Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

21.7.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
  • datum konání: 21.7.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou

Sociální sítě

Místo konání

Rokytnice nad Jizerou, Dolní náměstí
14:00 hodin

Přihlášky

Sportovní hala TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou do 13:30 hodin

Startovné

70 Kč

Popis tratě

Délka: 8,5 km
Převýšení: 750 m

Ceny pro vítěze

finanční a věcné, tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Stanislav Kynčl
tel. 723 502 546

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

stanikyncl@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.7.2018Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky124
22.7.2017Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky122
13.8.2016Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky115
18.7.2015Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky110
20.7.2013Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky132
23.7.2011Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky160
24.7.2010Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
25.7.2009Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky176
22.7.2006Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky155
23.7.2005Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
24.7.2004Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
26.7.2003Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky136
27.7.2002Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
16.6.2001Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky72
12.8.2000Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky173
31.7.1999Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky143
16.8.1998Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky91

Statistika závodu Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 2337

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4818
Paulů Blanka5416
Šír Václav7815
Zátopek Jiří6014
Javůrek Jiří4814
Tučný Jan4713
Kynčl Stanislav6412
Berka Radim8212
Zoubek Zdeněk6912
Palas Jaroslav5311
Kubrová Dagmar6311
Gombita Josef5811
Groh Stanislav4611
Šimůnek Jan4911
Kubr Václav5511
Šír Václav6611
Berka Martin8510
Kadavý Jan4710
Machačka Martin7510
Biemann Götz4310
Tichý Pavel6310
Jirásková Eva6410
Brunclík Ivo5810
Wolf David7210
Trejbal Karel5110
Hák Michal759
Vraštilová Miloslava569
Kolínek František569
Vacarda Vladimír599
Nečas Josef589
Pirk Jan489
Pechek František539
Hartych Stanislav659
Ježek Přemysl829
Kynčlová Dagmar729
Gregor Jaroslav518
Flegl Vlastimil538
Pirk Tomáš738
Šírová Šárka738
Čech Karel458
Grohová Jaroslava518
Žák Jiří718
Kašpar Josef388
Šimůnek Jan828
Sedlák Jiří588
Marek František418
Ulich Petr688
Vodička Jan458
Stránský Aleš608
Vaněk Petr618

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ6106Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:43:31105
2MJ783Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:44:1493
3MJ11109Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9400:45:2681
4MJ26125Kubina ŠimonHSK Benecko9500:47:5672
5MJ29100Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:49:1366
6MJ42108Plecháč PetrČKS SKI Jilemnice9400:51:0960
7MJ5052Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9400:52:1957
8MJ7167Votoček AdamTJ Stodůlky9500:55:3954
9MJ7625Herber JanTJ Spartak Rokytnice9500:56:1951
10MJ102139Pajer LukášPoniklá9801:00:4148
11MJ122161Jarík JakubBromance Spartak Rokytnice9601:05:1345
12MJ126160Benc PatrikBromance Spartak Rokytnice9701:06:1442
13MJ14611Zuzánek MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou9701:13:0839
Muži A (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1126Losman PetrKER Team7900:41:01105
2MA294Berka MartinAC Syner Turnov8500:41:2693
3MA381Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:0581
4MA476Herda JanU.A.C.8300:43:2372
5MA5117Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:43:2566
6MA83Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:44:2060
7MA1271Malý JanSokol Nová Paka7300:45:2857
8MA14134Kovář MiroslavSlovan Zdravotník Praha8100:45:4454
9MA1556Ambrož VojtěchSK Nové Město nad Metují9100:45:5051
10MA16157Šír DanielSpartak Rokytnice nad Jizerou7900:45:5648
11MA1822Kunze HolmPSV Zittau SKI7300:46:26-
12MA20107Herbs FilipČKS SKI Jilemnice9200:46:4745
13MA21127Kolín JanVSK Humanita7700:46:5842
14MA2428Jiran PetrSILVINI SKITRAB Team8600:47:3439
15MA25146Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:47:4936
16MA27101Kazda OndřejBíglíci Králův Dvůr8200:48:1333
17MA3093Berka RadimKozákov8200:49:2330
18MA3361Oberländer JanSokol Senohraby7500:49:5227
19MA3541Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:50:0324
20MA36150Šrůtek DavidBKL Machov8000:50:1521
21MA3747Pirk TomášLékařský Tri klub Praha7300:50:1918
22MA3888Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:50:2815
23MA4038Antczak AdrianBogatynia7600:50:43-
24MA4333Mach MartinVSK Humanita Praha8200:51:1412
25MA48132Krejčík JiříSlovan Zdravotník Praha8300:52:159
26MA5134Štemberg MilanVSK Humanita Praha8600:52:216
27MA54149Major JiříJiskra Harrachov8300:53:333
28MA60121Stezka MartinChřibská8400:54:213
29MA619Šimůnek MatějTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou8700:54:323
30MA6614Zuzánek JiříSpartak Rokytnice nad Jizerou9000:55:103
31MA74129Mrštík JakubPlzeň7800:56:183
32MA83158Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7800:57:443
33MA8463Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:57:503
34MA94131Jahn PetrSlovan Zdravotník Praha8400:59:463
35MA106138Nedvěd JiříAlpin club Rokytnice nad Jizerou7801:01:293
36MA11045Špringl Štěpán-8401:02:053
37MA11236Kautský RadovanVSK Humanita Praha7901:02:313
38MA11335Bird DarianMassey Rugby Club7901:02:423
39MA11787Pásler JanBatňovice7601:03:443
40MA13086Šrejber MiloslavBatňovice7301:06:273
41MA134122Mochán LadislavTJ Sokol Pičín7501:07:213
42MA138140Narovec Radek-7501:09:043
43MA13923Crha ZdeněkLTC Slovan Kladno7901:09:403
Muži B (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB9145Wallenfels JiříTJ Sokol Vinohrady7200:44:32105
2MB17159Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:46:1093
3MB1942Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:46:3681
4MB2832Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:49:0672
5MB3127Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:49:4766
6MB3257Černý MichalAC Slovan Liberec6400:49:4960
7MB341Novotný JiříKateřinky7100:49:5957
8MB4421Ptáček MilošPetrovičky7000:51:2454
9MB6499Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:54:5251
10MB7060Wolf DavidMTB Team Příchovice7200:55:3948
11MB72105Hartych StanislavSpartak Rokytnice nad Jizerou6500:55:4745
12MB7890Vojtěch TomášJanské Lázně6500:56:3942
13MB792Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:56:4639
14MB8613Zoubek ZdeněkSWSL Lučany nad Nisou6900:58:2736
15MB90152Seeman TomášMedicína Praha6800:58:5333
16MB914Němec JaroslavBonbon6600:59:0530
17MB98154Slanec JanODPM Česká Lípa6901:00:1027
18MB1008Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou6601:00:3224
19MB132153Válek JanPraha 56401:07:1021
20MB144137Smith GrahameVrchlabí6601:12:2318
21MB14977Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:15:2315
22MB150135Šetka PavelTK Radošovice7001:17:1112
23MB155155Škoda MartinODPM Česká Lípa6301:24:009
Muži C (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1091Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:43105
2MC1359Smrčka MilošBK Říčany5400:45:4393
3MC22142Vaněk PetrAC Praha6100:47:2081
4MC2398Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:47:3472
5MC4146Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5700:50:4366
6MC4540Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:51:3060
7MC5315Vanta JosefSJ Hronov6200:53:1157
8MC5580Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:53:5054
9MC6996Kotúček PavelBemaniax Liberec6100:55:3051
10MC75143Tomsa PavelDoubrava6200:56:1948
11MC8020Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:56:5245
12MC816Hanyš OldřichSokol Frýdštejn5900:57:0142
13MC8297Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:57:3539
14MC9575Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:59:5036
15MC9765Kašparec PetrAC Česká Lípa6201:00:0333
16MC101120Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:00:3730
17MC1095Němec MilošBonbon5901:02:0127
18MC115118Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:03:1324
19MC120104Chmel ZdeněkBěžecký klub České spořitelny6201:04:4021
20MC12355Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6101:05:3718
21MC127156Hojač MojmírTJ Jiskra Tanvald5801:06:1515
22MC13351Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:07:1012
23MC13553Sedlák JiříPřelouč5801:07:309
24MC15373Kruliš JiříMK Seitl Ostrava6101:20:256
Muži D (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5229Tempír FrantišekSokol Štíty4900:52:39105
2MD5779Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:54:0893
3MD5968Šír VáclavTJ Rokytnice nad Jizerou4800:54:1881
4MD6258Hájek FrantišekFGT Stolany4900:54:3572
5MD63147Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:54:4966
6MD6537Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:55:0660
7MD73133Laciga ZdeněkSlovan Zdravotník Praha5200:55:5257
8MD8517Bříza VladimírKRB Chrudim5100:58:0654
9MD88116Gregor JaroslavAC OH Praha5100:58:3351
10MD105115Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:01:0948
11MD11449Pirk JanLékařský Tri klub Praha4801:03:0045
12MD121119Groh StanislavAC Vrchlabí4601:04:4942
13MD13169Tučný JanMK Pardubice4701:06:4639
14MD14231Říha MiroslavSokol Sadská4501:11:0136
15MD15619Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:24:5333
Muži E (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10816Marek FrantišekSK Hronov4101:02:00105
2ME11130Čech JaroslavLiga 100 Praha4101:02:2393
3ME136162Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:08:0281
4ME152130Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:20:1372
Juniorky (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ89110Čechová AnnaČKS Ski Jilemnice9300:58:39105
2ZJ96111Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9400:59:5893
3ZJ10764Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:01:4781
4ZJ11966Votočková EliškaKB Jilemnice9701:04:3972
Ženy A (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA39151Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:50:33105
2ZA4726Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:52:0493
3ZA4984Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:52:1781
4ZA56128Kovářová KristýnaVSK Humanita8400:53:5772
5ZA6739Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:55:1266
6ZA68113Horká LudmilaČKS SKI Jilemnice9200:55:2760
7ZA77162Mandlíková LadaAK Sokolov8400:56:2457
8ZA87103Hermanová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8700:58:2854
9ZA93102Kazdová LenkaBíglíci8400:59:4051
10ZA104112Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice9201:01:0148
11ZA12492Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:05:4845
12ZA12944Netolická MartinaAK Olymp Brno8201:06:2142
13ZA137141Emrichová MonikaZnojmo8201:09:0339
14ZA14112Zuzánková VeronikaSpartak Rokytnice nad Jizerou9101:10:5236
15ZA148123Fučíková PetraSokol Pičín7801:14:4933
Ženy B (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5878Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:54:12105
2ZB92136Smith LucieVrchlabí7300:59:2693
3ZB9995Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:00:2081
4ZB10343Janisová BarboraTJ Dukla Taekwondo Liberec7401:00:5272
5ZB11662Černá MarkétaLanškroun7001:03:2166
6ZB12589Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:06:0260
7ZB12824Šírová ŠárkaTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou7301:06:1557
Ženy C (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC14074Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:10:05105
2ZC147124Palmeová EvaSKI Bratrouchov6301:13:4193
3ZC1517Kubičková Eliška AnnaKPBKÚ Mělník6601:19:0581
4ZC154144Wallenfels LenkaTJ Sokol Vinohrady6601:21:1172
5ZC15785Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:27:3166
6ZC15872Hahn ClaudiaSkiclub Kottmar6301:30:24-
Ženy D (trať 8,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4654Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:49105
2ZD11870Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:04:3793
3ZD14310Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:5881
4ZD14518Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:12:2572
Trať 8,5 km, 750 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1126Losman PetrKER Team7900:41:01105
2MA294Berka MartinAC Syner Turnov8500:41:2693
3MA381Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:0581
4MA476Herda JanU.A.C.8300:43:2372
5MA5117Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:43:2566
1MJ6106Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:43:31105
2MJ783Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:44:1493
6MA83Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:44:2060
1MB9145Wallenfels JiříTJ Sokol Vinohrady7200:44:32105
1MC1091Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:43105
3MJ11109Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9400:45:2681
7MA1271Malý JanSokol Nová Paka7300:45:2857
2MC1359Smrčka MilošBK Říčany5400:45:4393
8MA14134Kovář MiroslavSlovan Zdravotník Praha8100:45:4454
9MA1556Ambrož VojtěchSK Nové Město nad Metují9100:45:5051
10MA16157Šír DanielSpartak Rokytnice nad Jizerou7900:45:5648
2MB17159Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:46:1093
11MA1822Kunze HolmPSV Zittau SKI7300:46:26-
3MB1942Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:46:3681
12MA20107Herbs FilipČKS SKI Jilemnice9200:46:4745
13MA21127Kolín JanVSK Humanita7700:46:5842
3MC22142Vaněk PetrAC Praha6100:47:2081
4MC2398Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:47:3472
14MA2428Jiran PetrSILVINI SKITRAB Team8600:47:3439
15MA25146Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:47:4936
4MJ26125Kubina ŠimonHSK Benecko9500:47:5672
16MA27101Kazda OndřejBíglíci Králův Dvůr8200:48:1333
4MB2832Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:49:0672
5MJ29100Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:49:1366
17MA3093Berka RadimKozákov8200:49:2330
5MB3127Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:49:4766
6MB3257Černý MichalAC Slovan Liberec6400:49:4960
18MA3361Oberländer JanSokol Senohraby7500:49:5227
7MB341Novotný JiříKateřinky7100:49:5957
19MA3541Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:50:0324
20MA36150Šrůtek DavidBKL Machov8000:50:1521
21MA3747Pirk TomášLékařský Tri klub Praha7300:50:1918
22MA3888Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:50:2815
1ZA39151Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:50:33105
23MA4038Antczak AdrianBogatynia7600:50:43-
5MC4146Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou5700:50:4366
6MJ42108Plecháč PetrČKS SKI Jilemnice9400:51:0960
24MA4333Mach MartinVSK Humanita Praha8200:51:1412
8MB4421Ptáček MilošPetrovičky7000:51:2454
6MC4540Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:51:3060
1ZD4654Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:49105
2ZA4726Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:52:0493
25MA48132Krejčík JiříSlovan Zdravotník Praha8300:52:159
3ZA4984Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:52:1781
7MJ5052Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9400:52:1957
26MA5134Štemberg MilanVSK Humanita Praha8600:52:216
1MD5229Tempír FrantišekSokol Štíty4900:52:39105
7MC5315Vanta JosefSJ Hronov6200:53:1157
27MA54149Major JiříJiskra Harrachov8300:53:333
8MC5580Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:53:5054
4ZA56128Kovářová KristýnaVSK Humanita8400:53:5772
2MD5779Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:54:0893
1ZB5878Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:54:12105
3MD5968Šír VáclavTJ Rokytnice nad Jizerou4800:54:1881
28MA60121Stezka MartinChřibská8400:54:213
29MA619Šimůnek MatějTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou8700:54:323
4MD6258Hájek FrantišekFGT Stolany4900:54:3572
5MD63147Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:54:4966
9MB6499Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:54:5251
6MD6537Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:55:0660
30MA6614Zuzánek JiříSpartak Rokytnice nad Jizerou9000:55:103
5ZA6739Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:55:1266
6ZA68113Horká LudmilaČKS SKI Jilemnice9200:55:2760
9MC6996Kotúček PavelBemaniax Liberec6100:55:3051
10MB7060Wolf DavidMTB Team Příchovice7200:55:3948
8MJ7167Votoček AdamTJ Stodůlky9500:55:3954
11MB72105Hartych StanislavSpartak Rokytnice nad Jizerou6500:55:4745
7MD73133Laciga ZdeněkSlovan Zdravotník Praha5200:55:5257
31MA74129Mrštík JakubPlzeň7800:56:183
10MC75143Tomsa PavelDoubrava6200:56:1948
9MJ7625Herber JanTJ Spartak Rokytnice9500:56:1951
7ZA77162Mandlíková LadaAK Sokolov8400:56:2457
12MB7890Vojtěch TomášJanské Lázně6500:56:3942
13MB792Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:56:4639
11MC8020Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:56:5245
12MC816Hanyš OldřichSokol Frýdštejn5900:57:0142
13MC8297Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:57:3539
32MA83158Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7800:57:443
33MA8463Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:57:503
8MD8517Bříza VladimírKRB Chrudim5100:58:0654
14MB8613Zoubek ZdeněkSWSL Lučany nad Nisou6900:58:2736
8ZA87103Hermanová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8700:58:2854
9MD88116Gregor JaroslavAC OH Praha5100:58:3351
1ZJ89110Čechová AnnaČKS Ski Jilemnice9300:58:39105
15MB90152Seeman TomášMedicína Praha6800:58:5333
16MB914Němec JaroslavBonbon6600:59:0530
2ZB92136Smith LucieVrchlabí7300:59:2693
9ZA93102Kazdová LenkaBíglíci8400:59:4051
34MA94131Jahn PetrSlovan Zdravotník Praha8400:59:463
14MC9575Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:59:5036
2ZJ96111Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9400:59:5893
15MC9765Kašparec PetrAC Česká Lípa6201:00:0333
17MB98154Slanec JanODPM Česká Lípa6901:00:1027
3ZB9995Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:00:2081
18MB1008Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou6601:00:3224
16MC101120Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:00:3730
10MJ102139Pajer LukášPoniklá9801:00:4148
4ZB10343Janisová BarboraTJ Dukla Taekwondo Liberec7401:00:5272
10ZA104112Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice9201:01:0148
10MD105115Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:01:0948
35MA106138Nedvěd JiříAlpin club Rokytnice nad Jizerou7801:01:293
3ZJ10764Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:01:4781
1ME10816Marek FrantišekSK Hronov4101:02:00105
17MC1095Němec MilošBonbon5901:02:0127
36MA11045Špringl Štěpán-8401:02:053
2ME11130Čech JaroslavLiga 100 Praha4101:02:2393
37MA11236Kautský RadovanVSK Humanita Praha7901:02:313
38MA11335Bird DarianMassey Rugby Club7901:02:423
11MD11449Pirk JanLékařský Tri klub Praha4801:03:0045
18MC115118Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:03:1324
5ZB11662Černá MarkétaLanškroun7001:03:2166
39MA11787Pásler JanBatňovice7601:03:443
2ZD11870Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:04:3793
4ZJ11966Votočková EliškaKB Jilemnice9701:04:3972
19MC120104Chmel ZdeněkBěžecký klub České spořitelny6201:04:4021
12MD121119Groh StanislavAC Vrchlabí4601:04:4942
11MJ122161Jarík JakubBromance Spartak Rokytnice9601:05:1345
20MC12355Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6101:05:3718
11ZA12492Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:05:4845
6ZB12589Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:06:0260
12MJ126160Benc PatrikBromance Spartak Rokytnice9701:06:1442
21MC127156Hojač MojmírTJ Jiskra Tanvald5801:06:1515
7ZB12824Šírová ŠárkaTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou7301:06:1557
12ZA12944Netolická MartinaAK Olymp Brno8201:06:2142
40MA13086Šrejber MiloslavBatňovice7301:06:273
13MD13169Tučný JanMK Pardubice4701:06:4639
19MB132153Válek JanPraha 56401:07:1021
22MC13351Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:07:1012
41MA134122Mochán LadislavTJ Sokol Pičín7501:07:213
23MC13553Sedlák JiříPřelouč5801:07:309
3ME136162Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:08:0281
13ZA137141Emrichová MonikaZnojmo8201:09:0339
42MA138140Narovec Radek-7501:09:043
43MA13923Crha ZdeněkLTC Slovan Kladno7901:09:403
1ZC14074Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:10:05105
14ZA14112Zuzánková VeronikaSpartak Rokytnice nad Jizerou9101:10:5236
14MD14231Říha MiroslavSokol Sadská4501:11:0136
3ZD14310Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:5881
20MB144137Smith GrahameVrchlabí6601:12:2318
4ZD14518Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:12:2572
13MJ14611Zuzánek MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou9701:13:0839
2ZC147124Palmeová EvaSKI Bratrouchov6301:13:4193
15ZA148123Fučíková PetraSokol Pičín7801:14:4933
21MB14977Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:15:2315
22MB150135Šetka PavelTK Radošovice7001:17:1112
3ZC1517Kubičková Eliška AnnaKPBKÚ Mělník6601:19:0581
4ME152130Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:20:1372
24MC15373Kruliš JiříMK Seitl Ostrava6101:20:256
4ZC154144Wallenfels LenkaTJ Sokol Vinohrady6601:21:1172
23MB155155Škoda MartinODPM Česká Lípa6301:24:009
15MD15619Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:24:5333
5ZC15785Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:27:3166
6ZC15872Hahn ClaudiaSkiclub Kottmar6301:30:24-
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1126Losman PetrKER Team7900:41:01105
2MA294Berka MartinAC Syner Turnov8500:41:2693
3MA381Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:0581
4MA476Herda JanU.A.C.8300:43:2372
5MA5117Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:43:2566
6MJ6106Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:43:3160
7MJ783Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:44:1457
8MA83Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:44:2054
9MB9145Wallenfels JiříTJ Sokol Vinohrady7200:44:3251
10MC1091Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:4348
11MJ11109Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9400:45:2645
12MA1271Malý JanSokol Nová Paka7300:45:2842
13MC1359Smrčka MilošBK Říčany5400:45:4339
14MA14134Kovář MiroslavSlovan Zdravotník Praha8100:45:4436
15MA1556Ambrož VojtěchSK Nové Město nad Metují9100:45:5033
16MA16157Šír DanielSpartak Rokytnice nad Jizerou7900:45:5630
17MB17159Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:46:1027
18MB1942Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:46:3624
19MA20107Herbs FilipČKS SKI Jilemnice9200:46:4721
20MA21127Kolín JanVSK Humanita7700:46:5818
21MC22142Vaněk PetrAC Praha6100:47:2015
22MC2398Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:47:3412
23MA2428Jiran PetrSILVINI SKITRAB Team8600:47:349
24MA25146Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:47:496
25MJ26125Kubina ŠimonHSK Benecko9500:47:563
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA39151Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:50:33105
2ZD4654Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:4993
3ZA4726Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:52:0481
4ZA4984Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:52:1772
5ZA56128Kovářová KristýnaVSK Humanita8400:53:5766
6ZB5878Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:54:1260
7ZA6739Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:55:1257
8ZA68113Horká LudmilaČKS SKI Jilemnice9200:55:2754
9ZA77162Mandlíková LadaAK Sokolov8400:56:2451
10ZA87103Hermanová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8700:58:2848
11ZJ89110Čechová AnnaČKS Ski Jilemnice9300:58:3945
12ZB92136Smith LucieVrchlabí7300:59:2642
13ZA93102Kazdová LenkaBíglíci8400:59:4039
14ZJ96111Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9400:59:5836
15ZB9995Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:00:2033
16ZB10343Janisová BarboraTJ Dukla Taekwondo Liberec7401:00:5230
17ZA104112Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice9201:01:0127
18ZJ10764Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:01:4724
19ZB11662Černá MarkétaLanškroun7001:03:2121
20ZD11870Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:04:3718
21ZJ11966Votočková EliškaKB Jilemnice9701:04:3915
22ZA12492Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:05:4812
23ZB12589Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:06:029
24ZB12824Šírová ŠárkaTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou7301:06:156
25ZA12944Netolická MartinaAK Olymp Brno8201:06:213

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 97%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 9 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Jako vždy naprosto perfektní závod a výborná atmosféra, zvlášť večer. Vašku a Stando díky od skoro nejstaršího učastníka. Hlavně nám nezkracujte trať a nechte nás dědky mezi ostatními. Srdečně zdraví Franta Marek.
marek679
Dobrý den, chci požádat o opravu ve výsledcích - moje příjmení je Kubičková s krátkým i.
elize
Začíná to být pěkná tradice. Rozmanitá trasa běhu, krásné prostředí bez aut, výhledy a naše nejvyšší hory. Občerstvení na trati a v cíli. Trocha legrace při vyhlašování a tombole neškodí. Díky pořadatelům za takovou možnost setkání s nejlepšími běžci.
Mrzí mě, že jsem se nemohl účastnit vyhlašování a tomboly , ale měl jsem i tak dost co dělat, abych se seshora dostal ještě za bílého dne zpátky k autu . Škoda že nebyl autobus..Co se týče trati, musí se to leckdy pojat jen turisticky , výhledy do krajiny za to stojí. Jinak dík za medaili.
turistickybezec
Kubickova opravena
team
Krkonošská klasika, když nikam jinam na závod tak ke Krakonošovi vždycky! Byt uznávám, že Královskými kopci jsou v čechách květnová Lysá h. a srpnový Králický sněžník. Dík Všem pořadatelům a soupeřům za skvělý závod. Vítězům blahopřeju a nám pomalejším přeju chut do tréninku Skol! Honza Obik-Sokol Senohraby-Ski
skise
Ahoj, nová trať je super, ale je potřeba truchu trénovat.
zdenek.zoubek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód