp Náchod8300:58:383
43MA103145Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7800:58:413
7MD1049Leszkow PetrMK Hlinsko4400:58:4157
21MB10589Kašparec PetrAC Česká Lípa6200:58:4315
15MC106154Kobr DrahoslavSpartak Rokytnice nad Jizerou5600:59:0133
22MB10718Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou6600:59:0912
44MA108158Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:59:133
8MD109147Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:59:1454
23MB110142Hartych StanislavSpartak Rokytnice nad Jizerou6500:59:389
45MA11177Bird DarianCAFL Dragons7901:00:003
16MC11270Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:00:0130
5ZA113102Henclová RadkaNové Město nad Metují9001:00:1666
4ZB11474Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:00:2972
46MA115135Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8901:00:363
17MC116149Augustin FrantišekSKI Jilemnice6101:00:4627
2ZJ11798Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9401:00:4793
18MC11840Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:01:5124
6ZA119141Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:01:5360
1ZC120125Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:01:58105
3ZJ121105Klampflová HanaKrkonoše Vrchlabí9301:02:0881
9MD122121Groh StanislavAC Vrchlabí4601:02:2851
2ZD12335Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:02:3793
10MD12437Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:02:5648
47MA12541Jankovský AlešPraha8601:03:123
24MB126136Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:03:296
11MD127124Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:03:3245
19MC128146Vrabec MilanStaněk Sport Trutnov6001:03:3721
5ZB12919Šírová ŠárkaTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou7301:03:5366
25MB13028Šulc JiříChřibská6201:03:593
3ZD13184Horová MagdalenaSlovan Zdravotník Praha5401:04:0581
2ZC132153Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:04:1393
20MC133143Filip KarelNové Strašecí5501:04:3018
21MC13424Bräuer FriedwaldVFL Dresden-Bühlau5301:04:36-
12MD13520Loose ManfredVfl Dresden - Bühlau4501:04:55-
48MA13627Červenka JaroslavDobřenice7901:05:363
26MB13772Válek JanPraha 56401:05:483
3ZC138104Klampflová EvaKrkonoše Vrchlabí6401:06:0281
22MC13991Chroust JanKrásná Lípa6001:06:4415
4ZC14060Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:5072
1ME14130Hlusička JosefLiga 100 Sokolov3801:06:57105
13MD14255Tučný JanMK Pardubice4701:07:1242
14MD143107Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:07:2539
15MD14480Langmajer JiříOpera Plzeň4601:07:4636
16MD14523Rohloff BerndVfl Dresden - Bühlau5101:07:55-
4ZD14644Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:08:4372
17MD1476Málek ZdeněkAVC Praha4301:11:1233
23MC14822Schmutterer PeterUSV TU Dresden5801:11:48-
7ZA14952Coufalová PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:11:5957
2ME15056Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:12:0393
18MD15131Čech KarelKAK Praha4501:12:1530
5ZD15225Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:13:0166
5ZC15336Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:13:5666
6ZB1544Jarolímová HanaALLBLACKS THUN7201:14:11-
27MB155150Krátký JosefTJ Svitavy6501:16:123
6ZC1563Kubičková Eliška AnnaKP BKÚ Mělník6601:16:1560
24MC15721Rödel GerhardVFL Dresden - Bühlau5301:17:26-
4ZJ15829Sismilichová KateřinaChřibská9901:18:0972
19MD15981Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:18:5827
7ZC16073Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:27:4857
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1116Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:39:55105
2MA2108Losman PetrKER TEAM7900:40:3893
3MA367Kunst MichalSK Nové Město nad Metují8000:41:5181
4MA468Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:41:5572
5MA569Hanyš ZbyněkKerda Sport8500:42:2966
6MC65Smrčka MilošBK Říčany5400:43:2060
7MA753Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:2557
8MA866Linhart RadekKERDA Sport7600:43:3754
9MA947Berka RadimKozákov8200:43:4951
10MB1043Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:43:5548
11MB1161Jančík BořekSvartes Hořice6400:44:1145
12MA1238Smělý DanielSokol Veltěž7900:44:5642
13MB13140Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:5939
14MB14118Beshir ErvinSK Zdice6700:45:2436
15MJ15100Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:45:3833
16MA162Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:45:4430
17MA17129Kovář MiroslavSlovan Zdravotník Praha8100:45:5527
18MB18157Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:46:0324
19MB1910Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:46:2421
20MA20127Galandák MichalKrkonoše Vrchlabí8900:46:4718
21MC2158Vaněk PetrAC Praha6100:46:5115
22MJ22117Beshir RobinSK Zdice0100:47:0412
23MB2413Šmíd PetrLoučná 9566900:47:189
24MJ25122Honců MiloslavAtletika Dvůr Králové9400:47:266
25MJ2697Herbs FilipKrkonoše Vrchlabí9200:47:393
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2388Fenclová MartaAC Pardubice7600:47:13105
2ZJ43119Beshirová CarmenSK Zdice9800:49:4693
3ZA53156Mandlíková LadaAK Sokolov8400:50:5581
4ZD5945Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:4672
5ZB74151Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:54:0966
6ZA7786Vavrušková LucieJablonec nad Nisou8400:54:2860
7ZA87110Rufferová EvaOOB TJ Turnov8300:55:4657
8ZA9834Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:58:0854
9ZB10151Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:58:3651
10ZA113102Henclová RadkaNové Město nad Metují9001:00:1648
11ZB11474Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:00:2945
12ZJ11798Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9401:00:4742
13ZA119141Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:01:5339
14ZC120125Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:01:5836
15ZJ121105Klampflová HanaKrkonoše Vrchlabí9301:02:0833
16ZD12335Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:02:3730
17ZB12919Šírová ŠárkaTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou7301:03:5327
18ZD13184Horová MagdalenaSlovan Zdravotník Praha5401:04:0524
19ZC132153Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:04:1321
20ZC138104Klampflová EvaKrkonoše Vrchlabí6401:06:0218
21ZC14060Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:06:5015
22ZD14644Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:08:4312
23ZA14952Coufalová PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:11:599
24ZD15225Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:13:016
25ZC15336Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:13:563

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Vydařená akce v krásných Krkonoších s výhledy na Čechy. Masová účast a kvalitní výkony. Náročná trať dá opravdu zabrat a prověří všestranně síly. V cíli dobré občerstvení. Škoda, že se neměl nikdo k vyhlašování a já nemohl déle než hodinu čekat.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód