Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

1. Zemská míle

12.4.2019, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Zemská míle
  • datum konání: 12.4.2019
  • zobrazeno již 324x
  • místo konání: Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
  • GPS: 49.91747N, 16.60225E
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

Stadion R. Šebrleho, Lanškroun
17:00 - 19:00 hodin

Přihlášky

na místě od 15:30 hodin

Startovné

30 Kč - dospělí

Popis tratě

Délka: 1 míle a méně
Povrch: tartan

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice soutěže ve formátu JPG

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

sadilek@lenzo.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.9.20194. Zemská míle-
30.8.20193. Zemská míle-
14.6.20192. Zemská míle-
29.9.20184. Zemská míle147
24.8.20183. Zemská míle110
15.6.20182. Zemská míle128
13.4.20181. Zemská míle173
30.9.20174. Zemská míle139
25.8.20173. Zemská míle160
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
7.4.20171. Zemská míle126
8.10.20164. Zemská míle139
26.8.20163. Zemská míle125
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
8.4.20161. Zemská míle156
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
28.8.20153. Zemská míle161
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
10.4.20151. Zemská míle152
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
29.8.20143. Zemská míle170
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
28.3.20141. Zemská míle179
4.10.20134. Zemská míle105
20.9.20133. Zemská míle106
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
19.4.20131. Zemská míle91
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 1. Zemská míle

  • ročníků: 29
  • závodníků na všech ročnících: 3410

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0424
Vetchý Kryštof0424
Kumpošt Radovan0823
Bielčik Jindřich4023
Kumpoštová Andrea0523
Resler Filip0922
Borková Agáta0222
Krátký Luboš6222
Vetchá Rozálie0722
Borek Petr7022
Kačerovský Michal6921
Keprtová Miloslava4821
Černá Markéta7021
Vebr Dominik0320
Serbousková Sára0420
Radiměřský Karel8720
Sejkorová Lenka6320
Pirklová Markéta7920
Pirkl Vít1019
Dušková Žaneta0919
Gregora Lukáš0819
Gregora Filip0218
Hanáková Klára0217
Gregorová Jana1117
Gregorová Anna1017
Krátká Hana9517
Sedláček Roman6417
Topinka Tobiáš1016
Hájková Zuzana0816
Sadílek Jakub0516
Skalický Vojtěch0316
Mannlová Jana8016
Slánská Daniela0516
Dušek Petr1116
Jirásková Apolena1116
Dušková Tereza0716
Gregorová Eliška1216
Kubeš David7515
Jadrný Tomáš0415
Dufková Marie1315
Šilarová Michaela0215
Sadílek Filip0814
Kubešová Klára0614
Sedláčková Hedvika6614
Vebr Patrik9814
Gregorová Michaela0414
Kapoun Jan0314
Hamplová Tereza0514
Hepnarová Stela0914
Borková Adéla7514

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C222Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:35139,38
2C2933Horáček FilipČeská Třebová1300:00:4592,33
3C21281Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:5068,29
4C213146Novák Eliáš-1300:00:5165,12
5C216206Král DavidMalé Svatoňovice1600:01:093,00
6C21839Plch Tadeáš-1800:02:153,00
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21108Skalická Anežka-1200:00:33112,10
2D23204Gregorová EliškaZŠ Žichlínek1200:00:3695,57
3D24191Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:00:3692,33
4D25142Špatenková LindaLanškroun1200:00:3789,56
5D26110Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:4071,35
6D2764Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:4258,29
7D2837Knápková RozálieXCT Horní Heřmanice1300:00:4447,60
8D210175Mannelová AlžbětaLanškroun1300:00:4825,86
9D21182Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:5016,44
10D21423Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:515,23
11D21570Dufková MarieAC Pardubice1300:00:543,00
12D21790Nováková Emily-1600:01:213,00
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11112Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:01:21102,70
2M1158Veselý JanKB Letohrad1000:01:2299,72
3M118201Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:2397,58
4M1205Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:2396,82
5M12631Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:2787,66
6M12919Veselý JakubKB Letohrad1000:01:2885,62
7M131135Miškolci TadeášAtletika TJ Lanškroun1000:01:3079,63
8M13321Kouba RadimISCAREX Junior team ČT1100:01:3274,17
9M13566Kolomý VáclavActivity Lanškroun1000:01:3567,92
10M13895Dušek PetrHorní Třešňovec1100:01:3762,08
11M141109Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:4055,78
12M14340Resler MikulášLanškroun1100:01:4152,90
13M146107Petruň Dominik-1100:01:4444,78
14M14834Sedlák VojtěchAtletika TJ Lanškroun1100:01:4932,08
15M149143Ficner Tomáš-1100:01:5225,13
16M15077Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:02:133,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1996Václavíková DitaAK Moravská Třebová1000:01:20104,72
2Z11759Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:2398,07
3Z11926Dejdarová TerezaISCAREX Junior team ČT1000:01:2397,21
4Z125180Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:2590,79
5Z12725Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:2786,48
6Z13013Simonová KristýnaISCAREX Junior team ČT1100:01:3080,72
7Z1329Polášková LauraAK Moravská Třebová1000:01:3274,25
8Z13424Skalická NelaTJ Lanškroun1100:01:3469,59
9Z13728Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:3763,34
10Z139121Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:3859,90
11Z140118Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:01:3956,84
12Z14294Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:4054,33
13Z144145Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:01:4251,36
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21116Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:11104,79
2M22179Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:12100,89
3M2427Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:1494,32
4M2568Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:1592,82
5M2662Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:1691,07
6M28198Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:1980,99
7M21661Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:2272,67
8M22278Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:2466,55
9M22492Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:2564,19
10M236111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:3536,11
11M247210Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:01:458,31
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2386Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:14109,97
2Z2729Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:1997,00
3Z21038Šnýdrová SabinaTJ Lanškroun0900:01:2093,04
4Z21211Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:2191,79
5Z213178Fišarová KláraTJ Dlouhá Třebová0900:01:2190,34
6Z21453Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:01:2289,54
7Z22130Svobodová KláraKB Letohrad0900:01:2484,29
8Z22363Hrušková AnnaISCAREX Junior team ČT0800:01:2482,68
9Z228144Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:2775,17
10Z24580Fišarová KateřinaTJ Dlouhá Třebová0900:01:4334,90
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3410Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:32109,01
2M3584Preclík PavelTJ Sokol Lično0600:02:34107,28
3M311207Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:02:5283,71
4M3167Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí0700:03:0666,41
5M31891Valenta LukášTJ Lanškroun0700:03:1357,47
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z381Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:02:45112,65
2Z314119Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team ČT0600:03:0194,33
3Z315208Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:03:0293,02
4Z317106Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:03:1281,31
5Z31967Skalická NikolTJ Lanškroun0700:03:1677,47
6Z320141Skalická Eliška-0700:03:2863,50
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4165Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:02:19102,40
2M4218Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:20101,36
3M436Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:02:2396,23
4M4948Koblovský JakubAK Moravská Třebová0500:02:4565,48
5M41273Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:5353,92
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z46131Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:41102,80
2Z4714Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:02:43101,06
3Z41088Dolečková LucieAK Moravská Třebová0500:02:4796,15
4Z413199Koblovská VeronikaAK Moravská Třebová0500:03:0179,18
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M531097Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:04:45115,93
2M571022Kapoun JanVencl tým Ústí nad Orlicí0300:05:1894,43
3M581024Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:05:2689,64
4M5131002Skalický Vojtěch-0300:05:4279,36
5M5171111Moravec JanJM Team Letohrad0200:05:5769,55
Dorostenky (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5191009Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:06:03103,71
2Z5211014Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:06:06102,15
3Z5231020Hamplová Tereza-0300:06:2194,14
4Z5351089Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:4747,54
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ41039Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí0100:04:49121,01
2MJ121025Holubář PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí0000:05:3691,53
3MJ141028Hájek MartinŽamberk0100:05:4387,46
-MJ-1042Kolomý AdamLanškroun00DNF-
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ241012Poláková EliškaVencl tým Ústí nad Orlicí0000:06:26100,00
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11046Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:35107,22
2MA21031Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:41102,34
3MA51019Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:5890,44
4MA61037Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:1379,97
5MA101018Radiměrský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:3266,73
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB151016Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:05:44112,58
2MB201011Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:05101,41
3MB251061Němec RadekLitomyšl7700:06:3386,01
4MB311036Dařílek MichalLanškroun7800:07:1861,61
5MB361099Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:07:5441,97
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC91030Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:05:29105,75
2MC111059Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:35102,42
3MC161004Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:5391,83
4MC181033Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:0087,56
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD331008Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:42111,84
2MD371015Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:08:4088,16
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME341026Krumer MiroslavMK Ostrov4900:07:44117,33
2ME391043Bielčik JindřichLichkov4000:09:1282,67
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA271032Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:06:39106,24
2ZA291096Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:07:0593,76
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB221003Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:06:08110,17
2ZB281013Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:4789,83
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC261029Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:06:37100,00
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD301034Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:07:09117,99
2ZD321045Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:07:38105,78
3ZD381134Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:4776,24
Trať 0,161 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21108Skalická Anežka-1200:00:33112,10
1C222Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:35139,38
2D23204Gregorová EliškaZŠ Žichlínek1200:00:3695,57
3D24191Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:00:3692,33
4D25142Špatenková LindaLanškroun1200:00:3789,56
5D26110Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:4071,35
6D2764Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:4258,29
7D2837Knápková RozálieXCT Horní Heřmanice1300:00:4447,60
2C2933Horáček FilipČeská Třebová1300:00:4592,33
8D210175Mannelová AlžbětaLanškroun1300:00:4825,86
9D21182Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:5016,44
3C21281Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:5068,29
4C213146Novák Eliáš-1300:00:5165,12
10D21423Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:515,23
11D21570Dufková MarieAC Pardubice1300:00:543,00
5C216206Král DavidMalé Svatoňovice1600:01:093,00
12D21790Nováková Emily-1600:01:213,00
6C21839Plch Tadeáš-1800:02:153,00
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21116Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:11104,79
2M22179Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:12100,89
1Z2386Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:14109,97
3M2427Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:1494,32
4M2568Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:1592,82
5M2662Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:1691,07
2Z2729Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:1997,00
6M28198Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:1980,99
1Z1996Václavíková DitaAK Moravská Třebová1000:01:20104,72
3Z21038Šnýdrová SabinaTJ Lanškroun0900:01:2093,04
1M11112Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:01:21102,70
4Z21211Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:2191,79
5Z213178Fišarová KláraTJ Dlouhá Třebová0900:01:2190,34
6Z21453Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:01:2289,54
2M1158Veselý JanKB Letohrad1000:01:2299,72
7M21661Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:2272,67
2Z11759Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:2398,07
3M118201Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:2397,58
3Z11926Dejdarová TerezaISCAREX Junior team ČT1000:01:2397,21
4M1205Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:2396,82
7Z22130Svobodová KláraKB Letohrad0900:01:2484,29
8M22278Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:2466,55
8Z22363Hrušková AnnaISCAREX Junior team ČT0800:01:2482,68
9M22492Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:2564,19
4Z125180Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:2590,79
5M12631Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:2787,66
5Z12725Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:2786,48
9Z228144Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:2775,17
6M12919Veselý JakubKB Letohrad1000:01:2885,62
6Z13013Simonová KristýnaISCAREX Junior team ČT1100:01:3080,72
7M131135Miškolci TadeášAtletika TJ Lanškroun1000:01:3079,63
7Z1329Polášková LauraAK Moravská Třebová1000:01:3274,25
8M13321Kouba RadimISCAREX Junior team ČT1100:01:3274,17
8Z13424Skalická NelaTJ Lanškroun1100:01:3469,59
9M13566Kolomý VáclavActivity Lanškroun1000:01:3567,92
10M236111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:3536,11
9Z13728Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:3763,34
10M13895Dušek PetrHorní Třešňovec1100:01:3762,08
10Z139121Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:3859,90
11Z140118Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:01:3956,84
11M141109Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:4055,78
12Z14294Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:4054,33
12M14340Resler MikulášLanškroun1100:01:4152,90
13Z144145Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:01:4251,36
10Z24580Fišarová KateřinaTJ Dlouhá Třebová0900:01:4334,90
13M146107Petruň Dominik-1100:01:4444,78
11M247210Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:01:458,31
14M14834Sedlák VojtěchAtletika TJ Lanškroun1100:01:4932,08
15M149143Ficner Tomáš-1100:01:5225,13
16M15077Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:02:133,00
Trať 0,805 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4165Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:02:19102,40
2M4218Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:20101,36
3M436Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:02:2396,23
1M3410Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:32109,01
2M3584Preclík PavelTJ Sokol Lično0600:02:34107,28
1Z46131Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:41102,80
2Z4714Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:02:43101,06
1Z381Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:02:45112,65
4M4948Koblovský JakubAK Moravská Třebová0500:02:4565,48
3Z41088Dolečková LucieAK Moravská Třebová0500:02:4796,15
3M311207Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:02:5283,71
5M41273Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:5353,92
4Z413199Koblovská VeronikaAK Moravská Třebová0500:03:0179,18
2Z314119Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team ČT0600:03:0194,33
3Z315208Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:03:0293,02
4M3167Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí0700:03:0666,41
4Z317106Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:03:1281,31
5M31891Valenta LukášTJ Lanškroun0700:03:1357,47
5Z31967Skalická NikolTJ Lanškroun0700:03:1677,47
6Z320141Skalická Eliška-0700:03:2863,50
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11046Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:35107,22
2MA21031Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:41102,34
1M531097Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:04:45115,93
1MJ41039Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí0100:04:49121,01
3MA51019Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:5890,44
4MA61037Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:1379,97
2M571022Kapoun JanVencl tým Ústí nad Orlicí0300:05:1894,43
3M581024Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:05:2689,64
1MC91030Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:05:29105,75
5MA101018Radiměrský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:3266,73
2MC111059Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:35102,42
2MJ121025Holubář PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí0000:05:3691,53
4M5131002Skalický Vojtěch-0300:05:4279,36
3MJ141028Hájek MartinŽamberk0100:05:4387,46
1MB151016Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:05:44112,58
3MC161004Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:5391,83
5M5171111Moravec JanJM Team Letohrad0200:05:5769,55
4MC181033Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:0087,56
1Z5191009Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:06:03103,71
2MB201011Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:05101,41
2Z5211014Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:06:06102,15
1ZB221003Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:06:08110,17
3Z5231020Hamplová Tereza-0300:06:2194,14
1ZJ241012Poláková EliškaVencl tým Ústí nad Orlicí0000:06:26100,00
3MB251061Němec RadekLitomyšl7700:06:3386,01
1ZC261029Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:06:37100,00
1ZA271032Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:06:39106,24
2ZB281013Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:4789,83
2ZA291096Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:07:0593,76
1ZD301034Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:07:09117,99
4MB311036Dařílek MichalLanškroun7800:07:1861,61
2ZD321045Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:07:38105,78
1MD331008Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:42111,84
1ME341026Krumer MiroslavMK Ostrov4900:07:44117,33
4Z5351089Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:4747,54
5MB361099Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:07:5441,97
2MD371015Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:08:4088,16
3ZD381134Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:4776,24
2ME391043Bielčik JindřichLichkov4000:09:1282,67
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11046Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:35104,20
2MA21031Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:4199,23
3M531097Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:04:4596,57
4MJ41039Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí0100:04:4994,17
5MA51019Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:5887,15
6MA61037Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:1376,51
7M571022Kapoun JanVencl tým Ústí nad Orlicí0300:05:1872,81
8M581024Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:05:2667,52
9MC91030Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:05:2965,04
10MA101018Radiměrský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:3263,07
11MC111059Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:3561,02
12MJ121025Holubář PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí0000:05:3660,28
13M5131002Skalický Vojtěch-0300:05:4256,16
14MJ141028Hájek MartinŽamberk0100:05:4355,60
15MB151016Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:05:4454,49
16MC161004Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:5348,21
17M5171111Moravec JanJM Team Letohrad0200:05:5745,31
18MC181033Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:0043,04
19MB201011Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:0539,86
20MB251061Němec RadekLitomyšl7700:06:3319,69
21MB311036Dařílek MichalLanškroun7800:07:183,00
22MD331008Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:423,00
23ME341026Krumer MiroslavMK Ostrov4900:07:443,00
24MB361099Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:07:543,00
25MD371015Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:08:403,00
26ME391043Bielčik JindřichLichkov4000:09:123,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5191009Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:06:03101,40
2Z5211014Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:06:0699,82
3ZB221003Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:06:0898,78
4Z5231020Hamplová Tereza-0300:06:2191,71
5ZJ241012Poláková EliškaVencl tým Ústí nad Orlicí0000:06:2688,74
6ZC261029Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:06:3783,15
7ZA271032Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:06:3981,55
8ZB281013Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:4777,23
9ZA291096Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:07:0567,48
10ZD301034Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:07:0965,32
11ZD321045Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:07:3849,58
12Z5351089Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:4744,56
13ZD381134Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:4711,49

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód