Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

3. Zemská míle

29.8.2014, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Zemská míle
  • datum konání: 29.8.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Stadion Romana Šebrleho v Lanškrouně
17:00 - 18:30 hodin

Přihlášky

od 15:30 hodin v místě startu

Startovné

30 Kč, děti zdarma

Popis tratě

1 míle na tartanovém oválu (mládež méně)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

sadilek@lenzo.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.9.20184. Zemská míle-
24.8.20183. Zemská míle110
15.6.20182. Zemská míle128
13.4.20181. Zemská míle173
30.9.20174. Zemská míle139
25.8.20173. Zemská míle160
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
7.4.20171. Zemská míle126
8.10.20164. Zemská míle139
26.8.20163. Zemská míle125
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
8.4.20161. Zemská míle156
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
28.8.20153. Zemská míle161
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
10.4.20151. Zemská míle152
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
28.3.20141. Zemská míle179
4.10.20134. Zemská míle105
20.9.20133. Zemská míle106
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
19.4.20131. Zemská míle91
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 3. Zemská míle

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 3093

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0422
Vetchý Kryštof0422
Bielčik Jindřich4021
Černá Markéta7021
Keprtová Miloslava4821
Kumpoštová Andrea0521
Kumpošt Radovan0821
Radiměřský Karel8720
Krátký Luboš6220
Serbousková Sára0420
Borková Agáta0220
Borek Petr7020
Vetchá Rozálie0720
Resler Filip0920
Kačerovský Michal6919
Sejkorová Lenka6319
Pirklová Markéta7919
Vebr Dominik0318
Pirkl Vít1018
Gregora Lukáš0818
Gregora Filip0217
Hanáková Klára0217
Dušková Žaneta0917
Gregorová Anna1016
Sadílek Jakub0516
Dušková Tereza0716
Hájková Zuzana0816
Slánská Daniela0516
Jirásková Apolena1115
Sedláček Roman6415
Krátká Hana9515
Jadrný Tomáš0415
Gregorová Eliška1215
Gregorová Jana1115
Topinka Tobiáš1015
Borková Adéla7514
Mannlová Jana8014
Dušek Petr1114
Hamplová Tereza0514
Hepnarová Stela0914
Kubeš David7514
Sedláčková Hedvika6614
Bis Marek0714
Gregorová Michaela0414
Sadílek Filip0814
Scheuer Jan6614
Skalický Vojtěch0314
Dufková Marie1313
Mlynář Vojtěch9813
Bubeníček Jiří5113

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2174Bis MarekLanškroun0700:00:30-
2C237Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:31-
3C2520Daniel AdamLanškroun0700:00:31-
4C27103Gregora LukášLanškroun0800:00:33-
5C29110Teichmann ViktorHK Lanškroun o.s.0700:00:34-
6C21167Hvozdenský SamuelLanškroun0700:00:35-
7C21388Krátký LukášLanškroun0800:00:36-
8C214106Teichmann Radek-0800:00:37-
9C21841Nastoupil PetrSDH Horní Třešňovec0700:00:38-
10C22076Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:39-
11C22130Kárský MartinRC Dětský svět0700:00:40-
12C22253Dušánek Filip-0800:00:42-
13C22397Marhold DanielHorní Jelení0900:00:43-
14C2252Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:44-
15C22859Jirásek MilanSDH Horní Třešňovec0700:00:46-
16C23152Pirkl VítČeská Třebová1000:00:48-
17C23291Jirásek Michal-0900:00:49-
18C23484Jandejsek Michael-0900:00:50-
19C23522Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:00:53-
20C237108Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:00:55-
21C23842Prouza RomanSDH Horní Třešňovec0900:00:56-
22C23943Dušek PavelSDH Horní Třešňovec0900:00:58-
23C24099Knápek Jakub-1000:01:05-
24C24295Richtr JáchymLanškroun1100:01:11-
25C243114Srp Adam-0900:01:13-
26C24492Dušek Petr-1100:01:14-
Předškolní děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D228Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:31-
2D2496Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:31-
3D2694Dušková Tereza-0700:00:33-
4D2831Marešová TerezaRC Dětský svět0700:00:33-
5D21054Šafářová KarolínaČeská Třebová0800:00:34-
6D21285Skalická AnežkaLanškroun0700:00:35-
7D21593Dušková Žaneta-0900:00:37-
8D21638Vacková LucieRC Dětský svět0800:00:37-
9D21780Kodytková Lucie-0800:00:38-
10D219101Faltusová Pavla-0700:00:39-
11D22425Sedláková EmmaLanškroun0800:00:43-
12D2266Černá PavlaLanškroun0800:00:44-
13D22779Pluhařová StelaMŠ Výsluní0800:00:45-
14D229104Hanyšová EliškaRC Dětský svět0900:00:47-
15D23066Hvozdenská LindaLanškroun1000:00:48-
16D233102Gregorová AnnaLanškroun1000:00:49-
17D23678Pluhařová TýnaMŠ Výsluní1000:00:54-
18D241109Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:10-
19D24587Prouzová MarianaSDH Horní Třešňovec1100:01:35-
20D246113Adamcová VeronikaLetohrad1200:01:40-
21D24781Kodytková Nela-1000:01:42-
-D2-32Šítková KristýnaLanškroun10DNF-
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M194Mareš LukášTJ Lanškroun0500:01:23-
2M113107Svatoš MiroslavZŠ Rudoltice0500:01:25-
3M11451Borovský ŠimonSDH Horní Třešňovec0500:01:26-
4M115105Švarc AdamDDM La0600:01:28-
5M12370Jurča FilipTenis LA0600:01:35-
6M12750Skalický JanSDH Horní Třešňovec0600:01:37-
7M13261Sedlák JakubSDH Horní Třešňovec0600:01:45-
8M1351Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:49-
9M13657Vodák MatějSDH Horní Třešňovec0500:01:50-
10M14140Fajt JiříSDH Horní Třešňovec0500:02:01-
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1621Hamplová TerezaOstrov0500:01:22-
2Z1109Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:23-
3Z11613Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:28-
4Z11937Vacková VendulaLanškroun0500:01:32-
5Z12575Dušánková Martina-0500:01:35-
6Z12686Křenková AdélaLanškroun0600:01:36-
7Z12835Bammelová Julia-0500:01:38-
8Z1293Langerová KristýnaLanškroun0500:01:40-
9Z13098Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:01:40-
10Z13177Reslerová VeronikaTJ Lanškroun0600:01:44-
11Z134100Knápková AnnaLanškroun0600:01:48-
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z22234Bammelová OliviaLanškroun0300:01:34-
2Z23339Nečesánková NelaSDH Horní Třešňovec0400:01:47-
3Z23762Sedláková VendulaSDH Horní Třešňovec0400:01:50-
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31272Moravec JanJM TEAM Letohrad0200:03:17-
2M31363Hostovský JanSDH Horní Třešňovec0200:03:17-
3M31433Kubelka MartinLanškroun0100:03:19-
4M31514Pham Van ManhLanškroun0200:03:21-
5M31669Hai HonzaLanškroun0100:03:27-
6M31860Fajt VojtěchSDH Horní Třešňovec0200:03:39-
7M31945Nastoupil MarianSDH Horní Třešňovec0200:05:04-
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3355Jansová DenisaSokol Deštné v Orlických horách0200:02:39-
2Z3723Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:50-
3Z3924Janků MichaelaLanškroun0100:03:06-
4Z310112Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:15-
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4112Chlup TomášActivity Lanškroun0000:02:34-
2M4465Chrobák AdamTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:02:46-
3M4510Gregora JanActivity Lanškroun0000:02:47-
4M4673Moravec JakubJM TEAM Letohrad9900:02:49-
5M4864Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:02:54-
6M41144Fajt FilipSDH Horní Třešňovec9900:03:16-
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4256Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:02:36-
2Z41729Belobradová KarolínaŽamberk9900:03:34-
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M521065Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:50-
2M531111Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:50-
3M541053Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:51-
4M5111086Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:09-
5M5371064Šťovíček PetrSokol Ústí nad Orlicí9800:06:25-
Dorostenky (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5131072Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:21-
2Z5211001Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:41-
3Z5431063Matyášová AnežkaOrel Dolní Dobrouč9700:06:43-
4Z5471052Jílková JanaAtletika Polička9800:06:49-
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ51075Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:04:53-
2MJ121014Pavlas JanActivity Lanškroun9600:05:19-
3MJ171009Jureček MichalCotkytle9600:05:27-
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ291018Krátká HanaLanškroun9500:06:03-
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11071Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:43-
2MA61051Adamec JosefINOB voda topení plyn8100:05:01-
3MA71058Kosuciński SlawomirMountain Top Poland8100:05:02-
4MA91059Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:06-
5MA251019Marhold LubošHorní Jelení7700:05:56-
6MA281151Knápek Lukáš-7900:05:59-
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB81012Hejl RadekLetohrad7200:05:02-
2MB141016Chlup JiříActivity Lanškroun7000:05:22-
3MB161026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:26-
4MB181042Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:31-
5MB221107Belobrad IvanŽamberk6600:05:41-
6MB241025Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:05:54-
7MB261148Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:05:57-
8MB351088Toman VáclavSokol Hradec Králové7200:06:16-
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC101062Krátký LubošLanškroun6200:05:09-
2MC151033Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:24-
3MC231145Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:47-
4MC481066Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:06:54-
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD301044Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:03-
2MD321056Červ MiloslavAtletika Polička5000:06:12-
3MD391149Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:06:26-
4MD401030Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:33-
5MD441031Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:45-
6MD501040Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:07:02-
7MD511150Dušek JanTJ Sokol Verměřovice5100:07:07-
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME581054Bielčik JindřichLichkov4000:08:02-
2ME591057Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:08:45-
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA191073Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:35-
2ZA271055Schauerová LenkaAtletika Polička8800:05:57-
3ZA341049Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:06:15-
4ZA411024Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:06:36-
5ZA491050Richtrová Hana-8200:07:02-
6ZA521041Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:07:14-
7ZA531098Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:27-
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB201038Mertová MichaelaActivity Lanškroun7600:05:39-
2ZB331005Voljanská Karolína-7900:06:13-
3ZB361022Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:18-
4ZB381048Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:06:25-
5ZB421144Dostálová PetraLanškroun7800:06:36-
6ZB461068Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:48-
7ZB571037Chládková StanislavaLanškroun7600:07:57-
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC311035Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:06:09-
2ZC451029Jirásková EvaLanškroun6400:06:46-
3ZC541036Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:29-
4ZC601047Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:09:03-
5ZC611146Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:09-
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD551067Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:07:44-
2ZD561007Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:07:56-
Trať 0,161 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2174Bis MarekLanškroun0700:00:30-
1D228Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:31-
2C237Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:31-
2D2496Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:31-
3C2520Daniel AdamLanškroun0700:00:31-
3D2694Dušková Tereza-0700:00:33-
4C27103Gregora LukášLanškroun0800:00:33-
4D2831Marešová TerezaRC Dětský svět0700:00:33-
5C29110Teichmann ViktorHK Lanškroun o.s.0700:00:34-
5D21054Šafářová KarolínaČeská Třebová0800:00:34-
6C21167Hvozdenský SamuelLanškroun0700:00:35-
6D21285Skalická AnežkaLanškroun0700:00:35-
7C21388Krátký LukášLanškroun0800:00:36-
8C214106Teichmann Radek-0800:00:37-
7D21593Dušková Žaneta-0900:00:37-
8D21638Vacková LucieRC Dětský svět0800:00:37-
9D21780Kodytková Lucie-0800:00:38-
9C21841Nastoupil PetrSDH Horní Třešňovec0700:00:38-
10D219101Faltusová Pavla-0700:00:39-
10C22076Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:39-
11C22130Kárský MartinRC Dětský svět0700:00:40-
12C22253Dušánek Filip-0800:00:42-
13C22397Marhold DanielHorní Jelení0900:00:43-
11D22425Sedláková EmmaLanškroun0800:00:43-
14C2252Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:44-
12D2266Černá PavlaLanškroun0800:00:44-
13D22779Pluhařová StelaMŠ Výsluní0800:00:45-
15C22859Jirásek MilanSDH Horní Třešňovec0700:00:46-
14D229104Hanyšová EliškaRC Dětský svět0900:00:47-
15D23066Hvozdenská LindaLanškroun1000:00:48-
16C23152Pirkl VítČeská Třebová1000:00:48-
17C23291Jirásek Michal-0900:00:49-
16D233102Gregorová AnnaLanškroun1000:00:49-
18C23484Jandejsek Michael-0900:00:50-
19C23522Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:00:53-
17D23678Pluhařová TýnaMŠ Výsluní1000:00:54-
20C237108Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:00:55-
21C23842Prouza RomanSDH Horní Třešňovec0900:00:56-
22C23943Dušek PavelSDH Horní Třešňovec0900:00:58-
23C24099Knápek Jakub-1000:01:05-
18D241109Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:10-
24C24295Richtr JáchymLanškroun1100:01:11-
25C243114Srp Adam-0900:01:13-
26C24492Dušek Petr-1100:01:14-
19D24587Prouzová MarianaSDH Horní Třešňovec1100:01:35-
20D246113Adamcová VeronikaLetohrad1200:01:40-
21D24781Kodytková Nela-1000:01:42-
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2183Budig MatoušAtletika Polička0300:01:16-
2M2217Petrjánoš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:18-
3M2318Petrjánoš ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:20-
4M2411Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:20-
5M2568Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:01:21-
1Z1621Hamplová TerezaOstrov0500:01:22-
6M275Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:01:22-
7M2819Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:22-
1M194Mareš LukášTJ Lanškroun0500:01:23-
2Z1109Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:23-
8M211116Langer MatyášLanškroun0300:01:24-
9M21228Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:01:24-
2M113107Svatoš MiroslavZŠ Rudoltice0500:01:25-
3M11451Borovský ŠimonSDH Horní Třešňovec0500:01:26-
4M115105Švarc AdamDDM La0600:01:28-
3Z11613Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:28-
10M21746Borovský MatějSDH Horní Třešňovec0300:01:29-
11M21882Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:31-
4Z11937Vacková VendulaLanškroun0500:01:32-
12M220111Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:33-
13M22189Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:33-
1Z22234Bammelová OliviaLanškroun0300:01:34-
5M12370Jurča FilipTenis LA0600:01:35-
14M22448Nastoupil LukášSDH Horní Třešňovec0400:01:35-
5Z12575Dušánková Martina-0500:01:35-
6Z12686Křenková AdélaLanškroun0600:01:36-
6M12750Skalický JanSDH Horní Třešňovec0600:01:37-
7Z12835Bammelová Julia-0500:01:38-
8Z1293Langerová KristýnaLanškroun0500:01:40-
9Z13098Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:01:40-
10Z13177Reslerová VeronikaTJ Lanškroun0600:01:44-
7M13261Sedlák JakubSDH Horní Třešňovec0600:01:45-
2Z23339Nečesánková NelaSDH Horní Třešňovec0400:01:47-
11Z134100Knápková AnnaLanškroun0600:01:48-
8M1351Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:49-
9M13657Vodák MatějSDH Horní Třešňovec0500:01:50-
3Z23762Sedláková VendulaSDH Horní Třešňovec0400:01:50-
15M23849Bárnet MatějSDH Horní Třešňovec0400:01:52-
16M23958Vodák FilipSDH Horní Třešňovec0300:01:55-
17M24015Le Phuong Michal-0300:01:57-
10M14140Fajt JiříSDH Horní Třešňovec0500:02:01-
18M24247Skalický JakubSDH Horní Třešňovec0400:02:03-
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11071Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:43-
1M521065Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:50-
2M531111Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:50-
3M541053Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:51-
1MJ51075Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:04:53-
2MA61051Adamec JosefINOB voda topení plyn8100:05:01-
3MA71058Kosuciński SlawomirMountain Top Poland8100:05:02-
1MB81012Hejl RadekLetohrad7200:05:02-
4MA91059Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:06-
1MC101062Krátký LubošLanškroun6200:05:09-
4M5111086Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:09-
2MJ121014Pavlas JanActivity Lanškroun9600:05:19-
1Z5131072Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:21-
2MB141016Chlup JiříActivity Lanškroun7000:05:22-
2MC151033Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:24-
3MB161026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:26-
3MJ171009Jureček MichalCotkytle9600:05:27-
4MB181042Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:31-
1ZA191073Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:35-
1ZB201038Mertová MichaelaActivity Lanškroun7600:05:39-
2Z5211001Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:41-
5MB221107Belobrad IvanŽamberk6600:05:41-
3MC231145Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:47-
6MB241025Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:05:54-
5MA251019Marhold LubošHorní Jelení7700:05:56-
7MB261148Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:05:57-
2ZA271055Schauerová LenkaAtletika Polička8800:05:57-
6MA281151Knápek Lukáš-7900:05:59-
1ZJ291018Krátká HanaLanškroun9500:06:03-
1MD301044Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:03-
1ZC311035Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:06:09-
2MD321056Červ MiloslavAtletika Polička5000:06:12-
2ZB331005Voljanská Karolína-7900:06:13-
3ZA341049Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:06:15-
8MB351088Toman VáclavSokol Hradec Králové7200:06:16-
3ZB361022Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:18-
5M5371064Šťovíček PetrSokol Ústí nad Orlicí9800:06:25-
4ZB381048Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:06:25-
3MD391149Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:06:26-
4MD401030Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:33-
4ZA411024Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:06:36-
5ZB421144Dostálová PetraLanškroun7800:06:36-
3Z5431063Matyášová AnežkaOrel Dolní Dobrouč9700:06:43-
5MD441031Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:45-
2ZC451029Jirásková EvaLanškroun6400:06:46-
6ZB461068Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:48-
4Z5471052Jílková JanaAtletika Polička9800:06:49-
4MC481066Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:06:54-
5ZA491050Richtrová Hana-8200:07:02-
6MD501040Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:07:02-
7MD511150Dušek JanTJ Sokol Verměřovice5100:07:07-
6ZA521041Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:07:14-
7ZA531098Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:27-
3ZC541036Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:29-
1ZD551067Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:07:44-
2ZD561007Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:07:56-
7ZB571037Chládková StanislavaLanškroun7600:07:57-
1ME581054Bielčik JindřichLichkov4000:08:02-
2ME591057Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:08:45-
4ZC601047Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:09:03-
5ZC611146Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:09-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód