Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

3. Zemská míle

28.8.2015, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Zemská míle
  • datum konání: 28.8.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Stadion Romana Šebrleho v Lanškrouně
17:00 - 18:30 hodin

Přihlášky

od 15:30 hodin v místě startu

Startovné

30 Kč, děti zdarma

Popis tratě

1 míle na tartanovém oválu (mládež méně)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

sadilek@lenzo.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.9.20184. Zemská míle147
24.8.20183. Zemská míle110
15.6.20182. Zemská míle128
13.4.20181. Zemská míle173
30.9.20174. Zemská míle139
25.8.20173. Zemská míle160
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
7.4.20171. Zemská míle126
8.10.20164. Zemská míle139
26.8.20163. Zemská míle125
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
8.4.20161. Zemská míle156
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
10.4.20151. Zemská míle152
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
29.8.20143. Zemská míle170
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
28.3.20141. Zemská míle179
4.10.20134. Zemská míle105
20.9.20133. Zemská míle106
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
19.4.20131. Zemská míle91
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 3. Zemská míle

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 3249

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0423
Vetchý Kryštof0423
Kumpošt Radovan0822
Bielčik Jindřich4022
Kumpoštová Andrea0522
Borek Petr7021
Vetchá Rozálie0721
Resler Filip0921
Krátký Luboš6221
Borková Agáta0221
Černá Markéta7021
Keprtová Miloslava4821
Sejkorová Lenka6320
Radiměřský Karel8720
Kačerovský Michal6920
Serbousková Sára0420
Pirklová Markéta7920
Vebr Dominik0319
Pirkl Vít1019
Gregora Lukáš0818
Dušková Žaneta0918
Gregora Filip0217
Hanáková Klára0217
Slánská Daniela0516
Gregorová Anna1016
Sadílek Jakub0516
Sedláček Roman6416
Jirásková Apolena1116
Dušková Tereza0716
Krátká Hana9516
Topinka Tobiáš1016
Hájková Zuzana0816
Gregorová Jana1116
Skalický Vojtěch0315
Dušek Petr1115
Jadrný Tomáš0415
Mannlová Jana8015
Kubeš David7515
Gregorová Eliška1215
Scheuer Jan6614
Kubišta Oto5314
Borková Adéla7514
Hamplová Tereza0514
Hepnarová Stela0914
Sadílek Filip0814
Gregorová Michaela0414
Bis Marek0714
Dufková Marie1314
Kubešová Klára0614
Sedláčková Hedvika6614

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2131Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:29-
2C22114Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:00:30-
3C232Richtr MichalLanškroun0800:00:31-
4C2758Krátký LukášZŠ Dobrovského0800:00:32-
5C28136Gregora Lukᚎichlínek0800:00:32-
6C2920Mačát JakubElektroinstalace Mačát Lanškroun0800:00:32-
7C2106Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:00:33-
8C21156Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:34-
9C212125Pavlík MatějHorní Jelení0900:00:34-
10C21378Veselý DominikLanškroun0900:00:35-
11C21423Mareš RomanRC Dětský svět0800:00:35-
12C21647Motyčka Matěj-0900:00:35-
13C217103Janoušek MartinActivity La0900:00:36-
14C2181Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:36-
15C22080Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:36-
16C22173Jirásek JiříBBB Team La0800:00:37-
17C22289Dušánek FilipHK Lanškroun0800:00:38-
18C22457Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:39-
19C225112Marhold DanielHorní Jelení0900:00:39-
20C227109Minařík RichardHorní Jelení0900:00:41-
21C22950Černý LukášSDH Dolní Třešňovec1000:00:42-
22C230113Skalický VojtaLa1000:00:44-
23C2334Richtr Jáchym-1100:00:47-
24C23492Prouza RomanSDH Dolní Třešňovec0900:00:47-
25C23571Topinka TobiášLanškroun1000:00:48-
26C23930Schenk SamuelČeská Třebová1100:01:01-
27C24046Motyčka Mikuláš-1200:01:10-
28C24151Minařík KarelHorní Jelení1200:01:26-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2416Šafářová KarolínaČeská Třebová0800:00:31-
2D25117Hájková ZuzanaVOTJ Lanškroun0800:00:31-
3D2633Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:32-
4D21514Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:00:35-
5D21993Černá PavlaSDH Dolní Třešňovec0800:00:36-
6D22399Hepnarová StelaLanškroun0900:00:38-
7D226133Gregorová AnnaŽichlínek1000:00:39-
8D228119Bužgová MagdalénaTřinec1000:00:42-
9D23179Prokopová NatálieHorní Třešňovec1000:00:46-
10D23274Bilerová AntonieRC Dětský Svět1000:00:47-
11D23676Prouzová MarianaSDH Dolní Třešňovec1100:00:53-
12D23711Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:00:54-
13D23861Gregorová EliškaŽichlínek1200:00:59-
14D24272Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:42-
15D24385Danielová Ema-1200:01:47-
16D24477Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:01:52-
17D24587Dufková MarieISCAREX Česká Třebová1300:02:28-
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11153Mlynář MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí0700:01:22-
2M11366Jurča FilipTenis0600:01:24-
3M11522Mareš DanielLanškroun0600:01:25-
4M117116Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:26-
5M11864Bis MarekDDM Lanškroun0700:01:28-
6M12049Daniel AdamHC Orli Lanškroun0700:01:29-
7M12137Skalický JanSDH Dolní Třešňovec0600:01:29-
8M12828Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:01:33-
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z18101Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:20-
2Z1128Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:24-
3Z11626Svobodová AnnaActivity Lanškroun0600:01:26-
4Z12442Matějková AnnaLanškroun0700:01:30-
5Z12534Lehká LucieJiskra Ústí nad Orlicí0700:01:30-
6Z1277Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:33-
7Z129100Vrubelová PetraTJ Uničov0700:01:34-
8Z131115Hájková BarboraVOTJ Lanškroun0600:01:35-
9Z13268Bilerová RozálieRC Dětský Svět0700:01:36-
10Z133124Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:01:37-
11Z13743Kubešová KláraLanškroun0600:01:42-
12Z139121Šišánová VeronikaLanškroun0600:01:45-
13Z140110Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:47-
14Z141108Pavlíková KláraHorní Jelení0700:01:48-
15Z14219Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:01:48-
16Z14439Minaříková KristýnaHorní Jelení0700:02:12-
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2325Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:01:14-
2M2429Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:15-
3M2554Mareš LukášTJ Lanškroun0500:01:16-
4M2675Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:01:17-
5M22644Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:31-
6M23591Nastoupil LukášSDH Dolní Třešňovec0400:01:39-
7M23669Bárnet MatějSDH Dolní Třešňovec0400:01:41-
8M2383Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:45-
9M24515Skalický JakubSDH Dolní Třešňovec0400:02:13-
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2148Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:01:10-
2Z2241Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:01:11-
3Z2781Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:18-
4Z2910Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:21-
5Z21032Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:21-
6Z21440Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:01:25-
7Z219102Nečesánková NelaSDH Dolní Třešňovec0400:01:28-
8Z22212Dušánková MartinaHK Lanškroun0500:01:29-
9Z22321Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:01:30-
10Z23060Prokopová EllaHorní Třešňovec0400:01:35-
11Z23417Hejkrlíková ZdeňkaHorní Třešňovec0500:01:37-
12Z24362Chládková TerezaActivity Lanškroun0500:01:50-
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M389Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:02:47-
2M31159Kapoun JanAtletika Polička0300:02:53-
3M31252Skalický VojtěchAtletika DDM Lanškroun0300:02:57-
4M315107Šišán DominikLanškroun0200:03:33-
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3235Jansová DenisaTJ Sokol Deštné v O.h.0200:02:38-
2Z3355Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:38-
3Z3590Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:43-
4Z31438Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:32-
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4163Chlup TomášActivity Lanškroun0000:02:21-
2M4413Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:02:41-
3M4624Mareš AdamLanškroun0100:02:44-
4M4745Hai HonzaActivity Lanškroun0100:02:45-
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4918Derková MartinaActivity Lanškroun0100:02:51-
2Z410111Vrubelová DenisaTJ Uničov0100:02:53-
3Z41370Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:03:09-
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M511068Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:27-
2M521046Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:33-
3M541001Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:37-
4M571033Grzyb MateuszOpoczno sport team9900:04:57-
Dorostenky (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5151018Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:32-
2Z5291025Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:06:03-
3Z5301037Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:06:04-
4Z5481087Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:07:32-
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ111047Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:07-
2MJ131050Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:05:23-
3MJ191055Pavlas JanActivity Lanškroun9600:05:46-
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ371017Průšková RadkaTJ Svitavy9600:06:22-
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA31048Matuška JaroslavAK Moravská Třebová8700:04:36-
2MA51030Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:38-
3MA81043Jačisko JakubLanškroun9300:05:04-
4MA101052Jor MartinActivity Lanškroun8700:05:04-
5MA171010Kaplánek Jiří-8300:05:41-
6MA251071Krejčí MartinDonova eskorta9500:06:00-
7MA311003Marhold LubošHorní Jelení7700:06:05-
8MA431012Pavlík PetrHorní Jelení8000:06:34-
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB61072Hejl RadekLetohrad7200:04:50-
2MB141026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:25-
3MB161013Jadrný LubomírCzech Outdoor Extreme team7300:05:33-
4MB181032Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:45-
5MB241036Bureš MartinIscarex Česká Třebová7400:06:00-
6MB261022Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:00-
7MB271042Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:06:01-
8MB361019Hruban JanČeská Třebová6600:06:20-
9MB411070Gregora MilanActivity Lanškroun7100:06:31-
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC91049Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:04-
2MC121038Krátký LubošLanškroun6200:05:08-
3MC201007Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:48-
4MC441054Skalický JosefActivity Lanškroun6200:06:44-
5MC471040Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:06:57-
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD321035Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:05-
2MD331020Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:07-
3MD381024Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:06:23-
4MD421004Červ MiloslavAtletika Polička5000:06:31-
5MD451051Vilhelm VáclavSokol Řetová5100:06:49-
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME511039Bielčik JindřichLichkov4000:08:05-
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA231041Krátká HanaLanškroun9500:05:55-
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB281099Honsová HanaActivity Lanškroun7900:06:02-
2ZB351002Lehká JanaJiskra Ústí nad Orlicí7900:06:17-
3ZB391021Dostálová PetraLanškroun7800:06:25-
4ZB401028Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:06:25-
5ZB461034Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:54-
6ZB501014Minaříková IvaHorní Jelení7900:08:03-
7ZB521011Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:19-
8ZB551008Marholdová MichaelaHorní Jelení7700:09:21-
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC211061Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:05:52-
2ZC221015Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:05:54-
3ZC341045Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:11-
4ZC491031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:39-
5ZC531053Chrobáková Lenka-6900:08:25-
6ZC561006Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:45-
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD541016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:08:40-
Trať 0,161 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2131Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:29-
2C22114Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:00:30-
3C232Richtr MichalLanškroun0800:00:31-
1D2416Šafářová KarolínaČeská Třebová0800:00:31-
2D25117Hájková ZuzanaVOTJ Lanškroun0800:00:31-
3D2633Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:32-
4C2758Krátký LukášZŠ Dobrovského0800:00:32-
5C28136Gregora Lukᚎichlínek0800:00:32-
6C2920Mačát JakubElektroinstalace Mačát Lanškroun0800:00:32-
7C2106Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:00:33-
8C21156Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:34-
9C212125Pavlík MatějHorní Jelení0900:00:34-
10C21378Veselý DominikLanškroun0900:00:35-
11C21423Mareš RomanRC Dětský svět0800:00:35-
4D21514Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:00:35-
12C21647Motyčka Matěj-0900:00:35-
13C217103Janoušek MartinActivity La0900:00:36-
14C2181Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:36-
5D21993Černá PavlaSDH Dolní Třešňovec0800:00:36-
15C22080Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:36-
16C22173Jirásek JiříBBB Team La0800:00:37-
17C22289Dušánek FilipHK Lanškroun0800:00:38-
6D22399Hepnarová StelaLanškroun0900:00:38-
18C22457Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:39-
19C225112Marhold DanielHorní Jelení0900:00:39-
7D226133Gregorová AnnaŽichlínek1000:00:39-
20C227109Minařík RichardHorní Jelení0900:00:41-
8D228119Bužgová MagdalénaTřinec1000:00:42-
21C22950Černý LukášSDH Dolní Třešňovec1000:00:42-
22C230113Skalický VojtaLa1000:00:44-
9D23179Prokopová NatálieHorní Třešňovec1000:00:46-
10D23274Bilerová AntonieRC Dětský Svět1000:00:47-
23C2334Richtr Jáchym-1100:00:47-
24C23492Prouza RomanSDH Dolní Třešňovec0900:00:47-
25C23571Topinka TobiášLanškroun1000:00:48-
11D23676Prouzová MarianaSDH Dolní Třešňovec1100:00:53-
12D23711Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:00:54-
13D23861Gregorová EliškaŽichlínek1200:00:59-
26C23930Schenk SamuelČeská Třebová1100:01:01-
27C24046Motyčka Mikuláš-1200:01:10-
28C24151Minařík KarelHorní Jelení1200:01:26-
14D24272Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:42-
15D24385Danielová Ema-1200:01:47-
16D24477Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:01:52-
17D24587Dufková MarieISCAREX Česká Třebová1300:02:28-
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2148Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:01:10-
2Z2241Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:01:11-
1M2325Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:01:14-
2M2429Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:15-
3M2554Mareš LukášTJ Lanškroun0500:01:16-
4M2675Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:01:17-
3Z2781Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:18-
1Z18101Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:20-
4Z2910Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:21-
5Z21032Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:21-
1M11153Mlynář MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí0700:01:22-
2Z1128Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:24-
2M11366Jurča FilipTenis0600:01:24-
6Z21440Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:01:25-
3M11522Mareš DanielLanškroun0600:01:25-
3Z11626Svobodová AnnaActivity Lanškroun0600:01:26-
4M117116Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:26-
5M11864Bis MarekDDM Lanškroun0700:01:28-
7Z219102Nečesánková NelaSDH Dolní Třešňovec0400:01:28-
6M12049Daniel AdamHC Orli Lanškroun0700:01:29-
7M12137Skalický JanSDH Dolní Třešňovec0600:01:29-
8Z22212Dušánková MartinaHK Lanškroun0500:01:29-
9Z22321Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:01:30-
4Z12442Matějková AnnaLanškroun0700:01:30-
5Z12534Lehká LucieJiskra Ústí nad Orlicí0700:01:30-
5M22644Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:31-
6Z1277Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:33-
8M12828Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:01:33-
7Z129100Vrubelová PetraTJ Uničov0700:01:34-
10Z23060Prokopová EllaHorní Třešňovec0400:01:35-
8Z131115Hájková BarboraVOTJ Lanškroun0600:01:35-
9Z13268Bilerová RozálieRC Dětský Svět0700:01:36-
10Z133124Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:01:37-
11Z23417Hejkrlíková ZdeňkaHorní Třešňovec0500:01:37-
6M23591Nastoupil LukášSDH Dolní Třešňovec0400:01:39-
7M23669Bárnet MatějSDH Dolní Třešňovec0400:01:41-
11Z13743Kubešová KláraLanškroun0600:01:42-
8M2383Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:45-
12Z139121Šišánová VeronikaLanškroun0600:01:45-
13Z140110Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:47-
14Z141108Pavlíková KláraHorní Jelení0700:01:48-
15Z14219Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:01:48-
12Z24362Chládková TerezaActivity Lanškroun0500:01:50-
16Z14439Minaříková KristýnaHorní Jelení0700:02:12-
9M24515Skalický JakubSDH Dolní Třešňovec0400:02:13-
Trať 0,805 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4163Chlup TomášActivity Lanškroun0000:02:21-
1Z3235Jansová DenisaTJ Sokol Deštné v O.h.0200:02:38-
2Z3355Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:38-
2M4413Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:02:41-
3Z3590Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:43-
3M4624Mareš AdamLanškroun0100:02:44-
4M4745Hai HonzaActivity Lanškroun0100:02:45-
1M389Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:02:47-
1Z4918Derková MartinaActivity Lanškroun0100:02:51-
2Z410111Vrubelová DenisaTJ Uničov0100:02:53-
2M31159Kapoun JanAtletika Polička0300:02:53-
3M31252Skalický VojtěchAtletika DDM Lanškroun0300:02:57-
3Z41370Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:03:09-
4Z31438Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:32-
4M315107Šišán DominikLanškroun0200:03:33-
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M511068Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:27-
2M521046Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:33-
1MA31048Matuška JaroslavAK Moravská Třebová8700:04:36-
3M541001Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:37-
2MA51030Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:38-
1MB61072Hejl RadekLetohrad7200:04:50-
4M571033Grzyb MateuszOpoczno sport team9900:04:57-
3MA81043Jačisko JakubLanškroun9300:05:04-
1MC91049Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:04-
4MA101052Jor MartinActivity Lanškroun8700:05:04-
1MJ111047Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:05:07-
2MC121038Krátký LubošLanškroun6200:05:08-
2MJ131050Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:05:23-
2MB141026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:25-
1Z5151018Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:32-
3MB161013Jadrný LubomírCzech Outdoor Extreme team7300:05:33-
5MA171010Kaplánek Jiří-8300:05:41-
4MB181032Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:45-
3MJ191055Pavlas JanActivity Lanškroun9600:05:46-
3MC201007Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:48-
1ZC211061Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:05:52-
2ZC221015Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:05:54-
1ZA231041Krátká HanaLanškroun9500:05:55-
5MB241036Bureš MartinIscarex Česká Třebová7400:06:00-
6MA251071Krejčí MartinDonova eskorta9500:06:00-
6MB261022Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:00-
7MB271042Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:06:01-
1ZB281099Honsová HanaActivity Lanškroun7900:06:02-
2Z5291025Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:06:03-
3Z5301037Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:06:04-
7MA311003Marhold LubošHorní Jelení7700:06:05-
1MD321035Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:05-
2MD331020Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:07-
3ZC341045Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:11-
2ZB351002Lehká JanaJiskra Ústí nad Orlicí7900:06:17-
8MB361019Hruban JanČeská Třebová6600:06:20-
1ZJ371017Průšková RadkaTJ Svitavy9600:06:22-
3MD381024Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:06:23-
3ZB391021Dostálová PetraLanškroun7800:06:25-
4ZB401028Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:06:25-
9MB411070Gregora MilanActivity Lanškroun7100:06:31-
4MD421004Červ MiloslavAtletika Polička5000:06:31-
8MA431012Pavlík PetrHorní Jelení8000:06:34-
4MC441054Skalický JosefActivity Lanškroun6200:06:44-
5MD451051Vilhelm VáclavSokol Řetová5100:06:49-
5ZB461034Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:54-
5MC471040Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:06:57-
4Z5481087Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:07:32-
4ZC491031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:39-
6ZB501014Minaříková IvaHorní Jelení7900:08:03-
1ME511039Bielčik JindřichLichkov4000:08:05-
7ZB521011Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:19-
5ZC531053Chrobáková Lenka-6900:08:25-
1ZD541016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:08:40-
8ZB551008Marholdová MichaelaHorní Jelení7700:09:21-
6ZC561006Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:45-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód