hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Zemská míle

ročník 2014

Celkové pořadí poháru

Predškolní chlapci r. 2007 a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bis MarekLanškroun07---400:00:58.86
2Kumpošt RadovanIscarex junior team ČT08---400:00:59.31
3Daniel AdamLanškroun07---200:01:01.57
4Gregora LukášLanškroun08---400:01:04.40
5Teichmann ViktorHK Lanškroun o.s.07---300:01:05.41
6Teichmann Radek-08---400:01:08.58
7Richtr MichalLanškroun08---300:01:09.29
8Marhold JanChoceň08---200:01:10.18
9Krátký LukášLanškroun08---300:01:10.84
10Waclaw MichalLanškroun08---300:01:11.85
11Resler FilipRC Dětský svět---400:01:13.46
12Stejskal HynekRC Dětský svět08---300:01:16.23
13Mareš RomanRC Dětský svět08---300:01:16.69
14Kárský MartinRC Dětský svět07---400:01:17.09
15Dušánek FilipSDH Dolní Třešňovec08---200:01:20.93

Předškolní děvčata r. 2007 a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vetchá RozálieActivity Lanškroun07---400:01:01.94
2Marholdová AnetaHorní Jelení07---300:01:02.00
3Dušková Tereza-07---400:01:03.42
4Hubálková GabrielaRC Dětský svět08---300:01:04.32
5Hájková ZuzanaVK Lanškroun08---300:01:05.88
6Marešová TerezaRC Dětský svět07---400:01:07.16
7Skalická AnežkaLanškroun07---200:01:10.14
8Dušková Žaneta-09---400:01:10.57
9Bilerová RozálieRC Dětský svět07---200:01:11.14
10Vacková LucieRC Dětský svět08---400:01:13.26
11Faltusová Pavla-07---300:01:14.34
12Kodytková Lucie-08---200:01:18.32
13Hepnarová StelaLanškroun09---200:01:28.63
14Pluhařová StelaMŠ Výsluní08---200:01:28.81
15Hanyšová EliškaRC Dětský svět09---400:01:30.34

Nejmladší žáci I (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mareš LukášTJ Lanškroun05---400:02:36.97
2Svatoš MiroslavZŠ Rudoltice05---400:02:38.73
3Waclaw DanielLanškroun05---300:02:44.28
4Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun06---300:02:47.65
5Borovský ŠimonSDH Dolní Třešňovec05---200:02:52.49
6Švarc AdamDDM La06---200:02:55.60
7Jurča FilipLanškroun06---300:03:04.72
8Skalický JanSDH Dolní Třešňovec06---200:03:09.52
9Teichmann Vojtěch-05---300:03:17.60
10Sedlák JakubSDH Dolní Třešňovec06---200:03:19.36
11Mareš DanielRC Dětský svět06---200:03:24.79
12Jirásek JakubVýprachtice06---200:03:26.03
13Vodák MatějSDH Dolní Třešňovec05---200:03:31.12
14Sadílek JakubActivity Lanškroun05---400:03:35.71
15Hanyš MarekRC Dětský svět06---200:03:43.10

Nejmladší žákyně I

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kumpoštová AndreaIscarex junior team ČT05---300:02:41.68
2Hamplová TerezaOstrov05---200:02:42.68
3Slánská DanielaActivity Lanškroun05---300:02:51.15
4Klementová LuisaActivity Lanškroun06---200:02:54.45
5Vacková VendulaLanškroun05---200:03:01.22
6Křenková AdélaLanškroun06---200:03:06.40
7Dušánková Martina-05---200:03:06.68
8Langerová KristýnaLanškroun05---300:03:07.53
9Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun06---300:03:10.92
10Kunčárová ZuzanaLanškroun05---200:03:15.43
11Hájková BarboraVO TJ Lanškroun06---200:03:21.20
12Kalousová PatricieŽamberk05---200:03:53.19

Nejmladší žáci II

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Budig MatoušAtletika Polička03---300:02:26.67
2Skalický Vojtěch-03---200:02:34.76
3Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí03---200:02:38.94
4Vetchý KryštofActivity Lanškroun04---400:02:39.34
5Gregor JanSKI Klub Česká Třebová04---200:02:39.87
6Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí04---300:02:41.72
7Borovský MatějSDH Dolní Třešňovec03---200:02:55.08
8Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04---300:03:03.00
9Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová03---200:03:04.46
10Bárnet MatějSDH Dolní Třešňovec04---200:03:49.77
11Vodák FilipSDH Dolní Třešňovec03---200:03:58.16
12Skalický JakubSDH Dolní Třešňovec04---200:04:12.05

Nejmladší žákyně II

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraIscarex junior team ČT04---300:02:22.09
2Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun03---300:02:28.74
3Burešová MarkétaIscarex junior team ČT04---200:02:30.91
4Gregorová MichaelaActivity Lanškroun04---300:02:51.32
5Svatošová JulieZŠ Rudoltice03---200:02:59.36
6Nečesánková NelaSDH Dolní Třešňovec04---200:03:25.84

Mladší žáci

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Gregora FilipActivity Lanškroun02---300:05:19.46
2Mareš AdamBadmitnon La01---200:05:54.52
3Moravec JanTJ Spartak Letohrad02---200:06:25.97
4Hai HonzaBadminton LA01---300:06:29.78
5Hostovský JanSDH Dolní Třešňovec02---200:06:56.22
6Fajt VojtěchSDH Dolní Třešňovec02---200:07:23.38

Mladší žákyně

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jansová DenisaTJ Sokol Deštné02---300:05:18.80
2Hanáková KláraActivity Lanškroun02---300:05:26.91
3Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02---300:06:32.00

Starší žáci

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Chlup TomášActivity Lanškroun00---400:05:03.38
2Gregora JanActivity Lanškroun00---300:05:09.78
3Pavlas LadislavActivity Lanškroun00---300:05:19.68
4Chrobák AdamJiskra Ústí nad Orlicí00---400:05:21.98
5Moravec JakubJM Team Letohrad99---200:05:33.45
6Fajt FilipSDH Dolní Třešňovec99---200:06:29.00

Starší žákyně

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Obstová KateřinaActivity Lanškroun99---300:05:07.29
2Chrobáková KarolínaZŠ B. Smetany00---300:06:08.73
3Belobradová KarolínaŽamberk99---200:07:03.88
4Burianová IsabelaBrzdy Horní Čermná00---200:07:19.61

Dorostenci

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí98---400:09:31.41
2Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí98---400:09:31.58
3Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí98---400:09:40.59
4Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí98---300:10:10.92
5Šťovíček PetrSokol Ústí nad Orlicí98---200:12:37.37

Dorostenky

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová97---200:10:36.08
2Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí98---300:11:11.75
3Jílková JanaAtletika Polička98---200:13:14.69
4Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč97---200:13:20.59
5Matyášová AnežkaOrel Dolní Dobrouč97---200:13:48.22
6Gregorová LenkaActivity Lanškroun98---200:15:03.44

Junioři 18-19 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JiříISCAREX Česká Třebová96---200:09:39.23
2Pazdera AlešAtletika Polička96---200:10:16.36
3Jureček MichalCotkytle96---200:10:54.14
4Pavlas JanActivity Lanškroun96---200:11:06.76
5Kubín TomášLanškroun95---200:17:38.44

Juniorky 18-19 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká HanaLanškroun95---300:11:47.44

Muži A 20-39 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Nechvíl PetrAC Choceň91---200:09:21.89
2Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí84---200:09:29.16
3Machotka DominikActivity Lanškroun94---300:09:39.30
4Adamec JosefINOB Voda Topení Plyn81---300:09:57.90
5Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica81---400:09:58.90
6Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87---400:10:00.50
7Vacek LiborActivity Lanškroun86---200:10:06.23
8Klíma PetrAtletika Polička93---200:10:09.53
9Češka MilanAtletika Polička89---200:10:40.71
10Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná86---200:11:09.05
11Marhold PetrChoceň78---200:11:27.60
12Kubeš DavidActivity Lanškroun75---200:11:52.43
13Marhold LubošHorní Jelení77---200:11:56.00

Muži B 40-49 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hejl RadekLetohrad72---200:10:14.60
2Kačerovský MichalActivity Lanškroun69---400:10:48.83
3Scheuer JanActivity Lanškroun---400:10:49.42
4Pocsai SándorČerti Kunčina70---200:10:58.19
5Belobrad IvanŽamberk66---300:11:24.44
6Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun73---400:11:46.93
7Borek PetrBrzdy Horní Čermná70---300:12:09.76
8Sadílek JindřichActivity Lanškroun73---200:12:54.31

Muži C 50-59 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátký LubošLanškroun62---300:10:19.03
2Stránský AlešISCAREX Česká Třebová60---200:10:45.04
3Sedláček RomanActivity Lanškroun64---400:11:23.22
4Kalous Tomᚎamberk64---200:12:35.30
5Skalický JosefARTLA Žichlínek62---200:13:33.61
6Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí58---300:13:34.21

Muži D 60-69 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová53---200:12:08.25
2Červ MiloslavAtletika Polička50---200:12:30.38
3Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí51---300:12:49.04
4Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou51---300:12:51.24
5Vilhelm VáclavPřívrat51---400:13:17.87
6Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová54---200:14:04.46
7Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou54---200:14:21.87

Muži E 70 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bielčik JindřichLichkov40---300:15:54.33
2Rossi OttoISCAREX Česká Třebová43---300:17:13.95

Ženy A 20-34 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová91---200:10:56.86
2Schauerová LenkaAtletika Polička88---200:11:52.39
3Sontáková LenkaActivity Lanškroun91---300:12:35.30
4Kalousová AlenaŽamberk80---200:13:08.06
5Jelénková IvaZdiby89---200:13:49.12
6Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová91---200:13:51.54
7Peterková VeronikaTJ Svitavy84---200:14:19.20
8Richtrová Hana-82---300:14:21.97
9Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80---400:14:43.78

Ženy B 35-44 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mertová MichaelaActivity Lanškroun76---300:11:16.72
2Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70---400:12:30.75
3Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77---200:12:57.73
4Dostálová PetraLanškroun78---400:13:03.11
5Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová79---400:13:08.06
6Chládková StanislavaActivity Lanškroun76---200:16:10.55
7Borková AdélaBrzdy Horní Čermná75---200:17:04.23

Ženy C 45-54 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaDolní Dobrouč65---300:11:49.65
2Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice69---300:11:53.32
3Jirásková EvaLanškroun64---300:13:20.27
4Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63---400:14:42.06
5Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun66---400:18:10.95
6Kostřicová BlankaČeská Třebová61---200:18:12.02

Ženy D 55 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48---300:15:21.95
2Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová54---300:15:56.05


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.3.20141. Zemská míle179
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
29.8.20143. Zemská míle170
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162