Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD

6.6.2014, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD
  • datum konání: 6.6.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.9.20194. Zemská míle116
30.8.20193. Zemská míle101
14.6.20192. Zemská míle93
12.4.20191. Zemská míle128
29.9.20184. Zemská míle147
24.8.20183. Zemská míle110
15.6.20182. Zemská míle128
13.4.20181. Zemská míle173
30.9.20174. Zemská míle139
25.8.20173. Zemská míle160
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
7.4.20171. Zemská míle126
8.10.20164. Zemská míle139
26.8.20163. Zemská míle125
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
8.4.20161. Zemská míle156
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
28.8.20153. Zemská míle161
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
10.4.20151. Zemská míle152
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
29.8.20143. Zemská míle170
28.3.20141. Zemská míle179
4.10.20134. Zemská míle105
20.9.20133. Zemská míle106
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
19.4.20131. Zemská míle91
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD

  • ročníků: 29
  • závodníků na všech ročnících: 3713

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vetchý Kryštof0426
Resler Filip0925
Borek Petr7025
Borek Viktor0425
Krátký Luboš6224
Kumpoštová Andrea0524
Bielčik Jindřich4024
Kumpošt Radovan0824
Kačerovský Michal6924
Vetchá Rozálie0724
Borková Agáta0224
Sejkorová Lenka6323
Černá Markéta7022
Serbousková Sára0422
Keprtová Miloslava4821
Gregora Lukáš0821
Vebr Dominik0321
Pirklová Markéta7920
Gregorová Anna1020
Radiměřský Karel8720
Gregora Filip0219
Pirkl Vít1019
Mannlová Jana8019
Sedláček Roman6419
Gregorová Eliška1219
Dušková Žaneta0919
Skalický Vojtěch0318
Dufková Marie1318
Krátká Hana9518
Gregorová Jana1117
Topinka Tobiáš1017
Šilarová Michaela0217
Hanáková Klára0217
Dušek Petr1117
Hájková Zuzana0816
Slánská Daniela0516
Jirásková Apolena1116
Dušková Tereza0716
Kubeš David7516
Sadílek Jakub0516
Vondra Vojtěch9815
Kubešová Klára0615
Koubová Elen0915
Grätz Luděk5815
Hejl Radek7215
Vacek Michal0415
Bubeníček Jiří5115
Kapoun Jan0315
Jadrný Tomáš0415
Vebr Patrik9815

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C214Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:31111,37
2C2334Bis MarekLanškroun0700:00:33100,27
3C2775Teichmann Radek-0800:00:3488,36
4C2947Marhold JanChoceň0800:00:3581,81
5C21151Richtr MichalLanškroun0800:00:3680,25
6C21366Krátký Lukáš-0800:00:3677,70
7C21478Gregora LukášLanškroun0800:00:3676,14
8C21661Waclaw MichalLanškroun0800:00:3774,27
9C21815Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:3772.33
10C21949Teichmann ViktorRC Dětský svět0700:00:3867,28
11C2216Kárský MartinRC Dětský svět0700:00:3961,17
12C22213Stejskal HynekRC Dětský svět0800:00:3959,18
13C2239Mareš RomanRC Dětský svět0800:00:4149,76
14C2242Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:4144,52
15C22570Urban JakubLanškroun0900:00:4239,41
16C22672Hluchý Zdeněkneregistrován0700:00:4333,61
17C22844Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:00:4613,78
18C23027Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:00:486,67
19C23419Tůma AdamVýprachtice1000:00:533,00
20C23552Richtr JáchymLanškroun1100:01:073,00
Předškolní děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D225Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:32103,33
2D2412Hubálková GabrielaRC Dětský svět0800:00:3399,82
3D2554Hájková ZuzanaLanškroun0800:00:3396,86
4D2676Dušková Tereza-0700:00:3491,13
5D2810Marešová TerezaRC Dětský svět0700:00:3588,23
6D21074Skalická AnežkaLanškroun0700:00:3683,18
7D21228Vyhnálková LucieLa0700:00:3680,41
8D21523Faltusová PavlaLanškroun0700:00:3678,43
9D2177Vacková LucieRC Dětský svět0800:00:3776,34
10D22077Dušková Žaneta-0900:00:3869,19
11D22729Vyhnálková AnnaLa0700:00:4434,26
12D22946Hepnarová StelaLanškroun0900:00:4713,80
13D23163Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:00:493,00
14D23214Hanyšová EliškaRC Dětský svět0900:00:503,00
15D23348Marholdová NikolaChoceň1000:00:533,00
16D23643Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:193,00
17D23735Gregorová JanaActivity LA1100:01:213,00
18D23855Stejskalová NinaLanškroun1100:01:363,00
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1318Mareš LukášTJ LA0500:01:18104,63
2M1459Svatoš MiroslavZŠ Rudoltice0500:01:19102,50
3M1660Waclaw DanielAtletika0500:01:2292,87
4M1722Dostál TadeášBudo Klub Lanškroun0600:01:2586,44
5M1950Macháček TomášLanškroun0500:01:2879,23
6M11040Švarc AdamDDM La0600:01:2976,29
7M11245Kašpar MichalUO - Hylváty0600:01:3169,94
8M1178Mareš DanielRC Dětský svět0600:01:3658,43
9M11868Jurča FilipTenis Lanškroun0600:01:3754,94
10M11973Teichmann Vojtěch-0500:01:4048,29
11M12179Jirásek JakubVýprachtice0600:01:4146,44
12M12362Hanyš MarekRC Dětský svět0600:01:5022,10
13M12464Kubeš FilipVýprachtice0600:01:5217,07
14M1251Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:02:013,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11165Vacková VendulaVolejbal0500:01:30107,86
2Z11456Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun0600:01:3596,84
3Z11641Langerová KristýnaLanškroun0500:01:3695,31
4Z12053Hájková BarboraLanškroun0600:01:4085,71
5Z12216Konývková KristýnaSKI Klub Ústí nad Orlicí0600:01:4867,61
6Z12633Klabanová MartinaLanškroun0600:02:443,00
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M253Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:20116,28
2M21367Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:3483,72
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2142Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:11117,62
2Z2221Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:01:16105,58
3Z2837Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:2776,80
4Z21532Klabanová MagdalénaLanškroun0400:01:3554,47
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3438Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:38121,95
2M39200Mareš AdamBadmitnon La0100:02:54103,67
3M31269Hai HonzaBadminton LA0100:03:2074,38
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3624Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:42110,15
2Z3720Jansová DenisaTJ Sokol Deštné v O. H.0200:02:45106,56
3Z31039Zajíčková AdélaDDM La0100:03:0483,29
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4231Chlup TomášActivity Lanškroun0000:02:36101,95
2M4317Gregora JanActivity Lanškroun0000:02:3899,53
3M4530Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:02:3998,52
4M4858Chrobák AdamJiskra Ústí nad Orlicí0000:02:4689,62
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4125Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:02:35119,74
2Z41157Chrobáková KarolínaLanškroun0000:03:0980,26
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M531068Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:48103,49
2M551098Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:5399,95
3M571044Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:5896,56
4M5221075Gregora JakubActivity Lanškroun9800:05:4564,93
5M5251107Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:4961,96
Dorostenky (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5231012Kalousová EliškaVencl Tým Ústí n. Orlicí9800:05:45114,44
2Z5341047Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:06:2493,47
3Z5351035Jílková JanaAtletika Polička9800:06:2792,09
4Z5361049Scheuerová VeronikaHK Lanškroun9700:06:2791,89
5Z5541002Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:07:2361,91
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ101055Pazdera AlešAtletika Polička9600:05:07106,57
2MJ151037Jureček MichalCotkytle9600:05:2893,43
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ241028Krátká HanaLanškroun9500:05:46100,00
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11056Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:04:45102,06
2MA21053Klička OndřejTJ Svitavy8800:04:47100,99
3MA41015Machotka DominikActivity Lanškroun9400:04:5396,95
4MA61064Vacek LiborActivity Lanškroun8600:04:5794,04
5MA81024Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:04:5992,66
6MA91054Klíma PetrAtletika Polička9300:05:0191,31
7MA111009Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:05:0886,39
8MA131052Češka MilanAtletika Polička8900:05:1581,33
9MA171050Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:05:2971,37
10MA191001Marhold PetrChoceň7800:05:4064,21
11MA211072Přibyl LiborSquash Club Koruna8300:05:4461,05
12MA261014Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:5454,35
13MA321062Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:06:1837,74
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB141041Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:22103,05
2MB161048Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:2898,86
3MB181073Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:3098,09
4MB281065Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:05:5681,98
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC121029Krátký LubošLanškroun6200:05:11122,87
2MC201007Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:43104,79
3MC421042Kalous Tomᚎamberk6400:06:4072,33
4MC471039Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:06:4569,47
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD331032Červ MiloslavAtletika Polička5000:06:20108,47
2MD401057Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:34101,06
3MD491030Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:06:5590,47
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME581008Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:08:37100,00
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA271019Schauerová LenkaAtletika Polička8800:05:56112,16
2ZA371031Kalousová AlenaŽamberk8000:06:3094,11
3ZA381071Strnadová BlankaSquash Club Koruna8400:06:3193,73
4ZA451058Langerová LudmilaŽichlínek9300:06:4387,11
5ZA461059Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:06:4486,62
6ZA481051Jelénková IvaZdiby8900:06:4785,27
7ZA511067Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:07:1769,44
8ZA531004Richtrová HanaLanškroun8200:07:2167,15
9ZA551003Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:3161,67
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB311038Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:18106,39
2ZB391036Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:06:3398,39
3ZB411017Dostálová PetraLanškroun7800:06:4095,22
4ZB441025Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:4194,63
5ZB501016Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:06:5686,57
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC291040Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:00108,72
2ZC301022Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:06:08104,06
3ZC431066Jirásková EvaLanškroun6400:06:4087,22
4ZC521018Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:1966,63
5ZC571063Čápová SoňaVolejbal Tatenice6300:08:3426,27
6ZC591026Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:097,52
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD561005Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:08:01100,00
Trať 0,161 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C214Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:31111,37
1D225Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:32103,33
2C2334Bis MarekLanškroun0700:00:33100,27
2D2412Hubálková GabrielaRC Dětský svět0800:00:3399,82
3D2554Hájková ZuzanaLanškroun0800:00:3396,86
4D2676Dušková Tereza-0700:00:3491,13
3C2775Teichmann Radek-0800:00:3488,36
5D2810Marešová TerezaRC Dětský svět0700:00:3588,23
4C2947Marhold JanChoceň0800:00:3581,81
6D21074Skalická AnežkaLanškroun0700:00:3683,18
5C21151Richtr MichalLanškroun0800:00:3680,25
7D21228Vyhnálková LucieLa0700:00:3680,41
6C21366Krátký Lukáš-0800:00:3677,70
7C21478Gregora LukášLanškroun0800:00:3676,14
8D21523Faltusová PavlaLanškroun0700:00:3678,43
8C21661Waclaw MichalLanškroun0800:00:3774,27
9D2177Vacková LucieRC Dětský svět0800:00:3776,34
9C21815Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:3772.33
10C21949Teichmann ViktorRC Dětský svět0700:00:3867,28
10D22077Dušková Žaneta-0900:00:3869,19
11C2216Kárský MartinRC Dětský svět0700:00:3961,17
12C22213Stejskal HynekRC Dětský svět0800:00:3959,18
13C2239Mareš RomanRC Dětský svět0800:00:4149,76
14C2242Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:4144,52
15C22570Urban JakubLanškroun0900:00:4239,41
16C22672Hluchý Zdeněkneregistrován0700:00:4333,61
11D22729Vyhnálková AnnaLa0700:00:4434,26
17C22844Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:00:4613,78
12D22946Hepnarová StelaLanškroun0900:00:4713,80
18C23027Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:00:486,67
13D23163Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:00:493,00
14D23214Hanyšová EliškaRC Dětský svět0900:00:503,00
15D23348Marholdová NikolaChoceň1000:00:533,00
19C23419Tůma AdamVýprachtice1000:00:533,00
20C23552Richtr JáchymLanškroun1100:01:073,00
16D23643Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:193,00
17D23735Gregorová JanaActivity LA1100:01:213,00
18D23855Stejskalová NinaLanškroun1100:01:363,00
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2142Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:11117,62
2Z2221Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:01:16105,58
1M1318Mareš LukášTJ LA0500:01:18104,63
2M1459Svatoš MiroslavZŠ Rudoltice0500:01:19102,50
1M253Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:20116,28
3M1660Waclaw DanielAtletika0500:01:2292,87
4M1722Dostál TadeášBudo Klub Lanškroun0600:01:2586,44
3Z2837Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:2776,80
5M1950Macháček TomášLanškroun0500:01:2879,23
6M11040Švarc AdamDDM La0600:01:2976,29
1Z11165Vacková VendulaVolejbal0500:01:30107,86
7M11245Kašpar MichalUO - Hylváty0600:01:3169,94
2M21367Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:3483,72
2Z11456Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun0600:01:3596,84
4Z21532Klabanová MagdalénaLanškroun0400:01:3554,47
3Z11641Langerová KristýnaLanškroun0500:01:3695,31
8M1178Mareš DanielRC Dětský svět0600:01:3658,43
9M11868Jurča FilipTenis Lanškroun0600:01:3754,94
10M11973Teichmann Vojtěch-0500:01:4048,29
4Z12053Hájková BarboraLanškroun0600:01:4085,71
11M12179Jirásek JakubVýprachtice0600:01:4146,44
5Z12216Konývková KristýnaSKI Klub Ústí nad Orlicí0600:01:4867,61
12M12362Hanyš MarekRC Dětský svět0600:01:5022,10
13M12464Kubeš FilipVýprachtice0600:01:5217,07
14M1251Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:02:013,00
6Z12633Klabanová MartinaLanškroun0600:02:443,00
Trať 0,805 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4125Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:02:35119,74
1M4231Chlup TomášActivity Lanškroun0000:02:36101,95
2M4317Gregora JanActivity Lanškroun0000:02:3899,53
1M3438Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:38121,95
3M4530Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:02:3998,52
1Z3624Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:42110,15
2Z3720Jansová DenisaTJ Sokol Deštné v O. H.0200:02:45106,56
4M4858Chrobák AdamJiskra Ústí nad Orlicí0000:02:4689,62
2M39200Mareš AdamBadmitnon La0100:02:54103,67
3Z31039Zajíčková AdélaDDM La0100:03:0483,29
2Z41157Chrobáková KarolínaLanškroun0000:03:0980,26
3M31269Hai HonzaBadminton LA0100:03:2074,38
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11056Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:04:45102,06
2MA21053Klička OndřejTJ Svitavy8800:04:47100,99
1M531068Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:48103,49
3MA41015Machotka DominikActivity Lanškroun9400:04:5396,95
2M551098Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:5399,95
4MA61064Vacek LiborActivity Lanškroun8600:04:5794,04
3M571044Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:5896,56
5MA81024Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:04:5992,66
6MA91054Klíma PetrAtletika Polička9300:05:0191,31
1MJ101055Pazdera AlešAtletika Polička9600:05:07106,57
7MA111009Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:05:0886,39
1MC121029Krátký LubošLanškroun6200:05:11122,87
8MA131052Češka MilanAtletika Polička8900:05:1581,33
1MB141041Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:22103,05
2MJ151037Jureček MichalCotkytle9600:05:2893,43
2MB161048Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:2898,86
9MA171050Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:05:2971,37
3MB181073Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:3098,09
10MA191001Marhold PetrChoceň7800:05:4064,21
2MC201007Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:43104,79
11MA211072Přibyl LiborSquash Club Koruna8300:05:4461,05
4M5221075Gregora JakubActivity Lanškroun9800:05:4564,93
1Z5231012Kalousová EliškaVencl Tým Ústí n. Orlicí9800:05:45114,44
1ZJ241028Krátká HanaLanškroun9500:05:46100,00
5M5251107Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:4961,96
12MA261014Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:5454,35
1ZA271019Schauerová LenkaAtletika Polička8800:05:56112,16
4MB281065Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:05:5681,98
1ZC291040Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:00108,72
2ZC301022Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:06:08104,06
1ZB311038Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:18106,39
13MA321062Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:06:1837,74
1MD331032Červ MiloslavAtletika Polička5000:06:20108,47
2Z5341047Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:06:2493,47
3Z5351035Jílková JanaAtletika Polička9800:06:2792,09
4Z5361049Scheuerová VeronikaHK Lanškroun9700:06:2791,89
2ZA371031Kalousová AlenaŽamberk8000:06:3094,11
3ZA381071Strnadová BlankaSquash Club Koruna8400:06:3193,73
2ZB391036Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:06:3398,39
2MD401057Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:34101,06
3ZB411017Dostálová PetraLanškroun7800:06:4095,22
3MC421042Kalous Tomᚎamberk6400:06:4072,33
3ZC431066Jirásková EvaLanškroun6400:06:4087,22
4ZB441025Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:4194,63
4ZA451058Langerová LudmilaŽichlínek9300:06:4387,11
5ZA461059Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:06:4486,62
4MC471039Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:06:4569,47
6ZA481051Jelénková IvaZdiby8900:06:4785,27
3MD491030Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:06:5590,47
5ZB501016Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:06:5686,57
7ZA511067Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:07:1769,44
4ZC521018Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:1966,63
8ZA531004Richtrová HanaLanškroun8200:07:2167,15
5Z5541002Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:07:2361,91
9ZA551003Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:3161,67
1ZD561005Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:08:01100,00
5ZC571063Čápová SoňaVolejbal Tatenice6300:08:3426,27
1ME581008Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:08:37100,00
6ZC591026Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:097,52
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11056Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:04:45101,02
2MA21053Klička OndřejTJ Svitavy8800:04:4799,95
3M531068Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:4899,02
4MA41015Machotka DominikActivity Lanškroun9400:04:5395,89
5M551098Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:5395,40
6MA61064Vacek LiborActivity Lanškroun8600:04:5792,97
7M571044Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:5891,94
8MA81024Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:04:5991,58
9MA91054Klíma PetrAtletika Polička9300:05:0190,22
10MJ101055Pazdera AlešAtletika Polička9600:05:0785,58
11MA111009Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:05:0885,28
12MC121029Krátký LubošLanškroun6200:05:1183,05
13MA131052Češka MilanAtletika Polička8900:05:1580,19
14MB141041Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:2275,60
15MJ151037Jureček MichalCotkytle9600:05:2871,03
16MB161048Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:2870,82
17MA171050Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:05:2970,18
18MB181073Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:3069,94
19MA191001Marhold PetrChoceň7800:05:4062,98
20MC201007Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:4360,91
21MA211072Přibyl LiborSquash Club Koruna8300:05:4459,80
22M5221075Gregora JakubActivity Lanškroun9800:05:4559,59
23M5251107Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:4956,55
24MA261014Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:5453,07
25MB281065Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:05:5651,59
26MA321062Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:06:1836,37
27MD331032Červ MiloslavAtletika Polička5000:06:2035,17
28MD401057Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:3424,92
29MC421042Kalous Tomᚎamberk6400:06:4021,15
30MC471039Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:06:4517,64
31MD491030Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:06:5510,29
32ME581008Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:08:373,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5231012Kalousová EliškaVencl Tým Ústí n. Orlicí9800:05:45102,05
2ZJ241028Krátká HanaLanškroun9500:05:46101,87
3ZA271019Schauerová LenkaAtletika Polička8800:05:5696,08
4ZC291040Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:0094,01
5ZC301022Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:06:0889,00
6ZB311038Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:1883,54
7Z5341047Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:06:2479,68
8Z5351035Jílková JanaAtletika Polička9800:06:2778,20
9Z5361049Scheuerová VeronikaHK Lanškroun9700:06:2777,99
10ZA371031Kalousová AlenaŽamberk8000:06:3076,49
11ZA381071Strnadová BlankaSquash Club Koruna8400:06:3176,07
12ZB391036Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:06:3374,60
13ZB411017Dostálová PetraLanškroun7800:06:4071,05
14ZC431066Jirásková EvaLanškroun6400:06:4070,85
15ZB441025Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:4170,39
16ZA451058Langerová LudmilaŽichlínek9300:06:4368,88
17ZA461059Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:06:4468,35
18ZA481051Jelénková IvaZdiby8900:06:4766,89
19ZB501016Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:06:5661,38
20ZA511067Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:07:1749,71
21ZC521018Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:1948,68
22ZA531004Richtrová HanaLanškroun8200:07:2147,22
23Z5541002Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:07:2346,01
24ZA551003Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:3141,27
25ZD561005Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:08:0124,55
26ZC571063Čápová SoňaVolejbal Tatenice6300:08:345,22
27ZC591026Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:093,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód