Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

4. Zemská míle - vyhlášení

3.10.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Zemská míle - vyhlášení
  • datum konání: 3.10.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

Stadion Romana Šebrleho v Lanškrouně
POZOR ZMĚNA!!!
děti - od 9:30 do 10:15 hodin
dospělí - od 11:30 do 12:00 hodin

Přihlášky

na místě
děti - od 8:00 do 9:15 hodin
dospělí - od10:00 do 11:15 hodin

Startovné

30 Kč, děti zdarma

Popis tratě

1 míle na tartanovém oválu (mládež méně)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Orientační časový harmonogram

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

sadilek@lenzo.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.9.20184. Zemská míle147
24.8.20183. Zemská míle110
15.6.20182. Zemská míle128
13.4.20181. Zemská míle173
30.9.20174. Zemská míle139
25.8.20173. Zemská míle160
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
7.4.20171. Zemská míle126
8.10.20164. Zemská míle139
26.8.20163. Zemská míle125
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
8.4.20161. Zemská míle156
28.8.20153. Zemská míle161
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
10.4.20151. Zemská míle152
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
29.8.20143. Zemská míle170
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
28.3.20141. Zemská míle179
4.10.20134. Zemská míle105
20.9.20133. Zemská míle106
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
19.4.20131. Zemská míle91
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 4. Zemská míle - vyhlášení

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 3262

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0423
Vetchý Kryštof0423
Kumpošt Radovan0822
Bielčik Jindřich4022
Kumpoštová Andrea0522
Borek Petr7021
Vetchá Rozálie0721
Resler Filip0921
Krátký Luboš6221
Borková Agáta0221
Černá Markéta7021
Keprtová Miloslava4821
Radiměřský Karel8720
Sejkorová Lenka6320
Kačerovský Michal6920
Serbousková Sára0420
Pirklová Markéta7920
Pirkl Vít1019
Vebr Dominik0319
Dušková Žaneta0918
Gregora Lukáš0818
Gregora Filip0217
Hanáková Klára0217
Hájková Zuzana0816
Topinka Tobiáš1016
Gregorová Jana1116
Slánská Daniela0516
Gregorová Anna1016
Sadílek Jakub0516
Sedláček Roman6416
Jirásková Apolena1116
Dušková Tereza0716
Krátká Hana9516
Skalický Vojtěch0315
Dušek Petr1115
Mannlová Jana8015
Jadrný Tomáš0415
Kubeš David7515
Gregorová Eliška1215
Scheuer Jan6614
Kubišta Oto5314
Borková Adéla7514
Hamplová Tereza0514
Hepnarová Stela0914
Sadílek Filip0814
Gregorová Michaela0414
Bis Marek0714
Dufková Marie1314
Kubešová Klára0614
Sedláčková Hedvika6614

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2144Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:29107,24
2C2240Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:30100,38
3C2474Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:00:3292,38
4C27222Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:00:3384,91
5C2929Gregora Lukᚎichlínek0800:00:3382,78
6C211120Marhold DanielHorní Jelení0900:00:3567,05
7C21213Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:00:3664,25
8C213109Mareš RomanRC Dětský svět0800:00:3758,65
9C214100Třasák ŠtěpánISCAREX Junior team ČT0800:00:3757,39
10C21662Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:3754.85
11C21797Špatenka Matěj-0900:00:3852,65
12C21918Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:3850,06
13C2211Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:3847,92
14C2233Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:3943,19
15C2257Richtr MichalLanškroun0800:00:4038,46
16C22742Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:00:4034,26
17C22898Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:00:4319,26
18C22957Kolomý Václav-1000:00:4313,60
19C23141Černý LukášSDH Dolní Třešňovec1000:00:453,00
20C23276Prouza RomanSDH Horní Třešňovec0900:00:463,00
21C23363Klíž JanSDH Dolní Třešňovec1000:00:473,00
22C23471Netušil TobiášLanškroun1000:00:483,00
23C23572Topinka TobiášLanškroun1000:00:493,00
24C23837Dušek Petr-1100:00:533,00
25C2392Richtr JáchymLanškroun1100:00:563,00
26C2446Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:01:083,00
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2389Hájková ZuzanaVOTJ Lanškroun0800:00:31102,96
2D2548Steklá BarboraTJ Svitavy0800:00:3299,77
3D2620Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:3297,27
4D2879Vacková LucieRC Dětský svět0800:00:3393,69
5D21026Dušková Žaneta-0900:00:3389,35
6D21582Kodytková LucieFK Řetůvka0800:00:3765,25
7D21850Černá PavlaSDH Dolní Třešňovec0800:00:3862,76
8D22099Hepnarová StelaLanškroun0900:00:3860,14
9D22235Gregorová AnnaŽichlínek1000:00:3956,37
10D22484Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:00:4050,49
11D22651Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:4047,55
12D23086Kodytková NelaFK Řetůvka1000:00:4516,17
13D23664Bilerová AntonieRC Dětský svět1000:00:503,00
14D23749Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:523,00
15D24034Gregorová EliškaŽichlínek1200:00:583,00
16D24175Prouzová MarianaSDH Dolní Třešňovec1100:00:583,00
17D242132Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:01:003,00
18D24331Klementová AnetaÚstí nad Orlicí1200:01:073,00
19D24511Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:01:233,00
20D24678Koutníková Viktorie-1300:01:583,00
21D247114Dufková MarieISCAREX junior team ČT1300:02:093,00
22D24832Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:02:163,00
23D249115Bilerová JosefínaRC Dětský svět1300:03:223,00
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11068Mlynář MarekOREL Dolní Dobrouč0700:01:21104,19
2M11321Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:2398,37
3M116107Mareš Daniel-0600:01:2497,44
4M11877Jurča FilipTenis Lanškroun0600:01:2888,10
5M122124Bis MarekLanškroun0700:01:2985,76
6M12715Kubišta OndřejTJ Dlouhá Třebová0600:01:3082,69
7M12987Skalický JanSDH Dolní Třešňovec0600:01:3178,56
8M13553Sedlák JakubSDH Dolní Třešňovec0600:01:3569,04
9M1374Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:3863,13
10M13869Šulák DavidActivity Lanškroun0600:01:3862,08
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1730Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:18117,39
2Z12145Svobodová AnnaActivity Lanškroun0600:01:2892,49
3Z12514Matějková AnnaLanškroun0700:01:3090,11
4Z130104Vrubelová PetraTJ Uničov0700:01:3283,63
5Z13188Hájková BarboraVOTJ Lanškroun0600:01:3381,34
6Z132131Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:3577,57
7Z13439Růžičková KateřinaActivity Lanškroun0700:01:3576,86
8Z13667Bilerová RozálieRC Dětský svět0700:01:3771,86
9Z13961Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:01:4065,28
10Z14125Dušková Tereza-0700:01:4456,46
11Z142106Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:01:4650,12
12Z14385Skalická Eliška-0700:01:4945,19
13Z145121Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:5724,61
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2317Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:01:15101,80
2M2412Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:01:15100,73
3M268Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:1697,47
4M2828Mareš LukášTJ Lanškroun0500:01:1988,75
5M214101Borovský ŠimonSDH Dolní Třešňovec0500:01:2378,07
6M21523Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:2377,94
7M21756Kolomý Jonáš-0400:01:2767,72
8M220112Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:2866,24
9M2405Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:4324,72
10M24659Skalický JakubSDH Dolní Třešňovec0400:02:103,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21111Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:01:06111,20
2Z2219Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:01:08104,64
3Z2580Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:1584,16
4Z29128Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:1972,50
5Z21155Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:2167,52
6Z21252Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:2362,42
7Z21966Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:01:2848,48
8Z22310Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:01:2945,72
9Z224127Dušánková Martina-0500:01:2944,65
10Z22646Nečesánková NelaSDH Dolní Třešňovec0400:01:3043,07
11Z22816Kubištová DenisaTJ Dlouhá Třebová0400:01:3140,07
12Z23347Sedláková VendulaSDH Dolní Třešňovec0400:01:3527,83
13Z2449Chládková TerezaActivity Lanškroun0500:01:513,00
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M33129Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:35112,30
2M3924Kapoun JanAtletika Polička0300:02:5094,10
3M31081Skalický Vojtěch-0300:02:5093,60
4M31273Jurco TomášÚstí nad Orlicí0300:02:5884,02
5M31360Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:02:5883,70
6M314133Borovský MatějSDH Dolní Třešňovec0300:02:5983,12
7M31854Šišán DominikLanškroun0200:03:3243,33
8M319102Fajt VojtěchSDH Dolní Třešňovec0200:03:4526,81
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3438Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:39119,04
2Z3765Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:02:44112,49
3Z31796Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:2368,47
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41241Chlup TomášActivity Lanškroun0000:02:20111,43
2M4233Gregora JanActivity Lanškroun0000:02:25103,87
3M4558Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:02:3984,70
4M46140Mareš AdamLanškroun0100:02:4083,74
5M4843Hai HonzaActivity Lanškroun0100:02:4774,02
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41190Derková MartinaActivity Lanškroun0100:02:55107,86
2Z415110Vrubelová DenisaTJ Uničov0100:03:0597,13
3Z41670Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:03:0695,01
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M511046Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:41101,76
2M541043Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:4698,24
Dorostenky (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z591027Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:33112,80
2Z5151121Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:06:0296,91
3Z5211014Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:06:1390,29
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA21002Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:45109,49
2MA51022Jor MartinActivity Lanškroun8700:05:0397,47
3MA61019Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:1093,04
4MA81028Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:05:2483,19
5MA101068Živný Marek3D Fitnes race team9100:05:3675,70
6MA231003Marhold LubošHorní Jelení7700:06:1648,65
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB31012Hejl RadekKrálíky7200:04:45127,41
2MB111017Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:4292,98
3MB181004Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:06:0479,61
4MB191011Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:0678,31
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC71025Krátký LubošLanškroun6200:05:11122,04
2MC121007Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:5099,33
3MC241033Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:06:2678,63
4MC261010Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:06:5860,53
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD161015Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:03109,59
2MD171006Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:03109,31
3MD251031Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:5781,10
4MD321016Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:1639,74
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME331018Bielčik JindřichLichkov4000:08:22100,00
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA201024Krátká HanaLanškroun9500:06:11120,85
2ZA281129Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:07:0594,93
3ZA291008Richtrová Hana-8200:07:2784,22
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB131009Honsová HanaActivity lanškroun7900:05:53111,99
2ZB141001Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:05:55110,88
3ZB271020Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:5977,13
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC221070Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:14140,29
2ZC301013Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:38104,37
3ZC341026Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:3355,34
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD311039Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:09100,00
Trať 0,161 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2144Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:29107,24
2C2240Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:30100,38
1D2389Hájková ZuzanaVOTJ Lanškroun0800:00:31102,96
3C2474Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:00:3292,38
2D2548Steklá BarboraTJ Svitavy0800:00:3299,77
3D2620Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:3297,27
4C27222Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:00:3384,91
4D2879Vacková LucieRC Dětský svět0800:00:3393,69
5C2929Gregora Lukᚎichlínek0800:00:3382,78
5D21026Dušková Žaneta-0900:00:3389,35
6C211120Marhold DanielHorní Jelení0900:00:3567,05
7C21213Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:00:3664,25
8C213109Mareš RomanRC Dětský svět0800:00:3758,65
9C214100Třasák ŠtěpánISCAREX Junior team ČT0800:00:3757,39
6D21582Kodytková LucieFK Řetůvka0800:00:3765,25
10C21662Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:3754.85
11C21797Špatenka Matěj-0900:00:3852,65
7D21850Černá PavlaSDH Dolní Třešňovec0800:00:3862,76
12C21918Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:3850,06
8D22099Hepnarová StelaLanškroun0900:00:3860,14
13C2211Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:3847,92
9D22235Gregorová AnnaŽichlínek1000:00:3956,37
14C2233Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:3943,19
10D22484Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:00:4050,49
15C2257Richtr MichalLanškroun0800:00:4038,46
11D22651Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:4047,55
16C22742Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:00:4034,26
17C22898Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:00:4319,26
18C22957Kolomý Václav-1000:00:4313,60
12D23086Kodytková NelaFK Řetůvka1000:00:4516,17
19C23141Černý LukášSDH Dolní Třešňovec1000:00:453,00
20C23276Prouza RomanSDH Horní Třešňovec0900:00:463,00
21C23363Klíž JanSDH Dolní Třešňovec1000:00:473,00
22C23471Netušil TobiášLanškroun1000:00:483,00
23C23572Topinka TobiášLanškroun1000:00:493,00
13D23664Bilerová AntonieRC Dětský svět1000:00:503,00
14D23749Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:523,00
24C23837Dušek Petr-1100:00:533,00
25C2392Richtr JáchymLanškroun1100:00:563,00
15D24034Gregorová EliškaŽichlínek1200:00:583,00
16D24175Prouzová MarianaSDH Dolní Třešňovec1100:00:583,00
17D242132Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:01:003,00
18D24331Klementová AnetaÚstí nad Orlicí1200:01:073,00
26C2446Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:01:083,00
19D24511Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:01:233,00
20D24678Koutníková Viktorie-1300:01:583,00
21D247114Dufková MarieISCAREX junior team ČT1300:02:093,00
22D24832Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:02:163,00
23D249115Bilerová JosefínaRC Dětský svět1300:03:223,00
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21111Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:01:06111,20
2Z2219Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:01:08104,64
1M2317Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:01:15101,80
2M2412Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:01:15100,73
3Z2580Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:1584,16
3M268Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:1697,47
1Z1730Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:18117,39
4M2828Mareš LukášTJ Lanškroun0500:01:1988,75
4Z29128Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:1972,50
1M11068Mlynář MarekOREL Dolní Dobrouč0700:01:21104,19
5Z21155Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:2167,52
6Z21252Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:2362,42
2M11321Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:2398,37
5M214101Borovský ŠimonSDH Dolní Třešňovec0500:01:2378,07
6M21523Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:2377,94
3M116107Mareš Daniel-0600:01:2497,44
7M21756Kolomý Jonáš-0400:01:2767,72
4M11877Jurča FilipTenis Lanškroun0600:01:2888,10
7Z21966Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:01:2848,48
8M220112Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:2866,24
2Z12145Svobodová AnnaActivity Lanškroun0600:01:2892,49
5M122124Bis MarekLanškroun0700:01:2985,76
8Z22310Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:01:2945,72
9Z224127Dušánková Martina-0500:01:2944,65
3Z12514Matějková AnnaLanškroun0700:01:3090,11
10Z22646Nečesánková NelaSDH Dolní Třešňovec0400:01:3043,07
6M12715Kubišta OndřejTJ Dlouhá Třebová0600:01:3082,69
11Z22816Kubištová DenisaTJ Dlouhá Třebová0400:01:3140,07
7M12987Skalický JanSDH Dolní Třešňovec0600:01:3178,56
4Z130104Vrubelová PetraTJ Uničov0700:01:3283,63
5Z13188Hájková BarboraVOTJ Lanškroun0600:01:3381,34
6Z132131Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:3577,57
12Z23347Sedláková VendulaSDH Dolní Třešňovec0400:01:3527,83
7Z13439Růžičková KateřinaActivity Lanškroun0700:01:3576,86
8M13553Sedlák JakubSDH Dolní Třešňovec0600:01:3569,04
8Z13667Bilerová RozálieRC Dětský svět0700:01:3771,86
9M1374Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:3863,13
10M13869Šulák DavidActivity Lanškroun0600:01:3862,08
9Z13961Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:01:4065,28
9M2405Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:4324,72
10Z14125Dušková Tereza-0700:01:4456,46
11Z142106Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:01:4650,12
12Z14385Skalická Eliška-0700:01:4945,19
13Z2449Chládková TerezaActivity Lanškroun0500:01:513,00
13Z145121Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:5724,61
10M24659Skalický JakubSDH Dolní Třešňovec0400:02:103,00
Trať 0,805 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41241Chlup TomášActivity Lanškroun0000:02:20111,43
2M4233Gregora JanActivity Lanškroun0000:02:25103,87
1M33129Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:35112,30
1Z3438Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:39119,04
3M4558Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:02:3984,70
4M46140Mareš AdamLanškroun0100:02:4083,74
2Z3765Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:02:44112,49
5M4843Hai HonzaActivity Lanškroun0100:02:4774,02
2M3924Kapoun JanAtletika Polička0300:02:5094,10
3M31081Skalický Vojtěch-0300:02:5093,60
1Z41190Derková MartinaActivity Lanškroun0100:02:55107,86
4M31273Jurco TomášÚstí nad Orlicí0300:02:5884,02
5M31360Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:02:5883,70
6M314133Borovský MatějSDH Dolní Třešňovec0300:02:5983,12
2Z415110Vrubelová DenisaTJ Uničov0100:03:0597,13
3Z41670Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:03:0695,01
3Z31796Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:2368,47
7M31854Šišán DominikLanškroun0200:03:3243,33
8M319102Fajt VojtěchSDH Dolní Třešňovec0200:03:4526,81
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M511046Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:41101,76
1MA21002Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:45109,49
1MB31012Hejl RadekKrálíky7200:04:45127,41
2M541043Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:4698,24
2MA51022Jor MartinActivity Lanškroun8700:05:0397,47
3MA61019Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:1093,04
1MC71025Krátký LubošLanškroun6200:05:11122,04
4MA81028Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:05:2483,19
1Z591027Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:33112,80
5MA101068Živný Marek3D Fitnes race team9100:05:3675,70
2MB111017Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:4292,98
2MC121007Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:5099,33
1ZB131009Honsová HanaActivity lanškroun7900:05:53111,99
2ZB141001Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:05:55110,88
2Z5151121Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:06:0296,91
1MD161015Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:03109,59
2MD171006Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:03109,31
3MB181004Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:06:0479,61
4MB191011Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:0678,31
1ZA201024Krátká HanaLanškroun9500:06:11120,85
3Z5211014Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:06:1390,29
1ZC221070Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:14140,29
6MA231003Marhold LubošHorní Jelení7700:06:1648,65
3MC241033Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:06:2678,63
3MD251031Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:5781,10
4MC261010Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:06:5860,53
3ZB271020Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:5977,13
2ZA281129Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:07:0594,93
3ZA291008Richtrová Hana-8200:07:2784,22
2ZC301013Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:38104,37
1ZD311039Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:09100,00
4MD321016Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:1639,74
1ME331018Bielčik JindřichLichkov4000:08:22100,00
3ZC341026Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:3355,34
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M511046Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:41101,83
2MA21002Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:4599,17
3MB31012Hejl RadekKrálíky7200:04:4599,00
4M541043Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:4698,31
5MA51022Jor MartinActivity Lanškroun8700:05:0386,50
6MA61019Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:1081,83
7MC71025Krátký LubošLanškroun6200:05:1181,18
8MA81028Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:05:2471,45
9MA101068Živný Marek3D Fitnes race team9100:05:3663,54
10MB111017Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:4258,89
11MC121007Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:5053,25
12MD161015Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:0344,23
13MD171006Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:0343,85
14MB181004Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:06:0443,32
15MB191011Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:0641,81
16MA231003Marhold LubošHorní Jelení7700:06:1635,04
17MC241033Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:06:2627,80
18MD251031Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:575,96
19MC261010Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:06:585,55
20MD321016Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:163,00
21ME331018Bielčik JindřichLichkov4000:08:223,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z591027Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:33108,10
2ZB131009Honsová HanaActivity lanškroun7900:05:5396,54
3ZB141001Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:05:5595,35
4Z5151121Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:06:0291,82
5ZA201024Krátká HanaLanškroun9500:06:1186,35
6Z5211014Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:06:1385,04
7ZC221070Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:1484,69
8ZB271020Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:5958,82
9ZA281129Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:07:0555,44
10ZA291008Richtrová Hana-8200:07:2742,67
11ZC301013Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:3836,27
12ZD311039Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:0918,31
13ZC341026Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:333,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 97%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

super povedlo se Vám to
andreakumpo
bylo to super, díky
heda.sedlackova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód