Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Janské Lázně - Černá hora, MČR

13.8.1994, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora, MČR
  • datum konání: 13.8.1994
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora, MČR

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 5524

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4831
Pechek František5326
Vašíček Martin7124
Marek František4124
Krejcar Petr4522
Šimůnek Jan4921
Brunclík Ivo5821
Grohová Jaroslava5120
Mach Václav5520
Les Josef4720
Mazač Jaroslav6820
Gombita Josef5820
Šmída Oldřich4820
Šír Václav4819
Šrutek Stanislav5819
Bolehovský Pavel7118
Friebelová Eva6218
Čipera Radek6417
Groh Stanislav4617
Smrčka Miloš5417
Tučný Jan4717
Vimr Adolf4317
Paulů Blanka5417
Pechek Petr8316
Plecháček Jiří4415
Stránský Aleš6015
Šesták Karel7115
Hrnčíř Jaroslav4914
Kůtek Vladimír5014
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Krupička Miroslav5313
Linhart Miloš4413
Sadílek Ota4613
Vacarda Vladimír5913
Novotná Eva4813
Jančík Bořek6413
Skalický Roman7113
Vítek Miroslav7213
Tichý Pavel6313
Metelková Táňa7213
Pešek Milan6013
Keprtová Miloslava4813
Biemann Götz4312
Hák Michal7512
Libra Jiří3712

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ8127Pokorný LubomírTJ Jičín7500:36:0340
2MJ11128Vetchý RadimJiskra Ústí nad Orlicí7500:36:2738
3MJ17129Skalský RomanAC Turnov7500:37:3136
4MJ22130Dryák LubošSpolana Neratovice7600:38:0434
5MJ24131Maceček VladoAK Kroměříž7500:38:1332
6MJ26132Pokorný ZdeněkKA Valašské Meziříčí7500:38:2930
7MJ28133Štěrbák EdvardAC MS Brno7500:38:3928
8MJ33134Krejcar DanielVTJ Kutná Hora7500:39:0326
9MJ40135Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:39:3924
10MJ42136Vymazal PetrOlomouc7500:39:4822
11MJ45137Losman PetrLiga 100 Hradec Králové7900:39:5820
12MJ48138Haužvic PavelSlovan Liberec7500:40:0518
13MJ49139Abrahám LuděkSK Hronov7500:40:0616
14MJ59140Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:40:4114
15MJ65141Špatina OndřejOlomouc7700:41:2312
16MJ69142Rücker PavelSK Hronov7600:41:4910
17MJ71143Slovák MiroslavSlávia OB Hradec Králové7700:42:078
18MJ72144Šmíd JaroslavŠkoda Plzeň7600:42:106
19MJ80145Krupička RobertÚstí nad Orlicí7800:42:514
20MJ91146Chlupatý RomanTJ VS Praha7500:43:522
21MJ10763Škoda VlastimilMaratonstav Úpice7500:45:130
22MJ108147Komín DavidSlavia Hradec Králové7600:45:150
23MJ116148Valtman MilošSpartak Rokytnice7800:45:530
24MJ117149Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:45:540
25MJ127150Šír VáclavRokytnice nad Jizerou7800:48:300
26MJ128151Rücker LukášSK Hronov7800:48:430
27MJ137152Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:49:520
28MJ159153Vild JaroslavMP 4 Praha7900:57:580
Muži A (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:33:5760
2MA23Sajler MiroslavSSC Mariánské Lázně6900:34:0258
3MA34Soukup RadomírAC Poldi Kladno6800:34:0756
4MA45Bláha JanSŠ Sokol České Budějovice7100:34:2354
5MA56Hnilička JiříSŠ Sokol České Budějovice7100:34:2552
6MA67Dúbravčík ZdeněkAC Start Karlovy Vary6400:35:2650
7MA78Vašek VladimírCHS Chotěboř6900:35:5748
8MA99Mortl MichaelRakousko6700:36:05-
9MA1010Resch HubertAUT6300:36:13-
10MA1211Karlík FrantišekSKP Most6500:36:4346
11MA1312Lisý KarelBaník Most6200:36:5244
12MA1413Vítek MiroslavVTJ Kutná Hora7200:36:5942
13MA1514Tlustý JanAC Poldi Kladno7400:37:1540
14MA1615Dostál ZbyněkSSC Mariánské Lázně7200:37:2338
15MA1916Zoubek ZdeněkSKI Preciosa Jablonec6900:37:5636
16MA2017Stránský AlešJiskra Ústí nad Orlicí6000:38:0134
17MA2118Pop TomášNolex Titan Frenštát7100:38:0332
18MA2319Vaněk PetrRT Praha6100:38:0630
19MA2520Kirsch PetrBaník Most5600:38:2228
20MA2721Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:38:3526
21MA2922Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:38:4224
22MA3223Koucký RomanSKI Jilemnice6300:38:5822
23MA3424Fiala MartinMaratonstav Úpice7300:39:0720
23MA3425Novotný BronislavAK Kroměříž7000:39:0720
25MA3626Karlík MichalTectum Trutnov6400:39:1816
26MA3727Jakl PetrTrutnov6400:39:2014
27MA3928Metelka TomášKrkonoše Vrchlabí7200:39:3212
28MA4129Sajler PavelSSC Mariánské Lázně6600:39:4410
29MA4330Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:39:558
30MA4631Lexa LubomírNolex Titan Frenštát6700:40:016
31MA4732Čechal MilanJiskra Ústí nad Orlicí5900:40:024
32MA4933Buřil FrantišekSOKOL Nová Paka6600:40:062
33MA5134Plíhal JanKRB Koberovy6700:40:070
34MA5235Mráček PavelKP BKÚ Mělník5500:40:080
35MA5336Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:130
36MA5437Brendl VáclavAC Slovan Liberec6200:40:150
37MA5538Tyahur JiříAC Pardubice6100:40:160
38MA5639Gombita JosefDevelop Most5800:40:180
39MA5740Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:40:260
40MA5841Chládek MarcelŠAK Chodov6800:40:270
41MA6142Linš PavelAC Poldi Kladno6900:40:590
42MA6243Arnošt KamilUSK Praha7300:41:080
43MA6344Frélich PavelSokol České Budějovice7100:41:090
44MA6745Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:41:310
45MA7346Leplt JiříTJ Milovice6100:42:230
46MA7447Horych PavelAC Poldi Kladno7000:42:240
47MA7548Dostálek PetrŠME Lukavice6700:42:260
48MA7949Sláma MiroslavAC Poldi Kladno7200:42:500
49MA8150Šnejdar DušanBaník Most7000:42:540
50MA8251Vašíček MartinSKI Radvanice7100:42:560
51MA8352Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6000:42:570
52MA8453Mráček JanLokomotiva Trutnov6600:43:040
53MA8654Peterka LuděkTJ Milovice6800:43:220
54MA8755Čadil JanLiga 100 Praha6400:43:240
55MA9056Škoda VladimírRokytnice nad Jizerou7300:43:400
56MA9357Trnka MilanLoko Trutnov5600:43:570
57MA9458Čipera RadekSKI Radvanice6400:43:580
58MA10259Voda JanDevelop Most5900:44:450
59MA10360Balcar PavelMaratonstav Úpice5600:44:590
60MA10561Šesták KarelSK Týniště nad Orlicí7100:45:040
61MA10662Zelenka PetrTJ Roprachtice6800:45:050
62MA10964Háp PavelSKP Hradec Králové7100:45:200
63MA11265Sladký RomanVSŽ Praha7200:45:310
64MA11366Strnad JiříSKP Hradec Králové7100:45:500
65MA11867Cvejn JosefTRI KOHA Náchod6300:45:550
66MA11968Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:46:200
67MA12069Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:240
68MA12370Korhel MartinLVC Vrchabí7000:47:250
69MA12671Myška PetrTechnika Praha6200:48:240
70MA13272Blažek PavelMaratonstav Úpice7100:49:040
71MA13973David Pavelneregistrován7200:50:140
72MA14374Chaloupka JiříTechnika Praha5800:50:500
73MA14475Brokeš MartinSokol Záchlumí7100:50:560
74MA15876Adámek PetrJakl Karvina7300:56:250
Muži B (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1877Mach FrantišekSKI Club Preciosa Jablonec5000:37:4640
2MB3078Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:38:4438
3MB3179Pršek MiroslavKRB ZTS Dubnica n/V5000:38:51-
4MB3880Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:39:2236
5MB4481Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:39:5634
6MB6082Brožek RadmilTJ Slatiňany5400:40:4832
7MB6483Vrána DušanDubnica4500:41:15-
8MB6684Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:41:2830
9MB7085Krejcar PetrDolní Brusnice4500:41:5528
10MB7686Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:42:3226
11MB7887Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:42:4124
12MB8588Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:43:1422
13MB8889Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:43:3320
14MB8990Kavan IvanLOKO Trutnov5000:43:3418
15MB9691Lapáček KarelZdobnice4800:44:0816
16MB9792Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:44:1214
17MB9893Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:44:1712
18MB9994Les JosefKČT Třemošná4700:44:2310
19MB10195Náprstek JiříSKI Jilemnice4900:44:408
20MB11196Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:45:296
21MB11497Pochobradský PavelTJ Jindřichův Hradec4600:45:514
22MB11598Bakyta JánJogging klub Dubnica5300:45:52-
23MB12999Novotný FrantišekAK Kroměříž4600:48:442
24MB138100Tučný JanAC Pardubice4700:50:090
25MB147101Čerepušťák OndřejSokol Mělník4800:51:390
26MB149102Koubek PavelNáchod5200:52:080
27MB151103Kozel PavelTJ Dolní Brusnice5200:53:540
28MB155104Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:55:040
29MB157105Jursík JanLiga 100 Praha5000:56:090
30MB161106Stibor MilanSparta Úpice5000:59:100
31MB165107Chadima JosefTJ Agro Kolín4701:02:410
Muži C (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC77108Metelka JosefSokol Studnice4400:42:3520
2MC100109Marek FrantišekSK Hronov4100:44:2818
3MC104110Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:45:0216
4MC121111Šteinc LudvíkSokol Havlovice4100:46:5814
5MC125112Žid MilanSK Hronov4100:47:3512
6MC130113Miles PetrHostinné3700:48:5210
7MC132114Bielčik JindřichLichkov4000:49:048
8MC135115Král JosefStart Č.Třebová4000:49:096
9MC142116Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:50:404
10MC145117Puckl FranzRakousko3500:51:09-
11MC148118Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:51:522
12MC152119Plecháček JiříKvěta Mělník4400:54:100
13MC153120Krhan MilošDoudleby nad Orlicí4100:54:130
14MC160121Luža IvanSK SŠCT Choceň4000:58:280
15MC166122Kalousek JanSK Žamberk4101:02:490
Muži D (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD150123Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:53:430
2MD164124Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:02:230
3MD168125Náhlovský JiříTJ Semily3401:13:090
4MD169126Hanič MichalAC Turnov1101:17:520
Ženy A (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA68154Hebelková DitaPrecioza Jablonec7600:41:3220
2ZA91155Havlíčková DagmarLIAZ Jablonec nad Nisou7100:43:5218
3ZA95156Vyhnalíková JanaOlymp Praha6600:44:0516
4ZA110157Hnílková GabrielaSlezan Opava7500:45:2514
5ZA122158Šroubková MartaZČE Plzeň6100:47:1212
6ZA124159Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:47:2910
7ZA131160Ryglová HanaSKP Hradec Králové7600:48:588
8ZA136161Klampflová EvaVrchlabí6400:49:196
9ZA141162Loskotová GabrielaTechnika Praha7500:50:234
10ZA154163Pavlíková LenkaSKP Hradec Králové7600:54:282
11ZA162164Klapková ZuzanaSKP Hradec Králové7601:01:470
12ZA163165Pacltová MarkétaSKP Hradec Králové7401:01:480
13ZA167166Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:04:560
Ženy B (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB134167Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:49:0620
2ZB140168Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:50:1518
3ZB146169Chlupatá JanaSK Banka Praha5000:51:2816
4ZB156170Šourková HelenaMaratonstav Úpice5000:55:0814
Trať 8,6 km, 650 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Raim LadislavMaratonstav Úpice6400:33:5760
2MA23Sajler MiroslavSSC Mariánské Lázně6900:34:0258
3MA34Soukup RadomírAC Poldi Kladno6800:34:0756
4MA45Bláha JanSŠ Sokol České Budějovice7100:34:2354
5MA56Hnilička JiříSŠ Sokol České Budějovice7100:34:2552
6MA67Dúbravčík ZdeněkAC Start Karlovy Vary6400:35:2650
7MA78Vašek VladimírCHS Chotěboř6900:35:5748
1MJ8127Pokorný LubomírTJ Jičín7500:36:0340
8MA99Mortl MichaelRakousko6700:36:05-
9MA1010Resch HubertAUT6300:36:13-
2MJ11128Vetchý RadimJiskra Ústí nad Orlicí7500:36:2738
10MA1211Karlík FrantišekSKP Most6500:36:4346
11MA1312Lisý KarelBaník Most6200:36:5244
12MA1413Vítek MiroslavVTJ Kutná Hora7200:36:5942
13MA1514Tlustý JanAC Poldi Kladno7400:37:1540
14MA1615Dostál ZbyněkSSC Mariánské Lázně7200:37:2338
3MJ17129Skalský RomanAC Turnov7500:37:3136
1MB1877Mach FrantišekSKI Club Preciosa Jablonec5000:37:4640
15MA1916Zoubek ZdeněkSKI Preciosa Jablonec6900:37:5636
16MA2017Stránský AlešJiskra Ústí nad Orlicí6000:38:0134
17MA2118Pop TomášNolex Titan Frenštát7100:38:0332
4MJ22130Dryák LubošSpolana Neratovice7600:38:0434
18MA2319Vaněk PetrRT Praha6100:38:0630
5MJ24131Maceček VladoAK Kroměříž7500:38:1332
19MA2520Kirsch PetrBaník Most5600:38:2228
6MJ26132Pokorný ZdeněkKA Valašské Meziříčí7500:38:2930
20MA2721Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:38:3526
7MJ28133Štěrbák EdvardAC MS Brno7500:38:3928
21MA2922Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:38:4224
2MB3078Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:38:4438
3MB3179Pršek MiroslavKRB ZTS Dubnica n/V5000:38:51-
22MA3223Koucký RomanSKI Jilemnice6300:38:5822
8MJ33134Krejcar DanielVTJ Kutná Hora7500:39:0326
23MA3425Novotný BronislavAK Kroměříž7000:39:0720
23MA3424Fiala MartinMaratonstav Úpice7300:39:0720
25MA3626Karlík MichalTectum Trutnov6400:39:1816
26MA3727Jakl PetrTrutnov6400:39:2014
4MB3880Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:39:2236
27MA3928Metelka TomášKrkonoše Vrchlabí7200:39:3212
9MJ40135Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:39:3924
28MA4129Sajler PavelSSC Mariánské Lázně6600:39:4410
10MJ42136Vymazal PetrOlomouc7500:39:4822
29MA4330Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:39:558
5MB4481Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:39:5634
11MJ45137Losman PetrLiga 100 Hradec Králové7900:39:5820
30MA4631Lexa LubomírNolex Titan Frenštát6700:40:016
31MA4732Čechal MilanJiskra Ústí nad Orlicí5900:40:024
12MJ48138Haužvic PavelSlovan Liberec7500:40:0518
32MA4933Buřil FrantišekSOKOL Nová Paka6600:40:062
13MJ49139Abrahám LuděkSK Hronov7500:40:0616
33MA5134Plíhal JanKRB Koberovy6700:40:070
34MA5235Mráček PavelKP BKÚ Mělník5500:40:080
35MA5336Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:130
36MA5437Brendl VáclavAC Slovan Liberec6200:40:150
37MA5538Tyahur JiříAC Pardubice6100:40:160
38MA5639Gombita JosefDevelop Most5800:40:180
39MA5740Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:40:260
40MA5841Chládek MarcelŠAK Chodov6800:40:270
14MJ59140Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:40:4114
6MB6082Brožek RadmilTJ Slatiňany5400:40:4832
41MA6142Linš PavelAC Poldi Kladno6900:40:590
42MA6243Arnošt KamilUSK Praha7300:41:080
43MA6344Frélich PavelSokol České Budějovice7100:41:090
7MB6483Vrána DušanDubnica4500:41:15-
15MJ65141Špatina OndřejOlomouc7700:41:2312
8MB6684Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:41:2830
44MA6745Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:41:310
1ZA68154Hebelková DitaPrecioza Jablonec7600:41:3220
16MJ69142Rücker PavelSK Hronov7600:41:4910
9MB7085Krejcar PetrDolní Brusnice4500:41:5528
17MJ71143Slovák MiroslavSlávia OB Hradec Králové7700:42:078
18MJ72144Šmíd JaroslavŠkoda Plzeň7600:42:106
45MA7346Leplt JiříTJ Milovice6100:42:230
46MA7447Horych PavelAC Poldi Kladno7000:42:240
47MA7548Dostálek PetrŠME Lukavice6700:42:260
10MB7686Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:42:3226
1MC77108Metelka JosefSokol Studnice4400:42:3520
11MB7887Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:42:4124
48MA7949Sláma MiroslavAC Poldi Kladno7200:42:500
19MJ80145Krupička RobertÚstí nad Orlicí7800:42:514
49MA8150Šnejdar DušanBaník Most7000:42:540
50MA8251Vašíček MartinSKI Radvanice7100:42:560
51MA8352Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6000:42:570
52MA8453Mráček JanLokomotiva Trutnov6600:43:040
12MB8588Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:43:1422
53MA8654Peterka LuděkTJ Milovice6800:43:220
54MA8755Čadil JanLiga 100 Praha6400:43:240
13MB8889Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:43:3320
14MB8990Kavan IvanLOKO Trutnov5000:43:3418
55MA9056Škoda VladimírRokytnice nad Jizerou7300:43:400
2ZA91155Havlíčková DagmarLIAZ Jablonec nad Nisou7100:43:5218
20MJ91146Chlupatý RomanTJ VS Praha7500:43:522
56MA9357Trnka MilanLoko Trutnov5600:43:570
57MA9458Čipera RadekSKI Radvanice6400:43:580
3ZA95156Vyhnalíková JanaOlymp Praha6600:44:0516
15MB9691Lapáček KarelZdobnice4800:44:0816
16MB9792Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:44:1214
17MB9893Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:44:1712
18MB9994Les JosefKČT Třemošná4700:44:2310
2MC100109Marek FrantišekSK Hronov4100:44:2818
19MB10195Náprstek JiříSKI Jilemnice4900:44:408
58MA10259Voda JanDevelop Most5900:44:450
59MA10360Balcar PavelMaratonstav Úpice5600:44:590
3MC104110Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:45:0216
60MA10561Šesták KarelSK Týniště nad Orlicí7100:45:040
61MA10662Zelenka PetrTJ Roprachtice6800:45:050
21MJ10763Škoda VlastimilMaratonstav Úpice7500:45:130
22MJ108147Komín DavidSlavia Hradec Králové7600:45:150
62MA10964Háp PavelSKP Hradec Králové7100:45:200
4ZA110157Hnílková GabrielaSlezan Opava7500:45:2514
20MB11196Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:45:296
63MA11265Sladký RomanVSŽ Praha7200:45:310
64MA11366Strnad JiříSKP Hradec Králové7100:45:500
21MB11497Pochobradský PavelTJ Jindřichův Hradec4600:45:514
22MB11598Bakyta JánJogging klub Dubnica5300:45:52-
23MJ116148Valtman MilošSpartak Rokytnice7800:45:530
24MJ117149Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:45:540
65MA11867Cvejn JosefTRI KOHA Náchod6300:45:550
66MA11968Hořínek PavelTJ Maratonstav Úpice6900:46:200
67MA12069Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:240
4MC121111Šteinc LudvíkSokol Havlovice4100:46:5814
5ZA122158Šroubková MartaZČE Plzeň6100:47:1212
68MA12370Korhel MartinLVC Vrchabí7000:47:250
6ZA124159Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:47:2910
5MC125112Žid MilanSK Hronov4100:47:3512
69MA12671Myška PetrTechnika Praha6200:48:240
25MJ127150Šír VáclavRokytnice nad Jizerou7800:48:300
26MJ128151Rücker LukášSK Hronov7800:48:430
23MB12999Novotný FrantišekAK Kroměříž4600:48:442
6MC130113Miles PetrHostinné3700:48:5210
7ZA131160Ryglová HanaSKP Hradec Králové7600:48:588
7MC132114Bielčik JindřichLichkov4000:49:048
70MA13272Blažek PavelMaratonstav Úpice7100:49:040
1ZB134167Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:49:0620
8MC135115Král JosefStart Č.Třebová4000:49:096
8ZA136161Klampflová EvaVrchlabí6400:49:196
27MJ137152Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:49:520
24MB138100Tučný JanAC Pardubice4700:50:090
71MA13973David Pavelneregistrován7200:50:140
2ZB140168Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:50:1518
9ZA141162Loskotová GabrielaTechnika Praha7500:50:234
9MC142116Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:50:404
72MA14374Chaloupka JiříTechnika Praha5800:50:500
73MA14475Brokeš MartinSokol Záchlumí7100:50:560
10MC145117Puckl FranzRakousko3500:51:09-
3ZB146169Chlupatá JanaSK Banka Praha5000:51:2816
25MB147101Čerepušťák OndřejSokol Mělník4800:51:390
11MC148118Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:51:522
26MB149102Koubek PavelNáchod5200:52:080
1MD150123Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:53:430
27MB151103Kozel PavelTJ Dolní Brusnice5200:53:540
12MC152119Plecháček JiříKvěta Mělník4400:54:100
13MC153120Krhan MilošDoudleby nad Orlicí4100:54:130
10ZA154163Pavlíková LenkaSKP Hradec Králové7600:54:282
28MB155104Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:55:040
4ZB156170Šourková HelenaMaratonstav Úpice5000:55:0814
29MB157105Jursík JanLiga 100 Praha5000:56:090
74MA15876Adámek PetrJakl Karvina7300:56:250
28MJ159153Vild JaroslavMP 4 Praha7900:57:580
14MC160121Luža IvanSK SŠCT Choceň4000:58:280
30MB161106Stibor MilanSparta Úpice5000:59:100
11ZA162164Klapková ZuzanaSKP Hradec Králové7601:01:470
12ZA163165Pacltová MarkétaSKP Hradec Králové7401:01:480
2MD164124Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:02:230
31MB165107Chadima JosefTJ Agro Kolín4701:02:410
15MC166122Kalousek JanSK Žamberk4101:02:490
13ZA167166Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:04:560
3MD168125Náhlovský JiříTJ Semily3401:13:090
4MD169126Hanič MichalAC Turnov1101:17:520

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód